buc11 alias buc

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluška »

buc11 píše: ztratil sem knihu z knihovny, řetaz z pila a jiné, jsem bud cvok a nebo jsem tak zvolněnej
:)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od awa »

buc11 píše:píšu z klukovy hospody
včera VÝLET K SOUTOKU, NÁDHERA, VŠE ZATOPENÝ, Furt sem se vracel, párkrát se namočíl, ale si užil, dokonce sen našel i medvědí česnek v břeclavi , v zatopeným lesejčku dle oldy, taky sem tam zapad, ale bylo tam nádherně asi jak v malaji v jungle, ale zima, ale příznivějc, natrhal sem celou kabelu
o víkendu už bosej, konečně, běhám, dnes korčule, zítra posilka, ted bernard
včera mě zavolal soused pavel do sklepa, tAK sem toho trochu testl
už sem se konečně zklidnil a singlovitost přináší víc výhod než naopak, možná
IV TO NENÍ PROTI TOBĚ a rubin dokud zaS NEPOTKÁm tak už taky nemiluju
ztratil sem knihu z knihovny, řetaz z pila a jiné, jsem bud cvok a nebo jsem tak zvolněnej
asi si koupím nafukovací člunek, mají ekšny
Za tu dobrou náladu a smysl pro humor posílám dík.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od epony »

cez tvoje príspevky cítim vyrovnanosť.. vieš si užiť každodenné radosti..len tak dalej..rada ťa čítam :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Eva.cz »

buc11 píše: IV TO NENÍ PROTI TOBĚ a rubin dokud zaS NEPOTKÁm tak už taky nemiluju
ztratil sem knihu z knihovny, řetaz z pila a jiné, jsem bud cvok a nebo jsem tak zvolněnej
asi si koupím nafukovací člunek, mají ekšny
To je jako Deník Adriana Molea (:-) (:-) (:-)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

knihu sem teda zakoupil, pilu teď nepotřebuju
dnes sem si užil na pásu, na benču sem dal už 20 kilo
ale třeba jak se to dělá zaráz rukama a nohama tak dám i 60, což nedávaj ani ostatní svalovčania, asi sem nerovnoměrný, hlavně, že mě to baví
absolvoval sem i školení, kteréžto školením nebylo, neznal sem firmu, jen patro a po hodině dokonce našel, a proč to vlastně uvádím?, aha, jako že su inteligentní, v poledne sem se stavil u Omasty ve sklepě, syn si objednal 2 neuburky, přivítal mě jako velkoodběratele, nalil vzorek, a prej má dobrý teď mně to vypadlo, je to voňavý jak muškát, ale bylo na vinětě suchý, tak sem to nechtěl, ale tu flašu votevřel a vona byla zrovna na hranici katalogizace mezi polosuchým a výborná, tak sem ju vzal a neuburg už byl ze 70 na 90, ale ještě lepší kvalita než minule, zase výběr, střídali se tam další lidi, já jsem zůstával a udržoval společenskou zábavu, teď sem si vzpomněl, iršaj oliver, přijela co sem jen zaregistroval, např: jeho sestřenice, načepovala, odjela, pak nějací kluci, prej synovci potřebovali na čarodějnice, pak sousedka s vozíkem z našeho konce pro chorýho manžela, dala si taky pár skleniček, nějak se mně nevybavovala, ale že mě veme přinejhorším na tom vozejku, leč odjela taky dřív, pak jakejsi z jeseníku z bulharskou manželkou, tak sem vytáh svou zelenou, trošku naředil minerálkou a všichni čuměli jestli to je jako možný, a najednou mně zas dolil a hned sem zareagoval, úplná bomba, výběr z hroznů pozdní sběr, soviňon, zatím nejlepší co sem tam testoval za 150, pochválil mě že sem to na rozdíl vod vostatních hned poznal, vzal sem si jednu flašu za 100, to až s někým, nakonec sem našel auto a těch 30 m se nechal doklačit,
člun kupovat asi nebudu, našel sem ještě náš, v so budou otevřený sklepy v rakvicách tak to tam vidím na cyklovýlet se zkušební plavbou na novomlýnské nádrži
za zmínku stojí meloun ultrarajp za 14,9 z peny
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

uplne si te predstavuju. kamarad vypravel ze byl na ochutnavce a dostal dotaznik kde mel vyhodnocovat.. no v druhy polovine uz asi jen zaznamenal barvu. ale to neni tvuj pripad. ja jsem ve sklipku v zivote nebyla, ale rysuje se to, znamy snad bude aranzovat ochutnavku u soukromnika ale v cechach. savignon je muj nejoblibenejsi. a driv mi tak nechutnal, ta pachut po koprivach, a ted je tam necitim.
jee clun, uz se zas tesim na rafty tentokrat se sasamblujem v srpnu.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluška »

buc11 píše:za zmínku stojí meloun ultrarajp za 14,9 z peny
ano, mají výborné. :D
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:včera VÝLET K SOUTOKU, NÁDHERA, VŠE ZATOPENÝ, Furt sem se vracel, párkrát se namočíl, ale si užil, dokonce sen našel i medvědí česnek v břeclavi , v zatopeným lesejčku dle oldy
Soutok?!??!! Zase jsem to asi další rok prošvihl. Prosím Tě kam až se dalo dojet... až k samotnýmu soutoku? Když jsem to viděl zatopený před lety, jet se tam nedalo, bylo moc vody. Pak jsem tam byl s Vojtou (synka už znáš) před cca 5 lety, to až po zatopení, to se dalo v pohodě až k soutoku, ale těch komárů :( Tak jsi teď dojel až k soutoku? Prosím Tě a má cenu tam ještě tento víkend jet, bude to ještě zatopený nebo myslíš, že už voda opadla? Prosím dej vědět, dík.
Esli tam pojedu, stavím se zkouknout medvědí čensek, asi sem ho v životě neviděl :?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:uplne si te predstavuju. kamarad vypravel ze byl na ochutnavce a dostal dotaznik kde mel vyhodnocovat.. no v druhy polovine uz asi jen zaznamenal barvu. ale to neni tvuj pripad. ja jsem ve sklipku v zivote nebyla, ale rysuje se to, znamy snad bude aranzovat ochutnavku u soukromnika ale v cechach. savignon je muj nejoblibenejsi. a driv mi tak nechutnal, ta pachut po koprivach, a ted je tam necitim.
jee clun, uz se zas tesim na rafty tentokrat se sasamblujem v srpnu.
čechy nebrat, a ochutnávku už mám vyřešenu a beru už ozkoušené
soviňon může být i po kopřivách a eště čímsi
hah , dlho som tu něbol, byla blava 3 dny, skvělý, nejvíc korčulovačka, od Apola až k čuňovu, dal sem si tak 2 a půl piva, bylo pěkně teplíčko, tak sem si užil, a bylo to víc v klidu, nikoho sem nefiltroval, ani když si významně přisedli a třeba foukali kouř do ksichtu s přimhouřenýma očima,
rovněž mošoň uspokojila a v pátek i člnkování v dunajským ramenu/ byl sem i na mušovským jazeru/, jak tam maj ty hausbóty,
dnes mě nahnali z ÚP žádat o místo do Lindabu, už sem se dostal do prvního kola, doufám, že bude i posledním
chodím běhat, pořád u toho nejak trpím, ale ty konce mě uspokojují,
dneska sem vymáhal na kolegyni 84 Kč na výplatu, ale nepodařilo se, no nevadí
Teď do sebe rvu saláty, sním celej(stejně jak poondiatí američtí slimáci, kerých denně zamáčknu tak 10 v salátech, vevnitř to je celý zelený, jak sou stejně jako já toho přežratí, ale už pomalu mění barvu a nejsou tak červenohnědí, když byly krásně vidět a zelenaj mizerové) a ještě habakuk medvědčesnaku s avokádovo-okurkovou pastou, a jinak porád to samý , banán, jabko a orange, včera sem měl záchvat tak sem si dal hrozinky po dost dlouhé době, málem bych zapomněl, vede zelená, 70% pampelišek, 25% medvědího a zbytek řebřík, vlaštovičník, celer nať aj., ale ani jedna kopřiva, je to úžasné zvlášť čerstvé, určitě lepší než to pivo
za zmínku stojí treska s čalamádou v blavě, kterou se mně nepodařilo udržet, ani sem se moc nesnažil, asi to bylo kombinací s tou indickou chalvou s Popy za 4 eur 445 g. Měli i durian, ale na ten sem se vykašlal.
Zítra brno, dnes kolo, minule sem chyt bouřku a metali se blesky až sem se zase bál, teď to vypadá podobně
Práce na zahradě, jednotím mrkev, to se plazím a hledám ju z 10 cm vzdálenosti
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:dnes kolo, minule sem chyt bouřku a metali se blesky až sem se zase bál, teď to vypadá podobně
Já sem dneska zariskoval a su v práci na kole. Ráno jel za mírnýho mrholení, to byla pohoda, pak přes den pršelo, to mi bylo z kanclu jedno, teď jedu za chvilinku dom a pohoda, obloha se trhá, neprší, mám štístko. Paráda, páč kolo miluju.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluška »

buc11 píše: s avokádovo-okurkovou pastou,....

Práce na zahradě, jednotím mrkev, to se plazím a hledám ju z 10 cm vzdálenosti
recept!!! prosím :)

ale to plazení je super, ne?! Dneska jsem otrhávala pampelišku a ptáci zpívali jak protržení. Nádhera. I ten vzduch.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Pavluška píše:
buc11 píše: s avokádovo-okurkovou pastou,....

Práce na zahradě, jednotím mrkev, to se plazím a hledám ju z 10 cm vzdálenosti
recept!!! prosím :)

ale to plazení je super, ne?! Dneska jsem otrhávala pampelišku a ptáci zpívali jak protržení. Nádhera. I ten vzduch.
není hrabat se v té hlíně blátivé mě nebaví, ale musím tam ty mrkve nějak najít a vidím je jen zblízka
avoše mixnu s okurkou naloženou a česnekem
každej den jím tak cezkilovej hlávkáč, tomu se ani Ďurouš nerovná (v této mé roční fázi)
tak sem byl v pavlovicích nakonec aspoň s cerou, napřed jí upadlo kolo z mýho drahýho kola, pak jí spad řetěz a pak sme v půlce zmokli v průtrži a to se chtěla už vrátit, ale nakonec sme cestou uschli, projeli si pavlovice, testl akýsi patok za 150, dal si plzeň a dom
zítra výlet brno, atd
behám, včera nádherně v lese, strašnej vuoňosmrad z konvalin
teď v práci na kole a du dom
jedu z ovoce jen banány a jabka, sem tam frízdurian, samozřejmě still zelenou
olda by měl dnes vodletět
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Renáta »

A poletí? Mrak-nemrak? Tuto to zase nejako škrípe s tým lietaním - čo taká jedna sopka navyvádza :wink:
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

mrak :D
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

buci to jsem se zas odreagovala s cerou a mrkvi :) ale pekne vyletnite po domovine.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:na benču sem dal už 20 kilo ale třeba jak se to dělá zaráz rukama a nohama tak dám i 60, což nedávaj ani ostatní svalovčania, asi sem nerovnoměrný, hlavně, že mě to baví
Ty budeš jak já - nohama zvednu dva metráky ale rukama leda tak prkýnko. Na ruce už jsem taky začal cvičit abych to doháněl. Máš pravdu - hlavně že to baví.
P.S. 22. května cykloakce Pavlovice!! Se těším!!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
buc11 píše:na benču sem dal už 20 kilo ale třeba jak se to dělá zaráz rukama a nohama tak dám i 60, což nedávaj ani ostatní svalovčania, asi sem nerovnoměrný, hlavně, že mě to baví
Ty budeš jak já - nohama zvednu dva metráky ale rukama leda tak prkýnko. Na ruce už jsem taky začal cvičit abych to doháněl. Máš pravdu - hlavně že to baví.
P.S. 22. května cykloakce Pavlovice!! Se těším!!
jedeš sám?,
právě sem otevřel ten soviňon výběr z hroznů-polosladk-dobrý, ani sem už nemusel dosladit,
dnes posilka, sem si užil, měl sem vedle pěknou holčici na páse, hned se to líp přežije, a je to horší než v lese, páč se musí dodržet ta rychlost,
korčule taky dobrý, koupačka, žúžo život, ale stejně se někdy dostavují pocity marnosti, je to asi tím, že jsem vědoucí
dnes mě naštěstí odmítli do práce, ale zas mě poslala na nějakej psychotrenink
makám na zahradě, tráva zatím vede
koupil sem dobrý mango, ale netrefil meloun, málo sem ťukal
mám nový 2 bedny jonagoldů po 6, ale na mě málo sladký, já potřebuju absolutně už bez kyselin, narvu je do igeliťáku a do skleníku jestli nedozrajó
takže excelent jsou jen avoše -černí vajíčkový hrbatci z alberta za 18 a 20
vnutila se mi do mysli myšlenka v souvislosti s mir-šar štěstím, ale kde náklonovat mladou, krásnou, nepoužívající sporák ani na čaj, snad jedině na svařák, vyznávající kult pohybu, kde by se nutilo mne, takže pominu-li poťapané thajky-kerý jdou kvůli tomu i do vody, kolik asi je takových k dispozici a to ještě o nezájmu protistrany se vůbec neuvažuje
ale jinak jsem v pohodě
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:vnutila se mi do mysli myšlenka v souvislosti s mir-šar štěstím
Taky na ně myslívám, ti mají štěstí. Co já bych za tohle dal!! Aby už konečně mý děti přestaly jest vařácký nesmysle, co jim mamka dává. Ach jo.
buc11 píše:jedeš sám?
Manželka nesce takže jedu se starším synem Vojtou. Vypadá to, že do Pavlovic přijedem v pátek navečer no a v sobotu večír tak cca v devět domů s tím, že se v Brně stavíme na pryglu na tenhle ohňostroj, já už tam loni byl ale Vojta ne, bude nadšenej. Dám Ti mailem můj mobil, mohli bysme v tu sobotu cestou splknout, dybys tam byl taky, rád Tě uvidím.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluška »

buc11 píše: koupil sem dobrý mango
já nedávno taky, tekoucí, v Bille. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od macik »

buci, tak tu mladou , šťavnatou vitariánku bych ti moc přála, zaznamenala jsem u tebe takový hezký-lidštější posun a těším se, až ti to uzraje :D

já se ti jdu pochlubit s jednou věci...nevím, jestli si mě konkrétně pamatuješ, jednou jsme se setkali, brala jsem si od tebe meruňky někde na parkále v centru brna-takové to obézní stvoření (stále s tím bojuju, ale nyní na vita vlně plna lehkosti a opitimismu :D .. manžovi jsem řekla, že vařit nebudu a on, chápajíc mé zdravotní strasti, ani nijak výrazně neprotestuje, oběd si dá mimo domov a doma zobe vita, zatím nám to funguje)...mluvili jsme tehdy při tom krátkém setkání o tom, že ses odstěhoval mimo brno, abys měl tu zahradu a její plody na dosah a já si jen tak smutně povzdechla, že manžel-brňák- se mimo brno nehne....ale uzrálo to :wink: ...sice to trvalo, ale teď se on těší ještě víc než já...za tři měsíce už budeme zakládat zahradu 25 km jižně od brna, máme tisíc metrů, tak to bude časem ráj...škoda, že tam teď žádné plodiny nejsou, ale už jen to, že otevřu dveře ložnice a budu na zahradě...uáááá, nemůžu se dočkat..tak to jen abys věděl, že sny se plní a to jsem ani nic pro jejich splnění nepodnikala, samo se to tak poskládalo (:-)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

macik píše:otevřu dveře ložnice a budu na zahradě...uáááá, nemůžu se dočkat..tak to jen abys věděl, že sny se plní a to jsem ani nic pro jejich splnění nepodnikala, samo se to tak poskládalo
To by se mi móóóc líbilo, kdyby se mi to takhle taky samo poskládalo :) Ale protože samo se to nejspíš neudělá, prohledávám inzeráty, projíždím okolí a plánuju obdobnou venkovskou budoucnost.
Maciku ať se daří a skvěle si to s manželem vychutnávejte.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od macik »

Jindra píše:
macik píše:otevřu dveře ložnice a budu na zahradě...uáááá, nemůžu se dočkat..tak to jen abys věděl, že sny se plní a to jsem ani nic pro jejich splnění nepodnikala, samo se to tak poskládalo
To by se mi móóóc líbilo, kdyby se mi to takhle taky samo poskládalo :) Ale protože samo se to nejspíš neudělá, prohledávám inzeráty, projíždím okolí a plánuju obdobnou venkovskou budoucnost.
Maciku ať se daří a skvěle si to s manželem vychutnávejte.
no, barák se sám nezařídil, to bych kecala, ale už jen to, že manžel CHCE jít mimo brno a těší se tam, to je skoro zázrak :D

plus taky to, že jsme dostali nabídku na předchozí dům, který byl nedostavěnej, velkej, bez zahrady a s velkým zadlužením a teď budem mít menší domek, velkou zahradu a méně dluhů, to je super m:-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

macik píše:buci, tak tu mladou , šťavnatou vitariánku bych ti moc přála, zaznamenala jsem u tebe takový hezký-lidštější posun a těším se, až ti to uzraje :D

já se ti jdu pochlubit s jednou věci...nevím, jestli si mě konkrétně pamatuješ, jednou jsme se setkali, brala jsem si od tebe meruňky někde na parkále v centru brna-takové to obézní stvoření (:-)
to byl spíš řečnický obrat, obávám se, že mi to tak exkrementně vyhovuje,
je fakt že dost zapomínám, ale lidi co sem potkal si celkem pamatuju
snažím se lidi vnitřně nehodnotit, to mi zbytečně škodí, ale ne vždy se mi to daří, např. olda, olfes, a domeček v zahradě, věřím, že to vyjde, ovšem nemá to jen výhody jako šechno
hm lidštější, snad že ty 2 králiky co mám už nechám i s kočkou dožít stářím
konečně prší, tak už nejde provádět poondiaté jednocení, tak můžu konečně kosit a tahat trávu do kompostníku, velice se v něm daří žížalám ale i slimákům, už jich sou miliony a předpokládám, že v blízké době to zahradničení kvůli nim budu moct zapíchnout, stejně jak zřeba michal ve vítějevsi, aspoň budu dělat už jen co mě baví
jindro jestli chceš můžeš přespat u mě a so ve VP uvidím dle počasí a dalších okolností
včera poslední beh za sucha
meloun se nakonec dá a ty japka v tom skleníku jakštakš dochází, akorát tam nalezli mravce, dnes skvělá zelená z pampelišek, špenátu, celery, kopřiv a vlaštovičníku a ještě do sebe narvu každej den obrovskej salát
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:v blízké době to zahradničení kvůli nim budu moct zapíchnout, stejně jak zřeba michal ve vítějevsi
Dyk tady Michal nic nepsal, nebo mi to uniklo? Vy si snad nějak bokem mejlujete :) ale Michal de do pošty tak 2x do měsíce takže mejl taky moc ne, tak jak to Buci víš :) :)
buc11 píše:jindro jestli chceš můžeš přespat u mě a so ve VP uvidím dle počasí a dalších okolností
Díky za nabídku Buci, domlouval bych to až jako last minute, pokud by mělo přehnaně chcát, bysme snad ani nejeli, meteorolozi jsou zatím skeptičtí ale jak bude za týden nikdo neví, snad bude pěkně, nakonec-stačí dyž neprší. Ještě sme taky nebyli letos za sestrou (v Nicholčiciach), tam bysme taky mohli. Díky díky, jsi hodný.
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od ajla »

Buci, jak děláš to svoje bylinkové pití, množství a hlavně, kolik vlaštovičníku, díky. A máš ještě sušený durián?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

k zamyšlení si:
taky sem používal svůj deníček vypsáním okamžitých pocitů k osobní duševní rekonvalencenci,
a tak nyní projevy, jež na mne působí mírně řečeno vyloženě nepříznivě a to se týká nyní již pouhopouze několika/jedincův/, okamžitě přestanu číst a funguje to, jsem pak ovšem trochu mimo děk
- co se týče témat, lze zakládat legitimně jakékoliv, ovšem osobně bych začlenil, také ako MB, MMS, KS, ZAPR, HOMEO, syntetic vitaminos jako c či 12 apod, jsa PMN s vitariánstvím buĎ v přímé kontradikci a zároveň minimálně vzato neúčinné, mimo odborné
Pročítáním postupu léčby ( i mimo řádky, pokračujícím zdravotním stavem apod) tímtokt jak na těchto stránkách a i jinde, si ty 2 slova před předposledním v minulé větě jen potvrzuji.
Z toho mi plyne, že jakmile budu nepochybně opětovně v zdravotní krizi, a to prohlašuji z titulu dokonce osobního vyzkoušení a ověření některých výše zmíněných, tedy i včetně ATB, budu pokus o tkzv. vyléčení těmito výše zmíněnými metodami, považovat za své totální selhání, resp hlavně vuolového a nejvyšší stupeň zoufalství
Stále věřím, že jediná správná cesta vede přes odstranění příčin a to "klasickými"
že by vitaprostředky?, jako půst, čistá mysl, pohyb a možná i další.
Jídlo zdánlivě paradoxně v této skupině nezmiňuji bo PMN není zdravých jídel, každé svým způsobem zatíží tělo trávením a odstraňováním odpadu, jen je třeba z mého pohledu optimálně nastavit množství, periodicitu a sortimentní skladbu a zde mi nejlíp vychází v každém případě to tepelně neupravené a to bez zrnin a sušenin a z toho důvodu sem se před mnoha lety přesunul z ppp na tyto stránky.
jak je jistě všeobecně známo, v sajens se objevilo objevení žaludečního mozku, zde se skromností mi vlastní sděluji, jak je známo a to mi již drahně let a to bez využití těch jejich grantů.
Sice ho posunuli do tenkého střeva, na čemž až tak nezáleží, jakožto na jeho zdánlivě autonomním až nezávislém fungování na ostatních. Ve skutečnosti jest naopak nedílnou jejich součástí, což potažmo znamená, že se chováme tak nesmyslně a konáme věci o kterých víme, či bychom měli logicky vědět, že neprospívají. Proto ty vlčí hlady, závislosti, pečivové problémy, námi vyhodnocované jako tělní pseudopotřebnosti aj pro naši slabou vůli vítané okolnosti.
Zároveň bych tímto poukázal na nebezpečnost tohoto celého evolučního díla, původně vzniknuvšího k přežití tupých stvoření, spočívající v osazení tenkého střeva sítí brain-senzorů, jež ultrasilně ovlivňují skutečné funkce trávení a tedy potažmo i žití, a kteréžto mohou nesprávně až fatálně vyhodnocovat námi vkládané nezvyklé substance jako MMS, KS, tkzv. vyseparované vitaminy apod. z čehož pak rezultují stavy nad kterými si ač teoreticky silně vzděláni, nevíme rady.
NEdokážu to ukončit, a zelenou dělám různě, nyní 90% pampelišek, špenátu a celerovýho listí, nejrychlejš to přibývá, vlaštovičník jen procento.
dry durian už mám jen pár a již nehodlám kupovat, ty 2 měsíce na rovníku budu využívat k jeho přecpáním se
Jindro: má být hezky, ty jedeš aji kvůli tomu vínu?
s michalem sem se přeci setkal osobně a slimáčí situace ve vítějevsi je mi známa, máme tam hodně rodiny
včera celej den v dešťu kosil, hrabal a nosil, jednou sem tak naložil, že sem to nezved a to sem si dal víc jak 3 pokusy
položil sem návnadu na slimáky , ale je dražší než ty saláty, tak nevím
podle času a rozsahu je jasné, že jsem v práci, doma to pouštím jen ojediněle a večer, psychicky sem zbaběle vzdal kolo a ani nijak zvlášť nepršelo
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Eva.cz »

Už jsem dávala tip Renatě. Na Valachoch lapají slimáky na kynuté těsto. Zadělat (nějaká ochotná hospodyně určitě pomůže), popilat talíře a prý na to nalezou celí žhaví. Zvládnuty tak prý byly hotové invaze.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od RadkaS »

A ja myslela, ze tip byl pro me.. Neva, na Renatku nezarlim :P .

Buci, co dodat. Snad jen, ze s Tvym nahledem se da jedine souhlasit... .
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Eva.cz »

RadkaS píše:A ja myslela, ze tip byl pro me.. Neva, na Renatku nezarlim :P .

Buci, co dodat. Snad jen, ze s Tvym nahledem se da jedine souhlasit... .
Byl, brouku :wink: Tak teď už to opravovat nebudu, když si to uvedla na pravou míru:-))))
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od RadkaS »

:mrgreen:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

buc11 píše:- co se týče témat, lze zakládat legitimně jakékoliv, ovšem osobně bych začlenil, také ako MB, MMS, KS, ZAPR, HOMEO, syntetic vitaminos jako c či 12 apod, jsa PMN s vitariánstvím buĎ v přímé kontradikci a zároveň minimálně vzato neúčinné, mimo odborné
Pročítáním postupu léčby ( i mimo řádky, pokračujícím zdravotním stavem apod) tímtokt jak na těchto stránkách a i jinde, si ty 2 slova před předposledním v minulé větě jen potvrzuji.
Z toho mi plyne, že jakmile budu nepochybně opětovně v zdravotní krizi, a to prohlašuji z titulu dokonce osobního vyzkoušení a ověření některých výše zmíněných, tedy i včetně ATB, budu pokus o tkzv. vyléčení těmito výše zmíněnými metodami, považovat za své totální selhání, resp hlavně vuolového a nejvyšší stupeň zoufalství
Stále věřím, že jediná správná cesta vede přes odstranění příčin a to "klasickými"
že by vitaprostředky?, jako půst, čistá mysl, pohyb a možná i další.
Buci, Tvůj závěr ve mě asociuje něco, co jsem už někde viděl:
http://www.pust.cz/frame.php?load=kalendar_den jsou to tyto elementy a je třeba je držet v rovnováze jak nejlíp to umíme.
v sajens se objevilo objevení žaludečního mozku, zde se skromností mi vlastní sděluji, jak je známo a to mi již drahně let a to bez využití těch jejich grantů.
Sice ho posunuli do tenkého střeva, na čemž až tak nezáleží, jakožto na jeho zdánlivě autonomním až nezávislém fungování na ostatních.
Četl jsem o tom něco, první co mi jelo hlavou byla vzpomínka na staré PC 286, kde kromě "mozku" procesoru, se vyskytoval i "spolumozek" math coprocesor.
No, objev za milion, že mozek musí nějak komunikovat se zbytkem těla a všemi orgány a probíhají procesy, které vědomě neřídíme.
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od bstrd »

buc11 píše:k zamyšlení si:
-velmi fajne rečeno a následungu hodno...kebych bol na autority, hneď ťa za jednu vyhlasim...howg
I gotta ruin my life on my own
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od dgm »

cepheus píše:
buc11 píše:v sajens se objevilo objevení žaludečního mozku, zde se skromností mi vlastní sděluji, jak je známo a to mi již drahně let a to bez využití těch jejich grantů.
Sice ho posunuli do tenkého střeva, na čemž až tak nezáleží, jakožto na jeho zdánlivě autonomním až nezávislém fungování na ostatních.
Četl jsem o tom něco, první co mi jelo hlavou byla vzpomínka na staré PC 286, kde kromě "mozku" procesoru, se vyskytoval i "spolumozek" math coprocesor.
No, objev za milion, že mozek musí nějak komunikovat se zbytkem těla a všemi orgány a probíhají procesy, které vědomě neřídíme.
Tak to jsem rada, ze jsem nebyla zas az tak mimo, s tim svym nadsenim... Jo, taky jsem si u toho poradu rikala, ze Buc mohl mit na zaludecni mozek patent... predbehl dobu.
viewtopic.php?f=3&t=230&p=101977#p101977
Naposledy upravil(a) dgm dne pon kvě 17, 2010 11:26, celkem upraveno 1 x.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od awa »

S ohledem sama k sobě myslím totéž a dle toho konám, s tím, že ostatní mohou mít volbu jinou-pro ně v daný moment z nějakého důvodu správnou- ať už si o tom myslím cokoliv. Tady malinko odbočím - tuhle jsem koukala na na Stavrose Flatleye. Jedna složka byla to, co si tom myslím po rozumové stránce a druhá byla emoční. Byla mezi nimi velká propast. V daný moment jsem si to uvědomovala. Co z toho bylo jako správné řešení, bylo poznat ve finálním výsledku - přínosem. Volba, čemu dám přednost byla zajímavá v mnoha ohledech. Zjišťuju, že mě nebaví něco a někoho hodnotit, radši to pozoruju a nechám se překvapit výsledkem.
U toho odkazu z Půstu jsem se zarazila, vypadalo to, jako bych si to napsala sama. Dokonce i procesem v restauraci jsem prošla. Je to dlouho, ale to na věci nic nemění.
O břišním mozku (nikoliv jen tenké střevo, byla tam dlouhá stať i solaru plexu atd.) už před lety psalo Geo, je to celé číslo, vč. různých náhledů a obrázků, vč. souvislostí s duševními onemocněními. Hutné počtení.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

awa píše:U toho odkazu z Půstu jsem se zarazila, vypadalo to, jako bych si to napsala sama. Dokonce i procesem v restauraci jsem prošla. Je to dlouho, ale to na věci nic nemění.
A ??? prošla jsi a Tvůj závěr ? funguje to ? můžeš doporučit dál ?
Teď nemyslím restauraci, ale mám na mysli princip z tohoto odkazu:
http://www.pust.cz/frame.php?load=kalendar_den
Npasala jsi, že jsi si něčím podobným prošla, tak mě zajímá Tvůj pohled na tuto Tvoji zkušenost, nechci analýzy nikoho z webu ani na youtube.
Co chci je jednoduchá odpověď na jednoduchou otázku: Můžeš potvrdit pravdivost toho, co se tam popisuje ?
Naposledy upravil(a) cepheus dne pon kvě 17, 2010 12:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od awa »

Který závěr máš na mysli? Ten na úplném konci nebo ten v pododstavci Práce? Prosím, o upřesnění.
Dneska ve své podstatě neradím a nevysvětluju.
Pokud se někdo ptá, ukážu svůj úhel pohledu na věc a upřesním v souvislosti s čím a na základě čeho. Jinak se mi zdá efektivnější neverbální sdělení informace, v dlouhodobém horizontu je neskutečně pravdivé. Bohužel tohle net neumožňuje, na to je třeba osobní kontakt. Proto, když se někdo zastává někoho a vzhlíží k němu aniž ho viděl, mluvil s ním naživo, tak v podstatě uctívá chiméru. Skutečné setkání vydá za stovky slov, obrázků či skečů z youtube.
Jej. Buci, promiň...koukám, že to mastím do jiného deníčku. Odpověď pro Cepheuse bude v mém.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

awa píše:Který závěr máš na mysli? Ten na úplném konci nebo ten v pododstavci Práce? Prosím, o upřesnění.
Dneska ve své podstatě neradím a nevysvětluju.
Pokud se někdo ptá, ukážu svůj úhel pohledu na věc a upřesním v souvislosti s čím a na základě čeho. Jinak se mi zdá efektivnější neverbální sdělení informace, v dlouhodobém horizontu je neskutečně pravdivé. Bohužel tohle net neumožňuje, na to je třeba osobní kontakt. Proto, když se někdo zastává někoho a vzhlíží k němu aniž ho viděl, mluvil s ním naživo, tak v podstatě uctívá chiméru. Skutečné setkání vydá za stovky slov, obrázků či skečů z youtube.
Jej. Buci, promiň...koukám, že to mastím do jiného deníčku. Odpověď pro Cepheuse bude v mém.
naopak přínosné, navíc získávám v kanadském bodování
teď sem kouk na ten odkaz půst, zas jen potvrzuje můj ambivalentní vztah k pavlovi, nekritický obdiv k půstovým výkonům a opětovné zkušenostní pochyby akýchsi konkrétních specifikací, či zglajchšajtlování vztahovaná na lidstva, či skupiny, přesné počty, data narození aj.
Ovšem jako námět začátečníkům hledačům tento konkretní odkaz dejme tomu podnětné.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od awa »

:D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Awo, editoval jsem svůj dotaz, snad je srozumitelnější, můžeš mi odpovědět i u sebe.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

awa píše:O břišním mozku (nikoliv jen tenké střevo, byla tam dlouhá stať i solaru plexu atd.) už před lety psalo Geo, je to celé číslo, vč. různých náhledů a obrázků, vč. souvislostí s duševními onemocněními. Hutné počtení.
tak to sem dopad jak se vším jára cimrman,
a prej se vyloučil olfes nebo co?, třeba se vrátí jako štěstíčko
teď sem po měsících koukl na boreliozu, tam by se museli vyloučit navzájem většinově
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od RadkaS »

cepheus píše:
awa píše:U toho odkazu z Půstu jsem se zarazila, vypadalo to, jako bych si to napsala sama. Dokonce i procesem v restauraci jsem prošla. Je to dlouho, ale to na věci nic nemění.
A ??? prošla jsi a Tvůj závěr ? funguje to ? můžeš doporučit dál ?
Teď nemyslím restauraci, ale mám na mysli princip z tohoto odkazu:
http://www.pust.cz/frame.php?load=kalendar_den
Npasala jsi, že jsi si něčím podobným prošla, tak mě zajímá Tvůj pohled na tuto Tvoji zkušenost, nechci analýzy nikoho z webu ani na youtube.
Co chci je jednoduchá odpověď na jednoduchou otázku: Můžeš potvrdit pravdivost toho, co se tam popisuje ?
Cepheusi, otazka tedy nebyla polozena mne, ale pokud se muzu i ja vyjadrit, tak ja s tim, co pise Pavel naprosto souhlasim. Da se rict, ze me to instinktivne vede k tomu, co pise. Kdyz mam vsechny tyto slozky takto vyrovnane, citim v sobe harmonii. Vlastne hezky popsal, co je v zivote podstatne, aby clovek dobre fungoval. To je vlastne to, co vzdycky pisu, ze vitarianstvi neni jen o jidle... . Vidim to stejne jako Pavel. Akorat jsem si to nikdy takhle nerozepsala.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Radko, naopak, díky za jednoznačnou odpověď.
Ano můj dotaz zněl k principu harmonie elementů, inspiraci, nasměrování - kohokoli.
Kopírovat Pavlův "návod" se stopkama v ruce a s tepo-metrem je samozřejmě hloupost. :)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od RadkaS »

cepheus píše:Radko, naopak, díky za jednoznačnou odpověď.
Ano můj dotaz zněl k principu harmonie elementů, inspiraci, nasměrování - kohokoli.
Kopírovat Pavlův "návod" se stopkama v ruce a s tepo-metrem je samozřejmě hloupost. :)
Ale ty to citis urcite stejne, ze?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

RadkaS píše:Kdyz mam vsechny tyto slozky takto vyrovnane, citim v sobe harmonii. Vlastne hezky popsal, co je v zivote podstatne, aby clovek dobre fungoval.
Jejda, promiň, uteklo mi někam quote :D .. samozřejmě to tak mám taky, proto jsem reagoval.
I na Bucovu podobnou zkušenost a na Awiinu taky.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od RadkaS »

cepheus píše: .. samozřejmě to tak mám taky
To je fajn 8)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

tak to by chtelo vycestovat,a ne jen thajland a nebo treba navstivit naky vitasrazy kdyz uz vitarianku. mladou. :) moje posledni vztahy zacaly na dovoleny. aha..
nojo taky mi to pride osirely a on tu uz neni olfess.
podle mojeho vyvoje bych souhlasne pripsala, ze kdyz se clovek vyhne jakykoli zavislosti, kyselosti, ktera stezuje ziti, a oprosti se jak nejvic to dokaze( i ze nemusi jist hodne a pravidelne a tim lip) je zas ditetem a dokaze si uzivat. kvuli mineralum bych se soustredila na divoky zeleny a sem tam vlastni ovoce, proto uz se oprostuju od vsech pesticidu ,herbicidu fungicidu ci co at mi to nebere mineraly z tela a soustreduju se na bio nebo nejedeni.
asi jsem se v minulym zivote jazyky ci pravo neucila, 50 stran soudni anglictiny je docela zahul. ale zrovna toho musim zvladnout dvojnasobek. ted fakt 6 hodin spim, 6 hodin se ucim, 6 hodin pracuju ,jenze plus hodina obed, a cestovani, nakup, a dalsi denni povinnosti, skola, knihovny ze se mi ta posledni sestka pro sport rozplyne. :)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Renáta »

Len som chcela povedať, že slimáky nemáme. Zatiaľ teda. Ale máme fešácke dážďovky v komposte. :wink: Ale tie máme radi. Majú pekné opasky.
Buc, minimalizovať aj kvalitu asi teda. Tenké črevo poznám aj zvnútra, bohužiaľ.
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 20:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od hugo »

dešťovka

Ach jo, ti mladí už slovensky ani nerozumí.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
anyzzka
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 22, 2010 12:48

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od anyzzka »

.
Naposledy upravil(a) anyzzka dne stř čer 09, 2010 20:38, celkem upraveno 4 x.
Odpovědět