buc11 alias buc

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od culka »

To co za predpoved pocasia hlasite. My tu mame uz par dni nadherne, v noci mrzne, takze vencim v dcerinom dlhom kabate a mojich gumakoch do -40, ale cez den je pekne a v utorok slubuju + opakujem+12. V nasom Stupidstore maju mat zlte manga krabicu za $9, tak asi zbalim psa a pri jednej spine pojdeme aj ostatne prdele poocuchavat.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

Náš jenom nohy, dál nedočuchne. V obchodě nikdy nebyl, to mu dlužíme,
ale asi bude stálý věřitel.
Je kolem nuly, ledy se hnuly.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od culka »

Zase taka demokraticka ta Kanada nie je. Aj ona bude sediet pred obchodom v aute a vyblakovat na okoloiducich, ze sme ju tam zabudli.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

hah, brno, posilka, pára, trh, včera beh ve vichřici, v lese sem zapad do bahna a tak se vrátil
plánuju nepříjemný výlet do prachatic
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

Výlet do Prachatic je obohacující.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

buc11 píše: plánuju nepříjemný výlet do prachatic
k nam na sumavu se ti zachtelo? skoda ze nejsem v krumlove, to by bylo kousek. a ted premejslim, jestli jsem vlastne v prachaticich byla :?: a proc neprijemny..
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:
buc11 píše: plánuju nepříjemný výlet do prachatic
k nam na sumavu se ti zachtelo? skoda ze nejsem v krumlove, to by bylo kousek. a ted premejslim, jestli jsem vlastne v prachaticich byla :?: a proc neprijemny..
je to jednání, furt sem to vodkládal, jo udělám si to jako vejlet na pár dní, ještě nevím jestli nevemu kolo
beh na páse zase žúžo, včera les, dalo mně to zabrat, nejhorší jest překonání prasečích a hlavně lesáckých bahnišť
návštěva synčekovi hospody se víceméně zdařila, šel sem s cerou a jejím, neměl sem si akorát dávat ten burbón, ale ty 3 piva výborný, nepastér kvasničák 12kovej bernard, akorát sem se s nima hádal že sem měl jen dvě, ale stovka dýška to spravilo, akorát se venku motali baníkovci a haldy policajtů, tak sem chodil hlídat auto a pár skupin se tam pokoušelo vtlačit, ale zdálo se jim to moc nóbl, eště že mě odvez až dom, chyba byla, že sem to neodblink už tam, doma už to bylo dost pozdě
prej tam nakonec došli študáci a trochu si odblinkli v atriu a rozbili svícen, to já ne, ale prej se jim udělali kšeft a byli tam až do 1né
povolali mě sem, i dyž bych měl dělat doma zahradní práce, aspoň sem se projel na kole
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

buc11 píše: nepastér kvasničák 12kovej bernard, akorát sem se s nima hádal že sem měl jen dvě, ale stovka dýška to spravilo,
Tak to byl vážně výhodný podvod, buci (:-)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Samira »

s.arik píše:
buc11 píše: nepastér kvasničák 12kovej bernard, akorát sem se s nima hádal že sem měl jen dvě, ale stovka dýška to spravilo,
Tak to byl vážně výhodný podvod, buci (:-)
Uplne nenapadne podporil syna ;)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

Vzpomněla jsem si na Šimka+Grossmanna "nechci slevu zadarmo" :wink:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:povolali mě sem, i dyž bych měl dělat doma zahradní práce, aspoň sem se projel na kole
Su osel, že sem dneska taky nejel do práce na kole. Je pěkně (ikdyž ráno -5), šlo by to náramně. U vás je eště teplejc, Buci, Tvoje cesta dom bude vyloženě radostná.
Na tenhle víkend řeším dilema - do Jeseníků na lyže nebo do Lednicko-Valtickýho na kolo.
Jo, do Prachatic ber kolo s sebou, využiješ, projedeš.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

hah,
na šumavě oukej i dyž sem nic nevyřídil, furt není jasný jestli vo ty dva melouny přijdu nebo ne
ale prachatice, kopce, vodňany , volyň, třeboň-trečíky, spal sem v autě na jakýmsi vršku u prachatic, bylo pod nulou ale šlo to, akorát vlhkost jak v thaji,
běh na páse a včera v lese , potkal sem tam běžkyni byl sem překvapenej víc než z toho divočáka minule, tak sem jen čučel jak jojo
vita jedu v klasice to jest banánovo-jabkovo+avo, včera ještě jahody a meloum, jak jinak že
uvažoval sem i o thaji v květnu s oldem, ale kvůli viz výše se to asi nezadaří
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od kveta »

zdravim, a preju at se to thajsko vydari. mam na tebe nejakou zavislost, par dni jsi nepsal a chybelo mi to. jak jsi psal, ze jste v thaji nosili ovoce do lesa, a lidi cumeli nebot oni ho nosili z lesa, predstavila jsem si jak nosim v cechach kose hub do lesa a pekne me to rozesmalo.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

souhlas s kvetou. ... bezkyne :D
a preju ti tu nezbytnou kapku stesti, at se zadari s melounama.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

jsem furt venku a makám na zahradě
vše pracuje pro mne ať se to jeví jak sce
zítra testnu korčule, čili brno,
mám pernamentky do bazenu i posilky
do práce se stavuju jednou týdně a nebo jak se ráčí, nemůže to být snad ani lepší
potřebuju sfalšovat razítko, nevíte jak se to dělá?
příští týden se jeví i blava
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Samira »

Som rada, ze sem obcas nieco napises, rada som si citavala (rada si citam) Tvoj dennicek.
Ako to je vlastne s Tvojou pracou? Dal si vypoved, ale obcas im vypomozes? Ci to mas ako brigadu? Alebo si len dobra dusa, ktora ich nenecha v stychu?
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

Jo Samira mne předběhla, taky sem se chtěl ze zvědavosti zeptat, jak to s tou prácou máš. Asi tam chodíš "jen na kafe" krapet vypomoct, ne?
Razítko jsem taky jednou potřeboval zkopčit - takže jsem starší orazítkovanej dokument hodil na scanner, pak na počítači vytáhl kontrast, aby se vzhled razítka "obnovil" (skenováním to malinko vybledne) a bylo to. Na ty úpravy úplně stačí Word, on umí obrázku měnit jas a kontrast. Nejčastěji mírně snižuju jas a naopak zvyšuju kontrast.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sluníčko »

teda ty ho navádíš k věcem..... :wink:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:Jo Samira mne předběhla, taky sem se chtěl ze zvědavosti zeptat, jak to s tou prácou máš. Asi tam chodíš "jen na kafe" krapet vypomoct, ne?
Razítko jsem taky jednou potřeboval zkopčit - takže jsem starší orazítkovanej dokument hodil na scanner, pak na počítači vytáhl kontrast, aby se vzhled razítka "obnovil" (skenováním to malinko vybledne) a bylo to. Na ty úpravy úplně stačí Word, on umí obrázku měnit jas a kontrast. Nejčastěji mírně snižuju jas a naopak zvyšuju kontrast.
jo tak to mám namyšlený
k pc teď skoro nechodím su furt venku
do práce jednou týdně za 4000 měsíčně, je to ideální, tak mě to baví
jak se voteplí, musím víc vocestovat, teď bude Blava, pak udělám MLR atd
na polu mě to zas tak moc nebaví, ale běhám, posilka, vita na banánech a jabkách
už budu mít saláty a ostatní zelený, to mám rád
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já kdysi taky potřeboval „narychlo” razítko, stačí opravdu oskenovat a mírně si pohrát s jasem/kontrastem/ostrostí, mně stačil irfanviewer.

Práci 1x týdně za 4k měsíčně bych chtěl, nejsem náročný (:-)

Taky teď jedu na banánech, bývají často v akci a jsou poživatelné. Dnes zakoupeny v Kauflandu kumkváty, ale nechcu víc, je z toho cítit postřik i po důkladném umytí. Zítra chalupa až do pondělka, doma nechám zapnutý notebook, běží mně tam různé skriptíky nečestně sklízející úrodu ve farmville a jiných podobných zbytečných hrách na facebooku >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od tristazmista »

Hugo z Hor píše:Já kdysi taky potřeboval „narychlo” razítko, stačí opravdu oskenovat a mírně si pohrát s jasem/kontrastem/ostrostí, mně stačil irfanviewer.

Práci 1x týdně za 4k měsíčně bych chtěl, nejsem náročný (:-)

Taky teď jedu na banánech, bývají často v akci a jsou poživatelné. Dnes zakoupeny v Kauflandu kumkváty, ale nechcu víc, je z toho cítit postřik i po důkladném umytí. Zítra chalupa až do pondělka, doma nechám zapnutý notebook, běží mně tam různé skriptíky nečestně sklízející úrodu ve farmville a jiných podobných zbytečných hrách na facebooku >:-)
he, a ja si rikal jaktoze mas o tolik vic XP nez ja i kdyz sem u toho sedel dost casto :D
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

tristazmista píše:
Hugo z Hor píše:Já kdysi taky potřeboval „narychlo” razítko, stačí opravdu oskenovat a mírně si pohrát s jasem/kontrastem/ostrostí, mně stačil irfanviewer.

Práci 1x týdně za 4k měsíčně bych chtěl, nejsem náročný (:-)

Taky teď jedu na banánech, bývají často v akci a jsou poživatelné. Dnes zakoupeny v Kauflandu kumkváty, ale nechcu víc, je z toho cítit postřik i po důkladném umytí. Zítra chalupa až do pondělka, doma nechám zapnutý notebook, běží mně tam různé skriptíky nečestně sklízející úrodu ve farmville a jiných podobných zbytečných hrách na facebooku >:-)
he, a ja si rikal jaktoze mas o tolik vic XP nez ja i kdyz sem u toho sedel dost casto :D
teď sem sem omylem vlezl, ještě su vod hlíny, volal sem babke ať mně koupí na trhu tresku lajt a čalamádu sweete, ale vymlouvala se , že prej tam máte už dnes zatvorené, čemuž neverím, no nic, zase budu stopro, a nebo to snad možná napravím bažantíkem na korčuliach
tak včil ještě razím na kole na ÚP, jestli sem si náhodou nevydělal přes ty 4k, i dyž tam mám doklady že nikoliu
dnes bych měl dát ještě běha do lesa, a jelikož se stanu asi dodavatelem vomastova vína klukovi do hospody, tak v poslední době sem se i obětoval k jeho testování
oldo, dyž budeš v bořeticiach, tak se zas ozvi
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

oldo byl sem v tej blave,
ráno zima a vítr, ale korčule paráda, zavěsily se za mě, co sem je předjel, dvě, chtěl sem je setřást, ale nepodařilo se, tak sem to vzdal a zasedl na svého oblíbeného bažantíka, tam sem tak hodinku flitroval, věkově se mi to nebezpečně přibližuje, bohužial sem je musel opustit a navrátit na kačicu se zelím, dcera mě sprdla, že sem nesehnal korčule, večer senec a koupačka, švagriná stále na chemo, ale je optimistická jak žena, ale mně je to jedno, včera ještě už u nás beh do lesa
dnes bych měl skočit k omastovi otestovat ještě palavu a muškát otonel
zítra plánuju cyklovýlet do rakús a stavím se na mém domovském MěÚ v Mikulově, kde som robil tajomníka, možná se tam pokusím uchmatnúť nějaké to razítko
koukám na Lucky Jima, je to má favourite book, zrovna má přednášku
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

tak zas na koli v práci, mám novú kanceláriu, ale bez founu, aspoň mě nemůžou tak rychle v okamžiku dostihnoot
navštívil sem úrad po 13 letech kde sem byl tajemníkem, bylo tam ještě plno známých, byli rádí, že mě vidí, nebo tak aspoň vypadali i ta s kterou sem měl dá se říci asexuální poměr, stále exklusiv, má ovšem též brestkánsr, a taky s tím nesce sama nic mít, teď se zrovna září a že je to lepší než cht, ach jo, vlastně stejně je na tom i švakriná a vůbec, udělal sem si cyklovýlet ako kedysi s rodinkou každú nedělu směr mikulov-sedlec-hlohovec-rybniční zámeček, stavil se u omasty natankoval kabernetsoviňon a polosladkou pálavu, s frankovkou, to ještě naposled před rozhodnutím brat či nebrat, testneme u syna
byl sem 2x behat, zítra brno, korčule kraváček, atd, v so ráno posilku a pásovec
jestli kvůli nepokojům klesnou letenky, asi se neudržím
dnes zahájím ščavení zelenýho, zatím si dávám do avokáda, kvašáčku a česneku chumáč pampelišek
koupil sem slušnýho přezrálýho panamskýho melóna
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Eva.cz »

buc11 píše: navštívil sem úrad po 13 letech kde sem byl tajemníkem, bylo tam ještě plno známých, byli rádí, že mě vidí, nebo tak aspoň vypadali i ta s kterou sem měl dá se říci asexuální poměr, stále exklusiv, má ovšem též brestkánsr, a taky s tím nesce sama nic mít, teď se zrovna září a že je to lepší než cht, ach jo, vlastně stejně je na tom i švakriná a vůbec
Šílené, co toho je...
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od dgm »

Buci, chodis jeste obcas cist na borelioza.cz? Jenom neverim vlastnim ocim, jak se najednou probudili :D :D Jakoby ani snad necetli tvoje prispevky tam ...
http://www.borelioza.cz/cs/diskusni_for ... travovani/?
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od RadkaS »

buc11 píše: jestli kvůli nepokojům klesnou letenky, asi se neudržím
Jee, buci, jak ja Ti rozumim! Zazili jsme Raj a ted nam chybi... chjo :P ! Ja chci taky!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluška »

RadkaS píše:
buc11 píše: jestli kvůli nepokojům klesnou letenky, asi se neudržím
Jee, buci, jak ja Ti rozumim! Zazili jsme Raj a ted nam chybi... chjo :P ! Ja chci taky!
:)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od tristazmista »

RadkaS píše:
buc11 píše: jestli kvůli nepokojům klesnou letenky, asi se neudržím
Jee, buci, jak ja Ti rozumim! Zazili jsme Raj a ted nam chybi... chjo :P ! Ja chci taky!
NO ja jedu sure, uz sem nemel strasne dlouho durosa a cely dny se trapim :D
Globus ho nemel uz 3 tydny a vietnamci taky zklamali, tedy prima letenka z vidne za 14,5 to je moje volba...
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od culka »

Ja mam jeden v chladnicke, takze ani z postu nic nebude.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

já ještě vyčkávám a váhám, to sem tam moh zrovna zůstat do dneška, než tam jezdit po 3 měsících, nenašel sem už dobrý nápoje, čeká se i 10 hodin
na borelku nechodím, nestačím ani tuť
napsali mi ty norkošvédky a poslali i foto:
http://buc11.rajce.idnes.cz/ ,ten zelenej had je ten co sem ho vzal do ruky a odsunul a dole ve vodě diskutujeme s neem a trevorem
asi se chcou ke mně na meruňkovou sezonu přestěhovat
běhám, ale pořád trpím, furt na mě skáčou neposlušní psi, majitelé jen volají a nic, ale sem rád, že mě ještě nekousli
bruslím, dnes na koli do práce
ovšem je hnusně, zbývající rodina se tak divně tváří, že scu zas vodjet, tak nevim
už sem zarobil zelenou, hlavně z kopřiv, už to i zkváslo, ale já to nevyhodím, musím to něčím ztlumit, ještě si mixuju pampeliškový listy do vokurek, či tak nějak i ceři to chutnalo, mám už svoje saláty, ale nikomu nedám
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sluníčko »

tyyjoo ty jsi fakt jogín :D

všechny fotky jsou super, krása, krása, krása a ty v zrcadle, jsem se pobavila :lol:


jak můžete být tak neuvěřitelně hubení :wink: :) nechápu a závidím :P
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od epony »

záhradka vypadá malebne, typická česká vesnička :)
Thajsko- to sa dalo čakať- durian na každej druhej fotke, hadík zelený vypadá celkom nebezpečne :P
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Samira »

Krasne fotky, preposlala som aj poloviciakovi, nech mu to vrta v hlave, kam by sme mohli ist :)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Eva.cz »

Domovina opravdu malebná.

Ty lampióny či co to je - nad cestou, foto č. 215, ty jsou tam proč? Vypadá to nádherně!
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Eva.cz píše:Domovina opravdu malebná.

Ty lampióny či co to je - nad cestou, foto č. 215, ty jsou tam proč? Vypadá to nádherně!
ale ty fotky jsou z loňska, a jelikož sem byl na stejných místech takřka, tak sem nefotil, jen těch 9 je z letoška, tamto je trevor u kerýho sme spali
a lampiony jsou kvuli čínskýmu novýmu roku
my hubení sme se zhodli, že my sme jako normální
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Renáta »

buc11 píše: my hubení sme se zhodli, že my sme jako normální
To rada verím, že ste :D
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od kveta »

pekny fotky. dik.

jasne, na vita, jsou hubeni normalni. :D
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluška »

Hezké. :)
Každý asi máme svůj kout zaslíbený. Mě Asie (a většina asiatů) stále nic a nic neříká, ale určitě bych jim vlezla do moře.
Pěkná zahrádka. Jen ať norkošvédky přijedou. :wink:
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sluníčko »

Renáta píše:
buc11 píše: my hubení sme se zhodli, že my sme jako normální
To rada verím, že ste :D
i já :D
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

morava nevypada spatne. zaujaly me ty vinohrady. mohla bych se pozvat na nekdy? (recnicka otazka)
rikala jsem si ze ty norky budou asi pekny a nezklamaly.
moc ti to slusi, rostes do krasy.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:morava nevypada spatne. zaujaly me ty vinohrady. mohla bych se pozvat na nekdy? (recnicka otazka)
rikala jsem si ze ty norky budou asi pekny a nezklamaly.
moc ti to slusi, rostes do krasy.
ohledně vinohradu, nejlepe v září, říjnu-to jsou moje burčákoidní měsíce, nejsou špatný ani třešně v 5,6 a meruňky v 7,
8 ovšem není taky špatný
takže tak,
já asii a cestování vůbec, docela nesnáším, dyby mně dal někdo duriany mokrý teplo v zimě a moře na parcelu, tak se nehnu
dnes sem stih ještě korčule v brně před deštěm, včera klasika s pásem a posilkou, míro na benč su fakt úplnej chudák, ale na nekerých strojích zasunuju do všeobecně opotřebovanejch děr, no nic
včera sem měl nějakou krizi a tatovi se podařilo mě vytočit, což už se nestalo aspoň rok, zajímavé
včera sem dostal běžný banánový záchvat, jak sem to dnes vybaloval, tak sou toho 2 bedny a docela overripe, krásně sladký, no čekají mě těžké úkoly v tomto ohledu
dostal sem bednu místních kiwiú, ale dají se jen s tema banánami
v po hodím cyklovýlet z břeclavi k soutoku (morava versus dyje)
ad norky, na fotách jest 20tikilová švédka kajsa, přidal sem ještě norku eli, snad nepřijedou, chodí do práce, prej zas v zimě tam a prej to chce jet na ten červenej durian do malaje, hmm
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluška »

buc11 píše:já asii a cestování vůbec, docela nesnáším, dyby mně dal někdo duriany mokrý teplo v zimě a moře na parcelu, tak se nehnu

včera sem měl nějakou krizi a tatovi se podařilo mě vytočit, což už se nestalo aspoň rok, zajímavé

včera sem dostal běžný banánový záchvat, jak sem to dnes vybaloval, tak sou toho 2 bedny a docela overripe, krásně sladký, no čekají mě těžké úkoly v tomto ohledu
Jsem to napsala blbě.
Cestování já kamkoli (kde je tepleji a je moře) a kdykoli. Jen si neumím představit v Asii zůstat (furt uvažuju o zakopání svých kořínků někde)... ale možná kdybych to tam zažila naživo, tak jsem stejně ztracená jako z Řecka. :)
No, Buci, to co říkáš na zahradě, to by nebylo špatné. :mrgreen: (ale durian stále nevím, chuťová neznámá)

Hezká korelace s vytočením a banány... 8)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluška »

buc11 píše:kiwiú
kiwiú
kiwiú
kiwiú
:mrgreen:

(už mi zas hrabe)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Pavluška píše:
buc11 píše:já asii a cestování vůbec, docela nesnáším, dyby mně dal někdo duriany mokrý teplo v zimě a moře na parcelu, tak se nehnu

včera sem měl nějakou krizi a tatovi se podařilo mě vytočit, což už se nestalo aspoň rok, zajímavé

včera sem dostal běžný banánový záchvat, jak sem to dnes vybaloval, tak sou toho 2 bedny a docela overripe, krásně sladký, no čekají mě těžké úkoly v tomto ohledu
Jsem to napsala blbě.
Cestování já kamkoli (kde je tepleji a je moře) a kdykoli. Jen si neumím představit v Asii zůstat (furt uvažuju o zakopání svých kořínků někde)... ale možná kdybych to tam zažila naživo, tak jsem stejně ztracená jako z Řecka. :)
No, Buci, to co říkáš na zahradě, to by nebylo špatné. :mrgreen: (ale durian stále nevím, chuťová neznámá)

Hezká korelace s vytočením a banány... 8)
durian jen tam, tu mi to nič něhovorí
dnes sem se konečně spametal, olda mě nahlodal, ale kvůli poonďiatej záhradě odcestovať našťastie němožem, tak to zabukování můžu nechat prepadnúť a zase se na 8 mesiacov sklidnit, kolo soutok až v úterý, v po kouknu do práce, byl sem nominován na čtvrtek na školení do brna, prej tam budou samý ženský,
tak aspoň MLR na bicycle na cca týden, co najskuor
včera i dnes běh, stále nejstrašnější a nejlepší okamžik dne, jsem strašně citlivej na počas, jak je krásně tak mně je všechno jedno,
zůstávám na banánoch, japkách a orindžech, ovšem vedou už moje hlávkové šalátikovia
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

to bych teda nejradsi zari/rijen i kdyz ty merunky..
eli uz je zakulacenejsi,a je typicka. to vypada jako kdyz kajsa je jeste v detoxu nebo po pustu.
ty cyklovylety musi bejt super.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

buc11 píše: míro na benč su fakt úplnej chudák, ale na nekerých strojích zasunuju do všeobecně opotřebovanejch děr, no nic
Tak vzhledem k těm použitým otvorům na tom nebudeš tak špatně.
Jsem se nějak v tom benči zhoršil, tak je možné, že bys mne zahanbil
a pokořil. :)
Všeho s mírou.
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od IDASEK »

Ahoj Buci...dlouho jsem tady nebyla... ale kdysi jsem ti drzela palce pri zdolavani borelie.. vim, jak jsi bral kvanta antibiotik...zajimalo by me ..jak jsi dopadl..vyzral jsi na ne? Videla jsem, ze cestujes... dari se ti zda se dobre...coz me velmi tesi...ale nedopatrala jsem se k tomu..jestli jsi ty breberky polikvidoval... podarilo se? citis se lip? co zabralo? mej se a drzte se vsichni...
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

sweetí: jak se ti bude hodit
IDASEK píše:Ahoj Buci...dlouho jsem tady nebyla... ale kdysi jsem ti drzela palce pri zdolavani borelie.. vim, jak jsi bral kvanta antibiotik...zajimalo by me ..jak jsi dopadl..vyzral jsi na ne? Videla jsem, ze cestujes... dari se ti zda se dobre...coz me velmi tesi...ale nedopatrala jsem se k tomu..jestli jsi ty breberky polikvidoval... podarilo se? citis se lip? co zabralo? mej se a drzte se vsichni...
na kladené dotazy nedokážu hodnověrně odpovědět a i samotného by mne ledacos zajímalo,
a kvanta?, no vlastně ano, i když proti několikaletým protokolům protokolářů mé 3 x měsíční (no někerý i 2 možná trojměsíční) kůry jsou ubohé
jinak mně se daří furt stejně, akorát si to někdy zapomínám uvědomit a pak prožívám pseudosplín, než si uvědomím, že pro něj není důvod
prostě nevím, možná je to jen stáří, ale jak nevydržím běžet ani půlhodiny, a v posilovně klesnu pod používané díry, začnu to řešit
navštívil mě olda, dovez 20 avokád, zase sem začal chtět vyrazit, ale teď už sem se zas vzpametal, a ani sem se nepodíval na student agency, že prej budou emirates z prahy do 15ti
nechtěl sem mu ani dceři dát salát, že jich mám málo(určitě pod 50), za to mi poradil kam mám jít v břeclavi na medvědí česnek, tak zítra
teď ujíždím na vořeších a to těch co přečkali zimu na zemi, někerý sou už zkaženci ale ty nafermetovaný nachystaný na půčení, jsou unikát sladký, taky mu chutnali i dceři, která se tam taky nachomejtla
ještě sme vyměnily poznatky o zeleným a dal mu ochutnat svoje smúthížblafy
teď sem v práci na kole, o víkendu běhy, včera sem měl formu a sem i zrychlil
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

píšu z klukovy hospody
včera VÝLET K SOUTOKU, NÁDHERA, VŠE ZATOPENÝ, Furt sem se vracel, párkrát se namočíl, ale si užil, dokonce sen našel i medvědí česnek v břeclavi , v zatopeným lesejčku dle oldy, taky sem tam zapad, ale bylo tam nádherně asi jak v malaji v jungle, ale zima, ale příznivějc, natrhal sem celou kabelu
o víkendu už bosej, konečně, běhám, dnes korčule, zítra posilka, ted bernard
včera mě zavolal soused pavel do sklepa, tAK sem toho trochu testl
už sem se konečně zklidnil a singlovitost přináší víc výhod než naopak, možná
IV TO NENÍ PROTI TOBĚ a rubin dokud zaS NEPOTKÁm tak už taky nemiluju
ztratil sem knihu z knihovny, řetaz z pila a jiné, jsem bud cvok a nebo jsem tak zvolněnej
asi si koupím nafukovací člunek, mají ekšny
Odpovědět