zuzi aneb telatko

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

zuzi aneb telatko

Příspěvek od zuzi »

Tak si taky zakladam denicek, i kdyz nejsem 100% vita a tudiz spatny vzor.

Chci vyzkouset jak to funguje. Bylo by dobry mit moznost nechat nektere (nebo i vsechny) prispevky skryte, ale to asi zde na diskuzi nelze
:?

Ted me napada ze kdyz me poznamky zde nebudou nikoho zajimat (coz je dost pravdepodobne) tak to bude opravdicky soukromy denicek :lol:
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Tesim se az se rozjede diskuze na ekozahradnim foru, to me velmi zajima.
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Tak me to zde dnes inspirovalo k zalozeni vlastniho blogu. Mozna do nej budu i psat :) Jen mam pocit, ze ma pracovni vykonnost silne klesa....
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Moje tak moc neklesá, ale klesá pak množství mýho volnýho času "c(
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Sice nepíšu, ale zato čtu!
Zaslechla jsem nějakou narážku o nedostatku informací v mém deníčku....
Asi to bude tím že nejsem taková hvězda jako Terezka :( taky mám teď poněkud méně akční život a to co bych chtěla psát patří asi do opravdickýho šuplíku než na internet.

Mrzí mě že nežiju v ČR a že se nemůžu zapojit při srazech. Myslím, že bych chodila pravidelně. Víc než diskuze na netu, které někdy vyzní jinak než člověk chtěl, mám ráda osobní kontakt.
Každopádně jsem za tuto diskuzi velmi vděčná a i když si někdy zakazuju sem chodit xkrát denně tak to prostě nevydržím....

Z jiného soudku:
Plánovala jsem na toto období nejaký půstík, třeba sedmičku. Chtěla jsem využít toho, že Miláček je 3 týdny pryč. Bohužel, tak jako většina zde, jsem zjistila, že v tomto počasí to moc nejde. Strašně usínám, snad i ve stoje. Tak baštím melouny. Doufám, že seberu odhodlání a hlavně motivaci k půstu na podzim. Ráda bych shodila cca 5 kg. Díky vita stravě už jsem hodně zhubla, ale od té doby co žiju v jedné domácnosti s přítelem (2,5 roku) jsem se zastavila na cca 68-71 kg. Cítím se dobře, pár špeků mi nevadí a tak nemám pořádnou motivaci.... Jím dost málo a přiměřeně cvičím.

Tak mám pocit, že jsem toho napsala zase na nějaký čas dopředu.

BTW: Už jsem zrušila ten avizovaný založený blog. Chuť psát mám, ale netoužím po tom aby to někdo cizí četl....
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

No Zuzi!

Jinak potvrzuju plán na podzimní dlouhý půst, tak to můžem spojit a podporovat se....
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Já taky. :P

Ale spíš až k té zimě, protože v zimě se blbě běhá. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

V zimě se blbě cokoli... (snad kromě lyžování)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

zlatá zima :c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

pust

Příspěvek od zuzi »

Nevim jak dlouhy pust vydrzim. Zatim mam za sebou nejake jednicky a jednu trojku. Musim se dokopat k pravidelnym 36 hodinovkam. V zime jsem pri pustech mela pocit ze umrznu, tak jsem se tesila na leto a ted jsem zjistila, ze v lete to taky nejde....

Ale myslim, ze za ty skoro 3 roky co znam vitarianstvi jsem preci jen pokrocila, i kdyz 100pro vita jsem byla jen nekolik mesicu na zacatku.

Poznatek z letosniho jara: dulezite je snizit mnozstvi, ne jen zvysit procento vita - tak to funguje u me. Myslim, ze by mi pomohlo zaradit vyrobky Greenways, ale nejak jsem zatim nemela moznost se k nim dostat (za rozumnou cenu). Vyhovuje mi Barny's Greens, ktere mi asi pred rokem prislo jako pozornost od Biosfery a ktere jsem zacala pit prave az letos na jare. Mate nekdo zkusenost s timto produktem a s jecmenem? Co je lepsi? I kdyz jsem jecmen nikdy nepila, tak me Barny's Greens pritahuje trochu vic, protoze to ma velmi rozmanite slozeni - smes ras, ovoce, zeleniny a uzitecnych bakterii.

Posledni asi pulrok jsem neplanovane omezila narocna cviceni typu aerobik a spinning na 1x tydne, zato chodim vice na pilates (posilovani svalu trupu) a jogu, trochu cvicim na strojich - hlavne ruce, zada. Nejlepsi sportovni aktivita je ale chozeni po horach. Slibne jsem zacala na jare, ted zase neni moc cas.
Behani me nikdy neoslovilo. Asi kvuli vyvinutejsimu a ponekud povislemu poprsi, kteremu se to hopsani moc nelibi. No ale pokud to pujde dal tak jako za poslednich 5 let, tak se mozna casem dostanu k prijatelne velikosti pro behani. Jestli pak ale nebudu potrebovat jeste plastickou operaci ? Jo to jsou starosti :roll:
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Moje hymna

Příspěvek od zuzi »

Telátko oblíbené
telátko baculaté
telátko nasycené
telátko moje zlaté
telátko na pastvině
telátko u kravičky
telátko na mém klíně
telátko z mé písničky


Ach jak je milé
hebké a hladké
má dlouhé nohy
a uši krátké
jak na mě hledí
vřele a sladko
telátko moje
moje telátko


Telátko oblíbené
telátko baculaté
telátko nasycené
telátko moje zlaté
telátko na pastvině
telátko u kravičky
telátko na mém klíně
telátko z mé písničky
Kdybych ho neměl
žalem bych skonal
nic kloudného bych
v žití svém nevykonal
jste pro mě všecko
otče i matko
však nejvíc je mi
moje telátko


Telátko oblíbené
telátko baculaté
telátko nasycené
telátko moje zlaté
telátko na pastvině
telátko u kravičky
telátko na mém klíně
telátko z mé písničky


Pam pam
pam pam
pam pam
pam pa-pa-pa pam :P
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Diky za tip. Uz si potrebuju koupit novou tak asi zkusim craft.

Jinak tvuj tip na five fingers nam neda doma spat. Jeste jsme ale neobjevili obchod, kde bychom si je mohli vyzkouset pred objednanim na internetu.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Hybajici se prsa jsou pro zenu moc dulezita. Je to pumpa lymfy - pomaha znacne pri odvadeni necistot v tele. Proto zadne podprsenky! Chlapy maji lymfatickou pumpu v kalhotek. Proto zadne slipy! 8)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

zuzi píše: Jinak tvuj tip na five fingers nam neda doma spat. Jeste jsme ale neobjevili obchod, kde bychom si je mohli vyzkouset pred objednanim na internetu.
Objevíte-li nějaký obchod, dej prosím vědět.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

zuzi
Jinak tvuj tip na five fingers nam neda doma spat. Jeste jsme ale neobjevili obchod, kde bychom si je mohli vyzkouset pred objednanim na internetu.
Objevíte-li nějaký obchod, dej prosím vědět

jo, tak sem to znova obesla ty obchudky a LIZARD FIVEFINGERS vibram za 2050,- .. Brno, Josefská tuším 3, Alpsport .. dyz ste mi neverily.. ufjoj
:roll:
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

No super. Budu se muset mrknout v Praze. Na internetu jsem videla ze jsou za 70 Euro.

Jinak bez podprdy chodim akorat doma, jinde se to moc nehodi :shock: Pri sportu by to bez podprsenky bylo velmi neprijemne. Napr. pri aerobiku kdyz se skace + hybe rukama tak ja skacu a drzim si prsa :lol: Takze asi si poridim Craft.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no Davide, kde ty všude nebrouzdáš.....!

ono je to asi o velikosti že jo, já sem se například půstem tý lymfatický pumpy docela zbavila, tak už to nemusim moc řešit, ale chápu že ty poskakující věci jsou při sportu docela dost na obtíž... a pořídit příjemnou sportovní podprsenku je taky náročný..
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Huraaaa! :D
Tak uz je mam asi hodinu na nohou (a muj pritel tez): Boty Five Fingers za 80 Euro z obchodu Globetrotter ve Frankfurtu.
Urcite je vyzkousime na horach tak dam potom vedet.

Taky mam novou sportovni podprsenku. Zda se ze na aerobik a behani bude dobra. Znacka Unno, model Sydney, impact level 4 (nejvyssi tj. na nejintenzivnejsi pohyb), ve sleve za 15 Euro.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

a drží fakt dobře? Co jsem kdy viděla mi přišlo málo pevné...tak mám šitou, kterou babička špendlila na mě :)
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Tak zatim to vypada nasledovne:
koupila jsem si vel. 40, damske, ale doma jsem zjistila, ze jsou mi vlastne male
druhy den jsem je sla vymenit, ale omylem jsem si vzala 41, panske, coz ve skutecnosti odpovida velikosti 42 a navic jsou asi trosku sirsi
uz nemam moznost je vymenit, takze se asi budu muset spokojit s tim co mam, myslim si ze by to ale nemelo az tak moc vadit - radsi budu mit volnejsi, stejne jde hlavne o to aby to chranilo pokozku zespodu, nahore se daji stahnout
Jeste jsem v nich venku nechodila, az snad o vikendu.
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Advide nemas nahodou vel. 42? Porad nevim jestli jsem koupila dobre...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

zuzi píše:Advide nemas nahodou vel. 42? Porad nevim jestli jsem koupila dobre...
Bohužel, mám 44.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

To je skoda, aspon by sis je mohl vyzkouset.
Pritel ma vel. 43 a siroka chodidla, koupil si vel. 42 a je velmi spokojeny.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

zuzi píše:To je skoda, aspon by sis je mohl vyzkouset.
Pritel ma vel. 43 a siroka chodidla, koupil si vel. 42 a je velmi spokojeny.
já mám 46, ale koupil jsem si šlapky 44 za výhodnou cenu a nosím je jen do sauny, ale musím je nějak nenápadně zničit a vyhodit
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

zuzi píše:To je skoda, aspon by sis je mohl vyzkouset.
Pritel ma vel. 43 a siroka chodidla, koupil si vel. 42 a je velmi spokojeny.
To bych mohl, ale jsem zdaleka. Uspořádej nějaký sraz u Brna a třeba tam přijedu. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Ja ted bydlim v Mnichove (München) v Nemecku, ale obcas se ukazu i v Praze. Bohuzel mi to nikdy nevyslo dostat se na sraz, snad nekdy...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak až přijedeš tak dej vědět :P
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Kdo si mysli, ze to bez hormonalni antikoncepce nejde, at si precte muj pribeh.... http://www.primeros.cz/testovaci-pary/?id=22
A rovnou mi muzete dat i hlas (kazdy den jeden) Diky :wink:

S hormonalni antikoncepci jsem prestala (v kvetnu letosniho roku) diky prispevkum zde v diskuzi, uz mi cervik hlodal v hlave delsi dobu a az nahoda (osud) tomu napomohly!
Jsem stastna, hormony jsem nepretrzite brala od asi 13-14 let.

Zajimavy serial na pokracovani tykajici se menstruacniho cyklu, antikoncepce, otehotneni: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm Hodne jsem se z toho naucila.
Naposledy upravil(a) zuzi dne pon bře 26, 2007 9:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

už jsem zahlasovala :wink: :)
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Diky, je to spis takova sranda. Rozhodne nepocitam s nejakym postupem.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

to je hezký...
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Pripojila jsem se k Terezce, ale vidim to tak na 3 dny. To je zatim me maximum.
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Pust jsem vcera vecer ukoncila - takze jsou to 2 dny. Usinala jsem i vestoje, nedalo se pracovat... Asi by to chtelo jine podminky a ne kazdy den travit od rana do vecera v praci u pocitace.

Ale mam jedno pozitivum - vytiskla jsem clanek od Pavla Sachy (telo - popelnice), odkaz je tu nekde na diskuzi a dala ho precist partnerovi - velmi ho oslovil a rekl, ze zkusime drzet kazdy tyden jednicku. Tak jsem na to zvedava!
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Jeste ke slibenemu reportu o 5fingers:

Meli jsme je sebou na dovolene ve Slovenskem raji a Muranske planine v srpnu. Chodili jsme v pohorkach + na prostridani a relaxaci 5 fingers. Z pocatku jsem je nosila 2-3 hodiny denne, pozdeji i vic jak polovinu dne. Teren na to byl velmi vhodny - les, lesni cesty, sterkovo hlinite cesty...
Naprosto nevhodne jsou do bahna, protoze strasne klouzou.
Kaminky nevadi, ale na chozeni po skalach to asi nebude.
To ze jsou mi o 2 cisla vetsi mi vubec nevadilo, spis naopak - naprosto nikde me netlaci. Otlacena chodidla a puchyre na maliccich jsem ve 5fingers vubec necitila. Nejradsi bych je nosila cely den. Nohy se v nich unavi take, ale jinak nez v pohorkach, rozhodne se nikde nic neotlaci.
Pritel mel pocit, ze misto pro palec a guma kolem palce jsou moc male. Kdyz byl narocnejsi teren, tak si radsi vzal pohorky. Pry s cca 15 kg na zadech potrebuje pevnejsi boty.
Jsou promokave, takze kdyz se chodi ve vlhku, tak je mokro i uvnitr. Po tom asi tydnu noseni mi dost zapachali, ale daji se zase snadno umyt. Myslim si, ze se klidne muzou hodit i do pracky.


Celkove jsme z nich nadseni a vubec nelitujeme koupe.
Nevazi skoro nic, takze do batohu na delsi pochody pro vystridani jsou velmi vhodne. Do Alp bych si je asi nevzala.
Naposledy upravil(a) zuzi dne stř zář 27, 2006 13:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Koukam, ze se jeste Slunicko ptalo (ptala) na podprsenku.

Fotka: http://www.sunny-dessous.de/unno-dessou ... -bh-1.html

Drzi dobre, mam to vsechno nacpane doprostred. Jen obcas sklouzavaji raminka - kdyz mam na zadech tezky batoh tak to nehrozi, ale pri behu si myslim, ze by to mohlo zlobit. Na chozeni v horku mi prisla trochu neprodysna - vepredu a v podpazi. To uz radsi min opory a vice vzduchu.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Děkujiiii :)
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Jeste jeden poznatek - sportovni.
8 dni chozeni stredne narocnym terenem s batohem na zadech (denne max 600 m prevyseni), ale zato celodenni pohyb - vysledek - snizeni max. tepove frekvence o 20. Porovnala jsem tep pri spinningu pred dovolenou a po dovolene. Uz jsem tento efekt pozorovala po lonske dovolene a stejnou vec mi i doporucila trenerka. Nez se honit pri vysoke tepove frekvenci, je mnohem ucinnejsi dlouhodobejsi trenink pri max 130 tepech/min. Ted mam maximum pri spinningu cca 170-175.
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Shanim dobrou kadernici (dobre kadernictvi) v Praze.

Holky date mi nejaky tip???
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

zuzi píše:Jeste jeden poznatek - sportovni.
8 dni chozeni stredne narocnym terenem s batohem na zadech (denne max 600 m prevyseni), ale zato celodenni pohyb - vysledek - snizeni max. tepove frekvence o 20. Porovnala jsem tep pri spinningu pred dovolenou a po dovolene. Uz jsem tento efekt pozorovala po lonske dovolene a stejnou vec mi i doporucila trenerka. Nez se honit pri vysoke tepove frekvenci, je mnohem ucinnejsi dlouhodobejsi trenink pri max 130 tepech/min. Ted mam maximum pri spinningu cca 170-175.
řek bych, že obojí má svoje, s batohem nastupuji do terénu příští týden
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

zuzi píše:Shanim dobrou kadernici (dobre kadernictvi) v Praze.

Holky date mi nejaky tip???
já nemám, mě stříhá kamarádka z práce, která je vyučená kadeřnice, ale na mě toho ani není moc ke stříhání, protože mám dlouhé vlasy a nechávám si zkracovat jen konečky


jo jinak moc krásné fotky ty z vašich cest :wink: :)
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Tak uz jsem kadernici nasla. Pujdu 1.10. tak pak uvidim.

Minuly vikend 8. kliste. Z jednodenniho vyletu do Alp. Pritel stale 0.

Vyrobila jsem Terezciny pohankove placicky - z tech fiku prolezlych hmyzem. Placicky jsou vyborne, v horach primo delikatesni.
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Hlasim 3. den pustu a naprosto bez problemu, az se sama divim. Verim ze to je 1. spravnym nacasovanim, 2. moji tukovou zasobou :P
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Planuji vyhodit nemecke casopisy Schrott und Korn a Eve, ktere jsem nashromazdila za posledni cca 2 roky. Venuji se zdravemu zivotnimu stylu a strave, hodne je tam o bio vyrobcich, prirodni kosmetice.

Napadlo me, nechtel by je nekdo??? Mozno predat v Praze, az tam nekdy budu :-)


http://www.eve-magazin.de/sixcms/list.p ... be_abfrage
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

micak píše:Ahoj Zuzi,

ja bych si v tech casopisech i pocetla, jenomze nejsem z Prahy a temer vubec se v ni nevyskytuji. Jsem od Brna, pracuji v Brne, ale zitra je vyjimka a jedu sluzebne do Prahy. Jenomze bysme se asi nesynchrinizovaly?
Ono je to se mnou slozitejsi - ziju v Nemecku, takze se mnou neco zesynchronizovat bude horsi. Ale mozna by to slo nejak je dopravit do Brna. Dam casem vedet.

Vyhodit je chci protoze 1) na pohrbu babicky v srpnu jsem si opet uvedomila ze bych mohla mit nasi rodovou nemoc a to je shromazdovani vseho mozneho - pro me to znamena hlavne vzpominky - sesity ze skoly, stare dopisy, ruzne denicky, ruzne zajimave casopisy a vystrizky z nich.... den po pohrbu jsem spoustu veci vyhodila, dotedka toho nelituji,
Nicmene denicky jsem jeste nevyhodila, protoze to je uplna cervena knihovna a kdyz jsem se zacetla, tak jsem si zase na spoustu veci vzpomnela a predcitala jsem i priteli. Sranda je, ze jsem chodila asi se tremi Honzy, z nichz posledni je muj nastavajici (se kterym je to taky na roman) a v tom denicku se to tak prolina, ze ja sotva vim o kterem zrovna pisi :P

2) Pristi rok se stehuji na par let do USA a nemam kam dat svoje veci v CR, takze se zbavuji vseho mozneho.

Timto opet inzeruji svuj Healthy Juicer k prodeji!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Zuzi, vis presne, do jakeho mesta se budes do USA stehovat?
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

zuzi píše:
micak píše:Ahoj Zuzi,

ja bych si v tech casopisech i pocetla, jenomze nejsem z Prahy a temer vubec se v ni nevyskytuji. Jsem od Brna, pracuji v Brne, ale zitra je vyjimka a jedu sluzebne do Prahy. Jenomze bysme se asi nesynchrinizovaly?
Ono je to se mnou slozitejsi - ziju v Nemecku, takze se mnou neco zesynchronizovat bude horsi. Ale mozna by to slo nejak je dopravit do Brna. Dam casem vedet.

Vyhodit je chci protoze 1) na pohrbu babicky v srpnu jsem si opet uvedomila ze bych mohla mit nasi rodovou nemoc a to je shromazdovani vseho mozneho - pro me to znamena hlavne vzpominky - sesity ze skoly, stare dopisy, ruzne denicky, ruzne zajimave casopisy a vystrizky z nich.... den po pohrbu jsem spoustu veci vyhodila, dotedka toho nelituji,
Nicmene denicky jsem jeste nevyhodila, protoze to je uplna cervena knihovna a kdyz jsem se zacetla, tak jsem si zase na spoustu veci vzpomnela a predcitala jsem i priteli. Sranda je, ze jsem chodila asi se tremi Honzy, z nichz posledni je muj nastavajici (se kterym je to taky na roman) a v tom denicku se to tak prolina, ze ja sotva vim o kterem zrovna pisi :P

2) Pristi rok se stehuji na par let do USA a nemam kam dat svoje veci v CR, takze se zbavuji vseho mozneho.

Timto opet inzeruji svuj Healthy Juicer k prodeji!
No jestli pojedeš někdy přes Teplice, tak mám na půdě dost místa - nabízím se jako menší depozitář a Healthy J. bych možná taky odkoupil (pokud je zachovalý). V časopisech by si jistě ráda početla moje žena, já němčinu bohužel neovládám, ale např. Jenda B., který je taky z Teplic myslím ano. :)
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

V Teplicich jsem v zivote nebyla a asi jeste nejakou dobu nebudu, je to trochu z ruky :?
V Nemecku ziju u Mnichova a v CR mam rodinu u Pisku v Jiznich Cechach, pritel ma rodice v Praze. Do Prahy zajizdim vzdy kdyz jsem v CR. Myslim, ze pojedeme na zacatku brezna.
Ozvu se az to bude aktualni, treba bychom se, Honzo, mohli sejit v Praze. Jinak bych samozrejme mohla dojet i do Teplic.
HJ je velmi zachovaly, moc ho nepouzivam. Predstavovala bych si prodat ho za 70% puvodni ceny.

Koncem leta/na podzim se stehuju do Berkeley, CA asi na 3 roky. Misto je jasne, ostatni jeste moc ne.
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

kokosovy olej

Příspěvek od zuzi »

Segra se zblaznila do raw kokosoveho oleje a zrejme ho i vykoupila na biosfere!
Dala jsem ji 1 kelimek k Vanocum. O tyden pozdeji mi hlasila, ze uz je spotrebovany a ze musi mit dalsi. Tak si nakoupila asi 8 kelimku najednou a ty uz jsou opet pryc. Ted si zoufa, protoze na biosfere je momentalne nemaji.
Maze si s tim cele telo, denne.

Dala jsem ji ho , protoze mam strach o jeji zdravi. Miluje opalovani do ruda - dela to tak stale a neda si rict.
Jinak je to klasicky masozrout, ale sportovec.
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Proto jsme tam žádnej nemohla sehnat :lol: :lol: :lol: Další zdroje neprozradím! :twisted:

A pomáhá jí to na tu pokožku alespoň? :)
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Odpovědět