Agness jde na to!!

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Zdravím,
dneska jsem našla na youtube video a tak jsme poprvé slyšela název vitarian.Tak hurá už vím jak se to jmenuje:-).
Stále něco hledám,nejsem prostě spokojená a ani mé tělo není.Jenže ta vůle nebo spíš nevůle?To je kámen úrazu.Nic nevydržím.Tak maximálně 14 dní.Ach tá šílená chuť na sladké, mě ubíjí nebo vlastně zabíjí?Žaludek je plný, ale mozek hlásá dej si ještě kousek.Prostě začarovaný kruh.

O syrové stravě mě řekla kamarádka,krásná blondýnka,byla štíhlá, ale hezky :-),pěkné silné vlasy,příjemná,usměvavá.Dala se na tuhle cestu.Doporučila mě Walkera.Mám ho doma pod polštářem a študuji.Zájímá mě to, láká mě to,přitahuje mě to.Začla jsem pít štávy mrkev,jablka dokonce zelí a mrkev.Docela bomba.A neměla jsem žádné nadmutí.Jen teď mám opět sladkou žravost a tak štávy šli do zadu.Mám výborný+ do začátku.Pěsujeme doma zeleninu.Žívíme se tím.A to snad veškerou co se tu dá vypěstovat.Dokonce už jako malá jsem jedla syrovéí kytky :-) .Už na zahradnické škole jsem okusovala kde co.Když máme pole plné,tak okusuji salát,ředkvičky,rukolu.asi úchylka :-).Jen ten stašák sladké tam nademnou visí :-( .
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od rudo »

chyba ti laska, skutocna laska
ked je srdce prazdne bloknute a nedostava co potrebuje
tak telo sa snazi srdce udrzat energiou zo zaludku cez sladke
5 2 8
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Bude to tak
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Tak už včera večer jsem si dala před spaním jablko.Dneska ráno jsem vypila 750ml mrkvové štávy,na oběd plánuji salát-pekingský a něco do toho vymyslím.Večer si nastrouhám mrkev a celer.
no když tak na tom přemýšlím, jsem ráda,že jsem nikdy nevyhledávala sůl.Vlastně nesolím.Teda pro sebe.má rodina je slaná a bez soli to u nich nejde.V hlavě se mi mísí zpoustu otázek.co brambory?Třeba jen tak nad párou?Bude to velké zlo?Kafe nahradím zeleným čajem,obyčejně neobyčejnou vodu piju i tak.V tom problém nebude.No a hurá do práce.Když nevím kam dřív skočit nemyslím na papkání.
Jo a mám takový problém-nemám ráda rajské.Už když je ve foliáku vyštipuji tak se mi spustí rýma.Když ochutnám cherry rajské tak se mi chce zvracet.tohle už mám odmala.Nevím co stím :-( ,ale rajskou miluji a kečup sem si dávala taky.(no všichni víme jak je to tady s kečupy),pratchýně dělá domácí kečup a je vynikající.No a pak papriky.I sebemenší kousek na chlebíčku mě rozbouří žlučník.A pak zvracím.to jsem začla mít až v těhotenství.Celé jdsem ho prozvracela.Ke konci už jsme nemohla jíst nic.Trpím hodně kyslelými žadulečními štávami.Neví te co stím??
Děkuji za rady
Uživatelský avatar
maky
Příspěvky: 110
Registrován: úte pro 11, 2012 17:21
Bydliště: Praha - východ

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od maky »

Ahoj, obecně na překyselení je dobrý mladý ječmen, zajímavé je, že když jsem ho začala pít, automaticky jsem přestala pít mlíko, tělo mělo, co potřebuje, chutnalo to trochu podobně a ještě to alkalizuje :) Když nemůžeš rajčata a papriky, tak můžeš pořád jíst spousty další zeleniny a ovoce. Je super, že máš tolik zeleniny na dosah rovnou ze záhonu, důležité je hlavně zelené - saláty, ale i kopřivy, pampelišky atd., třeba teď začíná období medvědího česneku, tak ho chci najít, ochutnat i odšťavit... :)
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od bukaj »

Brambory na páře rozhodně zlo nejsou :) Dokonce jsou i mírně zásadité. Doporučuji ale hodně kmínu. A taky si z vita stravy nedělat klec, někomu třeba vůbec vyhovovat nemusí a kvůli té kleci se akorát vzdálí od svého ideálu (většinou zdraví a celkové vyrovnanosti).
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

pšenice a ječmen mám doma tuny ve skladu.Zkusím to.Tak už aby byl duben to už něfo na polích roste.Nakonec nebudu nic jiného dělat než chodit po 4 a pást se :-D .
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od rudo »

paradjky su casto sama kyselina ani ja ich vobec neznasam v niektorych obdobiach a teraz tu tie cherry su absolutnbe nezjeditelne
v kecupe asi hladas cukor

ked sa povie mlady jacmen = MJ, tak sa zrejme mysli zeleny prasok vyrobeny z klickov to nema s obilninou nic spolocne
ide tam aj o chlorophyl a ine veci
5 2 8
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

To je dneska den,ráno na mě u stolu civí punčový dotr,Kolem mě snídají knedlík s vajíčkem,tousty.Včera odpoledne přinesli koláč.No prostě samé pokušení.Tak jsem isdlaa zelený čajík,bílý jogurt s ovesnými vločkami a půl litru mrkvové štávy.A jsem štasná,že jsem odolala a vůbec mě to nic nedělá.Za chvíli si dám brambory.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Zdeníno »

Tak to si k tomu dej hodně kmínu kvůli solaninu a také mrkve, neboť brambory prý ucpávají kloubní kanálky, pravil páter Ferda.
http://petrfaltus.ic.cz/petr-faltus-pat ... -lecit.php
Myslím, že má pravdu, v mládí jsem jedl brambor hodně, a vrzalo mi v kloubech taky hodně. :)

A co pěstujete zeleného na jaře? Já asi začnu teď sázet petržel, ale jsem nezkušený.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od dgm »

Agness píše:pšenice a ječmen mám doma tuny ve skladu.Zkusím to.Tak už aby byl duben to už něfo na polích roste.Nakonec nebudu nic jiného dělat než chodit po 4 a pást se :-D .
No pockej, hned jak ten jecmen naroste cca 10 cm, mohla bys svolat vitasraz :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Panda »

Zn.: "Vlastní kosa sebou"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Sweetie »

Agness píše:Tak už včera večer jsem si dala před spaním jablko.Dneska ráno jsem vypila 750ml mrkvové štávy,na oběd plánuji salát-pekingský a něco do toho vymyslím.Večer si nastrouhám mrkev a celer.
no když tak na tom přemýšlím, jsem ráda,že jsem nikdy nevyhledávala sůl.Vlastně nesolím.Teda pro sebe.má rodina je slaná a bez soli to u nich nejde.V hlavě se mi mísí zpoustu otázek.co brambory?Třeba jen tak nad párou?Bude to velké zlo?Kafe nahradím zeleným čajem,obyčejně neobyčejnou vodu piju i tak.V tom problém nebude.No a hurá do práce.Když nevím kam dřív skočit nemyslím na papkání.
Jo a mám takový problém-nemám ráda rajské.Už když je ve foliáku vyštipuji tak se mi spustí rýma.Když ochutnám cherry rajské tak se mi chce zvracet.tohle už mám odmala.Nevím co stím :-( ,ale rajskou miluji a kečup sem si dávala taky.(no všichni víme jak je to tady s kečupy),pratchýně dělá domácí kečup a je vynikající.No a pak papriky.I sebemenší kousek na chlebíčku mě rozbouří žlučník.A pak zvracím.to jsem začla mít až v těhotenství.Celé jdsem ho prozvracela.Ke konci už jsme nemohla jíst nic.Trpím hodně kyslelými žadulečními štávami.Neví te co stím??
Děkuji za rady
jen dodavam, mozna uz nekdo predchozi zminil, to je vlastne prirozena reakce na lilkovite jedovatosti, tyhle druhy obsahuji podobne toxiny,solanin a pribuzny, brambory nejvic. tak je nenez,ty rajcata a papriky, kdyz je nechces:). a co cukety, okurky, melouny? tak at se dobre odlehcuje, a rodina nechce moc syrovou stravu? jak to kloubis?:)
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Zdeníno:na jaře -na poli jsou to-ředkvičky,špenát,rukola,koriandr,saláty,kedlubny, pak přijde na řadu květák,kapusta,zelí,mrkev,petržel,papriky,raksé,pažitka... mohla bych pokračovat do aleluja.vloni jsme měla i fenykl.Ale je to potvora.Musí se předpěstovat v teplodě nad 15°C. jinak jde do květu.
Jestli chceš sít petržel tak ke konci března.V loni jsme seli 21.3. a byla parádní.
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

dgm-když ty osiva jsou mořené,jediné co by šlo jsou pak ztráty.to by ten můj uvítal,stejně to musí pak zadiskovat.:-) Uděli by jsme vlstě dobre nejen nám ,ale i statkáři.:-)A sousedi mají všici řepku a tam je postřiků až až.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od dgm »

Agness píše:dgm-když ty osiva jsou mořené,jediné co by šlo jsou pak ztráty.to by ten můj uvítal,stejně to musí pak zadiskovat.:-) Uděli by jsme vlstě dobre nejen nám ,ale i statkáři.:-)A sousedi mají všici řepku a tam je postřiků až až.
Vim, vim, o tom namoreni (tedy spis tipuju, ze to tak je).
A ta repka je zlo, to rika kazdy, i ten, kdo to pestuje. Znam nazory taky soukoumnika od nas tady. Dela to jenom pro penize, ale vnitrne s tim nesouhasi.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

dgm-u nás se tomu říká žluté šílenství,jsme široko daleko jediný kdo ji nedělá.Nemáme na to stroje.A ostatní co jí dělají to říkají taky, že jen pro peníze.
galvanometr
Příspěvky: 167
Registrován: pát lis 09, 2012 20:01
Bydliště: Brno

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od galvanometr »

Né nepodobné prostituci.
Pravdu nebudeme skrývat.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od rudo »

takmer kazdy clovel chodi do prace len za peniaze,

nazvyme to prostitucia alebo otroctvo, je to jedno a to iste
5 2 8
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od jans »

já to nazývám obživa :wink:
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od dgm »

No jo, ale spousta lidi vykonava svou praci s laskou, jako konicka napriklad.
Neznam zadneho, kdo pestuje repku s laskou.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od rudo »

hm ale aj v nevestinci vraj sluzia niektore s laskou, tak potom sa to neda nazyvat prostitucia ?

myslim ze su ovela nemoralnejsie profesie ako pestovanie repky, napriklad pestovanie cukrovej trstiny ?

alebo ockovanie deti ? alebo praca pre monsanto ? alebo ochranka politikov ?
5 2 8
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od bukaj »

rudo píše:hm ale aj v nevestinci vraj sluzia niektore s laskou, tak potom sa to neda nazyvat prostitucia ?

myslim ze su ovela nemoralnejsie profesie ako pestovanie repky, napriklad pestovanie cukrovej trstiny ?

alebo ockovanie deti ? alebo praca pre monsanto ? alebo ochranka politikov ?
A bankéři, finanční poradci, většina duchovních, falešní guruové...že je takových povolání spousta.

A to se někteří lidé diví, že mám dobrý pocit z uklízení. No alespoň za sebou vidím smysluplný výsledek, který sice nikomu nepomůže, nikoho dalšího po sobě uklízet nenaučí, ale alespoň neškodím jako mnoho jiných :)
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Kam se to dostalo k prostituci :-) , jasně že všichni kdo pracují to dělají pro peníze.ale najdou se tam i lidé,kteří to dějají více jako koníčka.Mě to baví,pěstovat zeleninu,a starat se o zvířata.Sice neznám volné dny-neděle,svátky atd. .Mě to nějak nepřijde.Když je sezona a jezdíme na trhy tak chodíme sopát o půlnoci.Byly časy, že jsme dělali pro velkoobchod a jelikož jsme moc nestíhali čistili jsme cibuli do 2 do rána a ve tři jsme stávali do Prahy.bohužel pána převálcovali vietnamci a tak skončil.
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Již pátým dnem jsem skoro vita :-) .Jelikož jsem před tím holdovala chlebíčkům,tatarkám,kečupům,smaženejma věcma, tak jsem si nechala bílý jogurt.Ráno začínám vymačkaným citronem s vodou,pak zeleným čajem a ovesnými vločkami,s jogurtem a trochu kokosu.Pal si vyštavnim mrkev a červenou řepu.Na oběd mám zatím teplá jídla.Třeba čočku.Odpoledne si dám jablko a večer salát.Včera když jsem odcházela ze skleníku tak jsem se koukla na pole jak to vypadá.A hned jsem se napásla :-D ,Petržel přezimovala v pohodě a první lístky jsem už jedla,pak kudrnku no a listový celer.Nebyla jsem sama kousek ode mě byli 3 zajíci a asi 9 srnek byli na řepce.Kudrnka chutnala lépe než hladkolistá petržel.
Moje zkoužky stále pokračují,včera jsem přišla domů a tchýnka udělala chlebíčky tak to vonělo po celým baráku.Bramborový salát a vajíčkovou pomazánku.Udělala jsem si salát a šla psát úkoly s dcerou.Zatím chutě nemám,nějak zvláštní na sladké.Dokonce se i těším, že si udělám salát,vemu si jablíčko.To u mě nebývalo zvykem.Zeleninu jsem nikdy nemusela a byli časy kdy jsem jí vůbec nejedla.Takže tohle pro mě je velikananáský úspěch i když zazím jen 5 dní.
Na poli máme růžičkovou kapustu máte s ní zkušenosti?A přemýšlím o vojtěšce..
A mám takový problém nevím jestli to mám přičíst k mé stravě, ale svědí mě celé tělo.Hlavně za krkem,břicho a v podkoleních jamkám mě to svědí jako kdybych měla mít zase exém.Každý rok ho mám.V loketních jamkám i pod koleny.Teď se to drží.Na rukách jsme měla náznal, ale stratil se.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Zdeníno »

Agness píše:Na poli máme růžičkovou kapustu máte s ní zkušenosti?
Jo mám s ní zkušenosti, zasel jsem minulý rok cca 2 m2 ale moc u sebe, moc vyrostla a málo růžiček, vesměs sežraných/napadených, dost košťálový hmoty jako vedlejší produkt ale listy slepice žraly jako diví.

p.s.
Ten mladý ječmen by snad mohl jít ne? Prej je to zdravý a prodává se za těžký prachy jako sušenej prášek... no a ty ráno vezneš kosu, pošleš to zdejším vitariánům..., a je vyděláno.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od buc11 »

též mi přezimovala růžička a celery listový
růžička mi syrová moc nejde, snad ji jen přidávat do jiného zelemixu, kde mám převahu vlastní rajčatové zamražené ščávy a ta ohavnost se ztlumí, ale celery je nambrvan
jinak jde-li se do vita či zdraví, je dobrý tělo napřed či spíše souběžně odčistit, ale málokdo to dokáže
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Zdeníno-růžičková kapusta se koncem srpna zaštipuje na vrcholu aby ti zesílily kapustičky.No já jí zkusím něco si zní vyrobit vita.

Musím se stím nějak poprat.Stále kokám na ty dva chlebíčky a nějak to se mnou nic nedělá.. takže vydrž prťka vydrž :-D
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Ty jo.. už 6 den jsem v poho, chutě se nikterak neozývají.A vůbec nemám hlad,energie mám taky hodně.Dneska mě čeká tahání hnoje,to bude plný valník.Budu mít pořádně rozcvičku :-) .Škoda jen že hlásí silné ochlazení do mínusu.To by se to pracovalo.Tak hlavně že nepadaj trakaře, to by bylo horší :-D .
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Tak už je to týden, toto letí.Po pravdě, už se těším na to až ty dny nebudu počítat a bude to pro mě samozřejmost :)
Ráno si vymačkám půlku citronu s vodou.Pak si dám zelený čaj,ovesné vločky,kokos,jogurt.K obědu to se přiznám mám vařené jídlo, např.čočku,bambory s oliv olejem a 500-750 ml štávy s mrkve a č. řepy.Odpoledne si dám jablka a večer si dám pekingské zelí s jogurtem.
Jelikož jsem od fochu.. no ráda bych si koupila něco jiného,ale vím co to je zač v těch obchodech.A když vidím co tam mají a jak jim to tam leží zvadlé je to děs.Už netrpělivě čekám na naši ředkvičku,špenát,kopr,kedlubny a saláty.To budu raw na 100% a vlétě na okurky,cukety,bazalku no pane jo já se tak těším :delicacy:
Když jsem byla nakupovat, všimla jsem si jedné paní co četla etikety na výrobku.A říkala že tam je GMO.A já jí říkám, že jsou už všude.A že prý ne.no nejsou v tom měla pravdu, ale se srovnáním s jejím košíkem jich tam měla dost.Obávám se ,že nás v tomhle ohledu čekají drsné časy.Nadnárodní americké společnosti jsou už u nás.Zkupovávají menší osivářské firmy a pak nás budou nutit jen pěstovat jejich GMO.Jako je to v Indii.Tam nic jiného nesežedou.Je mi na blití, kam se tato politika žene.Viděli jste na youtubu video-POTRAVINY A.S.? To stojí za to vidět.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od smajliss »

jak se z etikety pozná GMO ?
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Tak další úspěšný den za mnou, mám stoho radost. :D ,dole mám 4kg a vůbec mě nepřijde,že už nejím to co před týdnem.Energie mám dost a nějak mín zývám.Včera jsme byli na masopustu.Takže hned mi vrazili panáka slivky.A vzápětí jsem jí udala :shock: ,pila jsem jen vodu a byla v pohodě.
Doma o tomto záměru jíst jen syrové jsem neřekla.Nikdo by mě nepochopil.možná pochopí třeba po 2 měsících :wink:

K těm GMO většina to tam nepíše,ale když tam napíšou modifikovaný škrob a at mi neříkají, že je to jen s obyč potravin.Většina trhu je zahraniční výroby a gmo se používá všude.Kor americe a to je hlavní vývozce kukuřice a soji.
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Ahojky, tak už od včera jsem se cítila nějak divně.Stále jsem měla zimnici a šíleně mě bolí hlava.Ležím v posteli s horečkou.Včera večer jsem sotva dojedla salát, a dnes hlad nemám.Snažím se vypotit.
Máte nějaký recept přírodní na vypocení?Přemýšlím jestli to nesouvisí s mojí novou stravou.Jelikož nejsem nachlazená,v krku mě nebolí.Prostě tohle přišlo náhle.
Uživatelský avatar
maky
Příspěvky: 110
Registrován: úte pro 11, 2012 17:21
Bydliště: Praha - východ

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od maky »

taky myslím, že to bude stravou, tělo se čistí, nebo jsi do toho detoxu ještě chytla nějaký vir..? je zajímavé kolik začínajících vitariánů po pár dnech či týdnech něco skolí, náhoda to asi nebu :) ale nenech se odradit! :wink:
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Maky to víš,že se nenechám odradit.U nás doma všechny bolí v krku kašlou a tak.A to já ne.Nemám žádné příznaky nemoci.Dnes už jsem bez horeček.Jen mám nějakou střevní čistku :) ,tak si myslím,že to bude určitě s té stravy.Jelikož jsem do toho skočila ze dne na den.Ale hlavní je že to funguje.A vím,že se moje tělo čistí.Jen mě teda bolí snad všechny svaly v těle.A taky čekám na výrok zbytek rodiny,že je to s toho jak nezdravě jím :D
Uživatelský avatar
maky
Příspěvky: 110
Registrován: úte pro 11, 2012 17:21
Bydliště: Praha - východ

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od maky »

pěkně napsané, jak my tu všichni vlastně nezdravě jíme :D
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Tak dneska už jsem normálně snídala mé obvyklé snídaně.Včera už jsem si dala kiwi a večer salát.Měla jsem teda co dělat abych ho snědla.Čistka střev pokračuje :shock: ,a jdu konečně ven něco taky dělat.Akorát mi nějak nepřichází měsíčky, tak snad se dočkám,že by to až takhle semnou zamávalo?
ravima
Příspěvky: 449
Registrován: pon dub 11, 2011 20:53

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od ravima »

Agness píše:...K těm GMO většina to tam nepíše,ale když tam napíšou modifikovaný škrob a at mi neříkají, že je to jen s obyč potravin...
Tak zrovna modifikovaný škrob opravdu nemá vůbec nic společného s GMO :-) ten se vyrábí z normálního škrobu třeba tepelnou nebo jinou úpravou (hydrolýzou, oxidací atp.). Na rozdíl od většiny jiných "éček" jsou mnohem bezpečnější, většinou naprosto neškodlivé. Na druhou stranu, potraviny obsahující tyhle zahušťovadla jako celek moc zdravé nejsou, jenže kvůli jiným látkám, většinou totiž obsahují celou řadu dalších chemikálií, cukr, atd.
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

Po nějakém dnu opět tu.A DRŽÍM SE!Dneska teda fyzická námaha na 100%.Jsem zakládala pařeníky a v tý sychrovině.Naštěstí půlku mám hotovou.Vše se dostavilo tak jak má ;-), pročištění střev odeznělo.Jen teda sem nějaká nadmutá :-), co krok to p.. Dneska se mi udělal můj starý známý-exém.V koleních jamkách a na rukách.svědí to jak čert.to už sem cíila minulý týden,že to vypukne.Je zajímavé je, že v tomto období je to stále.Už několik let.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od buc11 »

Agness píše:Po nějakém dnu opět tu.A DRŽÍM SE!Dneska teda fyzická námaha na 100%.Jsem zakládala pařeníky a v tý sychrovině.Naštěstí půlku mám hotovou.Vše se dostavilo tak jak má ;-), pročištění střev odeznělo.Jen teda sem nějaká nadmutá :-), co krok to p.. Dneska se mi udělal můj starý známý-exém.V koleních jamkách a na rukách.svědí to jak čert.to už sem cíila minulý týden,že to vypukne.Je zajímavé je, že v tomto období je to stále.Už několik let.
pařeník už mám založen, ještě ohrádku z cihel a dřeva,
ještě musím zrotavátorovat a mám zasazen lán hrachu těsně před zasněžením, rovněž saláty ve foliáku i s kedlubnou pěkně valí,
chybí zavázat vinohrad, ale včera mě mrzly ruce, tak jsem jen ztratil klíč od auta a šel kvasit k tv, ale bouře mi odklonila satelitní paprsek, tak jsem si dal raduzino cd č.2, mimochodem je dnes a zítra v brně, šel bych, ale bude hrát to poslední, na čemž jsem byl a mám z thaje přeposloucháno, jedině kdyby dala něco staršího,
Uživatelský avatar
Agness
Příspěvky: 24
Registrován: sob bře 02, 2013 19:11

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od Agness »

U nás je to komplikovanější,stavíme skleník a díky tomuhle počasí je to děs.Dneska ráno takovýho sněhu.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Agness jde na to!!

Příspěvek od rudo »

postav si iglu, nechod proti prirode
5 2 8
Odpovědět