Nikybe

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
nikybe
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 30, 2012 12:38

Nikybe

Příspěvek od nikybe »

rozhodla jsem se dělit o své první vitariánské zážitky..jmenuju se Niky je mi 22 ... o výživu se zajímám od útlého mého věku, vždycky jsem byla fascinovaná tím, co která potravina dokáže.. libovala jsem si v různých knížkách a dokumentech.. mým největším koníčkem z největších bylo vaření :D.. takže jsem se provařila až k vitariánství a to sice tak, že jsem navštívila kamarádku, která je RAW tři měsíce a vypadala naprosto úžasně (vyčistila se jí pleť, rozzářila se a zhubla :)), tak jsem si řekla, že to zkusím taky.. a tak teda jedu syrový asi 10 dní.. zatím se cítím dobře, kromě občasných chutí na chleba (kerej sem vždycky pekla výbornej) a na pizzu a na jiný bejkárny... zhubla jsem za těch 10 dní cirka 2,5 kila, což mi teda fakt nevadí :D.. a vyskočili mi dva přenádherné beďary, které jsem neměla snad od 13 let...ale beru to tak že se tělo čistí.. tak uvidíme jak to se mnou bude...slíbila jsem si minimálně měsíc, pak zhodnotim a uvidim..
Když Ti vadí tma, tak si rozsviť.
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Nikybe

Příspěvek od bukaj »

Vítej, přeji hodně štěstí na cestě hledání optima :) . Ta zkušební doba je dobrý nápad, v jistých věcech je lepší opatrnost a plynulý vývoj než rychlé změny. Držím palce.
Odpovědět