Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWováním?

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od rudo »

Lascalo píše:Já to chápu.
Ale jak mám prožívat všudypřítomnou bezprostřední bezzásluhovou lásku, když se vedle mě děje tohle?
To mi vadí, je těžké se stím srovnat.
ked si preladis frekvencie na vyssie tak to co sa robi vedla uz nebudes vnimat

treba sa naucit zrelaxovat aj v rusivom prostredi

a dopriat ludom nech si uziju este to nasilie a utrpenie ked yz si teda take zazitky zvolili a nechali si ich este na koniec roka 2012

kedze za par rokov uz take nizke energie nebudu existovat, tak im to este doprajme, ale to vobec neznamena ze zatial si mi uz nemozme dopredu uzivat perfektny svet v nas a s ludmi ktori sa uz pohli dopredu a nie su uz viac zavisli od utrpoenia depresii pocitov viny a agresie atd

proste nemozme cakat az budu vsetci hotovi, lebo to by nenastalo nikdy, ti spiatocnici zacnu mat motivaciu az ked zistia ze ich je stale menej a menej a nemaju uz s kym, ked ganster zisti ze uz ho v noci v parku necaka ziadna obet co potrebuje byt ublizena, tak aj ganster sa bude snazit preladit a pripojit k tym starnym ludom v parku alebo odide na tu fruhu 3D palnetu kde sa budu moct ovalovat kyjakmi do sytosti medzi sebou (kedze tam im nikto technologiu nevivinie a nebude im mat kto vyrobit strelne ani ine zbrane

Ist so stadom dokaze kazda ovca ale ist opacnym smerom a neobzerat sa kam stado ide uz chce odvahu, napriklad nemat strach z vlka
5 2 8
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od smajliss »

A podle Jarda Zajíčka z těla odejdou i paraziti, když se zvýší vibrace.. ale jak to udělat, to už je maturita :P
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

rudo píše:
Lascalo píše:Já to chápu.
Ale jak mám prožívat všudypřítomnou bezprostřední bezzásluhovou lásku, když se vedle mě děje tohle?
To mi vadí, je těžké se stím srovnat.
ked si preladis frekvencie na vyssie tak to co sa robi vedla uz nebudes vnimat

treba sa naucit zrelaxovat aj v rusivom prostredi

a dopriat ludom nech si uziju este to nasilie a utrpenie ked yz si teda take zazitky zvolili a nechali si ich este na koniec roka 2012

kedze za par rokov uz take nizke energie nebudu existovat, tak im to este doprajme, ale to vobec neznamena ze zatial si mi uz nemozme dopredu uzivat perfektny svet v nas a s ludmi ktori sa uz pohli dopredu a nie su uz viac zavisli od utrpoenia depresii pocitov viny a agresie atd

proste nemozme cakat az budu vsetci hotovi, lebo to by nenastalo nikdy, ti spiatocnici zacnu mat motivaciu az ked zistia ze ich je stale menej a menej a nemaju uz s kym, ked ganster zisti ze uz ho v noci v parku necaka ziadna obet co potrebuje byt ublizena, tak aj ganster sa bude snazit preladit a pripojit k tym starnym ludom v parku alebo odide na tu fruhu 3D palnetu kde sa budu moct ovalovat kyjakmi do sytosti medzi sebou (kedze tam im nikto technologiu nevivinie a nebude im mat kto vyrobit strelne ani ine zbrane

Ist so stadom dokaze kazda ovca ale ist opacnym smerom a neobzerat sa kam stado ide uz chce odvahu, napriklad nemat strach z vlka
Výborně řečeno, obdivuju tě, pokud tohle dokážeš.
Víš, já jsem stále asi dost nízko, proto ty moje nízké stavy (závist, zloba, strach...), nezbývá mi nic jiného, než se snažit prostě vyrůst a dospět.
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

smajliss píše:A podle Jarda Zajíčka z těla odejdou i paraziti, když se zvýší vibrace.. ale jak to udělat, to už je maturita :P
To jsem tedy tvůj člověk :lol: :lol:.
Jak začít? Jóga? Našla jsem si dvě půhodinová videa- jedno proti stresu, to dělám před snídání a pak jedno pro harmonizaci, to dělám před spaním. Zatím jen krátce, tal uvidím, jestli to něco vynese, jinak úplný začátečník nejsem, byla jsem krátce v kurzu, tak tedy doufám, že si neuškodím nějakým způsobem, ale u této relaxační praktiky to snad ani není možné. Nebo snad ano?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od rudo »

na seminari (3 dni) : Create Your own future

sa prebera value system, aby sme si uvedomili ci sa nahaname za cudzimi idealmi alebo naozaj za svojimi vlastnymi a dali si to v hlave do poriadku

dalej sa naucime lietat v casovej ciare - Time LIne a letime do minulosti do bodu kde zacal v nasej dlhej karmickej drahe napriklad hnev a letime tam ho vymazat
potom do ineho budu kde zacal smutok, do inegho kde zacala zavist a postupne vsetky mozne negativne energie ake len exituje - vina, ziarlivost atd

negativne emocie sa delia na 2 skupiny - jdena z nich nam vytahuje energiu - ako smutok depresia atd a druha skupina nas nabije nekontrolvtelnou ale pritom skodlivou energiou ktora sa prejavi nasilim

pri vymazavani do minulosti sa preto strieda postup vymazeme jednu co energiu vysava a potom zas jednu co zlou energiu nabija atd inak by sme mohli energeticky skolabovat alebo vybuchnut

casto niektora negativna emocia ma niekolko podskupin, casto naprikjlad zurivost - agresia vseobecna je ejdna vec ale napriklad zurivost agresia na ceste za volantom - road rage je nieco specifikcek co treba vymazat zvlast a podobne to moze fungovat aj s inymi emociami

az ked sme si povy,mazavali vsetko negativne emotivne a urobili poriadok v nasom vlastnom hodnotovom systeme, zacne planovat nieco specificke do buducnosti a ked sme spokojny s tym ako to vyzera nabijeme to pozitivnou energiou a vyletime na casovej ciare dopredu a vsunieme to do toho dna kde treba

Tento seminar som absolvoval asi 5x postupne po rokoch a ku tomu dalsie pomocne kurzy ako NLP a TLT a popri tom rozne techniky zo spiritualnych spolkov, ako liecenie energiami, komunikacia s vyssimi energiami atd tad,

takze vsetko sa da naucit, ak to clovek naozaj chce

nikdy toi nie je o boji alebo pevnej voli, ked si naozaj vnutorne zmenime postoj, tak nas ani nenapadne nieco a nemusime si to odopierat, pretoze nam to moze byt az neprijemne

napriklad klasicky priklad z NLP je ked sa vymeni v podvedomi reorezentacia cokolady za reprezentaciu psieho hovna a cloveka uz nikdy nenapdne pojedat cokoladu pretoze ho nikdy nennapadne ani pojedat to co zo psov vypadne a pri pohlade na coko si len dam pozor aby som do toho nestupil a obidem to, ziadna pevna vola
ziadne majstrovstvo
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od rudo »

JOga ma mnoho smerov a niekde sa to propaguje ako vyvalovanie a chrapanie na rohozkach (a je to popularne a niekde sa tak tvrdo cvici ze citis absolutne vsetko v tele

prave som v sobotu absolovoval 3H a v nedelu 5H tvrdej jogy a bol som tak vystaveny a dolamany ako nikdy po ziadnom maratone alebo ziadne inej extra celodennej namahe

ale na druhy den bolo vsetko zrovnane a mohol som zas pokracovat

az sa v tele uvolnia vsetky bloky a pri roznych poziciach odide napatie odidu z toho miesta aj stare uschovane negativne emocie, jedna dobra dusicka zacala teraz chidit s nami na jogu a pri niektorych poziciach jej zacnu tiect slzy a po lekcii si poplace a je jej stale lepsie a lepsie, vzdy ked ju strenem tak zacian ziarit viac a viac

telo je ako holografircka pamat

co znamena ze nieco konkretne nemusi byt zapamatane len na jednom mieste ako je to na diosku v pocitaci ale inej pamati nema to adresu pamate ale je to tak rozriedene a zapamatane vsade, ovsem ako by sa jednotlive casti vymazali - bloky uvolnili celkova pamata tej udalosti je menej a menej jasna a ko ked je fotka s mensou a mesnou rozlisovackou ale pritom to stale zostava a ked to zostava len niektorych miestach tak je to sice dost nejane ale o to viac skodlive lebo ani nevieme presne co to je a tak nevieme ako sa s tym vysperiadat

a kedze joga rozpohybuje absolutne vsetko a povytalca vsetko odvsadial tak sa da p[ostupne tvrdym systematickym cvicenim vymazta upplne vsetko

s telom to nie je tak jednoduche ako s preformatovanim disku

ale ked vsetky negativne informacie odidu nebudu v tele bolesti ani choroby ani zle psychycke stavy a vsetky klby slachy a svaly budu maximalne flexibilne az si dokazeme dat obe nohy za hlavu naraz (vlastne nohy za vlastnu hlavu, pripadne sediet uplne v pohoide s pozapletanymi kolenami (vlastnymi)
5 2 8
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

rudo píše:na seminari (3 dni) : Create Your own future

sa prebera value system, aby sme si uvedomili ci sa nahaname za cudzimi idealmi alebo naozaj za svojimi vlastnymi a dali si to v hlave do poriadku

dalej sa naucime lietat v casovej ciare - Time LIne a letime do minulosti do bodu kde zacal v nasej dlhej karmickej drahe napriklad hnev a letime tam ho vymazat
potom do ineho budu kde zacal smutok, do inegho kde zacala zavist a postupne vsetky mozne negativne energie ake len exituje - vina, ziarlivost atd

negativne emocie sa delia na 2 skupiny - jdena z nich nam vytahuje energiu - ako smutok depresia atd a druha skupina nas nabije nekontrolvtelnou ale pritom skodlivou energiou ktora sa prejavi nasilim

pri vymazavani do minulosti sa preto strieda postup vymazeme jednu co energiu vysava a potom zas jednu co zlou energiu nabija atd inak by sme mohli energeticky skolabovat alebo vybuchnut

casto niektora negativna emocia ma niekolko podskupin, casto naprikjlad zurivost - agresia vseobecna je ejdna vec ale napriklad zurivost agresia na ceste za volantom - road rage je nieco specifikcek co treba vymazat zvlast a podobne to moze fungovat aj s inymi emociami

az ked sme si povy,mazavali vsetko negativne emotivne a urobili poriadok v nasom vlastnom hodnotovom systeme, zacne planovat nieco specificke do buducnosti a ked sme spokojny s tym ako to vyzera nabijeme to pozitivnou energiou a vyletime na casovej ciare dopredu a vsunieme to do toho dna kde treba

Tento seminar som absolvoval asi 5x postupne po rokoch a ku tomu dalsie pomocne kurzy ako NLP a TLT a popri tom rozne techniky zo spiritualnych spolkov, ako liecenie energiami, komunikacia s vyssimi energiami atd tad,

takze vsetko sa da naucit, ak to clovek naozaj chce

nikdy toi nie je o boji alebo pevnej voli, ked si naozaj vnutorne zmenime postoj, tak nas ani nenapadne nieco a nemusime si to odopierat, pretoze nam to moze byt az neprijemne

napriklad klasicky priklad z NLP je ked sa vymeni v podvedomi reorezentacia cokolady za reprezentaciu psieho hovna a cloveka uz nikdy nenapdne pojedat cokoladu pretoze ho nikdy nennapadne ani pojedat to co zo psov vypadne a pri pohlade na coko si len dam pozor aby som do toho nestupil a obidem to, ziadna pevna vola
ziadne majstrovstvo
O čokoládě a lejnu jsem už někde četla :)
Ono asi vážně bude nejdůležitější k tomu skutečně dojít a doopravdy to chtít, pokud to tak není, tak překážkou jsme akorát tak sami sobě.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od smajliss »

Lascalo píše:
smajliss píše:A podle Jarda Zajíčka z těla odejdou i paraziti, když se zvýší vibrace.. ale jak to udělat, to už je maturita :P
To jsem tedy tvůj člověk :lol: :lol:.
Jak začít? Jóga? Našla jsem si dvě půhodinová videa- jedno proti stresu, to dělám před snídání a pak jedno pro harmonizaci, to dělám před spaním. Zatím jen krátce, tal uvidím, jestli to něco vynese, jinak úplný začátečník nejsem, byla jsem krátce v kurzu, tak tedy doufám, že si neuškodím nějakým způsobem, ale u této relaxační praktiky to snad ani není možné. Nebo snad ano?
To kdybych věděl, tak nejsem na tomhle foru, ale frčím na vysokých vibracích a neřeším stravu :) .. Ale zřejmě je to propojené a naše buňky mají určitou frekvenci v závislosti na psychice a jídle. Nicméně v téhle oblasti mám panenské znalosti, tak nebudu dělat moudrého :)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od rudo »

smajliss píše: To kdybych věděl, tak nejsem na tomhle foru, ale frčím na vysokých vibracích a neřeším stravu :) .. Ale zřejmě je to propojené a naše buňky mají určitou frekvenci v závislosti na psychice a jídle. Nicméně v téhle oblasti mám panenské znalosti, tak nebudu dělat moudrého :)
jj ti co uz maju jasno z fora odisli na bretahaforum :wink:

jasne ze je vsetko prepojene, psychika-podvedomie + telo + strava
\
a sa stale vzajomne ovplyvnuje, napriklad ak clovek ma uz perfekt vyriesenu psychiku a vyriesene telo, tak moze zjest hocaku stravu a vibracie stravy si premeni

na vibracie zlata a vibracie lasky

ak ale este nemame ani telo ani emocie vyriesene komplet

tak snaha o co najcistejsiu a najl;epiu stravu nam pomaha v tom ze sa prilis nezatazujem nizkymi vibraciami a je nam lahsie pracovat s emociami a aj vyliecit telo

a prisnost nasej stravy je riadena tym ako nutne a zufalo potrebujeme nieco so sebou urobit

ako Panda stale zdoraznuje, pracuj s psychikou strava a posty to same nevyriesia

plus potrebujeme vedomosti o vsetkych oblastioach aby sme to spravne skombinovali

auto ma 4 kolesa : ktore koleso je najmenej potrebne a mozeme ho obetovat ? ktore koleso je najdolezitejsie a ak nemame cas ziskat a namontovat vsetky 4 ktore namontujeme aby sme mohli niekam ist ?

podoibne to aj s clovekom : vedomosti emocie telo a strava, potrebujeme riesit vsetky 4 a kazdy na to ide inak, niekto chce byt najprv majster v 1 a oignoruje ostatne 3 niekto si vyeberie 2 a rieisi len tie, a niekto kusok po kusku riesi vsetky 4 naraz alebo spravi krocik v 1 a potom krocik v ostatnych 3.

Co sa sta;o s ludmi ktori si pevnou volou radikalne zmenili stravu do najcistejsej s velmi vysokymi vibraciami, ovela vyssimi ako boli ich vedomosti a ako bola ich psychika-emocie ? mozno telo bolo schopne ist vyssie so stravou a telesne prospievaku a mozno telesne upadli,

ale kolko negativnych emocci z nich vyzaraju, nap[riklad ten Harleyho klan ale ini 811 ovocinari ?

pripadne niektori mjastri hladovkari ? ciastcone vyriesili stravu a telo - dokonca do nezavislosti na strave, ale psychika a vedomosti nestihali sa preladit

mozem na trabanta namontovat 2 kolesa z ferrari F1 a kam ma to devezie - OK bude mat okolie z toho velku srandu a co dalej ?

mam velmi zikky stolik takmer pri zemi a je plne nalozeny - je to realitu nammozem zo stola vsetko zmiest a obratit ho hore nohami aby som premontoval dlhe nohy a dostal stol vysoky - aby som mohol pri nom stat a nemusel sediet slrceny na zemi anisediet na stredne vysokom na stolici.

teda nemozem to vsetko zmiest - akoze OK narodim sa znovu a zacnem vsetko od zaciatku spravne, co teda s tym stolom ?

odmonutjem jednu kratocku nohu a dam tam jednu najdlhsiu a az potom budem riesit dlasie, alebo spravim to s 2 naraz ?

nezosypoe sa vsetko ?

ak ale budem postupne po jednom dokola vzdy o 1 mm kazdu nozku predlzovat, tak stol je stabilny stale talkmer v idealnej rovnovahe horizonatle a nic sa nepsunie nic nepopada a ani si tie veci na stole nevsimnu ze sa nohy pomaly predlzuju ziadna drama
5 2 8
galvanometr
Příspěvky: 167
Registrován: pát lis 09, 2012 20:01
Bydliště: Brno

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od galvanometr »

Někdo začíná procitávat, welcome to the hell. Odsud vedou už jen dvě cesty.
Lascalo píše:Můj, nyní už ex, milenec tvrdil: "Každý strůjcem svého štěstí."
S tím se nedá než souhlasit.
Lascalo píše:Vážně? Narodit se v Etiopii, jaká že to je spravedlnost? Jsem dítě čokoládové pleti, otec po smrti, pět sourozenců, žiji za dolar dva dny, pracuji od úsvitu do úsvitu, nuže prostoru na pozitivní pojímání reality mám až až... Představím-li si, že jsem nelidsky obřezaná od svých dvou let, nějaké západní myšlenky tedy nepřichází v úvahu. Každý den prosím Boha, abych se dožila rána? Nebo jej snad prosím, abych se již nikdy více neprobouzela do světa, v němž není prostoru pro jakékoli iluze?
Někde jsem četl, že to nejlepší co se ti může pro tvůj osobní vývoj přihodit je to, že se narodíš například do rodiny kde otec bude feťák a matka prostitutka, nebo třeba jako sirotek. Zkrátka nic tě nebude rozptylovat a odvádět. (I když se to dá i z druhého konce spektra - Buddha například.)
Lascalo píše:Skoro až nepřeju lásku, proč bych měla, když se domnívám, že se ke mně žádná nevztahuje, tak proč by ji měli dostat ostatní? Jsem to ale hnusná, srdce mám, ale je černé a prohnilé?
Don't need to worry.

Nakonec si nemůžu odpustit kus textu z mé oblíbené "koledy":
"Some have too many, some haven't any.
If those who have give those who haven't,
oh, what a Christmas day."
(Jaký jsem to mohl mít pěkný Štědrý den.)
Pravdu nebudeme skrývat.
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

Ano, já rozumím, nakonec každá hlubší, osobní a nerutinní cesta nastíní něco takového, čím nuzněji to zpočátku vypadá, tím lépe pro duši.
Je mi prostě zatěžko přijmout takové tvrzení, i když třeba cítím, že jsou správná, možná jsem ovlivněna nějakou bojovností z venčí (To asi fakt jo.) a nedokážu se s tím smířit. Ale mně už se nechce bojovat, myslím, že z toho jsem tak unavená, boje vedou k nesvobodě, nesvoboda ke strachu. Pak jsou naše vztahy založené vy vydírání a rabovaní něčích emocí. Naše životy nabydou nechvályhodného směru.
Co myslíte, kdy člověk může nejsnadněji procitnout k přijmutí těchto "přírodních zákonitostí"?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od rudo »

ked si clovek uvedomi ze ju sucat BOHA ze nie je bezmocna dusicka uveznena v ludskom tele
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od rudo »

odprucam precitat si tieto diskusie

http://www.jewel.sk/forum/index.php?board=67.0

dnes rano som to forum nasiel
5 2 8
galvanometr
Příspěvky: 167
Registrován: pát lis 09, 2012 20:01
Bydliště: Brno

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od galvanometr »

Pravdu nebudeme skrývat.
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

Ten medvěd je jako kombinace Rowena Atkinsona a mého Olivera (Chlupatý méďa, 30 cm, nejlepší společník :D...)...
To si jako pouštíš v depkách, abys věděl, že plyšové hračky natom mohou být ještě hůře?
Docela mě štvalo, jak učitel v občance tvrdil, že každý normální člověk, který má smutek, dělá veselé věci, kouká na veselé filmy... Taková snůška keců! Když je něco mě, pouštím mi samé otřesné snímky, abych věděla, že holčička z kruhu, vypadá hnusněji než já :lol: :lol: .
galvanometr
Příspěvky: 167
Registrován: pát lis 09, 2012 20:01
Bydliště: Brno

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od galvanometr »

Lascalo píše:To si jako pouštíš v depkách, abys věděl, že plyšové hračky natom mohou být ještě hůře?
Ne ne, jen mi to připadlo takové tématické, já ujíždím na hudbě.
Lascalo píše:... abych věděla, že holčička z kruhu, vypadá hnusněji než já :lol: :lol: .
C'mon! Don't put yourself down. :)
"The problem with putting yourself down is that, no matter how wonderful you actually are or how many positive qualities you have, you'll always find verification of that which you're looking for."


Jinak abych pravdu řekl tak ta deprese je trochu komplikovanější a zajímavější věc. Lhal bych kdybych řekl, že mě to vůbec nebaví.
Pravdu nebudeme skrývat.
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

Prosím Vás, mohu smazat někde celý svůj deníček?

Končím tady, moje matinka nedá pokoj, dokud mě úplně nerozebere do poslední kostičky a nebude znát každou mou myšlenku a krok.
Připadám si jako pětiletý fracek.
Stydím se za ni, slídilka-matka, co to o mně vypovída?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Fiona »

Vypovida to o zdroji tvych depresi. Hodne sil a svobodu ti preju do noveho roku.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od smajliss »

tož to jsem zvědav, kdo všechno čte můj deníček, když má skoro 20 000 přečtení .. asi to nebudou jenom členové fora ... každopádně mi to je jedno :) ... a je škoda, že tě to rozhodí .. hezky se to tu četlo

maminko zdravím
galvanometr
Příspěvky: 167
Registrován: pát lis 09, 2012 20:01
Bydliště: Brno

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od galvanometr »

I feel ya.
Věřím, že najdeš elegantní a jednoduché řešení.

Fingers crossed.
Pravdu nebudeme skrývat.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od rudo »

nazdar maminko, napis nieco o sebe

alebo lepsie zaloz si vlastny nocnicek
5 2 8
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

Hurá, hurá. Jsem z5 a o5 vita! m:-)
Ta pasivita mě málem zabila.

Dnes samé dobroty, když je ten svátek :)

Zelený čaj se zázvorem, pomeranč.
Černý čaj, dva banány s mákem, med.
Veliká zeleninová mísa- kupa nějakého hnědo-červeného salátu, kupa ledového salátu, mrkev, kousek bílé ředkve, půl rajčete, dvě lžíce naklíčené čočky, lžíce tanini. Po tomhle jsem měla nějakou žízeň, uhasil to až litr vody? Co se děje?? :lol: >:-)

Po té dávce zdrávé zeleniny mě nějak přemohla chuť na sladké, ach, ta čoko... Asi tři lžíce kokosu s medem a kakaem, které teda určitě není raw a nakonec ještě dvě kostičky biočokolády- 70% kakaa- dle složení určo veganská.

Právě jsem si připravila další půlitr zeleného čaje se zázvorem, na zázvoru v té prodloužené zimě totálně ujíždím. Pěkně prohřívá.

Chce to něco zeleného, to citím, akorát doma nějak nic extra, třeba špenátek, není.
K večeři- mám namočené čtyři lžíce pohanky, jím ji jen na sladký způsob, jinak mi nechutná, takže asi s jablkem či jablky :D a skořocí.

Prokrastinačně oddaluju učení do noci, tudíž to večer vidím na nějaký ten nakopávací salátek a černý čaj-sebevrah :twisted: .

Tak nějak věřím ve změny. Trápí mě chudokrevnost- teda myslím si, že to chudokrevnost asi je (:-) , ty namodralé a studené končetiny, v tomto případě je mi líto mého nedokrveného mozku.
Obecně mě obtěžuje citlivá pleť- udělal se masakrovní koutek, tak různě mám všude suchá místa, ale ze všeho nejhorší je obecně rozšířený problém- zvýšená tvorba keratinu, nevím, zda to někdo zná. Je to estetický "problém", dle lékařů neléčitelný a věčný... Bla, bla, bla.

Kdyby měl někdo radu, jak na tyhle ty "nedužky", neduhy se mi zdá silné slovo, ráda si počtu reflexe.

Děkuji všem.
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

hugo, děkuju za obnovení!
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od hugo »

Lascalo píše:hugo, děkuju za obnovení!
Není zač :-)
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od smajliss »

vítej aco říkají koníci na sníh ? :- )
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

smajliss píše:vítej aco říkají koníci na sníh ? :- )
(:-) (:-) (:-)
Morgan vypadá šťastně, ostatní hledají trávu. Nojo, ten můj kluk je trošku mimoň >:-) ...
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od luca »

vítám tě zpět
když ses tu objevila, měla jsem právě delší pauzu
nedávno jsem se také vrátila
člověk může ujet, ale podstatné je, jestli se dokáže vrátit :)
máš krásného koně, vzpomínám na doby, kdy jsem jezdívala na jednom malém statku
mojí nejoblíbenější kobylce bylo tehdy už 19, ale byla plnokrevná, s dostihovou minulostí a moc ráda běhala
bylo to přímo idylické období, na tom statku jsem pracovala a za to jsem pak mohla jezdit
část pole jsme dokonce orali ještě klasicky - jeden vedl koně, druhý rval otku do země
dřina, ale čistá hlava
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od buc11 »

luca píše:vítám tě zpět
když ses tu objevila, měla jsem právě delší pauzu
nedávno jsem se také vrátila
člověk může ujet, ale podstatné je, jestli se dokáže vrátit :)
máš krásného koně, vzpomínám na doby, kdy jsem jezdívala na jednom malém statku
mojí nejoblíbenější kobylce bylo tehdy už 19, ale byla plnokrevná, s dostihovou minulostí a moc ráda běhala
bylo to přímo idylické období, na tom statku jsem pracovala a za to jsem pak mohla jezdit
část pole jsme dokonce orali ještě klasicky - jeden vedl koně, druhý rval otku do země
dřina, ale čistá hlava
taky si něco pamatuju u strýca z té orby nebo žní, z jízdy jen jak se náhle zastavil a já pokračoval, pak ještě ležeje na zemi na zádech bez dechu vzájemně si čučeje zblízka do ksichtů, a ani mě to vlastně moc nebavilo, stejně jako někoho nosit
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od luca »

:D
mně se to líbilo - myslím orba - tedy teď s odstupem - tehdy mi bylo 12 až 15 let
jízda pak byla odměnou - to se mi líbilo prokazatelně více
ale v 16ti jsem začala intenzivně budovat kariéru vinárenského povaleče v domnění, že bez řádného bohémského života není kumštu
od té doby jsem na koni seděla asi tak 2x
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od buc11 »

luca píše::D
mně se to líbilo - myslím orba - tedy teď s odstupem - tehdy mi bylo 12 až 15 let
jízda pak byla odměnou - to se mi líbilo prokazatelně více
ale v 16ti jsem začala intenzivně budovat kariéru vinárenského povaleče v domnění, že bez řádného bohémského života není kumštu
od té doby jsem na koni seděla asi tak 2x
tak to bylo stejné, i věkově, za to že jsme mu tam celej den makali, tak nás pak nechal svézt, ale nebyli to dostiháči, ale tak něco mezi, a v hospodách trávíval čas po nocích až po treninkových jednotkách a až po 20ítce
já už na něj sedat nebudu, beztak bych měl nohy na zemi, snad jedině na žirafu
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od luca »

buc11 píše:
luca píše::D
mně se to líbilo - myslím orba - tedy teď s odstupem - tehdy mi bylo 12 až 15 let
jízda pak byla odměnou - to se mi líbilo prokazatelně více
ale v 16ti jsem začala intenzivně budovat kariéru vinárenského povaleče v domnění, že bez řádného bohémského života není kumštu
od té doby jsem na koni seděla asi tak 2x
tak to bylo stejné, i věkově, za to že jsme mu tam celej den makali, tak nás pak nechal svézt, ale nebyli to dostiháči, ale tak něco mezi, a v hospodách trávíval čas po nocích až po treninkových jednotkách a až po 20ítce
já už na něj sedat nebudu, beztak bych měl nohy na zemi, snad jedině na žirafu
:D ta moje kobylka měla v kohoutku skoro metr osmdesát - s takovou by to šlo :D
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

My to s Morganem s ježděním moc nepřeháníme, naposled o Vánocích m:-) Stačí to, on má věk a já úctu :) V kohoutku má asi 175, takže to drobný koník taky zrovna není, navíc je velmi mohutný, přitom je ČT, zkrátka se povedl :lol:


Dneska jsem ani moc nezlobila, nechvalme den před večerem, že? >:-)
Černý čaj se zázvorem, pomeranč.
Mix ovocná šťáva (jablko, broskev, hruška, karotka- takyyyy ovoce (:-) ...), leskloučké zelené jablíčko, tep H2O :D
Kostička 99% čoko (lisované kakao???), ledový salát, kousíček bíle ředkve a zelené papriky, dvě malé mrkve.
Banán, dvě hrsti kešu :P ...
Voda se zázvorem, dva banány.
Litr slabého černého čaje.

A pak si dám něco hodně zeleného, třeba špenát a trochu ledového.

Já se pasu jak ti koně.
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

Dneska jsem se poprvé přejedla živým jídlem, ale přeživá se teda necítím...

koktejl- dva banány, dvě hrsti špenátu.
hrst datlí, červené jablko, voda
hrst kešu, voda
ledový salát, půlka červené papriky, kousíček mrkve
jablko, černý čaj, nějaké datle
pomeranč, černý čaj

Přecpala jsem se kešu :roll: fuuuuj, :oops:
Už nikdy více.

Jsem jako žrací mašina. Kombajn. To se utřídí, mysím si.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od rudo »

Lascalo píše:Dneska jsem se poprvé přejedla živým jídlem, ale přeživá se teda necítím...



Přecpala jsem se kešu :roll: fuuuuj, :oops:
Už nikdy více.

Jsem jako žrací mašina. Kombajn. To se utřídí, mysím si.
preco si myslis ze kesu je zive jedlo ?

ja ked som mal kesu tak sa tam tie oriesky vzdy valali jak zdochliny ani sa nehli nedychali nebehali nepremyslali a nesli z nich ani ziadne emocie
5 2 8
Uživatelský avatar
Lascalo
Příspěvky: 57
Registrován: pát pro 07, 2012 11:48
Bydliště: Frýdek_místek

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od Lascalo »

Je pravda, že působí dost zdechle, jako vysušené ledviny... Ty moje jsou z raw e-shopu, byly namočené, tak jsem věřila, že nemůžou být neživé :lol:

Dneska jsem jedla méně a je mi líp, vč, kešu >:-) Asi to nebylo jen těmi ořechy.
galvanometr
Příspěvky: 167
Registrován: pát lis 09, 2012 20:01
Bydliště: Brno

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od galvanometr »

A já bych si toho býval byl ani nevšimnul. :roll:
Vítej zpět, dlouho jsme se neviděli. hihi
Pravdu nebudeme skrývat.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od rudo »

namozene kesu to je ako hodit mrtveho do jazera nech sa este aj utopi :mrgreen:

vcera som sa zase chystal na trenink a dufal som ze si spravim osobak po inej vystupovej trase na kopec, akurat ze som nejak zblbol a jedol som uz od rana a potom som si dal za hrst kesu.

na kopec som sa ledva doplazil ani dolu kopcom to moc neslo a vecer som mal zimnicu a som sa celu noc potil.
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Lascalo-přes nemoc a depresi k duševní pohodě stRAWování

Příspěvek od buc11 »

míval jsem těžkou kešuovou závislost, zlaté období, kupovával ve velkoobchodě po pytlích, někdo možná ještě pamatuje, dokázal jsem zožrat i půl kila, jednou i kilo, a trvalo to aspoň rok, pak jsme to nějak společně (všechny mozky a těla) zvládli, teď mi to nic neříká a ani nechutná, škoda
maně vzpomenu ještě na tahinovou a datlovou, o čokoládové si v duchu tvrdím, že ji mám pod kontrolou, např. včera nekoupil belgiščoklit v lídlovej akci
Odpovědět