Bukajovo

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Bukajovo

Příspěvek od lumoska »

:D:D:D...no to by mohli.:D My sme s tym trosku vybabrali, No verejne to pisat nebudem, ze ako. Vysledok je, ze pokutu neplatime a ani ziadne urady riesit netreba.
Celý život žiadne hranice.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Bukajovo

Příspěvek od dgm »

Co vim, tak na Slovensku se tomuto dost venuje Peter Zivy.
(Rudo! :D je to soucasny partner Katarinky, vsak vis :wink: )
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Bukajovo

Příspěvek od rudo »

dgm píše:Co vim, tak na Slovensku se tomuto dost venuje Peter Zivy.
(Rudo! :D je to soucasny partner Katarinky, vsak vis :wink: )
ah Katarinka, slovenska Anastasia,

dik za info
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Bukajovo

Příspěvek od rudo »

bukaj píše:„Vědomosti získané na základě donucení se neudrží na mysli.“ - Platón

já toho teda v podobném věku vím mnohem více, zeměpis mám zmáknutý a vždycky jsem za školu chodil na olympiády, i když teda na okresních kolech jsem se umisťoval průměrně, nijak moc do hloubky jsem to nestudoval. Z dějepisné olympiády jsem dopadl velmi dobře i v kraji. Z matiky ale končím na jednoduchých rovnicích, trojčlence a zlomcích, jinak si z toho nic nepamatuji a nic z toho nevyužívám a cokoliv složitějšího je pro mě něco velmi obtížně naučitelného, takže jsem poslední roky rád za dostatečně z matematiky, ta známka pro mě není dostatečná motivace se to naučit lépe.

Je fakt, že to, co jsem vědět nechtěl, jsem velmi rychle zapomněl. Štěstí mám asi v tom, že mi ty obecné znalosti často i docela bavili a tak z nich mám docela hodně, v čem jsem v našem školním kolektivu docela výjimka. Fakt si myslím, že to samé bych se naučil i doma a v nějakých oborech určitě i více. Tu spoustu času učení se pro mě nepotřebných informací s kterými mnohdy nesouhlasím (Darwin, třesk, politika) mi prostě nikdo nevrátí a naopak mě škola spíše nasměrovala opačnou životní cestou než by se člověk vydat správně měl.

Bohužel systém je stále nastaven tak, že se nehledí na vědomosti ale na diplom...
mna zemepis a dejepis vzdy velmi zzaujimal a teraz snad este viac, akurat som mal problme s tym ze co skola povazovala za dolezite, aj ked v podstate to bolo politicke.

zemepis sa zvrhol na polticku ekonomiu, ale nastasytie hory a rieky pomenit nemohli

dejepis je ale ovela vacsie sklamanie a dejepsine klamanie je snad vacsie v kapitalisrtickej demon-kracii ako bolo za sociku.

vzdy ma sklamalo ked bolo povedae :
a pred 5 tisic rokmi zrazu bola vysela a pocetna civilizacia tak a atam ale na otazku - a ako vzinkla odkial prisla a co bolo tam predtym neboli ziadne odpovede a rekcie boli ze ako si dovolujem tale otazky vobec mat....

este ze teraz cez net sa da naprikald docitat o slovanstve a keltoch a podobne

momentalne tu napriklad riesime otazku Vikongov :

kde sa naozaj vzali kedy a skade prisli a co boli zac

lebo sa vsade len uvadza ze napriklad v 9 storoci Vikingovia zautocili na na bristke ostrovy ale nikde nie je info okrem toho ze sa prilodili z Norksa ci danska ze co boli zac povodne odkial sa nauzili lodiarstvo a zabijactvo , kto ich poslal kde sa rozmnozovali kym mali vybudovanu namornu armadu

odpovede nie su a nejak sa nezda ze sa vyvinuli z povodndych obyvatelov Norska, Danska alebo Svedska

Dejepsi je snad zamotana a najviac podvodnicka oblast ludkseho NEvedenia a zrejme pri objasneni veci z dejepisu by padla sucasna moc a cely system pretoze by zrazu cela schema bola velmi prehladna.

preto dejepis, popri teslovej fyzike povazujem za naj-akutnejsiu oblast ludskeho poznania, pekne sa to ukazuje nappriklade relativne cestvom ked sa teraz popularne pozeraju mapy starej UKR ako vyzerala pocas storoci.
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:presne vie koko majetku ma a kolko zaraba bila gtes a ten jalbkovy maagnat kol je rocny profit foireim ako aplle MSFT a podobne a uz vie nieco z danoveho systemu - ktory som ho ale ja musel naucit.
No nazdar, peknyma srackama mu plnis hlavu, uz vam jen chybi dostudovat tridni nenavist od komousu, co tu o nich porad basnis :| .
Chudak (ze se narodil Tobe).
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:pokial sa presadi zakon, ze neockovane deti nemusia platit pokutu, ale ako trest budem ze nesmu do skoly
tak mame 2 muchy jednou ranou
Hahaha, budem blbi a jeste k tomu nemocni, napad hodny genia, jdu do toho s vama, tady je vazne sranda :lol: .
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Bukajovo

Příspěvek od s.arik »

cepheus píše:
rudo píše:pokial sa presadi zakon, ze neockovane deti nemusia platit pokutu, ale ako trest budem ze nesmu do skoly
tak mame 2 muchy jednou ranou
Hahaha, budem blbi a jeste k tomu nemocni, napad hodny genia, jdu do toho s vama, tady je vazne sranda :lol: .
jojo, kdyby o aleternativním (ne)školství a rizicích očkování napsala třeba taková burčáková Lenuška, trochu by ses zamyslel, že na tom třeba něco je...ale když to napsal vímekdo, MUSÍ to být blbost žejo :D
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Bukajovo

Příspěvek od bukaj »

Áno, Peter Živý, už jsem počul jednu jeho přednášku a moc se mi líbí.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

Sariku, nebud zase jedovata, ok ? :D
Mi Tva retorika pripomina zase silne uz zname Ja, Olfess a ti druzi (na SZ) + zbytek Vita fora, neumis nic lepsiho nez se porad grupovat, nekoho tridit, nalepkovat ? Me je uplne ukradeny kdo co basti (pokud mi to porad necpe pod nos):).
Nicmene k veci - u Lenky by to melo hlavu i patu, u rudy to zmineny aspekty nema a nemuze mit ani omylem:).
Dal nekomentuju, srovnavas dva naprosto nesrovnatelny lidi :wink: .

Heh, proc bych se mel chovat neslusne k nekomu kdo se ke me chova slusne ? Ruda prisel, pyskoval, pyskuje od te doby porad, rozdava blacklisty, nadava do majstrov hladovkarov, ma jen co sam chtel, nemyslis ?
Vzdycky budu sabotovat jeho chory napady, i kdyz me pry uz necte (chacha) :D , se neda svitit, musi byt protinazor, to je smyslem diskuse, nebo uz ne ?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

Sari, ja se Ti k necemu priznam, muzu ?
Nemam jasno v tom co je dobry a uplne spatny, ale jsou tu vzdy vetsinou 2 fanaticky tabory protinazoru (Ty tomu hezky rikas odezdikezdismus), kde reprezentantem jednoho jsou fanaticky neockovacove a druhy jsou fanaticky ockovacove (reprezentant treba LenkaH).

Fakticky NETUSIM kde je "pravda" a jestli bych mel odvahu deckam rict "vnuky neockujte, za vysledek Vam rucim, pac to psali na Vitosovi a to dost presvedcive, s logicky znejicima argumentama, dokonce i linkovali od jinych "vedcu" !".
Fakticky si toto netroufam, to je cely, cize proto (zdanlive!) "napadam" jednu stranu, tu zase "napadam" druhou stranu (extremy, zdi) a mas v tom mozna z toho v Tve makuvce obcas zmatek:).

Osobne jsme i se zenou nejaky to ockovani (co vim nestovice /flek na rameni/, cerny kasel, zardenky, mozna TBC, pak Tetanus) prezili a rezavy hrebik cely pod kuzi v noze z detske karky z kocarku mi nijak neublizil, co se pamatuju.
Zhojilo se a zivot sel dal, tak nevim, jsem tudiz mozna opatrnejsi v rezolutnich padech k jedne strane :wink: .
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Bukajovo

Příspěvek od lumoska »

Cepheus....s tebou je fakt prca. Ked niekto hneva nas, tak je to nas problem, program a on je dobry anjel, zrkadlo atd. Ked hocikto argumentuje tebe, tak je jedovity.:-D moja pravda, moja pravda, nic len moja pravda.
Uz si proti kontaktnemu rodicovstvu, zastavas povinne skolstvo, genocidu v podobe ockovania. Postov a zenovych seshinov mam za sebov niekolko, no asi stale malo.:-D Este nam odporuc volit zajtra Fica a bude to dokonale.
Kazdopadne si myslim, ze staci ked svinis moj dennik.;-)
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Bukajovo

Příspěvek od lumoska »

Zvysok osadenstva...ked sa vam bude chciet popiste este nieco o Vikingoch. To je viac zaujimave....
Naposledy upravil(a) lumoska dne pát bře 28, 2014 19:26, celkem upraveno 1 x.
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

lumoska píše:Cepheus....s tebou je fakt prca. Ked niekto hneva nas, tak je to nas problem, program a on je dobry anjel, zrkadlo atd.
Tos sice rekla Ty u sebe (uz v tom mas gulas, nespechej porad tolik) :wink: .
Znovu teda videjko (orbis picture) :D staci prvni 3 minuty, to prezijes pro pochopeni co se mezi nama deje, co ? :D

Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

lumoska píše:Kazdopadne si myslim, ze staci ked svinis moj dennik.;-)
Vidis - Tvoj denik - zase Tvoj problem :) . Kdyz si pisu denik, pisu si jej tak, aby mi do nej necumel uplne kazdy. Toto jsou jen chlivky, chlivek uz se zasvinit moc neda, muze tam svinit uplne kazdy:).
Ignoruj me, v klidu, mi to neva, jsem taky ignoroval Tvou cerstvou hlasku, jak jsi byla polo-genialni (nebo div ne genialni) dite :wink:.
--------------------------------------------------------------------
Kdo, nebo co je to Fica ?
Absolutne netusim .. politika jde uplne mimo me, jenom psychopate v oblecich co siri zdravi nebezpecne negativni emoce, mela by ses jich taky vystrihat:).
Nezajimaji me, prepinam vzdy na nejaky prirodovedny kanal, je to (pry) zdravejsi :D .
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Bukajovo

Příspěvek od rudo »

lumoska píše:Zvysok osadenstva...ked sa vam bude chciet popiste este nieco o Vikingoch. To je viac zaujimave....
Vikingovia su jedna vetva v specifickom case vyklonovanych akoze ludi, bez ludskej duse, vyklonovali armady chlapov naprogramovanych na zabijanie pustosenie a majstrov lodiarstva a ich uloha bola ist vyzabijat a pokradnut a znasilnovat zeny aby tak plodili populacie dusevne zmrzacene, ked sa sa plodi spojenim bezdusoveho chlapa a skutocnej zeny tak casto z toho uz clovek s pravou ludskou dusou vzist nemoze.

ved pozri na Cepka :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Bukajovo

Příspěvek od lumoska »

Aha...tak to maju bohuzial pozehnane potomkov teda.;-)
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Bukajovo

Příspěvek od lumoska »

[quote="cepheus"]
Ignoruj me, v klidu [quote]


Ok, dakujem....konecne mudra rada.
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

:wink:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:
lumoska píše:Zvysok osadenstva...ked sa vam bude chciet popiste este nieco o Vikingoch. To je viac zaujimave....
Vikingovia su jedna vetva v specifickom case vyklonovanych akoze ludi, bez ludskej duse, vyklonovali armady chlapov naprogramovanych na zabijanie pustosenie a majstrov lodiarstva a ich uloha bola ist vyzabijat a pokradnut a znasilnovat zeny aby tak plodili populacie dusevne zmrzacene, ked sa sa plodi spojenim bezdusoveho chlapa a skutocnej zeny tak casto z toho uz clovek s pravou ludskou dusou vzist nemoze.

ved pozri na Cepka :mrgreen:
Blbe ! :lol:
Te tam dohani nejaky dalsi (bezdusovy) dedulin, mel bys radsi vic zakroutit prdeli, s takovou ten ultramarathon (co tu s nim oblbujes uz tak akorat mlady holky) pesko-busem nedas :mrgreen: .
Dejte bacha oba at nevypustite dusi:) Co to placam ? To vlastne jako bezdusovi nemuzete, hehe, jste tam nacisto celi nejaky divne pokrucany :lol: (:-) .


Obrázek
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Bukajovo

Příspěvek od s.arik »

Buď tak laskavý a respektuj soukromí ostatních, byl si opakovaně (a marně) napomenut, abys tu mimojiné nezmiňoval celá jména u diskutujících, kteří chtějí zůstat anonymní.

Sám se bojíš ukázat ksicht, ale ostatní bys svlíkl donaha...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

Baff ! http://au.skillpages.com/athletics-coac ... f.skrucany
Sari a stejne opakovane Ti rikam, bud tak laskava, dej si tu praci a najdi si jeho uplne prvni prispevky, kde se tim tenhle hochstapler a jesita sam chlubi.
To tu probirali zpocatku s bezcema a jesita osobne (rudo) sam daval linky, zklidni se, pls, ok ? Jenom si vic pamatuju a nic co by on sam nezverejnil taky nezverejnuju.

Svlik se tudiz sam, jeho volba, moje volba ze ja se nerozhodl vse o sobe hned vylepit na kazdy narozi, to je asi tak vse.
Kazdyho volba. Klid Sarik, klidek, vsecko je uplne jinak, on ten pan vi o cem presne mluvim:).
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Bukajovo

Příspěvek od s.arik »

Já vím, přesto mi to připadá nechutné, vytahovat cokoliv (jméno, fotku) znovu a s posměšným komentářem viz výše.
Jdu si smazat svou galerii, aby ses nepokochal třeba mnou. Ne, dlabu na to...ale slušné chování si představuju jinak.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Bukajovo

Příspěvek od s.arik »

Jako každý večer jsem si dala studenou sprchu, takže klid snad nastolen :D

Rudu nechme stranou, jeho jméno tu padlo vícekrát (tuším ale pokaždé v příspěvku Cepha), ale krom něj tu Cepheus oslovil veřejně nejméně tři jiné lidi jejich křestním jménem, přestože tu sami vystupovali pouze pod přezdívkou. Nelíbí se mi to a proto jsem možná reagovala nepřiměřeně.

Každopádně, Cepheovy příspěvky mi nepřinášejí mnoho užitečných informací, spíše emočně rozlaďují (to byl můj problém, jasně), takže si ho dávám do nepřátel. Už podruhé, kdysi tam taky byl za jedovatosti, pak se na delší dobu odmlčel, opatření jsem zrušila a zase začal psát více, co se dá dělat...

Je to s podivem, že před příspěvky tak laskavého, moudrého a taktního člověka zavírá oči hned několik lidí, že? To už je osud géniů. Dobrou noc všem.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Bukajovo

Příspěvek od lumoska »

s.arik píše:takže si ho dávám do nepřátel.
jeeej aj to sa da?...dakujem, si uzasna! idem ta nasledovat.:) hned mam krajsi vecer.:D
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

:D :br (vida jak jsem naraz popularni) .. jo to sa da, pro pstrosa zn. ideal, jen musis zase pocitat obcas s nejakym tim kopancem do riti (pro zmenu) :D.
Ne uz jen s tukancem do cela, to zustane usetreny, jojo ! :lol: .
Fakticky brilantni zavery po sprse, dam si taky nekoho do nepratel, aby mi neco nahodou neuniklo :lol: .
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

s.arik píše:.. krom něj tu Cepheus oslovil veřejně nejméně tři jiné lidi jejich křestním jménem, přestože tu sami vystupovali pouze pod přezdívkou.
Hehe, to si dovolil prilis ! :lol: .. "Je to rebel ! .. pri zatykani tri vojaky tezce zranil, dva zhmozdil a jednoho ... zesmesnil !" (9:00 min) :mrgreen:


Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Bukajovo

Příspěvek od rudo »

lumoska píše:
s.arik píše:takže si ho dávám do nepřátel.
jeeej aj to sa da?...dakujem, si uzasna! idem ta nasledovat.:) hned mam krajsi vecer.:D
si nevedela, preto som napisal ze som nevidel ako sa chalpci 18x odbavili, lebo mam vzdy len taky pekne zeleny riadok, ktory ma informuje ze ten prispevok sa nezobrazi... toto je snad najdolezitejsia vymozenost diskusii na forach.

Provokater si pritom nikdy nikoho neda medzi nepriatelov pretoze potrebuje vidiet stale kazdy prispevok aby nepremeskal prilezitost na svoj utok
5 2 8
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Bukajovo

Příspěvek od bukaj »

http://peticeprokorunu.cz/

Zase mi jednou něco udělalo radost. Ještě tak referendum o vystoupení z EU aby bylo :)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Bukajovo

Příspěvek od rudo »

bukaj píše:http://peticeprokorunu.cz/

Zase mi jednou něco udělalo radost. Ještě tak referendum o vystoupení z EU aby bylo :)
bohuzial slovaci sa rozhodovali prilis skoro,ked tomu este nerozumeli
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:Provokater si pritom nikdy nikoho neda medzi nepriatelov pretoze potrebuje vidiet stale kazdy prispevok aby nepremeskal prilezitost na svoj utok
Osle ! :D
Nepisu kvuli Tobe, pisu aby nerozhodni hledajici jedninci co sem nejakym brutalnim omylem zabloudi si misto ovoce nedali ten tvuj sandvich slaniny se spekem:).
Je mi srdecne fuk jestli to ctes, stejne blafujes. Deti, je cas udelat rudinkovi papa :lol: ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Bukajovo

Příspěvek od Janek »

Osle, blbe a podobne vyoky na kohokoliv - uz me nebavis...

Ale proc pisu, resili jste tady Ayu, uz jsem to kdysi slysel, myslim ze jsem to kdysi vyhodnotil jako nebezpecne uz si to nepamatuji...

no na dotaz vyhledavace jsem dostal tohle:-)
Obrázek
Tak se chci zeptat na odobni experience :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:Osle, blbe a podobne vy?oky na kohokoliv
Na kohokoliv ne, jen koho se to tyka, tak hlavne ze jste se hledali az jste se nasli :lol: :wink: .
(mas polamany "r").
uz me nebavis...
Napodobne :D ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Bukajovo

Příspěvek od Janek »

distorze osobnosti?
s.arik píše:Já vím, přesto mi to připadá nechutné, vytahovat cokoliv (jméno, fotku) znovu a s posměšným komentářem viz výše.
Jdu si smazat svou galerii, aby ses nepokochal třeba mnou. Ne, dlabu na to...ale slušné chování si představuju jinak.
Jo jo to je nas Cephik, proc on to jenom dela? Za me jsem si vsimnul, ze je povrchni, jakmile jdu do hloubky, to on uz neresi a nevim, zda to neni latentni maniodepka nebo snad neco horsiho?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

Distorze ? Pokrouceny myslenkovy prujem tu mas pouze Ty Jenicku (hned po iluminat-rudovi, jenze naruby) uz asi tak 2 - 3 dny Te chyta fantas, klidek to prejde, mas novej lepe tapajici tapi-tapi-talk, novou hracku ?:).
Zkus ledovou sprchu a rozchodit to po poli s ovcema, leckdo tady tu ledarnu uz pouziva s uspechem :wink: .
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Bukajovo

Příspěvek od bukaj »

Janku, Ayu vyhodnocuji jako bezpečnou. A zvracení je forma léčení, není třeba se ho bát. Co vím, jediný problém u Ayi byly antidepresiva. Kdyžtak se ptej konkrétně.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Bukajovo

Příspěvek od Janek »

Ad leceni. Takze kdyz jsem zdrav, aju nepotrebuji?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Bukajovo

Příspěvek od Fiona »

Chlapci, mozna toho zadam prilis, ale bylo by mozne se k Aye vyjadrovat pouze tehdy pokud clovek z prvni ruky vi o co go? Prosim pekne. Kdo Ji nezazil, nema ani zbla poneti s jak mocnym duchem ma co do cineni. Nikdo Ayu nepotrebuje, samozrejme. Ten komu bylo doprano zazit, vi svoje.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Bukajovo

Příspěvek od bukaj »

Fiona píše:Chlapci, mozna toho zadam prilis, ale bylo by mozne se k Aye vyjadrovat pouze tehdy pokud clovek z prvni ruky vi o co go? Prosim pekne. Kdo Ji nezazil, nema ani zbla poneti s jak mocnym duchem ma co do cineni. Nikdo Ayu nepotrebuje, samozrejme. Ten komu bylo doprano zazit, vi svoje.
Já se k ní vyjadřuji, protože jsem jí zažil.
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Bukajovo

Příspěvek od bukaj »

Janek píše:Ad leceni. Takze kdyz jsem zdrav, aju nepotrebuji?
Nejde jen o léčení fyzické, ale také léčení nitra - emoce, bloky, strach...
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Bukajovo

Příspěvek od Janek »

Jj, psyche muze byt podkladem fyzicke nemoci...

Ale kdyz nic takoveho psych. nemam... Co mi to prinese, neni to spis riziko, ze by to nejake demony probudilo?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Bukajovo

Příspěvek od bukaj »

Janek píše:Jj, psyche muze byt podkladem fyzicke nemoci...

Ale kdyz nic takoveho psych. nemam... Co mi to prinese, neni to spis riziko, ze by to nejake demony probudilo?
Probudí to ty démony, které jsou potlačené v podvědomí. I když je člověk fyzicky zdravý, těžko se dá říci, že je úplně čistý i po stránce vnitřní. Ten kdo je úplně čistý, už na této planetě ani nemusí být :D Pro mě vnitřní čistota znamená život ze srdce v plné lehkosti bytí a soužití s vesmírem v plném respektu k jeho zákonům. Tak intenzivní přítomný okamžik mi ukázala právě Aya. Nepotřeboval jsem žádné vize, čistá přítomnost je lepší než nejfantasknější představa. Pak mě ale vzala na dlouho cestou tím, co všechno ve mně to prožívání přítomného okamžiku blokuje, a že toho není málo.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Bukajovo

Příspěvek od Janek »

Nikdo neni cisty, kazdy treba nekdy zaslapl broucka, ale kvuli tomu nemusi hned spachat sepuku.
A
- kde beres tu jistotu, ze to neni prosta halucinace, viz napr. ale nejen posledni "objevy" toho, ze mozek ma nejvetsi vykon prave pred smrti a vytvari ruzne projekce.
- na jake KONKRETNI planete by cisty clovek mohl byt, ze by na nejake vibracne posunute o 15 stupnu a neviditelne? Jo zivot pred, po, mezi zivoty (moody) jsem cetl v minulem stoleti a nejak se mi to do dnesnich dnu rozlezelo...

Mimochodem, karma~genetika, nebo ne? Mozna je muj nazor ovlivnen skutecnosti, ze jsem nikdy nevidel nikoho presvedcive a spolehlive komunikovat s dusemi a asi nikdo - jen ve filmech :-)

A jestli uctivas jihoamericany (mayove, toltekve, aztekove) - anebo kde jsi Aju uzival?, tak je vem do civilizace (samany, ne jejich plebs) a dopadnou hur nez my. Jejich samanstvi jim bude k ... A propadnou zapadni civilizaci, penezum, mamonu a hmote ze budes koukat. To je vyzkouseno :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Bukajovo

Příspěvek od bukaj »

Zašlápnutí broučka ti ale pravděpodobně nezpůsobí trauma nebo emoční ránu :D

Ayou se lze léčit, jak psychicky tak fyzicky, to je fakt. V Mexiku je centrum pro léčení závislých na těžkých drogách a používají k tomu právě Ayu.

Prošel jsem si tím v ČR pod vedením šamana. Jeho šamanství mu k něčemu je a mamonu nepropadl, což ale neznamená, že živoří :)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

bukaj píše:Zašlápnutí broučka ti ale pravděpodobně nezpůsobí trauma nebo emoční ránu :D

Ayou se lze léčit, jak psychicky tak fyzicky, to je fakt. V Mexiku je centrum pro léčení závislých na těžkých drogách a používají k tomu právě Ayu.

Prošel jsem si tím v ČR pod vedením šamana. Jeho šamanství mu k něčemu je a mamonu nepropadl, což ale neznamená, že živoří :)
Kubo, proc mu vsecko hned vyklopis na stribrnym podnose, provokaterovi ? Uz teda ted proflaknutymu, ale "mlceti zlato":).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Bukajovo

Příspěvek od Janek »

V Mexiku je pokud vim svetove nejvyssi obezita (tezce propadli konzumu, a zavislostem vseho druhu) a asi nejnizsi moralka, vrazdi se to tam vsemi smery. Bohuzel odpovedi na me 2 otazky jsi nedal ani naznakem, rozumim, neni co odpovedet. Kolik ta sranda stoji v CR? Litr? Hadam, ze se tim slusne zivi, jak sam pises.

Neco malo o samanech exportovanych mimo domovinu vim. Tim netvrdim, ze i ten tvuj. Zrovna o vikendu jsem videl rozhovor o cloveku, co tam jezdil. Tvrdil, ze ti nejvyssi samani by nikdy neodjeli a tohle ze jsou ... Ale myslim mluvil vic o jihu ne o mechiku...

Btw: http://www.vitalia.cz/clanky/ayahuasca-liana-smrti/ nejak me to nelaka, vazne si se uzdravil a z ceho. Asi ale lepsi lokalni saman, nez to do sebe lit v Peru od kdovikoho viz ten clanek...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Bukajovo

Příspěvek od cepheus »

Vidis Kubo, taha z Tebe jen rozumy, aby Ti to mohl poplivat, (jemne naznaceni nelegalniho dovozu, mozne potize?) ze se na nej nevykasles:-).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Bukajovo

Příspěvek od Janek »

Je na seznamu latek vyvolavajicich zavislost? Ty mas neodbytnou potrebu na me reagovat a poucovat ostatni, copak manzelka na tebe nemluvi?

K tomu zbytku: --- esej o stupidite, iracionalita, racionalni, prof. koukolík
-----------------------------------------------
Proc jsme iracionalni?

- Emoce
- Zkreslujeme dukazy svedcici proti nasemu nazoru
- Vyhybame se informacim, ktere nase presvedceni/viru narusuji
- Pokud zjistime cokoliv, co svedci proti nasemu nazoru/vire, odmitame tomu uverit
- Vyberove si pamatujeme jen ty skutecnosti a souvislosti, ktere odpovidaji nasi vire-presvedceni
- Casto povazujeme radikalnejsi zmenu nazoru za charakterovou slabost, i kdyz nove informace jsou overene a puvodni presveceni-viru vyvraceji
- Jsme genialni v nalezani duvodu, jimiz dokazeme zduvodnit cokoliv
- Vytvarime neexistujici souvislosti
- Z casove naslednosti vyvodime pricinnou souvislost (post hoc non est propter hoc)
- Vynechavame to, co se nestalo
- Nedokazeme urcit pricinnou souvislost
- Myslime stereotypne
- Nase pamet je nespolehliva
- Mylne odhadujeme pravdepodobnosti, precenujeme vzacne a napadne udalosti, podcenujeme caste a nenapadne udalosti
- Nadmerna sebeduvera
- Mylne hodnotime rizika
- Spolehame na intuici.
---------------------------------------
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Bukajovo

Příspěvek od ajla »

Na duchovních naukách nám vždycky říkali, že tyhle "zkratky" jsou nebezpečné. Každý má svůj čas a v pravou chvíli se dozví vše, co je pro něj pro duchovní vývoj potřebné. A náš národ spíš "unáší" podobné písně a toulky přírodou: http://www.youtube.com/watch?v=etruWsUPNMY :D
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Bukajovo

Příspěvek od rudo »

ajla píše:Na duchovních naukách nám vždycky říkali, že tyhle "zkratky" jsou nebezpečné. Každý má svůj čas a v pravou chvíli se dozví vše, co je pro něj pro duchovní vývoj potřebné. A náš národ spíš "unáší" podobné písně a toulky přírodou: http://www.youtube.com/watch?v=etruWsUPNMY :D
ten nazor o skratkach a kazdy ma svoj cas poznam, opakuje sa dost casto

ale je zaujimave vediet kto s tym prisiel a za akym cielom

ked pises na duchovnych naukach nam rizkali:

kto to bol co to hovoril a ake to boli nauky, bola za tym cirkev/sekta, prednasal tam duchnovy guru?
5 2 8
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Bukajovo

Příspěvek od ajla »

Odpovědět