johnyboy - 7 dnový post

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
johnyboy
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 15, 2011 17:21

johnyboy - 7 dnový post

Příspěvek od johnyboy »

Takže čaute .. toto je moj prvý velký post .. dosť sa bojím pretože som na prvom dni a mám ukrutné stavy ... hladný som a ešte k tomu som doma nemám čo robiť .. strašne niečo .. ked som uuž tu a založil som si svoj deník tak by som sa vás touto cestou chcel opýtať či možem športovať počas postu .. no športovať teda skateboarding neberem ako šport skor ako životný škýl ale predsa .. niekedy jazdim aj 5-6 hodín a bojím sa že si viac ublížim ako pomožem ... poradte mi v tomto prosím
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: johnyboy - 7 dnový post

Příspěvek od Fiona »

Pokud jsi sportoval predtim, sportovat musis! :) Sice se psychicky priprav na mensi vykonnost, ani zdaleka neutahnes to co normalne, ale tim ze se hybes davas telu najevo ze to funkcni potrebuje a tudiz ma misto toho palit bordel. Akorat to chce znat hranice a neprepalit to, to se s pustem moc neslucuje.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: johnyboy - 7 dnový post

Příspěvek od xHardCorex »

johnyboy píše:Takže čaute .. toto je moj prvý velký post .. dosť sa bojím pretože som na prvom dni a mám ukrutné stavy ... hladný som a ešte k tomu som doma nemám čo robiť .. strašne niečo .. ked som uuž tu a založil som si svoj deník tak by som sa vás touto cestou chcel opýtať či možem športovať počas postu .. no športovať teda skateboarding neberem ako šport skor ako životný škýl ale predsa .. niekedy jazdim aj 5-6 hodín a bojím sa že si viac ublížim ako pomožem ... poradte mi v tomto prosím
Prve dni su tazke. Vzdy si ich naplanujem tak aby som bol v praci a hodne vytazeny, aby som nemal potrebu mysliet na jedlo.

pohybova aktivita je vitana. Ja som sa chodieval hodne prechadzat ale z casu na cas som si urobil aj par klikov.

Urcite si tym len pomozes. Nic nemoze postom pokazit... pokazit mozes len ucinok postu zlou navratovkou. Ale o tom za 7 dni.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Odpovědět