fit

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Rudo: jsem výživová poradkyně a lidi se na mě obracejí s žádostí o pomoc přiredukci hmotnosti.


Lenuško: to je obdivuhodné jak vypadáš ve svým věku :D
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: fit

Příspěvek od rudo »

fit píše:Rudo: jsem výživová poradkyně a lidi se na mě obracejí s žádostí o pomoc přiredukci hmotnosti.
:D
to nebola moja otazka, povolanie je jedna vec, to co som sa pytal je nieco ine
5 2 8
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: fit

Příspěvek od xHardCorex »

fit píše:Rudo: jsem výživová poradkyně a lidi se na mě obracejí s žádostí o pomoc přiredukci hmotnosti.


Lenuško: to je obdivuhodné jak vypadáš ve svým věku :D
Vyzivovy poradca bol aj moj kamarat, ktory chodil na majstrovstva slovenska v naturalnej kulturistiky... Pre neho vsak bola "bielkovinova bomba" pizza s kuracim masom..

Cize dnes je vyzivovy poradca takmer kazdy...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: fit

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:mam otazku:

je nasou zivotnou ulohou menit druhych na nas obraz a nanutit im nase nazory a nase zivotne navyky a nase pravdy vedomosti a skusenosti ?

alebo je v terajsom nasom zivote nasa uloha naucit sa druhym do toho nemiesat a mat ich rad a respektovat ich, aj ked si umyselne podla nas ublizuju ?
rudo píše:len sa pytam, vseobecne, nemierim tym na nikoho, ale pri citani ma to napadlo
No hura ! Co to, co to ??? - ze by svetla chvilka hluboke sondaze do vlastniho "cerneho" svedomi ? :D
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Ach joooo

Příspěvek od fit »

Tak jsem si šla namočit poprvé pohanku kroupu k snídani a našla jsem v ní myšíííííííí výkaly, zvedl se mě žaludek a pohanka letěla do koše a teď nevím co si zítra dám. Poradí někdo? Chtěla jsem máčené obiloviny s ovocem mačkaným. Myslíte že jde quinoa namočit, máte zkušenosti někdo?
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: fit

Příspěvek od smajliss »

fůůj, co to bylo za výrobek ? doufám, že né šmajstrla ... jinak quinou jsem jedl jenom vařenou
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Smajliis

Příspěvek od fit »

Tak to byl ,,Nový věk" bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Právě že quinou jsem jedla taky jenom vařenou. Mám tady ještě kuskus, kroupy, bulgur, rýži a červenou čočku - letité zásoby. Jooo a v mrazáku naklíčené mungo. :(
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Zase jsem nějakou dobu nepsala, ale tak nějak nebylo co psát.
Nyní začínáme malovat celý baráček protože dcera se nám osamostatnila, takže bude spousta prácě a já se těším na tu čistotu. Druhá dcera nastoupila na střední školu.
Já papkám tak nějak stále podobně, strašně dlouhou dobu mám chuť na těstoviny s rajskou omáčkou, nikdy jsem jí nedělala a tak dneska si ji uvařila, bude to můj prohřešek :-)
Takže zítra bude:
k snídani: banán s jahodami - mačkáno jako kaše, posypáno mletými mandlemi
svačina: ananas
oběd : cca 200g špaldové těstoviny s rajskou omáčkou ( bez masa)
svačina: mungo klíčky a dám si mrkvičku
večeře: rajčata žlutá a nevím možná si přidám tofu

Do toho doplňuji zelené potraviny - mladý ječmen a chlorellu se spirulinou.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: fit

Příspěvek od Panda »

Tak pak dej vědět, jak Ti ty těstoviny chutnaly, vsadil bych se že hodnocení bude "No nic moc, nestálo to za to." :-)
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Pando nějak jsem s tím neměla problém, bylo toho málo, opravdu na chuť a doplněno syrovkou. Spíš mám problém se svýma schopnostma což lidi nechápou a já je nějak stále odmítám a pak mě to ničí.
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Ach joooo mám rozbitý mixer a to jsem ho kupovala 15.1.2012, to tedy moc dlouho nevydržel :?
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: fit

Příspěvek od jans »

tak ten bude ještě v záruce, ne? kdybys měla nekonečně peněz, tak nejlepší mixér je vitamix :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: fit

Příspěvek od buc11 »

fit píše:Ach joooo mám rozbitý mixer a to jsem ho kupovala 15.1.2012, to tedy moc dlouho nevydržel :?
já mám 3 (Eta 600W, tedy 1 má matka a jelikož to používám 2x denně, tak sotva vydrží záruku, ale takto jak se to překrývá, tak to krásně navzájem reklamuju)
pozn: 600W je pro naše potřeby minimum
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: fit

Příspěvek od cepheus »

Hehe Buci, jeden muj kamarad co podobne jako Ty jed vtipnou kasi takto reklamoval donekonecna dve sbijecky za par stokorun koupene kazdou jinde:).
Ani "znackova" by mu nevydrzela dva roky denodenni prace.
Takhle to ma vyhodnejsi, po dvou a neco letech vyhodi do sberu 2 kramy za par stokorun, misto 1 za nekolik tisicikorun:).
Mate to promakane oba :D))) .. sice je to necestne a nesportovni, ale na druhe strane driv se delaly veci co neco vydrzely.
Cize vas to omlouva:) ..
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: fit

Příspěvek od Panda »

cepheus píše:...driv se delaly veci co neco vydrzely.
To jo, teď je to jen co nejpřesněji do konce záruky. Táta používal řezačku na knihy vyrobenou někdy v r. 1800, masivní litinové monstrum, každý z asi 10 dílů muselo tahat několik lidí, tam nemohlo nic odejít na rozdíl od současných "drží pohromadě silou vůle".
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: fit

Příspěvek od buc11 »

cepheus píše:Hehe Buci, jeden muj kamarad co podobne jako Ty jed vtipnou kasi takto reklamoval donekonecna dve sbijecky za par stokorun koupene kazdou jinde:).
Ani "znackova" by mu nevydrzela dva roky denodenni prace.
Takhle to ma vyhodnejsi, po dvou a neco letech vyhodi do sberu 2 kramy za par stokorun, misto 1 za nekolik tisicikorun:).
Mate to promakane oba :D))) .. sice je to necestne a nesportovni, ale na druhe strane driv se delaly veci co neco vydrzely.
Cize vas to omlouva:) ..
no mám to spíš připravené v záloze, neb ta ETA je docela dobrá
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: fit

Příspěvek od cepheus »

Zaloha taky dobra :).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: fit

Příspěvek od rudo »

Panda píše:na rozdíl od současných "drží pohromadě silou vůle".
drzi pohromade hrozbou zarucnej lehoty
5 2 8
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Tak jsem vyreklamovala mixer, nový záložní zatím kupovat nebudu, mám doma miniskutr takový ten drtič, tak ho použiji zatím.
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Reklamace mixeru uznaná a vrátili mě peníze, u nich jsem si žádný nevybrala, měli jen 3 druhy a strašně drahý, pak jsem jela na nákup do Tesca a tam mě jeden padl do oka, byl levný tak ho prubnu a uvidím jestli vydrží o něco déle než ten drahý co jsme měla.

Zítra mám velmi těžký den ve stravě - máme posvícení a jídlo bude klasické tj. kachny, zelí a celozrnné knedlíky, polévka s játrovými knedlíčky a samozřejmě posvícenské koláče - ty už jsem upekla. Nejsem rozhodnutá jestli si dám a nebo ne ufff ale už teď je mě těžko jen na to pomyslím. :wink:
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: fit

Příspěvek od Sweetie »

fit píše:Reklamace mixeru uznaná a vrátili mě peníze, u nich jsem si žádný nevybrala, měli jen 3 druhy a strašně drahý, pak jsem jela na nákup do Tesca a tam mě jeden padl do oka, byl levný tak ho prubnu a uvidím jestli vydrží o něco déle než ten drahý co jsme měla.

Zítra mám velmi těžký den ve stravě - máme posvícení a jídlo bude klasické tj. kachny, zelí a celozrnné knedlíky, polévka s játrovými knedlíčky a samozřejmě posvícenské koláče - ty už jsem upekla. Nejsem rozhodnutá jestli si dám a nebo ne ufff ale už teď je mě těžko jen na to pomyslím. :wink:
jeje takova klasika... ja bych urcite ochutnala a aspon to redila pridanim kusu ovoce a hlavkace pro enzymy at se to stravi lip.
a ty kolace uuuf, tak aspon jeden:) a hodne se hejbat.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: fit

Příspěvek od rudo »

fit píše: Zítra mám velmi těžký den ve stravě - máme posvícení a jídlo bude klasické tj. kachny, zelí a celozrnné knedlíky, polévka s játrovými knedlíčky a samozřejmě posvícenské koláče - ty už jsem upekla. Nejsem rozhodnutá jestli si dám a nebo ne ufff ale už teď je mě těžko jen na to pomyslím. :wink:
mozes mi poslat co sa nezje ?
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: fit

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: jeje takova klasika... ja bych urcite ochutnala a aspon to redila pridanim kusu ovoce a hlavkace pro enzymy at se to stravi lip.
a ty kolace uuuf, tak aspon jeden:) a hodne se hejbat.
já bych to ředila kafem :oops: :) (pak to rychle zmizí z těla) (jde o to, že pokud už tělo není na takový mišmaš zvyklé, stejně to pořádně nestráví a nezužitkuje, podle mne)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Ufff, to víte že jsem si dala taky a je mě pěkně těžko, alespoň vím cccco mě dělá ve stravě dobře a co ne.
Jídlo i koláčky zbyly, ale ono se to ještě sní, posílám výslužku rodičům a dcera si taky odváží. :D Ještě že máme posvícení jen 1x do roka, vánoce jsou v pohodě, velikonoce taky, ale posvícení uffffff. :D

Četla jsem o kakaových bobech že někdo papká, zatím nemám vůbec představu, ale zkusím se po nich podívat, mám maminku s Parkinsnem a četla jsem, že podporují produkci dopaminu v mozku.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: fit

Příspěvek od smajliss »

Kakaové boby jsou hotová studna různých chemických prvků, což jde krásně poznat, když se jich člověk trochu přejí, tak se cítí jak zdrogovaný :- )
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: fit

Příspěvek od buc11 »

fit píše:Ufff, to víte že jsem si dala taky a je mě pěkně těžko, alespoň vím cccco mě dělá ve stravě dobře a co ne.
Jídlo i koláčky zbyly, ale ono se to ještě sní, posílám výslužku rodičům a dcera si taky odváží. :D Ještě že máme posvícení jen 1x do roka, vánoce jsou v pohodě, velikonoce taky, ale posvícení uffffff. :D

Četla jsem o kakaových bobech že někdo papká, zatím nemám vůbec představu, ale zkusím se po nich podívat, mám maminku s Parkinsnem a četla jsem, že podporují produkci dopaminu v mozku.
naposled mně matka udělala kachnu se zelím na vánoce, vynikající, ale přes veškerou snahu jsem ji tam nedokázal udržet,
s kakavem mám každodenní zkušenost, zatím jsem nezpozoroval, že by to bylo na něco léčivý, ale ten dopamin by moh být i z toho
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: fit

Příspěvek od rudo »

kakaova skvrna velikosti mexickeho dolaru, lotr a ci hrdina vsicni jedna rodina
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: fit

Příspěvek od Pavluska »

smajliss píše:Kakaové boby jsou hotová studna různých chemických prvků, což jde krásně poznat, když se jich člověk trochu přejí, tak se cítí jak zdrogovaný :- )
já se jim vyhýbám, ale asi to bude o konkrétním těle...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Deníčku zítra bych chtěla zkusit svůj první jednodenní půst, ale obávám se, že ráno vstanu a po chvilce si řeknu,že nejsem připravena na půst.
No uvidím zítra :?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: fit

Příspěvek od cepheus »

Tak si nerikej "zitra bych chtela", ale jednoduse "zitra udelam 1 den pust" a smytec:). Jednoduchy:).
( "Nudite se ? Kupte si medvidka myvala" ... "A od té doby byl vyléčené z trudnomyslnosti" .. :D )
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: fit

Příspěvek od smajliss »

fit píše:Deníčku zítra bych chtěla zkusit svůj první jednodenní půst, ale obávám se, že ráno vstanu a po chvilce si řeknu,že nejsem připravena na půst.
No uvidím zítra :?
víš jak jsem to vždycky dělal ? vyžral jsem celou ledničku i špajsku .. a potom dal půst .. :P
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: fit

Příspěvek od rudo »

fit píše: ráno vstanu a po chvilce si řeknu,že nejsem připravena na půst.
No uvidím zítra :?
ten stary cesky film o skakani do buducnosti sa vola zitra vstanu a oparim se cajem, o poste tam nic nebolo
5 2 8
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Tak můj půst skončil v 10,27 hod. přesně. Asi se nebudu nutit do něčeho co mě nejde nějak od srdce, ale možná to zase někdy zkusím :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: fit

Příspěvek od cepheus »

Njn, v cukrarne s nanukovyma dortikama a se slehajdou s cokoladou to jde od srdce lip, to je fakt :D ..
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Cukrárny mě neužijou, tam by na mě nevydělali. Porušila jsem zeleninovou polévkou a pak zeleninovým salátem :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: fit

Příspěvek od cepheus »

Tak to Te slechti kdyz uz jsi vymekla v 10:27 hodin :D.
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Njn, když já zrovna dodělala tu polévku a připravovala salát k obědu :( tak jsem neodolala, příště nebudu vařit rodince a vyhlásím stávku, zalezu do postele :) asi jedině takhle bych to zvládla :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: fit

Příspěvek od cepheus »

No kdyz to nejde cistou vuli, je treba na sebe vyzrat a to jakkoliv, nekdo treba vyhazi zbytek obsahu lednice do popelnice:).
A nektery lidi maji takovy potize, ze treba vetsinu pustu prolezi (bolesti hlavy a tak) :).
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: fit

Příspěvek od buc11 »

fit píše:Tak můj půst skončil v 10,27 hod. přesně. Asi se nebudu nutit do něčeho co mě nejde nějak od srdce, ale možná to zase někdy zkusím :D
též jsem se týden na dnešek připravoval, ale zrušil to již večer přípravou jídla, s dobrou výmluvou-nařízení od MUDrky, že mně nenajedenýho neveme
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Jééé, dlouho jsem tu nebyla a je zde mnoho nových. :D

Za tu dobu co jsem tu nebyla, tak jsem hledala stále něco nového ( rozhovory, videa, články, prodejny, restaurace zaměřené na RAW), bylo to hlavně z důvodu, že mě přišla strava dost jednotvárná a sklouzávala jsem k vařené stravě, ale poznala jsem že 100% vitariánů není zase tolik, protože občas si něco dají tepelně upraveného nad 42 stupňů.
Strašně mě chybí přednášky o této stravě, co jsem hledala tak vždy zjistila pozdě a nebo byli směřovány na Brno.
Moje strava je 80% Vita a v horších či nejhorších dnech 50%-50%, jím v horších dnech vegetariánsky s občasnou konzumací lososa uzeného za studena a přišla jsem na chuť tempehu a hlavně seitanu. Nyní na zimu preferuji polévky zeleninové - je mi stále zima a ty mě zahřejí.
Svůj stav beru stále jako přechodovou fázi a nevím jestli budu někdy 100% RAW i když vnitřtně to tak cítím. :)
A jak to maté vy? :?:
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: fit

Příspěvek od Jindra »

fit píše:Strašně mě chybí přednášky o této stravě, co jsem hledala tak vždy zjistila pozdě a nebo byli směřovány na Brno
škoda že máš prázdný profil. netuším, odkud jsi, to se pak těžko radí. Vím o několika přednáškách po republice a ostatně i já sám přednášky dělám.
Namátkou, co se chystá, je tady anebo tady... sleduj si akce tady... apod.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Děkuji Jindro, dívala jsem se jen na vitavibe.Jsem od Kolína, ale pracuji v Praze. :D
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Dneska začínám den s velkým smothie ( ananas, banán, máta a konopný protein)
k svačině bude grep
k obědu velký zeleninový salát
k svačině si dám tyčinku lifebar třešňovou :delicacy:
a k večeři nevím asi zase salát a večer možná pár ořechů :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: fit

Příspěvek od buc11 »

fit píše:Jééé, dlouho jsem tu nebyla a je zde mnoho nových. :D

Za tu dobu co jsem tu nebyla, tak jsem hledala stále něco nového ( rozhovory, videa, články, prodejny, restaurace zaměřené na RAW), bylo to hlavně z důvodu, že mě přišla strava dost jednotvárná a sklouzávala jsem k vařené stravě, ale poznala jsem že 100% vitariánů není zase tolik, protože občas si něco dají tepelně upraveného nad 42 stupňů.
Strašně mě chybí přednášky o této stravě, co jsem hledala tak vždy zjistila pozdě a nebo byli směřovány na Brno.
Moje strava je 80% Vita a v horších či nejhorších dnech 50%-50%, jím v horších dnech vegetariánsky s občasnou konzumací lososa uzeného za studena a přišla jsem na chuť tempehu a hlavně seitanu. Nyní na zimu preferuji polévky zeleninové - je mi stále zima a ty mě zahřejí.
Svůj stav beru stále jako přechodovou fázi a nevím jestli budu někdy 100% RAW i když vnitřtně to tak cítím. :)
A jak to maté vy? :?:
myslím, že jdeš na to dobře, a tak na přednášky či rady guruů bych moc nedal, trpělivě bych tímto směrem pokračoval, a je-li člověk k sobě pravdivý, k optimu se dopracuje, máš čas, můžeš tomu nechat i leta
kritickou poznámku mám jen k seitanu, ale to je osobní
ještě nechápu tu zimu, kde ti jako je? doma u TV, ve fitku? po jídle? na ulici? Já jsem např. silně zimomřivý, ale včera po hromadách fruitu na bruslích v 10°C v tričku a večer jsem nahodil na kolobce jen bundičku, ale jen abych nebudil pohoršení
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Buci, jsem moooc zimoumřivá a mám nižší tlak, věčně chodím ve 2 ponožkách :D a mám doma mikinu a vestu si beru a to máme doma 21-22 stupňů. Všude je mě zima, pouze když cvičím tak ne, ale teď nemohu cvičit, jsem byla nachlazená, chytla jsem to od dcerky co byla nemocná a zatím nemám sílu cvičit a to mám novou vibrační plošinu a absťák že necvičím :D
Co máš k seitanu - vím, že je ze pšenice a ta je diskutabilní.
Jinak děkuji za pochvalu, že jdu na to dobře, já se spíše bojím té zimy.
Hele vaříte si čaje a pijete kávu třeba se soj. mlékem.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: fit

Příspěvek od buc11 »

fit píše:Buci, jsem moooc zimoumřivá a mám nižší tlak, věčně chodím ve 2 ponožkách :D a mám doma mikinu a vestu si beru a to máme doma 21-22 stupňů. Všude je mě zima, pouze když cvičím tak ne, ale teď nemohu cvičit, jsem byla nachlazená, chytla jsem to od dcerky co byla nemocná a zatím nemám sílu cvičit a to mám novou vibrační plošinu a absťák že necvičím :D
Co máš k seitanu - vím, že je ze pšenice a ta je diskutabilní.
Jinak děkuji za pochvalu, že jdu na to dobře, já se spíše bojím té zimy.
Hele vaříte si čaje a pijete kávu třeba se soj. mlékem.
1.já nemám nízký tlak, spíš podtlak, mně tady v zimě na 50.rovnoběžce krev skoro vůbec neproudí
2.čaj a kávu nepiji, vše jen ledové, neb doma mám v obýváku 12, na WC nyní 5 a večer u kamen 25
3. tělo, zvlášť také vitariánské, nic chytit nemůže jinak udělali soudruzi někde chybu
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: fit

Příspěvek od fit »

Tak tohle bych nepřežila asi :?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: fit

Příspěvek od rudo »

caje ano sustavne, ale sojove mlieko nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

inak nikdy som nechapal tu anglicku blbinu liat mlieko do caju.
5 2 8
ravima
Příspěvky: 449
Registrován: pon dub 11, 2011 20:53

Re: fit

Příspěvek od ravima »

fit píše:Co máš k seitanu - vím, že je ze pšenice a ta je diskutabilní.
Seitan je v podstatě čistý pšeničný lepek, takže rovnou to nejhorší ze pšenice...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: fit

Příspěvek od buc11 »

ravima píše:
fit píše:Co máš k seitanu - vím, že je ze pšenice a ta je diskutabilní.
Seitan je v podstatě čistý pšeničný lepek, takže rovnou to nejhorší ze pšenice...
ano tak, navíc pro lidi co správně koušou se to nedá nikdy polknout, neb i po tisícátým kousnutím to má furt stejnou gumovou konzistenci, představuji si že se to tak chová i ve střevě nalepí na něho a nikdo ho už nesundá, ale hlavně syrový je to pěkně hnusný
na sojový nápoj se už do thajska těším
Odpovědět