Lenuška

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Ale čo, bylo mi divné, že je to vždy podepsané někým jiným :lol: Srazík jsem nabízela, když měl užnevímkdo zájem vidět, jak vypadám po takové době na vita :D tak jsem chtěla v reálu ukázat, že jsem naživu...
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Probudila jsem se před chvílí celá zpocená. Hned mne napadlo: tak to je tubera-nepravděpodobné-, a nebo - jen si to přiznej - pěknej nával. Naštěstí měl nával jen plynový kotel, došla baterka v termostatu... (:-) Patřičně ochlazená kratším pobytem na balkóně jdu zase spát...
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Lenuška

Příspěvek od culka »

(:-) Vidis, to treba poradit babam s navalmi, nech si vymenia baterku.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Ale čo
Příspěvky: 81
Registrován: čtv lis 04, 2010 12:53

Re: Lenuška

Příspěvek od Ale čo »

Lenuška píše:Ale čo, bylo mi divné, že je to vždy podepsané někým jiným :lol: Srazík jsem nabízela, když měl užnevímkdo zájem vidět, jak vypadám po takové době na vita :D tak jsem chtěla v reálu ukázat, že jsem naživu...
a na ten, čo bude v nedeľu nechceš ísť? určite by boli všetci zúčastnení radi, že môžu pokecať s niekým kto je tak dlhodobo na vita. a potom by sme ťa možno videli aj na foto :wink: .zvyknú dať potom nejaké fotky zo zrazov na FB. David tam síce nedal t.č., ale myslím, že môžeš volať aj Karlovi, on ťa už bude potom ďalej navigovať :wink:
Ale čo
Příspěvky: 81
Registrován: čtv lis 04, 2010 12:53

Re: Lenuška

Příspěvek od Ale čo »

culka píše:(:-) Vidis, to treba poradit babam s navalmi, nech si vymenia baterku.
:lol:
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lenuška

Příspěvek od s.arik »

Bára je super :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

S.arik, kdy začaly tvoje děti mluvit? Bára v 6 měsících... první naprosto zřetelné slovo bylo: šikulka... :lol:
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

ten Avatar je fotka z dnešního rána, Barča se nechtěla fotit, musela jsem ji skoro uškrtit... (:-)
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

culka píše:(:-) Vidis, to treba poradit babam s navalmi, nech si vymenia baterku.
(:-) skvělá hláška...
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lenuška

Příspěvek od s.arik »

Lenuška píše:S.arik, kdy začaly tvoje děti mluvit? Bára v 6 měsících... první naprosto zřetelné slovo bylo: šikulka... :lol:
To je fakt šikulka :)
Miri nějak na roce uměla cca šest jednoduchých slov, junior má narozky za tři týdny a zatím jen pazvukuje. Neva, kolik kluků se rozmluví až ve třech letech...
Po jaké době začal mluvit andulák, to už si nepamatuju. Ale nejčastěji opakoval "Buď zticha, pšššššt, Ládíčku, pššššt!" :mrgreen: (On při úsvitu děsně řval, no na ránu.)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

tohle jsem já, taky dnes ráno...
Přílohy
obrazek2.jpg
(63.03 KiB) Staženo 1 x
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

s.arik, já tě je zlobila... vím, že děti mluví později. Moje skorošvagrová má stejně starého chlapečka, jako je Bára, a taky jsem ji škádlila, co Bára umí. Jednou ho u nás v ložnici na posteli přebalovala, a chválila ho: hezký bobek,hodný kluk. Bára tam byla taky, a úplně se rozčílila: fúúúj, tam ne bobek, bobek na strom! Co to bylo!!! My ji totiž učíme, aby kakala na svůj "strom" a ne do postele...už to umí...
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lenuška

Příspěvek od s.arik »

Jasně. Hezké fotky!
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

s.arik píše:Jasně. Hezké fotky!
Díky. To jen abyste věděli, že nejsem nějaká virtuální vymyšlenina. Fotky by potřebovaly upravit a ořezat, ale takhle je to aspoň "naturálni"...
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Dnes jsem si na kole pěkně mákla. Vypadalo to zprvu nevinně, ale jak jsem vyjela mimo domy, začal foukat takový vítr, že jsem šlapala i z kopce :( . Na cestě nazpět mělo foukat do zad, ale nějak to nefungovalo... Na sklizeň kopřiv a pampelišek to nemělo vliv, hned po příjezdu jsem šťavila a mixovala... Strava dnes: půl grepu, půl jablka, mixlé dva banány s konopným semenem, namočenými ořechy , sezamem, mákem, mandlemi a hrstí mražených borůvek. Uff, ale zvládla jsem to. Odpoledne mix banán, kopřivy, pampelišky, mizuna, kopr. Večer malý zeleninový salát a skvělé italské vínečko 1dl . Normálne dávám přednost moravskému, ale tohle fakt sedlo. Suché tak, že se do krku sypalo... Bára měla zase hlášku: stojím ráno v kuchyni nad mísou ovoce, a nahlas uvažuju: co já ti dám dobrého, Barunko? A Bára z pokoje zavolá: vínóóó!!!
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Ráno mně Bára taky slušně dostala. Umí napodobit hladový mobil, já se vždycky šla podívat, že jako budu nabíjet, a ono nic. Tak jsem té potvoře na to přestala "skákat", a ona dnes modifikovala: zazvonila! Ale fakt úplně věrně... málem jsem se přerazila. Běžím z kuchyně do pokoje, hledám mobil, Bára nevinný výraz, zobala si nějaké zrní. Až po chvíli hledání jsem si uvědomila, že mám mobil v kuchyni...
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lenuška

Příspěvek od s.arik »

Jojo, za života mého vřešťánka mobily nebyly, tedy přinejmenším v naší domácnosti, ale uměl zvonek od dveří.

Nedělní strava ušla, to by možná zasytilo z nejhoršího i mě :) Dneska jsme s děckami okusovali břízu a pampelišky. Malý ochutnal i jablečný květ, ale ksichtil se.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Tak tos mne s.arik potěšila, že by má nedělní strava zasytila i tebe. Když jsem objevila zdejší fórum, a přečetla ty jídelníčky, vlezla mi do hlavy neodbytně šťouravá myšlenka: nejsi ty děvče tak trochu podvyživená? Pak jsem se ale zklidnila. Na tom "množství" jedu už léta, a nikdy jsem to neřešila. Ale inspirovali jste mne, Začala jsem mixovat i zelené, a dávám si víc banánů, kolem kterých jsem dříve chodila bez zájmu. Deď si nevzpomenu, ale bylo toho víc...

Jinak s údivem čtu mírův občasník. Hodně mi to evokuje Vladislava Vančuru, samozřejmě, že oba mají jiný styl, spojuje je archaická čeština v současném hávu. Mám z něj prostě podobný pocit, když ho čtu, nesrovnávám nesrovnatelné...

Taky se musím pochlubit: můj milovaný masožroutek /nemyslím papouška/ se ráno balil na služební cestu. Ještě než jsem se stačila zeptat, co mu mám udělat na cestu, řekl:-dáš mi prosím tě do krabičky nějakou nakrájenou zeleninu, abych mohl po cestě ujídat? Už mne ty bagety z benzínek se... Unavujou mně, jsem pak hrozně ospalý... m:-) Přísahám, že jsem udržela pokerovou tvář, umyla a pokrájela zeleninu, a do druhé krabičky iniciativně vložila sušené ovoce a ořechy. To je ta pravá odměna za léta tolerance a nabízení...
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Lenuška

Příspěvek od Pavluska »

Lenuška píše: To je ta pravá odměna za léta tolerance a nabízení...
chm, já mám doma možná ještě většího masožrouta (a nenávidí vegetariány :) ), ale už to jde taky lepším směrem a téměř zmizely menší zdravotní potíže. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Lenuška

Příspěvek od Pavluska »

Lenuška píše: a dávám si víc banánů, kolem kterých jsem dříve chodila bez zájmu.
a cítíš se po nich dobře?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Pavluska píše:
Lenuška píše: a dávám si víc banánů, kolem kterých jsem dříve chodila bez zájmu.
a cítíš se po nich dobře?
Ale jo, já jich ovšem nesním tolik. Maximum byly 4 ks. Dřív jsem je nejedla vůbec, ani nevím proč. Jím je výhradně v mixech se zeleným, nebo s konopným semenem... Střídám to s jablky. Nejsem ve vita a různých kombinacích tak poučená jako zdejší osazenstvo. Občas se tu nechám inspirovat, a pokud mi to "stráví", zařadím to do seznamu... :D
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Lenuška

Příspěvek od Sweetie »

naopak, ja bych sarikovo komentar ze by ji nedelni mix i zasytil videla jako varovani :) treba na me by to byl sok, takovou spoustu semen a orechu jsem nesnedla za rok. vubec je nejim. ale chvalim zeleny, a ovoce a fotku!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

Pavluska píše:
Lenuška píše: To je ta pravá odměna za léta tolerance a nabízení...
chm, já mám doma možná ještě většího masožrouta (a nenávidí vegetariány :) ), ale už to jde taky lepším směrem a téměř zmizely menší zdravotní potíže. ")
Pockejte az oni zacnou chtit predelavat Vas k obrazu svemu:)). To by byl rachot hromy a blesky ohen na strese ze ? :D
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lenuška

Příspěvek od s.arik »

No, přečetla jsem si to znovu, a "půl grepu, půl jablka, mixlé dva banány ...(semínka).. a hrstí mražených borůvek. Odpoledne mix banán, kopřivy, pampelišky, mizuna, kopr. Večer malý zeleninový salát a skvělé italské vínečko 1dl ."
jedná se pouze o tři jídla denně, tak to bych předně nezvládla, i kdybyb šlo o megaporce, za druhé co do OZ to na megaporce nevypadá (ačkoliv množství večerního salátu nebylo specifikováno), za třetí, semínka a ořechy místo mých teček - tuky jen jednou denně???! A možná toho byla hrstička a ne čtvrt kila?
Beru zpět, že by mě to zasytilo :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Lenuška

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše:
Pavluska píše:
Lenuška píše: To je ta pravá odměna za léta tolerance a nabízení...
chm, já mám doma možná ještě většího masožrouta (a nenávidí vegetariány :) ), ale už to jde taky lepším směrem a téměř zmizely menší zdravotní potíže. ")
Pockejte az oni zacnou chtit predelavat Vas k obrazu svemu:)). To by byl rachot hromy a blesky ohen na strese ze ? :D
ale prd... absolutně nikoho aktivně nepřetvářím, nejsem ničí máma. Jen se při společné přípravě jídla bráním některým surovinám a on si je někdy už nepřidá ani do své části jídla.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Lenuška

Příspěvek od Pavluska »

Lenuška píše: Ale jo, já jich ovšem nesním tolik. Maximum byly 4 ks.
aha, jj. Nad 4 taky nezvládám. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Sweetie,s.arik, ten nedělní jídelníček jsem napsala jen proto, že se mi podařilo do sebe vyjímečně nasoukat dost jídla...abych se pochlubila. Jinak to taky někdy skončí tak, že ráno udělám zelený mix s jablkem, a jelikož zapomenu, že bych měla jíst, je to moje jediné jídlo za den. Večer se pak už nechci cpát, tak dám třeba pár klíčků nebo banán nebo grep, co je. Ale snažím se to zlepšovat, abych jedla víc. A rozhodně to není 1/4kg semínek, to by mi bylo špatně. Nikdy jsem nic nevážila, ale bude to max 120g, a to dávám i Báře.
Všimla jsem si, že máte téměř co vitarián, to jiný způsob stravování. Já nastíním trochu podrobněji, co jsem zažila se stravou já, ale není to žádný návod, každý člověk je jiný. Jak jsem už psala, do revoluce ovozel jen od jara do podzimu, jinak to nešlo. Po revoluci jsem najela na převážně ovocnou stravu s jedním salátem večer-asi tak polévková miska salátu s.arik :D . Nic jiného. Přibližně po roce jsem se začala cítit vyčerpaná, a protože mám v rodině hodně rakoviny, běžela jsem k doktorovi. Tam mi zjistili, že mi chybí úplně všechno. Pokorně jsem tedy ustoupila od syrového, protože se to prý "nevstřebává" :roll: , a nastudovala makroblio podle Průchové. Tehdá byla obzvlášť ortodoxní. Asi rok a půl jsem se v tom potácela, bylo mi pořád špatně, únavy, až se mi dostala do ruky knížka N.Wolkera o odšťavňování. Koupila jsem Championa, a najela na šťávy. Zároveň jsem začala držet jednodenní půsty. Asi po roce jsem dala osmu, ale hrozně jsem zhubla, takže už dávám jen pátky jednou za 14 dní. Po půstu jsem začala jíst ke šťávám i pevnou ovozel, a vzpomněla jsem si, že dříve jsem k tomu jedla i vlašáky, slunečnici a lískáče. Pak jsem přestala, protože táta umřel a já přišla o zdroj. Začala jsem je přidávat, a byla jsem rázem v pohodě. Vyvodila jsem si z toho, že mi prostě chyběly tuky, protože současná strava se zase až tak moc neliší od té, která mne dostala do krize. Až na ty tuky. Jsou v nich i minerály, a moje tělo asi bez tuků nevstřebá některé látky.
Tento způsob se mi už dlouhodobě osvědčil, měním jen druh zeleniny podle potřeby /a věku/, teď třeba si dávám pozor, abych se neodvápnila. Samozřejmě neberu substituci, sportem a stravou se to dá určitě taky zvládnout. - dnes kolo a trasa hodně drsná (:-) .
Kdyby někoho ještě něco zajímalo, ptejte se. Podle sebe vím, že mohu 100x číst, že to tak funguje, ale jedno poslechnutí od opravdového živého člověka je nad to. Vlastně jestli to funguje se dozvíte až podle toho, kdy natáhnu bačkory :lol:
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lenuška

Příspěvek od s.arik »

Celý den si nevzpomenout na jídlo, to jde? :) JJ, život bez tuků by byl chudý, kór když jíš tak mikro. Možná, že je v každé buňce jablíčka všechno, co člověk potřebuje (vč. tuků), ale ono jde taky o kvantitu, ne vždy jen kvalitu.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lenuška

Příspěvek od rudo »

na jasne tuky, zakladna stavebna latka kazdej bunky, bez nich to nejde.
podla mna ti chybali aj aminos, v tych orechoch a semiackach ich je dost a tak si doplnas.
teoreticky aminos by sa dali aj len zo zeleneho, ale to by chcelo tak 3-5 kg zeleneho denne, ako nam to ukazuju zvieratka nasej vahovej kategorie
5 2 8
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Lenuška

Příspěvek od culka »

Sarik, nic si z toho nerob. Ja som uz tiez zabudla kadeco, ale najest sa este nikdy.
A to, co ma Lenka na cely den, ja mam tak na jednu porciu. Kolko casu by clovek usetril, keby nejedol. Minimalne hodinu denne zabijem cistenim a krajanim zelovocu, co si beriem do roboty.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lenuška

Příspěvek od s.arik »

culka píše:Sarik, nic si z toho nerob. Ja som uz tiez zabudla kadeco, ale najest sa este nikdy.
A to, co ma Lenka na cely den, ja mam tak na jednu porciu. Kolko casu by clovek usetril, keby nejedol. Minimalne hodinu denne zabijem cistenim a krajanim zelovocu, co si beriem do roboty.
:P
Ono je otázkou, co jiného by člověk dělal. Co vlastně dělá Lenuška?

Vždycky, když mám pocit, že mi něco zabírá příliš mnoho času, přemýšlím, co jiného bych v té době dělala. A zjistím, že nic moc užitečnějšího :evil: Četla bych si (to miluju, ale -11 dioptrií stačí ne?), žrala... Jo, měla bych ještě více cvičit a meditovat a uklízet, ale upřímně, kdyby to byla moje priorita, určitě by se mi to do programu vešlo, stačí porazit lenost. Ve výsledku vždycky dojdu k tomu, že ráda dělám všechno, i to, co musím a nevybrala jsem si, jen jde o pochopení, proč to člověk dělá, co z toho má on a okolí. S takovou motivací je i mytí nádobí snesitelnější. Natož příprava zdravého jídla :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

s.arik, Lenuška pracuje doma. Dalo by se říci, že pravidelně střídám činnosti, jako je práce, úklid, cvičení, kolo a inlajny, meditace, péče o Báru /potřebuje denně mazlení a kontakt, ale částečně se to dá i při úklidu a vaření. Je spokojená, když mi sedí na ruce, jen se s tou rukou trochu hůře strouhá, odšťavňuje, a pod.../. Tento časový řád jsem si udělala už v mládí, jinak bych nic nestíhala. Když je člověk doma, čas tak nějak jinak plyne, za chvíli je večer, a zjistí, že nic neudělal, nebo ne všechno. Chce to alespoň rámcový řád: dopoledne tohle, pak kolo, odpoledne tohle...večer přijde přítel, tak se s Bárou věnujeme páníčkovi. Na jídlo zapomínám hlavně kvůli práci, baví mne, a při prázdném žaludku se dostávám do lehkého tranzu, kdy mi to jde nejlíp... :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Lenuška

Příspěvek od buc11 »

Lenuška píše:..
Samozřejmě neberu substituci, sportem a stravou se to dá určitě taky zvládnout. - ..
smělá a dosti ojedinělá myšlenka
pasuji tě za vitariánský vzor, který třeba opečovávat,
též jsem včera absolvoval brutální výkony
sarik:thichthathanh tvrdí, že nejlepší meditaci lze realizovat u mytí nádobí, je to i v jeho knize uvedeno, sám jsem to 2 roky praktikoval a nechtěl k tomu nikoho pustit, pak se to nějak nenápadně vytratilo, dnes to rád moc nemám, ale bude to tou kuchyňskou klendrou, podobné to může být v čištění zeleniny
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lenuška

Příspěvek od s.arik »

Jo, bdělá přítomnost u všech denních činností, toť level, na který ještě tak docela nedohlédnu, ale věřím, že existuje :)

Lenuško, tak já to mám podobně, s organizací dne, jen místo práce studuji. A baví mě to moc, ale od jídla to neodláká. Brzo mi to skončí a už koukám po nějaké práci z domu. Co bych mohla dělat s dětmi (malého do školky možná nikdy nevezmou, není očkovaný). Asi budu zase překládat, ale to je víc charita než výdělečná činnost, kdybys pro mě měla tip, klidně v SZ, budu ráda. Ale na podnikání asi nemám odvahu :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

buc11 píše:.
pasuji tě za vitariánský vzor, který třeba opečovávat,

Jéé, jen opečovávejte... ale abyste nebyli zklamaní. Vždyť já to na sobě jen testuju. Kdybys věděl, buc, co se do mne můj gynekolog nahučel s tou substitucí, a já pořád držím... jen abych se za pár let nerozpadla :lol:... jenže ono to není prý tak jednoznačné s tou osteoporózou, četla jsem to v nějaké studii. Prostě to nechci, ať je to tak nebo tak. Neberu ani prášky proti bolesti, nenechávám se umrtvit u zubaře /už jen to slovo - umrtvit (:-) /a tak můžu pokračovat dál...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Lenuška

Příspěvek od buc11 »

to znám, můj do mě taky hučí
chystám se nevím kdy v létě do prahy k příbuznýmu, kdyby vyšel synchron při bruslení, přivítal bych to
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

buc11 píše:to znám, můj do mě taky hučí
chystám se nevím kdy v létě do prahy k příbuznýmu, kdyby vyšel synchron při bruslení, přivítal bych to
Synchron při bruslení :lol: ... Možná-možná bych ti stačila na kole, když tě tak čtu :lol: To není nereálné, třeba na Ladronce se to dá uskutečnit. Já už bruslím poslední dva roky méně. Jo, tak ještě 5 let nazpátek jsem byla jako drak, natrhla jsem prd- trikot kdejakému klukovi :lol: kvůli kyčlím u sportu raděj už sedím :( ale zato si dávám cíleně kopce, abych posilovala nohy. .. S tím tvým gynekologem tě fakt lituju, nedaj si pokoj a tlačej a tlačej, co? Myslim hormony... V létě v Praze bývám, dovču míváme až po sezóně dětských prázdnin, to už je krásné tichóóó...
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Lenuška

Příspěvek od Pavluska »

Lenuška píše: dovču míváme až po sezóně dětských prázdnin, to už je krásné tichóóó...
:) :) :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

no jo, Pavluško, časem člověk na dovolené hledá i jiné hodnoty než to móře a každodenní sex... :lol:
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Lenuška

Příspěvek od Pavluska »

Lenuška píše:no jo, Pavluško, časem člověk na dovolené hledá i jiné hodnoty než to móře a každodenní sex... :lol:
počkat, jak to souvisí s dětskými prázdninami? :) ten každodenní sex jde líp bez dětí, ne?!
Ale humor stranou: však Ti rozumím - já se příliš rušným místům vyhýbám jak to jen jde a moře si nejlíp užiju sama nebo s nejbližšími (ale to zas trochu jinak bez intimní "konverzace" mezi mnou a mořem)...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Pavluško, ten sex ze mne vypadl bezděčně, můj přítel byl už CELÝ TÝDEN pryč, ale už se vrátil, a já se vrátila do svých obvyklých slušných kolejí :lol: . Také si nejraději vychutnáváme moře na malých plážičkách, kde slyšíme jen příboj vln...nikde nikdo, člověk se může ponořit do sebe...jeje, já se těším...
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lenuška

Příspěvek od rudo »

chapem to spravne ?
ze najlepsi sex je sam na opustenej plazi ?
5 2 8
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Lenuška

Příspěvek od Sweetie »

ha Lenus, dost jsem se zasmala, i poucila, dik, jen te povzbuzuju k psani.
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Sweetie, Rudo to pochopil SAMOZŘEJMĚ špatně, to ponoření na pláži jsem myslela d u š e v n ě !!! (:-)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Lenuška

Příspěvek od Pavluska »

Lenuška píše:Sweetie, Rudo to pochopil SAMOZŘEJMĚ špatně, to ponoření na pláži jsem myslela d u š e v n ě !!! (:-)
já taky, já taky (:-)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

Noooo, nekdy je potrebi hodne hluboko se u holek zanorit (az do duse), to je pravda :D (:-) .. teda vy zas mate thema :D))).
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

To jsou nádherné dny. Obávám se, že mi brzy přiroste kolo k zadnici... Ve dnech volna byly silničky prázdné, lidi se někde váleli u vody, tak jsem si nádherně zajezdila... když jezdím sama, udržuju tempo těsně na hranici anaerobní zóny. Ovšem když jedu s přítelem, prakticky od dveří ke dveřím jedu hodně na doraz. Trochu jsem si to způsobila sama. Když jsme spolu začínali jezdit, tak mi vyprávěl, že nasadil nižší tempo, pak se ohlédl, já za ním, tak přidal, já pořád za ním, až jel nakonec svým tempem a já se pořád držela. No jó, co jsem měla dělat, 50 km od domova, trasu jsem neznala, peníze měl u sebe on, já se prakticky nesměla stratit ve vlastním zájmu... Tak si nesu následky. Naštěstí jezdíme spolu jen o víkendech. Jak jsem psala, že najedu 80-100km týdně, ono to bude asi o dost víc :roll: :lol:

Stále jsem na zelených smoothies. Dva smoothies za den a ráno šťáva z něčeho divokého se dvěma mrkvemi. Nikomu to moc nechutná, ty divoké rostlinky jsou víc hořké, ale je to zvyk.
Když se vrátil přítel ze služebky, přivítal se se mnou, a pak si vzal Báru a šel s ní do obýváku. Já mezitím něco dělala. Asi po 10 minutách jsem za nimi přišla a chtěla jsem vyprávět příteli, že mne Bára kousla, když jsme si navzájem vyjasňovaly kompetence. Přítel řekl, že už to ví, Bára už si stěžovala: "Vzala jsi ji z klece, ona tě kousla, a ty jsi ji zase dala za trest zpátky". Nechápala jsem, jak to ví. A tak mi řekl, jak se to dozvěděl: Když se ocitli sami, Barunka mu na rameni svými slovy všechno povyprávěla. Znělo to asi takhle: "poď Barunko ven, lítat, poď ,...auů, nekousej, co koušeš paničku, co to bylo, zlobíš, pudeš do klece!" Prostě použila slova, která jsem říkala já, a stačilo to k pochopení situace..
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Lenuška

Příspěvek od Pavluska »

Lenuška píše: Prostě použila slova, která jsem říkala já, a stačilo to k pochopení situace..
mazec :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

Lenuška píše:No jó, co jsem měla dělat, 50 km od domova, trasu jsem neznala, peníze měl u sebe on, já se prakticky nesměla stratit ve vlastním zájmu... Tak si nesu následky. Naštěstí jezdíme spolu jen o víkendech. Jak jsem psala, že najedu 80-100km týdně, ono to bude asi o dost víc :roll: :lol:
A tak je to :idea: :D moje taky jak zavetri moznou vyplatu tak podava sportovni vykony, nemusim ji pobizet. Zatracene baby vycurane:) ..
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

cepheus píše:
Lenuška píše:No jó, co jsem měla dělat, 50 km od domova, trasu jsem neznala, peníze měl u sebe on, já se prakticky nesměla stratit ve vlastním zájmu... Tak si nesu následky. Naštěstí jezdíme spolu jen o víkendech. Jak jsem psala, že najedu 80-100km týdně, ono to bude asi o dost víc :roll: :lol:
A tak je to :idea: :D moje taky jak zavetri moznou vyplatu tak podava sportovni vykony, nemusim ji pobizet. Zatracene baby vycurane:) ..
...tak že by mne cepheus přeci jenom vytočil? Ale né, jen nadzvedl... :lol: Vzhledem k tomu, že jsem více než soběstačná po stránce finanční, chodím čurat na WC... (:-) nikoliv přítelovi do šrajtofle... :lol:
Odpovědět