Lenuška

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Lenuška

Příspěvek od PetrK »

cepheus píše:Slechteny na vzhled ? Jsem si myslel, ze to trhaji jeste zeleny a pak tomu nanuti barvu v nejake plynove komore (ted jsem zapomnel jakym plynem), ne ?
Proto je to cerveny, ale pritom chutna jako zeleny, bez chuti, kysely a jeste tuhy - kozeny slupky.
Právě vypadá to jako zralý ale není to zralý jen červený. U těch odrůd je priorita 1.trvanlivost a mechanická tuhost 2.barva 3.tvar 4.chuť a vůně. Úplně převrácený, požadavek velkoobchodů aby to prodali.
s.arik píše:Rajčata dozrávají i po odtržení doma při pokojové teplotě. Loni mi jich na zahradě stihlo uzrát jen pár (deset?), mnohem více jsem jich musela kvůli ochlazení přenést domů a dozrály tam. Byly dobré, Tornáda, to ano, ale znovu píšu, vůně, barva, poměr kyselin a cukrů, struktura slupky i dužniny závisí především na pěstované odrůdě (nevylučuji i vliv výživy, stanoviště...). Letos zkouším šest odrůd, doufám, že zaplodí všechny, abych mohla porovnat.
Ano když mají přijít mrazy tak to taky podtrhnem a necháme dozrát doma. Jenom je to už skoro bez chuti, tak na vaření dobrý. Rajče je nutný utrhnout přezrálý přímo na keři aby za něco stálo.
cepheus píše:
s.arik píše:Rajčata dozrávají i po odtržení doma při pokojové teplotě. Loni mi jich na zahradě stihlo uzrát jen pár (deset?) ..
No a to je prave ten brutalni rozdil, doma na okne je to uplne neco jinyho nez z kere rovnou na talir, diametralne odlisna chut.
Vezmes tomu naraz 2 ze 4 zivlu, jak to muze dozrat stejne jen ze Vzduchu a Slunka za oknem ? Delam to tak s poslednima taky, ale nic moc ..
To same (o poznani horsi) jsou vybojkama nasvicene amarouny co hlinu jakteziva nevidely :idea: :wink: .
Tak. :wink:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

PetrK píše:U těch odrůd je priorita 1.trvanlivost a mechanická tuhost 2.barva 3.tvar 4.chuť a vůně. Úplně převrácený, požadavek velkoobchodů aby to prodali.
Jasne ze to jsou kecy ze to tak chteji zakaznici:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Lenuška

Příspěvek od Janek »

Obal prodava.
Zakazniky nikdo nenuti kupovat syntetiku.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

Jasneeee ! :idea: :D .. taky muzou byt hladem :lol: .. ze me to blba hned nenapadlo, "berte, nebo si nas...e", jak proste:).
No nic:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Lenuška

Příspěvek od Janek »

A jak zajistis, aby se neco zmenilo? Prozrad scenar, navod, hypotezu.

Ja uz svuj davno napsal: nebudu kupovat neco s vyhradami. Bez vyjimky.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

Super, ja a Ty rozlozime retezce, budou zpatky samosky na kazdym rohu, hura :lol: .. (Ty jses dneska sama sranda) :) .
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Lenuška

Příspěvek od ajla »

lumoska píše:Vrby a brezy sadit pred baraky....ach jaj. :roll:


http://itras.cz/koleje-technicke-univer ... erie/6393/

Lumi, v životě jsi neviděla stromy kolem baráků? U nás zase těžko najdeš baráky bez stromů. Já si v tuhle chvíli ani nevzpomínám, že by tady někdo postavil barák a nezasadil hned kolem stromy. Jen aby ses příště tomu nemusela tolik divit :)
A prakticky to můžou být jakékoli stromy a keře, kterým se v dané oblasti daří, ořešáky a ovocné stromy. Protože Liberec je vlastně město v lese, z Ještědu je to krásně vidět https://www.google.cz/search?q=Liberec& ... 2Fencrypte
tak jsou tady kolem břízy, topoly, smrky, jedle, borovice, osiky, jasany, jeřabiny a různé jiné. Mám moc ráda stromy a rozsáhlé lesy, jak je to u nás. Vytváří příznivé ovzduší a uzdravují.
Ale na plísně v baráku asi nepomůžou, neboť, jak šárka psala, ví čím to je.
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Lenuška

Příspěvek od lumoska »

videla...jasne, ze hej. Ale ja som feng shuista....lamentujem nad zvolenym druhom stromov. :mrgreen:
Celý život žiadne hranice.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Lenuška

Příspěvek od Janek »

Mel jsem feng shui knihy, kupu aplikaci v mobilu... Zda je to ucinnejsi nez astrologie, numerologie, nevim... Npodarilo se mi dosud objasnit ;-)
cepheus píše:Super, ja a Ty rozlozime retezce, budou zpatky samosky na kazdym rohu, hura :lol: .. (Ty jses dneska sama sranda) :) .
V tom pripade nechapu, proc jsem tercem vysmesku (Tvych ci Syrovovych), kdyz pouze konstatuji skutecny stav, jakkoliv ho nesoudim, natoz abych s tim neco mohl delat.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

Jeniku .. radsi dobrou noc, a at Te Tvi trzne-komunisticky hybridi stipou celou noc :wink: .
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Lenuška

Příspěvek od s.arik »

lumoska píše:videla...jasne, ze hej. Ale ja som feng shuista....lamentujem nad zvolenym druhom stromov. :mrgreen:
nevyznám se ve FS, tak to objasni, proč blbá volba? :)
jinak vrba má ráda vlhko, kde ho moc není, nebude spokojená.
z břízy lítá bordel (i oknem), alergici by šíleli.
já mít dům, jdu do lípy nebo ořešáku čistě pocitově (+ užitek).
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Lenuška

Příspěvek od Pavluska »

já bych dala jedlé nebo voňavé keře a ze stromů např. borovici. Pocitově. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Nějak teď nemůžu psát
Sama jsem v pořádku, jezdím na kole, šťavím, sbírám bylinky, maluju...
Někdo, o kom můžu říci, že je to spřízněná duše, však zažívá v posledních týdnech těžké chvíle. Přiznám se, že mne to přimělo k ještě hlubším díkům za můj současný život, který je krásný a vyrovnaný.
A že si tím více uvědomuji, jak je pro mne důležité o vztah k mým bližním pečovat.
A jak si toho všeho opravdu vážím...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

Lenusko nebudu hloupe vyzvidat co kdo kde a jak, ale preju Tobe a Tvym bliznikum at Vam vsecko dobre dopadne.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lenuška

Příspěvek od Jindra »

.
Lenuško určitě i mně dovol Tvé spřízněné duši popřát hodně sil, hodně lásky a hodně pozitivní energie k tomu, aby bylo lépe
a potažmo a by se Ti navrátil ten pravý, posilňující spánek

díky za Tvá slova, jež i mne inspirovala k zamyšlení, že skutečně je velmi důležité o vztah k bližním neustále pečovat a pečovat
s láskou v srdci se vše podaří
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Lenuška

Příspěvek od lumoska »

[quote="Janek"]Mel jsem feng shui knihy, kupu aplikaci v mobilu... Zda je to ucinnejsi nez astrologie, numerologie, nevim... Npodarilo se mi dosud objasnit ;-)

:D ok

astrologia aj numerologia su sucastou feng shui,....cize polemika co je ucinnejsie je trosku vedla. A podla zapadnych akoze fs knih, ci programov nieco robit.... ach jaj.
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Cefe, díky, není to nikdo z mé rodiny, je to člověk názorově blízký a já se ho snažím podporovat, seč mi chabé síly stačí...alespoň slovně.

Jindro, asi ses překoukl, píšu, že nemohu psát, nikoliv spát :D . Spánek se mi naopak docela zlepšil. Souvisí to nejspíš s tím, že se pomaličku dostávám z klimakteria.
Jsem ráda, že tě má slova inspirovala, lásky není nikdy dost. A je pravda, že si všichni všeobecně málo vážíme toho, co máme. Já po svých životních zkušenostech téměř denně děkuji za to, že mám doma skvělého chlapa.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lenuška

Příspěvek od Jindra »

Lenuška píše:Jindro, asi ses překoukl, píšu, že nemohu psát, nikoliv spát :D
ááá, teď koukám... pravda, ano, překoukl. Leni jedna nula pro Tebe ;-)
Lenuška píše:po svých životních zkušenostech téměř denně děkuji za to, že mám doma skvělého chlapa.
moc moc Ti tohohle chlapa přeji
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

Lenuška píše:Cefe, díky, není to nikdo z mé rodiny, je to člověk názorově blízký a já se ho snažím podporovat, seč mi chabé síly stačí...alespoň slovně.
Leni to mas uplne jedno, Tatku mame spolecnyho vsichni (ne nadarmo se rika "host do domu, Buh do domu"), tak at se vsecko v dobre obrati.
Kazdy blizky je blizni:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Lenuška

Příspěvek od Janek »

lumoska píše:
Janek píše:Mel jsem feng shui knihy, kupu aplikaci v mobilu... Zda je to ucinnejsi nez astrologie, numerologie, nevim... Npodarilo se mi dosud objasnit ;-)

:D ok

astrologia aj numerologia su sucastou feng shui,....cize polemika co je ucinnejsie je trosku vedla. A podla zapadnych akoze fs knih, ci programov nieco robit.... ach jaj.
A kdo rika, ze to jdou zapadni aplikace? Jsou evidentne vychodni... Aktualne to vidim jako treba GPZ, tzn. mozna to nejak funguje, ale samo o sobe ucinek nepatrny...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Lenuška

Příspěvek od lumoska »

Som nevedela, ze vies po cinsky.;-) aj tak sa to neda robit podla dakej aplikacie podla mna. Ale s tebou sa dotahovat nejdem....si tu najmudrejsi a mne je aj tak uplne fuk aky mas nazor na veci.:-D
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Lenuška

Příspěvek od Janek »

Lang prefs switch... Ano po cinsky si precist i napsat umim, stejne jako kazdy s iq nad 85, ale o tom to prece neni... Je to o tom, zda FS ovlivni i cloveka, ktery na nej neveri a na to rikam, z vlastniho pozorovani: velmi omezene az vubec. Kdyz si tu sluzbu vedome objednas a zaplatis, tak to je neco jineho :-)

A ze se neda podle programu? Aha, takze ono 99,9% astrologu aplikaci na vypocty poslednich 10 let nepouziva? U FS to navic funguje tak, ze co jiny FS aplikator, to skoro uplne odlisny pristup :-) ostatne tak je to i v knihach a ze jsem jich v rukou mel nejmene 5 o FS... Takze ve vysledku - nic o tom nevim... Ty o tom evidentne vis vic, drzim palec.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Lenuška

Příspěvek od lumoska »

No kedze to studujem asi 10 rokov...prednasky, seminare, rozny ucitelia...aj ty cinsky. Tak si dovolim tvrdit, ze viem a funguje to aj na clenov domacnosti, co o tom nevedia...aj take pripady su. Na druhej strane su ludia, co maju tolko svojej energie, ze si nou vyladuju priestor aj nevedomky a mohli by zit aj v jaskyni kludne.
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Lenuška

Příspěvek od lumoska »

IQ mam 137 a po cinsky zas dako extra neviem, len zaklady...neni cas na to, ale prima hodnotebie ludi.:-D:-D:-D sa tu clovek pobavi niekedy.
Celý život žiadne hranice.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Lenuška

Příspěvek od Janek »

To prvni koresponduje i s mym nazorem, ze npr. i GPZ neovlivni negativne kazdeho lidskeho, ale jen slabeho (oslabeneho) jedince, takze asi je to podobne i s FS, na tomto se shodneme? Ale duchove a dalsi? Hmm... Jenze kdyz tomu veris, tak te to pohlti az presprilis, domnivam se...

S takovym iq urcite cinsky napsat a precist psany text budes umet, pripadne i zvukove? Anebo nedocvaklo a chces presny postup?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Lenuška

Příspěvek od Pavluska »

Lenuška píše: ...spřízněná duše, však zažívá v posledních týdnech těžké chvíle
držte se!
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Lenuška

Příspěvek od Fiona »

Tak ja napriklad cinsky neumim vubec, jednim z duvodu by mohlo byt i to ze mam sklony naucit se pouze jazyky narodu kde zijou jedli chlapi, a ani ty neumim vsecky. Ale pripoustim ze treba takovy Shaolin ma neco do sebe, FS taky, byt jsou me znalosti tak povrchni ze se k nim radeji moc nehlasim.

Leni, pravdu dis. Treba videt a docenit to co mame. Kdyz fajn chlap, tak toho fajn chlapa. Kdyz chlap neni, tak to ze nemusis trpet ve svem fajn pribytku treba televizi, xbox ci jine hruzy :) Hlavne se nedostat do polohy kde singles touzi po partnerovi a zadani po svobode, tam zacina schiza.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Lenuška

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:Tak ja napriklad cinsky neumim vubec, jednim z duvodu by mohlo byt i to ze mam sklony naucit se pouze jazyky narodu kde zijou jedli chlapi, a ani ty neumim vsecky.
:) jj, v tomto kontextu se fakt asijské jazyky učit nedají (aspoň dle mého vkusu).
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Lenuška

Příspěvek od lumoska »

Uz to tu Lenuske spamovat nebudem. Ja duchov (energie) vidim aj sama ked chcem. Vacsinou nechcem. Vypinat som sa naucila az okolo 17-tich, cize spomienky mam bohate. Takze teoretizovat tu o tom, ci tomu verim a pod. je blbost. Je to druh energie, normalne viditelny a komunikujuci. To, ze to ty nevidis napriek IQ nad 85 uz moj problem neni.;-) Ja mam teraz dieta, velmi vnimave, chapem ho...kedze som si zazivala podobne veci a primarne sa sustredujem na neho. Iq je asi v dosledku laktacie znizene teraz. Inak strasna hlupost to takto delit.;-) prajem vam tu vsetkim pekny den a uzivajte leto!

este k tomu...ano je to tak. A kto dnes neni prirodzene oslabeny? Praca, mesto, stres, elektrosmog...kopec inich blbosti. Osobne poznam len dvoch ludi, co maju tolko energie nazvys, ze priestor okolo seba riesit nemusia. A ja si zas vravim, naco minat svoju silu, ked mam pomocku a zvysnu svoju energiu mozem rozvinut a pouzit do inich oblasti.
Celý život žiadne hranice.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Lenuška

Příspěvek od Janek »

Takze mas v hlave neco jako noktovizor a on/off? Fakt? To ovladas jako ve filmu Predator? A jak se pozna schiza od toho, ze nekdo skutecne "neco" vidi?

Imho 80% z tech, kteri neco pry vidi, tim spise trpi, nez by jim to neco pozitivniho prineslo.

A jak vis, co nebo kdo to je, kdyz s tim umis komunikovat, pokud to komunikuje? Asi ne, ze? Tak co to vlastne je? Duch, duse, andel, co ti to o sobe reklo, pokud to komunikuje?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

Jendo, proc Ty jsi tak nestastny hmotar ? :D
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Lenuška

Příspěvek od Janek »

Aby ses mel na co blbe ptat ;-) uz zase sudis, ty se z toho asi nevylecis ;-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

I kdeze soudim, vidim, slysim :D ..
A jeste navic krades napady (jsem Ti rikal uz davno - pozadej pana doktora, da Ti jiny prasky, treba lip zaberou) :) .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Lenuška

Příspěvek od Janek »

Aha, tak ty i vidis a slysis? To je zajimave, a umis i mlcet? Dekuji.

Diskutovat neumis, tak bud od te dobroty a nespamuj, pripadne mi to najdej pres soukromou zpravu, ma otazka na lumosku byla minena vazne a seriozne a nikoliv ironicky, protoze ja zadne prizraky nevidim (nevim zda bohuzel nebo bohudik, spis to druhe) a hadam ze nikdo dalsi na tomto foru nevidi duchy a proto me velmi zajima, jak to ona dela, ze to vidi jen, kdyz ona chce, tedy jde-li to popsat? A jde ten duch nafilmovat na termo nebo infra kameru?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Lenuška

Příspěvek od lumoska »

Janku.:-) ja ti neviem povedat ako to robim.V puberte to trochu ustupilo, ale ked som zacala vela cvicit....bojove umebia, qi gong, zen, tak som zase bola citlivejsia a ano otravuje ma to. Je to velka psychicka zataz. Vidim auru ludi, rastlin a silnejsie energie tiez. Ked sa zavrem, tak to len citim. Vobec neni prijemne vidiet, ze ludia okolo teba su chori, alebo na nich nieco visi....neviem im pomoct. Viem sa aj navnimat na druhich ludi a povedat, co prave robia, alebo co ich trapi...proste to citim. Aj plomby na zuboch presne vymenujem. To som vsak zistila asi pred 3 rokmi iba a nerobim to....nema sa to. Zatvarat sa ma naucil moj ucitel. No ma to dve stranky mince. Ide o to, ze proste sa uzavries a znecitlivies, cim ale uzavres aj trochu srdce, city a pod. Ked som otvorena uplne, tak citim neskutocnu lasku k vsetkemu, je to nadherne. V tejto spolocnosti sa tak bohuzial neda existovat...skoncila by som v blazninci asi. Oni vedia, ked ich vidis a snazia sa komunikovat sami od seba. Ja to vsak zaujem nemam. V mladsom veku som len odisla, alebo plakala kym nedosli rodicia. Necitim potrebu komunikovat s nicim okrem mojho vyssieho ja. Planujem sa raz naucit liecit a vtedy to hadam dako vyuzijem, teraz chcem mat klud.
Ked ti mozem odporucit, tak si precitaj ruce svetla .... je to tam vsetko asi najlepsie popisane. Najdes svoje odpovede.;-)
Len som chcela poukazat, ze bavit sa v tomto case o tom, ci nieco existuje alebo nie je hlupost. Vsetko ma svoju energiu. A schizofreniu ani vidinu urcite nemam. Vidia to zvierata a kopec malich deti....a tym myslim kojencov, nie 5-rocne, ktore uz vedia fantazirovat. Staci si to vsimnut.
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lenuška

Příspěvek od cepheus »

Jj, je cas mlcet, takze co kdybys zacal a ja se pridal ? Co ? :wink: .
(predator, noktovizor, kamery, zmerime to voltmetrem z BeTeS-ky, jasne, to neni vubec ironie)

Lumi se Ti divim, bych mu nerekl ani tuk takto privatniho, at si hezky zkouma zase nekde jinde svoje "vzorky dat" luzy anebo populace:) ..
Janek píše:.. mam takove vzorky dat, i z osobni praxe jinych i z statistickych systemu a callcenter a databazi a vim, jake je chovani populace :-))
viewtopic.php?f=9&t=1415&p=187313&hilit ... ce#p187313
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Dnes máme za sebou svižnější výstup na Sněžku. Už jsem tu dlouho nebyla, docela mne překvapilo, jaký je tu provoz. Hotový Václavák.
Ale stejně je to tu u nás pěkné. Člověk už ledacos viděl, tak může posoudit. Cestou jsem nasbírala pár zeleného bejlí, i tady u chalupy toho roste hodně. Než zítra zvednem kotvy, ještě něco na zdejší louce natrhám. Příjemně unavení, ale spokojení...
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Lenuška

Příspěvek od lumoska »

A nech si skuma.:-) mne je to sumak. Mam to inak aj v dennicku hned na zaciatku niekde. Uz tu o tom boli debaty.
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lenuška

Příspěvek od Jindra »

Lenuška píše:Dnes máme za sebou svižnější výstup na Sněžku. Už jsem tu dlouho nebyla, docela mne překvapilo, jaký je tu provoz. Hotový Václavák
jé, taky na to vzpomínám a zas bych taky brzo znovu rád, i kvůli stretku s Šari a Mírou,
šli jste z Pece nebo ze Špindlu? Já už obě tyhle trasy, obojí fajné, ale na té z Pece docela "provoz". Ze Špindlu jsme šli takřka sami, to bylo příjemnější - davy lidí k životu nepotřebuju
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lenuška

Příspěvek od rudo »

lumoska píše:Janku.:-) ja ti neviem povedat ako to robim.V puberte to trochu ustupilo, ale ked som zacala vela cvicit....bojove umebia, qi gong, zen, tak som zase bola citlivejsia a ano otravuje ma to. Je to velka psychicka zataz. Vidim auru ludi, rastlin a silnejsie energie tiez. Ked sa zavrem, tak to len citim. Vobec neni prijemne vidiet, ze ludia okolo teba su chori, alebo na nich nieco visi....neviem im pomoct. Viem sa aj navnimat na druhich ludi a povedat, co prave robia, alebo co ich trapi...proste to citim. Aj plomby na zuboch presne vymenujem. To som vsak zistila asi pred 3 rokmi iba a nerobim to....nema sa to. Zatvarat sa ma naucil moj ucitel. No ma to dve stranky mince. Ide o to, ze proste sa uzavries a znecitlivies, cim ale uzavres aj trochu srdce, city a pod. Ked som otvorena uplne, tak citim neskutocnu lasku k vsetkemu, je to nadherne. V tejto spolocnosti sa tak bohuzial neda existovat...skoncila by som v blazninci asi. Oni vedia, ked ich vidis a snazia sa komunikovat sami od seba. Ja to vsak zaujem nemam. V mladsom veku som len odisla, alebo plakala kym nedosli rodicia. Necitim potrebu komunikovat s nicim okrem mojho vyssieho ja. Planujem sa raz naucit liecit a vtedy to hadam dako vyuzijem, teraz chcem mat klud.
Ked ti mozem odporucit, tak si precitaj ruce svetla .... je to tam vsetko asi najlepsie popisane. Najdes svoje odpovede.;-)
Len som chcela poukazat, ze bavit sa v tomto case o tom, ci nieco existuje alebo nie je hlupost. Vsetko ma svoju energiu. A schizofreniu ani vidinu urcite nemam. Vidia to zvierata a kopec malich deti....a tym myslim kojencov, nie 5-rocne, ktore uz vedia fantazirovat. Staci si to vsimnut.
najdi si lepsieho ucitela

spravny stav je taky ked zostanes plne otvrena vsetkym dobrym peknym energiam a beries si to pre seba ale odforltujes vsetky negativne enegrie a nepustis ziadne osobne informacie cudzich ludi

ten nazor ze vsetko alebo nic


je velmi nespravny a ten ucitel by mal ist na doskolenie kym zase zacne ucit

a v tom psravnom stave na pozadanie okazmite zapnes prijem inofmacii len od toho cloveka co o to poziadla das mu ich a hned sa to autoamticky zavre a aj dost rychlo zabudne

asi ako ked si radio,nachvilu prekadis stanicu vypocujes a hned stanicu zase preladis na pekne nebesku hudbu

radio redsa sice cez antenu chyta nataz vsetky signaly vsetkych sanic ale vstupny obvod sa vzdy nalasi len na jednu stanicu

ako presne zalezi od kvality radia samozrejme

a ano ake je to otravne ked sa 2 stanice miesaju a pocujes naraz obe.

Lumi nevzdavaj to

nauzili Ta ako sa to nema
teraz sa prepni do stavu ako sa to ma

drzim palce :br

ak chces o tom debatit hod to na Tvoj nocnicek sem som priseil vynimocne, intuicia ma sem poslala ze treba
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Lenuška

Příspěvek od Janek »

O ty dokonaly :-) ty jsi sam namestek boha na zemi...

Cepik - frantoo no comment, radsi mam frantu fuku ;-) ten ma ostrovtip a ty uz nuis, jak se neuspesne snazis stvat proti me ;-) lidi zde nejsou ovce a maji vlastni rozum.

Lumoska - diky za nasmerovani, knihu mam otevrenou, mam 1 otazku, co to je v tech oblackach a zda si s tim uz hovorila a neco vytezila? Tedy existuje neco mezi zivoty jak tvrdil Moody? A to je tedy tak frustrujici, pokud je tohle real? (vyjma toho ze misto lidi tam jsou oblacky cehosi? :-) http://www.csfd.cz/film/8364-sesty-smysl/ 88% 68. nejlepší film
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Lenuška

Příspěvek od lumoska »

Neviem a nie s tym som nehovorila. Ja zas nevidim jednotlive auricke polia, len tak dako v celku. Pise tam o tom..zvysok chce cvicenie. A myslim, ze to tam mas aj dost vedecky a rozumovo, kedze autorka je fyzicka NASA. A ja nic netazim, nevidim dovod. Kazdy mame odpovede v sebe, naco sa pytat cudzich bytosti.
Celý život žiadne hranice.
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Lenuška

Příspěvek od ajla »

lumoska píše: Kazdy mame odpovede v sebe, naco sa pytat cudzich bytosti.
Tohle si myslím taky, jen tu odpověď každý hned neumí v sobě najít, když jí zrovna potřebuje, a tak si nechává radit od různých učitelů, doktorů, andělů a proroků, čarodějů a pod. Škoda, snad nám to konečně dojde, že každý je originální a scénář pro svůj život má v sobě, jen "vejít do svého pokojíčku a zavřít za sebou dveře" /bible, odkaz teď nevím/
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lenuška

Příspěvek od Jindra »

.
@lumoska, ajla - souzním. já na tohle přišel teprv asi před třemi čtyřmi týdny. škoda, že ne dřív, no ale lepší pozdě než ještě později
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Lenuška

Příspěvek od Janek »

Takze co si myslite, ti masovi vrazi, diktatori a jini si nechali radit anebo nasli odpoved v sobe?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Jindra píše:
Lenuška píše:Dnes máme za sebou svižnější výstup na Sněžku. Už jsem tu dlouho nebyla, docela mne překvapilo, jaký je tu provoz. Hotový Václavák
jé, taky na to vzpomínám a zas bych taky brzo znovu rád, i kvůli stretku s Šari a Mírou,
šli jste z Pece nebo ze Špindlu? Já už obě tyhle trasy, obojí fajné, ale na té z Pece docela "provoz". Ze Špindlu jsme šli takřka sami, to bylo příjemnější - davy lidí k životu nepotřebuju
šli jsme z Velké Úpy. Když si člověk odmyslel ty davy, bylo to pěkné... :D šla jsem to v malém půstu, na síly to nemělo vůbec vliv. jen večer jsem dostala děsnej hlad, ale vydržela do rána. Ráno mix ze zeleného listí nasbíraného u chaty na louce. teď z toho bejlí z hor ještě popíjím čerstvou šťávu...
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Lenuška

Příspěvek od Janek »

Motto: procesí. Nemohl jsem si pomoci :-) Aneb quo vadis takovahle primo davova turistika? A to jsem tohle sel tak pred 10 lety naposledy...

Kolik paliva spotrebujeme na priblizeni se ku takove masovce? Anebo mozna ne o vikendu, lidi bude daleko mene, bo budou v krysim zavodu behat jinde...

Ja si radsi dojdu ci na kole dojedu na kesky, tam aspon zatim neni takove procesi a lze dobre pokecat s lidmi s podobnymi zajmy a dobre je videt fyzicku tech, co na FTF dojedou na motorovem anebo slapacim priblizovadle ;-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Lenuška

Příspěvek od Lenuška »

Sněžka nebyl můj výběr, šli jsme s přáteli, kteří tam chtěli vzít své děti. My jen "netrhali partu". Asi jsi janku nepochopil smysl výstupu na Sněžku, je to pro hodně lidí takový vlastenecký počin, stejně jako výstup na Říp...
tam nikdo nechodí kvůli samotě nebo sportovnímu výkonu...

jinak z mého deníku jasně vyplývá, že nejraději téměř denně sednu na kolo a dám si SAMA tu svou 50-tku nebo 80-tku :mrgreen: >:-)
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Lenuška

Příspěvek od lumoska »

Janku, Janku vobec z teba neman dobry pocit a na taketo typy otazok uz fakt odpovedat nebudem. Zaujima ta nespravna strana mince.
Celý život žiadne hranice.
Odpovědět