dgm

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

:D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Neda mi to, chtela bych uvest tuto vec do poradku
dgm píše:Jo, mimichodem, jenom nekolik lidi zde zna moje jmeno. Povazovala jsem za samozrejmost a slusnost, ze si to nechali pro sebe.
Uznavam, ze muj nick neni zadna hadanka. Puvodne jsem svuj prispevek opirala o soukromou korespondenci mezi mnou a cepheem, kde se on sam podepsal svym jmenem a me taky oslovoval mym. Pocitala jsem s tim, ze to melo jako SZ zustat. Ani uz nemam tyto SZ k dispozidi, tak tim nemuzu dokazat, ze vedel moje jmeno.

Jasne, omlouvam se mu timto za svoje narceni o neslusnosti. Po jeho vysvetleni v denicku u Y. jeho nazor uznavam. Ted zpetne mi ten muj prispevek pripada malicherny a hloupy.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Asi tak, NIKDY v zivote bych nezverejnil udaje o nikom zde kdo je (jiste z dobrych duvodu) pod nickem ani text jeho SZ. To delaji jen totalni ubozaci, SZ mazu rovnez ihned po precteni a nearchivuju je za takovymto ani jinym pripadnym (podlym) ucelem.
Omluva prijata, prijmi prosim i Ty omluvu za me ponekud prudsi ohrazeni se, ok ? Do smrti dobry, spolu-pustarko, muze byt ?:)) Zkouknem radsi co jsem dovezl pred malou chvili po 12 CZK / kg od naseho zelinare, neni to uzasny pohled ?? (o vuni pri ani drceni nemluvim):).
A to je navic 13. patek :D .

------------------

Obrázek
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob dub 14, 2012 7:58, celkem upraveno 1 x.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Domluveno, omluveno :)
Ted jeste prosim,
cepheus píše:kdo je (jiste z dobrych duvodu) pod nickem
(a to jsem u jadra pudla meho snazeni), abys ten dobry duvod ctil. Dekuji.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Nikdy tomu tak nebylo a nebude jinak i kdyby cert na kobyle jezdil ok ?
Jsou jiste meze za ktere slusny clovek nejde, i kdyz se semo-tamo hada s temi co rejou mezi radky "az se ucho utrhne" (ted nemam na mysli urcite Tebe).
Ujednano:). Mej hezky vikend Ti preju :).
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: dgm

Příspěvek od buc11 »

cepheus píše:Nikdy tomu tak nebylo a nebude jinak i kdyby cert na kobyle jezdil ok ?
Jsou jiste meze za ktere slusny clovek nejde, i kdyz se semo-tamo hada s temi co rejou mezi radky "az se ucho utrhne" (ted nemam na mysli urcite Tebe).
Ujednano:). Mej hezky vikend Ti preju :).
tak já se tam snažím u sebe z toho vyvlíct a vy takhle
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Ani Tebe jsem nemel na mysli Buci ..:D.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

buc11 píše:
cepheus píše:Nikdy tomu tak nebylo a nebude jinak i kdyby cert na kobyle jezdil ok ?
Jsou jiste meze za ktere slusny clovek nejde, i kdyz se semo-tamo hada s temi co rejou mezi radky "az se ucho utrhne" (ted nemam na mysli urcite Tebe).
Ujednano:). Mej hezky vikend Ti preju :).
tak já se tam snažím u sebe z toho vyvlíct a vy takhle
Hm, buci, to co pises v denicku, ma se mnou hodne spolecne, taky se neuveritelne dlouho se vsim pitvam a v duchu rozebiram a zbytecne vytvarim diru do hlavy. Tu prvni zalezitost s cepheem jsem smazala, tam asi uz spolecnou rec nenajdeme(aha! ted nemuzu napsat, ze jsem to VELKORYSE presla, protoze nepresla, uz se v tom zase vrtam) ohledne te druhe vznikla tahle omluva zde u me v denicku.
Ale mozna, ze je to vsechno jenom pocasim nebo kdovicim a budu se zitra divit, co jsem zde vyplodila.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Hehe, vidis ? Ja to uz naopak pustil z hlavy, jsa smiren s tim, ze nektere Tve a Bucovy texty mi neni dano zkratka v (tomto ?) zivote rozlustit :D.
Buc se mi posledni dobou dari dekodovat o poznani lip, u Tebe z vice-smyslu a nejednoznacnosti textu casto tapu, ale netrap se tim, neni to urcite jen Tva chyba:) .
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: dgm

Příspěvek od buc11 »

cepheus píše:Hehe, vidis ? Ja to uz naopak pustil z hlavy, jsa smiren s tim, ze nektere Tve a Bucovy texty mi neni dano zkratka v (tomto ?) zivote rozlustit :D.
Buc se mi posledni dobou dari dekodovat o poznani lip, u Tebe z vice-smyslu a nejednoznacnosti textu casto tapu, ale netrap se tim, neni to urcite jen Tva chyba:) .
cephe mne se dari se mi se dekodovat, se mi někdy zdá, skoro cim dal hur
dgm, já píšu v podstatě pravdu, že se nad tím vším různým často zamýšlím, (ale většinou nejde o celý víkend), ale mám metodu, kterou si to vnitřně vyřeším, všem(skoro) tedy i sobě odpustím a valím dál ve své přítomné kouli, neb vzhledem k zbytku rodiny nemám právo si ničit zdraví ještě psychou, když už tak činím svým fruitovereating
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

buc11 píše:cephe mne se dari se mi se dekodovat, se mi někdy zdá, skoro cim dal hur
Souhlas :D
Jinak Buci s tim ostatnim taky souhlas, odpustim a mam uvnitr toho masoveho obalu klid,
vidis, dusu nemas a jsi na tom uplne stejne:))).
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: dgm

Příspěvek od buc11 »

cepheus píše:
vidis, dusu nemas a jsi na tom uplne stejne:))).
to má hloubku, nad tím se musím zamyslet
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: dgm

Příspěvek od s.arik »

buc11 píše:neb vzhledem k zbytku rodiny nemám právo si ničit zdraví ještě psychou, když už tak činím svým fruitovereating
(:-)
to je dobré, to si budu říkat taky, i když mám ve stravě jiné "mouchy" než ty.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: dgm

Příspěvek od Jindra »

s.arik píše:
buc11 píše:neb vzhledem k zbytku rodiny nemám právo si ničit zdraví ještě psychou, když už tak činím svým fruitovereating
to je dobré, to si budu říkat taky, i když mám ve stravě jiné "mouchy" než ty.
jj, taky jsem u tejto věty přibrzdil; inspirativní též pro mne
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Ze i vitarianky jedi i neco jineho nez povidla :wink:

Rano meloun mnam
pozdeji dva banany
pozdeji jablko
mnam mnam

Pred chvili miska namackaneho avokada s rajcetem a okurkou nasurvajs, trocha cesneku
puvodne jsem si to chtela natirat na platky okurek, ale nestihla jsem, bylo to moc dobre.
Chystam se na zahradu, takze tam to zavrsim "zlatym hrebem vecera" - pampeliskami :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: dgm

Příspěvek od buc11 »

dgm píše:Ze i vitarianky jedi i neco jineho nez povidla :wink:

Rano meloun mnam
pozdeji dva banany
pozdeji jablko
mnam mnam

Pred chvili miska namackaneho avokada s rajcetem a okurkou nasurvajs, trocha cesneku
puvodne jsem si to chtela natirat na platky okurek, ale nestihla jsem, bylo to moc dobre.
Chystam se na zahradu, takze tam to zavrsim "zlatym hrebem vecera" - pampeliskami :D
jak dokonalé, mám to téměř podobně, ale vynásobené 5ti až deseti
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: dgm

Příspěvek od s.arik »

Krom avokáda žádné tuky? Strašný hladomor :mrgreen:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Vcera v podvecer na nakupu.
Pred jednim reznictvim (sice v prostorach Kauflandu, ale jinak jako samostatna jednotka) reklama zvouci k nakupu:
NOVINKA! KLOBASKY S MEDVEDIM CESNEKEM!
Neslo si nevsimnout. A pak, ze varaci nemysli na svoje zdravi.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

dgm píše:Vcera v podvecer na nakupu.
Pred jednim reznictvim (sice v prostorach Kauflandu, ale jinak jako samostatna jednotka) reklama zvouci k nakupu:
NOVINKA! KLOBASKY S MEDVEDIM CESNEKEM!
Neslo si nevsimnout. A pak, ze varaci nemysli na svoje zdravi.
no jasne medveda vykrmili cesnakom a narobili z neho klobasky
5 2 8
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

:(
Dneska jsem se dozvedela, ze jedna z nejlepsich kamaradek z meho detstvi je uz dlouho nemocna a rodina ji prave poslala do LDN. Manzelstvi uz nefunguje a rodice pro svou vlastni nemoc se o ni nemuzou a nedokazou postarat. Diagnoza - RS. Vubec netusim, jak se mam zachovat. Jestli zburcovat pribuzne k akci nebo jenom tise posilat prani k uzdraveni. Za mylne diagnostikovanou RS se totiz casto skryvaji paraziti. Verim, ze i vita a pust by ji pomohl.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: dgm

Příspěvek od s.arik »

A co kamarádku navštívit, jednou, dvakrát, popovídat, potěšit ji, a pak vyprávět, jaké drobné neduhy sis vyléčila úpravou stravy a že se tak na některých klinikách léčí kdeco, dokonce i cukrovka a rakovina. Určitě má od lékařů vymletou hlavu, bavit se o vyléčení je moc, ale třeba by slyšela na to, že si může pomoci od části utrpení, cítit se lépe, zastavit progresi choroby, zda by to nechtěla zkusit. Člověk se může uzdravit jedině sám, podpora rodiny je až na druhém místě.
Blbé je, v LDN si asi nemůže dělat, co chce, natož nejíst, žejo :(
Asi je ti z toho těžko, ale kolem nás prostě utrpení je, jak už říkal Buddha, tak dobrá přání a pomáhat tam, kde je to v našich možnostech přirozeně, zbytkem se moc netrýznit...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: dgm

Příspěvek od buc11 »

dgm píše::(
Dneska jsem se dozvedela, ze jedna z nejlepsich kamaradek z meho detstvi je uz dlouho nemocna a rodina ji prave poslala do LDN. Manzelstvi uz nefunguje a rodice pro svou vlastni nemoc se o ni nemuzou a nedokazou postarat. Diagnoza - RS. Vubec netusim, jak se mam zachovat. Jestli zburcovat pribuzne k akci nebo jenom tise posilat prani k uzdraveni. Za mylne diagnostikovanou RS se totiz casto skryvaji paraziti. Verim, ze i vita a pust by ji pomohl.
to je pravda, někdy to mohou (lb) i podpořit
ovšem v LDN nic takového nepovolí
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Diky, ze jste to zaregistrovali a reagujete :)
Na navstevu se chystam, napisu potom
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
alififi
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 07, 2010 21:22
Bydliště: Bratislava

Re: dgm

Příspěvek od alififi »

dgm cao, ja zatial nemozem pisat SZ, vedenie tu mi pise, ze som tu este kratko, nezapajam sa a ktovie jak sa stavujem :roll:
( alebo je to inak a len proste neviem najst spravne tlacitko )
tak sa budem snazit, aby som Ti v blizkej buducnostli mohla tu SZ napisat

S.
Stastie je otazka rozhodnutia
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Tohle se mi moc libi, dam si to sem

Motto: "Tragédie současného člověka nespočívá v jeho sociálních podmínkách, ale v nedostatku vůle změnit sám sebe. Je velmi snadné vymýšlet kolektivní revoluce, ale skutečně se změnit, zanechat sebelítosti, vymazat ego, opustit naše zvyky a vrtochy... ach, to je jiná věc! Skutečná vzpoura a jediné východisko pro lidské bytosti jako živočišný druh spočívá v revoluci proti své vlastní hlouposti. A jak pochopíte, to je naprosto individuální záležitost." Carlos Castaneda
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

ano to je pekne povedane.

a parada je ze proti revolucii vovnutri cloveka, nemozu mocni sveta strielat na barikadach, kazdy sa moze zmenit a nik tomu nemoze zabranit, ovsem dodavaju kazdu sekundu take mnozstvo roznych falosnyc info a roznych distrakcii ze clovek sa k tej vnutornej revolucii vacsinou nikdy nedostane alebo mu ani nezapne ze sa to da a ze v vnutri je to riesenie.

Ked kazdy spravi revoluciu vnutri, tak ti mocni proti ktorym sme chceli organizvat revoluciu verejnu, nebudu mat komu vladnut zostanu sami, kazdy im odisiel potichu.

zrovnba vcera v diskusnom klube o prechode do 5 dimenzie zacali niektori najprv riesit 3D problemy a chceli oraganizovat akcie proti chemtrails a vakcinaciam,
nakoniec sa to ale spravne zvrtlo na diskusiu o tom co je Ego a ako sa zbavit strachu a nenavisti
a vravim : predstavte si taku revoluciu - ked kazdemu zapne a zmeni sa vnutri, jedneho krasneho pondelnajsieho rana vsetci zostanu doma a nik nikam nepojde.
5 2 8
dvdmchl

Re: dgm

Příspěvek od dvdmchl »

Jo to jsem teď DGm četl někde na blogu idnes.

Jsem zvědav jak se můj oblíbenec, tolik zde kritizovaný Castaneda, opět objeví na scéně a lidé ho začnou citovat. Ovšem citovat bez pochopení.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

ako je kritizovany ? som to nejak zrejme prehliadol ?

ak je to ten sity co ma jogove knihy a zostavil nejake specialne cvicebne systemy tak podla neho sa cvici v tom centre kam ja ale chodim len na pokecy a na filmy
5 2 8
dvdmchl

Re: dgm

Příspěvek od dvdmchl »

byl nagualem....ale to je jedno....a ano sestavil nějaké speciální cvičení.....jenže to je celkem k ničemu....když nevíš proč, nemá cenu to dělat...
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Jeste me napadlo - jak by asi byl chapan tento citat, pokud by si lidi odmysleli, ze vedi, kdo je jeho autorem?
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: dgm

Příspěvek od Zdeníno »

rudo píše:a vravim : predstavte si taku revoluciu - ked kazdemu zapne a zmeni sa vnutri, jedneho krasneho pondelnajsieho rana vsetci zostanu doma a nik nikam nepojde.
Proč by nešli? Vždyť právě díky tomu stavu, do kterýho došli, se ta vnitřní revoluce uskutečnila... pořád řešíš vnější věci Rudo:)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

Zdeníno píše:
rudo píše:a vravim : predstavte si taku revoluciu - ked kazdemu zapne a zmeni sa vnutri, jedneho krasneho pondelnajsieho rana vsetci zostanu doma a nik nikam nepojde.
Proč by nešli? Vždyť právě díky tomu stavu, do kterýho došli, se ta vnitřní revoluce uskutečnila... pořád řešíš vnější věci Rudo:)
pretoze aj zmeneny jedinec vnutorne stale zije v urcitom okoli

a ked sa vacsina zmeni, tak chcu aj zmenit okolie tak aby to vacsine umnoznovalo dalsi vyvoj

a zostat doma je jedine nekonfrontacne riesenie na zrutenie stareho systemu

kde niet protestujuceho davu, tam niet cilea-terca kam by zakuklenci obrneni mohli strielat a mlatit obusky

Vies preco si Ghandi sadol na zem ?
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: dgm

Příspěvek od Zdeníno »

rudo píše:a ked sa vacsina zmeni, tak chcu aj zmenit okolie tak aby to vacsine umnoznovalo dalsi vyvoj
No ale vždyť přeci přesně to původní okolí, co tu bylo, tu vnitřní revoluci umožnilo, že jo. Tak se furt necukej.

Jestli ty prostě před tou vnitřní revolucí pořád někam neutíkáš, co...
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

Zdeníno píše:
rudo píše:a ked sa vacsina zmeni, tak chcu aj zmenit okolie tak aby to vacsine umnoznovalo dalsi vyvoj
No ale vždyť přeci přesně to původní okolí, co tu bylo, tu vnitřní revoluci umožnilo, že jo. Tak se furt necukej.

Jestli ty prostě před tou vnitřní revolucí pořád někam neutíkáš, co...
vnutorna zmena predsa suvisi so zmenou vonkajsou, najprv vnutorna potom vonkajsia

zmenit nieco vnutri, potom vonku a zas ideme na dalsi krok, nieco vnutri a potom vonku.

Mam pocit ze sa snazis teraz nejako naviest na system ked maju vsetco zaliezt do svojho vnutra a robit si tam svoje revolucie a nechat tebe cely svet tak ako si ho ty predstavujes, ako si ho vlastne predstavujes ?

a znovu sme rpi tom istom bode - z ktoreho uhlu a stupna nadhladu sa prave ty pozeras ze si myslis ze dokazes posudzovat vnutorne revolucie druhych ludi ?
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: dgm

Příspěvek od Zdeníno »

rudo píše:Mam pocit ze sa snazis teraz nejako naviest na system ked maju vsetco zaliezt do svojho vnutra a robit si tam svoje revolucie a nechat tebe cely svet tak ako si ho ty predstavujes, ako si ho vlastne predstavujes ?

a znovu sme rpi tom istom bode - z ktoreho uhlu a stupna nadhladu sa prave ty pozeras ze si myslis ze dokazes posudzovat vnutorne revolucie druhych ludi ?
Jednou mi kdosi řekl: S tebou je to Zdeňku, jako bys měl v kapse kus hovna. Kamkoli přijdeš, všude ti to bude taknějak smrdět.
:lol:

p.s.
tvoje otázka mimochodem předpokládá nadhled a úhel úplný (neboť bez celku není možné usuzovat na části) a zároveň předpokládá jeho absenci
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Jen tak pro sebe si sem dam odkaz na Katarinu :)
Uz jsem ji davno davno propagovala kde se dalo, ale na vitarianovi o ni zatim nikdo nepsal...
Sice s vitarianstvim zacala relativne nedavno, ale presto (a i v jinych smerech) je pro me velkou inspiraci.
http://www.youtube.com/watch?v=tC_ChKiNCrE
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

A pro sebe (a hlavne pro Fionu, jestli to zde taky cte) jedno z jejich poslednich vystoupeni
http://www.youtube.com/watch?v=a1fC7R2oBc8
http://www.youtube.com/watch?v=Pv6i5fERkX4
http://www.youtube.com/watch?v=ubMZ1V8Kr1s
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

dgm píše:Jen tak pro sebe si sem dam odkaz na Katarinu :)
Uz jsem ji davno davno propagovala kde se dalo, ale na vitarianovi o ni zatim nikdo nepsal...
Sice s vitarianstvim zacala relativne nedavno, ale presto (a i v jinych smerech) je pro me velkou inspiraci.
http://www.youtube.com/watch?v=tC_ChKiNCrE

Katarinku dobre pozname a urcite sme si o nej pisali aj na tomto fore.
Neviem uz kto, ale niekto napisal ze je to slovenska Anastasia
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: dgm

Příspěvek od Fiona »

Pockej, to byla Alue, ceska Anastazia :) Nejak nam pribyvaji, ale jen tak dal. Ta havajska taky neni od veci :D
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

http://www.youtube.com/watch?v=byZRobK1sbg

twin flames su v zavere videjka
5 2 8
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Rudi, diky, na nektera Teal videa jsem se divala uz kdyz jsi daval odkaz na videjko s ockovanim.
Jeste se vracim k te Katarine - uplne jsem vymazala z hlavy, ze na Katarinu jsi me nasmeroval prave taky ty. Nechapu, jak jsem na to mohla zapomenout?
Nepsal jsi nahodou o ni taky u sebe v denicku? Skoda, ze si to uz nemuzu overit...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

urcite som o Katarinke pisal
Teal ma fascinuje, v kazdej teme ma nazory zhodne s mojimi naprikald o karme, vsetko je inak ako hovoria stare ucenia
5 2 8
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

O detech.
Moc se mi libi tyhle dva citaty

"jestli už jste dítěti něco řekli tisíckrát a ono pořád nerozumí, pak to asi není ono, kdo je nepoučitelný"

„Dospělí sami nikdy nic nechápou a děti to hrozně unavuje, stále a stále jim něco vysvětlovat. Děti musí být k dospělým hodně shovívavé.“ Saint Antoine De Exupéry
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: dgm

Příspěvek od s.arik »

to je bezva :mrgreen:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Ulozim si sem na pamatku pekne pranicko, dneska jsem dostala
http://www.facebook.com/l.php?u=https%3 ... =qAQHW_fcR
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Dnes jsem vymazala ze sveho podpisu tento citat


Měřeno na délku je život krátký, na výšku měřeno je nekonečný...

Nadale mi zustava jeho autor, Jan Burian, sympaticky. Ale v tomhle se velice mylil (a ja s nim).
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

dgm píše:Dnes jsem vymazala ze sveho podpisu tento citat


Měřeno na délku je život krátký, na výšku měřeno je nekonečný...

Nadale mi zustava jeho autor, Jan Burian, sympaticky. Ale v tomhle se velice mylil (a ja s nim).
mozes to rozviest nejak podorbnejsie ?

co sa tyka toho ineho citatu :

chcel by som vidiet fotku tej kucharky co stoji medzi clovekom a Bohom

:mrgreen:
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

no a ta kuchařka je kniha nebo žena? :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:no a ta kuchařka je kniha nebo žena? :)
tiez musis pokazit kazdu srandu, ze ?
5 2 8
Odpovědět