dgm

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

ty srando, já nad tím podpisem dumám už dlouho a ještě jsem se dgm nezeptala.... :wink:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

:mrgreen: :mrgreen:
Je to z teto knizky od Zelanda, uz kdysi jsem ji sem davala, pomahal mi s tim dvdmchl
viewtopic.php?f=3&t=426&p=50817#p50817

Prislo mi to vtipne a vystizne pro vitariany, ze je jako zabrana mezi clovekem a Bohem (prirodou) sporak.
Naposledy upravil(a) dgm dne čtv črc 25, 2013 9:10, celkem upraveno 1 x.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

najprv k ocnemu :mrgreen:
5 2 8
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Jako Advid.
Cti si i dalsi prispevek.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

aha :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

To je ale letos "zima".
Krmeni pro ptacky do krmitka mam porad jeste nachystane, zatim maji bez snehu a mrazu venku vseho dost.

A na salat k obedu jsem si byla natrhat sedmikrasky.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

dgm píše:To je ale letos "zima".
Krmeni pro ptacky do krmitka mam porad jeste nachystane, zatim maji bez snehu a mrazu venku vseho dost.

A na salat k obedu jsem si byla natrhat sedmikrasky.
mame leto vraj, rano lyziarsky sveter, capica cez usi a ked nosim cinky do kopca tak radsej riadne rukavice, ale skrabat lad z okien zatial netreba, zato v horuceom lete v juznom ocenae lode smerom k antarktide zamezli a zamrzol aj ladoborec co siel na pomoc,
niekdo zabudol povedat na juzny pol ze globalne oteplovanie sa tyka fsetkych.
5 2 8
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Chodim ted pravidelne (uz ctvrty mesic) znovu na trampolinky. Dvakrat tydne.
Zrovna jsem prisla, jsem dokonale vyflusla, ale spokojena. Vzpominam na Samiru, jestli pokracuje ...
V nedeli poprve letos na kolo. S manzelem, mam slibeno :wink:
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Pekny citat, dam si ho jen sem, v podpisu by uz bylo precitatovano :D

Rodiče si často myslí že jsou zde, aby vedli malé. Jenže- ve skutečnosti – malí přicházejí s jasností, aby vedli vás. – Abraham
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Pls. dgm to je ktery Abraham ? Dik :).
(promin moji nevzdelanost, ale google mi ukazuje asi tak milion Abrahamu, citat nikoli, asi mas nejakou knihu me dosud neznamou)
S citatem souhlas, ale s malou vyhradou, ne vzdy je tomu tak nutne jak Abraham pise:)
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Nasla jsem spoustu odkazu, napr. zde
http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=42&t=122
a dalsi vec - tvuj nazor ti neberu. Ja to mam jinak.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Ted jsem si uvedomila, ze je to ten samy Abraham, co ma Pavluska ve svem podpisu. Tenkrat me ten jeji citat moc potesil...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

A ted si uvedomuji zase neco jineho :D :D :D ze to muze pusobit, jako bych se Pavluskou chtela ohanet... Ale ne, to jenom cepheovi zpresnuji souradnice.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

V poradku dgm, ja se taky nekdy nekym ohanim, za to se netreba stydet, ucime se jeden od druheho, to je ok, normalni :) .
Pokud onen citat spolku Abraham pojmeme jako ze se jedna bytost (duse, sdilene vedomi) od druhe uci vzajemne, potud je to ok, jen je myslim moudre odlisit (treba) x-tou inkarnaci lamy a (jak to rict decentne a nekoho neurazit, neznam tu nici deti), treba ty "pomalejsi", anebo (extrem) i postizene deti, vyzadujici Tvoji peci (=nikdy nekoncici vedeni) i 24h/den.

Jiste uz tu vidis znatelny rozdil, coz jsem mel puvodne na mysli ze mi na tom prilis nesedi, mozna byl hezky citat mysleny jen z pohledu tech "dokonalejsich" deti (nebo-li dusi) nez jsme my a Prozretelnost vi urcite lip nez my co dela (skrze pani Esther Hicks), ale vazne ted nevim:).
Pripomina mi to cele channeling (nejsem prilisnym privrzencem tohoto hnuti) Plejadany, Reptiliany, Vesmirany a pod. (nereju, jen to tak citim).
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

cepheus píše:V poradku dgm, ja se taky nekdy nekym ohanim, za to se netreba stydet, ucime se jeden od druheho, to je ok, normalni :) .
Ale, ale, cephe, ty uz zase nepozorne ctes... Prece jasne pisu, ze se nikym neohanim, jen to tak mozna na nekoho muze chybne pusobit. Tudiz se ani za nic nestydim.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

cepheus píše:V poradku dgm, ja se taky nekdy nekym ohanim, za to se netreba stydet, ucime se jeden od druheho, to je ok, normalni :) .
Pokud onen citat spolku Abraham pojmeme jako ze se jedna bytost (duse, sdilene vedomi) od druhe uci vzajemne, potud je to ok, jen je myslim moudre odlisit (treba) x-tou inkarnaci lamy a (jak to rict decentne a nekoho neurazit, neznam tu nici deti), treba ty "pomalejsi", anebo (extrem) i postizene deti, vyzadujici Tvoji peci (=nikdy nekoncici vedeni) i 24h/den.

Jiste uz tu vidis znatelny rozdil, coz jsem mel puvodne na mysli ze mi na tom prilis nesedi, mozna byl hezky citat mysleny jen z pohledu tech "dokonalejsich" deti (nebo-li dusi) nez jsme my a Prozretelnost vi urcite lip nez my co dela (skrze pani Esther Hicks), ale vazne ted nevim:).
Pripomina mi to cele channeling (nejsem prilisnym privrzencem tohoto hnuti) Plejadany, Reptiliany, Vesmirany a pod. (nereju, jen to tak citim).
Ty rozdelujes deti na ty dokonalejsi a ty mene dokonale? To je snad vtip, ne? Vsechny jsou stejne dokonale, presne tak, jak to ten ktery rodic prave potrebuje.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Samoze ne, me deti jsou jen dokonalejsi nez ty sousedovic (bezi tu i jinde v hlavach ruznych mamin, jednoduse jsou uz takove) :lol: .
Pojdme zase chvili neslovickarit, vis dobre, ze mi nesedi tak uplne obsah toho sdeleni, ne samotna sluvka, mozna i trochu autor(i).
A kdyz Ti jasne napisu proc, mlzis zase tahanim se za sluvka "ja ja ja" (se nemam za co stydet, se mam rada apod.).

Hehe, psina jak sluvka umeji odvest od podstaty, jsem samoze nemyslel nedokonale deti jakozto stvoreni, i ten pes co mi za dverma sere pod nohy (obcas sere i me) je od Stvoritele jakozto PES po vsech strankach naprosto dokonaly :D .
Neumim si predstavit mit jeho cich a postreh, rychlost jako on, silu v celistech:). Je dokonaly, jenom jinak, to snad je jasne, ze:) .. nic padam za nim na Slunko, je tam skoro 20°C:).

Jinak ctu pomerne presne, i mezi radky mi to obcas celkem jde, dik za souradnice, Pavluska je prima cteni, celkove :wink:
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

cepheus píše:V poradku dgm, ja se taky nekdy nekym ohanim, za to se netreba stydet, ucime se jeden od druheho, to je ok, normalni :) .
Pokud onen citat spolku Abraham pojmeme jako ze se jedna bytost (duse, sdilene vedomi) od druhe uci vzajemne, potud je to ok, jen je myslim moudre odlisit (treba) x-tou inkarnaci lamy a (jak to rict decentne a nekoho neurazit, neznam tu nici deti), treba ty "pomalejsi", anebo (extrem) i postizene deti, vyzadujici Tvoji peci (=nikdy nekoncici vedeni) i 24h/den.
Jasne, napsal jsi to v uvozovkach, uznavam, ale presto neni vubec podstatne si deti skatulkovat a zarazovat na tvymi slovy na x-tou inkarnaci lamy a "pomalejsi" a odlisovat. A uz vubec to neni podstatne pro pochopeni vykladu tohoto citatu. Jestli ty si myslis, ze je to moudre odlisovat, odlisuj si. Mam jiny nazor.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Ok, respektuji i Tvuj nazor, zkus mi teda objasnit v cem jsou zivi tvorove (jinek hmotne formy) NEodlisni, uplne stejni.
Ve smyslu sdlileneho Vedomi (Bozi ritomnosti uplne ve vsem) to myslim chapu a tam jedno jsme, jak to je ale na hmotne urovni kde mame vsichni limity ?
Jak to teda vlastne je ?
Rad se poucim a rad zmenim nazor a nebudu uz (ve hmote) nadale odlisovat dite od ditete, od psa, vsi, cerva, nebo bakterie.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

cepheus píše:jak to je ale na hmotne urovni kde mame vsichni limity ?
Jak to teda vlastne je ?
No, mozna je zakopany pes uz v podstate teto otazky...
Rozdily neexistuji ani na hmotne urovni.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Dobre, teda Tvuj "atom", muj atom, atom trepky, ci atom olova, vody, rostliny se lisi cim, co urcuje cim budou ?
Nebo cim jsou dle Tebe uplne shodne ? Nebo lepe, kdo mel zajem a proc, aby byly odlisne, porad mam zkreslene videni Sveta, ze formy se (ve hmote pocinaje jistou velikosti na kterou ted dosahneme) dost odlisuji.
Dokonce i frekvence a dalsi vlastnosti, velikost, usporadani (a nove pry i vune) castic hmoty se lisi.

Skolstvim (za nas) sireny blud o deleni ziveho a neziveho uz jsem zavrhnul davno, to jsi mela na mysli ?
Ponevadz jinak odlisnosti porad vidim (aspon viditelny Svet forem tvoreny casticemi hmoty).
Nebo myslis, ze to je jen nase iluze, ze ve skutecnosti jsou stejne, jen pozorovatel(e) se lisi ? Ale to jsme myslim potom zase tam kde jsme byli - u odlisnosti.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

som sa kedysi snazil pozerat pocuvat a citat to co sa podava pod nazvom Abraham alebo presnejsie povedane cez Ester Hicks

moc mi to neslo, malokedy som to zvladol az do konca a v poslednej dobe to uz ani neskusam, hoci mi maily s linkami a odkazmi chodia casto

su to v tom vzdy aj veci s ktorymi sa da stotoznit a suhlasit, ale to je takmer vo vsetkom

ale moja slovanska dusa sa tomu vnutorne vzpiera a brani a mam pri tom asi taky pocit aky ked ma presviedcaju ze euro EU a NATO su pre slovensko dobre a potrebne.
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

dgm píše:A ted si uvedomuji zase neco jineho :D :D :D ze to muze pusobit, jako bych se Pavluskou chtela ohanet... Ale ne, to jenom cepheovi zpresnuji souradnice.
Pavlusce je to uplne jedno. Ve smyslu ze ji to nevadi... :) Jedine co ji vadi, ze ma momentalne spankovy deficit, takze po malem nakouknuti sem zase mizi.
Mejte se hezky a nezlobte (Cephe :wink: nejak ses zas rozjel - uz setri Lumosku a spol...)

Jinak mi je uplne jedno odkud "Abraham" pochazi... dulezite je, ze se clovek s necim ztotozni i na zaklade vlastnich zkusenosti. A to se s "Abrahamem" vcelku da.
Rozumny clovek nic neprebira slepe. :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše: Jinak ctu pomerne presne, i mezi radky mi to obcas celkem jde, dik za souradnice, Pavluska je prima cteni, celkove :wink:
Pavluska treba prima cteni byt prestane kdyz se tu bude na foru napadat apod... jeste jednou pisu.. mam dojem, ze ses trochu rozjel. Mozna je cas brzdit a uvedomit si, ze si kazdy(!) clovek zaslouzi aspon trosku respektu...od Rudy az po nevimkoho. Me nikdo nenapada, neurazi, ale to neznamena, ze to na foru nevnimam... 8)

Ale ted uz jdu opravdu spat. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

sleep tight and do not let the bed/bad bugs bite
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Pavluska píše:
cepheus píše: Jinak ctu pomerne presne, i mezi radky mi to obcas celkem jde, dik za souradnice, Pavluska je prima cteni, celkove :wink:
Pavluska treba prima cteni byt prestane kdyz se tu bude na foru napadat apod... jeste jednou pisu.. mam dojem, ze ses trochu rozjel. Mozna je cas brzdit a uvedomit si, ze si kazdy(!) clovek zaslouzi aspon trosku respektu...od Rudy az po nevimkoho.
Jj, nuda je svine, konec zimy a trochu jsem se ted uz nudil, to je fakt :D.
Hehe, ruda ma u me uz nekolik vroubku, on vi presne o cem mluvim a jak jsem jinde psal, voda jeste neni dost vrela abych jej dal varit ve vlastni stave.
Kdyz je nekdo zakernej a skodi jinym lidem, za rohem schovanej zbabelec (vis kdo, nebudu uz teda jmenovat, moh to tu byt jak vidno i neci supr kamos se supr prinosem), tak to ma u me vylozene blby.
Kapnul jednou na nepravyho, proste smula:).
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Pavluska píše:Rozumny clovek nic neprebira slepe. :mrgreen:
Presne tak Pavli, mam v teto chvili podpis slohnuty z Tolleho videjek a pravdou je, ze kdyz tu tento vergl na stole (ntb) vypnu, zmizi myslenky, zmizi i "problemy", to je pradva:).
Jen skoda, ze mi sem zase ten trouba (co pry zasluhuje muj respect) vlezl, zajimaji me vzdy velmi odkazy od dgm (vzdy zajimaly), ale lze to rict i jinak, nez hned srovnavat s EU a jednim dechem troubit, ze moje slovanske Anastazia-nabozenstvi je to jediny pravy, mi to silne pripomina jedny "svedky", no nic ..

Mohl jsem se necemu novemu naucit, dovim se ted asi uz kulovy, pac on ten clovek(vsimni jak jsem slusnej) me ma sice bloknutyho, ale jak jsem se nedavno presvedcil vidi presne kde co napisu (cephoviny), absolutni prehled kam vlezu (vime proc) a proto mi tam leze aspon prudit, kdyz uz nic, tak aspon rozplizne debatu do stylu "o nicem".
Osobne mi je ukradenej sasek i s tou jeho slaninou a spekem ba i se slovany - lidi netridim dle narodnosti, snad jen na pohodare a dusevni mrzaky a ti jsou po cele Kouli, jedno ci Slovan, nebo German, Viking:).

Ale to je naprosta prkotina, jen mezi nama a tu na Vitosovi:). On ma na svedomi horsi veci, on vi co presne a jaky, ale nechame jej zatim jeste pri tom, ze jsme uplne blbi a pak se uvidi:).

Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Dgm, muzem pokracovat kde jsme (o hmote a Vedomi) prestali ? Dekuji moc:).
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:sleep tight and do not let the bed/bad bugs bite
:) stenice jsou svinstvo, tak diky
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše: Jj, nuda je svine, konec zimy a trochu jsem se ted uz nudil, to je fakt :D.
stastny to muz... ja spis nejak nestiham vsechno co chci :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše: mam v teto chvili podpis slohnuty z Tolleho videjek a pravdou je, ze kdyz tu tento vergl na stole (ntb) vypnu, zmizi myslenky, zmizi i "problemy", to je pradva:).

...lidi netridim dle narodnosti, snad jen na pohodare a dusevni mrzaky a ti jsou po cele Kouli, jedno ci Slovan, nebo German, Viking:)...
vsimla jsem si podpisu. Souhlasim. :)

A s tou druhou vetou taky. Jeste si teda myslim, ze i kdyz clovek treba zije ve slovanske zemi, tak vi prd, jake vsechny predky kdy mel a nemuselo to byt cistociste slovanske. Pres ta uzemi se prehnal kdekdo... :mrgreen:
Taky se obcas musim pousmat, kdyz nekdo tvrdi, ze si nejvic rozumi jako Cech zase s Cechy a v zahranici ma obcas nekdo tendence automaticky ocekavat od krajanu buhvico... minimalne to, ze i kdyz ma IQ houpaciho kone, tak ze si budem ohromne rozumet, kdyz jsme ze stejne zeme (plus obcas nejaky Slovak to vnima jako porad jednu zem)...cha... ale to by bylo na dlouhou debatu a to neni treba. ") To jsou jen me dojmy mimojine z poslednich dni. Ne z teto diskuze, aby nedoslo k mylce. ")
Nebo takove trapne dotazy o cem se clovek muze bavit treba s africanem. No o cem? Skoro o tom samem jako s Cechem, pokud je clovek jazykove vybaveny.

Promin dgm za rozepsani. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Kdeze houpaciho kone, nekteri i IQ tykve :D :lol: ..
Nesnasim tyhle kecy o rasach, kazdy clovek je necim vzacny a vyjimecny, pestrost veskereho stvoreni (forem) je Bozim zamerem:).
Kdo vidi neco jinyho to ma v hlave ponekud posahany:).

Nekdo ma dokonce takovy IQ tykve, ze jeho nepritel je kazdou chvili nekdo jiny, podle toho co si kde precte a cemu s nadsenim uveri a siri to za tepla hnedle dal:).
Pokud si vybavuju napred byl nepritel cabalista, ted nejnoveji viking, no, radej nekomentovat zdravi "jedince" :-).
Naposledy upravil(a) cepheus dne pon dub 14, 2014 11:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše: Nebo takove trapne dotazy o cem se clovek muze bavit treba s africanem. No o cem? Skoro o tom samem jako s Cechem, pokud je clovek jazykove vybaveny.

:)
:mrgreen:
skus povedat africanovi : 7 kuli jako v Sarajeve

alebo mu skus povedat : 8 den chybel nam

alebo mu skus povedat : v Globale vsechno dostat

do Prahy prijelo jaro na tanku

stastna to zena, povzdechla si knezna

snehurko snez to jablicko, vubec neni jedovate, jablicko melo krasnou bledemodrou barvu a jen co do nej snehurka kousla, mazlo to s ni vo zem, trpaslici strcili snehurku do sklenene rakve kterou zu na ni meli nachystanou

The day no. eight, is missing

In the supermarket Global, you can get anything

the spring had turned up on tank

good luck mr gorski
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše: Nesnasim tyhle kecy o rasach, kazdy clovek je necim vzacny a vyjimecny, pestrost veskereho stvoreni (forem) je Bozim zamerem:)
:)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: skus povedat africanovi : 7 kuli jako v Sarajeve
pro mne tyhle hlasky nejsou vubec dulezite :wink:
Pro mne je dulezity clovek, co vyzaruje, jak uprimne co mysli... to je dulezite.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

Pavli, to je OK, kazdy predsa mame slobodnu volbu, svoj vlastny hodnotovy system a teda aj svoju predstavu ako chceme svoj zit.

Tak ako niekto chce fajcit pri obede a niekto chce mat cisty vzduch, nie je mozne spravit jeden stol taky a vedlajsi onaky, treba mat 2 restauracie a akzdy nech si podla neho

je vela ludi co si ctia kulturu ich naorda a chcu zit v tej kulture, mat z nej radost a pripadne ju aktivne rozvijat

a su lduai co sa vlastnej kulury potrebuje vzdat, nejak sa z nej vyslobodit , lebo citia ze ich obmedzuje ale z inych dobodov a potrebuje zit bez toho co predstavuje kulturu ich narada a chcu zit medinaroidne globalzne alebu multi kulti

ako je mone to zaraidit a respektovat

urcite nemozne v kazdom state zraidit multikulti a znicit vsetko narodne pretoze ti ludia co chcu zit v tradiciach by nemali kde.

su krajiny a kontinenty kde je len multikulti a tak tam moze zit kazdy kto to potrebuje

ale znicit v Cechach to co je ceske, to sa neda a tym sa spravi aj nevratny proces.

Ivan Lendl chcel byt americkejsi ako american a tak vedel kam ma odist.

Pokial teda mame respektovane nase kulturne dedictvo a mame umoznene zit v nasom narodnom a v tom co je nam vlastne tak je to OK, myslym ze nikomu nevadi ze to nechcu vsetci

Kto chce Texas moze do Texasu ale nemoze zmenit Moravsky Kras na Texas
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: a su lduai co sa vlastnej kulury potrebuje vzdat, nejak sa z nej vyslobodit , lebo citia ze ich obmedzuje ale z inych dobodov a potrebuje zit bez toho co predstavuje kulturu ich narada...
ano ") Ja mam CR rada, mam tam rada i kvantum tamnich lidi, ale jako celek me spis omezuje, svira... a casto je negativni energie proste prilis moc. :?
Ale na druhou stranu - mam docela dost kamaradu, kteri to maji podobne, ale tahnou to do extremu - nadavaji na CR opravdu casto (to ja doufam ne) a tim si spoustu negat. energie zbytecne pritahuji... lepsi je se zamerovat vzdy na to (nekdy malo) co je kde pozitivni.
No a jeste k tem hlaskam - ja jich spoustu neznam (hlavne z ces. filmu - vetsinou me nebavi), takze i proto mi nemohou chybet. ")


DGM, uz mizim. Preju krasny den
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Pavluska píše:
rudo píše: a su lduai co sa vlastnej kulury potrebuje vzdat, nejak sa z nej vyslobodit , lebo citia ze ich obmedzuje ale z inych dobodov a potrebuje zit bez toho co predstavuje kulturu ich narada...
ano ") Ja mam CR rada, mam tam rada i kvantum tamnich lidi, ale jako celek me spis omezuje, svira... a casto je negativni energie proste prilis moc. :?
Ale na druhou stranu - mam docela dost kamaradu, kteri to maji podobne, ale tahnou to do extremu - nadavaji na CR opravdu casto (to ja doufam ne) a tim si spoustu negat. energie zbytecne pritahuji... lepsi je se zamerovat vzdy na to (nekdy malo) co je kde pozitivni.
No a jeste k tem hlaskam - ja jich spoustu neznam (hlavne z ces. filmu - vetsinou me nebavi), takze i proto mi nemohou chybet. ")


DGM, uz mizim. Preju krasny den
Neni duvod. :D
Prehodnot to, prosim :D
Moc rada ctu, prestoze se nerada zapojuji...
Pisu sem (i jinam) jen kdyz citim, ze bych mela. Tak jako prave ted.
Pavlusko (a dalsi), pis dal, kdyz me to oslovi natlik, abych se zapojila, tak se rada pridam.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

:) tak nemizim, ale nechtela jsem odchazet svymi prispevky tolik od tematu... ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Hehe Pavli, co je vlastne v (vseobecnym) deniku "OT" ? :D
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

dgm píše: Pisu sem (i jinam) jen kdyz citim, ze bych mela. Tak jako prave ted.
Pavlusko (a dalsi), pis dal, kdyz me to oslovi natlik, abych se zapojila, tak se rada pridam.
dgm, oslovujem ta otazkou, co si myslis ty osobne o veciach narodnych kulturnych v pokusoch globalizacnych ?

snazim sa ta natolko oslovit, aby si sa zapojila, a mala pocit ze sa chces rada pridat :P
5 2 8
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: dgm

Příspěvek od dgm »

Rudo, jdes na me fikane, to se musi uznat :D
Ale doted jsem se "vecami narodnymi v pokusoch globalizace" nezabyvala, takze muj nazor na to asi nebude ten objektivni. Spis zadny.
Ale klidne pokracujte i timto smerem. Presne jak pise cepheus, nic neni OT.


V mem zivote se prave odehrava tolik novych veci, jsou to nenahodne nahody, bavim se, jaky smysl pro humor vesmir ma.
Ziju stastny zivot, je to fajn.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

dgm píše:Rudo, jdes na me fikane, to se musi uznat :D
som chcel vyskusat, ci si naozaj tak idealna zena alebo len predstieras ( ze radsej nic nepovies alebo len velmi malo)

chcel som sem dat obrazok ale neviem to sem napasovat, kamarat posla fotku ruskej idealnej zeny :

varim dobre
hovorim malo
hlava nidky neboli
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

dgm píše:Ziju stastny zivot, je to fajn.
Dgm to je prima, zij ! .. drzim palce :D .
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: ...o veciach narodnych kulturnych v pokusoch globalizacnych ?...
Rudo a Ty jsi preci v Australii, ne?! takze se toho taky ucastnis. :) Nebo tam zijete ve slovanske komunite? :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: dgm

Příspěvek od cepheus »

Rudo zije hlavne ve svym slaninovym Svete, jakesi svoji slovanske bubline co se mu ustavicne tvori z myslenek v jeho vlastni hlave :D.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: dgm

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
rudo píše: ...o veciach narodnych kulturnych v pokusoch globalizacnych ?...
Rudo a Ty jsi preci v Australii, ne?! takze se toho taky ucastnis. :) Nebo tam zijete ve slovanske komunite? :)
:mrgreen:

cha ze slovenska komunita

slovaci sa snazia byt australskejsi ako australcania

existuje sice akesi slovenske kulturne centrum, ale je to daleko na opacnej strane strane mesta, maju kulturny subor kde sa nieco spieva aj tancuje a maju aj nedelnu skolu v slovencine pre male deti.

Zivot v cudzine sa prejavi na ludoch rozdielne, niekto je rad ze neni doma a chce zabudnut na vsetko slovenske (okrem nejakej tej flasky prepasovanej slivovice, pripadne dobrej stiplavej madraskej klobasy - ako typicke slovenske jedlo :mrgreen: a obcasne pokusy o vyrobu bryndze z bulharskych a greckych syrov :mrgreen:

a niekto iny zase vidi ten kontrast a uvedomuje si co stratil a uvedomuje si ze zmysel zivota nie je predat slovansku dusu za $$$

Moje telo je v AUS, ale moja dusa uz je davno doma, takze len cakam na vhodnu chvilu preniest aj to telo domov.
Telo si tu zatial strazim, nedovolim ziadnym globalnym australcankam alebo inym innostrankam aby to telo pouzivali alebo zneuzivali

ziadne geneticke miesanie a ani sliny si s angelskou rasou nevymienam

:P :br
5 2 8
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: dgm

Příspěvek od lumoska »

:D
Celý život žiadne hranice.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: a niekto iny zase vidi ten kontrast a uvedomuje si co stratil a uvedomuje si ze zmysel zivota nie je predat slovansku dusu za $$$

Moje telo je v AUS, ale moja dusa uz je davno doma, takze len cakam na vhodnu chvilu preniest aj to telo domov.
Telo si tu zatial strazim, nedovolim ziadnym globalnym australcankam alebo inym innostrankam aby to telo pouzivali alebo zneuzivali

ziadne geneticke miesanie a ani sliny si s angelskou rasou nevymienam

:P :br
:) tak na tento happy end si pockam.

Znam dost lidi, kteri se po letech v cizine vratili domu s podobnymi idealy a po case to vzdali a uz jsou zas zpatky v zahranici (jeden kamos prave taky Australie a to mezidobi, kdy se ucil znovu zit v CR, si moc neuzil, navzdory tomu, ze v CR mel i praci... takze to nebylo jen o penezich). ")
Tobě to snad vyjde.

Ono to neni jen o penezich. Nekomu vice sedi napr. australska priroda, lidi ... a penize ma jen jako prostredek, ne cil.

Ale na druhou stranu taky jsem zazila (v usa) Cechy, kteri byli penezma hodne zkazeni. Nastesti tenhle extrem uz jsem znovu nikde nepotkala.

K tomu miseni... tak ono se slovanskym chlapum nechce opoustet "vody" nenarocnych slovanskych zen. Co si budem povidat, v mnoha jinych vyspelejsich statech jsou zeny narocnejsi a odmitaji delat doma sluzky (viz ta Tva hlaska o idealni ruske zene... ktera dobre vari, je zticha atd). :) Celkove mi prijde, ze zeny ze slovanskych zemi se klidne "misi" s cizinci jak Ty pises, protoze si vetsinou polepsi... ale muzi ne, protoze by si urcitym zpusobem pohorsili. ")

Jen me uvahy...
Naposledy upravil(a) Pavluska dne ned dub 20, 2014 14:28, celkem upraveno 1 x.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: dgm

Příspěvek od Pavluska »

na druhou stranu ani ja nejsem zadny extrem a nevidim totalni multikulti jako ideal. :wink:

Co urcite nemam rada, tak kdyz se nekdo pristehuje do CR a nadava na tamni podminky. Mel volbu. Zvolil si CR. Takze jestli se mu tam nelibi, muze jit jinam nebo se vratit do sve zeme. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět