Longerr - zlozenie tyzdenneho jedalnicku

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Longerr - zlozenie tyzdenneho jedalnicku

Příspěvek od buc11 »

Longerr píše:Dik za tip, zatial sa ladujem sirnou patlaninou, to je fakt super jedlo teda, mnamka :) a poriadne zasyti, Jarda doporucuje k tomu trochu ovocia tak si davam banany a tak, inac si robim mix z 3 lyzic maku, 2 lnene semienka a 3 dynoveho, do toho drt grepu, polku avokada, kokosova alebo kakaovu mucku reps prach a 2 lyzice lneniho alebo olivoveho oleje, toto je tiez velmi syte, takze sa to da, na ovoci som bol zvyknuty ze musim jest skoro kazdu hodinu, tu mi jedna davka staci aj na 3h, co je prijemne lebo sa nemusim stale pohybovat pri jedle
já si taky nehraju na recepty,
já mám k této problematice ambivalentní vztah, jsem příznivec 811, ale dělám (v čr) spíš 550, tedy tukovku a zdá se mi to i přes výkony vela,
já žiju jen pro jídlo, mezitím jen zabíjím čas v těšení
a i jarda se mi už dost polidštil, i když s jeho kompletním učením nejsem seznámem považujíce se za vševědoucího
Uživatelský avatar
Longerr
Příspěvky: 56
Registrován: úte črc 06, 2010 11:38

Re: Longerr - zlozenie tyzdenneho jedalnicku

Příspěvek od Longerr »

a mohol by si mi poradit z coho sa sklada tvoj jedalny listok ked si tiez na tukovke.

Ja som to teraz zrusil, presiel som znovu na ocovie, kvoli zaneprazdnenosti a ze som bol stale niekde mimo a na cestach som sa vratil k ovociu. Rad by som presiel znovu na tukovtu ale musim sa lepsie pripravit, resp jedalny listok a tak
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Longerr - zlozenie tyzdenneho jedalnicku

Příspěvek od Renáta »

buc11 píše: i když s jeho kompletním učením nejsem seznámem považujíce se za vševědoucího
:D (:-)
Uživatelský avatar
jitulinda
Příspěvky: 658
Registrován: ned dub 29, 2012 8:12
Bydliště: Brno

Re: Longerr - zlozenie tyzdenneho jedalnicku

Příspěvek od jitulinda »

Panda píše:
Longerr píše:Pando preco si myslis ze je medzi 99 a 100% taky rozdiel.
Zpočátku je poznat i nízké procento raw. Později se účinek zpomaluje s tím jak se organismus dostává na určitou úroveň pročištění, je potřeba procento zvyšovat dál. Pak už je poznat i jedno neraw jídlo týdně a trvá několik dnů co člověk cítí následky.

naprosto souhlasím - právě jsem si to zažila po 2 měsícíh raw. Jeden zamotaný apřeplácaný mléčně-čokoládový den dal mému tělíčkupěkně "pohult" - celý týden skoro!! Vita už za nic nevyměním!! Však poznáš sám rozdíl po nějaké době...
Tobě, Vodnáři,
dávám představu budoucnosti, aby mohli lidé vidět jiné možnosti. Poznáš bolest samoty, protože ti nedovolím, abys zosobňoval moji lásku. Ale proto, že lidem ukážeš nové možnosti, dostaneš dar svobody, aby jsi s její pomocí mohl sloužit lidem.
Odpovědět