Hannelin deníček

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hannelin
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 10, 2011 17:34
Bydliště: PRAHA

Hannelin deníček

Příspěvek od Hannelin »

Zdravím všechny :)
Jmenuji se Hanka, jsem mamina dvou již dospělých dcer... tedy relativně svobodný člověk, bez významných závazků a o to právě jde. Blíží se mi 42. rok a zřejmě u mně funguje biologické nastartování druhé etapy života.
Z rozežraného všežrouta jsem skočila přímo do vita potravy. Moje tělo zažilo již mnohem horší šokové stavy, tak se s vámi snad budu moci podělit, jak funguje takto bleskový přechod od mrtvého papání k živému.
Proč ta radikální a celkem nečekaná změna ? Odpovědí může být snad jen to, že nastal čas :) Pochopila jsem, že jsem vlastně toxický závislák, že svému tělu ubližuju. Pokud jej chci vzkřísit, tak živá strava je ten nejlepší způsob. Proto tedy rovnýma nohama a právě teď. Včera 10.4. jsem si přeprogramovala mozek a cítím že to půjde.
Děkuji všem pisatelům za jejich příspěvky na tomto fóru, jsou pro mne tolik přínosné.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hannelin deníček

Příspěvek od martin_hk »

Vítej, Hanko.... Ať máš v souvislosti s vitastravou samé pozitivní dojmy. :)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Hannelin deníček

Příspěvek od Samira »

Vitaj, som zvedava na Tvoje reporty ;)
Odpovědět