Micaela

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Micaela
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 10, 2011 14:18

Micaela

Příspěvek od Micaela »

Ahojte vitariani...
Som novou clenkou zdravej stravy, uz vyse dvoch tyzdnov pomaly prechadzam na surovu stravu. Len dnes som sa prihlasila na toto forum a bola by som rada ak by ste mi pomohli nejako sa otukat. Co ma priviedlo na surovu zdravu stravu? Asi to ako som videla mojich blizkych ludi ako umieraju na rakovinu a ja s tym nezmozem nic. Rada by som preto aspon ja chcela predist takejto situacii, kedze ostatni sa mi len kvoli mojim vraj "hlupym" napadom ohladne stravy, len smeju. Vsetci su to taki masozruti, ktori si na ranajky daju varenu klobasu a udene. Prosim, ak by ste boli, hocikto z vas, taky dobry a napisali mi spravu a mohla by som o tom s niekym pokecat. Velmi by mi to pomohlo, lebo neviem, kde mam hladat podporu. Pekne dakujem, Micaela
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Micaela

Příspěvek od lumoska »

Ahojky....citaj si tu vsetko na co natrafis a zaujme ta. Velmi to pomaha, aj dennicky ostatnych su fajn. Ja som tiez zaciatocnik :)
Pis si do dennicku vsetko, co mas na srdci....alebo aj do prislusnych tem. Je to tu plne fajn ludi, co ti radi a dobre poradia. Snaz sa vela studovat a na vela veci prides aj sama:)
Drzim palce :wink:
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Micaela

Příspěvek od Jindra »

Ahoj, vítej. Lumoska Ti pěkně a vlídně (a hlavně pravdivě) odpověděla. Snad budeš mít časem důvod konstatovat, že je to tu fakt fajn parta a že jsi se dala na dobrou cestu. Například já jsem tu z téhož důvodu - řada nemocí a úmrtí v blízkém okolí a tak se tím míním zabývat, dokud jsem zdravý a soběstačný. Nejsrandovnější (žel ve smyslu "nejsmutnější") je to, že tímhle životním stylem nejvíce pohrdají právě Ti, kteří jsou na tom zdravotně nejhůř. Nuž, každý svého osudu strůjcem.
Napiš o sobě nějakou zajímavost do Tvého profilu (zájmy, povolání, věk) a přinejmenším alespoň bydliště (stačí přibližně), pak je naděje třeba i na osobní setkání s někým z nás, kdo bydlí poblíž.
Znovu Tě vítám a přeji výdrž a úspěch.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Micaela

Příspěvek od Samira »

Micaela píše:...ako som videla mojich blizkych ludi ako umieraju na rakovinu a ja s tym nezmozem nic...
Vitaj ;)
Mame podobne dovody...
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Micaela

Příspěvek od culka »

Vitaj a cit sa tu ako doma. Aj my sa budeme. A ked sa ti bude zdat, ze sa ti volako velmi roztahujeme v tvojoch chlieve, kludne nas vyhod.

Sami, ty postujes alebo ti od zeleneho narastol nos?
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Micaela

Příspěvek od Samira »

culka píše:Vitaj a cit sa tu ako doma. Aj my sa budeme. A ked sa ti bude zdat, ze sa ti volako velmi roztahujeme v tvojoch chlieve, kludne nas vyhod.

Sami, ty postujes alebo ti od zeleneho narastol nos?
Som bola na plastike nosa, krasny, ze? Cim vacsi nos, tym vacsia osobnost, tak aspon takto si vylepsijem ego :D

Ziadne vyhadzovanie. Pekne dojdi aj Ty do nasich chlievikov :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Micaela

Příspěvek od Sweetie »

culka píše:Vitaj a cit sa tu ako doma. Aj my sa budeme. A ked sa ti bude zdat, ze sa ti volako velmi roztahujeme v tvojoch chlieve, kludne nas vyhod.

Sami, ty postujes alebo ti od zeleneho narastol nos?
vypada to jako kdyz tucnak sulking
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Micaela

Příspěvek od buc11 »

nejtěžší je se vyrovnat s tím, že se tímto stáváme dosti vyjímečnými, časem i jinými pravděpodobně vyššími až genetickými nadtypy, což na běžnou populaci včetně nejbližších působí někdy dráždivě
já se přikláním zpočátku k značné trpělivosti ve vyhledávání vlastní správné cesty a moc neupozorŃOVAT A raději mlžit nebo zatloukat
Odpovědět