Nasgol

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Nasgol
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 19, 2011 13:10

Nasgol

Příspěvek od Nasgol »

Ahoj :D vůbec sem nevěděl, jak mám sem začít psát, tak třeba:

Už delší dobu jsem plánoval přechod na jednodušší stravu. O jídlo se zajímám docela dlouho a tak vím shruba, jak co šlape, ale pořád mám pěknou škálu otázek..
Od Po 14.3. jsem se snažil jíst výhradně česrvou zeleninu a ovoce (vita-styl :D )
Zatím co jsem jedl tak byly saláty (rajčata, orkuky, sůk, pepř), pomeranče, jabka, banány, hlavně med, ten miluju(máme přímo od včelaře)... ale ne vždy to s čerstvým jídlem vyšlo vyšlo.
Třeba ve Čt večer jsem měl na večeři vajíčka na měkko....

Pociťuji opravdu lehkost, energeticky jsem nabytej, čilej, po ránu hlavně vyspanej
Například dneska jsem si vzal smetanový dortík, co mamka uklohnila a ten mě málem "zabil" :lol: -> dost mě unavil, tak se zatím proplachuji vodou...

Z jinýho ssoudku, jsem na VŠ a vášnivej sportovec a není den, kdy bych nesportoval nebo neposiloval :delicacy:

Jinak bych se na úvod chtěl zeptal, jak moc jsou důležitá různá semínka a výhonky... Moc rád, bych si nějaký semínka na "zob" opatřil :P , tak jestli nemáte nějaké doporučení. Klidně toho může být víc, jen pro zajímavost se mi sbíhají chutě na kešu oříšky.. :)
Odpovědět