lumoska

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: lumoska

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:Ne to mi nestaci, ze TO udajne funguje.

Kolik mega by asi stal takovy zaric o dosahu 15 km v clenite krajine?
Se bojim ze michas hrusky s jabkama, zaric mikrovln (ktery se odrazi i od listi stromu) je uplne neco jinyho nez gama zareni, ktery projde i silnym platem zlata, tedy mozna i tou Tvoji clenitou krajinou :wink: . (jen priklad!! - nebudu s tim zbytecne dal zabijet cas).
Janku, kdybych si mel vsecko co funguje proverovat asi bych se z toho zblaznil a nic jinyho bych asi nedelal, nedeje se Ti uz nahodou neco takovyho ?:)
Kdyz veci funguji tak je pouzivam a az pak zkoumam proc funguji a jak, kdyz to nepochopim tak Svet racia se mi hnedle nezhrouti :wink: .

Hehe, mi Jenik pripomnel, no .. kam se schovava svetlo Jendo ? :D :

"Každý večer stejně znova žasneme, kam se světlo schová vždy když zhasneme
včera bylo u morčete v bedničce, dneska jsme ho našli zmrzlé v ledničce .."
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: lumoska

Příspěvek od rudo »

lumoska píše:Neviem ako to funguje. Vsimli si rozdiel priatelia z inich miest, ked prisli na navstevu. Stlp lieci zem ako taku...to neni feng shui.
Pisala som, ze to budeme mat hotove o par rokov. Sme tu od novembra iba. Rekobstrukcia domu je na dlho este a pozemok tiez. Plus kym zacne fs posobit tiez trva aj 2 roky...pomocou hviezd mozno skorej. Ja som ju dako nespovedala. Bola som si pozriet miesta, kde uz robili, videla som, ze funguje...viac mna osobne netrapi. Nepotrebujem mat vsetko rozumovo vysvetlene.
na jedenj strane je to zlozita fyzika, zatail ju oficialna fyzika odm,eita ludom vysvetlit

na druhej starne je to podobne ako pyramidy, velke veze minarety atd

ked sa energia vesmiru pritahuje na Zem, ale funguju tak aj stromu najme vyske ihlicnate, skuste si prestudovat aky ma tvar vyskoa ledla, borovica

alebo tie stihle vyslek stromy co si lduai sadia smerom ku domu....

energia sa pritahuje vseobecne nedeli sa na dobru a zlu az potom ludia dalej rozhodnu ako energiu pouziju alebo zneuziju

pozrite si fotky z Washingtonu - to vysokansku vezuu, aky ma tvar a ako je umeistena je to prijimac energie pre Biely Dom
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: lumoska

Příspěvek od Pavluska »

lumoska píše: Nepotrebujem mat vsetko rozumovo vysvetlene.
:) přesně tak
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

lumoska

Příspěvek od Janek »

cepheus píše:: . (jen priklad!! - nebudu s tim zbytecne dal zabijet cas).
Janku, kdybych si mel vsecko co funguje proverovat asi bych se z toho zblaznil a nic jinyho bych asi nedelal,
Ten tvuj jen priklad: a vis, na kolik miliard by vysel takovy 15 km zaric gama zareni, ktery by prosel materialem? To by bylo o par radu drazsi, hadam :-) na potlaceni gama zareni na polovinu staci 1cm olova nebo 6cm betonu, v podstate cokoliv hutneho. Tip pro tebe: cim kratsi vlnova delka, tim hure prostupuje materialem. Gama zareni tak leda zlatym filmem 0,00mm tenkym..,

K druhe vete toliko: to je prave to kriticke mysleni, bez ktereho bude clovek stale otrokem (systemu, nabozenstvi, cehokoliv), studuj a na neprverene informace nahlizej s patricneh uhlu. V CR je zvykem, kdyz jsem o necem jednou slysel, tak jsem na to hnedle odbornik... Zkratka kriticke mysleni nam Cechum chybi asi vic, nez jinemu, jak jinak si vysvetlit, ze nas narod vede napriklad v:

Rakovine tlusteho streva - 1. na svete
Obezite lidu ceskeho - 2. v Evrope hned po Turecku...
Naposledy upravil(a) Janek dne stř čer 25, 2014 23:15, celkem upraveno 1 x.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: lumoska

Příspěvek od Pavluska »

já jako mimino v noci strašně řvala a jakmile jsme se odstěhovali z konkrétního bytu, spala jsem "jako miminko". :) Tehdejší sousedi nám pak vyprávěli, že ten náš byt nikomu moc štěstí nepřinesl - např. naši nástupci zemřeli na raka apod. Měli jsme podezření na geopat. zóny, ale v podstatě to mohlo být cokoli.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: lumoska

Příspěvek od cepheus »

Znam Pavli podobny pribehy, nema smysl zkoumat co, kdy, kde, jak, proc, proste to melo vysledek a smytec :wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

lumoska

Příspěvek od Janek »

Obrázek
Obrázek
lumoska píše:Bola som si pozriet miesta, kde uz robili, videla som, ze funguje...viac mna osobne netrapi. Nepotrebujem mat vsetko rozumovo vysvetlene.
A co kdyz ses upsala dablu, viz sedlak Cupera :-)

Sloup - Leci zemi, tak to si predstavim paty element...

A chramy a pyramidy? Tam velmi pravdepodobne o nic "energetickho" primarne vubec neslo...
Naposledy upravil(a) Janek dne stř čer 25, 2014 23:25, celkem upraveno 1 x.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: lumoska

Příspěvek od cepheus »

Jeniku, proc Ty jsi zase tak nestastny ? :D
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

lumoska

Příspěvek od Janek »

Rika stastny hlupak? :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: lumoska

Příspěvek od s.arik »

Lumosko, je mi líto, že nemůžeš doporučit obyčejné západní knihy v češtině o FS. Strašně bych si přála vyřešit své problémy s dětmi, spíše s jedním dítětem (nebudu rozebírat) jen tím, že si dám do správného rohu obrázek s vodou nebo hliněný džbán :(

Pokud máš jakékoliv obecné a lehce aplikovatelné tipy na zlepšení energie v bytě, jsem jedno ucho! Uklízím celkem často od té doby, co pes domů přitáhl blechy :mrgreen: Nehromadím krámy, ale to je tak vše, co dělám, vůbec neřeším takové ty "rohy" a oblasti dle FS...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: lumoska

Příspěvek od rudo »

rohy se resi preventivne tak, ze dom je cely kulaty, to jako vazne.
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: lumoska

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
lumoska píše: Nepotrebujem mat vsetko rozumovo vysvetlene.
:) přesně tak
holky, tak to sa trapili MASTERS & JOHNSON koli vam uplne zbytocne ?
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: lumoska

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:Rika stastny hlupak? :-)
Ale kdeze, za stastne hykajiciho oslika (trebas nad CZ mrdnikem) jsi tu povazovan vseobecne pouze Ty :D.
Jak bych moh mit to srdce Te o tento post obrat ! :lol:
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

lumoska

Příspěvek od Janek »

Za to, ze z meho popisu a vykladu dovozujes mylne, ze ja chrochtam blahem (nic takoveho jsem nikdy nevyrknul), tak za to ja opravdu nemohu, aneb tva spatna interpretace anebo nepochopena syntax... Pracuj na sobe a nejdi po povrchu, nebot povrchni dojem = neporozumneni.

Ps: pokud napisu, ze jsme (Cechoslovaci) mezi 10% nejbohatsich na teto planete Zemi, anebo cokoliv jineho v podobnem duchu, neznamena to jeste, ze cokoliv schvaluji, jen bych pripomenul, ze vase skvela trojka nespokojencu stale nenabidla ani jeden navrh na zlepseni cehokoliv, pokud se nepletu:-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: lumoska

Příspěvek od cepheus »

Jj, ze jsi povrchni Vseved uz Ti tu psalo nekolik lidi, naposledy tady : viewtopic.php?f=3&t=71&p=186543&hilit=p ... AD#p186543
Nesmis se tak prozivat, pak se Ti vsecko plete dohromady a blbnes z toho :D.
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: lumoska

Příspěvek od lumoska »

Sariku napisu ti spravu. Tuto s Janickom ma nebavi sa dotahovat.:-) mam kopec inich starosti.


Pavli...ano, vela deti je na tom podobne. Oni to proste este citia. Esteze ste sa prestahovali teda.:-) ja som zas vraj nemohla byt v bytovke. Nasi sa vzdy vracali z navstevy vecer domov, lebo som vrieskala.
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: lumoska

Příspěvek od rudo »

lumoska píše:Sariku napisu ti spravu. Tuto s Janickom ma nebavi sa dotahovat.:-) mam kopec inich starosti.


.
prosim kopia pre mna by sa nenasla ?

zaujima a nebudem kritizovat

pretty please ?
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: lumoska

Příspěvek od rudo »

aha co mi dnes prislo pod ruku

kurz fengshui v Bratilsave

http://www.2012rok.sk/wp/laska-a-vztahy ... enach-osho

ta reklama na vrchu, inak mi to bolo oslane aby som sa naucil nieco o zenach :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: lumoska

Příspěvek od Jindra »

s.arik píše:Pokud máš jakékoliv obecné a lehce aplikovatelné tipy na zlepšení energie v bytě, jsem jedno ucho! Uklízím celkem často od té doby, co pes domů přitáhl blechy Nehromadím krámy, ale to je tak vše, co dělám, vůbec neřeším takové ty "rohy" a oblasti dle FS...
tohle jsem teď taky delší dobu řešil
dřív jo, dneska už na geopatogenní zóny nevěřím
vše kolem nás je naše zrcadlo - jakou energii vyzařuješ, taková se Ti vrací (takovou Ti ta zrcadla odrážejí)
jestliže potřebuješ vylepšit v bytě energie, začni takové energie vyzařovat
ale není to sranda, mně to trvalo měsíce, než jsem pochopil, o co jde
jakmile jsem na to přišel, mění se mi svět jak doma, tak na ulici
pracovat s energiemi je úžasné
vzácně to popisuje Anna Hýžová ve své druhé knížce Vitariánství jako cesta. Děkuji, Anno!
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: lumoska

Příspěvek od lumoska »

Rudi nasla nasla....zajtra vam napisem.:) btw v BA neni kvalitneho ucitela..
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: lumoska

Příspěvek od rudo »

lumoska píše:Rudi nasla nasla....zajtra vam napisem.:) btw v BA neni kvalitneho ucitela..
ja som tu reklamu pochpil tak ze ucitelia su neni z BA, ze BA len poskytuje priestory, ale nesiel som hlbsie do tej reklamy

ten Osho ma dokazal rozculit aj sam osebe :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: lumoska

Příspěvek od Jindra »

s.arik píše:Pokud máš jakékoliv obecné a lehce aplikovatelné tipy na zlepšení energie v bytě, jsem jedno ucho!
tak Šárko k tomu tady jedno krásné povídání

https://www.youtube.com/watch?v=puBql0hqIPM

konkrétně Pro Tebe je čas 3:08:45 až 3:12:00, je to úžasné
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

lumoska

Příspěvek od Janek »

Tu sebejistou damu bych vystavil prirodnim silam, aby se ji trochu prerovnal usmev do reality (kosmicke zareni, radon v podlozi...). Pravda to je mozna jen castecne, ale nic preci neni takhle ultimativni :-) anebo jo? Vyrok, ze nic prirodniho nemuze uskodit, je na hranici verejneho ohrozeni, takto interpretovana realita muze ohrozit ty, kteri si to spatne preberou. Kazdopadne originalni a pro me nova myslenka, jiste dusi uklidnujici, jak uvadi Jindra :-)
Jindra píše:
s.arik píše:Pokud máš jakékoliv obecné a lehce aplikovatelné tipy na zlepšení energie v bytě, jsem jedno ucho! Uklízím celkem často od té doby, co pes domů přitáhl blechy Nehromadím krámy, ale to je tak vše, co dělám, vůbec neřeším takové ty "rohy" a oblasti dle FS...
tohle jsem teď taky delší dobu řešil
dřív jo, dneska už na geopatogenní zóny nevěřím
Ale to asi neni jen otazka viry.

Cimz neni dotceno, ze muzes do zrcadla vyzarovat, to se IMHO nijak nevylucuje... ale jak muzes vedet, co dalsiho, od souseda treba, tam do toho "zrcadla" vyzaruje? A urcite nejsou jen GPZ, ale i jine PZ negeo puvodu, zvlaste bydlis-li ve vyssich patrech.

K tomu dodavam jen, ze podle vseho psi, kravy gpz opousteji a kocky, pavouci je udajne vyhledavaji... Maji snad kravy a psi cerne myslenky Jindro? Ostatne technicke vibrace (vysilace) jsou take na bazi generatoru a modulovane signalem, ktery chcme prenest (tedy asociace s zrcadlem tu je)... A GPZ jsou pry (narusene?) zemske vibrace okolo 7-8Hz (tedy kmit 8x za vterinu...?) - no nevim nevim...

Vyzivne cteni: http://cs.wikipedia.org/wiki/Geopatogenn%C3%AD_zóna
http://cs.wikipedia.org/wiki/Geopatogenn%C3%AD_zóna

A k cemu ja jsem vyslovil nepatrnou vyhradu je zde mnohokrate mnoha lidmi vysloveny nazor: "me to nezajima jsk to funguje, ale vim, ze to tak je" - toto mysleni je totiz v primem rozporu s kritickym myslenim a prave a mozna jen na zaklade tohoto pristupu se lide stavaji ovcemi ve vsech systemech, co kdy byly... Potvrzuji to ostatne desitky kapacit v oboru kolem psychologie, ale i jinych...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: lumoska

Příspěvek od cepheus »

Jeniku, nechal bych lidi lidmi a zametl si napred ve sve racionalni mozkovne, heled, Tva nejvetsi modla z podpisu je soucasne 9/11 konspirator, to je prdel, co ? :)
Neva ? :br :wink: http://www.youtube.com/watch?v=uX2dC3hSz94 .. hehehe, my Ti verime :) ..
Hehe, co Raciolky, mlsas pravidelne ? :D https://www.google.cz/search?q=raciolky ... Bg&dur=398

Nic proti panovi nemam, dokonce jej rad posloucham, ten pan vi o mozku lidi vic nez si jiny muzou nechat akorat zdat, je to vedec-nadsenec abych tak rekl nejvyssiho kalibru.
NICMENE .. to ze vim o houslich skoro UPLNE vsecko (z ceho maji vyrobeny zada, lub, kolicky, hmatnik, struny, smytec atd.) jeste neznamena ze jsem automaticky virtuosem :wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

lumoska

Příspěvek od Janek »

Ty jsi stupidni (jeho retorikou receno) clovece, uvedu i proc:

1) on pouze citoval to, co mam v podpisu, autorem je Sutherland. Tak to tu uz po treti! Nedavej stale to stejne. Nuda v Brne...
2) rozhodne nikoliv, ze nekdo, anonymni nula nazve nesmyslne video je jedna vec (tys ho nevidel, ani komenty necetl - zjevne), ale ze druhy clovek na tomto nesmyslu a dezinformaci stavi argumentaci, TY, to se musim opakovane smat...
3) ze zrovna ty, tu argumentujes uplnou kravinou, ktera neni pravdiva ani z 1%, chce se mi rici - nic noveho u Franty Cepheuse-zkratka, jdes stale jen po potvrchu a vubec neresis podstatu...

A ostatnim laskave uved, v jake minute a vterine ten clovek v tebou odkazanem videu, ktere jsi nevidel, konspiruje :-)

4) ad ten kdo vi o houslich vse, neni virtuoz, ale jejich houslar (napr. Giacomo Stradivari) , tos zabil :-) on je tusim patolog. A cos tim chtel rici? Ze je dobre uverit libive myslence a kriticke mysleni (to opet nevymyslel Koukolik) nechat doma ve skrini??? Huh! Anebo ze housle muzu pouzivat, aniz znam princip? No to mohu, ano... A mozek mohu pouzivat k psani prozy, fantazii a science-fiction, o tom zadna!

A vubec, co lezes do tohoto dialogu;-) uz jsem se tesil, ze mi nekdo s vyssim iq reke neco o duchach a ostatni se pridaji... Protoze tatim jsem slysel o duchach jen od lidi, co s nimi moc neumeli komunikovat a tak vysoke iq nemeli ;) a virtuose lze snadno posoudit, kdezto sarlatan se moc snadno nezkouma... Protoze vetsinou mlzi...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: lumoska

Příspěvek od cepheus »

Sam jsi vlezlej jako Pitralon, navic IQ tykve, to taky sedi :D https://www.google.cz/search?q=pitralon ... 42&bih=594
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: lumoska

Příspěvek od Pavluska »

Janek píše: uz jsem se tesil, ze mi nekdo s vyssim iq reke neco o duchach a ostatni se pridaji... Protoze tatim jsem slysel o duchach jen od lidi, co s nimi moc neumeli komunikovat a tak vysoke iq nemeli ;) a virtuose lze snadno posoudit, kdezto sarlatan se moc snadno nezkouma... Protoze vetsinou mlzi...
no zrovna v tomto tématu to podle mě o výši IQ opravdu nebude. ") Člověk s vysokým IQ může být naprosto necitlivý k nějakým duchům ve svém domě... natož s nimi komunikovat.
Je k tomu asi dost literatury. Já četla v poslední době Andělé v mých vlasech od Lorny Byrne, která anděly i duchy... vidí od malička. Nějak se s tím nechlubila a byla považovaná za retardovanou, právě proto, protože ji to dost rozptylovalo. Nakonec ale vyšla s pravdou ven, už jako dospělá.
Ale chápu i Tvoji kritičnost. Tak jako v každém odvětví, i zde se najdou podvodníci, kteří by Ti za mastné peníze odvedli duchy z obydlí. Pokud ale člověk cítí v bytě/domě rozdíl, tak to podvodníci asi nebudou. A i kdyby to bylo placebo, pořád je super, že se člověk cítí líp. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: lumoska

Příspěvek od Pavluska »

Janek píše: K tomu dodavam jen, ze podle vseho psi, kravy gpz opousteji a kocky, pavouci je udajne vyhledavaji... Maji snad kravy a psi cerne myslenky Jindro? ...
pamatuju, že k nám kdysi ve starém baráku (ne ten původní první byt) chodily na okno od garáže různé cizí kočky z okolí (radost jsme neměli). Prostě si lehat. I pes je neodradil. Později když nám léčitelka na dálku určovala (kyvadlem; ať mají šťouralové pré :) ) v plánku baráku, kde jsou GPzóny, tudy přesně jedna vedla. Jinak to místo nikdo extra nevyhledával, takže nás to moc neovlivňovalo. ")

Pavouci? O těch jsem v tomto kontextu nečetla (jen ještě např. o mravencích). My máme teď v přízemním bytě pavouků stále mraky ve všech možných i nemožných koutech (pravidelně je ale ničíme - to se jinak fakt nedá). Lezou zvenčí i z půdy nad námi. Nekončící proud pavouků (od maličkých po "megáče"). Fuj.

Na zmiňované video jsem nekoukala. Videa z odkazů si už většinou nepouštím (jednak kvůli pomalému netu, ale nejen) . 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

lumoska

Příspěvek od Janek »

Video si pust - uvidis, ze v nem neni ani slovo o tom, co se tvrdi v nadpisu, ten pan rozhodne nic o konspiraci netvrdil, to jen jeden hlupak neco spatne vyhodnoti a druhy od nej opisuje... Aniz by to podrobil tomu kritickemu zkoumani, bohuzel takhle funguje 80% lidi :-(

Jinak je video neskodne a kdyz zkopirujes do browseru tuto adresu:
youtube.com/watch?v=uX2dC3hSz94
tak dokonce ani zadne cookies na tebe nic neprozradi ve spojitosti s timto forem :-)

-----
Mslel jsem si, ze pavouku se zbavis tak, ze vyhubis jejich potravu, co by v byte delali, kdyby tam nemeli hmyz? A kudy lezou? Deravym stropem - tam je palubkovy zaklop nebo proste nejaka dira od topeni? Nejak si to neumim predstavit, pri stukovem stropu, mi lezli z venku oknem nebo se vykrmili mistnimi mouchami z malickych pavouku.

Ale to je jen JPP, ze jmenovana zviratka mohou cosi detekovat, me se to vlastni zkusenosti se psy a kockami nejak nepotvrdilo (lehaly kde se jim chtelo), proto jsem napsal "pry, udajne" - zkratka ze se to tak traduje, ale nelze na to moc spolehat. Mozna asi jak ktery jedinec, vazne nevim. S temi zviraty je to i v diskusi k tematu na te wikipedii.

----
Ad iq: prave proto me velmi zaujalo, ze nekdo, kdo ma vysoke iq (zrejme uredne zmerene), tak vidi duchy a jeste to muze vedome ovladat (vidim/nevidim), s tim jsem se dosud nesetkal a proto me tento fenomen zaujal.

V neposledni rade me to zkratka velmi zajima, jak tyhle veci vubec funguji, protoze jsem CASTO slysel uplne (a tim myslim zcela prokazatelne) nesmysly z ust tzv. senzibilu, cimz nerikam, ze nekteri z nich citlivejsi jsou a mohou to i vedome ovladat a vedi vocogo (vetsina z nich ne).

Rozhodne nemam v umyslu neco zesmesnovat, jen me to zkratka zajima vic, nez asi bezne lidi, co hned vsemu uveri, i kdyby jim senzibil tvrdil ze cerna je bila a vpravo je vlevo a ze faze v el. zasuvce je v prave dirce apod.

Ztim jsem nasel http://pomocsvetla.cz/leceni-a-meditace ... ii-jezise/ nejaky svetelny sloup co leci zemi, to je ono? Neumim si predstavit, jak nekdo za par svestek zformuje energii tak, aby byla detekovatelna (a nebo ovlivnovala sve okoli) v radiusu 15 km - zkratka mam velke mezery ...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: lumoska

Příspěvek od rudo »

ja sa zaujimam skor o duchny ako o duchov, je to take erotickejsie

ale aj s duchmi sa da poklabosit

a co ma jako bejt?

nekdo de kecat do hospody a taky to nerika nic o inteligenci nebo jo ?

kocky ma vzdy vyhladavali uz od detsva, znamena to ze je ve mne duch ?

to doufam, ja jsem nikdy nechtel bejt ten bezdusovej, protoze to bych teda vlastne nebyl,ze jo?, ja jsem totizto muj duch

duch - co je na tom, tech je vsude plno
nekdy s nimi sranduju:

hele vole, upadlo Ti telo, kdes ho zapomnel ?
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: lumoska

Příspěvek od Pavluska »

Janek píše:Video si pust...

-----
Mslel jsem si, ze pavouku se zbavis tak, ze vyhubis jejich potravu, co by v byte delali, kdyby tam nemeli hmyz? A kudy lezou? Deravym stropem - tam je palubkovy zaklop nebo proste nejaka dira od topeni? Nejak si to neumim predstavit, pri stukovem stropu, mi lezli z venku oknem nebo se vykrmili mistnimi mouchami z malickych pavouku.

...
Janku, já reagovala na odkaz Jindry, což jsi vyhodnotil jako sebejistou dámu.... neviděla jsem to. Aspoň vidíš kolik je tady různých odkazů. Když by to člověk všechno rozklikal, nedělal by nic jiného (a já dneska ještě něco jiného dělat chci :) ).

S těmi pavouky jsem si myslela to samé. ") Ale tak to fungovalo asi jen v ČR. Tam byl semtam pavouk. Tady je to úplně jiné. Že by tu měli nějak strašně potravy se mi nezdá a nechápu kde se teda pořád berou (a co žerou). Občas si myslím, že žijí z prány. :mrgreen:
Jinak při zdejší konstrukci se nedá divit vůbec ničemu. To nemusíme ani příliš rozebírat (chudák Lumoska). ") Já bych naše obydlí nazvala "spíchnuté horkou jehlou", ale možná jsem jen zvyklá na české domy.

Nedivím se tomu, co píše Lumoska, nejspíš proto, protože jsem se setkala se spoustou "citlivých lidí"... pro mě je normální to co je pro mnohé lidi už dávno za hranicí (prostě to označí za šarlatánství atd). Mám taky ráda čistá racionální vysvětlení, pokud to situace dovolí. Někdy to tak snadné ale není. ")
Asi jako by někdo zkoumal a definoval lásku. Člověk to cítí a nepotřebuje popisovat...

Už mizím, Lumi. Hezký večer. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: lumoska

Příspěvek od lumoska »

Rudo....dakujem za info v Lenuskynom denniku.
To o ucitelovi uz viem. Bohuzial sa to tu schopnimi ucitelmi nehemzi, ale do cesty mi prichadza kopec zaujimavich ludi. Po detoch snad budem mat energiu na tieto veci. Pri synovi sa otvaram celkom casto, alebo ked sme len sami traja spolu.♡
Momentalne vsak preladovanie, ci ucenie je nad moje sily. Mozno ked sa dospime konecne. :D zas sa to trosku zhorsilo, ale vyslo mu 7 zubov tento tyzden, tak to bude tym....
zajtra snad napisem tebe aj sarke tu sz.
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: lumoska

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
S těmi pavouky jsem si myslela to samé. ") Ale tak to fungovalo asi jen v ČR. Tam byl semtam pavouk. Tady je to úplně jiné. Že by tu měli nějak strašně potravy se mi nezdá a nechápu kde se teda pořád berou (a co žerou). Občas si myslím, že žijí z prány. :mrgreen:
Jinak při zdejší konstrukci se nedá divit vůbec ničemu. To nemusíme ani příliš rozebírat (chudák Lumoska). ") Já bych naše obydlí nazvala "spíchnuté horkou jehlou", ale možná jsem jen zvyklá na české domy.
Pavli tady taky tak

z domu si pavuky ani napamatm ale tu su vsade zvycajne to riesim vysavacom od velkych tenonohoch po velke masite cez male aj tei jedovate co maju bileu bodku na riti

su vsade najme okolo okien
tunajsie stavby su take dute steny uplne lehnisko pre vsetko

tu nemaju co dnu zrat a ano asi su breathariani

aj v zime ked tu nie je absolutne zoadny hmyz tak sa pavuci tlaia pekne do teplucka a radi maj aj plafon na sprche idu za vlhkostou?

zena vraj _ aspon pavuky sa na mna pozeraju ked sa sprchujem

mozno je to len zalezitost britskeho imperia pavauky su poddany jej velicenstva a v tejto kolonii...
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: lumoska

Příspěvek od rudo »

lumoska píše:Rudo....dakujem za info v Lenuskynom denniku.
To o ucitelovi uz viem. Bohuzial sa to tu schopnimi ucitelmi nehemzi, ale do cesty mi prichadza kopec zaujimavich ludi. Po detoch snad budem mat energiu na tieto veci. Pri synovi sa otvaram celkom casto, alebo ked sme len sami traja spolu.♡
Momentalne vsak preladovanie, ci ucenie je nad moje sily. Mozno ked sa dospime konecne. :D zas sa to trosku zhorsilo, ale vyslo mu 7 zubov tento tyzden, tak to bude tym....
zajtra snad napisem tebe aj sarke tu sz.
moc drzim palce

vies ani neviem ako som sa ja dostal do toho stavu ja si myslym ze ked si pomyslym ze to takto chcem tak sa to tak stane

takze musis verit ze taky stav je samozrejmy a ze ho chces mat, tak sa to v tebe same prepne, netreba ucitelov ani kurzy a usilie

ono to pride akosi same ak mame jasnu objednavku pre vesmir


najme teraz po tomto slnovrate sa zmenil system tak ze ak naozaj nieco chces, mas to jasne a davas tomu spravne emocie pride to takmer okamzite express delivery

mne sa teraz valia veci takou rychlostou

nieco co predtym bola tazka namaha a trvala velmi dho teraz hned

len sa zbavit strachu z toho celeho

a nezdrzovat sa vysvetlovanim neveriacim

:br
Naposledy upravil(a) rudo dne ned čer 29, 2014 0:49, celkem upraveno 1 x.
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: lumoska

Příspěvek od Janek »

Pavlusko, tak on ti jindra si da praci a presne oznaci stopaz, tusim celkem 3 minuty videa a zbytecne? Nekteri pavouci vydrzi jen o vode pry skoro 2 roky.

Rudo, jasne, na neveriaci zvysoka s.at ;-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: lumoska

Příspěvek od ajla »

Lumoško, klidně piš svoje zkušenosti s "neviditelným světem" dnes je vás už dost, co máte tuto schopnost, je to normální. Pro nás je dobré vidět, jak tito lidé umí přijímat svůj život se vším všudy, nevyhledávají výhody pro sebe, jsou upřímní a často morálně kvalitní. Díky za sdílení :)
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: lumoska

Příspěvek od lumoska »

Dakujem Ajli....ano mas pravdu. A rodia sa deti coraz citlivejsie, takze v tom vidim trochu nadej na lepsiu buducnost. Uz je kopec ludi aj dost silnich aby odolalo aj degradaciam vychovy.
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: lumoska

Příspěvek od lumoska »

Btw ako pisal Rudi o mavani s ludmi po slnovrate...tak moja mama skoncila v nemocnici, heh. Aspon uz vidim spojitost, ze preco zas tak nahle zhorsenie. Plus sa ozvala svokra a chce vidiet vnuka, takisto moj otec. Zaujimave.
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: lumoska

Příspěvek od cepheus »

Nakopat jim zadky nevericim psum, jj rudi ! :D
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

lumoska

Příspěvek od Janek »

A ona nekdy svokra a tvuj otec riekli: nechci videt vnoucata??? Prooc?
Ano, ze na jare je organismus zatizeny a nejvic inarktu je po ranu, jsem uz slysel hoodne davno...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: lumoska

Příspěvek od Pavluska »

:)))

Rudi, to mi připomnělo, jak jsem vysavačem omylem vysála černou vdovu, pak na to ve spěchu zapomněla a pak se děsila vysavače i toho, kde ještě případně pavouk vandruje.... ") Ale to nebylo tady, naštěstí. Tady takové pavouky většinou nemáme. A řešíme to cca ručně. Víc popisovat nebudu. Je tu dost citlivých lidí. :)
Hihi, Tvoje žena je ráda a já nesnáším když nade mnou při sprchování zas něco visí od stropu. Brrr.
Jakože bez jídla vydrží, to mi hlava bere, ale jak se vesele a rychle rozmnožují, to už ne. Asi teda přece jen mají co žrát. ")
A tedy tento problém máme jen v tomto bytě, v předchozích ne. Tady je to přízemím i zároveň blízkou půdou a tak.

Jo, takové baráky (duté stěny...) co popisuješ, jsou i v usa a pravidelně člověk mohl vidět v tom dokument. seriálu o zvířecích invazích jak si tam ta všechna zvířátka vesele žila a množila se. ") Nakonec museli některé rodiny i utéct. Docela chápu v případě štírů a spol. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: lumoska

Příspěvek od Pavluska »

Janek píše:Pavlusko, tak on ti jindra si da praci a presne oznaci stopaz, tusim celkem 3 minuty videa a zbytecne?
stopáž označoval jen pro Šárku, ne?! :)
Já si odkazy na videa poslední dobou opravdu spíš nerozklikávám. Mám ráda kvalitní filmy, to ano... ale různá videa z odkazů už tolik ne. Vlastně to "dodělala" ta videa s Teal tady. Pustila jsem si to a měla z toho hrozný pocit. Nešlo o obsah, ale to co jsem z videa cítila... nevím.. podprahově. Tak jsem to zmínila, že mi to nešlo dokoukat a cca proč a Ruda začal s tím, že to bylo proto, že je Teal hezká ženská a že žárlím. Což je směšné (moje drtivá většina kamarádek jsou nádherné ženské a nechápu, proč by měl člověk žárlit.. tak hnusná snad taky nejsem ") ). ") Po čase Teal někde psala, s čím vším se ve svém životě ještě psychicky nevyrovnala a dovysvětlilo mi to moje pocity co jsem z ní měla. Nemuselo to být zlo, ale harmonie to teda nebyla.
Přitom texty od Teal mi tolik nevadily (i když taky nic nového pod sluncem).
No co se tady obhajuju. ") Čeká mě stěhování a věci okolo toho, takže zas taková hromada času není.
Snad Jindrovi nevadí, že jsem jeho odkaz nerozklikla. Kdyžtak se omlouvám a přeju krásný večer. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: lumoska

Příspěvek od rudo »

a jeje tak zase som ja na vine

to uz je moj udel v tejto inkarnacii, zvykam si

:br

naozaj to tak bolo pochopene ?

Teal som uz tak davno nepozeral a ani nejak nemam na nu chut
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: lumoska

Příspěvek od s.arik »

já si naopak pamatuju, že tu někdo psal o "dábelských" podprahových symbolech v jejích videích, nebudu psát kdo, možná bych to skopala.
mi se obecně hnusí všechna videa gurů, ať už jde o práci s emocemi, duchovní růst, dokonce i zdravá strava...i od svých oblíbenců čtu jen texty.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: lumoska

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:a jeje tak zase som ja na vine
nee :) jen mi tenkrát ta videa opravdu nesedla a vadilo mi, že mi nevěříš, že prostě nesedla. Ale klídek. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: lumoska

Příspěvek od Pavluska »

s.arik píše:já si naopak pamatuju, že tu někdo psal o "dábelských" podprahových symbolech v jejích videích, nebudu psát kdo, možná bych to skopala.
mi se obecně hnusí všechna videa gurů, ať už jde o práci s emocemi, duchovní růst, dokonce i zdravá strava...i od svých oblíbenců čtu jen texty.
jee, díky za stručnější shrnutí... cítím to podobně. :)
Jinak kdo psal ještě co o těch videích to už si taky moc nepamatuju.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: lumoska

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:Teal ma fascinuje, v kazdej teme ma nazory zhodne s mojimi naprikald o karme, vsetko je inak ako hovoria stare ucenia
Hahaha .. uz Te rudi Teal nefascinuje ? A jak se Ti to cece stalo ? :D

Neco o subliminal mesages v jejich videjkach sem Pavli daval Zrout:) : http://dolezite.sk/Teal-Scott-manipulac ... 00n1W.html
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: lumoska

Příspěvek od Zdeníno »

s.arik píše:mi se obecně hnusí všechna videa gurů, ať už jde o práci s emocemi, duchovní růst, dokonce i zdravá strava...i od svých oblíbenců čtu jen texty.
Obrázek
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

lumoska

Příspěvek od Janek »

"Nevěřte mi jen proto že to říkám já, ale důkladně si to prověřte" To také doporučuji všem lidem a u všeho čemu máme tendenci hned uvěřit, bez důkladného prozkoumání a to jen proto...
Konec citace
---

Jinak viz zbytek diskuse tam: zijte vlastni zivot... Moje rec :-) jako vysvetleni toho, proc si nekdo nepusti video, sorry, hloupost... Je fakt, ze kdyz jsem v ramci nizkorozpoctoveho ziti jel vyhradne na gprs/edge mi videa take delala problem (prece jen unlimited net byl o 200,- drazsi).

Podprahove signaly jsou vsude a ovlivni obvykle spodnich 50% a ne nekoho, kdo cte tuhle diskusi... To si malo verite lidicky... Mimo hypnozy vam malokdo neco vnukne...

Takze Astari jsou zli? To jsem nevedel. A ze ridili Hitlera?
Hitler Astar HQ :-)

https://m.youtube.com/watch?v=YqobWjSUnTc

Husty :-) stejne jako ty textove bludy.., ostatne viz pomatenci co vsude vidi dabla :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: lumoska

Příspěvek od Pavluska »

Janek píše: jako vysvetleni toho, proc si nekdo nepusti video, sorry, hloupost... Je fakt, ze kdyz jsem v ramci nizkorozpoctoveho ziti jel vyhradne na gprs/edge mi videa take delala problem (prece jen unlimited net byl o 200,- drazsi).
:) Janku, Ty by sis měl najít ženskou. Nebo něco co by Tě tak zaměstnalo, že bys pak nesoudil hlava nehlava druhé...

Hezký večer
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět