xHardCorex Snad dennik

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

lumoska píše:Taky znalec teda nie som :D

Heh, no vidis ako im pomahas...to aj u nas tak funguje, potom sa cudujem, ze vcera som si nakupila a dnes nemam co jest :mrgreen:
A moj chlap je vsetko co jem aj ja. Ked vidi, ze si davam na ranajky ovocie, aj on chce...salat? aj on chce :D Ale sameho ho to nenapadne. Nehadam sa, len nech papa raw kolko sa da.
Tak neznasam tie take sypke jablka.

Hlavne ludi do toho netreba nutit. Nech si k tomu najdu vlastnu cestu. Napr aj moja frajerka. Tej to bolo spociatku " nesympaticke " ako sa stravujem. A teraz ma prosi aby som urobil nejaky salat :) alebo mi je klicky hrachu a cicera:)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od lumoska »

presne presne :D
Celý život žiadne hranice.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

10/63 Insanity - Plyometric Cardio Circuit

Příspěvek od xHardCorex »

Toto video mi pride ozaj najtazsie zo sady videii v tomto treningu v prvej faze. Rozcvicka je uplne v pohode. Zvladam ju v tempe ako cvicenci na videu. Strecing som si dost oblubil. V podstate som ho nikdy ani pocas cvicenia s cinkami nerobil preto mam niektore slachy dost stiahnute ale dava sa to pomaly dokopy.

Hlavne cvicenie pozostavalo z 2* 3 kol v inej intenzite. V tej najtazsej sa pridali este 2 cviky ktore ma doslova dopismena dorazili.

V druhej casti uplne identicky pristup ale ine cviky. Boli tam take podivne cviky na brucho ktore vychadzali z polohy ako kliky. Tie boli neskutocne tazke. Teda aspon pre mna. Na konci boxeske udery:)

Telo stale vyplavuje adrenalin tak sa mi trasu ruky, citim pekne rozpalene svalstvo.

Po treningu klasicky napoj : Banan, lanove semienko a stipka himalajskej soli na doplnenie sodika.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

11/63 Insanity - Cardio Recovery

Příspěvek od xHardCorex »

Staticke video. Je to taky strecing celeho tela. Dava mi to riadne zabrat. Este viac ako tie rychle makacky. Prebehlo to TAZKO.... Je pre mna ozaj problem sa niekedy v tych napnutych polohach udrzat ten cas ako vo videu.

Inak po treningu 2 banany kdezto som sa tak moc nespotil ani tu himalajsku sol som nedaval.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

12/63 - Insanity - Cardio Power & Resistance

Příspěvek od xHardCorex »

Dnes sa priznam ze som to statocne odflakol. Rano som skoro vstaval, nemal som dostatok energie.. ale viem to su len a len moje vyhovorky.

Rozcvicka uz bola kriticka. Hlavne cvicenie som v poslednych fazach nedokazal predychat.

Po treningu 2 jablka + lanove semienko.

Celkovo nespokojnost. Zajtra ma caka to Pure Cardio + sa k tomu pridava samostatne video na brucho. cize spolu cca hodinu cisteho cvicenia. Dufam ze to pojde lepsie ako dnesok.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od lumoska »

akurat si to taham, nech si to pozrem cele...mozno najdem aj niake zatial nepoznane cviky, alebo vychytavky...ktorymi potom budem mucit ludi na treningu :D

Drzim palce :)
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od s.arik »

Líbí se mi ta videa, cos linkoval. Kdysi jsem cvičila denně podle bodyrock.tv, řekla bych, že jde o něco velmi podobného.
Aktuálně mi ale jako těhotné takové prudké hopsání nedělá úplně dobře - v prvním trimestru (kdy jsem blila až 12x denně a bylo mi furt mizerně) jsem se přeorientovala na poklidný strečink, přesněji cviky L. Mojžíšové a jógu, plavání... Ale něco pořádně aerobního mi opravdu chybí :(

Díky za tip "makat 20 vteřin, 10 pauza, opakovat 8x", to si zapamatuju. Nevím, jestli to bude lepší, než jak jsem cvičila dříve - 20-50 minut jsem se snažila makat úplně nonstop, samozřejmě ne jeden cvik, ale neustále točit čtyři či více cviků dokola. Aerobní to bylo řádně, nakolik to ale mělo efekt na jednotlivé svaly těžko posoudím.

Dneska jsem si dala 160 dřepů (8x20) a to je tak jediný cvik bez nárazů a napínání břicha, co mě napadá. Ještě bych brala něco na zádové svaly, donedávna jsem trochu stahovala kladku a veslovala, ale už mi skrz břicho vadí i to.

Nemáš nějaká videa toho strečinku s výdrží v dané poloze? Protahování já můžu :) I když se mi zatím nejvíce osvědčila jóga, vyzkouším klidně i něco nového.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

lumoska píše:akurat si to taham, nech si to pozrem cele...mozno najdem aj niake zatial nepoznane cviky, alebo vychytavky...ktorymi potom budem mucit ludi na treningu :D

Drzim palce :)
Urcite sa tvoji cvicenci potesia. Ono je zaklad na nejaky dalsi rozvoj dynamiky a sily trening menit. A vdaka za podporu:)
s.arik píše:Líbí se mi ta videa, cos linkoval. Kdysi jsem cvičila denně podle bodyrock.tv, řekla bych, že jde o něco velmi podobného.
Aktuálně mi ale jako těhotné takové prudké hopsání nedělá úplně dobře - v prvním trimestru (kdy jsem blila až 12x denně a bylo mi furt mizerně) jsem se přeorientovala na poklidný strečink, přesněji cviky L. Mojžíšové a jógu, plavání... Ale něco pořádně aerobního mi opravdu chybí :(

Díky za tip "makat 20 vteřin, 10 pauza, opakovat 8x", to si zapamatuju. Nevím, jestli to bude lepší, než jak jsem cvičila dříve - 20-50 minut jsem se snažila makat úplně nonstop, samozřejmě ne jeden cvik, ale neustále točit čtyři či více cviků dokola. Aerobní to bylo řádně, nakolik to ale mělo efekt na jednotlivé svaly těžko posoudím.

Dneska jsem si dala 160 dřepů (8x20) a to je tak jediný cvik bez nárazů a napínání břicha, co mě napadá. Ještě bych brala něco na zádové svaly, donedávna jsem trochu stahovala kladku a veslovala, ale už mi skrz břicho vadí i to.

Nemáš nějaká videa toho strečinku s výdrží v dané poloze? Protahování já můžu :) I když se mi zatím nejvíce osvědčila jóga, vyzkouším klidně i něco nového.
Tie drepy su celkovo velmi dobry cvik. Osobne som ich kedysi vobec necvicil. zacal som ich cvicit asi pred 3 rokmi a dost som si ich oblubil. Predsa su to najvacsie svaly na celom tele.

Ak chces mozem ti poslat tie videa kde je to cisto o tom strecingu. Podla mna sa ti to bude aj v tehotenstve cvicit vcelku pohodlne.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od lumoska »

hej ja viem...obcas niaka novinka nezaskodi. Hm, neviem o ake drepy sa jedna, ale take klasicke dost nicia kolena...
Celý život žiadne hranice.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

lumoska píše:hej ja viem...obcas niaka novinka nezaskodi. Hm, neviem o ake drepy sa jedna, ale take klasicke dost nicia kolena...
Drepy treba vediet cvicit. Ak je dobra technika : kolena musis drzat vzdy v takej polohe aby nepresiahli cez spicky.

http://www.youtube.com/watch?v=IewlDXTfbjU ten pohyb je skor zadkom.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od s.arik »

Rovná záda, chodidla se dotýkají země celá, úhel v kolenou ne menší než 90 stupňů a je to v pohodě...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od s.arik »

A hele, tihle na videu jdou níže než já, to se fakt může? :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od lumoska »

plus neprepinat kolena a mozno hej potom
Celý život žiadne hranice.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

s.arik píše:A hele, tihle jdou níže než já, to se fakt může? :)
Moct sa urcite moze. ale podla mna je to zbytocny luxus heh.. do tych 90 stupnov... Potom to uz urcite ma aj vplyv na bolest kolien.

Inak toto je v celku vychytavka : http://www.youtube.com/watch?v=IRhFRdxExv0
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od lumoska »

my robime drepy v shiko dachi :) Iba sa zdvihas hore dole v postoji, bez toho aby si vystrel uplne kolena a na stehna je to dost good.
Přílohy
shiko-dachi.gif
shiko-dachi.gif (1.07 KiB) Zobrazeno 16007 x
Celý život žiadne hranice.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

lumoska píše:my robime drepy v shiko dachi :) Iba sa zdvihas hore dole v postoji, bez toho aby si vystrel uplne kolena a na stehna je to dost good.
Presne nieco je v tom videu kde sa robia tie pomale pohyby:) A vazne je to riadne tazke:) palia ma z toho vsetky svaly na stehnach...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od lumoska »

njn, kukam...ok neobjavila som nic nepoznane v tych videach, nevadi:)
Celý život žiadne hranice.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

lumoska píše:njn, kukam...ok neobjavila som nic nepoznane v tych videach, nevadi:)
Tych cvikov nie je az tak vela. hlavna je ta pointa zvysovania intenzity:)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Preve som vysiel z vane. Urobil som si horuci kupel v Epsomskej soli. Dost ma to unavilo ale mam taky prijemny pocit. Evidentne som mal znacny nedostatok horcika.

Kedze aj u nas na severe zacina rast zelena trava planujem si coskoro urobit zeleny napoj z pupavy (ta ma vraj toho horcika najviac) + datelina.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Poznate niekto film Into the Wild?

Tu je k nemu soundtrack a nejake kratsie video... vyzera to v celku pekne http://www.youtube.com/watch?v=ouANEo2w0Pg
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od culka »

Samira píše:Vcera som zlahka mrkla na to video... moje nervy! :D
Skusila by som to dakedy, uvidime ;)
Milacik poskytnem ti na to travu pod patiom, aj ti ju vykosim. Ja si zatial s tvojim muzom lahnem na nase vyklapacie lehatka a dame si asi melon (alebo rum, kavu, vino, jahody,.....)

To co za vtaka tu mame medzi sebou? V piatok som len tak trosku skusila tie tvoje dalsie videjka. Dnes je nedela vecer a este stale neviem chodit dole schodami. Teda hore to tiez nieje bohvieco, ale cestou dolu sa mi chce plakat.
Chemicke inzinierstvo vravis. Uz si nepamatam, ako sa ten tusim vtedy docent volal, ale vietor z tej skusky sme mali vsetci.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

culka píše:
Samira píše:Vcera som zlahka mrkla na to video... moje nervy! :D
Skusila by som to dakedy, uvidime ;)
Milacik poskytnem ti na to travu pod patiom, aj ti ju vykosim. Ja si zatial s tvojim muzom lahnem na nase vyklapacie lehatka a dame si asi melon (alebo rum, kavu, vino, jahody,.....)

To co za vtaka tu mame medzi sebou? V piatok som len tak trosku skusila tie tvoje dalsie videjka. Dnes je nedela vecer a este stale neviem chodit dole schodami. Teda hore to tiez nieje bohvieco, ale cestou dolu sa mi chce plakat.
Chemicke inzinierstvo vravis. Uz si nepamatam, ako sa ten tusim vtedy docent volal, ale vietor z tej skusky sme mali vsetci.
Tak ja som extrem vo vsetkych smeroch :)

Tiez som mal podobne skusenosti pri prvom videu. To chodenie dole schodami je vazne vtedy vacsi problem ako chodit hore. Doslova sa mi podlamovali nohy.

Tak nastastie ja uz na tej katedre koncim. Dufam ze ma vezmu na doktorandske na vyzivu. Tam ma to bude bavit.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Samira »

culka píše:
Samira píše:Vcera som zlahka mrkla na to video... moje nervy! :D
Skusila by som to dakedy, uvidime ;)
Milacik poskytnem ti na to travu pod patiom, aj ti ju vykosim. Ja si zatial s tvojim muzom lahnem na nase vyklapacie lehatka a dame si asi melon (alebo rum, kavu, vino, jahody,.....)
Ako frisko si ma prehovorila. Mas tri lehatka?
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od culka »

Mam
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

ufffffffffffffffffffffffffffffffffffff. vidite kolko je tam f??? no tak malo casu mam :) ale uz sa to lepsi .. pomaly ale isto

Opat prislo aj odhodlanie a sila ist na surovej strave. Pocas sviatkov som zasa prepadol varenemu...

Dufam ze s peknym pocasim uz nebude dovod ochutnavat varene... Inak som bol posledne dni uplne zniceny. Rana ako keby som bol niecim omameny. To varene neskutocne otupuje cloveka....

Na raw su rana uplna pohoda. Vstanem, dam trocha vody a fungujem :)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Banany v lidli za 88centov... no nekup to
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od s.arik »

xHardCorex píše:Na raw su rana uplna pohoda. Vstanem, dam trocha vody a fungujem :)
Taky to tak vnímám.
Začínám den litrem osmozové vody a až po delší době dvě tři jablka nebo jiné ovoce, a je to úžasné. Jednou za čas, když jsem mimo domov a nelíbí se mi jablka v obchodě a ani je nemám kde a kdy umýt etc., pochutnám si na nějakém tom šátečku nebo koláčku, jé to je dobrota, ale pocity potom jsou takové down. Později během dne úlety nevnímám vůbec, ani trošku, ale začít den pečivem už nepociťuju jako ok docela zřetelně.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Ja teraz skusam ten "Zelený nápoj – zázrak pro zdraví".. Chutovo to nie je teda nic. Uvidim ako s tym budem spokojny po cca tyzdni uzivania heh. Ale inak som si dost oblubil pit vodu s vitaminom C + jedla soda. Ma to konzistenciu ako nejaka malinovka:) teda neprehanam to. max. 6 gramov vitaminu + nejake 3 gramy sody.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Dnes som si urobil tu zelenu zbrndu zdravia. Uz mi ani ta chut nevadila. Aj som toho dnes vypil 2nasobok toho co vcera co mi trocha porusilo travenie. Asi pre ten horcik v tych pupavach... Ale inak mam z toho dobry pocit. Teda co sa tyka ucinkov... Citim sa taky lahsi :)

Inak sa pripravujem na dalsiu ocistu pecene tak som nakupil jablka a nejake hrusky
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od culka »

Ked si ten zabi sliz budes zase robit, prihod banan alebo datlu. S tymto drobnym vylepsenim sa toho neviem dopit.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

culka píše:Ked si ten zabi sliz budes zase robit, prihod banan alebo datlu. S tymto drobnym vylepsenim sa toho neviem dopit.
Nad tym bananom som rozmyslal. Je to taky univerzalny zlepsovak. Aj ked pomaly si zvykam na tu chut. Nepijem to ani len z odporom. Praveze je to uplne prirodezene.

Len ludia na mna nejako divne pozeraju ked si rano trham datelinu :D

Inak mi konecne dozral ananas tak je vyborne sladky a stavnaty. Behom hodinky som ho zjedol cely.. a pritom mi tu zrel skoro 2 tyzdne :(
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od buc11 »

xHardCorex píše:
culka píše:Ked si ten zabi sliz budes zase robit, prihod banan alebo datlu. S tymto drobnym vylepsenim sa toho neviem dopit.
Nad tym bananom som rozmyslal. Je to taky univerzalny zlepsovak. Aj ked pomaly si zvykam na tu chut. Nepijem to ani len z odporom. Praveze je to uplne prirodezene.

Len ludia na mna nejako divne pozeraju ked si rano trham datelinu :D

Inak mi konecne dozral ananas tak je vyborne sladky a stavnaty. Behom hodinky som ho zjedol cely.. a pritom mi tu zrel skoro 2 tyzdne :(
já jsem s tím taky experimentoval s tou zelenou bombou,
1. hlavně ščáva je o 1000 procent lepší než mixáže
2. taký koncentrát je ale hodně silná káva, většinou dám velkýho loka a dlouho v hubě žmoulám a někdy i vracím, ovšem suprovej je zředěnec 1:1, lepší než škopek
3. -s čímkoliv sladkým je mi to horší
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

To som aj cital na zdravi-az kde pisal Jarda, ze odstavene vypije tak 2 dcl a ze ma dost ...

Ja odstavovac nemam tak zatial len mixujem... Ale inak mi to zacina aj chutit. Nepridavam do toho nic. iba trocha vitaminu c na stabilizaciu.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Sweetie »

culko :D
je potreba aby sis odstavnovac koupil, staci rucni, pac na zele stavy staci minimnozstvi a to umeles. ja ted nemelu ani nesbiram, neni cas, ale nedavno jsem si dala frtana v nakupnim centru, naservirovali mi ulisovanej wheatgrass? do frtana s podsalkem a slice z pomerance.melo to grady, pila jsem to pomalu a projelo to mnou az do morku kosti :)
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Tak ja by som si rad kupil odstavovac len nie je zaco. A tie odstredivky si kupovat nechcem. pride mi to ako zbytocne vyhodene peniaze. A plati stare porekadlo " nie sme tak bohati aby sme si dovolili kupovat lacne veci"...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od kveta »

HardCore,

je ok že nechceš, nebo spíš nemůžeš odštavnovat. já dělám hodně stávy tak, že ovoce rozmixuju a pak propasíruju přes síto, jako např. hroznový víno. Melouny jen rozmixuju ani necedím. Ale okurky a rajský, nebo ananas děláme na odstředivce, a štávy nám svědčí. Není to ten nejlevnější typ odstředivky, ale jeden z nejdražších ale my ho koupili novej nepoužitej na trhu za čtyri dolary, v obochdě novej za stodvacet. tak asi tak.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

kveta píše:HardCore,

je ok že nechceš, nebo spíš nemůžeš odštavnovat. já dělám hodně stávy tak, že ovoce rozmixuju a pak propasíruju přes síto, jako např. hroznový víno. Melouny jen rozmixuju ani necedím. Ale okurky a rajský, nebo ananas děláme na odstředivce, a štávy nám svědčí. Není to ten nejlevnější typ odstředivky, ale jeden z nejdražších ale my ho koupili novej nepoužitej na trhu za čtyri dolary, v obochdě novej za stodvacet. tak asi tak.
Tak tomu sa vravi akcia:) Ja som teraz dostal od kamosa destilator. len v nom treba opravit termostat.

Inak uz som skusal robit tie stavy ako pises. Mixer mam...Som si tak robil jablkovu stavu ale je s tym vela zbytocnej roboty. Osobne by som si chcel kupit Hurom Slow Juicer. Len potrebujem nasetrit peniaze. V ramci pomeru kvalita a cena je to asi to najlepsie co som videl spomedzi odstavovacov.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od buc11 »

xHardCorex píše:
kveta píše:HardCore,

je ok že nechceš, nebo spíš nemůžeš odštavnovat. já dělám hodně stávy tak, že ovoce rozmixuju a pak propasíruju přes síto, jako např. hroznový víno. Melouny jen rozmixuju ani necedím. Ale okurky a rajský, nebo ananas děláme na odstředivce, a štávy nám svědčí. Není to ten nejlevnější typ odstředivky, ale jeden z nejdražších ale my ho koupili novej nepoužitej na trhu za čtyri dolary, v obochdě novej za stodvacet. tak asi tak.
Tak tomu sa vravi akcia:) Ja som teraz dostal od kamosa destilator. len v nom treba opravit termostat.

Inak uz som skusal robit tie stavy ako pises. Mixer mam...Som si tak robil jablkovu stavu ale je s tym vela zbytocnej roboty. Osobne by som si chcel kupit Hurom Slow Juicer. Len potrebujem nasetrit peniaze. V ramci pomeru kvalita a cena je to asi to najlepsie co som videl spomedzi odstavovacov.
já mám ščavičů několik, ale nejvíc ščavím v hubě, je to nejlepší, nejvýtěžnější a vůbec, a zbytků se zbavuji vyflusáváním (ve společnosti nenápadným)
krom GS mám i 600W odstředivku páč s jabkama (mám domácí bio, ale hnusný chuti, který se mně neschce ani vkládat do úst, tak ty ščavím) bych se na GSU asi zbláznil
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od kveta »

já coby bývalá pijavice pivní si zachovala zlozvyk popíjení opojného moku ze skla. Na štavnění v hubě nemám trpělivost, což se i sama sobě divím, páč mě to baví a tak sice provozuji ale ne dostatečně. Jinak jsme několik měsíců štavnili na dvou super drahých zdravotních odštavnovačích a žádnýho rozdílu co se týče výživných hodnot štáv jsem si nevšimla. Jinak moje vnímavé tělo reaguje na vše celkem rychle, jéé, k tomu se hezky rýmuje krychle, škoda, že se to sem nehodí.. :mrgreen: jo, taky když je nějaký ovoce ne chutný, tak štavu z toho vypiju v pohodě, holt nezapře se česká pijanka.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

1/3 post

Příspěvek od xHardCorex »

Som sa rano rozhodol ze si dam 3 dnovy post. Potrebujem vycistit telo a tiez hlavu od vsetkeho. Uz pomaly dopisujem diplomovu pracu tak mi to pomoze.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Jindra »

Jo bezva rozhodnutí
Taky jsem chtěl teď na víkend něco dát, ale vypadá to konečně na společný šopáček s manželkou, která už zase jí, no a ty dva ananasy musím odpoledne chtě nechtě načnout, už jsou z nich krásný ultrarajpy
takže Tě po neděli vystřídám
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Jindra píše:Jo bezva rozhodnutí
Taky jsem chtěl teď na víkend něco dát, ale vypadá to konečně na společný šopáček s manželkou, která už zase jí, no a ty dva ananasy musím odpoledne chtě nechtě načnout, už jsou z nich krásný ultrarajpy
takže Tě po neděli vystřídám
Tiez som minule mal ananas... Kupil som ho klasicky uplne zeleny a pomaly 2 tyzdne len zrel. Co bola najvacsia skoda tak som cely ten ananas zjedol behom jednej hodiny. Ale tak bol vyborny to sa musi uznat :)

No mne ide pri poste hlavne o tu pohodu mysle. Nic ma netrapi a vsetko riesim na 110 %... A teraz mi to bude treba :) keby tak strasne nevadil mojej priatelke ten pah z ust tak to potiahnem aj do buduceho piatka...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od jans »

Čau, cvičíš ještě to insanity? Jsem se procvičil do druhého měsíce a to je teprve insane. :twisted:
Proti tomu mi teď ta cvičení z první části, u kterých jsem dřív nestíhal, přijdou jenom jako taková rozcvička. :)
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

jans píše:Čau, cvičíš ještě to insanity? Jsem se procvičil do druhého měsíce a to je teprve insane. :twisted:
Proti tomu mi teď ta cvičení z první části, u kterých jsem dřív nestíhal, přijdou jenom jako taková rozcvička. :)
Nazdar. Priznam sa ze necvicim kdezto som odovzdaval diplomovu pracu, o tyzden mam statnice a potom musim hladat nejaku pracu tak nebolo kedy.

Ked sa zamestnam tak to skusim este s niekym dohodnut aby sme zacali spolu lebo samemu vzdy klesa moralka a nejako nato zacinam z vysoka j....

Aj tak som rad ze aspon niekto to maka :) Aj nejake zmeny pocitujes?
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od jans »

Jo, změny pocituji, běhá se mi mnohem líp :) Ale už taky necvičim každej den, ten druhej měsíc je moc drsnej, že nestíhám regenerovat. Přemýšlím, že dám ještě jednou ten první měsíc a pak se teprve pustím do té hrůzy v druhém.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Tiez som rozmyslal nad stylom cvicenia obden aby som lepsie regeneroval. Ked som si len pozrel tie videa na ten 2hy mesiac tak ma olial studeny pot:D cize asi nato treba dlhsiu pripravu.

Kazdopadne v utorok koncim v skole tak by som sa do toho mohol znova pustit :)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Novy zaciatok ... drzte palce
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od kveta »

přeju vše nej nej :D
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

vdaka zatial sa mi dari nabeh na raw. Mal som dost tazke obdobie, koncila mi skola, riesil som nove ubytko atd. Spadol som na varene. Je zaujimave, ze po raw ked padnem na varenu tak jem take veci ktore by som ani pri "normalne" strave nejedol.

Dnes vyborny vodny melon :) Zajtra bude asi tiez vodny melon a asi aj do konca tyzdna len vodny melon.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od kveta »

začíná ti to hezky melounově, ten nový krok do života at ti to vydrží a na novém bydlisku se ti líbí. :D
Odpovědět