xHardCorex Snad dennik

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

4/7 koniec dna sa blizi

Příspěvek od xHardCorex »

Dnesok opat hodnotim ako v celku pohodovy. Po dlhsej prechadzke na cestvom vzduchu som pocitoval malatnost, dost zo mna liezli aj hlieny na studenom vzduchu.

Najvacsi zabijak pre dnesny den bol navrat sestry z prace. Doniesla kopec zakuskov:D:D vyzerali neskutocne dobre... .... ale dost o jedle:)
V podstate este tri dni a je to za mnou :)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

5/7

Příspěvek od xHardCorex »

Ranne vazene : 95,2 kg co predstavuje ubytok vahy 1,1 kg oproti vcerajsku.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

5/7 na konci dna

Příspěvek od xHardCorex »

5 den postu je takmer za mnou. Dnes ma uz zacinala nicit vona vareneho jedla. Ale odolavam statocne:)

Pocitovo je to velmi v pohode, minimalna malatnost... Jedine co mi stale silneje je pachut v ustach.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

6/7 rano

Příspěvek od xHardCorex »

Vazenie: 94,1kg. ubytok 1,1 kg
Cas spanku sa pomaly skracuje, rano vstavam dost cerstvy bez pocitu unavy. Rano pocitujem najintenzivnejsi pach z ust
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

6/7 koniec dna

Příspěvek od xHardCorex »

Dnesny den bol nejaky kriticky. Cely den som mal nutkanie nieco zjest. Neviem ci to bolo tym ze sa u nas varilo vo velkom.
Ale vazne uz sa tesim ze to konci pomaly:)

Pocity: Fyzicky pohoda...zasa po 1000krat mi vadi ta pachut v ustach.
Psychicky to bola riadna skuska.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Sweetie »

tak zejtra do finale, jsi dobrej, vydrzels.
a libi se mi tvuj slogan nebo jak se to jmenuje.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Sweetie píše:tak zejtra do finale, jsi dobrej, vydrzels.
a libi se mi tvuj slogan nebo jak se to jmenuje.
Vdaka :) uz som uplne rad ze to dnes konci. Som zvedavy ako to bude vyzerat ked sa odhodlam na 15-tku alebo 21-tku.

Slogan myslis ten popis dole? Tak to je z dokumentu Earthlings. Stoji to za pozretie.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

7/7

Příspěvek od xHardCorex »

Ranne vazenie : 93,4 kg co predstavuje ubytok vahy 0,7kg. Uz sa to pomaly znizuje.

Ak by som to mal nejako zaokruhlit za tych 7 dni, kdezto som sa prve dni nevazil lebo na intraku nemam vahu tak pocitam ze som dal dole cca 7-8kg.

Zobudil som sa v celku dobre naladeny. Asi uz telo vie ze to konci tak mi to nechce zneprijemnovat.
Jeden postreho zo vcerajsieho vecera : mal som akoby teplotu, take divne prehriatie tela a bolo dost problematicke zaspat, co sa mi este pri poste nestalo.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: 7/7

Příspěvek od north108 »

xHardCorex píše: Jeden postreho zo vcerajsieho vecera : mal som akoby teplotu, take divne prehriatie tela a bolo dost problematicke zaspat, co sa mi este pri poste nestalo.
to vyzera na nastup acidozy, co je pri poste velmi ziadany jav, pri ktorom dochadza k zniceniu velkeho poctu roznych zapalov, lozisk atd...
U mna tento stav nastava okolo 7-9 dna. Potom neskor po cca po 17 dni (no je to velmi individulane) nastava aj druha acidoza, ktora je tiez velmi prospesna.
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: 7/7

Příspěvek od xHardCorex »

north108 píše:
xHardCorex píše: Jeden postreho zo vcerajsieho vecera : mal som akoby teplotu, take divne prehriatie tela a bolo dost problematicke zaspat, co sa mi este pri poste nestalo.
to vyzera na nastup acidozy, co je pri poste velmi ziadany jav, pri ktorom dochadza k zniceniu velkeho poctu roznych zapalov, lozisk atd...
U mna tento stav nastava okolo 7-9 dna. Potom neskor po cca po 17 dni (no je to velmi individulane) nastava aj druha acidoza, ktora je tiez velmi prospesna.
Som ti vdacny za odpoved. Bolo to pre mna v celku neprijemne. Citil som aj akusi bolest od kolien smerom dole. Ma to v celku potesilo lebo som vazne netusil co sa deje. Asi si budem musiet poriadne prestudovat forum na pust.cz. Urcite sa tam o tom niekto zmienil. Zatial som precital len clanky.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: 7/7

Příspěvek od north108 »

xHardCorex píše: Som ti vdacny za odpoved. Bolo to pre mna v celku neprijemne. Citil som aj akusi bolest od kolien smerom dole. Ma to v celku potesilo lebo som vazne netusil co sa deje. Asi si budem musiet poriadne prestudovat forum na pust.cz. Urcite sa tam o tom niekto zmienil. Zatial som precital len clanky.
uvidis ako Ti bude dnes vecer, mozno to bola este len predohra :D
Ja dni okolo 5-7 citim vecer nastup horucky a po celom tele akoby prechod el. impulzov, no zakratko to ustupuje. V den nastupu acidozi mam pocit akoby som uz aj na jazyku mal elektrinu, celkom sranda :D
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

north108 píše: uvidis ako Ti bude dnes vecer, mozno to bola este len predohra :D
Ja dni okolo 5-7 citim vecer nastup horucky a po celom tele akoby prechod el. impulzov, no zakratko to ustupuje. V den nastupu acidozi mam pocit akoby som uz aj na jazyku mal elektrinu, celkom sranda :D
Tak mne to ustupilo ked som vypil cca 3/4 litra vody. Inak ako riesis pachut v ustach? To mi ozaj vadi. Ani s priatelkou sa nemam vtedy chut bozkavat. Ked je to mne neprijemne v ustach tak co to musi byt pre nu...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od north108 »

xHardCorex píše: Tak mne to ustupilo ked som vypil cca 3/4 litra vody. Inak ako riesis pachut v ustach? To mi ozaj vadi. Ani s priatelkou sa nemam vtedy chut bozkavat. Ked je to mne neprijemne v ustach tak co to musi byt pre nu...
no u mna ako zacne post tak sa stavam asketom, bohuzial draha ma smolu a samozrejme naopak, ked postuje ona, tak zas ja :D

pachut moc neriesim, umyjem si zuby a jazyk kefkou namocenou vo vode,
ako tak je to v norme, no moc na ludi z blizka nehovorim :oops:
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

north108 píše:
no u mna ako zacne post tak sa stavam asketom, bohuzial draha ma smolu a samozrejme naopak, ked postuje ona, tak zas ja :D

pachut moc neriesim, umyjem si zuby a jazyk kefkou namocenou vo vode,
ako tak je to v norme, no moc na ludi z blizka nehovorim :oops:
Ja si moc zuby nechcem cisti zubnou pastou. Skusal som himalajskou solou. To mi zaberalo cca 3 dni. potom uz ani to. Ale od zajtra uz to bude fajn heh.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od north108 »

xHardCorex píše:
north108 píše:
no u mna ako zacne post tak sa stavam asketom, bohuzial draha ma smolu a samozrejme naopak, ked postuje ona, tak zas ja :D

pachut moc neriesim, umyjem si zuby a jazyk kefkou namocenou vo vode,
ako tak je to v norme, no moc na ludi z blizka nehovorim :oops:
Ja si moc zuby nechcem cisti zubnou pastou. Skusal som himalajskou solou. To mi zaberalo cca 3 dni. potom uz ani to. Ale od zajtra uz to bude fajn heh.
cistim len kefkou bez pasty, inac dnes mam treti den, uvidim ako sa bude darit, prvy den nebol ziadna slava, teraz sa to uz rozbieha k lepsiemu.

prajem chutnu navratovku, to objavovanie chuti pocas nej zboznujem :delicacy:
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

north108 píše:

cistim len kefkou bez pasty, inac dnes mam treti den, uvidim ako sa bude darit, prvy den nebol ziadna slava, teraz sa to uz rozbieha k lepsiemu.

prajem chutnu navratovku, to objavovanie chuti pocas nej zboznujem :delicacy:
Tak ja si davam klasiku: rajcata a papriku na prve jedlo. Dalsi den co ostane z tej zeleniny a potom uz davam surove ovocie. A hrozne sa tesim na uhorkovy salat.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od north108 »

xHardCorex píše: Tak ja si davam klasiku: rajcata a papriku na prve jedlo. Dalsi den co ostane z tej zeleniny a potom uz davam surove ovocie. A hrozne sa tesim na uhorkovy salat.
Rajcata su tiez moje oblubene navratove jedlo. Zvycajne si ich davam vecer a ako prve jedlo mam napareny kus mrkvy
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

north108 píše: Rajcata su tiez moje oblubene navratove jedlo. Zvycajne si ich davam vecer a ako prve jedlo mam napareny kus mrkvy
Inak tou mrkvou si ma inspiroval. Ta mi velmi chuti. Minule po sanke som si robil ryzu s maslom a nato som struhal karotku a bolo to neskutocne dobre.

Dal som si fajnu horucu sprchu, ta ma celeho ohriala a mam viac sil do dalsej polovice dna:)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od north108 »

xHardCorex píše: Inak tou mrkvou si ma inspiroval. Ta mi velmi chuti. Minule po sanke som si robil ryzu s maslom a nato som struhal karotku a bolo to neskutocne dobre.

Dal som si fajnu horucu sprchu, ta ma celeho ohriala a mam viac sil do dalsej polovice dna:)
Ak je to tvoja prva 7micka tak sa drzis skvele. Ja posty skusam 3 rok a vzdy to bolo nelahke. Akurat koncom minuleho roka som dal 21 a ta mi sadla a citill som sa super.

Mne sedi mrkva najma preto, ze ked si ju rano dam ako prve jedlo, tak uz potom cely den nevymyslam, dobre mi stravy a hlad sa mi ozve az vecer a to zvycajne dam 1-2 naparene paradajky
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Ano toto je moja prva. S postom som zacal tento rok v januari. Tento rok by som sa pokusil pokorit 15-tku. Ale dam si cas. Vidim to na oktober alebo tak. nech nie je von teplo. V lete by som to nedal kvoli ovociu ktore je vsade. Este aj priatelka je z vinarskej oblasti tak tam je hrozno za lacny peniaz.

Buduci tyzden si chcem urobit prvu ocistu pecene. tak cakam kedy mi pride epsomska sol. Teraz som aspon odlahcil organizmus tak myslim ze ta ocista prebehne dost dobre.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Navratovka 1

Příspěvek od xHardCorex »

Konecne:)
Takze priebezne len popijam vodu. Pojdem do obchodu kupit nejaku zeleninu. Vcera ma inspiroval north108 tak si dam karotku, rajcinu a papriku do navratovky. Ak to nezabudnem tak to aj sfotim
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od buc11 »

xHardCorex píše:Ano toto je moja prva. S postom som zacal tento rok v januari. Tento rok by som sa pokusil pokorit 15-tku. Ale dam si cas. Vidim to na oktober alebo tak. nech nie je von teplo. V lete by som to nedal kvoli ovociu ktore je vsade. Este aj priatelka je z vinarskej oblasti tak tam je hrozno za lacny peniaz.

Buduci tyzden si chcem urobit prvu ocistu pecene. tak cakam kedy mi pride epsomska sol. Teraz som aspon odlahcil organizmus tak myslim ze ta ocista prebehne dost dobre.
tak to sa ti v oktobri kvuli vrcholicimu burčiaku u priatělky nepodarí, leda bys sní už nebyl
je vidno, že s půsty netřeba strašit, poprvé a tak hladký průběh
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

buc11 píše:tak to sa ti v oktobri kvuli vrcholicimu burčiaku u priatělky nepodarí, leda bys sní už nebyl
je vidno, že s půsty netřeba strašit, poprvé a tak hladký průběh
Ja som alkohol nepil viac ako 6 rokov. Teda 6 rokov aj 3 mesiace:) cize burciak ma urcite nelaka. Ja si skor davam hroznovy must. Ten je vyborny:)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: Navratovka 1

Příspěvek od north108 »

xHardCorex píše:Konecne:)
Takze priebezne len popijam vodu. Pojdem do obchodu kupit nejaku zeleninu. Vcera ma inspiroval north108 tak si dam karotku, rajcinu a papriku do navratovky. Ak to nezabudnem tak to aj sfotim
tak snad nebudes po dnesku na mna nadavat :lol: . Pre mna je to po roznych skusaniach naj jedlo. Niekde som cital ze mrkva velmi dobre rozbieha metabolizmus, no a podla Wallkera ma v sebe vsetky ziviny co potrebuje telo.
Niekomu viac sedi ako tu citam riedena stava z mrkvy no pre mna to nie je ono. Som potom odpaleny z tych cukrov aj ked riedim s desilkou 1:5.

Samozrejme mrkva je naparena a rozuta na padrt a je jej menej ako za hrst a tak isto vecer rajcina.

Uzi si navratovku :delicacy: a ozvi sa jak to dopadlo
Naposledy upravil(a) north108 dne pát bře 11, 2011 8:31, celkem upraveno 3 x.
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od buc11 »

xHardCorex píše:
buc11 píše:tak to sa ti v oktobri kvuli vrcholicimu burčiaku u priatělky nepodarí, leda bys sní už nebyl
je vidno, že s půsty netřeba strašit, poprvé a tak hladký průběh
Ja som alkohol nepil viac ako 6 rokov. Teda 6 rokov aj 3 mesiace:) cize burciak ma urcite nelaka. Ja si skor davam hroznovy must. Ten je vyborny:)
souhlasím,
ale burčák hlavně v počátečních fázích není alkohol, jinak pro tělní fungování jest nezbytný, nedodá-li se stejně si ho tělo vyrobí, přiznávám, že jde o mikramnožství
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Tak som si urobil taky vsehomix. Polka rajciny, trocha karotky a velmi malo papriky (vsetko mi to voslo do hrste). Prilozena fotka je este v surovom stave (kvalita fotky nic moc)

Takze si prajem dobru chut.
Přílohy
Snímka005.jpg
prve jedlo navratovky
(59.88 KiB) Zatím ještě nestaženo
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Panda »

To je na kolik dnů?
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Panda píše:To je na kolik dnů?
ta porcia? To som zjedol behom 5 minut heh

Mozno to na tej fotke vyzera ze toho je vela. Ale ako som napisal vsetko mi to voslo do hrste. Cize si absolutne nemyslim ze je to vela.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Panda »

Naopak, pro mě je tohle množství po sedmičce akorát tak zákusek před předkrmem před prvním návratovkovým jídlem. :-D ... ale na mrkev bych si takhle na začátku netroufal, že je dost těžká.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Panda píše:Naopak, pro mě je tohle množství po sedmičce akorát tak zákusek před předkrmem před prvním návratovkovým jídlem. :-D ... ale na mrkev bych si takhle na začátku netroufal, že je dost těžká.
Co ja viem. mne to prislo akurat. Bez vacsich problemov som to zjedol, zaludok niejako zle nereagoval (teda zjedol by som aj viac heh). Pred chvilkou som dojedol podobnu porciu.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Samira »

Po 21ke som z hentoho mala nachystanu objemovo asi tretinu, z toho som realne zjedla ledva polovicu, a trvalo mi hodinu, kym som to pozula :)
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Samira píše:Po 21ke som z hentoho mala nachystanu objemovo asi tretinu, z toho som realne zjedla ledva polovicu, a trvalo mi hodinu, kym som to pozula :)
Tak kazdy ma iny apetit :) Lenze ja som zacinal post na cca 100 kg telesnej vahy :D
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Navratovka 2 den

Příspěvek od xHardCorex »

Rano to iste co vcera, poobede to iste co rano :D... Na veceru jedno jablko surove:) vyzera to v pohode
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

mimo moj postny dennicek. Prosto som uchvateny z tohto songu
http://www.youtube.com/watch?v=CaBzi4T6h78 je to prerabka od Lady Gaga - Alejandro ... do stylu ktory pocuvam heh... pre slabsie povahy nedoporucujem:)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Sweetie »

jsi dobrej ja se nedostanu pres prvni den. mels jsi asi motivaci.
s dramatizaci, ma znama jela z nicehoz nic 14tku a asi neznala slovo navratovka, teda zadna nebyla. a nic. vahove byla tezsi, bych tipla 100.
ja radsi gaga, to tvrdsi arandzma mi k tomu nesedi. a jinak se to nijak nelisi:)
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Sweetie píše:jsi dobrej ja se nedostanu pres prvni den. mels jsi asi motivaci.
s dramatizaci, ma znama jela z nicehoz nic 14tku a asi neznala slovo navratovka, teda zadna nebyla. a nic. vahove byla tezsi, bych tipla 100.
ja radsi gaga, to tvrdsi arandzma mi k tomu nesedi. a jinak se to nijak nelisi:)
Stoji to davku sebazaprenia si nedat nieco v navratovke. Post je prechadzka v ruzovej zahrade oproti navratovke. Preto sa snazim pocas navratovky si robit program aby som nemal moc volneho casu lebo zacnem premyslat nad jedlom.

Tak tu 14-tku zvladla ale jej zaludok dostal urcite riadnu ranu.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od mira »

To je dobrá pecka a hlas Giacoma je vzhledem k jeho image překvapující. :)
Už jsem věkem nějak vyměkl, tak dlouhodobě oposlouchávám hlavně Jorna.
Co třeba "plameňáci" a jejich "klidné místo"?
http://www.youtube.com/watch?v=q9PL4Xy4 ... re=related
Všeho s mírou.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

mira píše:To je dobrá pecka a hlas Giacoma je vzhledem k jeho image překvapující. :)
Už jsem věkem nějak vyměkl, tak dlouhodobě oposlouchávám hlavně Jorna.
Co třeba "plameňáci" a jejich "klidné místo"?
http://www.youtube.com/watch?v=q9PL4Xy4 ... re=related
Nevravim ze sa mi to nepaci, ale nie je to prave salok mojej kavy.

hodim tu par linkov pre pribliznu predstavu co pocuvam. Ide zvacsa o Hard Core, MetalCore, Death Core, Screamo, DJENT - to je hudobny styl ktory sa hra na dost podladenych gitarach ktore maju 7-8 strun... no vsehochut Corovej muziky:

Bring me the Horizon : http://www.youtube.com/watch?v=kynUSL8fr_4
Medea Rising : http://www.youtube.com/watch?v=3MRQtIDN-gw
Your Demise : http://www.youtube.com/watch?v=FtCK8Oz0HF4
The Ghost Inside : http://www.youtube.com/watch?v=g1aBGM12TeQ
Architects (toto je taky sladak) : http://www.youtube.com/watch?v=wft2zWMryZc

Inak mnoho clenov tychto kapiel su vegani... Cize je mi to aj tymto sympaticke
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od mira »

Jsou ještě mladí a časem se uklidní, až přijdou o hlas. Inflejms potřebují více poslechů,
než chytnou. Dobře snáším Slipknot a hůře škatulky, tak styl neřeším. :)
Všeho s mírou.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Vcera som si urobil salat z uhorky a rajciat. Bola toho v celku slusna porcia a zaludok to zvladol uplne bez problemov tak som tymto skoncit aj navratovku, ktora trvala 5 dni.

Dnes od rana jablka ako priprava na ocistu pecene
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Ufffffff tak dnes som zacal znova cvicit. Tento krat ziadne cinky ani zavazia. Dal som si jeden fitnes trening s nazvom " Insanity Beachbody "...


Dnes to bol len fit test. A s hrozou som zistil ze som LEMRA :D... Hrozne ako mi klesli vykony a vydrz. Zajtra to bude peklo.

Ak by niekoho zaujimalo nieco o tom treningu tu je taka mala uputavka na youtube : http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Fiona »

To vypada dobre :)
Pripomina mi to neco na zpusob cviceni Jericha Sunfira. To jsem taky mela v planu, az jako se dostanu do takove formy ze budu moct skakat kliky a hopsat z vetve na vetev apod. Protoze ono to je fakt hodne narocne, prichazi to do uvahy az od urciteho fitness levelu :roll: Ono to ma svuj duvod proc my lemry radsi pekne v klidu tahame za kladky ve fitku :lol:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Fiona píše:To vypada dobre :)
Pripomina mi to neco na zpusob cviceni Jericha Sunfira. To jsem taky mela v planu, az jako se dostanu do takove formy ze budu moct skakat kliky a hopsat z vetve na vetev apod. Protoze ono to je fakt hodne narocne, prichazi to do uvahy az od urciteho fitness levelu :roll: Ono to ma svuj duvod proc my lemry radsi pekne v klidu tahame za kladky ve fitku :lol:
Ono to je skvele. Aj princip toho je ozaj dobry. Prosto intervalove treningy su v dnesnej dobe strasnym hitom.

Ja som pred rokom zmakol 1 mesiac z toho treningu potom ma polozila na lopatky mononukleoza. Cize teraz si od toho dost slubujem na surovej strave;)

Tak ja som sa uz tych kladiek a ciniek natahal dost :) inak dost sranda by to bola keby som nasiel niekoho s kym by som to cvicil. Ked cvicim sam tak mam tendeciu zmiernovat tempo heh
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Mam za sebou trening. Este teraz sa mi trasu ruky od vyplaveneho adrenalinu.... sranda...

Trening ma par specifickych casti : Rozcvicka, Strecing, Hlavne cvicenie a strecing na konci. Spolu 42 minut.

Rozcvicka v celku v pohode. Je to sada cvikov ktore sa cyklicky opakuju pricom po kazdom cykle sa zvysi intenzita. Spolu cca 9 minut. Potom cca 30 sekund pauza.

Strecing zamerany na cele telo. Dost tazke sa je udrzat napnuty na jednom mieste heh.. kvalitne pali svalstvo.

Hlavne cvicenie trva cca 15-18 minut. Dost makacka hlavne v poslednom cykle sa pridavali cviky naviac co ma uplne nicilo... (este pred rokom som zmakol 60 klikov na jeden sup a teraz som mal problem ich dat 15 :DDDD)


Koniec koncov mam to za sebou. Som spokojny s vykonom po tak dlhej pauze bez cvicenia.

Hned po treningu som si rozmixoval jablka a vypil (na doplnenie spotrebovaneho glykogenu). Planujem dnes kupit aj lanove semienko a to si do toho zamixovat. Urcite to nebude na skodu veci.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Inak dnes som sa riadne rozsupoval s jedlom.

Jedalnicek : cca 1 kg jablk, 3 salatove uhorky a 2 kg kiwi... mi to nejako lepsie pali ked si zacvicim heh
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Trening: Kupodivu lepsie ako vcera aj napriek tomu ze mam svalovicu. Rozcvicku som uz zmakol takmer v tempe ako na videu. Cize trocha pokrok.

Jedalnicek: 1 kg bananov, za hrst susenych hrozienok.
Po treningu Bananovy koktail s hrozienkami + mlete lanove semienko. V druhej polovici dna si urobim asi uhorkovy salat s rajcinami
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Samira »

Vcera som zlahka mrkla na to video... moje nervy! :D
Skusila by som to dakedy, uvidime ;)
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Samira píše:Vcera som zlahka mrkla na to video... moje nervy! :D
Skusila by som to dakedy, uvidime ;)
Je to riadna makacka :) Vzdy po cviceni mam este takych 15-20 minut pokojoveho potenia :D

Hlavne ako tam vravi ze nato aby to clovek zmakol musi byt silny aj psychicky. Zatial najtazsi trening co som mal.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Fiona »

Nema to i verzi pro lemry? :)
Treba neco jako alternativni zahul pro osoby co udelaji maximalne 1 klik apod.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Panda »

Fiona píše:Nema to i verzi pro lemry? :)
Treba neco jako alternativni zahul pro osoby co udelaji maximalne 1 klik apod.
Teda já se dostatečně spotil jen koukáním na to video, myslím že jen koukání je už dostatečná verze pro lemry-gaučáky.
Odpovědět