xHardCorex Snad dennik

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Takze vas vsetkych zdravim. Kedze najvacsia droga, ktoru clovek uziva najdlhsie vo svojom zivote je "normalna" varena strava.

Rozhodol som sa ze budem pisat svoje jedalnicky na den, snad aj dalsie postrehy s vyvojom na RAW.

Vitarianom som kratko. Je to nejaky 4 mesiac, pricom som mal niekolko uletov na normalnu stavu skrz oslavy a vela krat pre slabu volu. No a tieto sviatky... no ... som bol viac vegetarian ako vitarian.

Takze pre dnesok som zahajil rano ocistou nosa Džala néti. To mi vyborne precisti nos. So slanou vodou ktora mi este vo flasi na cistenie ostane si umyvam zuby (jednoducho sa mi to osvedcilo viac ako bezne zubne pasty).

Dnes si davam cely den len Pomarance. Nerad kombinujem pretoze to nerobi dobrotu.

Na doplnenie zvysnych tekutin pijem cistu vodu do ktorej si preventivne davam asi 1 gram vitaminu C na 0,5 l vody.

uvidim ci tu najblizsie dni nieco uverejnim pretoze odchadzam na internat a este mi nepripojili net:) Tak si budem jedalnicky zapisovat a potom ich skopirujem za tie dni co som tu nebol.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

xHardCorex píše: Takze pre dnesok som zahajil rano ocistou nosa Džala néti. To mi vyborne precisti nos. So slanou vodou ktora mi este vo flasi na cistenie ostane si umyvam zuby (jednoducho sa mi to osvedcilo viac ako bezne zubne pasty).
domácí náhrada moře. 8)
Vítej. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Takze konecne mam net na izbe. Cize dnes som vstal nejaky prechladeny. Mam take neprijemne skriabanie v krku.

Rano ocista nosa...To pomohlo dychaniu a kloktanie uriny zlepsilo ten pocit v krku.

Dnes som si kupil kilo kiwi a kilo karotky. U priatelky si dam domaci chren (snad to vyzabija ten humus v ustach heh)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Rano uz nebolo take zle ako vcera. V hrdle ma uz neskriabe ale nos mam plny. Ten som si klasicky cistil slanou vodou.

Dnes budem dojedat co ostalo zo vcera, kdezto som u priatelky jedol pomelo. Takze ostava v prvej polovici dna ostava kiwi a na vecer si dam karotku.

Takze dnes ... same ucenie ucenie a ucenie.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Akosi som stratil motivaciu pisat tento dennik. Je to snad aj kvoli tomu, ze teraz je moja strava tvorena len z Pomarancov, pomela, jablk, bananov. Zbytocne ovocie nekombinujem.

Dnes som vsak vkrocil do jednodnoveho postu. Zatial su pocity v pohode. Necitim ziadnu potrebu jest ani ziadnu malatnost aj ked som si bol na 20 minut zabehnut na trenazery. Uvidim kam to dojde ked pojdem vecer k priatelke. Ale vola bude snad silnejsia:)

Od tohto tyzdna chcem pravidelne absolvovat jeden den v tyzdni post. Beriem to ako dalsie novorocne predsavzatie. Neskor vyskusam schemu zo stranky pust.cz. Tento rok bude ciel dosiahnut 7 dni. Nechcem zbytocne hazardovat ked ma cakaju statnice.

EDIT:
13:40 prichadza malatnost. Snad to ladova sprcha urobi :D
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od buc11 »

xHardCorex píše:Akosi som stratil motivaciu pisat tento dennik. Je to snad aj kvoli tomu, ze teraz je moja strava tvorena len z Pomarancov, pomela, jablk, bananov. Zbytocne ovocie nekombinujem.

Dnes som vsak vkrocil do jednodnoveho postu. Zatial su pocity v pohode. Necitim ziadnu potrebu jest ani ziadnu malatnost aj ked som si bol na 20 minut zabehnut na trenazery. Uvidim kam to dojde ked pojdem vecer k priatelke. Ale vola bude snad silnejsia:)

Od tohto tyzdna chcem pravidelne absolvovat jeden den v tyzdni post. Beriem to ako dalsie novorocne predsavzatie. Neskor vyskusam schemu zo stranky pust.cz. Tento rok bude ciel dosiahnut 7 dni. Nechcem zbytocne hazardovat ked ma cakaju statnice.

EDIT:
13:40 prichadza malatnost. Snad to ladova sprcha urobi :D
20:17 Thajsko mam stejnou motivation
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Tak po sprche sa citim daleko viac " pri zivote" aj ked nie je to vobec patologicke. Skor si vychutnavam ten hlad.

Este na umocnenie tohto cistenia som si pocas sprchy urobil kozny peeling morskou solou. Predsa ista cast toxinov dokaze penetrovat cez kozu.

EDIT:
23:48 - takze prvy den postu za mnou.

Pocity - vyborne, cista mysel a zda sa mi ze som mal viac energie ako po ine dni.

Kriticke momenty: cca 18 hodina a potom 20 hodina.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Tuto noc mi stacilo 6,5 hodiny spanku. Rano som sa zobudil cerstvy, bez pocitu unavy. Len mam taky neprijemny pach v ustach. To je bezne po poste.

Rano som zahajil klasickou hydrataciou organizmu. Vypil som skoro liter vody. S jedlom sa zacnem zoznamovat priblizne o 10 hodine. Zatial nepocitujem ziaden hlad. Mam taky pocit, ze dnesny den postu by bol asi jednoduchsi ako ten vcerajsi.

Pre mna je kazdopadne vcerajsi 1 den postu velkou vyhrou. Tesim sa na buduci piatok. Tento tyzden planujem zakupit Irigator nech si pocas postu urobim aspon zo 2 klystiry.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

V kauflande som kupil baby spenat + nejake rajciny tak si urobim nejaky salatik s trochou olivoveho oleja.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Ododnes idem skusit 3 dnovy post. Zisitil som ze ked nejem daleko lepsie sa koncentrujem na ucenie :)

Pocity budem pridavat priebezne pocas dna.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Lidka »

xHardCorex píše:Ododnes idem skusit 3 dnovy post. Zisitil som ze ked nejem daleko lepsie sa koncentrujem na ucenie :)
Drzim pesti :D Myslim, ze sis vybral vyborne podle lunarniho kalendare
Mozna se budes ucit cele noci :twisted:
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Lidka píše:
xHardCorex píše:Ododnes idem skusit 3 dnovy post. Zisitil som ze ked nejem daleko lepsie sa koncentrujem na ucenie :)
Drzim pesti :D Myslim, ze sis vybral vyborne podle lunarniho kalendare
Mozna se budes ucit cele noci :twisted:
Dakujem za podporu. Tak skor som do toho siel skrz vcerajsi vypad na regal sladkosti v obchode :D

Dnesnu noc som sa v posteli len prehadzoval. Tak uvidime. Asi potiahnem nocnu s ucenim heh...

12:30
Prve pocity hladu. ... ale ako sa vravi: " hlad je len zamaskovany smad" tak si dame pol litra vody a bude fajn.

EDIT
18:01
Pohodaaaaaaa maximalna
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

2 den postu

Příspěvek od xHardCorex »

Rano bezproblemove. Jedine co mi vadi je ten pach z ust a jemny povlak v ustach.
Inak hlad necitim. Energie mam na rozdavanie.

EDIT
14:40
Prichadza mierna malatnost. Pocity hladu vsak nemam.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

18:00
dosla na mna mensia kriza (malatnost + pocit hladu). Bol som si dat prechadzku na cerstvom vzduchu. Ta ma trocha prebrala a vyborne vystipala:)

No nevzdavam sa a pokracujem dalej.

EDIT
20:15
Kriza za mnou. Este si dokoncim par veci do skoly a idem spat. Uvidim aky bude dnesny spanok.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

3/3

Příspěvek od xHardCorex »

Rano bezproblemove. Spanok bol velmi dobry. Citim sa plny energie. Po hlade ani znamka zivota. Dnes ma caka posledna skuska tak dufam ze ju absolvujem rovnako dobre ako zvladam tento post
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Lidka »

skvely :!: :D
uceni slo lip? a ses stastlivec, ktery umi pri pustu spat
xHardCorex píše:Po hlade ani znamka zivota.
je sranda, ze vetsi "hlad" ma clovek, ktery nejedl 4 hodiny nez ten co nejedl 4 dny
xHardCorex píše:Dnes ma caka posledna skuska
nezapomen na uctivou vzdalenost :lol: at se zkousejici nevykoti
xHardCorex píše:Jedine co mi vadi je ten pach z ust
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Lidka píše:skvely :!: :D
uceni slo lip? a ses stastlivec, ktery umi pri pustu spat
xHardCorex píše:Po hlade ani znamka zivota.
je sranda, ze vetsi "hlad" ma clovek, ktery nejedl 4 hodiny nez ten co nejedl 4 dny
xHardCorex píše:Dnes ma caka posledna skuska
nezapomen na uctivou vzdalenost :lol: at se zkousejici nevykoti
xHardCorex píše:Jedine co mi vadi je ten pach z ust
Urcite sa mi lepsie koncentrovalo na ucenie. Hlavne tym ze po jedle som trocha otupeny heh..

Tak spanok bol vyborny. Aj ked je pravda ze som pomaly cely den presedel pri PC lebo som v nom mal poznamky. Cize to bola uz skor unava oci.

Tak s tym pachom si budem musiet davat pozor lebo bude aj ustne doskusanie heh.

A je pravda ze ten prvy den je podstatne tazsi ako tie dalsie. Mozno by som zvladol aj 7 dni postu ale netreba to brat takym skokom.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Panda »

xHardCorex píše:...Mozno by som zvladol aj 7 dni postu ale netreba to brat takym skokom.
Jo raději pomalu - protože pokud jde čověk na doraz a končí půst s vypětím sil, tak pak nemá sílu na návratovku, příliš ji urychlí a tím si vše zkazí.
Uživatelský avatar
Lenulin
Příspěvky: 8
Registrován: čtv led 20, 2011 12:41
Bydliště: Česká republika

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Lenulin »

no 7 dní to je teda dost...to bych vypila minimálně aspoň 6 litrů vody za den... jinak - hodně štěstí :wink:
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

TO Panda
Samozrejme. pojdem pekne pomaly. teraz si budem davat piatky jednodnovy. a niekedy az marci opat 3 dni. No tej navratovky sa kusok aj bojim. Aj ked myslim ze ked som zvladol toto tak aj navratovka bude ok. Hlavne je si ustriehnut porcie.
Na zajtra planujem bud sparenu papriku alebo kapustu.

To Lenulin
Spociatku som si aj ja myslel ze pocity hladu budem krotit pitim vody. Prvy den postu je najkritickejsi. vtedy som dal asi 5 litrov. Vcera nejake 3 litre a dnes dopijam 3 pol litrovy pohar.
Naposledy upravil(a) xHardCorex dne čtv úno 03, 2011 18:03, celkem upraveno 1 x.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Den sa blizi pomaly ku koncu. Dnesny den povazujem za najjednoduchsi co sa postu tyka. Od rana som este nemal ani raz chut jest, pritom som dnes siel zo skoly na internat peso (45 minut chode).

Kazdopadne sa tesim na zajtrajsok a na prve susta jedla:)

EDIT
Konecne mam po skuskovom :lol:
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Navratovka 1 den

Příspěvek od xHardCorex »

Aj ked som rano nepocitoval ziaden hlad ukoncil som moj 3 dnovy post.

Do navratovky som zvolil rajcinu. Teda ako prve susto som si dal len polovicu. Nenaparoval som ju. Snazil som sa ju nechat v ustach co najdlhsi cas so slinami.

Ako to vidim po poste:
1. Je to pre mna velka skusenost. Hlavne moznosti psychickej prace. Doteraz sa mi ozaj najlepsie koncentrovalo na ucenie pocas tychto dni postu.
2. Snad aj nejake to kilo dole co v podstate nebol moj ciel. Skor detoxikacia organizmu.
3. Mozno trocha viac duchovneho poznania seba sameho a aj pokorenie svojho limitu.

Co do buducna?
Klasicky chcem opat nabehnut na RAW. Kazdy dalsi piatok post. Najblizsi 3 dnovy post az v marci.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od luca »

Seš fakt dobrej! Já se občas pokouším o ty jednodenní půsty, ale mám problém: když je zima, rozbolí mě odpoledne hlava a je mi příšerně. Když ale svítí sluníčko, stačí mi být co nejvíc venku na slunci a je to ok... Na víc než jeden den jsem si netroufla. Držím ti palce!
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

luca píše:Seš fakt dobrej! Já se občas pokouším o ty jednodenní půsty, ale mám problém: když je zima, rozbolí mě odpoledne hlava a je mi příšerně. Když ale svítí sluníčko, stačí mi být co nejvíc venku na slunci a je to ok... Na víc než jeden den jsem si netroufla. Držím ti palce!
Dakujem za podporu. Ja som si tiez najskor myslel ze to nezvladnem ale slo to velmi dobre. Teda fakt uz vcera absolutne ziaden pocit hladu.
Prvy den je ozaj kriticky:) ale vsetko sa da ked sa chce
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Navratovka 1 den

Příspěvek od xHardCorex »

14:00
Dalsia polovica rajciny. Bez problemov

EDIT
23:45
Tak som si dal dalsiu polovicu rajciny:) zaludok to zvlada v poriadku
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Navratovka 2/3

Příspěvek od xHardCorex »

Po prebudeni som vypil cca pol litra vody. Nejaku pol hodinku po tom som zjedol rajcinu. (mal som hrozne sny :D snivalo sa mi ako jem same nezdrave veci)

Tak pre dnesok dam 3 jedla. Obed bude asi jeden pomaranc a vecera uz 2 pomarance. Zajtra uz asi nabehnem na normalne porcie

Uffff aj ked musim uznat ze ta navratovka mi robit vacsie problemy ako post. Hlavne ked sme vcera s priatelkou boli pozriet jej babku a ta nam nakrajala marcipan :D:D
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Taaak. navratovku dnesnym dnom uzavieram. od zajtra klasicke porcie (podla pocitu).
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Pre dnesok pomelo v prvej polovici dna a v druhej polovici kiwi.
Pomelo maju v akcii v Kauflande za 99 centov a vybral som si uz take zrele. Cize chutovo je super.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Sweetie »

:?:
Panda píše:
xHardCorex píše:...Mozno by som zvladol aj 7 dni postu ale netreba to brat takym skokom.
panda: Jo raději pomalu - protože pokud jde čověk na doraz a končí půst s vypětím sil, tak pak nemá sílu na návratovku, příliš ji urychlí a tím si vše zkazí.
:idea: aha spechej pomalu
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Sweetie píše::?:
Panda píše:
xHardCorex píše:...Mozno by som zvladol aj 7 dni postu ale netreba to brat takym skokom.
panda: Jo raději pomalu - protože pokud jde čověk na doraz a končí půst s vypětím sil, tak pak nemá sílu na návratovku, příliš ji urychlí a tím si vše zkazí.
:idea: aha spechej pomalu
Samozrejme. Ved teraz si davam pokoj:) piatky jednodnove posty. najblizsie si dam dalsi 3 dnovy az v marci.

Uffff. akurat som dopozeral Earthlings ... Silna snimka. Bolo tam povedane "Ovšem ti, kdo nakupují maso vyžadují smrt zvířat. A proto si nezaslouží být uchráněni před věděním o způsobech produkce masa, které kupují."

http://www.csfd.cz/film/118264-earthlings/
alebo rovno na pozretie http://video.google.com/videoplay?docid ... 6161406164
Naposledy upravil(a) xHardCorex dne pon úno 07, 2011 19:37, celkem upraveno 1 x.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Rano som dojedal kiwi ktore mi ostali este zo soboty. Prikupil som si este kilo karotky a mal som tu este nejake to jablko tak na dnes asi tolko.

Inak vela zbytocneho stresu :D ale tak to sa spravi:)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Ach jaaaaj. V lidli maju nejaky specialny americky tyzden :D Mali tam arasidove maslo . Priatelka to este nejedla tak ze si ho kupi. Tak samozrejme som ho uz skusil aj ja:D Teraz mi je z toho nejako tazko lebo sme si ho natierali na toastovy chlieb ... :oops:

Ked este citam to zlozenie :
95% Prazene Arasidy
Prirodny trstinovy cukor
Rastlinny olej
Morska Sol


"same zdrave veci."

No som zo seba som sklamany ze som to vobec jedol... Ale sme len ludia predsa;)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Sweetie »

to je mnohem lepsi nez ten toustovej chleb! tam je i ten gluten:(
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Tak stalo sa. Pre dnesok si zobkam len karotku :)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Sweetie »

xHardCorex píše:Tak stalo sa. Pre dnesok si zobkam len karotku :)
:D tam je zas moc skrobu:(
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Sweetie píše:
xHardCorex píše:Tak stalo sa. Pre dnesok si zobkam len karotku :)
:D tam je zas moc skrobu:(
???
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Po dlhsej odmlke.

Na ranajky pomarancova stava. dalej sa uvidi
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

...

Příspěvek od xHardCorex »

...

tak post sa odklada na piatok 4.3
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Posledne jedlo som mal dnes o 12:00, boli to 4 mandarinky.

Od zajtra 7 dni post:) dufam ze to pojde hladko. V celku sa nato tesim
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

1/7

Příspěvek od xHardCorex »

Tak uz prichadzaju prve znamky hladu:) teda uz som skoro 20 hodin bez jedla tak necudo. Je mi trocha zima tak som to vyriesil horucou sprchou, dalej zacinam citit ten pach z ust(toto neznasam na poste). Doteraz som vypil cca 1.5 litra vody.
Od 15 by som mal mat program do vecera tak tento den prejde urcite bez vacsich komplikacii.

Ale doslova sa tesim na tie dalsie dni.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

1/7 koniec dna

Příspěvek od xHardCorex »

Da sa povedat ze prvy den je za mnou.

Zatial ziadna malatnost, pocity hladu minimalne, vela pozitivnej energie a energie ako takej.

Tesim sa na zajtrajsok.
Pekny vecer
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

2/7 koniec dna

Příspěvek od xHardCorex »

2 den postu za mnou.

Energie je dost, pocity hladu minimalne aj napriek tomu ze som bol dnes na oslave. Najhorsie bolo asi to vysvetlovanie preco nemozem jest. Najviac ma dnes trapili negativne pocity. Asi to bude sposobene detoxom organizmu. Bol som dost neprijemny na svoje okolie.

Uz sa tesim na spanok. Dufam ze zajtrajsok bude jednoduchsi ako dnesny den
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Samira »

Blahozelam, uz si dalej, nez som dosla ja :)
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

3/7

Příspěvek od xHardCorex »

Samira píše:Blahozelam, uz si dalej, nez som dosla ja :)
Tak jednu 3jku uz mam za sebou. Dnesny den zacal dost fajn. Bez bolesti hlavy a negativnych pocitov.

Dnes som dosiel domov tak som mal moznost sa zvazit. Vaha ukazala 99 kg heh. Co svedci o spagetovych uletoch :D

Dufam ze cely den bude taky ako rano. Uplne v pohode pocity.
V celku zaujimave je ze po 2 dni uz vazne nepocitujem nutkanie jest. Skor ma kusok trapi ta malatnost.

Inak vela ludi ma problemy pri poste zo spankom. Ja nie. lahnem a spim... takmer celu 4 hodinovu ccestu vlakom som prespal
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

3/7 koniec dna

Příspěvek od xHardCorex »

Za sebou mam 3 den postu.

Zhodnotil by som ho ako velmi pohodovy. Po vcerajsej negativnej nalade sa to dnes zmenilo o 180 stupnov. Napriek tomu ze som po dlhsom case doma a su tu same vone varenej stravy tak odolavam a v podstate nemam ani len chut jest. Jedine co mi vadi je ten neprijemny pach z ust a aj taka zvlastna chut na jazyku.

Verim ze tie dalsie 4 dni budu v pohode ako tento.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: 3/7

Příspěvek od Samira »

xHardCorex píše:
Samira píše:Blahozelam, uz si dalej, nez som dosla ja :)
Tak jednu 3jku uz mam za sebou.
Ja mam za sebou 21, skor som narazala na to, ze sme tento post zacali naraz v piatok na nov, ja som to po dvoch dnoch zabalila a Ty ides dalej, co je fajn. Tak nech sa dari. ;)
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Samira píše:
xHardCorex píše:
Samira píše:Blahozelam, uz si dalej, nez som dosla ja :)
Tak jednu 3jku uz mam za sebou.
Ja mam za sebou 21, skor som narazala na to, ze sme tento post zacali naraz v piatok na nov, ja som to po dvoch dnoch zabalila a Ty ides dalej, co je fajn. Tak nech sa dari. ;)
Dakujem pekne. Inak som si aj myslel potom ze si to vzdala lebo som omrkol tvoj dennik a bola tam zmienka o tej 21-tke.

Tak snad nabuduce to bude lepsie.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Samira »

Iste, nenastal pre mna spravny cas, zato dufam, ze Tebe to klapne. ;)
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Samira píše:Iste, nenastal pre mna spravny cas, zato dufam, ze Tebe to klapne. ;)
Tak uz som to prehadzoval ako horuci zemiak 3 tyzdne. A teraz ked padla faza mesiaca tak som uz do toho musel prosto ist.

Tak ten post asi nebude az taky problem ako navratovka. Tam sa pozna kto je silna povaha heh
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

4/7

Příspěvek od xHardCorex »

Vazenie rano: 96,3 kg co predstavuje ubytok cca 2,7 kg. Co moze byt sposobene aj tym ze som sa vcera vazil ked som pil vodu. Teraz som sa vazil po prvom moceni.

Pocity rano: Znizuje sa pocet hodin pocas ktorych potrebujem spat. vstal som cerstvy a v celku pozitivne naladeny. Verim ze tento den bude rovnako uspesny ako predosle.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Odpovědět