xHardCorex Snad dennik

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

smajliss píše: á mám ještě ze základní školy pamatováka na jednu učitelku, která nám v přírodopisu říkala, že každou fackou nebo otřesem hlavy, člověku umírají buňky v mozku :|
tak to mám blbý, včera jsem se omylem pořádně praštila. >:-)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Lascalo píše:Tak tedy Tvé zjištění ohledně soji mě vyšokovalo! :shock:
Já jsem soji snědla hooodně a taky dle toho vypadám! Hlavně jak se všude uvání, že je zdravá a tak...
Mozno je to dane "vyssimi" aby to bolo propagovane...aby mohli nicit zdravie aj ludi ktori sa snazia zit zdravo.
smajliss píše:Líbí se mi, že takhle dokážeš makat. Taky uvažuju nad nějakým hodně náročným sportem, ale nevim, jestli chci, aby mě někdo mlátil :) ... á mám ještě ze základní školy pamatováka na jednu učitelku, která nám v přírodopisu říkala, že každou fackou nebo otřesem hlavy, člověku umírají buňky v mozku :|
Napr thajsky box sa da robit aj stylom ze budes maximalne boxovat do vreca. JA som si zvolil sam ze chcem aj sparingy. donutit ta nemoze nik. Ale tie spraringy naucia najviac.

Tak keby to bola pravda ze sa nicia bunky tak nikdy na telesnej nerobite kotrmelce lebo vtedy ti tiez mozog lieta hore dole:)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Pavluska píše:
smajliss píše: á mám ještě ze základní školy pamatováka na jednu učitelku, která nám v přírodopisu říkala, že každou fackou nebo otřesem hlavy, člověku umírají buňky v mozku :|
tak to mám blbý, včera jsem se omylem pořádně praštila. >:-)
Dalsi krok k stareckej demencii zahajeny:) :D
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

xHardCorex píše: Tak keby to bola pravda ze sa nicia bunky tak nikdy na telesnej nerobite kotrmelce lebo vtedy ti tiez mozog lieta hore dole:)
:mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

xHardCorex píše: Dalsi krok k stareckej demencii zahajeny:) :D
jj, jeden z mnoha. :) Já mám teda všeobecně špatného "pamatováka" a s věkem to lepší rozhodně není. Teď mi přišel materiál k dalšímu vzdělávání, které jsem se tu odhodlala absolvovat, tak jsem si to prolistovala se slovy "a jé, to bude zas úsilí to do té hlavy dostat a pak vyplodit seminárky" a prozatím to zaklapla. 8) :mrgreen:
Jinak hlava z toho zmiňovaného nárazu bolela dva dny.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Pavluska píše:
xHardCorex píše: Dalsi krok k stareckej demencii zahajeny:) :D
jj, jeden z mnoha. :) Já mám teda všeobecně špatného "pamatováka" a s věkem to lepší rozhodně není. Teď mi přišel materiál k dalšímu vzdělávání, které jsem se tu odhodlala absolvovat, tak jsem si to prolistovala se slovy "a jé, to bude zas úsilí to do té hlavy dostat a pak vyplodit seminárky" a prozatím to zaklapla. 8) :mrgreen:
Jinak hlava z toho zmiňovaného nárazu bolela dva dny.
Mozno prave ten pristup k uceniu, respektive ked ides do toho ze to bude tazke tak sa to bude tazko ucit. Takto som na vyske najskor neurobil fyziku lebo som si myslel ze je to hrozne tazke.
Dalsi rok som si povedal "fyzika je jednoducha" a dostal som Bcko.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od smajliss »

"Being defeated is often a temporary condition. Giving up is what makes it permanent."
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

xHardCorex píše: Mozno prave ten pristup k uceniu, respektive ked ides do toho ze to bude tazke tak sa to bude tazko ucit. Takto som na vyske najskor neurobil fyziku lebo som si myslel ze je to hrozne tazke.
Dalsi rok som si povedal "fyzika je jednoducha" a dostal som Bcko.
já vím. :) Mne jen překvapilo, že bude tolik seminárek, takže to zabere dost času, ale jinak nemám vyloženě strach, těším se... Ale začnu s tím až příští týden (teď jsem řešila vánoční dárky a jiné věci).
btw. přiznám se, že fyziku jsem opravdu nesnášela - ale to bylo hlavně vyučujícími. Už na základce nám na to dali učitelku, která byla regulérní blázen (např. jednou si kamarádka rovnala nohy při písemce a učitelka přiběhla, že si radíme a oběma nám roztrhala papíry a že máme za 5 ") ) a na střední nám udělali to samé - vyučující byl taky "takový svůj" a hlavně nesnášel ženské, šmahem. Takže i ty největší šprtky ve třídě měly smůlu. :) Někdy se do školství derou prazvláštní lidé.. nebo to s nimi udělá školství. :) Na vš už byla většinou pohoda.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

smajliss píše:"Being defeated is often a temporary condition. Giving up is what makes it permanent."
jj! :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
xHardCorex píše: Mozno prave ten pristup k uceniu, respektive ked ides do toho ze to bude tazke tak sa to bude tazko ucit. Takto som na vyske najskor neurobil fyziku lebo som si myslel ze je to hrozne tazke.
Dalsi rok som si povedal "fyzika je jednoducha" a dostal som Bcko.
já vím. :) Mne jen překvapilo, že bude tolik seminárek, takže to zabere dost času, ale jinak nemám vyloženě strach, těším se... Ale začnu s tím až příští týden (teď jsem řešila vánoční dárky a jiné věci).
btw. přiznám se, že fyziku jsem opravdu nesnášela - ale to bylo hlavně vyučujícími. Už na základce nám na to dali učitelku, která byla regulérní blázen (např. jednou si kamarádka rovnala nohy při písemce a učitelka přiběhla, že si radíme a oběma nám roztrhala papíry a že máme za 5 ") ) a na střední nám udělali to samé - vyučující byl taky "takový svůj" a hlavně nesnášel ženské, šmahem. Takže i ty největší šprtky ve třídě měly smůlu. :) Někdy se do školství derou prazvláštní lidé.. nebo to s nimi udělá školství. :) Na vš už byla většinou pohoda.
prave preto bude skolstvo v novom svete bez ucitelov (teda aj bez uciteliek)
5 2 8
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Po podceneni oblecenia po treningu som prechladol a vynechal som 3 treningy. najblizsie zacnem trenovat az po novom roku.

Momentalne moja strava prevazne veganska. Stale bojujem so syrmi.. Chutovo mi aj idu... len mam po nich strasnu plynnatost. Na sluzobnej ceste sme sa s kolegami zastavili v restauracii... Pozeram na ponuku bezpasitych jedal a nasiel som aj taketo klenoty:

Vyprazane sampiony so syrom a sunkov, Halusky so slaninou...

Najlepsia alternativa ktora tam bola bolo Sote z tofu... samozrejme som vedel ze mi z toho bude zle ale vravim si, kvoli dobrym kolegialnym vztahom som nechcel povedat ze nebudem jest...

Vecer strasne bolesti v hlave... ta soja je otrasna... Vzdy po soji mam taky malatny pocit a boli ma hlava...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od buc11 »

xHardCorex píše:Po podceneni oblecenia po treningu som prechladol a vynechal som 3 treningy. najblizsie zacnem trenovat az po novom roku.

Momentalne moja strava prevazne veganska. Stale bojujem so syrmi.. Chutovo mi aj idu... len mam po nich strasnu plynnatost. Na sluzobnej ceste sme sa s kolegami zastavili v restauracii... Pozeram na ponuku bezpasitych jedal a nasiel som aj taketo klenoty:

Vyprazane sampiony so syrom a sunkov, Halusky so slaninou...

Najlepsia alternativa ktora tam bola bolo Sote z tofu... samozrejme som vedel ze mi z toho bude zle ale vravim si, kvoli dobrym kolegialnym vztahom som nechcel povedat ze nebudem jest...

Vecer strasne bolesti v hlave... ta soja je otrasna... Vzdy po soji mam taky malatny pocit a boli ma hlava...
někdy mívám o své stravě pochyby, ale toto mě zas povzbudí
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

buc11 píše:
xHardCorex píše:Po podceneni oblecenia po treningu som prechladol a vynechal som 3 treningy. najblizsie zacnem trenovat az po novom roku.

Momentalne moja strava prevazne veganska. Stale bojujem so syrmi.. Chutovo mi aj idu... len mam po nich strasnu plynnatost. Na sluzobnej ceste sme sa s kolegami zastavili v restauracii... Pozeram na ponuku bezpasitych jedal a nasiel som aj taketo klenoty:

Vyprazane sampiony so syrom a sunkov, Halusky so slaninou...

Najlepsia alternativa ktora tam bola bolo Sote z tofu... samozrejme som vedel ze mi z toho bude zle ale vravim si, kvoli dobrym kolegialnym vztahom som nechcel povedat ze nebudem jest...

Vecer strasne bolesti v hlave... ta soja je otrasna... Vzdy po soji mam taky malatny pocit a boli ma hlava...
někdy mívám o své stravě pochyby, ale toto mě zas povzbudí
Co je na tomto povzbudzujuce?
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od jans »

Asi že se Ti může stát taková absurdní věc jako nachlazení, to člověka hned povzbudí, že na tom ještě není s tou stravou tak hrozně.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

jans píše:Asi že se Ti může stát taková absurdní věc jako nachlazení, to člověka hned povzbudí, že na tom ještě není s tou stravou tak hrozně.
Keby to bola taka absurdita tak by sa to nestalo nikomu na svete:)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
galvanometr
Příspěvky: 167
Registrován: pát lis 09, 2012 20:01
Bydliště: Brno

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od galvanometr »

Tuším, že tu dochází k systematickému nepochopení. :D
Pravdu nebudeme skrývat.
Uživatelský avatar
jitulinda
Příspěvky: 658
Registrován: ned dub 29, 2012 8:12
Bydliště: Brno

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od jitulinda »

není na škodu si přečíst Walkera a jeho kapitolu o nachlazení ...
Tobě, Vodnáři,
dávám představu budoucnosti, aby mohli lidé vidět jiné možnosti. Poznáš bolest samoty, protože ti nedovolím, abys zosobňoval moji lásku. Ale proto, že lidem ukážeš nové možnosti, dostaneš dar svobody, aby jsi s její pomocí mohl sloužit lidem.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Choroba na ustupe a konecne dovolenka. :)
Na zajtra pripraveny lahky trening. Hlavne techniky uderov a kopov.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Sweetie »

galvanometr píše:Tuším, že tu dochází k systematickému nepochopení. :D
tak tak
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Sweetie »

xHardCorex píše:Po podceneni oblecenia po treningu som prechladol a vynechal som 3 treningy. najblizsie zacnem trenovat az po novom roku.

Momentalne moja strava prevazne veganska. Stale bojujem so syrmi.. Chutovo mi aj idu... len mam po nich strasnu plynnatost. Na sluzobnej ceste sme sa s kolegami zastavili v restauracii... Pozeram na ponuku bezpasitych jedal a nasiel som aj taketo klenoty:

Vyprazane sampiony so syrom a sunkov, Halusky so slaninou...

Najlepsia alternativa ktora tam bola bolo Sote z tofu... samozrejme som vedel ze mi z toho bude zle ale vravim si, kvoli dobrym kolegialnym vztahom som nechcel povedat ze nebudem jest...

Vecer strasne bolesti v hlave... ta soja je otrasna... Vzdy po soji mam taky malatny pocit a boli ma hlava...
a to sis nemoh vybrat jen prilohu treba brambory? to je nejmensi zlo a gluten free. buh vi co do ty soji cpou. no, je treba pocitat s nasledky, ja se vzdycky predem psychicky naladim a pak to jde trochu lip. ale stejne se vzpamatovavam tak tejden.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Kolko mudrych ludi, ktori aj tak nedodrziavaju co pisu :)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
jitulinda
Příspěvky: 658
Registrován: ned dub 29, 2012 8:12
Bydliště: Brno

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od jitulinda »

xHardCorex píše:
Najlepsia alternativa ktora tam bola bolo Sote z tofu... samozrejme som vedel ze mi z toho bude zle ale vravim si, kvoli dobrym kolegialnym vztahom som nechcel povedat ze nebudem jest...

úplně rozumím!! sociální začlenění je přece mnohdy důležitější než jedno jídlo,ne

Vecer strasne bolesti v hlave... ta soja je otrasna... Vzdy po soji mam taky malatny pocit a boli ma hlava...už se ji naprosto vyhýbám
co se týče sýrů..taky jsem je nemohla vyhnat z jídelníčku.Mám pocit, že to chce přidat jinde víc kalorií(nebo tedy hmoty, plnosti v žaludku).Tedy aspoň u mě- taky jsem vysledovala, že ta potřeba hutnější stravy je aktuální teď, v zimě, v létě ta potřeba sýrů není...
Tobě, Vodnáři,
dávám představu budoucnosti, aby mohli lidé vidět jiné možnosti. Poznáš bolest samoty, protože ti nedovolím, abys zosobňoval moji lásku. Ale proto, že lidem ukážeš nové možnosti, dostaneš dar svobody, aby jsi s její pomocí mohl sloužit lidem.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Vsetko dobre v novom roku 2013
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Mala rekapitulacia minuleho roka:

Zaciatok roka sa niesol v ovocnom duchu. Bolest zubov ma prinutila prehodnotit toto stravovanie a pustil som sa do stravy zlozenej zo zeleniny. Pokrok v zlepsovani zdravia bol markantny uz po par dnoch. V prvej polovici roka som sa pustil do postu, ktory som myslel ze ukoncim po 15 dnoch. Po radach viacerych ludi som to potiahol na 21 tku. Daleko dolezitejsia bola pre mna navratovka na ktoru som maximalne hrdy pretoze som na nej nepokazil absolutne nic. Cca 13 dni som sa vracal k pevnej strave (zelenina na pare). V tomto duchu som pokracoval cca 2 mesiace, kedy som si takmer vsetko jedlo pripravoval na pare.

V lete som objavil renegade dietu a prestal som jest ranajky. V tom case som presiel na prevazne tukovu stravu na ktorej sa v podstate drzim dodnes.
Leto sa sporotovo nieslo v duchu kratkych sprintov a cyklistiky.

Od cca polky septembra som zacal trenovat thajsky box, ktory rozsiril moj potencial do uplne novych rozmerov. Je to pre mna najkomplexnejsi trening aky som kedy mal.

Koniec roka som uzavrel nechutnym prezieranim kadejakych veganskych a vegaterianskych dobrot co sa podpisalo aj nejakym kilam navyse... Z coho si vsak hlavu nelamem... predsa bola to "Stedra vecera " nie?:D...

Co cakam od tohto roka?

Pokracovat v treningoch thajskeho boxu (skusit amatersku ligu)
Pokracovat v strave bez masa a snazit sa uplne vynechat mliecne vyrobky
Venovat sa kazdy den studiu anglickeho jazyka
Zlepsit komunikaciu so svojim okolim

Ak by ma este nieco napadlo tak to sem hodim...

Nech sa Vam aj mne dari.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

xHardCorex píše: Zaciatok roka sa niesol v ovocnom duchu. Bolest zubov ma prinutila prehodnotit toto stravovanie
u mne to byla taky bolest zubů... jinak těžko říct, kdy by mi došlo, že to není pro mne (přemíra ovoce)... :)

Tak ať se Ti všechna přání a předsevzetí plní (stejně jako všem ostatním na vitoušovi).
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Pavluska píše:
xHardCorex píše: Zaciatok roka sa niesol v ovocnom duchu. Bolest zubov ma prinutila prehodnotit toto stravovanie
u mne to byla taky bolest zubů... jinak těžko říct, kdy by mi došlo, že to není pro mne (přemíra ovoce)... :)

Tak ať se Ti všechna přání a předsevzetí plní (stejně jako všem ostatním na vitoušovi).
Dakujem:) Mile slova potesia.

Akosi ma nebavi uz ani sledovat toto forum plne pretvarky a neuprimnosti...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

Já to tu nestíhám číst a jdu cíleně jen někam, tak mi asi dost věcí uniká. A bude hůř; mám pocit, že času je čím dál míň nebo letí jak splašený.

Přetvářka a neupřímnost je problém především konkrétního člověka a on si ponese následky... i když svou neupřímností může někdy také ublížit i druhým... pokud by radil nevyzkoušené (či málokrát...) postupy apod (něco zlehčoval)...
Ale nevím, o čem mluvíš konkrétně, tak vařím z vody.

Víc dnes asi nenapíšu a jdu si do tmy a ticha zklidnit třeštící hlavu (potřebuji spánek). :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:Já to tu nestíhám číst a jdu cíleně jen někam, tak mi asi dost věcí uniká. A bude hůř; mám pocit, že času je čím dál míň nebo letí jak splašený.

:)
od 12,12,12 zacalo obdobie kontrakcie casu a tak vsetko je pre nas prislis rychle a vsetko je nesthacka bude to snad sa zrychlovat pocas 3 mesiacov co by znamenalo
tesne po MDZ :mrgreen:
5 2 8
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

rudo píše:
Pavluska píše:Já to tu nestíhám číst a jdu cíleně jen někam, tak mi asi dost věcí uniká. A bude hůř; mám pocit, že času je čím dál míň nebo letí jak splašený.

:)
od 12,12,12 zacalo obdobie kontrakcie casu a tak vsetko je pre nas prislis rychle a vsetko je nesthacka bude to snad sa zrychlovat pocas 3 mesiacov co by znamenalo
tesne po MDZ :mrgreen:
Niekedy by som si prial aby mal den 27 hodin. Teda hlavne ked spim :P
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:
Pavluska píše:Já to tu nestíhám číst a jdu cíleně jen někam, tak mi asi dost věcí uniká. A bude hůř; mám pocit, že času je čím dál míň nebo letí jak splašený.

:)
od 12,12,12 zacalo obdobie kontrakcie casu a tak vsetko je pre nas prislis rychle a vsetko je nesthacka bude to snad sa zrychlovat pocas 3 mesiacov co by znamenalo
tesne po MDZ :mrgreen:
jo, mne to tak i přijde... >:-)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

s laskou darovane a prijate snezienky - fialky vedia ten cas zase zastavit :P
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:s laskou darovane a prijate snezienky - fialky vedia ten cas zase zastavit :P
můžu si je z lásky dát sama sobě? :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
rudo píše:s laskou darovane a prijate snezienky - fialky vedia ten cas zase zastavit :P
můžu si je z lásky dát sama sobě? :mrgreen:
a to si pytas povolenie som myslel ze skusena zena bezne vie ako sama sebe :P

ide o to zastavit si cas, tak co ake preberanie prostriedkov :mrgreen:
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

xHardCorex píše: Niekedy by som si prial aby mal den 27 hodin. Teda hlavne ked spim :P
jj! :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: a to si pytas povolenie som myslel ze skusena zena bezne vie ako sama sebe :P

ide o to zastavit si cas, tak co ake preberanie prostriedkov :mrgreen:
:)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Vcera premiera treningu v tomto roku. Uplna katastrofa:) Ale je to pre mna cenne poucenie ze sa mam krotit cez sviatky s jedenim... Po 15 minutach som mal hmliste vidienie...

Nejako som to dobojoval ale kym sa vratim do kondicie z pred sviatkov tak to potrva minimalne 3 tyzdne.

Strava: Jedlo zacinam zaradzovat az o 14:00 s tym ze koncim s jedenim o 20:00 cize mam 6 hodinovy blok jedenia.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Najdolezitejsim faktorom dobrej regeneracie tela je kvalitny spanok. Od dnesneho dna si davam zavazok, ze nepojdem spat neskor ako o 21:00 cez pracovne dni:)

Od vcerajska som nabehol na zmeneny cas jedenia od 14:00 - 20:00...realny cas od 14:00 - 19:00. Vecer som zaspaval s pocitom uz skoro prazdneho zaludka:) co ma dost potesilo lebo jedna z mala veci ktora mi vadi, je ist prejedeny spat. Vtedy mavam zaujimave sny.

Dnes druhy trening v tomto roku. Nesie sa to vo mne v duchu prijemnych pocitov. Akosi ma uz po tom prtom treningu opustila letargia z tolkeho nic nerobenia.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

az niekedy zalahnes o 18:00 uvidis aky je krasny svet

babu potom o 21:00 mozes poslat spat do jej postele
5 2 8
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

rudo píše:az niekedy zalahnes o 18:00 uvidis aky je krasny svet

babu potom o 21:00 mozes poslat spat do jej postele
ufffffff no o 18:00 mam za sebou len pol hodinu treningu :P ...zvacsa koncime o 19:00... kym sa dostanem domov tak je cca 20:30...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

trenovat by sa malo medzi 4:00-6:00 pred svitanim :mrgreen:
5 2 8
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

rudo píše:trenovat by sa malo medzi 4:00-6:00 pred svitanim :mrgreen:
prvy trening u nas zacina o 7:00 rano :(
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:trenovat by sa malo medzi 4:00-6:00 pred svitanim :mrgreen:
člověče, v tuto dobu se nádherně spí. :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
rudo píše:trenovat by sa malo medzi 4:00-6:00 pred svitanim :mrgreen:
člověče, v tuto dobu se nádherně spí. :mrgreen:
v tuto dobu sa nadherne sexuje, ked uz nieco vymenit za trenink

nadherne sa spi 18-20, clovek prespi aj televizne noviny aj vecernicek aj chvilku poezie a Branky Body Vteriny (:-)

a dokonca aj veceru a umyvanie hrncov
5 2 8
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

rudo píše:
Pavluska píše:
rudo píše:trenovat by sa malo medzi 4:00-6:00 pred svitanim :mrgreen:
člověče, v tuto dobu se nádherně spí. :mrgreen:
v tuto dobu sa nadherne sexuje, ked uz nieco vymenit za trenink

nadherne sa spi 18-20, clovek prespi aj televizne noviny aj vecernicek aj chvilku poezie a Branky Body Vteriny (:-)

a dokonca aj veceru a umyvanie hrncov
O 4 rano som snad este nesexoval :D musim vyskusat:P...

kazdopadne tie casy co si uvidol od 18-20 ... mas pravdu vtedy je v telke ta najviacsia spinavost z celeho dna. Preto som rad ze nemam televiziu lebo som vzdy dost znechuteny ked uvidim spravy...

Kedysi sa dal aj pozorovat rozdiel medzi "objektivnostou" prispevkov... Dnes je to vsetko cca to iste cize to nema nijaku vypovednu hodnotu...

"Obdivujem" ludi, ktori presedia pri telke cely den... Ked vidim niektorych ludi, kolko pre nich ta kysna znamena je mi zle... Doslova ked si to zapnu TV tak je to ako ked si pichnu davku....
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Inak vcera 2 trening v roku. V pekelnom tempe. Ale adaptacia je vcelku rychla. Zvladol som toho daleko viac ako minule...
Strava...zaujimava... vysiel mi blok jedenia od 13-20
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Trenujem poctivo. Tento thajsky box je vec v ktorej som sa nasiel. Tesim sa na kazdy dalsi trening lebo sme tam super skupina ludi a mame vybornych trenerov.

So stravou je to horsie. Mam trocha problem sa neprejedat cez vikendy:P Kiez by uz bolo pocasie kedy by sa dalo behavat. Citim ako to moje telo potrebuje. Rozmyslam ze ked bude dobre pocasie budem behavat smerom k frajerke a aj od nej ( len to budem musiet asi vzdy sprchu navstivit)....
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Fiona »

Jo, box je super :) Thajsky sice neznam ale na normalni nedam dopustit!
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Fiona píše:Jo, box je super :) Thajsky sice neznam ale na normalni nedam dopustit!
Rozdiel medzi klasickym boxom a thajskym je ten ze sa tam pouziva siroka skala kopov + udery laktami a kolena.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

xHardCorex píše:Trenujem poctivo. Tento thajsky box je vec v ktorej som sa nasiel. Tesim sa na kazdy dalsi trening lebo sme tam super skupina ludi a mame vybornych trenerov.

So stravou je to horsie. Mam trocha problem sa neprejedat cez vikendy:P Kiez by uz bolo pocasie kedy by sa dalo behavat. Citim ako to moje telo potrebuje. Rozmyslam ze ked bude dobre pocasie budem behavat smerom k frajerke a aj od nej ( len to budem musiet asi vzdy sprchu navstivit)....
po frajerke pred behom je sprcha potrebna

preco nebehas po snehu ? to je najlepsi silovy trenink na nohy, co sa v zime v snehu nabeha, na jar sa potom na suchu uz len vyladi do techniky
a co bezky ? je hriech prepast zimu bez beziek
5 2 8
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

rudo píše:
xHardCorex píše:Trenujem poctivo. Tento thajsky box je vec v ktorej som sa nasiel. Tesim sa na kazdy dalsi trening lebo sme tam super skupina ludi a mame vybornych trenerov.

So stravou je to horsie. Mam trocha problem sa neprejedat cez vikendy:P Kiez by uz bolo pocasie kedy by sa dalo behavat. Citim ako to moje telo potrebuje. Rozmyslam ze ked bude dobre pocasie budem behavat smerom k frajerke a aj od nej ( len to budem musiet asi vzdy sprchu navstivit)....
po frajerke pred behom je sprcha potrebna

preco nebehas po snehu ? to je najlepsi silovy trenink na nohy, co sa v zime v snehu nabeha, na jar sa potom na suchu uz len vyladi do techniky
a co bezky ? je hriech prepast zimu bez beziek
Akosi sa bojim ze v tej zime dostanem zapal pluc. Tak preto nebezim. Inak som si vedomi ze beh v snehu musi byt ina makacka. to je ako ked clovek bez po piesku. Ten odpor je znacny.

A nebezkujem... Ani lyzovat neviem:P
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Odpovědět