xHardCorex Snad dennik

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

s.arik píše:Já dnes poslední jídlo klasicky po šesté a je to pozdě...posunu to na pět! A kdoví, kam pak. Jsem zbytečně plná, a to už jdu spát (ačkoliv kdyby v pomazánce nebyla cibule, asi bych to tak nevnímala).
Ja to posledne jedlo tiez posuniem asi na skorsu hodinu. tych 17:00 mi pride ako fajn cas.

Dnesok zasa prirastok vahy +0,3 kg. Ale urcite je zatym plne crevo. Za posledne 2 dni som zjedol dost potravin ale na velkej potrebe som bol asi 2 krat ... a nebolo toho nijako extra:D

Vidim ze chudnem, lebo su mi volnejsie nohavice na stehnach, tricka su mi zasa upnute okolo ramien a hrude a volne okolo brucha.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Renegade dieta 9 den

Příspěvek od xHardCorex »

Spanok opat kvalitny. Siel som spat o 2030. O 5:00 rano som bol uz hore uplne sviezi. Ako pisala S.arik tak sa necham inspirovat a prve jedlo dam skor, a posledne tym padom tiez posuniem o nejaku hodinu skor.

Cize dnes zacnem jest o 10:00 a skoncim o 17:00

To plne crevo davam za nasledok velkeho prisunu bielkovin.

Zajtra si dam den cisto na parenej zelenine. To by malo pomoct prijat dost vlakniny.

Vecer hodim screen z crono metra.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Zaciatok jedenia: 10:00
Koniec 17:00
Fasting time = 17 hodin.

Akurat som docvicil tabatu na cele telo. Trening uplne suprovy m:-)

Dnes ma este caka 15 minut meditacie a potom uz len kvalitny spanok.

Prikladam screen z crono metra.

Obrázek
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od smajliss »

Ten sýr cotagge je nějaký výjimečně dobrý (zdravotně), že ho jíš tak často a nebo jenom kvůli chuti ? :)
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

smajliss píše:Ten sýr cotagge je nějaký výjimečně dobrý (zdravotně), že ho jíš tak často a nebo jenom kvůli chuti ? :)
Prosto mi chuti :P

Ale tak narozdiel od tvarohu v tele neposobi tak kyslo. Ale tak jedavam aj bryndzu. Hlavne kvoli tukom
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od culka »

Nechcem ti do toho rypat, ale pri tvojej velkosti a vydaji, nebojis sa, ze si tym malo jedenim tak spomalis metabolizmus, ze zacnes priberat aj z vody?

dopisem potom, musim pracovat.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od culka »

Dostali najest a nakoniec von nepojdeme, lebo jednu boli ruka a druha sa dnes este nestihla osprchovat. Vladne tu sloboda, nech si kazdy robi, co chce.

Taaakze, podla Oriho Hofmeklera (autor The Warrior Diet), pocas overeating hours (hodiny obzerstva) sa mas natlacit az kym nie si viac smadny ako hladny. Ja sice chapem, ze tie cisla v cronometri si len puha odhadometria, ale aj tak ti to ukazuje prilis nizko. Okrem vit K, co ma asi kazdy z nas az v stratosfere.
Pri znizenom prijme potravy je podla mojho neodborneho nazoru dost problem povykryvat vsetko, co telo potrebuje.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

tiez si myslim ze obmedzovat sa v mnozstve alebo sortimente pocas jedacieho okna nie je spravne, lebo to za niekolko dni rozhadze hormony
a nastavi udrzovanie alebo priberanie vahy, myslienka je prejst sa a nakopnut hormony na vydaj a potom nic nejest aby sa viac vydalo ako prijalo
5 2 8
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

culka píše:Dostali najest a nakoniec von nepojdeme, lebo jednu boli ruka a druha sa dnes este nestihla osprchovat. Vladne tu sloboda, nech si kazdy robi, co chce.

Taaakze, podla Oriho Hofmeklera (autor The Warrior Diet), pocas overeating hours (hodiny obzerstva) sa mas natlacit az kym nie si viac smadny ako hladny. Ja sice chapem, ze tie cisla v cronometri si len puha odhadometria, ale aj tak ti to ukazuje prilis nizko. Okrem vit K, co ma asi kazdy z nas az v stratosfere.
Pri znizenom prijme potravy je podla mojho neodborneho nazoru dost problem povykryvat vsetko, co telo potrebuje.
rudo píše:tiez si myslim ze obmedzovat sa v mnozstve alebo sortimente pocas jedacieho okna nie je spravne, lebo to za niekolko dni rozhadze hormony
a nastavi udrzovanie alebo priberanie vahy, myslienka je prejst sa a nakopnut hormony na vydaj a potom nic nejest aby sa viac vydalo ako prijalo
PRaveze sa necitim zeby som sa nejako obmedzoval. Niekedy mam az vycitky kolko toho do seba tlacim a s akym pupkom potom vysedavam v kancelarii :D

Cize cyklus je nasledovky ... rano vstanem pockam do 10:00 a zacnem jest... o 11 dalse jedlo, o 12 dalsie .. v dni najvacsie a najenergetickejsie, potom zasa o hodinu a pol...a potom v podstate jem stale do prasknutia.

Ono hlavne jem vela zeleniny a tam dat do seba 2000 kcal je HC... Aj ked davam vela tucneho tak tie kalorie mi takto vyjdu..teda samozrejme do toho nezaratam aj niektore jedla ked som s frajerkou..

Osobne si nymslim ze jem malo alebo sa obmedzujem.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Renegade dieta 10 den

Příspěvek od xHardCorex »

Vcerajsi trening primerane tazky. teda skor dost tazky ako primerane. Po treningu spirulina.

Spat som siel o 21 a rano o 5 som uz bol hore bez pocitu unavy.

Ranne vazenie : -1,2 kg (naplnilo sa to co som povedal = potreboval som vyprazdnit creva).

Po bombardovani ze jem malo som pridal viac tukov:) Bielkoviny ma "zapekaju" a mam velmi tuhu stolicu tak ich znizujem v prospech tukov.
Dnes mi to zatial vychadza na cca 1800 kcal
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od s.arik »

A já přibrat chci!
Celoživotně jsem jedla co hodinu od rána do noci a vždy jsem byla hubená, teď po druhém kojení jsem o cca 4 kila pod svým dlouhodobým průměrem (nikoliv asi optimem). Dnes jsem byla ve společenských nepružných kalhotech, co si beru vždy na státnice, a před 2-4 let seděly, dnes v pase nadbývalo nejméně 7 cm a vůbec plandaly...
Takže tím spíše se nebojím jíst třeba jen 7 hod denně, objemy i pestrost za tu dobu do sebe natlačit stihnu :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

s.arik píše:A já přibrat chci!
Celoživotně jsem jedla co hodinu od rána do noci a vždy jsem byla hubená, teď po druhém kojení jsem o cca 4 kila pod svým dlouhodobým průměrem (nikoliv asi optimem). Dnes jsem byla ve společenských nepružných kalhotech, co si beru vždy na státnice, a před 2-4 let seděly, dnes v pase nadbývalo nejméně 7 cm a vůbec plandaly...
Takže tím spíše se nebojím jíst třeba jen 7 hod denně, objemy i pestrost za tu dobu do sebe natlačit stihnu :)
Kazdy mame iny ciel. Ten moj je vysekat tuk. Toto vsio. Nejake tie svaly mi este ostali z mojej temnej minulosti:P

Dnes posledne jedlo o 18tej = cokoladova tycinka:D .. neodolal som...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Obrázek
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od smajliss »

Mám podobný přísun sacharidů i tuků, akorát nějak bílkoviny postrádám. Já jich sním asi jenom tak 30-40g, což mi přijde hodně málo, to budu muset nějak vyladit. I když necítím se, že by mi chyběly.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

smajliss píše:Mám podobný přísun sacharidů i tuků, akorát nějak bílkoviny postrádám. Já jich sním asi jenom tak 30-40g, což mi přijde hodně málo, to budu muset nějak vyladit. I když necítím se, že by mi chyběly.
Urcite su pre telo dolezitejsie tuky ako bielkoviny. Cize s tym by som si hlavu nelamal.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Renegade dieta 11 den

Příspěvek od xHardCorex »

Vcera som sa nasupoval tukmi. Spanok trocha slabsi ako po ine dni. Dnes si davam pokoj od cvicenia a necham si zregenerovat telo.

Ranne vazenie na rovnakej hodnote ako vcera. Cize ziaden ubytok ani narast. Preto som dnes znizil prijem tukov.
Celkovo sa to odzrkadlilo na hodnote prijatych kalorii 1500 kcal.

Na druhej strane pri zvysenom prijme tukov mam lepsiu stolicu. Taku "riedsiu"... nie je taka pevna ako ked zjem viac bielkovin.

Jedalnicek na dnes vyzera asi nasledovne:
Naparena zelenina: Brokolica + karfiol + zemiaky + olivovy olej + petrzlenova vnat.

Prve jedlo: uhorkovy salat s rajcinami + mix orechov.

Vecer hodim aj hodnoty z crono metra.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od culka »

Aj coko tycinku vlozis? :)
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

culka píše:Aj coko tycinku vlozis? :)
Tak neviem kalorie ake boli...
ale s cistym svedomim musim povedat ze chutila super:)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Nasiel som obchod s fajn cenami. Na vyplatu asi kupim:

kokosovy olej, chia seed a Proteínovú múčku z konopných semien

Ak by ste poznali obchod s lepsimi cenami tychto produktov, smelo s nimi
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od s.arik »

xHardCorex píše:Cize cyklus je nasledovky ... rano vstanem pockam do 10:00 a zacnem jest... o 11 dalse jedlo, o 12 dalsie .. v dni najvacsie a najenergetickejsie, potom zasa o hodinu a pol...a potom v podstate jem stale do prasknutia.
Zajímavé. Z tvých výčtů potravin jsem měla dojem, že jíš pomalu jen 2x denně, raw salát s cottage a nějaké pařené jídlo...takže ne tak.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

s tou preteinovou muckou som si nie moc isty

ja som kupil hemp seed protein meal - chuti to jako - no nijako ale skripe to medzi zubami jak piesok a nejak sa mi to jest nechce

rozhodne to viac kupovat nebudem a neviem co to dokazem dojest
5 2 8
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

s.arik píše:
xHardCorex píše:Cize cyklus je nasledovky ... rano vstanem pockam do 10:00 a zacnem jest... o 11 dalse jedlo, o 12 dalsie .. v dni najvacsie a najenergetickejsie, potom zasa o hodinu a pol...a potom v podstate jem stale do prasknutia.
Zajímavé. Z tvých výčtů potravin jsem měla dojem, že jíš pomalu jen 2x denně, raw salát s cottage a nějaké pařené jídlo...takže ne tak.
Skus si predstavit kolko je nakopec 3 kg zeleniny. a skus si predstavit ze to zjes v 2 jedlach... nemozne.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

rudo píše:s tou preteinovou muckou som si nie moc isty

ja som kupil hemp seed protein meal - chuti to jako - no nijako ale skripe to medzi zubami jak piesok a nejak sa mi to jest nechce

rozhodne to viac kupovat nebudem a neviem co to dokazem dojest
Tak zvacsa to byvaju blufy... kto vie. Nepoznam nikoho kto by taketo produkty kupoval tak neviem ake to ma referencie.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od gabrielik »

Teto kokosový som si kôpila al to že nevonia je vraj preto, lebo je tepelne upravovaný. Takže radšej drahší napr tropicai.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

gabrielik píše:Teto kokosový som si kôpila al to že nevonia je vraj preto, lebo je tepelne upravovaný. Takže radšej drahší napr tropicai.
Aj som si myslel ze to bude nejaky sunt ked je to take lacne:P este, ze som to nekupil heh.. asi objednam z zdravi-az
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Pavluska »

xHardCorex píše: Skus si predstavit kolko je nakopec 3 kg zeleniny. a skus si predstavit ze to zjes v 2 jedlach... nemozne.
no... uf... radši nepředstavovat :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Zaciatok jedenia 10:00
Koniec jedenia: 16:00

Obrázek
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

xHardCorex píše:
rudo píše:s tou preteinovou muckou som si nie moc isty

ja som kupil hemp seed protein meal - chuti to jako - no nijako ale skripe to medzi zubami jak piesok a nejak sa mi to jest nechce

rozhodne to viac kupovat nebudem a neviem co to dokazem dojest
Tak zvacsa to byvaju blufy... kto vie. Nepoznam nikoho kto by taketo produkty kupoval tak neviem ake to ma referencie.
ja som to vlastne kupil omylom, ja som hladal jednak cele hemp seeds (tu viacmenej zakazane a predavane ilegalne akoze predavane pre domace zvierata s tym ze kupujuci suhlasi s podmienkou ze to nebude sam jest) a zhanal som tiez hemp tuky-olej (rovanaka podmienka predaja, ze slubis ze to nebudes jest-pit ale len si to natierat na vlasy ci take daco)

a ked som to v ponuke bioshopu videl tak som to prihodil k celkovel objednavke az ked mi to neslo jest som si pozorne precital a zistil ze to je len ta proteinova cast z toho, medzitym som zohnal cele tukove semna to chuti uplne inac, ale nejak mi traviaci system tiez pri tom trochu protestuje tak neviem
5 2 8
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

rudo píše:
xHardCorex píše:
rudo píše:s tou preteinovou muckou som si nie moc isty

ja som kupil hemp seed protein meal - chuti to jako - no nijako ale skripe to medzi zubami jak piesok a nejak sa mi to jest nechce

rozhodne to viac kupovat nebudem a neviem co to dokazem dojest
Tak zvacsa to byvaju blufy... kto vie. Nepoznam nikoho kto by taketo produkty kupoval tak neviem ake to ma referencie.
ja som to vlastne kupil omylom, ja som hladal jednak cele hemp seeds (tu viacmenej zakazane a predavane ilegalne akoze predavane pre domace zvierata s tym ze kupujuci suhlasi s podmienkou ze to nebude sam jest) a zhanal som tiez hemp tuky-olej (rovanaka podmienka predaja, ze slubis ze to nebudes jest-pit ale len si to natierat na vlasy ci take daco)

a ked som to v ponuke bioshopu videl tak som to prihodil k celkovel objednavke az ked mi to neslo jest som si pozorne precital a zistil ze to je len ta proteinova cast z toho, medzitym som zohnal cele tukove semna to chuti uplne inac, ale nejak mi traviaci system tiez pri tom trochu protestuje tak neviem
Tak radsej nebudem zbytocne riskovat a nebudem kupovat kktiny.

V lidli som objavil za studena lisovany repkovy olej. Je velmi chutny. taky orieskovy... podla netu je to "slovensky olivovy olej"... vraj obsahuje viac Omega 3 ako olivovy...
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Renegade dieta 12 den

Příspěvek od xHardCorex »

Vcerajsok poznaceny lenosenim a inym postelnym aktivitam :D

Ubytok hmotnosti 0,1 kg. Cize ta moja kaloricka hranica pre "nechudnutie a nepriberanie" je cca 1600-1800 kcal. Cize ak chcem chudnut tak musim ubyt kalorie.

Aj ked ani taketo pomale chudnutie mi nevadi. hlavne ked vidim vysledky co sa tyka oblecenia.

Na dnes som sa zasobil domacou plnotucnou bryndzou... uz sa nato doslova tesim.

Jedalnicek na dnes:
ako prve jedlo dam salat: Hlavkovy salat, rajciny + olivovy olej

Na obed napreny karfil a brokolica s bryndzou... to bude papanie.
Potom sa este uvidi.

Najblizsi trenig ma caka zajtra. Aj ked rozmyslam ze si pojdem aj zaplavat..
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od gabrielik »

Ten z lidla občas kupujem, alebo v DM sa dá tiež kúpiť, ale nepoužívam ho často. Teraz ste mi dali chrobáka do hlavy, použiť ho pri pečeňovej očiste. ale radšej by som lyžicami papkala kokosák :delicacy:

No teda radšej nie, aby sa mi nezhnusil...
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Zacitok jedenia: 11:00
Koniec : 17:00

Obrázek
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Renegade dieta 13 den

Příspěvek od xHardCorex »

Spanok vcelku dobry. Dnes som sa doslova tesil na jedlo. Idem si robit prvy krat sparglu. Dufam ze moje nadsenie po jej konzumacii neklesne:)

Vaha klesla o 0,3 kg bez treningu. Co je fajn.

Cca hodinu po vstani som si zacvicil tabatu. Trocha sa snazim priblizit modelu lovca. Tiez musel vynalozit aktivitu pred jedlom a nie po jedle.

Prve jedlo prichadza prave teraz o 10:10 :) Voda s citronom + spirulina a idem sa pustit na salat.

Jedlo:
Rajciny + redkovka + salat lollo.

Po skonceni dna hodim vsetko co som zjedol v crono metri
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Zaciatok jedenia: 10:10
koniec: 17:00

Obrázek
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od culka »

A ta spargla ako? Lebo ja ju mozem surovu aj naparenu.

Co za sunku si si dal, ze si ju hodil pod prosciutto? Akurat ti to pobabralo prijem soli.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

culka píše:A ta spargla ako? Lebo ja ju mozem surovu aj naparenu.

Co za sunku si si dal, ze si ju hodil pod prosciutto? Akurat ti to pobabralo prijem soli.
No poviem ti pravdu ze mi to moc nechutilo.

Dal som prosciuto...ale to mi tiez nejako nechutilo a hlavne som sa potom zacal hrozne potit... teda sla zo mna ta sol von...
Urobil som si to v pare. Ale asi to bola moja prva aj posledna spargla. Mozno ta zelena je lepsia lebo ja mam tu bielu
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Renegade dieta 14 den

Příspěvek od xHardCorex »

Ubytok hmotnosti 0,3 kg.
Spanok stale kvalitny. Fakt si to neviem vynachvalit ked clovek predstane jest cca 6 hodin pred spankom.

Dnes ta strava asi nebude nejako extra ukazkova lebo idem na oslavu... cize sa budem riadit podla hodin... avsak zlozenie bude dost pestre:P

Po prebudeni som vypil 0,5 litra vody a hned som si dal jednu kratku tabatu.
Snad sa odhodlam este k jednej poobede.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od s.arik »

Mluvíte o chřestu? Ten je výborný s neskromně objemnou a slanou sýrovou omáčkou :delicacy: Sám o sobě asi nic moc.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

s.arik píše:Mluvíte o chřestu? Ten je výborný s neskromně objemnou a slanou sýrovou omáčkou :delicacy: Sám o sobě asi nic moc.
U nas je to spragla. v Cesku asi inak.
Obrázek
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Renegade dieta 15 den

Příspěvek od xHardCorex »

Ako som spominal vcera sa niesol den v style oslavy a kozmopolity:D

Rano prirastok vahy o 0,9 kg. co neznaci vsak nic. Je to sposobene plnymi crevami lebo som mal mininalny prisun vlakniny, cize to nemalo zo mna ako ist von. Na obleceni citim ze je volnejsie a toje pre mna lepsi ukazovatel.

Spanok menej kvalitny ako po ine dni a preruseny hlavne budikom co ho znacne to rozhodi cloveka.

Dnes pokracujem v normalnej strave. Vecer hodim screen.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

u nas je to asparagus

z toho angl slova by sa dala spargla takmer vyskladat vyberom a prehodenim pismenok
5 2 8
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Inak som si zohnal jednorucky, na ktore sa daju pridat kotuce. tych mam cca 70 kg. Tak zacnem pridavat nejake cviky s jednoruckou. Hlavne na ramena. Chcem obmienat kliky.

Najradsej by som uz zacal aj sprinty. Ale namam nato ani vhodnu obuv a hlavne by som chcel s niekym behavat aby ma to viac motivovalo.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od culka »

Hehehe, syncek upratoval a venoval maminke hrazdu, co sa na zarubnu zavesi. Aj ja sa na nu vesiam. A k narodkam mi kupil 5fingersky, len skoda, ze sa do zahrady nehodia. No ale ved zoderieme cez zimu. Ta skor pride ako nepride.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Renegade dieta 16 den - 24 hodinovy post

Příspěvek od xHardCorex »

Kedze som vcera prisiel neskoro a nemal som cas si pripravit jedlo tak dnes cely den post:)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

culka píše:Hehehe, syncek upratoval a venoval maminke hrazdu, co sa na zarubnu zavesi. Aj ja sa na nu vesiam. A k narodkam mi kupil 5fingersky, len skoda, ze sa do zahrady nehodia. No ale ved zoderieme cez zimu. Ta skor pride ako nepride.
Ja som bol chvilku opity z predstavy ake je to super mat take topanky a potom som si precital vela vela recenzii ze je to bullshit.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od rudo »

xHardCorex píše:
culka píše:Hehehe, syncek upratoval a venoval maminke hrazdu, co sa na zarubnu zavesi. Aj ja sa na nu vesiam. A k narodkam mi kupil 5fingersky, len skoda, ze sa do zahrady nehodia. No ale ved zoderieme cez zimu. Ta skor pride ako nepride.
Ja som bol chvilku opity z predstavy ake je to super mat take topanky a potom som si precital vela vela recenzii ze je to bullshit.
cital si zle reecenzie,

nie je to az tak dobre ako bosa noha, ale je to fajne hoci drahe
5 2 8
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Samira »

xHardCorex píše:Ja som bol chvilku opity z predstavy ake je to super mat take topanky a potom som si precital vela vela recenzii ze je to bullshit.
chces aj moju recenziu?
mam ich asi 1-2 roky a rozhodne si kupim dalsie. su perfektne. moja fajnova rozmaznana noha je v nich stastna, na jumping v inom nechodim, behavala som v nich aj na polnych-lesnych chodnickoch. neviem to asi presne vysvetlit, ale normalna topanka v spicke "tlaci" na prsty len spredu, ale tu je ta predna plocha vlastne cely povrch prstov a aj priestoru medzi prstami, cize ten tlak sa krasne rozlozi. topanocky vyborne drzia na nohe a tym, ze mam patu nestiahnutu, a viac-menej volnejsiu nez v teniskach, tak sa na nu "nespolieham" a ovela viac balansujem, cize som na trampoline paradoxne istejsia, nez v pevnej teniske.
mno. z tohto mojho popisu asi jasny nebudes, tak v skratke - milujem ich. :)
ozaj - awa ich tu nosievala roky, mozno dakde najdes jej popis, i ked so zmazanim jej dennika asi odisli aj info tohto charakteru.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od Samira »

rudo píše:
xHardCorex píše:
culka píše:Hehehe, syncek upratoval a venoval maminke hrazdu, co sa na zarubnu zavesi. Aj ja sa na nu vesiam. A k narodkam mi kupil 5fingersky, len skoda, ze sa do zahrady nehodia. No ale ved zoderieme cez zimu. Ta skor pride ako nepride.
Ja som bol chvilku opity z predstavy ake je to super mat take topanky a potom som si precital vela vela recenzii ze je to bullshit.
cital si zle reecenzie,

nie je to az tak dobre ako bosa noha, ale je to fajne hoci drahe
aha, cosi tu pribudlo...
drahe? mam dokonalu napodobeninu od cinanov za par korun (mam podozrenie, ze vysli z vibramovej fabriky pod inou znackou). takto som ich otestovala a nabuduce uz asi kupim origos.
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

rudo píše:
xHardCorex píše:
culka píše:Hehehe, syncek upratoval a venoval maminke hrazdu, co sa na zarubnu zavesi. Aj ja sa na nu vesiam. A k narodkam mi kupil 5fingersky, len skoda, ze sa do zahrady nehodia. No ale ved zoderieme cez zimu. Ta skor pride ako nepride.
Ja som bol chvilku opity z predstavy ake je to super mat take topanky a potom som si precital vela vela recenzii ze je to bullshit.
cital si zle reecenzie,

nie je to az tak dobre ako bosa noha, ale je to fajne hoci drahe
Tak mozno kupim najskor nejake lacne fake a vyskusam :P ...predsa je najlepsie mat vlastny nazor.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: xHardCorex Snad dennik

Příspěvek od xHardCorex »

Samira píše:
xHardCorex píše:Ja som bol chvilku opity z predstavy ake je to super mat take topanky a potom som si precital vela vela recenzii ze je to bullshit.
chces aj moju recenziu?
mam ich asi 1-2 roky a rozhodne si kupim dalsie. su perfektne. moja fajnova rozmaznana noha je v nich stastna, na jumping v inom nechodim, behavala som v nich aj na polnych-lesnych chodnickoch. neviem to asi presne vysvetlit, ale normalna topanka v spicke "tlaci" na prsty len spredu, ale tu je ta predna plocha vlastne cely povrch prstov a aj priestoru medzi prstami, cize ten tlak sa krasne rozlozi. topanocky vyborne drzia na nohe a tym, ze mam patu nestiahnutu, a viac-menej volnejsiu nez v teniskach, tak sa na nu "nespolieham" a ovela viac balansujem, cize som na trampoline paradoxne istejsia, nez v pevnej teniske.
mno. z tohto mojho popisu asi jasny nebudes, tak v skratke - milujem ich. :)
ozaj - awa ich tu nosievala roky, mozno dakde najdes jej popis, i ked so zmazanim jej dennika asi odisli aj info tohto charakteru.
Ako mne osobne by to dost pomohlo lebo mam vcelku siroku nohu a vzdy roztlacim topanky malickom :)
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Odpovědět