Linda a spol.

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Renáta »

:wink: No, aj ja sa vyhrabem von - máme referendum, tak sa chceme zúčastniť. Ale ešte frčím upratovať.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Linda a spol.

Příspěvek od cepheus »

Koukám, koukám ..
Tak jo, tak tam zahlasujte zbavit imunity poslance a naházet do Dunaje, až bude rozvodněnej. :D :wink:
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Renáta »

cepheus píše: naházet do Dunaje, až bude rozvodněnej. :D :wink:
To by sa synovi hodilo, on jazdí divokú vodu a Dunaj je pomalýýýý :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Linda a spol.

Příspěvek od cepheus »

Renáta píše:To by sa synovi hodilo, on jazdí divokú vodu a Dunaj je pomalýýýý :D
Jako že by mezi něma ještě pádloval a semo tamo je pleskl pádlem po těch nevymáchaných tlamách ?
Nádherná představa ! .. :D :wink: (:-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Renáta »

Jasně! On je kajakár, takže má lopatky na oboch stranách, tak by to stíhal vždy z jednej strany pri každom zábere :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Linda a spol.

Příspěvek od cepheus »

Ty mě asociuješ imaginace jako hrom !
Ještě mě napadá, že by mohl jezdit po i proti proudu, aby měli ty huby červený pěkně z obou stran a na všecky se dostalo ! :mrgreen: (:-) :D
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Renáta »

No a ako inak? V rámci tréningu sa musí po aj proti :wink:
Linda, prepáč za tieto kecy od veci :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Linda a spol.

Příspěvek od cepheus »

Jj, taky prepáč, až zase budem blbnout, řekni a můžem vypadnout třebas ke mě. :D :wink:
Linda
Příspěvky: 43
Registrován: úte srp 03, 2010 20:50

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Linda »

cepheus píše:Jj, taky prepáč, až zase budem blbnout, řekni a můžem vypadnout třebas ke mě. :D :wink:
Lepsi divoka voda nez bdc jako u Sarika:-)
Vode aspon trochu rozumim (:-)
Chci tim rict, jste vitani. Stejne nemam zadne novinky, byli jsme na houbach a ty me raw teda nechutnaji (jako ze byla smazenice, chci rict :roll: )
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Renáta »

Linda, u nás bola aj kulajda - však čo už s tým, keď je toho 20 kíl :shock:
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Renáta »

No a keď tá divoká voda nevadí, tak sa pochválim, že syn získal cez víkend v poslednom kole Slovenského pohára dospelých v Žiline 2. miesto v zjazde, 4. v šprinte a v kombinácii sa umiestnil na 2. mieste. Jupííí m:-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Linda a spol.

Příspěvek od cepheus »

Tak to gratuluju :!: i když jsem neměl ani ponětí dodnes, že se dá s oblečenou kanoe sprintovat. :mrgreen: (:-) :wink:
To jsem potvora, jsem si vybavil toho chlápka s Funésem jak udělal ten chodící kajak a hned mi letělo palicí, jak s tím asi sprintuje - viděla si ?
Jak mu to nakonec ten Funés přejel traktorem ? :D :D http://www.youtube.com/watch?v=KdTSDxlk0Tw tu scénku s ještě nataženějším Jaguar-em, než je z výroby miluju dodneska !
To je on: http://jalopnik.com/assets/resources/20 ... E-Type.jpg ten si o tu scenku přímo říká .. :D
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Renáta »

(:-) Poznám. :D
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Sweetie »

Linda píše:
cepheus píše:Jj, taky prepáč, až zase budem blbnout, řekni a můžem vypadnout třebas ke mě. :D :wink:
Lepsi divoka voda nez bdc jako u Sarika:-)
Vode aspon trochu rozumim (:-)
Chci tim rict, jste vitani. Stejne nemam zadne novinky, byli jsme na houbach a ty me raw teda nechutnaji (jako ze byla smazenice, chci rict :roll: )
me teda jo. ale i ta smazenice. jak se vlastne dela? uz jsem to zapomnela.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Eva.cz »

Linda píše: Lepsi divoka voda nez bdc jako u Sarika:-)
Vode aspon trochu rozumim (:-)
Chci tim rict, jste vitani. Stejne nemam zadne novinky, byli jsme na houbach a ty me raw teda nechutnaji (jako ze byla smazenice, chci rict :roll: )
Toto je kvalitní názor :wink: Nebo spíš názory:-)))
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Eva.cz »

Renáta píše:No a keď tá divoká voda nevadí, tak sa pochválim, že syn získal cez víkend v poslednom kole Slovenského pohára dospelých v Žiline 2. miesto v zjazde, 4. v šprinte a v kombinácii sa umiestnil na 2. mieste. Jupííí m:-)
Skvělý, jako vždy :!:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Linda a spol.

Příspěvek od cepheus »

Linda píše:..Lepsi divoka voda nez bdc jako u Sarika:-)..
Lidi co je to bdc ? Tlumočník prosím ! :D
(PMN už znám)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Panda »

cepheus píše:Lidi co je to bdc ? Tlumočník prosím ! :D
(PMN už znám)
Buddhismus Diamantové cesty
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Linda a spol.

Příspěvek od cepheus »

A ták, to by mě nenapadlo, Mirku dík za tlumočnické služby. :)
Linda
Příspěvky: 43
Registrován: úte srp 03, 2010 20:50

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Linda »

cepheus píše:
Linda píše:..Lepsi divoka voda nez bdc jako u Sarika:-)..
Lidi co je to bdc ? Tlumočník prosím ! :D
(PMN už znám)
A PMS taky znas? :-)
Linda
Příspěvky: 43
Registrován: úte srp 03, 2010 20:50

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Linda »

Sweetie píše: Chci tim rict, jste vitani. Stejne nemam zadne novinky, byli jsme na houbach a ty me raw teda nechutnaji (jako ze byla smazenice, chci rict :roll: )
me teda jo. ale i ta smazenice. jak se vlastne dela? uz jsem to zapomnela.[/quote]

Sweetie, ty fakt davas syrove houby?
To se mi jevi jako odvazna myslenka...leda snad treba si dokazu predstavit je nahrubo nastrouhat na salat.
Linda
Příspěvky: 43
Registrován: úte srp 03, 2010 20:50

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Linda »

Renáta píše:No a keď tá divoká voda nevadí, tak sa pochválim, že syn získal cez víkend v poslednom kole Slovenského pohára dospelých v Žiline 2. miesto v zjazde, 4. v šprinte a v kombinácii sa umiestnil na 2. mieste. Jupííí m:-)
Zdatny syn, musis na nej byt pysna, co?
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Linda a spol.

Příspěvek od s.arik »

Jednou jsem zkusila raw žampiony a nebylo to vůbec tak hrozné, na to, že mi nikdy houby nechutnaly. Naložila jsem je v citronové šťávě, oleji, soli a česneku, myslím, už si přesně nevzpomínám, hezky tam změkly. Podle tohoto receptu: http://vitakucharka.blog.cz/0903/zampionovy-salat
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Linda a spol.

Příspěvek od culka »

Samira píše:Co ja vyslovene nezvladam je dupanie patami pri bosej chodzi po byte - niekto chodi ako slon, nechapem, ze ho to neboli. Moj tato nam vzdy kazal chodit potichucky, aby sme nerusili dupanim susedov, v baraku sa to ozyva. A ked k nam prisli ine deti a nenormalne dupali, prislo mi to ako chyba v slusnej vychove :)

Ale co je pre mna VRCHOL desiveho zvuku - tahanie noh za sebou, suchanie chodidiel - najviac to pocut, ak ma niekto obute slapky. Mladi ludia a tahaju chnapy ako invalidi. Jaj!!! Vzdy mam pocit, ze kto takto mlandravo chodi, tak taky je asi aj v praci, v zivote, v posteli... Bez energie.
Ked uz ste tu nacali tie uzasne zvuky. Sefka z mail departmentu takto chodila. Tenisky na nohach (ano sefka s teniskami, ale toto je Kanada. Tu ludia chodia tak, ako by ste doma ani smeti nesli vysypat) a suchala s nimi o dusu. Az som sa raz nezdrzala a povedala jej, ze chodi ako storocna cinanka. Vsetci sa rehotali jak kone, ale ako ta ma potom nenavidela. Ale prestala suchat.

A moji chlapi dupu ako kone, co zase v tychto soletkovych stavbach nie je problem. A najlepsia je Kira, ked si o 3-tej rano zacne hadzat hracky dole schodami.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Renáta »

Lindi, to vieš, že ma tešia jeho úspechy. Dnes pridal ďalší. Tréner ho prihlásil na štrekársky maratón (hoci on je K1 na divokej vode, nie štrekár) a získal 2. miesto. Bol šťastný ako blcha :D
Linda
Příspěvky: 43
Registrován: úte srp 03, 2010 20:50

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Linda »

Ozivuju denicek. V podstate se v posledni dobe nic zasadniho nestalo. Jen nejak vice pocituju takovou mirnou nespecifickou nespokojenost se vsim.... a netusim, co je presne spatne. Dny mi nejak bez zanechanych stop klouzaji mezi prsty, nadechnu se v pondeli a uz je patek.

Objektivne si nemam na co stezovat, telo mi slouzi, drahy je OK, deti OK, prace je vydelecna, mame kde bydlet atp...

Mozna zkusim nejist, co to udela... treba na neco prijdu, co mam zmenit
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Lidka »

Linda píše:zkusim nejist, co to udela.
minimalne se zvetsi vzdalenost mezi pondelkem a patkem :mrgreen:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Linda a spol.

Příspěvek od buc11 »

Linda píše:Ozivuju denicek. V podstate se v posledni dobe nic zasadniho nestalo. Jen nejak vice pocituju takovou mirnou nespecifickou nespokojenost se vsim.... a netusim, co je presne spatne. Dny mi nejak bez zanechanych stop klouzaji mezi prsty, nadechnu se v pondeli a uz je patek.

Objektivne si nemam na co stezovat, telo mi slouzi, drahy je OK, deti OK, prace je vydelecna, mame kde bydlet atp...

Mozna zkusim nejist, co to udela... treba na neco prijdu, co mam zmenit
mám to nemlich stejně až na české dráhy, abych nekopíroval to viz výše, píšu si tam navíc ty svoje capiny
jediná možná změna je v hlavě, ale často to drhne
ovšem reakce lidky je unikátní a pravdivá
Linda
Příspěvky: 43
Registrován: úte srp 03, 2010 20:50

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Linda »

Jo, reakce Lidky me taky dostala >:-)
Linda
Příspěvky: 43
Registrován: úte srp 03, 2010 20:50

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Linda »

Tak jsem jeste nekolik dni otalela a dneska (vlastne vcera vecer:-))tedy zapocala pustit, v planu je pro pocatek pust tridenni.
Zatim mam pred delsi dobou zkusenost s jednodennim uplnkovym.

Nekladu si zadne zavratne cile, spis pocituju mirnou zvedavost, jaky bude ten treti den. A zda neco do te pusy v prubehu nenacpu, dokazu si predstavit, ze tak ucinim automaticky za pochodu bezmyslenkovite. Ale to by se stat nemelo, prece nenecham zvitezit hmotu:-)

Uznavam, ze v kontextu techto stranek je to takovy smesny pocin, viz ty vase jednadvacitky ted nekdy, to jsem smekala.

Zatim pocituju jen jakousi pachut v puse - jakoby namydleny jazyk. A je mi veselo:)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Samira »

Linda píše:...Uznavam, ze v kontextu techto stranek je to takovy smesny pocin, viz ty vase jednadvacitky ted nekdy, to jsem smekala.
Ale no tak... Nikomu to nehovor, ale stale som presvedcena, ze odpostoval niekto za mna, nejaky E.T. v mojom tele a ja som si davala pecenu hus s loksami na vedlajsej galaxii.
Post mas uz za sebou, pravda? Si sikovna. Ja nemat zdravotne problemy tak nepostujem NIKDY :)
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Linda a spol.

Příspěvek od martin_hk »

Linda píše:Tak jsem jeste nekolik dni otalela a dneska (vlastne vcera vecer:-))tedy zapocala pustit, v planu je pro pocatek pust tridenni.
Zatim mam pred delsi dobou zkusenost s jednodennim uplnkovym.

Nekladu si zadne zavratne cile, spis pocituju mirnou zvedavost, jaky bude ten treti den. A zda neco do te pusy v prubehu nenacpu, dokazu si predstavit, ze tak ucinim automaticky za pochodu bezmyslenkovite. Ale to by se stat nemelo, prece nenecham zvitezit hmotu:-)

Uznavam, ze v kontextu techto stranek je to takovy smesny pocin, viz ty vase jednadvacitky ted nekdy, to jsem smekala.

Zatim pocituju jen jakousi pachut v puse - jakoby namydleny jazyk. A je mi veselo:)
Hlavne k sobe pristupuj s vlidnosti, vse ma svuj cas. Ono neco si odrict neni uplne automaticka vec, takze ani jeden den pustu neni malickost... :)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Linda
Příspěvky: 43
Registrován: úte srp 03, 2010 20:50

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Linda »

Dekuji za povzbuzeni, pratele :wink:

Jinak plan byl dodrzel, tridenni pust a pak ukonceno v utery. Bylo mi v nem vcelku dobre (jakoze ne tak ukrutne, jak jsem se bala).

A po par dnech (predpokladam ze po tridennim pustu netreba nejaka navratovka specialni?) jsem se vcera odhodlala k sedmicce.
Dnes druhy den a fitbox byl OK, cvicilo se mi dobre. Ale kruci mi v brise >:-)
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Linda a spol.

Příspěvek od martin_hk »

Linda píše:Dekuji za povzbuzeni, pratele :wink:

Jinak plan byl dodrzel, tridenni pust a pak ukonceno v utery. Bylo mi v nem vcelku dobre (jakoze ne tak ukrutne, jak jsem se bala).

A po par dnech (predpokladam ze po tridennim pustu netreba nejaka navratovka specialni?) jsem se vcera odhodlala k sedmicce.
Dnes druhy den a fitbox byl OK, cvicilo se mi dobre. Ale kruci mi v brise >:-)
Tri dny = zadny specialni navrat a jako bonus mnohem efektivnejsi traveni. Proto si doprej to najlahodnejsi ceho se Ti v ramci vitastravy zada, v mire takrka neomezene. :) Tyden, tam uz to navratovku chce, ackoliv jeste ne prilis slozitou jako u dlouhych pustu....
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Linda
Příspěvky: 43
Registrován: úte srp 03, 2010 20:50

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Linda »

martin_hk píše:Tri dny = zadny specialni navrat a jako bonus mnohem efektivnejsi traveni. Proto si doprej to najlahodnejsi ceho se Ti v ramci vitastravy zada, v mire takrka neomezene. :) Tyden, tam uz to navratovku chce, ackoliv jeste ne prilis slozitou jako u dlouhych pustu....
Jeste je brzy, ale jak tedy prosim s tou navratovkou pristi pondeli? Uz se mi chce naplanovat si nejaky jidlo do budoucna (:-)
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Linda a spol.

Příspěvek od martin_hk »

Linda píše:
martin_hk píše:Tri dny = zadny specialni navrat a jako bonus mnohem efektivnejsi traveni. Proto si doprej to najlahodnejsi ceho se Ti v ramci vitastravy zada, v mire takrka neomezene. :) Tyden, tam uz to navratovku chce, ackoliv jeste ne prilis slozitou jako u dlouhych pustu....
Jeste je brzy, ale jak tedy prosim s tou navratovkou pristi pondeli? Uz se mi chce naplanovat si nejaky jidlo do budoucna (:-)
Osobne bych po pustu "7" byl den az dva na stavach. Pak ovoce, zelenina, ctvrty den bezny jidelnicek v omezenem mnozstvi... Proste pozvolny restart
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Panda »

Jedna z osvědčených variant je šťáva z mrkve jako první "jídlo" (zpočátku ředěná, později koncentrovanější). Pokud není odšťavňovač, dá se snadno připravit i bez něj - nastrouhat mrkev najemno, zalít ji trochou vody, nechat hodinu ležet a pak po hrstech vymačkávat šťávu. Dokonce je taková šťáva čistější než z odstředivky.

Jinou vhodnou variantou je lehce napařená zelenina (mně po půstu nejlépe vyhovují rajčata) - napařovat chvíli v páře tak, aby začala měknout a na povrchu lehce matnět. Zelenina nesmí být při prvním jídle ani syrová ani uvařená.
Linda
Příspěvky: 43
Registrován: úte srp 03, 2010 20:50

Re: Linda a spol.

Příspěvek od Linda »

Tak ouha, sedmicka skoncila ctvrtym dnem - a ne pro nejake zasadni potize... spis pro aktualni nedostatek motivace. A nez se motivace vratila, mela jsem v sobe veceri...
Odpovědět