Sinuhet asketa

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

S tím žvýkáním to není pravda tak doufám že jsem nikoho od tohoto vznešeného stylu neodradil :lol:
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od s.arik »

Jsem naprostý, naprostý laik, ale nesouvisela tvá slabost spíše s tím "sedmým dnem krize" než s návratovkou? Nějaká ta acido něco :)
Zkušenější (nebo aspoň sečtělejší) půstaři by věděli více.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Nevím s čím to souvisí ale jsem zdravotně v háji. před hladovkou už to trochu začínalo a teď konec. záda bolí, teploty únava. Takže zklamání, trávení dobré ale to je tak vše
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Tak krize překonána, živím se normálně záda relativně ok, nárůst hmotnosti minimální asi 1kg za skoro 10 dní od návratu. Prý to byla viróza s následkem ztuhnutí páteře, tak nevím jestli to souvisí s hladovkou nebo jen náhoda. ale nějak nevidím smysl té hladovky spíš se zaměřím na větší konzumaci ovoce a zeleniny....
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Přecházím na režim první jídlo kolem poledne/ brzy odpoledne nebo tak nějak podle chuti. No hlavně z praktických důvodů, při brigádě se dost zasviním a nemám se kde umýt. Tak jsem zvědav dneska v poho ale pak celkem veklá chuť :delicacy: a tendence se přejíst :?
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Záleží jen co máte v hlavě a v přístupu, když to zvládnete o jídlo se není třeba starat. I když když o sebe dbáte tak to máte s myslí lehčí. Taková ranní úvaha :oops:
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od 2olfess »

Sinuhet píše:Přecházím na režim první jídlo kolem poledne/ brzy odpoledne nebo tak nějak podle chuti. No hlavně z praktických důvodů, při brigádě se dost zasviním a nemám se kde umýt. Tak jsem zvědav dneska v poho ale pak celkem veklá chuť :delicacy: a tendence se přejíst :?
Se ti přiznám, že nevím, jestli bych tohle uměl si to takto nařídit. Mě do tohoto režimu navedlo tělo samo po půstech a všimnul jsem si toho prakticky až za pár dní, co jsem to automaticky dělal. A gratuluju ti k půstíku, už se cítíš líp, pomáhají ti ty půsty po návratovce?
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Ahoj, trávení mnohem lepší, záda mnohem horší tak nevím. Brzy hodnotit dneska jsem porušil a jedl ale neměl bych......
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Jsem ostuďák, tři týdny po hladovce ale ještě jsem neměl ani jednu jedničku :oops: . Neměl jsem chuť :wink: , záda jsou mnohem lepší, zjistil jsem že dechem se dá stav zad ovlivnit velmi. Jinak nepravidelně jím třeba až odpoledne takže není to tak že bych vůbec nehladověl. Ale čas hladovek se blíží...
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Samira »

Nic si z toho nerob, ani ja nemam naladu na dalsie posty. Posledny pokus o jednicku som zabalila niekedy poobede.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Panda »

Samira píše:Nic si z toho nerob, ani ja nemam naladu na dalsie posty. Posledny pokus o jednicku som zabalila niekedy poobede.
Sami divil jsem se že jdeš na další půst tak brzy, do prodlevy 2-násobek délky nebývá moc energie na další půst, ta pauza by tam měla být.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Samira »

Diky Pando, to som sa len kamaratsky pridala k Rene a Culke. Ale nemalo to (u mna) vyznam. Ja som nedokazala nabehnut na jednicky ani po mojej stvorke. Nemam ich rada, rozbijaju mi rytmus dna, atd. Ale asi maju vyznam, takze snad sa zase dokopem robit ich.
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Tak konečně abstinence sice možná nevydrží dlouho ale aspoň něco. Zatím to jde, k tomu asi 50% vita, cvičení a jedničky každý týden...co si přát více? :) No hlavně aby to chvíli vydrželo. Chtěl sem vložit nějaké fotky ze zatmění ale jaksi se to nepovedlo no nic teď večer to nebudu řešit.
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Tak po dlouhé době to trochu oživím. Od včerejška jsem na 100% žvýkání, střeva už se fajně pročitila. Ale jím podle chuti žádné 100% vita, i když maso jsem třeba ještě neměl. Dále jsem na protialkoholním protože situace se už zdála být neúnosnou :) (47 piv za týden). Každá hodina bez alkoholu je dobrá. Vlastně co tu na vitariánu dělám že? :(
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od martin_hk »

Sinuhet píše:Tak po dlouhé době to trochu oživím. Od včerejška jsem na 100% žvýkání, střeva už se fajně pročitila. Ale jím podle chuti žádné 100% vita, i když maso jsem třeba ještě neměl. Dále jsem na protialkoholním protože situace se už zdála být neúnosnou :) (47 piv za týden). Každá hodina bez alkoholu je dobrá. Vlastně co tu na vitariánu dělám že? :(
držím palce, ať to zvládneš.....
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od 800914 »

napodobne. zabojuj sinuhet nech si zas asketa :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od 800914 »

sory sinuhet dal som tu otazku na martinaHK ale radsej presunul k nemu do denika nech sa ti tu nespamuje :)
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Díky budu to potřebovat :) . Dnešek bez alkoholu >:-)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od 800914 »

ja myslim ze mas vysoke predpoklady na uspech. :) pivo ta prestane bavit ked okostujes lepsie stavy bytia ako chmelovy utlm.
co ta vlastne drzi? chut alebo stav po nom?
netvrdim ze v spajze nemam 4 z 8 Pedigree Ale a obok myslim este ostalo aj z Vodky a Capitana Morgana od nejakeho nepamatam uz ktoreho vikendu. :)
stavu po dobre vykonanej alkalizacii sa ale ziadny alko stav nevyrovna. dve deci juicu zo zelenej petrzelky niekedy pred par rokmi ma presvedcilo ze dokonca ani THC hihi stavy a magicke hubky a ine zabavky nemaju sancu pri porovnani cisteho alkalickeho pocitu v tele.

ako tam riso muller spieva ze 'najlepsia droga je cista hlava', to by som upravil na : najlepsia droga je cista LYMFA. :)

ked uz tak radsej daj ganja kolacik :) alebo vaporizuj kvalitne sativa vzorky. nema to tolko negativnych bocnych efektov ako metylalkoholove radovanky pmn.
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Dnes dvě piva a bylo to jakoby se vrátil stvořitel :D . Ách. To je závislost na určité látce v pivu ne přímo alkohol, někdo pije kafe já piju pivo, stačilo málo a total. Jej v tom vedru záchrana. Dnes už snad nic i když večer opékání tak nevím. Žvýkání pokračuje ale je z toho takový divný psychostav. Trávu už sem dávno naštestí opustil i když občas si dám když je příležitost s lidma ale to je párkrát do roka
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od buc11 »

Sinuhet píše:Dnes dvě piva a bylo to jakoby se vrátil stvořitel :D . Ách. To je závislost na určité látce v pivu ne přímo alkohol, někdo pije kafe já piju pivo, stačilo málo a total. Jej v tom vedru záchrana. Dnes už snad nic i když večer opékání tak nevím. Žvýkání pokračuje ale je z toho takový divný psychostav. Trávu už sem dávno naštestí opustil i když občas si dám když je příležitost s lidma ale to je párkrát do roka
no jo u piva se hodnotí pitelnost, to znamená jak moc tě chuť nutí si dat hned další
A rozdíl od závislosti zjistíš snadno, třeba topvar bych nevypil ani 2 hlty.
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

buc11 píše:
Sinuhet píše:Dnes dvě piva a bylo to jakoby se vrátil stvořitel :D . Ách. To je závislost na určité látce v pivu ne přímo alkohol, někdo pije kafe já piju pivo, stačilo málo a total. Jej v tom vedru záchrana. Dnes už snad nic i když večer opékání tak nevím. Žvýkání pokračuje ale je z toho takový divný psychostav. Trávu už sem dávno naštestí opustil i když občas si dám když je příležitost s lidma ale to je párkrát do roka
no jo u piva se hodnotí pitelnost, to znamená jak moc tě chuť nutí si dat hned další
A rozdíl od závislosti zjistíš snadno, třeba topvar bych nevypil ani 2 hlty.
Však se tu nebavíme o různých patocích ale kvalitních pivech :delicacy:
Včera skoro úplně na vita stravě bylo to super, ale nějaké pivo k tomu bylo ale málo :)
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

minulý týden 30 jednotek alkoholu (jednotka=jedna desítka nebo dvě deci vína nebo velká štamprle tvrdého atp.), je to lepší ale pořád hodně víkend to zkazil. Žvýkání zrušeno, nebylo to nic moc spíš praktikuju tak 2/3 vita.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od 800914 »

sinuhet zacni juicit!
ak ta nebavi prezuvat tak odscavovanim sa da pohodlne zdvihnut podiel raw oproti vareninam a pivu.
na zaciatok by ti mohol stacit Healthy Juicer za 1000 Kc, ten sisi mohol kupit za tych 30 jednotiek minuly tyzden :)
scavingu zdar! nazdar.
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Heh heh no to teda mohl, ale já už odšťavňovač mám, takový obyčejný..jen se mi nechce sťavit proto že je s tím hafo práce. Abstinenci zdar :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sweetie »

Sinuhet píše:Heh heh no to teda mohl, ale já už odšťavňovač mám, takový obyčejný..jen se mi nechce sťavit proto že je s tím hafo práce. Abstinenci zdar :)
je tu videt snaha a kdyz si ho das na chut tak je to omluvitelny. zavislost je potreba umet ridit. v cesku je ten mok kvalitni. tady v anglii se lehce odvyka, uz nedam pomalu do ust ani guinness.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od 800914 »

swiitiii ze ta ruka neboli! :) patoky su oproti dobremu ALE vsetky leziaky! teda nie zeby na tom zalezalo :))) ja by som tu v anglicku vedel byt alkoholik bez problemu.
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Sweetie píše:
Sinuhet píše:Heh heh no to teda mohl, ale já už odšťavňovač mám, takový obyčejný..jen se mi nechce sťavit proto že je s tím hafo práce. Abstinenci zdar :)
je tu videt snaha a kdyz si ho das na chut tak je to omluvitelny. zavislost je potreba umet ridit. v cesku je ten mok kvalitni. tady v anglii se lehce odvyka, uz nedam pomalu do ust ani guinness.
No to víš, zdejší pivo je mňamka, teda až na vyjímky. Druhý den bez alkoholu, mám krizi. Tělo chce pivo ale nedostane.
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Jinak včera jsem při pozorování noční oblohy zahlédl něco co si nedovedu vysvětlit. Zářilo to tak 5° nad obzorem, dost jasně (jasněji než lib. hvězda), blikalo to jako hvězda, i když trošku jinak víc do červena, vůbec se to nehýbalo a asi do 20 sekund zhaslo..nechápu..družice ne, letadlo ne, lampión tež ne, meteor tež ne. No s tímhle jsem se za ty dlouhé roky ještě nesetkal. Ještě to mohl být optický protějšek gama záblesku. Ale silně pochybuju, když ještě ho zdá se nikdo nespatřil na vlastní oči.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od buc11 »

Sinuhet píše:Jinak včera jsem při pozorování noční oblohy zahlédl něco co si nedovedu vysvětlit. Zářilo to tak 5° nad obzorem, dost jasně (jasněji než lib. hvězda), blikalo to jako hvězda, i když trošku jinak víc do červena, vůbec se to nehýbalo a asi do 20 sekund zhaslo..nechápu..družice ne, letadlo ne, lampión tež ne, meteor tež ne. No s tímhle jsem se za ty dlouhé roky ještě nesetkal. Ještě to mohl být optický protějšek gama záblesku. Ale silně pochybuju, když ještě ho zdá se nikdo nespatřil na vlastní oči.
a kolik bylo zrovna jednotek? :D
já mám dnes zas sucháč a to nemám chuť na nic
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

buc11 píše:
Sinuhet píše:Jinak včera jsem při pozorování noční oblohy zahlédl něco co si nedovedu vysvětlit. Zářilo to tak 5° nad obzorem, dost jasně (jasněji než lib. hvězda), blikalo to jako hvězda, i když trošku jinak víc do červena, vůbec se to nehýbalo a asi do 20 sekund zhaslo..nechápu..družice ne, letadlo ne, lampión tež ne, meteor tež ne. No s tímhle jsem se za ty dlouhé roky ještě nesetkal. Ještě to mohl být optický protějšek gama záblesku. Ale silně pochybuju, když ještě ho zdá se nikdo nespatřil na vlastní oči.
a kolik bylo zrovna jednotek? :D
já mám dnes zas sucháč a to nemám chuť na nic

:D Právě že 0. Tak asi delirium tremens :) . Jsem totálně v pr... Otevřely se brány pekelné a vystoupil nekonečný strach. :o
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

buc11 píše:
Sinuhet píše:Jinak včera jsem při pozorování noční oblohy zahlédl něco co si nedovedu vysvětlit. Zářilo to tak 5° nad obzorem, dost jasně (jasněji než lib. hvězda), blikalo to jako hvězda, i když trošku jinak víc do červena, vůbec se to nehýbalo a asi do 20 sekund zhaslo..nechápu..družice ne, letadlo ne, lampión tež ne, meteor tež ne. No s tímhle jsem se za ty dlouhé roky ještě nesetkal. Ještě to mohl být optický protějšek gama záblesku. Ale silně pochybuju, když ještě ho zdá se nikdo nespatřil na vlastní oči.
a kolik bylo zrovna jednotek? :D
já mám dnes zas sucháč a to nemám chuť na nic
A jak často děláš ty sucháče?
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od gabrielik »

Neboj, to boli mimozemšťania, kým lietajú v diaľke, niesú nebezpeční.
Uživatelský avatar
Arion
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 08, 2010 18:52

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Arion »

Sinuhet píše:Jinak včera jsem při pozorování noční oblohy zahlédl něco co si nedovedu vysvětlit. Zářilo to tak 5° nad obzorem, dost jasně (jasněji než lib. hvězda), blikalo to jako hvězda, i když trošku jinak víc do červena, vůbec se to nehýbalo a asi do 20 sekund zhaslo..nechápu..družice ne, letadlo ne, lampión tež ne, meteor tež ne. No s tímhle jsem se za ty dlouhé roky ještě nesetkal. Ještě to mohl být optický protějšek gama záblesku. Ale silně pochybuju, když ještě ho zdá se nikdo nespatřil na vlastní oči.
Ahoj, žádný strach to byla holografická projekce lodí naších lidí z Galaktické Federace Světla. Brzy bude mnohem častěji docházet k podobným jevům :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Panda »

Arion píše:...Brzy bude mnohem častěji docházet k podobným jevům :)
Neslibovali to "brzy" už před 20 lety?
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Pavluska »

"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

gabrielik píše:Neboj, to boli mimozemšťania, kým lietajú v diaľke, niesú nebezpeční.
kým létajú v mozgu jsou nebezbeční velmi.. Ožral som sa jak ten dobytek inak to nešlo..Nebo šlo? Nešlo.
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

To včera bylo :roll: , ale i tak je průměr dobrý a navíc dnešek skoro jen na vita + běh + dechová cvičení.
Uživatelský avatar
Arion
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 08, 2010 18:52

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Arion »

Panda píše:
Arion píše:...Brzy bude mnohem častěji docházet k podobným jevům :)
Neslibovali to "brzy" už před 20 lety?
To záleží na tom, co pod tím 'brzy' představuješ. Země přechází do posledního 12. kroku transformace, takže před ukončením tohoto období pozorovatelů bude čím dál víc, celý univerz je na Zemi zvědavý. Země se brzy stane hvězdou.
Obrázek
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Arion píše:
Panda píše:
Arion píše:...Brzy bude mnohem častěji docházet k podobným jevům :)
Neslibovali to "brzy" už před 20 lety?
...Země se brzy stane hvězdou.
Hmm tak to není moc dobré :wink:
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Sinuhet píše:Jinak včera jsem při pozorování noční oblohy zahlédl něco co si nedovedu vysvětlit. Zářilo to tak 5° nad obzorem, dost jasně (jasněji než lib. hvězda), blikalo to jako hvězda, i když trošku jinak víc do červena, vůbec se to nehýbalo a asi do 20 sekund zhaslo..nechápu..družice ne, letadlo ne, lampión tež ne, meteor tež ne. No s tímhle jsem se za ty dlouhé roky ještě nesetkal. Ještě to mohl být optický protějšek gama záblesku. Ale silně pochybuju, když ještě ho zdá se nikdo nespatřil na vlastní oči.
Mohla to ještě být světlice, pokud mění jas a i lehce zabarvení tak jo.
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Minulý týden 26, víkend to dost zkazil ale zase byly intenzivní pochody na horách takže fyzička lepší. Dnes po dlouhé době hladovka tak jsem zvědav. Zatím to vypadá na slušný detox.

Po zhlédnutí tohodle http://www.youtube.com/watch?v=P5_GlAOC ... re=related mám pocit že to vše tady má smysl
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Tak aspoň jeden den, pro začátek stačí. Moč byla skoro celý den páchnoucí, ale povlak na jazyku žádný, zvláštní.
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Čím víc abstinuju tím jsem větší asociál, nevím kam to až půjde nebo je to přechodné ale ta změna v hlavě je šílená..co je to za svět? Alkohol je jak prášek na spaní, usneš a nevnímáš nic. Pak přestaneš, probudíš se a nechápeš kde jsi kdo jsi co se děje a proč. Být alkoholikem je tak snadné, žádná odpovědnost...
Teď další hladovka protože mám na ni chuť, zkoušel jsem i obecnou askezi je vynikající...jíst jen při hladu a ne moc..ideál jsou ti indičtí mnichové..poslední jídlo v jednu odpoledne, ale to už je asi příliš.
Hladu zdar!
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od 800914 »

to asocialne obdobie je myslim len docasne kym sa preorientujes na uplne triezve fungovanie.
alko je mocny socializacny katalyzator to je fakt ale da sa funkovat aj bez neho. treba si na to zvykat ako na vsetko nove :)
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Hladovka jupiii, akorat nevim kolik dam..se uvidi zatim je to fajn
Sinuhet
Příspěvky: 188
Registrován: ned lis 15, 2009 3:09

Re: Sinuhet asketa

Příspěvek od Sinuhet »

Snadnější hladovět než abstinovat :)
Odpovědět