Conynčina živola

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
matpat
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 20, 2010 14:02

Re: Conynčina živola

Příspěvek od matpat »

Hurááá,konečně.... Jestli všechny ty dobrůtky budou aspoň z poloviny tak dobré,jako ty,co jsme měli na předkolaudaci,tak se ti tam hosti budou rádi vracet...zachutná i nevitariánovi m:-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Samira »

Nech sa dari! :)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Hugo z Hor »

Taky přeju hodně úspěchů v podniku a jakmile budu mít cestu do centra, tak se (inkognito) stavím (:-)


buc11 píše:
Panda píše:
Sweetie píše:zajimavy poznatek. az se zacinam bat. pro koho dnes neni intelekt dulezitej. a co tomu davas za pricinu? moh bys to trochu rozvinout? a pred okamzikem tam hupsla sarik:)
Sweetie možná jsem to raději neměl ani psát abych neplašil. :-) Intelekt není zas tak důležitý jak se zdá. Při programování používám z části logiku a z části intuici (např. kód píšu nejdříve intuitivním odhadováním). Člověk jen logicky uvažující by byl automat snadno nahraditelný počítačem. Teprve až intuitivní myšlení dělá člověka člověkem. Spíš by bylo vhodné říct, že při duchovním růstu člověk posiluje intuitivní myšlení na úkor rozumového, takže spíš naopak získává než že by ztrácel.
u mne to asi kleslo i když doví jestli bylo kam, ale ze svých příspěvků musím souhlasit, pročítaje si náhodně své z dávné tunáto minulosti
Stravu vylučuji, je fakt že dyž sem na hlíně a s hlubokým vhledem čumím cez zahrady, mozek nic světoborného nevymýšlí a veze se na vlně uspokojení
vlastní programování jest ovšem silná rutina asi jak lepení pytlíků (s tím čtvorakým dnem), ne?
Všimnul jsem si tohoto tématu až teď (omlouvám se, ale opravdu nestíhám všechno pročítat - že by to bylo ono? :idea: >:-) ). U sebe taky pozoruju jisté ú/vý-padky. Mrknul jsem se na příspěvky z mé minulosti, nic zásadně odlišného u sebe příliš nepozoruji, ale možná by to měl zhodnotit někdo jiný.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Můj deníček pokračuje ...jak jde můj život s rawením, tak se posunul do jiných měřítek...a začíná mě to děsně bavit. Tak zítra to bude týden, co jsme otevřeli :-) Před vchodem máme rozkopanou cestu (dějají nám přímo pod okny novou pěší zónu, novou cestu) ale zatím to jsou spíš pasti na mamuty :roll: . O to víc si vážím všech, kteří k nám zavítali ( přeskákali jámy a kameny) a přišli se podívat a ochutnat. Máme v nabídce saláty jak raw, tak veganské, vegetariánské i všetariánské. No a k mému zklamání jdou nejvíc těstovinové a palačinky... i když pohankové. http://www.facebook.com/media/set/?set= ... /rawbar.cz
Moc se mi to líbí ....třeba dneska večer přišel kluk s přítelkyní a vyklubal se z něj vitarián...i když se tomu označení bránil - prý začínající. A povídali jsme si o rawení hodinu po zavíračce a kdyby už nebylo jedenáct, tak bychom si povídali snad ještě teď. Jsem čím dál víc nadšená, jak společný zájem o raw food, vlastně společný koníček, dokáže sblížit lidi.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Jindra »

Už jsem se radoval na fejsbuku a tady zvopáknu - perfektní, mám z toho radost (i když, žel, bydlím dáááleko) a těším se, až se k Tobě do baru jednou dostanu. Koukám do jídelníčku a perfektní! Krásný výběr, nádherné 300 g porce za nádherné ceny. Do háje, já snad zejtra sednu do auta a udělám si výlet.
Musí to bejt strašný s hygienou, ne? Myslím tím kontroly. Nechoděj tihle otravní ouředníci obden na kontroly?
Moc moc přeji tu nejlepší prosperitu.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Conynčina živola

Příspěvek od kveta »

mrkla se na to, gratuluju, ale škoda, že to máte mixovaný a nejenom raw, ale chápu, že za to by moc nesypaly chechtáky :D
Odpovědět