Conynčina živola

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Fuujin »

Pozor s těmi aurami.. Já teď vidím negativní paobrazy během zlomku vteřiny - není to aura, protože se pak dívám jinam a vidim tam ten světelný tvar - je možný že se vám to stane taky, nevím. Člověk si časem zvykne
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Samira »

To je naaahodicka! :)
Tiez som po dlhsej dobe stupla na vahu. Mam 64,8 a to je nieco neuveritelne... Este na skole som mavala 56-58, niekedy okolo svadby asi 60, potom mi HA pomohla na 68 a sama som si to dotrepala na 70-72.
Asi od Vianoc sa snazim zlepsit jedalnicek (vita zdaleka este nie som), ale strata nejakych 5 kil ma ohromila.
Ale jazyk mam stale hrozny. Pamatam si, aky bol krasny, ked som bola dieta. Ako ruzovy zamat :)
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Conynčina živola

Příspěvek od culka »

Samira píše: Ale jazyk mam stale hrozny. Pamatam si, aky bol krasny, ked som bola dieta. Ako ruzovy zamat :)
Ty si toho pamatas. To mas na cierno-bielych fotkach?
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Samira »

Culka, vy ste akoze nemali zrkadlo? :-P
Somariny, to si pamatam. Ale nieco uzitocne... Vcera som na zahrade zabudla kosik s nabalenou zeleninou. Najdem si ho pekne nachystany v utorok ;)

A tento poznas?
Aky je rozdiel medzi Alzheimerom alebo Parkinsonom?
Ziaden. Je v podstate jedno, ci vylejes, alebo zabudnes vypit...
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Conynčina živola

Příspěvek od culka »

Na tychto poludnikoch sa hovori, ze radsej trosku vyliat ako zabudnut vypit.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
LILI
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 09, 2010 12:25

Re: Conynčina živola

Příspěvek od LILI »

cony píše:
LILI píše:Ahoj m:-)
Ahoj Lili - jak se ti líbí trojdeníček?
Čauky, konečně po dloooouhé době zase tady :D Super :P
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Jindra »

Samira píše:Ale jazyk mam stale hrozny. Pamatam si, aky bol krasny, ked som bola dieta. Ako ruzovy zamat
Mě by teda hrozně zajímalo, jaký jsem měl jazyk. Bral bych sérii fotek, pěkně jak to šlo rok za rokem - jak se to zhoršovalo rok za rokem, jenže takový fotky už neseženu. Teď aspoň koukám, jak se to naopak zlepšuje, je to zcela evidentní. Fajn.
Samirko prosím Tě a do kolika let jsi ho měla krásně růžový? Taky se Ti to přece muselo vcelku brzo začít kazit. Dyť těch Pribináčků co jsme snědli :) :)
P.S. tenhle trojdeníček je parádní, unikátní
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Conynčina živola

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
Samira píše:Ale jazyk mam stale hrozny. Pamatam si, aky bol krasny, ked som bola dieta. Ako ruzovy zamat
Mě by teda hrozně zajímalo, jaký jsem měl jazyk. Bral bych sérii fotek, pěkně jak to šlo rok za rokem - jak se to zhoršovalo rok za rokem, jenže takový fotky už neseženu. Teď aspoň koukám, jak se to naopak zlepšuje, je to zcela evidentní. Fajn.
Samirko prosím Tě a do kolika let jsi ho měla krásně růžový? Taky se Ti to přece muselo vcelku brzo začít kazit. Dyť těch Pribináčků co jsme snědli :) :)
P.S. tenhle trojdeníček je parádní, unikátní
já mám jazyk dost rozbrázděný, ale zbytek dobrý
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Samira »

Jindra píše:Samirko prosím Tě a do kolika let jsi ho měla krásně růžový? Taky se Ti to přece muselo vcelku brzo začít kazit. Dyť těch Pribináčků co jsme snědli :) :)
P.S. tenhle trojdeníček je parádní, unikátní
To si praveze nepamatam. Zmena isto nastala pozvolna, pomaly. Vzdy ma fascinovalo, aky "rozstrapkany" okraj jazyka ma moj otec, alebo ako sa moj zmenil na biely, ked som bola chora, a tak. Potom neskor som sa zacitala do cinskej mediciny, ajurvedy a podobnych nauk a vsade sa sleduje jazyk, tak som ho na seba do zrkadla vyplazovala a nutila aj draheho, nech mam s cim porovnat. To, aky som ho mala volakedy, mi pripomenulo nase krsniatko, ktora mi vyplazila jazyk a mala ho uplne rovnaky, ako ja pred 100 rokmi! Nadherne jemnucky, ruzovucky. Teraz ho mam akysi belavy, chlpaty alebo co.
Ja som na pribinakoch nebola, ale na mlieku s Grankom a piskotami :D

Ze je toto skvely dennicek, s tym plne suhlasim! :D
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Ahojky, moc díky za chválu trojdeníčku. Moc to těší mě, Kotě, Matpat i a´Artagnana. Všichni vitariánštíme, tady nakukujem , na skypu pilně diskutujem, radíme se a těšíme se, jak nám to jde k duhu. O víkendu jsme se sešli, zašli společně na koncert nám blízkého kamaráda. A prožili krásné dva dny , kdy jsme se těšili ze své společnosti. Nabízím malou ochutnávku :D
Naposledy upravil(a) cony dne stř čer 16, 2010 9:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

....
Přílohy
vyšťaveno 6 kilo pomerančů a dva grepy
vyšťaveno 6 kilo pomerančů a dva grepy
13.6.2010 003.jpg (182.16 KiB) Zobrazeno 19973 x
snídaně
snídaně
13.6.2010 002.jpg (143.35 KiB) Zobrazeno 19973 x
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

svačinka
Přílohy
nejvíc chutnaly jahody
nejvíc chutnaly jahody
13.6.2010 011.jpg (170.95 KiB) Zobrazeno 19972 x
dopolední svačinka
dopolední svačinka
13.6.2010 010.jpg (144.86 KiB) Zobrazeno 19972 x
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

a jak jsme vařili oběd, chutnalo nám moc a pak nás čekala tak krásná neděle, na jakou hned tak nezapomeneme
Přílohy
každý salátek dle libosti
každý salátek dle libosti
13.6.2010 013.jpg (186.42 KiB) Zobrazeno 19971 x
vaření v lavoru
vaření v lavoru
13.6.2010 014.jpg (167.76 KiB) Zobrazeno 19971 x
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

A ještě k jazýčku - strany a boky mám krásně růžové, taky asi přední třetinu - špičku. Zadní část mívám někdy krásnou a někdy jakoby zbrázděnou světle červenými a bělavými pruhy - zatím jsem neodpozorovala čím to tak asi je. Jsem - kromě trošky přílohy neraw do sálátu / kozí nebo ovčí nepasterizovaný sýr, sušené rajčátka, steril. olivy / čistý vitarián. Z takových 80 % jsem na ovoci, sem tam oříšky, a tento týden jsem měla možnost ochutnat raw čokoládku z obchůdku od Terezky -Přivezl mi ji z Prahy a´Artagnan.

No ano, sem tam čepované pivko - abych nebyla tak dokonalá (:-)
matpat
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 20, 2010 14:02

Re: Conynčina živola

Příspěvek od matpat »

Tak se po dlouhé době hlásí i nevíc neposlušný mušketýr,který je už neskutečně hodňoučký.Své hříchy si už odbývám jen v podobě oliv,nově sušených rajčátek a výborné raw čokolády.Ani ty brambory mi už nejedou...
Zase se tu u fotek usmívám a vzpomínám,jak si raw parta užila báječně víkend a těším se na opakování....Snad brzo a třeba u nás :wink:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Samira »

A co je to sede chlpate vedla misky so salatom?
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Samira píše:A co je to sede chlpate vedla misky so salatom?
(:-) na okně na polštáři se mi běžně vyhřívá kocour (:-)
Přílohy
26.7.2009 025.jpg
26.7.2009 025.jpg (159.12 KiB) Zobrazeno 19942 x
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Samira »

Ja som vedela, ze je tam zvieratko! :D
Krasny fesak, hodil by sa k mojmu ciernemu zajacovi.
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Samira píše:Ja som vedela, ze je tam zvieratko! :D
Krasny fesak, hodil by sa k mojmu ciernemu zajacovi.
Při vaření tam nebývá, - no já pod oknem vlastně vařím jen raw
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Sweetie »

cony píše:
Samira píše:A co je to sede chlpate vedla misky so salatom?
(:-) na okně na polštáři se mi běžně vyhřívá kocour (:-)
ju ten je peknej.mam pro kocoury slabost.
Uživatelský avatar
Kotě
Příspěvky: 14
Registrován: úte dub 20, 2010 8:20

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Kotě »

Cony...když vidím ty fotky, hned bych si to zopakovala!!! Snad i tento víkend dopadne podobně dobře! :lol: :D m:-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Conynčina živola

Příspěvek od buc11 »

cony píše:A ještě k jazýčku - strany a boky mám krásně růžové, taky asi přední třetinu - špičku. Zadní část mívám někdy krásnou a někdy jakoby zbrázděnou světle červenými a bělavými pruhy - zatím jsem neodpozorovala čím to tak asi je. Jsem - kromě trošky přílohy neraw do sálátu / kozí nebo ovčí nepasterizovaný sýr, sušené rajčátka, steril. olivy / čistý vitarián. Z takových 80 % jsem na ovoci, sem tam oříšky, a tento týden jsem měla možnost ochutnat raw čokoládku z obchůdku od Terezky -Přivezl mi ji z Prahy a´Artagnan.

No ano, sem tam čepované pivko - abych nebyla tak dokonalá (:-)
já mám nejhorší jazyk dyž sem stopro,ne jokes
sázím na nestoproripe, pak sem tam nějak ten postřikovač..
mně ho nejvíc hladí trávový grýn jujc
třeba džegodaz, střešně, rybíz, o ananásu ani nemluvě brázdí hlubokou orbou až durch
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Tak dneska jsem snad poprvé od ledna neměla v práci banány a ani jsem je nekoupila na zítra. Každý den jsem je snídala. Mám teď chuť jen na šťavnaté ovoce. Snídala jsem broskve a jedla jsem je celé dopoledne. Teď jsem si k obědu koupila půl kila jahod. Mohla jsem si je vybrat z bedýnky sama, tak jen pořádně zralé.
A četla jsem si horoskop na dneska :
Investujte do zdravé životosprávy a nepodceňujte zdravou stravu, potřebujete ji.
Zdraví: Cítíte se velmi dobře a máte až přílišné zásoby nevybouřené energie

Je tam asi pět vět a z toho si dvě protiřečí.
m:-)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Panda »

cony píše:...Je tam asi pět vět a z toho si dvě protiřečí....
Stejně tyhle horoskopy sestavuje generátor náhody. :-)
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Panda píše:
cony píše:...Je tam asi pět vět a z toho si dvě protiřečí....
Stejně tyhle horoskopy sestavuje generátor náhody. :-)
Já vím, je to hloupost, ale jak si najedu do novinek, abych se dozvěděla, co se zase děje, tak to vždycky na mě jukne. Tak si počtu o co všechno jsem zase přišla. A tohle mě zaujalo - zdravou stravu potřebuju k životu a investuju do ní pravidelně každý den, cítím se opravdu velmi dobře a zásob energie mám na rozdávání - jasně že i té nevybouřené :lol:
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Sumicka »

Slint a mlask, fotečky jsou moc krásné. Koucourek vypadá jako ten, kterého jsem kdysi mívala. Nejraději se roztahoval na bílém, takže jak bylo někde třeba bílé prádlo, už se na něm točil a chrněl. Černý kocourek na bílém podkladu - jasně dával na jevo co si myslí - kontrast je kontrast :-).
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Panda »

Sumicka píše:... Černý kocourek na bílém podkladu - jasně dával na jevo co si myslí ...
Už se vám někomu podařilo kouknout kočce do očí? Teda vyjma situace kdy škemrá o baštu. Jinak vždy když někde potkám nějakou kočku tak vždy dostatečně důrazně dává najevo, že všude kolem se děje něco zajímavého, ale po cestě VŮBEC nikdo nejde. I kdyby se měla pozorováním okolí unudit k smrti.
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Sumicka »

Obávám se dívat se kočce do očí a obzvláště přes brýle, je z její strany chápáno jako ohrožení a nebezpečí, pokud tě má jako páníka aspoň trochu ráda, tak se raději dívá jinam - přece ti nebude vyhrožovat. :)
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Conynčina živola

Příspěvek od buc11 »

cony píše:Tak dneska jsem snad poprvé od ledna neměla v práci banány a ani jsem je nekoupila na zítra. Každý den jsem je snídala. Zdraví: Cítíte se velmi dobře a máte až přílišné zásoby nevybouřené energie

Je tam asi pět vět a z toho si dvě protiřečí.
m:-)
To já kupuju min. 10 kilo a jakmile klesá pod 3 ihned doplňuju
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Ahoj, jsem se trochu odmlčela, že? Prožila jsem krásný prodloužený víkend a bylo třeba zase dohnat v práci skluz. Ale co chci napsat. V neděli bylo nádherně, takže hned ráno na kolo - naplánovaná trasa asi 50km - z Ostravy odpočinkově na celý den kopírovat povodí Odry. Trochu se to nakonec zvrtlo. S přítelem jsme se vyšplhali u Nového Jičína na Skalky a vydali se dál do Starého Jičína na hrad - taký slušný kopec. Takže do večera to bylo skoro 90 kiláků. Přítel - vařák, masožravec - trpěl ještě druhý den, zatímco mě jak v průběhu celého dne, ani ten příští nebolelo nic! Ani stehna, ani ramena, prostě pořád jako rybička. Jen ty salátky v hospodě :evil: pokud už mi přinesli čistou zeleninku bez ničeho, tak tam vnutili aspoň zálivku s pepřem a pórek, který už teď nesnesu.
Ta energie a kondička, kterou pociťuju po půlroce čistého raw a 8 měsíců po nesmělých začátcích bez moukovin je úžasná. Ani už to ve svém okolí nijak nekomentuju,mám na to vás. Když řeknu, že mě svaly nebolí a nepociťuju únavu, tak mám pocit, že mi prostě nevěří.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Samira »

Oni to nepochopia. Oni si vsetci myslia, ze je uplne normalne mat 4x do roka sople, chripky, bolavy chrbat. Pride im to uplne v ramci normy a cuduju sa, ked do nich rypem, ze toto rozhodne v poriadku nie je.
Kludne prid aj castejsie a vyrozpravaj sa tu :)
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Ahoj, dneska jsme si zase udělali krásný výlet na kole tentokrát 82 kiláků. Jsem unavená, ale svaly nebolí. A taky jsem nadšená z toho, jak se na vita krásně dohněda opaluju. Předtím jsem zčervenala a sloupala se, teď hned zhnědnu. Koupila jsem si u Terezky panenský kokosový olej a v něm se teď každý večer přímo koupu. Mám z něj krásně jemnou pokožku.
chatelle
Příspěvky: 185
Registrován: úte lis 17, 2009 15:27
Bydliště: Brno, Český Těšín

Re: Conynčina živola

Příspěvek od chatelle »

cony píše:Koupila jsem si u Terezky panenský kokosový olej a v něm se teď každý večer přímo koupu. Mám z něj krásně jemnou pokožku.
Kokosovy olej je ta nejlepsi vec, co jsem kdy objevila! :) Pouzivam ho na cele telo, vcetne obliceje, nemusim uz resit zadnou kosmetiku pro citlivou pokozku a kdyz jdu do drogerie a vidim, co vsechno jsem drive kupovala, tak se smeju sama sobe :D
Jinak bych Ti chtela napsat, ze Tvuj denicek je nesmirne nabit energii a motivaci pro ostatni, at se Ti dari takto pokracovat dal :)
Chybovat je v povaze každého člověka , ale jen hlupák na svém omylu setrvává. Cicero
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

[quote="chatelle
Kokosovy olej je ta nejlepsi vec, co jsem kdy objevila! :) Pouzivam ho na cele telo, vcetne obliceje, nemusim uz resit zadnou kosmetiku pro citlivou pokozku a kdyz jdu do drogerie a vidim, co vsechno jsem drive kupovala, tak se smeju sama sobe :D
Jinak bych Ti chtela napsat, ze Tvuj denicek je nesmirne nabit energii a motivaci pro ostatni, at se Ti dari takto pokracovat dal :)[/quote]


Děkuji za pochválení deníčku :) Kokos je báječná věc, taky nic jiného nepoužívám, pleť se po něm jako sametová - a taky celé tělo. A teď v létě teprve. Jsem na sluníčku co jen můžu a koupání v kokosu se stalo pro mě každovečerním rituálem. :lol:
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

a jedna z výletu........Obrázek
Přílohy
cesta tam a zase zpátky 040.JPG
(207.12 KiB) Zatím ještě nestaženo
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Jindra »

Kočka!!

Já taky už jenom kokosovej olej, ale ještě lepší je nepotřebovat olej žádnej jenže tak čisté krevní řečiště zatím nemám, to teprvá přijde
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Tak já dneska dostala děsnou chuť na čerstvý chleba, co jsem příteli koupila. :? Ale .... dneska ráno jsem volala doktorce, že se chci objednat na hydrocolon a ona mi řekla, že ji někdo vypad ve dvě hodiny a jestli chci, tak mě vezme. No tak jsem šla, proč ne? Bylo to super, už jsem věděla do čeho jdu, tak paráda. Příjemná sestřička, povídaly jsme si o raw, věděla o vitariánství, povídala mi hodně o čínské medicíně. Takže príma strávená hodinka. Říkala, že je vidět jak jím, že se to nedá s normálníma lidma srovnat. Že mám měkké, prázdné bříško, že tohle se běžně nevidí.
No a pak jsem šla nakoupit a taková chuť na čerstvý chleba....... to jsem neměla kolik měsíců. A při představě, jak to moje čisťounké, prázdné bříško zahlením a zalepím škrobovinou a představila jsem si to :D , tak mě hned přešla chuť- takže co jsem jedla - ananas a večer meloun.
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Ahoj, mám takový dotaz... poslední měsíc mi začaly hodně padat vlasy... vždycky jsem si jich vyčesala jen pár, ale poslední dobou mám vždycky plný hřeben. Snažila jsem se tady o tom vyhledat co nejvíc, takže budu pít kopřivový výluh a splachovat si s ním vlasy a jíst víc salát- a víc pestrý, hodně zeleného. Za chvíli budu na skoro čistém raw 7 měsíců, takže počítám, že se jasně jedná o regeneraci. Vím, že jdůležitější je remineralizace těla a musí se dodat ve velkém hořčík, zinek, železo, křemík a vitamín B 2. Co je na to nejlepší, co jste vyzkoušeli? Našla jsem si, že se některým taky zhoršily vlasy. Jak dlouho to trvalo, než se vám zlepšily? Chtěla bych znát vaše zkušenosti.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já si vlasy stříhám strojkem na trojku, takže zase moc poradit nemůžu :lol:
Ale nevzpomínám si, že by mi nějak extrémně padaly. Spíš se začínají objevovat sem tam šediny (:-) >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Conynčina živola

Příspěvek od buc11 »

Hugo z Hor píše:Já si vlasy stříhám strojkem na trojku, takže zase moc poradit nemůžu :lol:
Ale nevzpomínám si, že by mi nějak extrémně padaly. Spíš se začínají objevovat sem tam šediny (:-) >:-)
já to mám na nulu a zbytek taky tak, to co mělo vypajdat už vypajdalo
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

To se mi ozvali ti praví (:-) No jo, pánové :D Ale já mám vlasy na ramena, a na krátko jít nechci :D Co si tedy počít? S padáním vlasů jsem nikdy žádný problém neměla. Právě naopak, vždycky jsem je měla husté, tak co teď s tím?
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Lidka »

Od te doby, co zvysuju podil syrove stravy na ukor "normal" mi vlasy padaji brutalne, jsou vsude, kudy projdu :roll: , i kdyz si je vycesavam,
ale pod nima rostou nahusto nove :wink:
vypada to blbe, kdyz je mam umyte a svazu do culiku, tak ty chomace trci >:-)
i kadernice si vsimla :P
ja se k vita sinu hlemyzdim tempem (pres hory, doly a boly), tak to trva uz nekolik mesicu
co jsem nacetla, ze pomaha:
strihat vlasy ve lvu
sampon z cocky, zabal zloutek + oliv olej
dostatek siry - co rikas na SP
? (ja ji bastim prilis kratce, muzu poreferovat tak za par mesicu)
Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Lidka píše: dostatek siry - co rikas na SP[/b]? (ja ji bastim prilis kratce, muzu poreferovat tak za par mesicu)
Jejda Lidko, co myslíš tím SP ? Já nevím..... :shock:

Ale jinam moc a moc díky !!!
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Lidka »

Uživatelský avatar
cony
Příspěvky: 132
Registrován: pát dub 16, 2010 23:49
Bydliště: Ostravsko

Re: Conynčina živola

Příspěvek od cony »

Děkujúúúú - m:-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Samira »

Lidka píše: ... sampon z cocky ...
mozes toto blizsie rozviest?
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Pavluska »

Lidka píše:Od te doby, co zvysuju podil syrove stravy na ukor "normal" mi vlasy padaji brutalne, jsou vsude, kudy projdu :roll: , i kdyz si je vycesavam,
ale pod nima rostou nahusto nove :wink:
vypada to blbe, kdyz je mam umyte a svazu do culiku, tak ty chomace trci >:-)
i kadernice si vsimla :P
u me stejne. Kadernice nadavaji, ze mam vlasy hrozne huste a trva nez uschnou. Myslim, ze to driv nebylo. Ale vlasy mi nejak hojne nepadaly nikdy.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Pavluska »

Lidka píše:
ja se k vita sinu hlemyzdim tempem (pres hory, doly a boly)
pres hory, doly a boly. Hezke. :)
ja mam vita jako zaklad, ale kdyz se mam take poeticky vyjadrit, i na me louce se obcas vyskytnou stoviky. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Lidka »

Pavluska píše:i na me louce se obcas vyskytnou stoviky
stoviky MNAM
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Conynčina živola

Příspěvek od Lidka »

Lidka píše: ... sampon z cocky ...
Samira píše:mozes toto blizsie rozviest?
namocit cocku rozmixovat zcedit proplachnout tim vlasy chvili nechat a splachnout nejlip jablecnym octem
to bylo v knizce od Roxy Dilon , kde jsem se podruhe pred asi sesti rokama setkala s raw food, tenkrat mi to prislo prece jen jako extrem :oops:
popisovala to jako jistou cestu ke krase a omladnuti, bylo to psano hodne americky tedy hurra akce, ktera vyresi vse. Proto jsem se pak dost kostrbate srovnavala nekterymi svetovymi osobnostmi syrove stravy.
no od te doby uplynulo hodne vody .....
Odpovědět