Yeff

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Yeff

Příspěvek od Yeff »

Tak mě napadlo že bych si tu už po nějaké té strávené době mohl založit deníček :D Jelikož se mi tu mezi Vámi líbí a trávím tu dost času když hledám nějaké informace. A dneska mi to přijde jako dobrý den pro začátek, protože jsem se rozhodl započít půst, zatím mám za sebou 2 sedmičky, tak bych rád zkusil 10tku nebo 15tku když se povede. Budu si sem psát podrobnosti, abych si je někdy mohl zpětně přečíst co a kdy nastalo, a samozřejmě nějaký zajímavý zážitky :)

Jinak se jmenuju Kuba, jsem ročník 1986 a jsem z Karlovarského kraje. Na vita stravě cca od října 2009, před tím klasik vegan... Vita strava mi vyhovuje, nemám s ní nějak větší problémy nebo úlety, ale pořád hledám nějaký ten směr který by mi naprosto vyhohoval, zatím se mi velice dobře daří na Sunfood trianglu Davida Wolfa.
Samozřejmě budu rád, když sem přispějete nějakou reakcí, radama, a podobně, diskuze otevřená ve všech směrech :wink:

No a teď už pádím do lékárny pro destilku, ať to může začít. Moc se na tenhle půst těším.

Počáteční váha 13.4. - 68 Kg
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Yeff

Příspěvek od Eva.cz »

Budeš pít destilku z lékárny po celou dobu půstu? Je docela mastná :(
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

U nás chtějí 13 Kč / litr .. vždycky nechávám nadestilovat 5 litrů, trvá jim to cca 2 hodiny.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Yeff

Příspěvek od Eva.cz »

Ty brďo, tak to jo!! Já jsem platila 80 Kč za litr!!! To už snad byla nějaká ta injekční, či co :roll:
Ale četla jsem na netu, že je drahá a měla jsem z toho, jak ji půjdu koupit docela trauma, takže jsem dál nepátrala a vzala ji. Pro příště jsem koupila kojeneckou vodu.
Vidím, že obejdu místní lékárny.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

No je pravda že když jsem tam byl poprvé tak mi nabízeli nějakou purifikovanou v 5litrovým balení s vlastním kohoutkem a stála okolo 300,- a pak mi řekli že tam maj destilátor a můžou normálně nadestilovat do lahví, tak od tý doby destilujou do hnědých skleněných lahví (ty už jim nosím) za 74,- / 5L.. Jinak chápu že při 80Kč/litr by se to hodně prodražilo :D
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Yeff

Příspěvek od Eva.cz »

Jo, právě ta magistra nejdřív čučela, nevím, jestli jsem byla první člověk, který si přišel koupit destilku a pak mi řekla, že se půjde podívat dozadu, jestli mají. Přinesla mi načepovaný litr v hnědé lahvi (ty taky myslím stojí u nás dost, chodila jsem takhle na čepovaný olivový olej) a domluvily jsme se, že ještě přijdu, takže zapne destilátor, aby měla pro mne nachystanou.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Tak po 1. dni půstu

Včerejšek proběhl vpohodě jako každá 1.nička, vypito cca 2 dcl vody za den, většina času trávená čtením, odpoledne procházka, neprováděl jsem žádný klystýr, hlad ani chutě jsem neměl, na jídlo jsem nemyslel. Spát jsem šel kolem 22:00

Váha dnes ráno 65.7
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Yeff

Příspěvek od kveta »

parada :D
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

2.den za mnou

Proběhl bez komplikací, občas teplá sprcha protože mi byla zima, vypito 3/4 L destilky, jazyk potažený hnusným bílým potahem, odpoledne procházka, poté 2 hodinový spánek, občasné zatmění před očima a zamotání hlavy (při prudké změně polohy). Moč vpořádku (ani tmavá, ale zas ne ani průhledná). Pocit hladu ani ne, spíš chuťě a to nejvíce asi mezi 15 - 18 hodinou. Spát jsem šel před 22 hodinou, ale usnul jsem tak po 23..

Váha po 2.dni 65.1 Kg
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Yeff

Příspěvek od kveta »

tak mas uspesne druhy den pustu za sebou. ten bilej potah na jazyku je dobry znameni, telo se ti rychle cisti. cistis si nejak ten potazeny jazyk? ja si ho cistim tak ze ho vyplaznu a nekolikrat prejedu hranou polevkove lzice. motani hlavy pri rychlych pohybech behem pustu je bezna vec, je lepsi zpomalit pohyby. ale, vim, da se na to lehce zapomenout.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Dnešek proběhl lépe než včerejšek, zatím všechno vklidu, akorát za hodinu odjíždím pryč a vrátím se až 24.ho :wink: Nejspíš nebudu mít přístup k internetu, takže sem průběh půstu nedopíšu, každopádně se budu snažit doject alespoň 10tku. Kdybych se dostal náhodou k netu, tak kdyžtak písnu jak jsem na tom :D Takže se tu mějte hezky a příští sobotu nashledanou. m:-) Papa
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Tak jsem doma :P Co se událo, půst jsem po 5. dni ukončil ač jsem nechtěl, spíše mě k tomu okolnosti donutily.
Byli jsme tahat pokácené stromy z lesa, které tam dřevorubci zapomněli, Jelikož to bylo dost náročné a já něměl
dostatek sil, byl jsem unavený, zpomalený, motala se mi hlava, tak jsem to v neděli ráno ukončil. Každopádně ta
brigáda skončila dříve než byla plánovaná, takže jsem se rozhodl že ode dneška zkusím další pokus :)

Včera jsem byl v Globu ve Varech, a měli tam Longany slevněný z 299Kč/Kg na 9Kč/Kg.... Nechápal jsem :D Nabral jsem jich
asi 40 a platil jsem asi 4 Kč. Pár jsem jich ochutnal, zbytek jsem dal sestře. Chutnali podobně jako liči akorát nebyly tak sladké
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Yeff

Příspěvek od kveta »

pet dni pustu je velky plus. uz mas zase pust? doufam, ze si tu bues zapisovat pustovni zazitky at.

ovoce bez chuti (longan) bylo asi proto levne. normalne je to ovoce hodne sladke a stavnate, patri mezi moje nespocetne ovocne oblibence.

moje mamka chodi az na vyjimky denne do lesa, a zrovna mi rikala jakej je tam binec: pohazeny kusy stromu, rozjezdeny cesty tak, ze se po nich neda chodit.. tak diky ze se o prirodu lesni tak hezky staras a i tem ostatnim.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Ahoj Květuš, No už mám zase půstík, docela mi to vyhovuje nejíst když je venku krásně, dneska tu docela svítilo sluníčko, takže jsem šel nad město na louku se slunit. Zatím jsem si destilky ani nelokl, vůbec nemám žízeň. Ten Longan jsem vzal jen ze zvědavosti, abych měl představu aspoň co to je zač, ještě jsem vzal mangostan a cantaloupe meloun... Durian zase neměli (už snad 3 týdny) nebo mám prostě jen smůlu... Jinak samozřejmě že to dovážené ovoce které tady skladujou kdoví jak dlouho se nemůže rovnat chutí tomu, které je snězeno tam kde obyčejně roste, vzal jsem ho spíš ze zvědavosti.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Během včerejška jsem si destilky ani nelokl, a dneska uz otviram druhou flašku :D asi z nudy, nebo nevím, venku pod mrakem. 5 °C. Takže se mi ani nikam nechce, sedím u PC pod peřinou a čtu si :)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Yeff

Příspěvek od epony »

Yeff píše:Během včerejška jsem si destilky ani nelokl, a dneska uz otviram druhou flašku :D asi z nudy, nebo nevím, venku pod mrakem. 5 °C. Takže se mi ani nikam nechce, sedím u PC pod peřinou a čtu si :)
ešte som destiku nepila, nemam ani predstavu- kolko stoji?
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

U nás v lékárně čepujou za 13Kč/litr :)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Yeff

Příspěvek od epony »

Yeff píše:U nás v lékárně čepujou za 13Kč/litr :)
to je super, vdaka za info, som myslela ze je to cca 50.- / liter.. :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Venku je nádherně, takže se jdu slunit na louku mezi mravence :P Aspoň mi to rychleji uteče dneska, jinak motání hlavy nějak odeznělo, vždy to mám nejintenzivnější ten druhý den, pak už je to zase vklidu. Bílý jazyk, klasika, žízeň ani nemám. trošku unavený, Jinak je mi skvěle m:-)
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Tak dneska okolo 7 večer největší krize, sestra si tu dělala těstoviny s tofu, rajčatama, pókem, česnekem a nějakýma bylinkama a voněl celej byt, myslel jsem že to nevydržím (:-) Naštěstí jsem to přečkal a už je to vpohodě, 3tí den půstu proběhl jinak celkem vklidu. Vypito asi 1,5L destilky. trošku zpomalenost celýho těla, a Zima. Takže jedu zatím dále :arrow:
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Yeff

Příspěvek od bstrd »

-držím palce, ja som to dneska zabalil po 24 hodkách :oops: pôstne večery bývajú kritické, mne sa osvedčilo buďto byť v práci, alebo samotársky vyraziť do divadla alebo kina
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
Weaving
Příspěvky: 84
Registrován: úte led 26, 2010 22:35

Re: Yeff

Příspěvek od Weaving »

pro mě byl večer taky hrozně krizový :-D brácha s přítelkyní dělali palačinky a mamka teď zeleninovej talířek s vajíčkem.. šílená vůně! Přečkala jsem a nelituju
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Váha po 3tím dnu 62.9Kg
ráno uplně vyschlá ústa, bílý jazyk, stolice zatím žádná, klystýry neprovádím, hlava nebolí.
Mám akorát žízeň a chutě, jinak všechno vpořádku. Obrázek
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Po 4.tém dnu, snížená potřeba spánku asi na 6 hodin, jazyk není tak bílý jako předešlé dny, a došla mi destilovaná voda, naštěstí maj ještě dneska v lékárně otevřeno takže pro ní pádím. Jinak únava žádná, motání hlavy taky žádné. Zima mi je akorát. Hlad a chutě zatím taky žádné. Ráno jsem se nevážil a teď už jsem oblečenej. m:-)
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Dneska 6.tý den půstu
Ráno váha 60.4
Mírná únava, zima, trošku podrážděnost, lenost.
Takže jdu ven dokud je krásně, na odpoledne už mám plán tak snad to rychle uteče, včera vypito 2 litry destilky, odpoledne trávené v přírodě, pozorováním nádherných srnek, zajíců, ještěrek, daleko od města, posloucháním potůčku, na louce u lesa na sluníčku, bylo to parádní.
Dneska zatím celej den myslim na to co bych si dal za baštu po půstu, čtu recepty, koukám na videa, no... radši už jdu ven. Ahoj :mrgreen: m:-)
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: Yeff

Příspěvek od Kometa »

O půstech nic nevím, tak se asi budu ptá jako trubka - ale takhle rychlé hubnutí je normální? A nebude ti to ve střevech moc zahnívat, když to nevyženeš ven klysýrem?

Jinak pochopitelně držím palce, abys odolal vábení jídla a dosáhnul čeho chceš. Držíš půst ze zdravotních nebo z jakých důvodů?
Jsme stejný ročník :D
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Já jsem prováděl klystýry dříve, jinak půsty držím pravidelně, a mezi nima jím převážně ovoce a zelený... před začátkem tohodle půstu jsem jedl jenom jablka a ty ze mě už vyšly hned na začátku... 20.ho...
Jinak když mě nebolí hlava nebo břicho tak myslím že není třeba provádět klystýr, nechám to vyjít přirozeně. Půsty držím spíše kvuli duševnímu čištění a duchovnímu růstu než kvuli nějakým nemocem, samozřejmě preventivně i kvuli nemocem, ale nic konkrétního neléčím, ani přechodme na raw vegan jsem nic neléčil, prostě mi to takhle vyhovuje :) Ahoj
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: Yeff

Příspěvek od Kometa »

A fakt se ti takhle daří duchovně růst?

Nikdy jsem si nemyslela, že tohle jde jídlem ovlivnit. Viděla jsem souvislost spíš s jezením masa a to v opačném směru- kdo duchovně roste, tak maso přirozeně opustí.

Ale je uznávám, že co teď jím co nejvíce vita, taky se u mě dějí nějaké změny.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Tak to Ti zatím nepovím, udajně první náznaky jsou kolem 18 - 21 dne půstu, já mám za sebou zatím nejdelší sedmičky. Kazdopadne skvela stranka o pustu a o jeho vlivech na člověka www.pust.cz
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Dneska nákupy v tesku s rodinou, a pak návštěva prarodičů, a prohlížím tak ten nákupní lístek, a říkám, My jsme kupovali nějaký limetky?.... Mamka říká Ne, o žádných nevím. Tak jsme zjistili že slečna prodavačka nám místo 10 avokád počítala 10 limetek za poloviční cenu :D No jo. stane se, Vůbec mi to nevadí :D

Jinak dnešní půst jsem ani nezaznamenal, furt jsme někde lítali, až teď jdou na mě chutě. Takže se budu snažit nějak zabavit, protože dřív jak o 1 stejně neusnu 8)
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Dneska 8.mý den, největší krize asi zatím, zima, chutě, ráno uplně sucho v ústech, jsem celkově zpomalenej a nechce se mi nic dělat, vždycky jsem to zatím 8.mej den ukončil, tak uvidím jestli to dneska nějak přežiju nebo to zakončím. Venku ošklivo, nudím se, a nějak mě nic nebaví. :cry:
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Yeff

Příspěvek od Fiona »

Vydrz :) Lepsi je skoncit kdyz je ti lip nez kdyz je ti blbo ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Yeff

Příspěvek od s.arik »

Fiona píše:Lepsi je skoncit kdyz je ti lip nez kdyz je ti blbo ;)
To bych si taky měla vypálit do mozku!
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Weaving
Příspěvky: 84
Registrován: úte led 26, 2010 22:35

Re: Yeff

Příspěvek od Weaving »

Yeffe a nechceš zkusit ten klystýr? Já si ho dala včera a úplnej obrat o 180°. Zpomalenost i lenost tatam, je mi fakt dobře :-) jen cítím pachuť na jazyku a ve vodě co piju (asi hodně minerálů). Za zkoušku nic nedáš. držím palce! Vydrž
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Dneska 9.tý den, váha 59.4
Včera to byl hroznej den, furt jsem zvažoval že to ukončím, ale nějak jsem to nakonec vydržel, dneska už je to lepší, jazyk mám jak kdybych na něm měl vodní kámen, skoro ani nepolknu :D tělo kost a kůže, tlak ze strany příbuzných... No, ještě dneska a zítra to vydržím pak začnu s návratovkou v pátek.

Venku je hezky, takže se budu snažit trávit odpoledne někde vklidu v přírodě. Hlavně ať ten den uteče :)
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

A je to za mnou, konečně, po 10 dnech váha 59.3
Půst ukončen dnes v 8:00 řeďěnou šťávou z mrkve. To je chuť panečku :D
Jsem moc rád že jsem to dotáhl na těch 10 dní, teď už si dám na čas pokoj, a budu držet jen ty očistné jednodenní pátky. Ještě zvládnout tu návratovku vpohodě, takže snad proběhne vše vpořádku :)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Yeff

Příspěvek od Samira »

Blahozelam ;)
Prijemny navrat k jedlu!
Uživatelský avatar
Weaving
Příspěvky: 84
Registrován: úte led 26, 2010 22:35

Re: Yeff

Příspěvek od Weaving »

tak to moc gratuluju! :-) Já nechápu jak je to možný, ale poslední 3 dny se mi váha ani trochu nehnula. Dnes jsem zkončila taky desítku. a taky ředěnou mrkvovou šťávou. Ač to byla biomrkev, zdá se mi trochu nahořklá :cry:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Yeff

Příspěvek od Samira »

Weaving píše:Ač to byla biomrkev, zdá se mi trochu nahořklá :cry:
To, ze je bio, predsa nezarucuje, ze bude sladucka, prave naopak ;)
Uživatelský avatar
Weaving
Příspěvky: 84
Registrován: úte led 26, 2010 22:35

Re: Yeff

Příspěvek od Weaving »

no.. předtím jsem zkusila odˇšťavnit obyč marketovou a mamka říkala že byla fakt hnusně hořká :-) Jak teda poznám sladkou mrkev? >:-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Yeff

Příspěvek od Samira »

Neviem :)
Ale myslim, ze sladkost zavisi od druhu a od toho, kedy je trhana... Cize sladku mrkvicku cakam najskor az v lete, ked si vytiahnem z hriadky cerstvu. Myslim, ze uskladnovanim po celu zimu sa objavuje horkost.
Si v navratovke, ze? Skus si pripadne mrkvu stavit s jablkom ci pomarancom, mozno sa ta horkost zamaskuje.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Yeff

Příspěvek od Panda »

Weaving píše:no.. předtím jsem zkusila odˇšťavnit obyč marketovou a mamka říkala že byla fakt hnusně hořká :-) Jak teda poznám sladkou mrkev? >:-)
Není problém jen s úpravou? Hořká bývá jednak "slupka", je potřeba mrkev oškrabat, a pak horní nadzemní část pokud leze ven (bývá i nazelenalá), tak ta bývá také hořká.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Tak první den návratovky proběhl vpohodě, za celej den 3 sklenky (mrkev+destilka) jinak nic, zítra zopáknu a na neděli zkusím k obědu malinký zelený chřestíky =)

Po té skleničce s mrkví úžasný náběh energie :!:
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Dneska jsem na zahradě vyhrabal nějakýho prapředka HealthyJuiceru :D Made in Czechoslovakia, děda říkal že ho kupovali na výstavě v Brně, a může to být takových 35+ let.

Obrázek
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Yeff

Příspěvek od hugo »

Tento stroj mají ještě naši dědáčci a používají ho na rybíz :D Ale často jsou tam problémy se sítkem.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Yeff

Příspěvek od Panda »

Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Yeff

Příspěvek od Fiona »

Jeee :D
Presne tenhle jsem mela s sebou v lese kdyz jsem Breussovala :)
Sitko to asi uz ani nemelo, a problem jsem mela spis s tesnenim - neexistovalo lol
Tak jsem to provizorne resila vystrihnutou takovou gumou :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Panda: Tak to jsem čekal že to bude mít trošku větší hodnotu (:-)
Hugo, Fiona: Jo ja si pamatuju kdyz mi bylo asi 5 let ze jsme na tom s dedou mleli rybiz, boruvky, angrest. Tak to trosku omeju a testnu to. Rybiz uz na zahrade kvete, takze tak do mesice bych na tom mohl stavit bobuloviny, kdyz to bude jeste fungovat :P
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Yeff

Příspěvek od Samira »

Neprekonatelny mlyncek. Bolo sice treba castejsie sitko cistit a niekedy s nadavkami uplne vyhodit (prasknute), ale bol skvely.
Rada do zivota - cervene ribezle sa ovela lepsie melu, ak ich tam hadzes aj so zopar ribezlovymi listami, pekne to posuva to suche hovienko a neupchava sa sitko ;)
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Tak včera druhá moje šankaprakšálana, vše vpohodě(uklizeno :mrgreen: ) ještě čekám na epsomku od Jardy a před NOVem začnu jaterní očistu. tak jsem zvědav na premieru. Dneska jsem snad po 5 dnech dočetl štěstíčkovo web http://www.oslikuv.net a mam v hlavě takovej maglajz, že vůbec nevím kde mi hlava stojí... :shock:
Jinak poslední dobou jsem svůj jídelníček přizpůsobil do podoby pana Jardy ze zdravi-az(před tím Graham, před tím Wolfe... (:-) ) a zatím mi absolutně vyhovuje (asi než zas vyčtu něco jinýho (:-) ).
No každopádně jsem začal praktikovat také urinoterapii... pravidelně. a jsem spokojen a překvapen, hlavně co se týče očisty pleti při pravidelném potírání.

Mějte se všichni skvěle. Viva la Vita m:-)
Odpovědět