Yeff

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Yeff

Příspěvek od Jindra »

Yeffe - paráda, nádhera, dobrota
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

tenhle tyden jsem byl tak z 95% na melounech, denně 2 obrovský kousky, fantastický, bezkonkurenční, rudý, tenoučká slupka, ... dneska na mě ještě jedenna zahradě čeká...
dědovo slepicím házím tu slupku, a oni ji vyklovou tak ze z toho zustane jen ten zelenej 'papir' :)))
jsem propočítával že kdybych takhle jel celý prázdniny, tak bych zkonzumoval 1,5 tuny melounu : (:-) (:-) na 30BaD byl jeden topic s názvem co byste si dali jako poslední jídlo kdby vás čekal trest smrti... já bych jednoznačně volil Melouna
:twisted: Miluju meloun
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Yeff

Příspěvek od Pavluska »

Yeff píše: dědovo slepicím házím tu slupku, a oni ji vyklovou tak ze z toho zustane jen ten zelenej 'papir' :)))
naše slepice to samé ") Takové věci preferují i před zrním. To jen když je nejhůř.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Yeff

Příspěvek od buc11 »

Pavluska píše:
Yeff píše: dědovo slepicím házím tu slupku, a oni ji vyklovou tak ze z toho zustane jen ten zelenej 'papir' :)))
naše slepice to samé ") Takové věci preferují i před zrním. To jen když je nejhůř.
jaký vaše slepice?
jojo mňam mňm melouny, to je s banány jediný fruit co včil kupuju
antifruktosní inženýři si zde udělali zařazením mezi ultrasladké kardinální ašipku, neb množství cukru na jednotku objemu zdaleka nedosahuje cukerné hustoty mých paprik a rajčat, jde jen o trochu sladčí vokurek
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Hehe, tak hele, já jsem si jen čmáral klacíkem do písku, v tom jste přišli vy a za mé čáry dosadili písmena, z písmen jste poskládali slova, slovům jste dali význam, a z významu posoudili obsah, soudili jste a taky jste se sami odsoudili. Někteří se odsoudili k poníženým, jiní k uraženým, někteří k napadeným.. Já si jen čmáral do písku :)
Obhajovat nějaký názor, kdo se o to snaží, kdo chce diskutovat, není to snad Ego? Ten kdo nemá názor je svobodný, neboť jakýkoliv názor spoutává a oslepuje, zrovna na tomto foru je to hodně vidět. Už se tu nemusím s nikým přít o pravdě názoru, je to absolutně zbytečné. Už nevěřím ničemu. Proto mě jiný názor nezajímá, proč by měl, já si ho nestvořil. K poznání pravdy není třeba žádného názoru, spíš naopak.. Nepřišel jsem jsem upozornit na sebe, je mi jedno co si pomyslí všichni ostatní, já už nejsem otrokem mínění druhých, už nejsem svázán žádným názorem ani přesvědčením, dělám si co chci a jsem svobodný. Nezajímá mě už zdraví, víra, duchovnost, rodina, Bůh, smrt… Smlouvá snad voda s kamenem? Jsem jako voda teču si jak chci a kameny klidně obeplouvá, za kamenem se zase spojím jako by kámen nikdy nebyl, pro mě je kámen jen spestřením, zábavou a hrou, to jen kámen bude trpět a jakožto překážka, bude postupně obroušen do té chvíle, než bude připraven nechat se unést proudem... Dohadování by stálo moc sil, času a pozornosti, raději to vše věnuji bytí. Tra la la la la, proto omluvte mne nyní, protože ti co pochopili čekají... Proto hřešte a jak nejvíc můžete! Zbavte se svědomí a nikdo jiný vás nepotrestá... žijte naprosto na doraz. Dělejte si svobodně co chcete. Definitivní cesta z utrpení vede zkrze přijetí večné smrti! Vyškrtněte se z knihy života! Rozbalte to dnes, a zítra pomilujte smrtku. I za ten jeden den beze strachu to stojí. Buďte naprosto šílení... až se nebesa budou třást. Nikdo nemá právo vám do ničeho kecat! Ani Bůh! V hodině smrti se můžete smát, neboť budete vědět, že když umřete nebudete hnáni k zodpovědnosti, žádný světelný tunel! Jen smrt v propasti zapomění! Budete zpívat a smát se v hodině poslední, protože budete vidět jak Márovi v masce Boží unikáte. Už nebude více zrození, protože vy to odmítáte... přijali jste smrt... jak by vás někdo mohl soudit když si vyberete sami věčnou smrt? Smrt je ta nevěsta... a svatba nemůže začít... když před ní pořád utíkáte.

Pcha cha chááá, 27.7.2012 Finito. Světe bav se. !!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Yeff

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: jaký vaše slepice?
jojo mňam mňm melouny, to je s banány jediný fruit co včil kupuju
antifruktosní inženýři si zde udělali zařazením mezi ultrasladké kardinální ašipku, neb množství cukru na jednotku objemu zdaleka nedosahuje cukerné hustoty mých paprik a rajčat, jde jen o trochu sladčí vokurek
jaký? barevně? :mrgreen: hnědá, bílá, černá...
Melouny máme doma teď 3 druhy - mňam; každý den kousek.
Ještě zpět ke slepicím: ovoce jim celkově nejede. Nejradši zobou do zeleného a tuků... asi se také rozhodly pro nízkosacharidovou dietu. :D
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Yeff

Příspěvek od Pavluska »

Yeffe, Ty už to nehul. :mrgreen: (v dobrém! ;) )
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Yeff

Příspěvek od buc11 »

to je nerovnovážný hořčík, v thajsku to mívám taky, často
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Yeff

Příspěvek od Yeff »

Ták po nějakém tom odpočinku se vracím zpátky do raw fora :) dnes již spíš jako 80%raw... uz ne fruitarian nebo high fat.... už spíš jen jako pozorovatel a degustator :) každopadně, kdybyste měl někdo durian k mání na karlovarsku tak vegan@centrum.cz :D
Odpovědět