Eva.cz - nepravidelník

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Sumicka »

Já řízení miluju a za volantem je můj druhý život :-). Nejvíc mě baví tak trochu teréní jízdy, např. když v zimě napadlo naráz hodně sněhu a silnice je jak rozrytá polňačka, to jsem byla ve svým živlu. Jezdím opatrně, ale ne zákonitě nejpomaleji. V zimě jsem jezdila domů jak rozsvícená žárovka nadšená z toho maglajzu na cestě a vyděšených šoférů okolo. Vždycky jezdím tak, abych nikoho neohrozila, ale hrozně mě to baví.
m:-)
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Sumicka píše:Já řízení miluju a za volantem je můj druhý život :-). Nejvíc mě baví tak trochu teréní jízdy, např. když v zimě napadlo naráz hodně sněhu a silnice je jak rozrytá polňačka, to jsem byla ve svým živlu. Jezdím opatrně, ale ne zákonitě nejpomaleji. V zimě jsem jezdila domů jak rozsvícená žárovka nadšená z toho maglajzu na cestě a vyděšených šoférů okolo. Vždycky jezdím tak, abych nikoho neohrozila, ale hrozně mě to baví.
m:-)
I takové jsou mezi námi :wink: Člověk má mít asi vysoké cíle, spokojím se se schopností přesunu z bodu A do bodu B :)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Nezaprší a nezaprší....
No nic, aspoň se nepráší, že :lol: A dá se číst, takže včera jsem přelouskala "Kam se poděl můj sýr". Jednoduché, nic oduševnělého, ale poučné a cestou do práce jsem si už na Leňa a Beňa vzpomněla:-)))

A taky vzhledem k tomu, že nemám nějak moc hlad, jen takový malý, takový, co se dá hladit a říkat mu "malej", tak nebudu po včerejší jedničce jíst ani dneska. Nic tím nesleduji, jen chci zkusit, jaké to je nejíst dobrovolně další den :wink:
Nedobrovolných šestidenních suchých hladovek jsem absolvovala desítky :roll: , ale to se nepočítá
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Samira »

Eva.cz píše:
Sumicka píše:Já řízení miluju a za volantem je můj druhý život :-). Nejvíc mě baví tak trochu teréní jízdy, např. když v zimě napadlo naráz hodně sněhu a silnice je jak rozrytá polňačka, to jsem byla ve svým živlu. Jezdím opatrně, ale ne zákonitě nejpomaleji. V zimě jsem jezdila domů jak rozsvícená žárovka nadšená z toho maglajzu na cestě a vyděšených šoférů okolo. Vždycky jezdím tak, abych nikoho neohrozila, ale hrozně mě to baví.
m:-)
I takové jsou mezi námi :wink: Člověk má mít asi vysoké cíle, spokojím se se schopností přesunu z bodu A do bodu B :)
Psssssst, Evi, nikomu to nehovor, ale Sumicka je mimozemstan! Rada soferuje a v brusku ma votrelca! To nebude s kostolnym poriadkom toto! >:-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Samira »

Eva.cz píše:A taky vzhledem k tomu, že nemám nějak moc hlad, jen takový malý, takový, co se dá hladit a říkat mu "malej", tak nebudu po včerejší jedničce jíst ani dneska. Nic tím nesleduji, jen chci zkusit, jaké to je nejíst dobrovolně další den :wink:
Nedobrovolných šestidenních suchých hladovek jsem absolvovala desítky :roll: , ale to se nepočítá
Jeeeej, hladovkar! :)
Evi, co to znamena "Nedobrovolných šestidenních suchých hladovek jsem absolvovala desítky" nejako nechapem...
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Samira píše: Evi, co to znamena "Nedobrovolných šestidenních suchých hladovek jsem absolvovala desítky" nejako nechapem...
Migréna trvá z každé půlky hlavy 72 hodin, mi se zásadně vystřídaly obě půlky :roll: . Takže jsem šest dní neudržela ani vodu, tudíž jsem nepila a zvracela jen šťávy a jakousi pěnu. Toto se postupně opakovalo každý měsíc, později i dvakrát do měsíce :evil:

Zajímavé bylo, že první, na co jsem dostala po tom týdnu chuť byl mrkvovo-pomerančový Kubík :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Samira »

Eva.cz píše:
Samira píše: Evi, co to znamena "Nedobrovolných šestidenních suchých hladovek jsem absolvovala desítky" nejako nechapem...
Migréna trvá z každé půlky hlavy 72 hodin, mi se zásadně vystřídaly obě půlky :roll: . Takže jsem šest dní neudržela ani vodu, tudíž jsem nepila a zvracela jen šťávy a jakousi pěnu. Toto se postupně opakovalo každý měsíc, později i dvakrát do měsíce :evil:
Sialeneeeeeeeee
Prosim Ta, prisli doktori na to, kde bola pricina?
Mavam migrenu asi 2x do roka. Trva necele dva dni, jeden den jedna hemisfera, druhy den druha, spravidla ten druhy den odozneje, ale nesmiem trepat hlavou. A tiez mi zaludok obcas ukaze, co som do neho dala, ale to sa neda porovnat s Tebou :(

Svagrina mavala migreny (vzdy pocas menzes), az jej zistili, ze ma zrastene dva krcne stavce, a cosi jej tam tlacilo na miechu. Pri hormonalnych vykyvoch cyklu sa to periodicky vracalo.
Druha svagrina takisto, ale ta mala nieco ako cystu na mozgu, strasne sa bala, hrozili jej kadecim a napokon jej to ambulantne odstranili a ma pokoj (ale pred tym roky chodila po vysetreniach a mali ju za hypochondra).
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Obrat o 276589 stupňů nastal po vysazení HA :evil:
Dvacet pět let užívání si vybralo svou daň. A takové ty "normální" bolesti hlavy téměř vymizely s úpravou jídelníčku.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Samira »

Eva.cz píše:Obrat o 276589 stupňů nastal po vysazení HA :evil:
Dvacet pět let užívání si vybralo svou daň. A takové ty "normální" bolesti hlavy téměř vymizely s úpravou jídelníčku.
A potom aka je HA uuuzasnaaaa! :( Toto by mali citat tie zhave 15-ky.
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Sumicka »

HA je pěkné svinstvo a měli by to zakázat. Skoro neznám ženskou, která by s tím neměla potíže. Já to měla 2 roky (někdy v 18 letech) mladá a blbá, bylo to celkem v klidu až na okamžik, kdy jsem ji vysadila - pak začaly potíže a trvale mě to změnilo cyklus. Díky bohu jsem už zase v pohodě. :twisted: Prozměnu nemenstruhuju vůbec :twisted: a doufám, že to vydrží ještě pár měsíců. :wink:
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od RadkaS »

Eva.cz píše: Migréna trvá z každé půlky hlavy 72 hodin, mi se zásadně vystřídaly obě půlky :roll: . Takže jsem šest dní neudržela ani vodu, tudíž jsem nepila a zvracela jen šťávy a jakousi pěnu. Toto se postupně opakovalo každý měsíc, později i dvakrát do měsíce :evil:
:shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od RadkaS »

Eva.cz píše:
Zajímavé bylo, že první, na co jsem dostala po tom týdnu chuť byl mrkvovo-pomerančový Kubík :wink:
Tak to se mi stat nemuze, nevim, jak Kubik chutna :P
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

RadkaS píše:
Eva.cz píše:
Zajímavé bylo, že první, na co jsem dostala po tom týdnu chuť byl mrkvovo-pomerančový Kubík :wink:
Tak to se mi stat nemuze, nevim, jak Kubik chutna :P
Já ti ani nevím, jak jsem na něj přišla. Je to pro děti. o šťavení jsem ještě nevěděla. Nebo spíš neuvažovala.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od mira »

Záleží na tom, čeho je to kubík. Třeba kubík vody nechutná nijak a u nás
je ještě navíc drahá, ale když si to nějak osladíš, tak je to lepší. :|
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Panda »

mira píše:Záleží na tom, čeho je to kubík. Třeba kubík vody nechutná nijak a u nás
je ještě navíc drahá, ale když si to nějak osladíš, tak je to lepší. :|
Tak v tom případě se to vysvětluje, po 6 dnech nuceného suchého půstu byla fakt velká žízeň.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Pánové, uhodili jste hřebíček (:-)

... na hlavičku - doslova (:-)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Panda »

Zrovna teď ve vlákně Půst vysvětluje Cepheus Pepinovi něco obdobného v tom smyslu, že po 6-denním suchém půstu není správný začátek návratovky kubík mrkvovo-pomerančové šťávy. Lepší je napařená zelenina ... stačí málo ... tak metráček.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Ale mi fakt pomohla vždycky vstát z mrtvých!!!!
Já to měla jako zářný příklad toho, že si tělo žádalo ovocné šťávy, že volalo, prosilo a vy si ze mne normálně děláte prdel (:-)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od RadkaS »

(:-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Samira »

Evi takze post si mala napokon 2-dnovy?

Som rada, ze si poskytla foto tej masky, lebo mne stale vrtalo v hlave, co to je a tiez som to videla ako certika s rozkami. Ale takeho veseleho. Nieco medzi tymto :evil: a tymto >:-)
:mrgreen:
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Samira píše:Evi takze post si mala napokon 2-dnovy?
48 hodin. Večer jsem přišla tak vyšťavená z práce, že jsem jako bohyně pomsty vyšťavila jablka s mrkví a pomeranče. Následovala až do odebrání se do pelechu šťávová šanka (super (:-) ) a teď si dávám po vypití další šťávky hroznové víno.

Nezvolila jsem pro natáhnutí si jedničky nejvodnější den v měsíci... ehm, ehm. Bylo mi fakt tak, tak, všelijak... :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Samira »

Eva.cz píše:Nezvolila jsem pro natáhnutí si jedničky nejvodnější den v měsíci... ehm, ehm. Bylo mi fakt tak, tak, všelijak... :wink:
Aha, v Tvojom mesiaci, nie v lunarnom... Lebo mne sa pri tej stvorke osvedcil start na nov.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od culka »

Samira píše:Evi takze post si mala napokon 2-dnovy?

Som rada, ze si poskytla foto tej masky, lebo mne stale vrtalo v hlave, co to je a tiez som to videla ako certika s rozkami. Ale takeho veseleho. Nieco medzi tymto :evil: a tymto >:-)
:mrgreen:
Tebe nieco vrta v hlave a potom v nej mas dierky a vsetko ti tadial vyfuci.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od cepheus »

Samira píše:
Eva.cz píše:Nezvolila jsem pro natáhnutí si jedničky nejvodnější den v měsíci... ehm, ehm. Bylo mi fakt tak, tak, všelijak... :wink:
Aha, v Tvojom mesiaci, nie v lunarnom... Lebo mne sa pri tej stvorke osvedcil start na nov.
Mě se osvědčilo (bylo doporučeno) startovat tak, aby krize v půstu vyšla na úplněk, úplněk dodá prý sílu.
Čiže u 21 to je téměř v novu, tak den dva před, pravda .. ani jsem si nějaké krize pak nevšimnul, to je taky pravda. :)
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od culka »

Joooj! A kedy mam zacat ja, ked sa ma kriza chyta uz na druhy den. Skoda, ze spln nie je cely mesiac.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

culka píše:Joooj! A kedy mam zacat ja, ked sa ma kriza chyta uz na druhy den. Skoda, ze spln nie je cely mesiac.
Paní, vy mi někoho připomínáte (:-)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Tak dneska opět nácvik pro získání patřičných dovedností potřebných pro přesun z bodu A do bodu B (:-) . Budu tvrdý oříšek, ale jak se praví v Medvídkovi PÚ: "Věř ve své síly, prasátko, a dokážeš to!" To pude.... to pude.. :wink:

A taky jsem konečně vyšťavila tu cviklu. S předsudky, které jsem si vypěstovala ve školních a jiných stravovnách jsem vyšťavila půlku a smíchala ji se šťávou z jablek a mrkve a to bylo normálně fajné a pěkné!!! (i barevně teda!) Druhou půlku jsem pro velký úspěch spucovala tak, ono to bylo normálně dobré! Takže v případku řepy nechápu, proč se przní nějakými dochucovadly, díky kterým se mi docela eklovala.
A taky jsem happy, že nenastaly nenásledovaly nějaké hrůzy, když jsem si ji dala tak nestřídmě >:-)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od cepheus »

culka píše:Joooj! A kedy mam zacat ja, ked sa ma kriza chyta uz na druhy den. Skoda, ze spln nie je cely mesiac.
To znám, z mě neznámých důvodů jsme to teď se ženou "nedávali" oba.
Dělali jsme pravidelně-nepravidelný páteční 1d. a oba jsme to druhý den nějak nezvládali s dechem, někdy jo, někdy ne, tělo je furt záhada.
Hehe, zkus den před úplňkem (ftípek) .. :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od cepheus »

Eva.cz píše: a to bylo normálně fajné a pěkné!!! (i barevně teda!)
"To bude fajné a pěkné, až to se mnou definitivně sekne" .. Jarek N.
Doufám teda že ne !! :D
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Hele, nás tady na drsném severu hned tak něco nepoloží :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od cepheus »

Eva.cz píše:Hele, nás tady na drsném severu hned tak něco nepoloží :wink:
My vime. :) :wink:
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

A je to tu. Sparta ke king :(
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od RadkaS »

Eva.cz píše:Hele, nás tady na drsném severu hned tak něco nepoloží :wink:
(:-)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od RadkaS »

Eva.cz píše:A je to tu. Sparta ke king :(
(:-) (:-)
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od mira »

Řepa zas okopával? Je třeba přistupovat k tomu zahradničení opačně
a okopat ji-jej. :mrgreen:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Jindra »

Eva.cz píše:konečně vyšťavila tu cviklu. S předsudky, které jsem si vypěstovala ve školních a jiných stravovnách jsem vyšťavila půlku a smíchala ji se šťávou z jablek a mrkve a to bylo normálně fajné a pěkné
Jo jo, řepa to chuťově parádně osladí a barevně "přebije" všechno ostatní. Dávám ju do lisu dycky ze začátku, aby se pak šnek očistil mrkví a jabkem a nezůstal rudý jak prapor bratří. Se mi na ščávě s řepou líbí, jak pak courám červeně. Vidět to dochtor, se zjeví :D
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od bstrd »

Jindra píše:
Eva.cz píše:konečně vyšťavila tu cviklu. S předsudky, které jsem si vypěstovala ve školních a jiných stravovnách jsem vyšťavila půlku a smíchala ji se šťávou z jablek a mrkve a to bylo normálně fajné a pěkné
Jo jo, řepa to chuťově parádně osladí a barevně "přebije" všechno ostatní. Dávám ju do lisu dycky ze začátku, aby se pak šnek očistil mrkví a jabkem a nezůstal rudý jak prapor bratří. Se mi na ščávě s řepou líbí, jak pak courám červeně. Vidět to dochtor, se zjeví :D
-heh, mám v pláne keď niekedy pôjdem na preventívnu prehliadku kde sa čurá do kelímku si dať na večeru cviklu...a na včerajšom vitazraze som mal po návrate z toiletu chuť veškerému osadenstvu oznámiť, že som síce mal repu na obed ale ešte o siedmej večer krásne farbím, ale vrodená plachosť pri osobnom kontakte a preberané duchovné témy mi v tom zabránili :oops:
I gotta ruin my life on my own
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Renáta »

Jindra píše: Vidět to dochtor, se zjeví :D
Správny doktor sa nezjeví. Často majú v ambulanciách prestrašených pacientov, ktorí "majú krv v moči" a prvá diagnostická otázka býva - Nepapali ste cviklu? Už mi to spomínalo viac ľudí, že to zažili :wink:
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Zítra se mrknu, co cikám. Dneska jsem to neanalyzovala (:-)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

K mé asi tři, čtyři roky staré zkušenosti z vinného sklepa:
Podotýkám, že víno mi fakt nedělá dobře, když už, tak radši panáka.

Dvě noci ve sklípku jsem dala v pohodě, nechápala jsem některé neukázněné jedince, proč je jim blbě, jsou zelení, event. vrhnou.
Já jsem statečně vyrazila na kolo a dala asi 70 km Lednicko- Valtickým areálem.
Ovšem v neděli jsem nasadila očistu, chroupala jsem mrkvičku, paráda. Jenomže ouha! Odpoledne jsme s chlopem potkali kámoše, vsadili se, já vyhrála a kopla do sebe dva vyhrané Myslivce:-(((
Co následovalo večer, v noci a druhý den....
Z toho plyne poučení - nikdy nechlastat na mrkvičku :evil:

Ovšem je to minulost, dnes už jsem ukázněnější :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Jindra »

Eva.cz píše:Já jsem statečně vyrazila na kolo a dala asi 70 km Lednicko- Valtickým areálem
Jé, Lednicko-Valtickej, tam to milujem, sjezdíme tam každoročně několikrát velký cyklovýlety, joooj. Zrovna za týden 21-23/5 bych rád, když počasí svolí, se tam vyskytoval též (a letos poprvé)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Jindra píše:
Eva.cz píše:Já jsem statečně vyrazila na kolo a dala asi 70 km Lednicko- Valtickým areálem
Jé, Lednicko-Valtickej, tam to milujem, sjezdíme tam každoročně několikrát velký cyklovýlety, joooj. Zrovna za týden 21-23/5 bych rád, když počasí svolí, se tam vyskytoval též (a letos poprvé)
Udělala jsem tam rychlostní rekord v jízdě terénem zatopeným územím!!! Zrovna byla rozvodněná Dyje, či co to tam teče??? a přemnožení komáři, to byla smrt!!!!
Nešlo se nadechnout pusou, abych v sobě neměla proteiny!!!
Ani vyčůrat se, to bylo o život! Musela jsem být rychlejší, než oni (:-) A že se jinak kochám a když to skáče po kořenech, tak jsem připosraná :|
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od culka »

Eva.cz píše: Z toho plyne poučení - nikdy nechlastat na mrkvičku :evil:
Alebo ako kolega mojho muza hovoril, to ten syr.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od culka »

Eva.cz píše: A že se jinak kochám a když to skáče po kořenech, tak jsem připosraná :|
Minuly rok som zacala uvazovat nad cyklistickou helmou. Ked sa ma moja kanadska sestra pytala na co, tak som jej najprv povedala, ze na hlavu apotom, ze ju uz ma kazdy.
Na tych lesnych cestach to vazne trase.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

culka píše: Minuly rok som zacala uvazovat nad cyklistickou helmou. Ked sa ma moja kanadska sestra pytala na co, tak som jej najprv povedala, ze na hlavu apotom, ze ju uz ma kazdy.
Na tych lesnych cestach to vazne trase.
Nějaký čas jsem jezdila bez, ale mí blízcí mi tak dlouho nedali pokoj, až jsem si ji asi před před čtyřmi lety pořídila. Pády byly od té doby dva, naštěstí na hlavu ne, ale jeden nikdy neví. Loni v Alpách ani nevím, jakým zázrakem jsem nepřeletěla dopředu. To mi ještě stačilo problesknout hlavou, že přes řidítka ne!!! a nějak jsem to stočila na bok. Náhoda je blbec a tak dneska šiju do těch, co jezdí bez přilby já :wink: :wink: :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Asi k tomu přispěla i debata na školním srazu, kdy někteří "šprýmovali" se spolužákem - neurologem, že motorkáři jsou nejpočetnějšími dárci lidských orgánů. A on na to, že ne, že jsou to cyklisté bez přilby :|
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Před chvíli jsem si říkala, proč je pod oknem takový bordel, kousky oprýskané barvy, či co a teď jsem na to přišla. Jak tam fučí, tak se ta stará okna normálně hýbou v rámech a odlítává ta sádra, co je kolem nich :roll:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od culka »

Eva.cz píše:Před chvíli jsem si říkala, proč je pod oknem takový bordel, kousky oprýskané barvy, či co a teď jsem na to přišla. Jak tam fučí, tak se ta stará okna normálně hýbou v rámech a odlítává ta sádra, co je kolem nich :roll:
to aby mali helmy aj chodci pod vasimi oknami.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Samira »

Eva.cz píše:...že motorkáři jsou nejpočetnějšími dárci lidských orgánů. A on na to, že ne, že jsou to cyklisté bez přilby :|
Veru motorkari nie, ti byvaju rozflaknuti na padrt, takze uz nemozu pouzit ani jeden organ...
Kolega si kupil prilbu az po tom, co marodil s otrasom mozgu po pade z bicykla.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva.cz - nepravidelník

Příspěvek od Eva.cz »

Dneska cestou do práce byla venku dost pohroma. Všude popadané větve, na cestách malé větvičky, hromady listí, komplet popadané rozmáčené plakáty z reklamních ploch, vyvrácené značky, ploty, nějaké odpadkové koše...
V práci některé místnosti zatopené - no jo, rok zkolaudovaná budova, to je fakt síla, normální šlendriján.
Ráno si přijel synovec pro malou, kterou jsem hlídala. 24 hodin řezali stromy, ještě neskončili s jedním a už uskakovali, aby na ně nespadnul další. Taky už evakuovali napří. Hrušov, jsou neprůjezdné některé cesty a pořád prší.
Fontánka, která nám tu v atriu stříká minulý týden už jen bublala a jak teď koukám, tak už ani to ne. :roll:
A vzhledem i k dalším okolnostem v práci je to tu zralé tak na panáka.
Aspoň potěšil Pepinům odkaz na píšničku od Kryla. I když Kryl je jen jeden, nedostižný, potěšila a nějak tu atmosféru podtrhla.
Tak snad bude dneska i něco veselého - chichi, cheche, chacha :| .
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Odpovědět