Raisa - další pokus

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Raisa
Příspěvky: 128
Registrován: pát říj 01, 2004 21:53
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Raisa - další pokus

Příspěvek od Raisa »

V roce 2006 mi začalo takové krizové období, takže jsem se na všechno vykašlala a poprvý v životě jsem jedla, na co jsem měla chuť, i "nezdravý". A poté, co se děti odstěhovaly (2007), jsem začala pít kafe a tloustnout. Došlo to až tak daleko, že ještě před týdnem jsem měla 80 kilo a vypadám o 10 let starší, a poprvý v životě se bojím nemoci !!!!
Takže tady mě asi všichni odsoudí, to je mi jasný, ale syrová strava je moje poslední naděje. Tohle nejsem já !!!!!
Před 14 dny jsem skoncovala s hrama na facebooku a teďko se musím dát nějak do pořádku.
Dneska je to druhý den, co zkouším zas tu syrovou stravu, není to 100%, ale jen 80%, ale hlavně žádný pečivo a škroby. To je pro mě největší droga. Minulý týden jsem měla takový přechodný období, čaje, mrkvová šťáva, vývar zeleninový, to šlo docela v pohodě. Doufám, že to není poslední příspěvek, co si sem píšu, a že mi to vydrží alespoň tak 14 dní (do 6.3), zatím si dávám malý cíl. Protože to není poprvý, co to zkouším, už jsem udělala jeden pokus asi před půl rokem, kdy jsem si všechno mixovala, aby bylo všechno tekutý, to jsem vydržela docela dlouho, ale stačilo sníst několik hranolků, který mi bylo líto vyhodit, a všechno bylo v háji. No, zatím mi tak šíleně třeští hlava, že opravdu nevím, jestli to vydržím.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Raisa - další pokus

Příspěvek od Renáta »

Raisa, vitaj. :wink: Prečo by sme ťa mali súdiť. Veď to je super, že si našla odhodlanie nenechať sa vláčiť chuťami a nepoddávať sa krízam. Píš a čítaj, azda nájdeš, čo hľadáš.
Raisa
Příspěvky: 128
Registrován: pát říj 01, 2004 21:53
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Raisa - další pokus

Příspěvek od Raisa »

Renáta píše: :wink: Prečo by sme ťa mali súdiť.
:-) Protože jsem se tu registrovala už před 6 lety a kam jsem to dopracovala :oops: Opravdu se za sebe stydim. A když si to tady čtu, co skoro všichni dokážou, tak je to ještě horší.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Raisa - další pokus

Příspěvek od Renáta »

Prosím ťa, minulosť hoď za hlavu. Čo bolo bolo. Dôležité je TU A TERAZ. Tak hor sa do práce :D
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Raisa - další pokus

Příspěvek od mira »

Dokud člověk není úplně mrtvej, ještě se může vykřesat, jinak už to je mytologie. :)
Všeho s mírou.
Raisa
Příspěvky: 128
Registrován: pát říj 01, 2004 21:53
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Raisa - další pokus

Příspěvek od Raisa »

mira píše:Dokud člověk není úplně mrtvej, ještě se může vykřesat, jinak už to je mytologie. :)
Myslíš, jo :D Já doufám, že to půjde ještě napravit. Ale ta moje vůle :!:
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Raisa - další pokus

Příspěvek od Sumicka »

Vůli je třeba trénovat, s tím se tady potýkáme asi všichni. Takže vítej a najdi si nějaký silný pohon, který ti pomůže překonávat krize a posílí tě.
m:-)
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Raisa - další pokus

Příspěvek od Sitar »

Odsuzuji Tě. Jen ještě nevím za co a k čemu, ale když sis to tak hezky předpověděla, bylo mi líto to nevyužít.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
sorry
Příspěvky: 78
Registrován: pon říj 11, 2004 19:37
Bydliště: Levice

Re: Raisa - další pokus

Příspěvek od sorry »

Mám tú istú skúsenosť. Na pár detailov. Ale dátum sedí... Zaujímave zaregistroval som sa o 10 dní pozdejšie. Ja som dokázal na posedenie zjesť 10 rožkov natretých hocičím a k tomu vypiť 2l mlieka. Podotýkam každý večer. Rozum vedel, že je to zlé no a telo to si so mnou robilo čo chcelo. Manželka bola 6 mesiacov v zahraničí a ja som zatiaľ pribral 20 Kg a k tomu do dnešnej doby ďalších 15 Kg. No čo mám povedať to už iba ľahnúť do truhly.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Raisa - další pokus

Příspěvek od Eva.cz »

Taky na mne některé indicie sedí :wink:

Nebyl už snad den, kdy by mne nebolela hlava, přibírání je mi taky dobře známé, i to kafe už jsem si dala, i když do čtyřiceti mi vůbec nic neříkalo.... :roll: :roll: :roll:
A říkala jsem si, proč zrovna já jsem tak prokletá, že mě pořád bolí kebule, že přiberu, když se někdo vedle mne někdo nají :evil:

Až později a vlastně tady někdy před rokem mi došlo, že můžu být vděčná, že mě moje tělo varovalo jen tak mírně :D

Tak vzhůru do boje!
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Odpovědět