Samira - obcasnik

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od rudo »

Samira píše:Trojhodinove sialenstvo na trampolinach som prezila. Kto tam nebol, moze lutovat.
pamätám na ten starý seriál Dharna a Greg

kde mu vysvetlovala ako sa to užíva na trampolíne že ak chytí správny rytmus tak trampolína zaňho urobí všetku robotu
no 3H gratulujem

prečo všetkých pozývaš ?
5 2 8
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

:-P
Mas pravdu. Pozyvam tymto nabuduce len Renu, lebo som tam vzala na po-workshopovu party makove vitagulky, a niekto tam doniesol vyborny cviklovy salat. To by si asi dala a konecne by som ju zase videla/pocula.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Pozvanie prijímam, ale musím až 3 hodiny??? :shock: . I keď by bolo celkom zábavné kukať na Rudka, keby došiel, ako vyskakuje s guľkami - ehm, teda makovými v bruchu, juchúúú :D Vitaguľky bezfruktózové (:-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Zaznacim si sem: pred rokom som mala kludovy tep 76, teraz 66.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od rudo »

extrapolaciou sa zbavis toho buchania v srdci za 6.6 roka
5 2 8
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

super! kopa casu na somariny! :)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Zdravim osadenstvo.

Dlho som tu nebola, mala som na to jeden krasny dovod - stala som sa matkou. Kedze dnes sa dietko prvykrat pretocilo na brusko, co pokladam za maly zazrak, chcem aj Vas potesit, ze je nas na tejto planete o jedneho viac :)
Tymto VELKE DAKUJEM vsetkym, co mi pomahali od prveho dna, ci uz materialne, dobrou radou, prikladom, trpezlivostou, ale najma tym, ze nesirili informaciu o mojom rodicovstve zbytocne dalej a zachovali nase sukromie.

Co sa tyka mojich konickov - snazim sa nezanedbat trampoliny, vcera som si bola zlahka zabehat, papam surovy zelovoc i varene, ale co je najdolezitejsie, je mi cely jedalnicek uplne ukradnuty. Myslim, ze fanatickym ulpievanim na nejakej ideologii (ano, aj stravovacej) ublizujeme sebe i okoliu.

Zbeznym prelistovanim fora vitarian zistujem, ze sa nic nezmenilo. Zvady, hadky, ironia, navazanie sa jeden do druheho. Skoda. Ale ja si nenecham pokazit radost, lebo to pretocenie na brusko ma strasne tesi ;)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Aj ja mám úprimnú radosť z takého pokroku. Veľká gratulácia a božtek drobčekovi.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Panda »

Sami moc gratuluji ... to je milé. :-)
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od dgm »

Samira píše:Zdravim osadenstvo.

Dlho som tu nebola, mala som na to jeden krasny dovod - stala som sa matkou. Kedze dnes sa dietko prvykrat pretocilo na brusko, co pokladam za maly zazrak, chcem aj Vas potesit, ze je nas na tejto planete o jedneho viac :)
Tymto VELKE DAKUJEM vsetkym, co mi pomahali od prveho dna, ci uz materialne, dobrou radou, prikladom, trpezlivostou, ale najma tym, ze nesirili informaciu o mojom rodicovstve zbytocne dalej a zachovali nase sukromie.

Co sa tyka mojich konickov - snazim sa nezanedbat trampoliny, vcera som si bola zlahka zabehat, papam surovy zelovoc i varene, ale co je najdolezitejsie, je mi cely jedalnicek uplne ukradnuty. Myslim, ze fanatickym ulpievanim na nejakej ideologii (ano, aj stravovacej) ublizujeme sebe i okoliu.

Zbeznym prelistovanim fora vitarian zistujem, ze sa nic nezmenilo. Zvady, hadky, ironia, navazanie sa jeden do druheho. Skoda. Ale ja si nenecham pokazit radost, lebo to pretocenie na brusko ma strasne tesi ;)
Panecku, to je zprava :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od hugo »

Moc gratuluju!
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Pavluska »

Nádhera. :)
Také gratuluji. Nejlepší "ideologií" je opravdová láska - nic jiného na ni nemá. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od awa »

Děkuji za nádhernou zprávu! Stejně jsem si dávno myslela, že jednou děťátko budeš mít a splnilo se, a doufám, že se to potká i Macíka nebo Fiu. Mám obrovskou radost s tebou! (:-)
(doufám, že tu neprojde ta cenzura, protože život není jen o "mrkvi, jabkách, půstu apod."). :D
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

awa píše: (doufám, že tu neprojde ta cenzura, protože život není jen o "mrkvi, jabkách, půstu apod."). :D

Nuž, fakt škoda debaty. Nikto predsa nevolá po cenzúre týchto tém. Aj keď sa to vám nezdá, aj ja som človek so srdcom a citom a nikdy som nepranierovala nikoho, čo sa tu delil s radosťou či smútkom. Odmietam, aby mi niekto prisudzoval takéto úmysly. Vzdávam to, nemá to žiadny význam.
(Prepáč Samira za pind v denníku. Už bol tu na vitariánovi naozaj posledný. Nemám potrebu tu dokola vysvetľovať, čo som ako myslela, aj tak si to prekrútite po svojom.)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Sweetie »

Samira píše:Zdravim osadenstvo.

Dlho som tu nebola, mala som na to jeden krasny dovod - stala som sa matkou. Kedze dnes sa dietko prvykrat pretocilo na brusko, co pokladam za maly zazrak, chcem aj Vas potesit, ze je nas na tejto planete o jedneho viac :)
Tymto VELKE DAKUJEM vsetkym, co mi pomahali od prveho dna, ci uz materialne, dobrou radou, prikladom, trpezlivostou, ale najma tym, ze nesirili informaciu o mojom rodicovstve zbytocne dalej a zachovali nase sukromie.

Co sa tyka mojich konickov - snazim sa nezanedbat trampoliny, vcera som si bola zlahka zabehat, papam surovy zelovoc i varene, ale co je najdolezitejsie, je mi cely jedalnicek uplne ukradnuty. Myslim, ze fanatickym ulpievanim na nejakej ideologii (ano, aj stravovacej) ublizujeme sebe i okoliu.

Zbeznym prelistovanim fora vitarian zistujem, ze sa nic nezmenilo. Zvady, hadky, ironia, navazanie sa jeden do druheho. Skoda. Ale ja si nenecham pokazit radost, lebo to pretocenie na brusko ma strasne tesi ;)
tedy to je bezva zprava, blahopreju Sami, to se ti to podarilo tutlat :D jsme asi stejne stare vid? jsem zvedava, holcicka/chlapecek, jmeno.. :)
stravu bych nezlehcovala, je to preci jen zodpovednost dobre fungovat, tak at do sebe necpes zbytecnosti. doprej si, ale ber to spis za zvlastni prilezitost, tady v anglii tomu rikaj 'treat'. je to o castosti a mnozstvi.
to je skoda ze vitariana vidis tak negativne,ja ne, jdu po tom jistym a malo se zklamu, a vzdycky dostanu tu spravnou informaci nebo motivaci nebo jen dobrej pokec.
tak at to dobre jde a dej vedet jakej je zivot zmena v rodicovstvi.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Co budem zatlkat, ked som uz pre slzy nedovidela na klavesnicu, tak som hrabla po telefone a gratulovala k tomu zazraku osobne.

Pocuj cica, tu to najdes asi najrychlejsie. Ked sa mi tie moje zazraky zacali pretacat a nebolo doma dost ruk na prebalovanie, zmenila som taktiku. Prebalovaci pult bola deka na zemi a ja som zapojila vsetky moje koncatiny. Nohami pritlacila ramienka a rukami bojovala s plienkou a nohami. Celkom to fungovalo.

Ak ma niekto lepsi napad, sem s nim.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od gabrielik »

Chcela som ti poslať nejakého výstižného smajlika, ale taký tu nieje.
Život je krásny, užívajte si ho. :wink:
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Jindra »

Samira píše:Myslim, ze fanatickym ulpievanim na nejakej ideologii (ano, aj stravovacej) ublizujeme sebe i okoliu
velmi dobrý názor a trvalo mi, než jsem na tohle přišel

Moooc radostně gratuluji a buďte zdrávi, rodinko
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od s.arik »

Samirko, gratulace veliká, ať se spolu radujete bez konce!

Culko, přebalovák nemám, postel nebo země to jistí, a když mi dítě začne zdrhat, houknu na něj trochu, pevně přitlačím, brzo zjistí, že prostě nemá šanci, dokud nepřebalím, nepustím, tak už ani moc nezdrhá. Občas pomůže i zaujmout po dobrém, u nás je hit, když maminka vezme do pusy plyšáka a vrčí a třepe s ním jako pes :mrgreen: A hned jak se děti začnou stavět kolem nábytku, dá se přebalovat i ve stoje.
Nebo přebalovat na klíně v polosedu, to dítě neutíká a je celkem spokojené. (Přebalováním zde myslím nasazování čisté plenky, sundat počůranou lze v jakékoliv poloze, pokakanou sundávám nad umyvadlem těsně před omytím dítěte.)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Vdaka vsetkym ;)

Sweetie, (ano, sme rovnako mlade ;) ) ak sa nenahnevas, podrobnosti si este stale necham pre seba, lebo este neprebehol druhy sud, ktory nam babo priklepne. Cize trosku sklamem Awu - dieta som neporodila, tato cesta nam zrejme nie je sudena, no zelam ju vsetkym ostatnym.
Okrem prebalovania sa bohovsky bavim na mojom krmeni. V jednej ruke flasa, v druhej hrkalka, v tretej jedna rucicka, vo stvrtej druha rucicka, a jednou nohou hladkam/odhanam kralika, ktory sa chce pripojit. Do toho spievam pesnicky, najcastejsie neslusne a ozranske. Bohyna Siva sa moze strcit.

Trapi ma, co sa tu deje s tymto webom. Citim sa tu neziaduca. Nie som vita, nikdy som nebola a nebudem. Tento web mi pomohol znovu nastartovat moj zaujem o stravu, zaradit vysoky podiel suroveho zelovocu (boze, kde su tie casy, co som mala jedno jablko za tyzden!), dokonca som prezila post, nasla skvelych ludi... Ale kedze si nemyslim, ze som "vyvolena" byt raw, a ani nou nechcem byt, tak sa tu zrazu citim ako skodna...
Spominam si, aky fanaticky mi vzdy pripadal volakedajsi server freshness.cz. Bola som vdacna, ze vitarian je iny, pestrejsi. Co uz.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od cepheus »

Jindra píše:
Samira píše:Myslim, ze fanatickym ulpievanim na nejakej ideologii (ano, aj stravovacej) ublizujeme sebe i okoliu
velmi dobrý názor a trvalo mi, než jsem na tohle přišel
Souhlas, zvanec neni vsecko a uz vubec by nemel u cloveka figurovat na 1. miste.
Jenze to ma sve jenze jako vse, dobry zvanec=dobra psychika a ok psychika=potom nad tim vsim (tedy i nad zvancem), cize ze zacarovaneho kruhu Jindro tezko uniknout, proto nam to mnohym tak dlouho trva nez nam to dojde:).
Jen je dobre si to uvedomit a psychickou pohodu tlacit za kazdou cenu denne do popredi, a az potom nekoho karat za jidlo a delat mu vycitky svedomi a v hlave zmatek.
Pak uz nepomuzou ani okurky ani melouny :D.
-------------
Sami super, ze se ma prcek k svetu : :) .
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od awa »

Stejně mám radost - to ti musí ze mě vibrovat klávesnice jakou vděčnost pociťuju ze splněného přání a jsem si jistá, že vše další klapne jak má. Já si na svá ta přání i pro druhé musím dávat pozor :D.
Ty jsi s mužem super mamuška, ty "ukolébavky" živě slyším. :lol:
Nežádoucí tu není nikdo, to jsou jen subjektivní hloupé pocity. Neboj, ono se to tu spraví, ale chce to čas. Člověk se nezmění za noc. U mnoha lidí tu vidím dobrou vůli.
Chtěla bych tímto všechny povzbudit, že třebaže jsem před časem - v daný moment byla z podobného tady rozladěná, tak čas ukázal, že mi ty neshody prospěly a přinesly mnoho dobrého. Třeba zrovna Renátě, Cephovi, Květě, Bucovi, Pandě, Pavlušce moc děkuji a jsem jim vděčná, že mi pomohli díky svým emotivním příspěvkům si ujasnit přesněji priority a principy, nevysedávat tu, chránit si soukromí ve virtuálním světě, z vášně udělat další ze svých zdrojů přímu, dotáhnout mnoho šibeničních projektů, poznat jinou kulturu, mít více radosti, být chápavější a vůbec se dívat na spoustu věcí z více úhlů atd. Moje vita to nijak neohrozilo, ba právě naopak. Ukázali mi nepřímo mnoho toho co nedělat a co není v pořádku. Takže každý tady má svou hodnotu... Vážně jim děkuji a za ty ostatní, co jsem zavítají jsem ráda. Každý má něco dobrého, co může dát i přes virtuální kanál. :mrgreen:
Takže přeji hodně radosti a pohody!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od cepheus »

awa píše:Třeba zrovna Renátě, Cephovi, Květě, Bucovi, Pandě, Pavlušce moc děkuji a jsem jim vděčná .. Ukázali mi nepřímo mnoho toho co nedělat a co není v pořádku. Takže každý tady má svou hodnotu...
Takze to nas naramne tesi, radi poslouzime i nadale, bude-li takovato odezva i zajem :mrgreen: .
Awi priste tu uprimnost zkus bez ironie a bude to uplne no. 1 par excellence ve vsech uhlech pohledu i rovinach :D.
---------------
Sami odpust, ze reaguju ve Tvem deniku, nemuzu na toto ale nereagovat, uz to stacilo.
Jsem toho nazoru, ze h...a se nemaji rozmazavat donekonecna, pak smrdi moc dlouho.
Zajimave Awus, ze se zjevis vzdy kdyz je nejaka mela a mas k tomu VSUDE reci jako opicka curanek, najednou mas casu dost a je po Tve uzasne vytizenosti.
Taky Ti preju hezky den za tu jedovatou slinu:).
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od dgm »

cepheus píše:
awa píše:Třeba zrovna Renátě, Cephovi, Květě, Bucovi, Pandě, Pavlušce moc děkuji a jsem jim vděčná .. Ukázali mi nepřímo mnoho toho co nedělat a co není v pořádku. Takže každý tady má svou hodnotu...
Takze to nas naramne tesi, radi poslouzime i nadale, bude-li takovato odezva i zajem :mrgreen: .
Awi priste tu uprimnost zkus bez ironie a bude to uplne no. 1 par excellence ve vsech uhlech pohledu i rovinach :D.
---------------
Sami odpust, ze reaguju ve Tvem deniku, nemuzu na toto ale nereagovat, uz to stacilo.
Jsem toho nazoru, ze h...a se nemaji rozmazavat donekonecna, pak smrdi moc dlouho.
Zajimave Awus, ze se zjevis vzdy kdyz je nejaka mela a mas k tomu VSUDE reci jako opicka curanek, najednou mas casu dost a je po Tve uzasne vytizenosti.
Taky Ti preju hezky den za tu jedovatou slinu:).
Awa me nepotrebuje jako mluvciho, je dost silna a svoje nazory so obhaji sama, proto timto reaguji za sebe a ne za ni:

Preju ti cephe, at uz mas v hlave mir.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od s.arik »

cepheus píše:mas k tomu VSUDE reci jako opicka curanek
Bez ohledu na to, kdo to komu psal a zda je to pravda, celkem jsem se pobavila.
Sami, zasměj se taky a nevěš hlavu, že cirkus navštívil i tvůj deník :P přijede, odjede, znáš to.

Musím si asi změnit avatara, mám tam ňáké cizí dítě, to snad už ani není pravda, že byla tak malá.
Naposledy upravil(a) s.arik dne pát bře 30, 2012 13:15, celkem upraveno 1 x.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od awa »

cepheus píše:
awa píše:Třeba zrovna Renátě, Cephovi, Květě, Bucovi, Pandě, Pavlušce moc děkuji a jsem jim vděčná .. Ukázali mi nepřímo mnoho toho co nedělat a co není v pořádku. Takže každý tady má svou hodnotu...
Takze to nas naramne tesi, radi poslouzime i nadale, bude-li takovato odezva i zajem :mrgreen: .
Awi priste tu uprimnost zkus bez ironie a bude to uplne no. 1 par excellence ve vsech uhlech pohledu i rovinach :D.
---------------
Sami odpust, ze reaguju ve Tvem deniku, nemuzu na toto ale nereagovat, uz to stacilo.
Jsem toho nazoru, ze h...a se nemaji rozmazavat donekonecna, pak smrdi moc dlouho.
Zajimave Awus, ze se zjevis vzdy kdyz je nejaka mela a mas k tomu VSUDE reci jako opicka curanek, najednou mas casu dost a je po Tve uzasne vytizenosti.
Taky Ti preju hezky den za tu jedovatou slinu:).
Jenže to nebyla ironie. Problém je v tomto na tvé straně.
To víš, FÚ, VZP, OSZZ atd. mě donutili vrátit se do ČR. Už mám vše vyřízené, zaplacené a do 20.4., mám volný režim, pak tu zase nebudu, zas přibude práce a jiných podstatnějších věcí.
Taky jsem se té opičce zasmála. Cepheus nepřekvapil, to je celý on. :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od cepheus »

Dgm podobne ja Tobe taky preju pokoj v dusi. ja ho mam myslim dostatek narozdil od tzech co se tu zase vceara "NAHODOU" zjevili jako z udelani a moralizujou a rejou do jinych lidi jako o zivot.
Pokoj tedy i Tve dusi preju:).
---------------
To je dobre Awi, ze se oba bavime, taky si nezklamala, tak preju kopy skvelych karier v zahranici, my tu vsichni z toho Tveho uspechu totiz padame na zadek, to vis .. :D .
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od cepheus »

awa píše:Jenže to nebyla ironie. Problém je v tomto na tvé straně.
Aha ! :D
A kde taky jinde, ze jo taky ? .. se vsema jmenovanyma jsi se tu kdysi hadala, cize oni maji JISTE se sebou problem :idea: :arrow: meli by se nad sebou zamyslet :!: :D
(toto uz ironie je Awi, preber si to jak umis na sve jiste vysoke rovine vyvoje) :) .
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Marci »

Sami,velmi gratuluju a preju hlavne zdravi! m:-)
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Diky este raz vsetkym za priania, i za slova ukludnenia, lebo v prvom momente ma po precitani trafil slak :D
teraz sa vazne smejem :D
Toto je uzasne, po troch mesiacoch tu napisem prispevocek a hned sa tu spusti mela! Asi ma tu vazne chcete :lol:

Awi, tak ja som to pochopila ako si to myslela, a to bez ironie, dik.

Pred chvilou som napisala do jednej SZ podobne slova, ze kazdy mi tu velmi vela dal, nikoho nezavrhujem a vazne som tu strasne moc ludom za vela veci vdacna. Ja som dost nervak a tak mi panbozko asi naschval podsuva taketo lekcie, aby som sa obrnila, lebo pri tom malom skriatkovi to budem potrebovat.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od buc11 »

Samira píše:Diky este raz vsetkym za priania, i za slova ukludnenia, lebo v prvom momente ma po precitani trafil slak :D
teraz sa vazne smejem :D
Toto je uzasne, po troch mesiacoch tu napisem prispevocek a hned sa tu spusti mela! Asi ma tu vazne chcete :lol:

Awi, tak ja som to pochopila ako si to myslela, a to bez ironie, dik.

Pred chvilou som napisala do jednej SZ podobne slova, ze kazdy mi tu velmi vela dal, nikoho nezavrhujem a vazne som tu strasne moc ludom za vela veci vdacna. Ja som dost nervak a tak mi panbozko asi naschval podsuva taketo lekcie, aby som sa obrnila, lebo pri tom malom skriatkovi to budem potrebovat.
musím se též připojit, i když napadá mne i lepší hračka, ale kdoví co na mne chystá dcera
awa, sdělení na mne působí příznivě, na rozdíl od mnoha i se mnou souhlasných
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Prezivam najkrajsiu jar mojho zivota. Som velku cast dna vonku, uzivam si vzduch, rozkvitnute stromy, vonu orgovanu (serik), slnko. PC zapinam na par minut denne, niekedy ani to nie. Stale som trosku nedospata, unavena, ale stastna a podvedome sa non-stop usmievam.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Tak mi dnes usmev primrzol, ale aspon sa nieco nejasne uplne jasne ukoncilo.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od s.arik »

Co se děje??? :o :(
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Nieee, neboj, s babom nic. Len jedno priatelstvo skoncilo, a trosku ma to vzalo. Nechcela som tu vytvorit nejasnu situaciu :) prepacte :D
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od s.arik »

Tak to je bezva, teda relativně... :mrgreen: Ať to rychle přebolí.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Sorac, ze som nebola available.

Tak si ten krk vydezinfikuj, natri polysporinom a priloz lepku. Mne sa uz skoro zahojil. Ale stale z toho oci pucim.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od buc11 »

priatělstvo predsa skončiť němože, leda by to priatělstvo nebylo
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od cepheus »

b) byva spravne Buci, presne ..
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

chlapi, asi mate pravdu, dik. vsetko je asi len iluzia.

dnes som mala bezfuzove mango! nejakym zazrakom sa zjavilo u nas doma, a bolo jedinecne.

potomok sa dnes v noci rozhodol prvykrat spat na boku, co vyzadovalo moju asistenciu napolohovat ho a skrabkat po chrbatiku. no neni to lepsia napln prace, ako konfigurovat routre? :)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od cepheus »

Sami, mozna jsi me spatne pochopila, nestranim lautr nikomu, spis se mi nelibi to okolo (jak smazat pratele apod.) .. nicmene je to Tvoje vec.
Jenze jen male nedospele deti si mysli, ze smazanim nekoho z nejakeho media se jim clovek vymaze automaticky i z hlavy.
Nevymaze a boli to a jeste dlouho bude, iluze - neiluze.
Chapu to spis od Tebe jako uz jen takovy ublizeny vykrik do tmy .. (kdyz uz tu s nami dotycny neni a nechce se k tomu uz hadam vyjadrovat ani tady ani u "luftakov").
Ahoj, opatruj se:).
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Pavluska »

Samira píše: Len jedno priatelstvo skoncilo, a trosku ma to vzalo.
Konec "přátelství" bolí, ale pokud to jinak nešlo... :wink:
Sama mám trpkou zkušenost s kámoškou, která se v době svého nezdaru (práce, vztahy...) stáhla do sebe a už nekomunikuje. Po x letech super přátelství.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Ceph, to bol slub dotycnemu, ze ho odvsadial zmazem. Problem zmazania priatelov zo zoznamu mam mimochodom uz davnejsie, akosi privela ich uteka z vitarian.cz. Ktovie preco.
Mne sa z hlavy rozhodne nevypari, nezmaze. Na to som tu osobku mala (mam?) privelmi rada. A Teba velmi pekne prosim, aby si nehasil to, co Ta nepali.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od cepheus »

chlapi, asi mate pravdu, dik
Pred chvili nevadilo, ze jsem hasil (kdyz jsi myslela ze foukam na bebi) a pry nejdenou nemam hasit ?
Copak vyvolalo tu zmenu ? Sami jak rikam - Tvoje vec.
Nic, to je ode me vse, uz to tedy prosim neventiluj na verejnem miste, kdyz nechces aby to nekdo cizi hasil.
Mej hezky zbytek dne.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

- Obchod a otvaracou dobou 9:30 mal este 9:33 zavrete. Mam rada slovenskych podnikatelov. Kedy napokon otvorili netusim, odisla som.
- Oblubena cokoladovna (prava coko, nie pudingova hnusoba) krachla a zavreli ju.
- Vyhrali sme nad Kanadou.
- Drobcovi rastu zuby, place, nespime, ma horucku.
- Predvolanka na sud (taky menej dolezity, dolezitejsi az na jesen).
- Novy mixer facha o 106. Moj milaaaasek.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od s.arik »

Radomírkovi vylezl čtvrtý zub...horečku nikdy neměl, až dnes v noci poprvé, pravděpodobně od zubů, nebo jakási brebera, však ono to je jedno, stejně to neřeším (jinak než klasickým chováním a nošením).

Všímám si, nejenom teď, že mu vůbec nechutná osmózová voda, ale jak v ní mám hořčík nebo céčko, vypije 10x tolik :)

Soud, držím palce!
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Jindra »

Samira píše:potomok sa dnes v noci rozhodol prvykrat spat na boku, co vyzadovalo moju asistenciu napolohovat ho a skrabkat po chrbatiku
můj malej si zas večír přál škrábat ve vlasech, to on skoro pokaždé, kdo by neměl hlazení rád, já hladil taky rád, byl moc spokojenej a nasmátej a usnul broučík s blaženým úsměvem během pár minut

soud neni nic zábavnýho. ať Ti to vyjde jak si přeješ
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

diky moc Sarka, Jindra ;)

medzi nami, ked som na teplomere zbadala 39.4 (ano, treba odratat pol stupna), tak mi nebolo vsetko jedno. zle znasam, ked vidim, ake ma bolesti, ako sa trapi a neviem pomoct :(
horucky trvali 3 dni, vcera ustupili, no nie je vo svojej kozi. a po zube ani stopa.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Uz je vsetko jasne a zapadlo to do seba. Neslo o zuby (teda len o zuby), ale o tzv. "siestu chorobu". Dnes sme sa konecne dobre vyspali.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od s.arik »

No bezva :) moje děti šestou nikdy neměly, ale četla jsem, že jsou tři dny vysoké horečky a pak vyrážka. Mám dojem, že to ani doktoři nijak neléčí, je to neškodná nemoc, jen někdo sráží teplotu jako prevenci febrilních křečí.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Odpovědět