Samira - obcasnik

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

awa píše:...FF jsou v příloze, mám je už třetí sezónu...
Ano, mam podobne, v sedom prevedeni. Som rada, ze su uzavrete, podrazka je hrubsia a tiez premokaju pri behu vo vlhku (orosena trava). Inak su nesmierne pohodlne a som rada, ze ich mam.
awa píše:...Jsi poslední člověk, kterému tu veřejně odpovídám... Čeká mě přesídlení na jiný kontinent za rodinou, ...
To ma mrzi, ale Ty vies, co robis, odchod za rodinou (myslim, ze si spominala Australiu) by tak mohol byt prinosny nie len po pracovnej stranke. Verim, ze sa napriek tym dalsim vetam ozves, zelam vsetko dobre. ;)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od awa »

Sami,
nemá tě co mrzet! Pro můj další růst je toho tady v současnosti žalostně málo (dělala jsem si měsíční průzkum portfolia příspěvků). Prostě je tu na můj vkus málo srandy a nedostatek konstruktivních inspirujích diskusí, přitom témata by byla.
Virtuál není můj svět, mám priority jinde. Není to ani bitva s něčí domýšlivostí, uraženou pýchou, jedovatou slinou či jinými podobnými roztomilostmi.
S čistým svědomím můžu říct, že jsem si tu vědomě rejpla do tří lidí (Buc, Dvmchl, Olfess), ale ti to vzali naprosto fantasticky, i když mohli mít obranné poznámky. Pokud jsem se přeci jen někoho nevědomě dotkla nejednoznačnou formulací apod., tak jsem se tu po upozornění pokaždé omluvila. Pokud jim to nestačí, tak musí hledat u sebe. Mně by to stačilo. Emocionální úlet má občas každý. Takže pokud má někdo potřebu trousit tu na mou adresu poznámky skrytě či veřejně, tak si v tuto chvíli dělá ostudu sám. Asi neuvědomuje, že já nejsem jeho skutečný problém. Atmosféru tu tvoří všichni.
Neodcházím kvůli těmto lidem (jejich příspěvky je lepší komplexně ignorovat), ale protože mám ze změny v hlavě hotovou bramboračku a tudíž mraky práce a projektů k dokončení před sebou. Taky se tu prostě povětšinou nudím. :? Sice jsem měla rozpracovanou zajímavou studii, ale teď na to opravdu nemám čas. Tak, moje poslední věta na hodně dlouho. :D
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Awi, tak ked opadne prach a usadis sa, tak sa zase zastav. Ono sa sem da pripojit aj z druheho konca sveta.
A vsetko dobre.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Panda »

culka píše:...Ono sa sem da pripojit aj z druheho konca sveta...
No ale, vzít notebook a táhnout za sebou drát přes celý oceán, no nevím...
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Vsetko je presne tak, ako ma byt.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Mam jeden mily zazitok z poslednych dni - vo stvrtok sme boli u nasich znamych, su mi velmi blizki. Podvedome tu kocku pokladam za nejaku pribuznu (nieco ako svagrinu, alebo sesternicu), napriek tomu, ze rodina nie sme. Mozno v minulom zivote sme boli, kto vie.
Ta kocka ma nejake zdravotne problemy a aj sme sa o tom dost bavili, sama od seba prisla na to, ze jej asi doktori nepomozu, mozno len zmiernia priznaky, a tak to chytila do svojich ruk. Krasne sa jej dari zlepsit stav, velmi jej fandim. Prekvapilo ma, ze ma sama vyhladala a pytala sa ma kadeco ohladom vita, postov... So vsetkym jej samozrejme poradit neviem, dodala som jej teda nejaku literaturu, a link na vitarian.cz a tak viem, ze obcas sem nazrie, ked ma cas.
Mam z nej radost. Ma fajn muza, krasne sikovne dieta, preferuje real life pred Internetom, zacala robit to, co ju bavi a v com je velmi sikovna, a k tomu vsetkemu je empaticka, prijemna a druhym zela dobre. No nie je hlupa, po hlave si skakat neda a pozna svoju cenu i miesto na svete.
Skratka krasny clovek v mojom zivote.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Sami, to je radosť čítať :wink:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

187
Chcete sa odhlienit? Chcete mat vonny dych, postavene vsetky chlpy a zasadite pH minimalne tri dni? Dajte si vitapivo! Krasna pena, oroseny pohar i vase celo, ked to vypijete! Zaruceny vseliek!
Zlozenie - co chladnicka dala. Petrzlenova vnat, vnat z ciernej a bielej redkvicky, jedna mensia cierna redkvicka, jedna mrkva, jedno jablko, kusok cukety.
Nazdravie!

Prisaham, horsi ekrazit som este nevyrobila. Pila som to hodinu, druhu polovicu zjemnenu lyzickou medu. Za hodinu som vysmrkala balicek vreckoviek.
Na zajtra mam odlozenu druhu davku. Maminu som psychicky pripravila na jej salku stavy, Drahemu to ani ponukat nebudem.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Fuuuj, raz som si taky ekrazit spravila z kalerabovych listov.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Pavluska »

Samira píše: oroseny pohar i vase celo
:lol:

Ale na pohled to pití vypadá dobře.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Pavluska píše:
Samira píše: oroseny pohar i vase celo
:lol:

Ale na pohled to pití vypadá dobře.
Pavlus, aj by mohlo byt, keby Sami nebola cheap a dala tam banan alebo ine ochucovadlo. Este aj jej Omar sa mi stazoval, ze mu malo robi tie dobre stavy a prehana to s tymi zdravymi. (este teraz ma striasa a to sa na to len pozeram)
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Banan macam rano do kokosu, skoda do tej smradlavej hnusoby. A treba minat "z daru nasi zeme", nie dovazane zelovocy.
Dnes mam podobne pivo, ale dala som menej zelene a viac jablk, tak je to pitne. V paraku sa mi rano sparila mrkva, kelove listy, cuketa a kusok rybky (5x6x1cm) s kuskusom.
A nech nevyzeram ako svatica - poobede idem na mensi jarmok, tam bude burcaaaaaak (a mozno daco na zakusovanie k tomu, zelenina to nebude).

Pozeram, ze som sem zabudla dat vyhodnotenie bezlepkoveho pokusu. Vydrzala som tusim tyzden, da sa to v pohode, ale prestalo ma to bavit (dve oslavy do toho). Viem, tyzden je zalostne malo na citenie nejakej zmeny k lepsiemu. Ale mam fajn pocit, ze keby daco, tak to v poho zvladam.
Bobky - paradoxne cim mam viac parenej zeleniny a cim menej suroveho ovocia, tym mam bobky suchsie, kompaktnejsie, bezpapierovejsie.
Koniec vyskumu.

Aha - skoro som zabudla - zacala som novy pokus - rano si davam:
1.5 PL olivaca
1 PL medu
1 PL cerstvej citronovej stavy
- na ocistu pecene/zlcnika
Neviem, co od toho ocakavam, ale ublizit mi to neublizi si myslim.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

culka píše:...Este aj jej Omar sa mi stazoval, ze mu malo robi tie dobre stavy a prehana to s tymi zdravymi.
:mrgreen: Omar ale zabudol dodat, ze vdaka mojej starostlivosti je ovela menej chory, nez ked som si ho brala (vtedy maval tazke soplenia od jesene do jari) a ze teraz bol na preskusani z telocviku a dosiahol v plavani opat lepsie casy nez pred rokom, cize skoro rovnake, ako ked bol na vyske plavec (pred 10-12 rokmi).
Omara treba len pohladkat, pochvalit, povzbudit, vypocut si jeho nareky na moje stavicky a dat mu to vypit aj tak :-P Ja totiz nechcem dedit priskoro. Nechcem mat pupkateho chlapa, ako nejedna moja rovesnicka, ani sa pozerat na to, ze hlce 10 liekov denne.
Vivat green drinky! m:-)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Fiona »

Moudra to zena :D :lol:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od macik »

Samira píše:
culka píše:...Este aj jej Omar sa mi stazoval, ze mu malo robi tie dobre stavy a prehana to s tymi zdravymi.
:mrgreen: Omar ale zabudol dodat, ze vdaka mojej starostlivosti je ovela menej chory, nez ked som si ho brala (vtedy maval tazke soplenia od jesene do jari) a ze teraz bol na preskusani z telocviku a dosiahol v plavani opat lepsie casy nez pred rokom, cize skoro rovnake, ako ked bol na vyske plavec (pred 10-12 rokmi).
Omara treba len pohladkat, pochvalit, povzbudit, vypocut si jeho nareky na moje stavicky a dat mu to vypit aj tak :-P Ja totiz nechcem dedit priskoro. Nechcem mat pupkateho chlapa, ako nejedna moja rovesnicka, ani sa pozerat na to, ze hlce 10 liekov denne.
Vivat green drinky! m:-)
chachá, to je jak u nás, ušklíbá se u toho, ale kopne do sebe vše, co mu připravím :-) a ještě je ve finále rád, že se o něj někdo stará (to si nedomýšlím, to mi mnohokrát řekl, akorát ne zrovna v tom momentě, kdy ho něco nutím sníst/vypít/) >:-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

macik píše:... je ve finále rád, že se o něj někdo stará (to si nedomýšlím, to mi mnohokrát řekl, akorát ne zrovna v tom momentě, kdy ho něco nutím sníst/vypít/) >:-)
Presne :)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Pandi - speci pre Teba - toto je ten pripad, kedy sa ja rehocem a moj Drahy povie len "aha".
(z lamer.cz):

<a> COBYSTE DĚLALI NAMÉM MÍSTĚ? JSEM UŽ ÚPLNĚ NADNĚ :-((( JEŠTĚ ŽE ČERVENCE ODJÍŽDIM NA DNÍ PRYČ
<b> vypnul Caps Lock, zapnul Num Lock a vyčistil mezerník...
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od macik »

Samira píše:Pandi - speci pre Teba - toto je ten pripad, kedy sa ja rehocem a moj Drahy povie len "aha".
(z lamer.cz):

<a> COBYSTE DĚLALI NAMÉM MÍSTĚ? JSEM UŽ ÚPLNĚ NADNĚ :-((( JEŠTĚ ŽE ČERVENCE ODJÍŽDIM NA DNÍ PRYČ
<b> vypnul Caps Lock, zapnul Num Lock a vyčistil mezerník...
haha, ten je dobrej...
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Pavluska »

Samira píše: tazke soplenia
:) až mi z toho zaskočila voda.

Super že se nechá ovlivnit.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Omara nechaj na pokoji a obcas mu aj nieco dobre odstav. Na odstranenie pupka sa da kupit aj stary dom a nechat chlapa, nech ho zacne renovovat. ten moj tak stratil svoj pupok.
Dnes zlozil vysoky smrek, co bol blizko domu. Ja som asi komplet mimo, ale najprv som tomu stromu dakovala, ze nam robil tien a teraz nas bude chvilu zohrievat, potom som ho prosila, nech mi muza neprivali a ked uz bude padat, tak nech mi uplne neznici maliny. No a ked padol, tak mi zacali slzy tiect.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od rudo »

zelene ani ine stavy mi nik nerobi, ale varene a smazene maso, a pecene kolace su mi vzdy ponuknute, aby som sa necitil ze o mna nie je zaujem :mrgreen:
5 2 8
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Sami, vieš, že u vás bude biojarmok? Toto mi došlo do práce na mail:
Trenčiansky BIO jarmok

Dátum: 7.10.2011
Čas: 11:00 – 18:00
Miesto: Mierové námestie, Trenčín
Kontakt: medalova@biospotrebitel.sk

Stretnutie slovenského BIO sveta a festival chutí pod hradom Matúša Čáka...

Pripravili sme pre vás ochutnávky a predaj bio a gazdovských produktov priamo od pestovateľov a spracovateľov: bio chlieb a pečivo, bio bryndza a ovčie syry, biojablká, biozemiaky, bio jablčný mušt, džemy, sušené ovocie, bio čaj, korenie, biovíno, špaldová múka a špaldové cestoviny, gazdovský kozí syr, med Ekofarm, výrobky s registrovanou ochrannou známkou Tradície Bielych Karpát, pohánkové a špaldové vankúše...

Súčasťou BIO jarmoku bude vyhlásenie výsledkov spotrebiteľského hlasovania Biopotravina roka 2011, infostánok o kompostovaní a vyhlásenie výsledkov Miss kompost 2011 a predstavenie produktov so známkou Tradície Bielych Karpát. V cyklo stánku sa bude hovoriť o možnostiach rozvoja infraštruktúry pre trenčianskych cyklistov (bonus: účastníci jarmoku, ktorí prídu na bicykli, dostanú zlosovací lístok do tomboly).

Atmosféru BIO jarmoku svojimi vystúpeniami spríjemnia: Kluci od vedle (gitara, bubny, píšťalka, spev), tanečná skupina Ishtar a Aurelius Q.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

jo, viem ;)
ale dik za info pre ostatnych.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Sami, možno by sme sa aj mohli vidieť v ten piatok. Ešte neviem. Ideme do Lučivnej, tak by som Ti priniesla z toho odloženého plástiku - keď nie v piatok, tak v nedeľu cestou nazad. Najlepšie je ísť na jarmok, keď slopeš len vodu :wink: Ale Flowin nepotrepem :D
Musím to nejako premyslieť, lebo sa chcem zastaviť aj u tej mojej neborkej tety v Čachticiach. Tak keď budete počuť, že nejaká šialená ženská vylúpila opiátové náplaste v lekárni vo vašom okolí, tak to som ja. :?
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Jaku vodu??? Hadam nedrzis post? (dnes asi ano, je pondelok, ale v piatok snad nebudes).
Celkom urcite pridte, cislo mas, kludne dobehnite aj k nam domov, pomozete nam s tou elektrikou :D
adresu vies, hodte do GPS.

Zvysne morfium po tatovi sme dali na geriatriu, snad tam niekomu pomohli od bolesti. Nerozumiem, preco tetu nechavaju trpiet. Ved na to je aj nejaka klauzula, ze od bolesti treba pacientovi pomoct, nie?
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Sami, tak ja neviem, čo bude do piatku - kuk do môjho denníka. Práve som volala so svokrou. Je to na posr...
Pôst iste pár dní, chcela by som 7 aspoň. Musím hlavu vyčistiť, lebo sa zbláznim tu z tohoto.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Reni,
dnes mozno na Teba viaceri nadavali, no mne si 2x pomohla - najskor milym prianim v poste, a potom s tym clankom, ktorym som premudrelym oteckom dufam zapchala hubu. Ono niektori si myslia, ze tym, ze dieta porodia / splodia, sa automaticky stavaju odbornikmi na vychovu a vsetky detske choroby. Pocuju uchytkom jedinu radu od nejakej obvodnej detskej lekarky, alebo na nasej "BFH" porodnici a myslia si, ze aki su podkuti v tychto veciach. Radsej hodiny hraju hry, citaju o autach a podobnych hovadinach, ale precitat si nieco o dietati nevedia.
Nasrata som.
A ta nasa BFH porodnica? Podla slov sestricky, co tam robi, a s ktorou som si vydatne pokecala v sobotu, uz davno BFH nie su. Veselo dokrmuju z flase a podobne drobnostky...
Ach jaj.

K Tvojmu postu - rob ako myslis. Vnutorne vsak citim, ze by si nemala blbnut. Nemyslim, ze take posty Ti prospievaju, a som presvedcena, ze Ty a Tvoja stitka by Ti mali byt prvorade. Ty by si tu mala byt absolutne fit a zdrava kvoli sebe a kvoli svojim detom. To, ze budes hladovat nepomoze ani tete, ani svokrovi.

Dnes sa nejako netriafam do spravnych dennikov, toto som mala dat asi k Tebe.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Sami, dík.
Ste sa s Ivom rozprávali??? Vravíš rečou jeho kmeňa. :wink:
Info o pôrodnici budem tlmočiť - 25. 10. zasadá Unicefácky výbor pre podporu dojčenia, ktorý má na starosti BFH u nás - už dlho sa vraví o tom, že plakety treba aj brať, nielen dávať. Takže od slov k činom :wink:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Ivo je asi moj pokrvny brat. Mame Ta obaja radi, zle Ti nechceme.

BFH - vraj za starej primarky nedokrmovali, to uz musela byt fakt udelena vynimka, aby niektore mimi dokrmili. Teraz ako na beziacom pase.
A co sa porodu tyka - len klasicky na koze, maju aj vanu, ale nikto ju za posledne roky nevyuzil... Ono to je asi tym, ze rodicky iny sposob porodu neziadaju (mala informovanost? vzdelanost?) a nemocnica neponuka, lebo by museli skolit personal a to asi daco stoji.
Hovorila ta sestricka aj o detoch, ktore maju fajciarky... neduzive, malinke, sedive, uvrestane... Obcas maju mimi aj od drogovo zavislej...
Alebo aka hovadina je davat epiduralku (ci ako sa to povie) rodicke (ak nie je padny dovod). Zena nevie kedy ma tlacit, deti sa rodia cele domackane, hlavicky deformovane...
Alebo ze nechape niektore maminy, ktore ako keby netusili 9 mesiacov, ze su tehu, ze su zrazu cele prekvapene, ze sa treba o toto a o tamto postarat, okupat, prebalit, ze evidentne sa vobec nepripravili na starostlivost o dieta po porode.
No a perla - nosia deti na kojenie, a jedna ich tam hned zrusila, ze ona decko kojit nebude. Na otazku 'preco' im odvrkla, ze hadam nepotrebuje dovod. Mlieko sa jej tvorilo...

Reni, myslim, ze prave hentake kozy maju dieta (alebo aj tri deti) na prvy sup, lebo ten hore ma svojsky zmysel pre humor.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

usmevne:
dnes stava: mrkva(50%) + cierna redkvicka(25%) + biela redkvicka(25%) = smrad ako z pokazenej kanalizacie. To je neskutocneeee!!! Nemozem si robit taketo drinky do prace, vetrali sme dvomi oknami a ludia sa s hnusom otacali vo dverach.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Samira píše:usmevne:
dnes stava: mrkva(50%) + cierna redkvicka(25%) + biela redkvicka(25%) = smrad ako z pokazenej kanalizacie. To je neskutocneeee!!! Nemozem si robit taketo drinky do prace, vetrali sme dvomi oknami a ludia sa s hnusom otacali vo dverach.
Sami, ešte tak niektorého z kolegov presvedčiť na makrobiotiku, aby si nosil na obed pickls a už k vám nikto nepáchne... :wink: Mňa raz s naloženým pickls skoro vyložili z rýchlika... :oops:
Naposledy upravil(a) Renáta dne pon říj 03, 2011 15:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od macik »

Samira píše:usmevne:
dnes stava: mrkva(50%) + cierna redkvicka(25%) + biela redkvicka(25%) = smrad ako z pokazenej kanalizacie. To je neskutocneeee!!! Nemozem si robit taketo drinky do prace, vetrali sme dvomi oknami a ludia sa s hnusom otacali vo dverach.

jojo, tunzkušenost mám taky-ředkev, kedluben, sebou fakt ne...vypít hned, ale sebou radši jabka, mrkev a pomeranče.... :mrgreen:
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Samira píše: Reni, myslim, ze prave hentake kozy maju dieta (alebo aj tri deti) na prvy sup, lebo ten hore ma svojsky zmysel pre humor.
Jáj, tak toto už vóooobec nekomentujem, bo dnes mi tréner od rána pucuje žalúdok, že to nie je len deti nasúkať, ale že vychovať to treba. (Náš junec spravil na maratóne psí kus a ja to mám teraz akože si vyžrať... No, čo ja som vedela, že raz pôjde maratón, keď som ...kala? :roll:)
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od macik »

Renáta píše:
Samira píše: Reni, myslim, ze prave hentake kozy maju dieta (alebo aj tri deti) na prvy sup, lebo ten hore ma svojsky zmysel pre humor.
Jáj, tak toto už vóooobec nekomentujem, bo dnes mi tréner od rána pucuje žalúdok, že to nie je len deti nasúkať, ale že vychovať to treba. (Náš junec spravil na maratóne psí kus a ja to mám teraz akože si vyžrať... No, čo ja som vedela, že raz pôjde maratón, keď som ...kala? :roll:)
:D
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

(:-) (:-) (:-)
A to sme u koho v denniku?

Uz ti zase hrabe s postom? Si nedas pokoj? vravela si, ze len jednicky.
Kupim letenku a tresnem ti?
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

culka píše:
Uz ti zase hrabe s postom? Si nedas pokoj? vravela si, ze len jednicky.
Kupim letenku a tresnem ti?
Culka, však to môžem počítať po jednej a dať ich v kuse, nie???
Kúp si, potrebujem objať. Potom mi môžeš aj tresnúť :D
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Renáta píše:Kúp si, potrebujem objať. Potom mi môžeš aj tresnúť :D
Jaj - to len tolko?
Jani, nic nekupuj, ja ju v piatok vyzmykam. Len ci ju najdem po 5-dnovom poste, bude priesvitna.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od rudo »

Sami, ked zadáš súradnice, prídem sa ukázať

ak sľúbiš, že ma nehodíš napríklad do Trenčianskej hradnej studne alebo hladomorne
5 2 8
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Hladomornu smrhy zrusili, neviem preco. Bola povabna, s tou jamou uprostred. Idealne pre postujucich :) Aj kadejake biciky, klepce a skripce stavali dookola. To by sa pacilo zase vyznavacom niecoho ineho.
Jasne, ze zadam GPS suradnice, staci sa mi pred priletom ozvat do SZ.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Samira píše:Hladomornu smrhy zrusili, neviem preco. Bola povabna, s tou jamou uprostred. Idealne pre postujucich :)
Tak ja teda v piatok nedojdem. Máte to vy móresy. Miesto hladomorne Biojarmok :wink:
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od rudo »

Samira píše:Hladomornu smrhy zrusili, neviem preco. Bola povabna, s tou jamou uprostred. Idealne pre postujucich :) Aj kadejake biciky, klepce a skripce stavali dookola. To by sa pacilo zase vyznavacom niecoho ineho.
Jasne, ze zadam GPS suradnice, staci sa mi pred priletom ozvat do SZ.
ja mám ešte takú starodávnu metlu, žiadna elektornika, súradnice do nej zadať nemôžem, musím ju riadiť ručne a kukám do mapy, ale nájdem.

ale výhoda je že nepotrebujem dlhú pristávaciu dráhu

ak viac potrénujem techniky z Anastázie, tak ani metlu netreba, len sa zmaterializujem na správnom mieste.

Čuráci iluminatski ma ožarovať na tých ich letiskách nebudú
5 2 8
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

rudo píše: Čuráci iluminatski ma ožarovať na tých ich letiskách nebudú
Ba veru sa ty nedaj. Však si už dosť osvietený :D
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od rudo »

Reni to je ináč - v sobótu na jarmok pôjdem ..

a druhá sloha - od Trenčína až po Beckov
5 2 8
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

rudo píše:Reni to je ináč - v sobótu na jarmok pôjdem ..

a druhá sloha - od Trenčína až po Beckov
No, to druhé už vôbec nie. Kozy sú pri pôste na odchode. Môžem im zamávať. Ozaj, u chlapov je to ako pri pôste (teda nemyslím kozy)?
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:Ozaj, u chlapov je to ako pri pôste (teda nemyslím kozy)?
U chlapov bicepsy - a když nebyly žádné ani před půstem tak dostat se do mínusu vypadá docela legračně. Naopak nadměrná břišní oblast nemizí vůbec.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:Máte to vy móresy. Miesto hladomorne Biojarmok :wink:
Mně to připadá v pořádku - půstovat uprostřed jarmoku, to je teprve ten správný hladomor.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Rudy - v tom pripade sprtaj tu Anastaziu, mas na to este necele dva dni, a zmaterializuj sa pri morovom stlpe, pockam tam.
Pandi - nedobehnes tiez?
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Panda »

Samira píše:Pandi - nedobehnes tiez?
My chudáci sotva-se-belhající a ještě běhat? Tak to ne. Ale těší mě zjištění, že skutečně nepatříme mezi bezobratlé živočichy.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

ako ktori. zopar bez chrbtovej kosti poznam... neviem, ako by som takym zostavila jedalnicek, ti asi s bonobo nebudu mat nic spolocne.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Samira píše:Rudy - v tom pripade sprtaj tu Anastaziu, mas na to este necele dva dni, a zmaterializuj sa pri morovom stlpe, pockam tam.
Pandi - nedobehnes tiez?
Ešte to tak. Akoby nestačilo, keď z môjho sviežeho dychu odpadneš ty :wink:
Odpovědět