Samira - obcasnik

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Čafte, tak hlásim príchod. Decká sa rehotali ako bláznivé, keď sme odišli 3 dni predtým, ako sme mali a vrátili sme sa 3 dni po tom, ako sme mali. Vraj sme tuláci. Bolo nám báječne a ešte chcééééém :D Ešte som sa málo vyčvachtala, som skrátka nejaký morský vorvaň, či čo. Teraz po tom mori sa mi vôbec nechce do toho chlórového bazéna :roll:
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

No konecne, uz som sa bala, ze si sa utopila alebo ze ti vazne tresol. Ozaj a tresol?

Este stastie, ze ste neodisli neskor a nevratili sa skor. To by chalani mohli byt aj nastvani.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

(:-) Ále netresol, furt len sľubuje :D Ale vraj som párkrát mala na mále - napríklad keď sa mi huba nezavrela, keď sme šľapali dosť ťažkou skalnatou cestičkou nad útesmi. Vlasy sa mu ježili, že mám dávať pozor pod nohy a nie furt mlieť... :D :D :D No a na mále som mala aj v Splite, keď sme sa cestou domov zastavili na trhu a môjho drahého osrala čajka tak strašne, že som mu povedala, že už ho takého smradľavého nechcem... Vraj som ťava :oops: Musel sa ísť komplet oprať a hlavu si umyť na verejný záchod. Ešte si ho nechám :D
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Renáta píše:...Teraz po tom mori sa mi vôbec nechce do toho chlórového bazéna :roll:
Konecne si sa ozvala! Ti vypisujem romany a Ty si kdesi v tramtarii.
A ten bazen - plne chapem. Po mori som v miernom soku z "ochutnavky" bazenovej zbrndy. Este tak v mineralnom bazenie niekde v kupeloch je to fajn.
Renáta píše:...napríklad keď sa mi huba nezavrela...
Boze, ani mne sa nikdy nezavrie. Ale myslim, ze obcas som sa nadychla, vtedy sa asi k slovu dostavala culka s muzom.
Jaaaaaj, tak preto culka spominala, ze ked sme sli na vylet, tak bolo v ich dome take ticho!
Renáta píše:...že už ho takého smradľavého nechcem... Vraj som ťava :oops: Musel sa ísť komplet oprať a hlavu si umyť na verejný záchod. Ešte si ho nechám :D
Odcitovane pred kanclom :D :D :D

Reni, strasne som rada, ze si naspat. Vsak mne uz bolo tak smutno, ze som aj zehlila! Chcela som si k tomu pustit mantry, ale dala som rock, nech to mam rychlejsie za sebou.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Sami, večer sa pripnem. :wink: Ak budeš mať čas, pokecáme.
Ja som nie až tak rada, že som už doma. Kúrňa, vhupli sme hneď do super tempa. Najmä ten predmajstrovský blázinec mi dáva zabrať. 27. 7. sa to Paťovi začína. Len zgúňam po nete, kto sa z ktorej krajiny nominoval a ako je na tom s výkonnosťou. Aby sa syn mohol porovnať. No, sranda... :roll:
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Jéj, Sami, ešte ti napíšem, že keď sme sa tak driapali po tých skalách, tak mi Ivo skoro fakt tresol, keď sa obzrel a zbadal, ako si cestou pomáham s tým "slížom" na cvičenie v bazéne. Nosila som si ho všade so sebou a perfektne som si zacvičila. Ale ako bakuľa to nie je vhodné. :D Ivo na mňa zrúkol, že ak s tým slížom sa zj... z útesu, tak bude musieť zháňať vrtuľník. No, to máš tak, keď ťa nebaví vylihovať na pláži. :P
Tadeto sme chodili http://www.cliffbase.com/ar.asp?id=145& ... B9BBB03A20
Je to tam nádhera - žije tam horolezec Miro z Popradu, už 9 rokov a vybudoval tam okolo 150 horolezeckych ciest. Tak sme kukali, ako lozia. Paráda. http://www.cliffbase.com/ar.asp?id=146
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

NAD-HE-RA

Reni, budem online, mal byt u nas do zajtra ujo, no uz isiel domov, tak som free. Tesim sa.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Sami, tak večer :wink: Budem popri klábosení odbiehať k žehleniu - už mi chýbalo :P
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Uz je vecer?

Krasny kopcek, tam by ani vrtulnik nebol treba.

My sme sa minuly vikend nasli v Jaspri a kedze mlady robil do soboty, tak aj so psom. Prvy vecer sme to nechali pri nejakom Anette lake-u, preslapali okolo Jasper Park Lodge a dosli pod taky kopcek. Pod nim parkovisko a na nom prilepene schody. Na zaciatku este fajn, ale potom uz boli take prudke, ze sa psisko obzeralo, ci nam nahodou nehrabe. Potom ich takticky zrusili, tak sme sa liepali po takych smyklavych kamenoch. Prevysenie asi 130m akurat ze na asi 200m. Vyhlad to bol nadherny, len "moc pritomneho okamziku" mi kazila predstava, ze sa bude treba nejako dostat zase aj dole. A nemylila som sa. Na jednom useku vravim muzovi, nech Kiru pusti, lebo ak ho nahodou nechtiac strhne, tak sa tam k nam aj tak nikto nedostane. Nebolo tam ani zivej duse a prijem na telefon bol taky isty.
Dostali sme sa do lesa, kde bolo uplne ticho. Vy dve by ste to asi nepoznali, ale mne az zalepilo. Tam sa vazne ani vtak neozval a ono je to predsa len plne medvedov.
potom sa uz nic zvlastne nestalo, len sme prisli na razcestie a tam oznam na strome, ze sa cez tu cesticku motaju grizliovci a aj cierna medvedica. Bez zbytocnych reci sme to otocili a vratili sa povodnou cestou.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Pekne, Culka :D
Ešte nie je večer - ešte som chvíľu v robote a potom musím do obchodu. Otec sa mi sťažoval, že koľko tí chalani jedia - ako keby som nevedela :D Doma mám len jedného syna, mladý odjachal na 10 dní trénovať do Rakúska pred tými MS. Je ako utrhnutý z reťaze...
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

pre ostatnych co sem nahodou ocami zabludia - slubujem, ze niekedy sem trepnem zopar kanadskych foto.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Sweetie »

Samira píše:pre ostatnych co sem nahodou ocami zabludia - slubujem, ze niekedy sem trepnem zopar kanadskych foto.
ze by svitalo? hura :D
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

A nechcela si mi nieco poslat?
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Sami, tak som to dnes nejako nestihla... :oops:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Sweetie píše:
Samira píše:pre ostatnych co sem nahodou ocami zabludia - slubujem, ze niekedy sem trepnem zopar kanadskych foto.
ze by svitalo? hura :D
:) jo, musim k tomu sadnut na dlhsie :)
culka píše:A nechcela si mi nieco poslat?
skleroooooooooooza! uz som poslala na mail.
Renáta píše:Sami, tak som to dnes nejako nestihla... :oops:
Krk vykrutim :)
Nevadi, podari sa inokedy.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Ach, môj úbohý kŕčik :D Ja sa polepším :oops:
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od lumoska »

Samira píše:pre ostatnych co sem nahodou ocami zabludia - slubujem, ze niekedy sem trepnem zopar kanadskych foto.
budeme sa tesit :wink:
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Dnes som vybehla do lesoparku v mojich fivefingerskach. Nie su to prave vibramy, ale cinska napodobenina, no su fakt vydarenou kopiou. Dosla som k nim ako slepa kura k zrnu a stali zlomok ceny vibramiek. Mozno aj vydrzia zlomok casu originalnych topanociek, no chcela som ich vyskusat.

Pozitiva - na nohach to pekne drzi, pohodlne sa nosia, behala som po lesnom chodniku i po asfaltke, a vsetko bolo ok.
Negativa - na lavej bote mi zavadzia jeden svik (to kde je zosita latka s latkou), na pravej nie, trosku mi to derie nohu. Riesenie este nemam, mozno skusim ponozky, alebo si vopred zalepim nohu, kym svik dajako nesplasne sam.

Kedze som daaavno nebehala, aj na trampolinach som asi 2 mesiace nebola, tak mam kondicku v ... vsak viete kde. Preto pokladam za uspech dnesne necele tri kilometre :)
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Samira píše:Dnes som vybehla do lesoparku v mojich fivefingerskach. Nie su to prave vibramy, ale cinska napodobenina, no su fakt vydarenou kopiou. Dosla som k nim ako slepa kura k zrnu a stali zlomok ceny vibramiek. Mozno aj vydrzia zlomok casu originalnych topanociek, no chcela som ich vyskusat.

Pozitiva - na nohach to pekne drzi, pohodlne sa nosia, behala som po lesnom chodniku i po asfaltke, a vsetko bolo ok.
Negativa - na lavej bote mi zavadzia jeden svik (to kde je zosita latka s latkou), na pravej nie, trosku mi to derie nohu. Riesenie este nemam, mozno skusim ponozky, alebo si vopred zalepim nohu, kym svik dajako nesplasne sam.

Kedze som daaavno nebehala, aj na trampolinach som asi 2 mesiace nebola, tak mam kondicku v ... vsak viete kde. Preto pokladam za uspech dnesne necele tri kilometre :)
Já po pár letech neběhání neuběhl ani 200 metrů, tři kilometry rozhodně není málo. :wink: Co se bot týče, jsem asi dost konzervativní, mám svou oblíbenou značku, jen už budu potřebovat nové. Hodně zdaru a příjemných zážitků, nejen spojených s běháním, Sami. Léto je ke sportu jako stvořené. :)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

dik ;)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Bububu
prihovara sa vam Samirin duch. Samira uz nie je medzi zivymi.
Odisla niekedy po rozcvicke na trampolinach, ked si naivne myslela, ze po dvoch mesiacoch moze ist naplno ako volakedy. Musel som potom za nu odmakat celu hodinu a doplazil som sa z poslednych sil na pivo.
m:-)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Panda »

Obrázek! :D
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od lumoska »

Samira píše:Bububu
prihovara sa vam Samirin duch. Samira uz nie je medzi zivymi.
Odisla niekedy po rozcvicke na trampolinach, ked si naivne myslela, ze po dvoch mesiacoch moze ist naplno ako volakedy. Musel som potom za nu odmakat celu hodinu a doplazil som sa z poslednych sil na pivo.
m:-)
:D :D :D :D :D Nieco podobne preziva teraz priatel, pocas diplomky toho vela nenacvicil a teraz sa spamatava zo stratenej kondicky, preziva kazdodenne svalovky a zavidi mi moje zase pre istotu vrcholove vykony :)
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Komicke bolo, ze za mnou cvicila jedna Dr. Taka symposka. Hovorim si pred hodinou, ze supeeer, ked odkvicnem, aspon budem mat odbornu pomoc. No ked som na nu neskor mrkla, bolo mi jasne, ze pomoc potrebujeme obe :D
Mame tam nove profitrampolinky, su podla mna ovela lepsie, pri povodnych sa mi obcas stalo, ze mi noha vklzla pod taky kryt, no tu je to uz domyslene lepsie.
Dnes zahrada, zajtra neviem, asi konecne upracem a vo stvrtok opat opacim beh v 5-prstackach. Mam kupene fusakle, snad sa zaobidem bez zranenia.

edit: preklep
Naposledy upravil(a) Samira dne stř črc 20, 2011 8:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od lumoska »

cepheus píše:A to prodávají - fivengers fusakle ? Nebo sis koupila rukavice pro mimina a dopletla ? :D
(to mi nějak do sebe nepasuje - fusakle a fivengrsky. :| :D
jasne, ze predavaju:) My doma tiez take mame...uz niekolko rokov sa daju zohnat take ponozky :wink:
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Veru su take ponozky, mala som dva pary krasne pasikovanych od kamosky, ktora si ich v navale modnej vlny kupila, no nesedeli jej (vadil jej ten pocit medzi prstami). Ale aj tak sa mi zda, ze su do 5-prstovych topanociek prihrube. Na ktoromsi letisku som videla speci tenucke prave do Vibramiek a ja som zavahala! a nekupila! chyba!!! :) Ved uvidime.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Cau zdochlina
A co, cinan nema? Nebude na "jezkovi voci, uz se to neseee"

A ten Casper nema chybu.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Zlahka docitavam, co sa tu dialo pocas mojho "postu" od vitariana, dost ste popisali, potrva mi to dlhsie. Aj nove clanky sa objavili, fajn.

U mna nastalo akesi horsie obdobie, mam seknute krize, vo velkom nam kapu zvieratka (zajace, korela), zomrela mi teta, na socialke sme nevelmi postupili v rebricku, matkou sa stanem asi v dochodkovom veku.
Inak sa mam v pohode, dovo na horach bola skvela, uroda je tiez fajn, 5-prstove topanocky sa osvedcili na beh v akomkolvek terene.

Dik Pandovi, Culke a Rene za neprerusenie kontaktu so mnou.

Myslim, ze oddych od vitariana mi velmi pomohol, ziskala som isty odstup a nadhlad nad vecou.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Ale koho tu nevidím? Nuž vitaj. Neboj zasa bude lepšie, všetko prehrmí. Hútam, čo by sa tak dalo spraviť, aby ste poskočili v rebríčku... Ale na nič neprichádzam. Až na chmúrne myšlienky typu, že jedna baba v Čechách skántri 4 deti jedným šmahom a druhá po nich roky túži... I tak nechápem, musela byť, chudera, chorá...
Nuž a ten odstup a nadhľad, to je super. Ja sa môžem pochváliť tiež s obmedzovaním mojej noťasovej závislosti - nechala som tento víkend noťas doma a užila si chalupu bez compu. Bolo super. Teda až na to, že som sa zasa obžrala makom :delicacy: :oops: A dnes idem po maľovaco-upratovaco-menštruačnej pauze do bazééééna. Jupíííí. Svet je krásny.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Renáta píše:...Hútam, čo by sa tak dalo spraviť, aby ste poskočili v rebríčku...
Na tri dni vypnut elektriku v nasom kraji :) To by bolo deti!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

No, hej, ale to som dúfala, že vám bude dopriate skôr ako o 9 mesiacov. To fakt asi nie???
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Asi urcite nie. A to som si myslela, ze uz na Vianoce by sme boli viacpocetni. Na Vianoce mozno, ale isto nie v roku 2011.
Ono to mozno vyzera, ze sa zase len zalujem, ale nie je to take zle. Ved je vela parov, co nemaju deti. A je velmi vela ludi, co nemaju ani len partnera. Alebo maju deti, ale partnera debila, a to je horsie, ako nemat ziadneho.
Len by som sa rada dozila vnucat.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Samira píše:Len by som sa rada dozila vnucat.
Tak nech ti Omar kupi psa a budes ako ja s mojou chlpatou vnuckou.

Co sa ti stalo s avatarom? Kostujete burcak?

A k tym detom este, co ti je sudene, to sa stane, tak sa netrap.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Eva.cz »

Jani, ty nezklameš (:-)
Burčák bych si teda dala! :P
Sami, jsem ráda, že jsi zpátky. (Děkuji za mailík!)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

avatar? picassovsky rozbity - tak nejak sa citim :)
Omar neche o psovi ani pocut, ani ked hadzem psie oci :)
jo burcaaaaaak... chcela som ist na vinobranie do Pezinku, ale asi nam to nevyjde. Nevadi, uchlipavame doma vlastny ribezlak, sladky ako ... z nutrie.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Capni si naspat tu bosorku, ta ti najlepsie svedci
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Na pobavenie:
culka mi rano pisala, ze pozdravuje mojho muza a mam mu dat za nu pusu. Toz som ho odchytila, vlepila mu jeden bozk, a jeho reakcia: "Vidno, pozdrav od culky, Ty mi taku pusu nikdy nedas!"
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

culka píše:Capni si naspat tu bosorku, ta ti najlepsie svedci
Vykonam :)
A mas pravdu, ved Ty mozes porovnat s realitou, asi sa mi fakt najviac podoba.
Aj Ty si uz daco capni! Lepsie sa mi budu rozpoznavat Tvoje prispevky.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Ja ti taku capnem.

A vobec, nemas ist robit a ja spat????
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Panda »

Samira píše:...Aj Ty si uz daco capni! Lepsie sa mi budu rozpoznavat Tvoje prispevky.
Jo, a tolik hezkých avatarů je v nabídce galerie fóra! Obrázek
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

Presne! Ja som hladala na gugli (ako mozny avatar pre culku) daco na temu "Tornado Lu", ale vypadli na mna obrazky prirodnych katastrof a sporo odete devy, a to mi na culku nesedi. Mozno este ta prirodna katastrofa :)
Culka kliiiiiiid, co se skadliva, to se rado miva :D
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Panda píše:
Samira píše:...Aj Ty si uz daco capni! Lepsie sa mi budu rozpoznavat Tvoje prispevky.
Jo, a tolik hezkých avatarů je v nabídce galerie fóra! Obrázek
Samira píše:Presne! Ja som hladala na gugli (ako mozny avatar pre culku) daco na temu "Tornado Lu", ale vypadli na mna obrazky prirodnych katastrof a sporo odete devy, a to mi na culku nesedi. Mozno este ta prirodna katastrofa :)
Culka kliiiiiiid, co se skadliva, to se rado miva :D
A ja som bola v tom, ze tu mam kamaratov. Vy dvaja ked sa mi raz dostanete do ruk.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od culka »

Spokojna???

Takto to so mnou vyzera po Rudovych polievkach.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Pavluska »

:lol:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od rudo »

ako sa ti po polievkach mozu tak skratit nohy ze potrebujes rebrik ?
5 2 8
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Renáta »

Vy ste teda fakt 1 m:-) (:-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Samira - obcasnik

Příspěvek od Samira »

culka, mooooze byt :)
inak - takto obcas vyzeram aj ja (len miesto novin notas)
Odpovědět