Stoupa

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stoupa
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 11, 2009 17:36
Bydliště: Praha

Stoupa

Příspěvek od Stoupa »

Dobrý den čtenáři,
tímto si zakládám si svůj deník, kam sem tam přispěju, aby mne to donutilo něco dělat. Dnes jsem prodělal své první hladovění 36h a musím říct, že přestože jsem čekal devastující následky na mé (ne)fungování, nestalo se tak. Hlad nemám, vlastně ani chutě. Sakra, vždyť já se cítím doopravdy dost dobře. No zpátky k tématu. Jde o můj první pokus, takže mi prosím neházejte pod bachor, že 36 hodin nic není :). Navíc jsem archetyp člověka, který se v knihách, které momentálně čtu(Malachov detoxikace, Partyková-Hladovění) vyskytuje v kolonkách jako odstrašující příklad.

Jím každé 3 hodiny, v noci se budím a musím jít vybrat tu magicky mrazivou bílou velekrabici, což činím s radostí každý den. Zeleninu jsem viděl naposled u Vietnamce na pultu a instinkty zavelely na úprk před tímto neznámým objektem. A vůbec, přes skutečnost, že nejsem kuřák a po pivu, potažmo veškerém alkoholu, se nechutí oklepu jak rosol, je má životospráva dost bídná.

Před několika měsíci jsem si začal své zdeformované zdraví řešit vyhledáváním informací na vlastní pěst. Stalo se tak po mnoha návštěvách doktorů, kteří mi buď dali bobule na spolknutí, anebo různé mastičky. Samozřejmě to bylo vše k ničemu.
  1. jsem často ospalý a bez energie
  2. mám velice špatnou pokožku (loupu se jak cibule, póry stále zanesené, hrozivě vyhlížející akné na zádech vypadajíc jak ohnivý kruh v Pacifiku atd.)
  3. časté deprese střídající radosti, nicméně nevylučuju, že možná jen trpím maniodepresivní psychózou..:D :cry: :D :cry:
  4. jak jsem se z knížek dozvěděl, tak už trpím několikaletou zácpou
  5. zkusil jsem pár klystýrů s urinou a asi tam někde mám pořádnou zátku, protože i po příkladném provedení a přípravě se toho do mě moc nevešlo a ani moc nevyšlo.
  6. mám několikaletý, stálý, silně bílý povlak na jazyku, který myslím také nebude známkou zdraví
  7. dnes jsem napočítal jen o 168 více vlasů než má Děd vševěd(trochu přeháním), ale počítám, že to se zachránit nejspíše nedá
  8. ne není mi 60, ale pětadvacet…(tři tečky tady mají zřejmý smysl)

Jsem posledním rokem na vysoké a bohužel stále bydlím s rodiči, kteří jsou na tom podle mne daleko hůře(čti běžní 50-60níci) a jakékoli mé snahy jsou z jejich strany úspěšně zhaceny. Poslouchat od pečovatelské maminky neustálé: „a proč nejíš, bude ti špatně, a co sis to zase přečetl za blbosti“ je opravdu ubíjející. Tatínek vypije asi 3 skleničky vody týdně-ano týdně, ne denně, mimochodem nejde mi na rozum odkaď vodu bere-pravděpodobně jí saje ze vzduchu, protože pije sem tam trochu piva, ovoce zelenina nic...no to jsem trochu odbočil. A ten samý tatínek se kouká na mé snahy o zjišťování informací o detoxikaci a zdravé stravě s posměškem. Budu mít hold dost těžké chvilky, dokud se nedostanu ze spárů rodičů, což učiním až koncem příštího roku. Tento ohavný, špatně strukturovaný a polonemocný příspěvek je zde můj první; když úvod, tak pořádný Ale pro dnešek by mohlo být mému láteření konec.
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Stoupa

Příspěvek od tristazmista »

No tak vitej, mas toho fakt dost na ten vek.
36-tka je moc peknej zacatek a pravidelna muze delat zazraky. Jakykoliv odpocinek zazivaciho traktu se ti pricita k dobru ;)
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Stoupa

Příspěvek od Sweetie »

tristazmista píše:No tak vitej, mas toho fakt dost na ten vek.
36-tka je moc peknej zacatek a pravidelna muze delat zazraky. Jakykoliv odpocinek zazivaciho traktu se ti pricita k dobru ;)
jak dost..kdyz to hodis na papir vzdycky se to pekne zviditelni. jinak souhlas. hlavne vynechavat a nechat telo pracovat. libil se mi prispevek.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Stoupa

Příspěvek od buc11 »

začátek dobrý, taky sem tak začínal
já bych vrazil na ten šankaprakšalámu, moje 80ti letá babička ju dělala (na rozdíl od tady /některých/neschopníků) už 2x
Uživatelský avatar
Stoupa
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 11, 2009 17:36
Bydliště: Praha

Re: Stoupa

Příspěvek od Stoupa »

Šankaprakšalámu jsem zkoušel před nějakou dobou a dopadlo to strašně. Nedávno jsem se někde dočetl, že je potřeba to „prošťouchnout“ zespodu, když to nejde a že to pak pomůže. Proto se budu v nejbližších týdnech či měsících věnovat 1 úrovni očisty, tedy tlustého střeva, podle Partykový tzn. klystýry a pak až se pokusím znovu o šanku. Vůbec se mi ta její příprava na očistu a změnu životního stylu líbí. Pěkně po krůčkách a nic neuspěchat.

Mimochodem jsem včera před spánkem slintal jak vetřelec. A zdálo se mi o žrádle. Jak můžou někteří z vás nejíst víc jak 10 dní je mi záhadou.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Stoupa

Příspěvek od Panda »

Jídlo je zvyk. Tělo má zásob dost, jen je zvyklé dostávat svůj pravidelný příděl. Časem to přejde.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Stoupa

Příspěvek od Renáta »

buc11 píše:já bych vrazil na ten šankaprakšalámu, moje 80ti letá babička ju dělala (na rozdíl od tady /některých/neschopníků) už 2x
No, však dobre, ja sa polepším. :oops: Veď si musím nechať nejaké predsavzatie do nového roka.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Stoupa

Příspěvek od culka »

A daj si k tomu decku bylinkoveho caju z vlastnej produkcie. Ak to urobis, tak ja naopak strelim aspon 3 dni o vode.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Stoupa

Příspěvek od Renáta »

Culka, nemôžem si radšej dať sedmičku na sucho??? :shock: Ešte som si to ani nepredsavzala a už hľadám, ako z toho vybrusliť :roll: Fuj, tá predstava slanej vody. No, spravím to len preto, aby som pozdvihla u Buca kredit nás neschopníkov a dosiahla úroveň 80-ročnej babičky. A možno sa mi to zapáči ako Pandovi a nabudúci rok mi Ježiško donesie už len soľ na šanku (:-) m:-)
Uživatelský avatar
Stoupa
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 11, 2009 17:36
Bydliště: Praha

Re: Stoupa

Příspěvek od Stoupa »

Já to snad zkusím ještě jednou. Ale čistě teoreticky. Není opravdu lepší několikanásobný klystýr s urinou, třeba podle té Partychové? Mě přijde Šanka fajn v tom smyslu, že projede ty trubky i nahoře, ale na druhou stranu, pokud to má kudy téct, tak to prostě jen proteče a sem tam něco veme s sebou?

Na to, aby to slouplo nějaký špíny na stěnách asi jen voda se solí stačit nebude. Myslím, že šanka bude fajn pro člověka s relativně zdravým tlustým střevem, tím, že smyje pár těch nánosů, ale pro někoho hodně zanesenýho to možná nebude ono.
Uživatelský avatar
Stoupa
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 11, 2009 17:36
Bydliště: Praha

Re: Stoupa

Příspěvek od Stoupa »

Dnes mám další hladovku. A včera jsem si po 12 dával už jen mango, jablka, pomeranče. Myslím, že je čas navštívit Vietnamce. Mají tam mnoho objektů, hýřících živými barvami, které se dají údajně jíst. Navíc mi vždycky řeknou dobrý den i nashledanou!
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Stoupa

Příspěvek od mira »

Mají i hopsinky? Někdy jím z nouze gumídky, nebo něco takového. :?
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Stoupa

Příspěvek od Samira »

Celkom urcite nie som taka skusena ako ini clenovia tejto vitarianskej bandy, ale nieco som stihla zistit. Nic sa nesmie robit nasilu. Ak sa Ti sanka nezadarila, a citis, ze to nie je to prave orechove pre Teba, daj si cas a skus ju az vtedy, ked budes o jej ucinkoch vnutorne presvedceny.
Ja som prvu sanku robila ako mlada zaba (18-20 rokov?), parkrat potom na skole, potom dlho nic a teraz po rokoch opat (mam 33). Vzdy sa v pohode podarila a vzdy som sa po nej citila fajnovucko. Bolo to preto, lebo kazda moja bunka vedela, ze je to spravne.
Skusala som aj rozne ine kury. Napriklad ocista zlcniku (pije sa taky maglajs z oleja, citronu a cohosi este). Tu som uspesne zmakla len raz - skvele pripravena fyzicky i dusevne jednou bylinkarkou, co ma najskor 6 tyzdnov nalievala vsakovakymi pripravnymi cajikmi. Neverila som, ake kamene zo mna liezli. Predtym a ani potom, ked som tuto kuru skusala, som nezvladla vypit ten maglajs, telo sa mi priecilo.
Cize - skus mensie krociky, ak mas cosi vnutri zanesene, mozno to ciastocne poopravis stravou, mozno aj ten klystyr sa uz podari.
Osobne uprednostnujem sanku pred klystyrom. Zda sa mi logicke, ked voda tecie smerom akym ma, nie naopak. Je to vsak vec len Tvojho vnutorneho pocitu.
Si mlady chlap, telo sa Ti rychle spamata ;)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Stoupa

Příspěvek od Panda »

Samira píše:...Osobne uprednostnujem sanku pred klystyrom. Zda sa mi logicke, ked voda tecie smerom akym ma, nie naopak....
Mně je tedy šanka rozhodně mnohem příjemnější než klystýr, který se mi nikdy ani moc nedaří a připadá mi proti šance mnohem méně účinný (myslím na tlusté střevo). Šanka je současně jako dobrá rozcvička, takže to není ztracený čas.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Stoupa

Příspěvek od buc11 »

Stoupa píše:Já to snad zkusím ještě jednou. Ale čistě teoreticky. Není opravdu lepší několikanásobný klystýr s urinou, třeba podle té Partychové? Mě přijde Šanka fajn v tom smyslu, že projede ty trubky i nahoře, ale na druhou stranu, pokud to má kudy téct, tak to prostě jen proteče a sem tam něco veme s sebou?

Na to, aby to slouplo nějaký špíny na stěnách asi jen voda se solí stačit nebude. Myslím, že šanka bude fajn pro člověka s relativně zdravým tlustým střevem, tím, že smyje pár těch nánosů, ale pro někoho hodně zanesenýho to možná nebude ono.
pro hodně zanesence to chce i velkou trpělivost a vůli
dlouhá hladovka sloupe všechno zevnitř i zvnitřka
jinak já pocitově poznám, kolik kíl se zrovna valí strevami
Odpovědět