Martin_hk - atleticky obcasnik

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

navstiveno & s uzasem shlednuto ...

Příspěvek od martin_hk »

Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Dnesnich hlubocepskych "13" bez vyraznejsich obtizi, nicmene do bezeckeho komfortu svetelne roky daleko. :mrgreen:


Z treninkoveho deniku - 27.4.1998:

Fartlek 10,0 km. - 41'26,7" (prum. TF 166/min.) zona TF 150 - 180 (+6'10" ; 31'30" ; -3'40"), vyklus 3,2 km.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Fiona »

Hele, nechci byt rejpava, ale nejses jeste na tenhle druh nostalgie trosku moc mladej? ;)

Ten pradavny fartlek ti dneska moc nepomuze, radsi bych si byt tebou sla zlepsit osobak a vybehat si par medaili dokud to jde, at mam cim na stara kolena machrovat pred vnoucaty 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Fiona píše:Hele, nechci byt rejpava, ale nejses jeste na tenhle druh nostalgie trosku moc mladej? ;)

Ten pradavny fartlek ti dneska moc nepomuze, radsi bych si byt tebou sla zlepsit osobak a vybehat si par medaili dokud to jde, at mam cim na stara kolena machrovat pred vnoucaty 8)
Medaile me uz nezajimaji, cimz nerikam, ze je to neco zavrzenihodneho, snad uz jen ta ucastnicka za dobehnuty maraton. :mrgreen: Ani nevim, jestli je v tom nostalgie, ale asi ano, ta doba byla fajn, coz si uvedomuji az ted. Mozna by me tesilo vic privest k medailim nekoho jineho, ale k tomu nemam patricne trenerske tridy, tedy opravneni. Je prima videt, ze plno lidi sportuje, jezdi na kole, koleckovych bruslich a nebo beha....
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

V az prilisnem teplu opet "Hlubocepy", bez vaznejsich potizi. Nicmene maraton bych v tomto profilu nedal, asi proto nejsem stvoreny, nebo nemam ten moral. I behajicich lidi jsem potkaval mene, teplota aspon o 5 st. nizsi by byla prijemnejsi. Proste chtelo by to behat kazdy den... Uvidim jak to pujde v dnech pristich. Jidlo posledni dobou neresim, jen se vyhybam vsemu zivocisnemu.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Fiona »

To ti jenom tak pripada, ze bys ho nedal. Ale znam osobne nejednoho cloveka co maraton dal i s mnohem nizsim stupnem trenovanosti, nez tu popisujes. Treba ne pod 3.30, mozna ani ne pod 4, a celkem urcite ne bez bolesti a (kratkodobych) nasledku, ale dal. Treba Kwinky minuly rok odtrpela a vybojovala svuj prvni maraton i s bolavym kotnikem. Limit v Praze je 7 hodin, do toho se vejde i sviznejsi chodec s prestavkama na svacinu. Ty maratony prave maji takovou atmosferu, ze uz jen tim ze tam jses a mas cislo ti automaticky vyskoci moral na 4-5nasobek normalni hodnoty :) Ona celkove ta chemie v prubehu zavodu vseobecne stoji za to :mrgreen: Clovek pozna sve masochisticke ja...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Fiona píše:To ti jenom tak pripada, ze bys ho nedal. Ale znam osobne nejednoho cloveka co maraton dal i s mnohem nizsim stupnem trenovanosti, nez tu popisujes. Treba ne pod 3.30, mozna ani ne pod 4, a celkem urcite ne bez bolesti a (kratkodobych) nasledku, ale dal. Treba Kwinky minuly rok odtrpela a vybojovala svuj prvni maraton i s bolavym kotnikem. Limit v Praze je 7 hodin, do toho se vejde i sviznejsi chodec s prestavkama na svacinu. Ty maratony prave maji takovou atmosferu, ze uz jen tim ze tam jses a mas cislo ti automaticky vyskoci moral na 4-5nasobek normalni hodnoty :) Ona celkove ta chemie v prubehu zavodu vseobecne stoji za to :mrgreen: Clovek pozna sve masochisticke ja...
Tu chemii zavodu znam, respektive atmosferu, bezi se uplne jinak, obzvlast v narodnich barvach. :D Presto si myslim, ze maraton je na me zatim prilis dlouhy, navic muj kardiovaskularni system neni uz nekolik let v optimalni forme a stavu. Ale i s tim se da nejspis bezet. Vlastne ani ted se na to moc neohlizim. Misto prasku si ordinuju beh a zdravejsi stravu, nez tomu byvalo drive. Myslenek na maraton se urcite nevzdavam. Premyslim i o tom, co jsi psala, zkusit obcas behat pri pustu, urcite to efekt umocni a cely proces urychli. Souhlasim s Tebou, vnitrni ocista je nekoncici proces, nikdy neni uplne uklizeno, ale to by cloveka nemelo vest k rezignaci, jak sama jinymi slovy pises, naopak tech pustu je o to vice treba. :D
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
kackarina
Příspěvky: 7
Registrován: čtv dub 15, 2010 21:52

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od kackarina »

Po prečítaní pár tvojich správ som usúdila, že si nejaký bývalý bežec ??? Ja tu osobne obdivujem všetkých ľudí, ktorí držia pôsty a behajú. Mne osobne sa tiež beží lepšie na lačno alebo si zoperiem niečo so sebou do vrecka a idem bežať. Určite energia nie je len z obsahu hrubého čreva a pocit ľahkosti je dôležitý - no zisťujem, že po dlhodobých športových disciplínach vyše hodiny a pol v kuse ak si nedám nejaké ovocie, či šťavu, že mám všetky energie cukru vyčerpané bolí ma hlava a neviem sa sústrediť na duševnú činnosť. Ja behám z prestávkami od 14 rokov. Najaktívnejšie obdobie 15 - 17 rokov. Teraz je to hlavne relax a radosť z energie. No od nového roku som si dala záväzok behať pravidelne dlhšie trasy - tak to stupňujem 15 km, 20 km naraz tiež dúfam, že sa k tým 40 km dopracujem.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

kackarina píše:Po prečítaní pár tvojich správ som usúdila, že si nejaký bývalý bežec ??? Ja tu osobne obdivujem všetkých ľudí, ktorí držia pôsty a behajú. Mne osobne sa tiež beží lepšie na lačno alebo si zoperiem niečo so sebou do vrecka a idem bežať. Určite energia nie je len z obsahu hrubého čreva a pocit ľahkosti je dôležitý - no zisťujem, že po dlhodobých športových disciplínach vyše hodiny a pol v kuse ak si nedám nejaké ovocie, či šťavu, že mám všetky energie cukru vyčerpané bolí ma hlava a neviem sa sústrediť na duševnú činnosť. Ja behám z prestávkami od 14 rokov. Najaktívnejšie obdobie 15 - 17 rokov. Teraz je to hlavne relax a radosť z energie. No od nového roku som si dala záväzok behať pravidelne dlhšie trasy - tak to stupňujem 15 km, 20 km naraz tiež dúfam, že sa k tým 40 km dopracujem.
Tedy uprimne smekam, vse chce krucek po krucku, nicmene 20 km. bych videl aspon pro sebe jako strop, 40 km. mi prijde uz moc, ale zalezi na tom, jak se Ty sama citis. :wink: To co popisujes je u vytrvalostnich sportu bezne, proto je treba doplnovat tekutiny a "rychle cukry" i behem zateze. Osobne pres toto velky odbornik nejsem, nebot jsem parkrat v zivote, jak by rekli cykliste, chytil "hladaka". Ten stav se tezko popisuje, clovek o sobe pomalu ani nevi, sotva by si sam dokazal rozvazat tkanicky od bot. :mrgreen: Jako atletovi se mi to stalo jednou, na kole nekolikrat, byl to ten nejvyssi level slabosti. Jednou se toto stalo i velezkusenemu a slavnemu Lanci Armstrongovi. Kvuli obcerstvovaci chybe malem nedojel jednu z horskych etap a skoro prisel o celkove vitezstvi na Tour de France, popisuje to v jedne ze svych autobiografickych knizek. Preji Ti hodne radosti ze sportovani, at se Ti vyhybaji zraneni i jine zdravotni nesnaze. :wink:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Dnes malinko proprsenych hlubocepskych 8 majli, ale byla to prijemna zmena, teplota komfortni, vzduch cistejsi. Uvedomil jsem si, jak jsem mijel vzrostle topoly, ze i oni maji svou zvlastni vuni, ktera by se dala, respektive jejich pritomnost, poznat poslepu. Cloveku tak ve vterine probleskne konkretni situace z detstvi, mozna je to tim, ze jsme s kamarady lezli na kdejaky strom. :mrgreen: Po dobehu se dostavila zvlastni drevnatost pazi, jako bych je mel prelezele, ale uz to odeznelo. Vecere vegetarianska + konvicka zeleneho caje, po dlouhe dobe vajicko, ale tim se netrapim, mozna to neni uplne naskodu, kdyz ma clovek dost pohybu. Cele dopoledne na jablkach, 1 cerveny grep, vcera mimo jine kiwi, po nichz mi tekla z jazyku krev, jsem proste podivny ukaz prirody. :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

3. 5. 1998 - lesni okruh kousek za MB

Klus 0,8 km.; R10'; 5 x 60 m. rovinky; 2 x (200 - 600 - 600 -200 m.) => 200 - 29,6" (TF165), P: 3'10" (TF99); 600 - 1'41,3" (171), P: 3'01" (112); 600 - 1'40,9" (178), P: 3'24" (111); 200 - 29,9" (162), P: 6'04" (112); 200 - 30,3" (162), P: 2'41" (117); 600 - 1'40,5" (177), P: 3'06" (123); 600 - 1'40,1" (179), P: 3'30" (115); 200 - 31,2" (159); 2 x 100 m. volne

V tuto dobu slo uz o spec. pulkarsky trenink, casy je treba vztahovat ke specificnosti lesniho terenu, kde se tusim v roce 87' jelo mistrovstvi sveta v cyklokrosu. Hlavne sestistovky svedcily o dobre pripravenosti (nejen moji, ale i partaku, kteri behali se mnou), rozdil mezi drahou predstavuje cca. 5", mozna vice. Les mel mnoho vyhod, jehlicnate pesiny setrily pohybovy aparat, stromy chranily stinem, vzduch nemel nic spolecneho s tim mestskym, respektive stadionovym. :D Maly kouzelny lesik je ted pohlceny necitlivou zastavbou a novou "dopravni tepnou". Radeji se tam fyzicky nevracim, abych si nekazil vzpominky. Denne pry v CR zmizi pod asfaltem ci betonem priblizne 12 ha. pudy, tudiz je treba si sve vzpominky hyckat napric celymi Cechami & Moravou. :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Jelikoz jsem clovek, ktery vse odklada na posledni chvili, stale jeste existuje teoreticka moznost, ze v nedeli preci jen maraton pobezim. Vcerejsi hlubocepska hodinka mi to vsak rozmlouvala vsemoznymi prostredky, bolesti bricha, nohama z medu, podivnou dychavicnosti, i kdyz ono to az tak hrozne nebylo, bezelo se mi celkem normalne. Jen si rikam, jestli mi stoji zato se protrapit maratonem a znechutit si tak behani treba na pul roku a nebo do konce zivota a nebo na jeho trase nekde zhynout. Cas jeste nejaky zbyva, tak to zvazim. Chtel bych se rozhodnout do zitrka, v pripade "ano" bych ze zitrejsi hodinky udelal dve a pak uz jen do nedele ladil nicnedelanim formu. :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Panda »

martin_hk píše:...a pak uz jen do nedele ladil nicnedelanim formu. :mrgreen:
V tom Tě budu usilovnou aktivní spoluúčastí plně podporovat. Rád ladím formu, to umím ze všeho nejlíp. Jen ji občas musím přelévat mezi postelí a židlí.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Panda píše:
martin_hk píše:...a pak uz jen do nedele ladil nicnedelanim formu. :mrgreen:
V tom Tě budu usilovnou aktivní spoluúčastí plně podporovat. Rád ladím formu, to umím ze všeho nejlíp. Jen ji občas musím přelévat mezi postelí a židlí.
Ono to paradoxne funguje, ale musi se to trefit, idealni jsou tak 3 - 4 dni lenoseni. :mrgreen: Ale predtim je urcite treba trenovat, to se okecat neda... Stejne si myslim, ze se PIMu zucastnim opet jen jako divak u TV.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od jans »

já už jenom relaxuju a přemáhám se, abych nešel běhat, jsem z toho celý nesvůj :D
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

"aerobni test"

Příspěvek od martin_hk »

Mam vskutku hovezi napady. :mrgreen: Dnes, tedy 6.5.2010, v podobe 10 km. na skvarovem 250 m. ovalu (tedy 40 okruhu).

Klus 0,5 km. (jen na osahani promokle drahy); protazeni 5'; 10,0 km. - 39'37,6" ; vyklus 0,25 km.

Nevim proc me toto napadlo, zvlast kdyz muj zdravotni stav neni optimalni. Navic jsem prepalil prvni 2 km. (cca 7'40"). Zbytek jsem zbabele kalkuloval s tim, ze mam slusny naskok na cas rovnych 40'. Pocitove to uz bylo nad hranou lehkeho diskomfortu, ale aspon jsem si overil, ze jeste se svym zdravim a pomoci pustu muzu neco udelat, tedy ne na poli sportovnim, ale ze se to zdravi mozna jeste da vyrazneji vylepsit. Podobne experimenty vsak na dlouhou dobu nehodlam podstupovat. :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od jans »

hmm desítka pod 40 minut, o tom si můžu nechat jenom zdát
ale chápu, že Ty jako bývalý sprinter máš vyšší cíle :)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od hugo »

Taky bych se chtěl někdy pod 40 dostat, ale to už se asi nezadaří. Holt nemládneme :D
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Lidi, neni to tak hrozne, je to spis otazka psychicka, nez fyzicka. Docela jsem si to vytrpel, ale rikal jsem si, ze kdyz Armstrong zvlada opakovane tri tydny trpet na TdF, tak proc bych to nezvladl aspon tech 40 minut. Pravdou je, ze pro cloveka ktery behal stredni trate je to silna kava, nebavilo me to, chtel jsem to zabalit, ale nakonec jsem se do toho cile dopotacel. :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: "aerobni test"

Příspěvek od Panda »

martin_hk píše:... v podobe 10 km ...
Pokud to bylo vyjádřeno v binární soustavě tak ano, 2 km za 40 minut také občas zvládám.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: "aerobni test"

Příspěvek od Samira »

Panda píše:
martin_hk píše:... v podobe 10 km ...
Pokud to bylo vyjádřeno v binární soustavě tak ano, 2 km za 40 minut také občas zvládám.
Verim, ze raz nieco take zvladnem aj v trojkovej sustave! ;)
Ale to by chcelo viacej behavat...
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Fiona »

Strasny s vama :) Ja tam teda taky jeste nejsem, ale nebezpecne se blizim. Uz mam neoficialni PB na 10K okolo 42, jeste pred rokem to bylo 50. A rezervy jeste jsou. Nebo mladnu 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "aerobni test"

Příspěvek od martin_hk »

Samira píše:
Panda píše:
martin_hk píše:... v podobe 10 km ...
Pokud to bylo vyjádřeno v binární soustavě tak ano, 2 km za 40 minut také občas zvládám.
Verim, ze raz nieco take zvladnem aj v trojkovej sustave! ;)
Ale to by chcelo viacej behavat...
Musim rict, ze konec se mi nebezel vubec dobre i kdyz jsem nikdy moc dlouhemu behani neholdoval. O to vic se sklanim pred Paulou Radcliffe a jejim maratonem 2h.15' a nejake drobne. To je vykon z meho pohledu mnohem hodnotnejsi nez Boltovych 100 m. za 9,58". Jenze televizim se tech necelych 10 vterin lepe prodava, je to zkratka show, kterou si lide zadaji. Paula je u me absolutne vyjimecny "zjev" na atletickem poli...
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Fiona píše:Strasny s vama :) Ja tam teda taky jeste nejsem, ale nebezpecne se blizim. Uz mam neoficialni PB na 10K okolo 42, jeste pred rokem to bylo 50. A rezervy jeste jsou. Nebo mladnu 8)
Prijemne se to cte, ze mas takovy vztah k behani a nejen Ty. 42' je vybornych a obzvlast ten progres. Ve mne jen zbyly nejake stopy z dob, kdy jsem behal kazdy den, casto i 2 x. Dnes to sice nebylo na max., ale rozhodne mi do zpevu nebylo. :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Dostavil se vlci hlad, tak jsem ho aspon na chvili umlcel 1,5 l. biogunpowderu + 4 jablky. To do rana na 100% nezamhourim oci. :D
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od jans »

Fiona píše:Strasny s vama :)
nojo, jenže ty trénuješ ty rychlý běhy, určo běháš i úseky, co? 8)
já mám po roce běhání 5ku za 22, 10ku za 45, pulmaraton za 1:39 a celej se uvidí v neděli, vidim to tak na 4:30 :)
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

jans píše:
Fiona píše:Strasny s vama :)
nojo, jenže ty trénuješ ty rychlý běhy, určo běháš i úseky, co? 8)
já mám po roce běhání 5ku za 22, 10ku za 45, pulmaraton za 1:39 a celej se uvidí v neděli, vidim to tak na 4:30 :)
Hlavni je dobry pocit, casy je nejlepsi hodit zahlavu, je to spis orientacni voditko. Vytrvalostni behani presto neni pro me, neumim se tzv. vytrapit... Ale stejny bych maraton nekdy rad odbehl. :)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Nebyl to vecer dobry napad, i kdyz jsem chtel zjistit, jak na tom jsem. Zaroven si uvedomuji ze az u 4'/1 km. teprve zvolna zacina neco jako atleticky trenink. Beru to realne, zdravi neslouzi, beham vicemene rekreacne, tudiz muzu jen ojedinele nakouknout do sfer, kde dochazi k nejakemu intenzivnejsimu rozvoji. Ale je treba dekovat i za toto...
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Seekers

Příspěvek od martin_hk »

Z meho pohledu jsme vsichni vecni hladaci stesti.... Je to "nekonecna" pout, jako treba do Santiaga de Compostela.... Prirozene mame tendenci hledat stesti ve vnejsim svete, v nemz se vsak vse meni, ruznym tempem, ale meni.... Vse je jen hra, interakce energii... Zatvrzely materialista musi pripustit hra fyzikalne chemickych "energii", procesu, jez nelze zastavit, zadrzet... A my presto v te univerzalni, bublajici polevce energie, hledame neco nekonecne hrejive, radostne, hladive, objimajici... V prenesenem slova smyslu sousto, jez se nasim chutovym poharkum neomrzi... Snad jen pro tuto vizi, tento sen, miliony lidi dokazi celit stereotypum jako je napriklad cleneni dni na vsedni & svatecni, respektive organizaci, chodu sveta v tomto ramci vsednosti x svatecnosti.. povinnosti x hry & zabavy... Ta vize je jako skalopevna vira, ze za horizontem bude ona zaslibena zeme "hojnosti", dobra & spravedlnosti... zkratka vsech atributu, ktere cini zivot radostnym, prijemnym....

Ale dost te "filosofie" :)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

11.5.1998

Klus 2 km.; R 10'; 2 x 100 m. volne; 4 km. - 14'48"; P 8'; 150 m. - 18,0"; 300 m. - 40,7"; 200 m. - 24,6"; vyklus 0,4 km.

=> trochu schizofreni, respektive nesourody trenink kombinujici zdanlive neslucitelne, snad proto, ze do prvniho zavodniho testu zbyvalo jen 5 dni, dlouhe tempo imituje start, respektive zatez na 800 m., kratke useky 400 m.; kombinaci 800 + 400 m. jsem si ten rok uzival velmi casto... :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Vzduch cestou do Hlubocep dnes vonel vsim co kvete a destem, snad proto se bezelo necekane dobre. V sobotu jsem odklusal cca. 10 km. v MB, byla to na psychiku prijemna zmena, ackoliv fyzicky, pocitove se mi nebezelo vubec dobre. Nasledujici tri dny se pokusim vydrzet na vode, ackoliv se mi do toho prilis nechce, ostatne jako vzdy. :D
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Dnesek o vode, uvidim jak zitra. Ne ze by behani bylo nepostradatelne, ale zvyk je zelezna kosile, pustu jsem rozhodne tolik nenavykl. :roll: :mrgreen: Dnes par desitek kliku s nohama na zidli, ale jen neco jako restauracni prace, abych se nerozpadl.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Je to prave mysl, oc tu bezi... Telo si jde totiz vicemene svou vlastni, autonomni cestou... Uvnitr nas je belostne platno... Svet reprezentuje paletu barev, z velke casti je jen na nas, ktere pouzijeme k zmocneni se (ne vzdy jsme si toho aktu zcela vedomi) te jasne belostnosti... Barvy utvari nikoliv plosne, ale 3D koncepty (vnimani, prozivani), neomezene nejen v prostoru, ale i v case... Byt skvelym malirem si zada jiste velky talent, zrucnost, ale i trpelivou soustredenost, v neposledni rade opatrnost... Jsme tedy maliri akvarelu, oleju, kresliri skic... jak uvnitr, na rub... tak vne, na lic.... tvurci vlastnich, determinanty cizich zivotu.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od epony »

všetko najlepšie k narodeninám, Martin, nech sa život odvíja podla tvojich predstáv :) m:-)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Samira »

Dobre epony, ze si si vsimla, ja by som prehliadla a to by ma mrzelo.

Vsetko najlepsieeee Martin!
Nech sa Ti dobre behava.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

epony & Samira ... Jste moc hodne, dekuji, nemam ten den moc rad, ale kdyz uz, tak ho oslavim druhym dnem pustu. :D
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Samira »

martin_hk píše:epony & Samira ... Jste moc hodne, dekuji, nemam ten den moc rad, ale kdyz uz, tak ho oslavim druhym dnem pustu. :D
Vlastne oslavujeme narodky spolu ;) (kuk moj dennik)
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od macik »

taky, blahopřeju, vivat!..a přeju hezký půst m:-)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od RadkaS »

martin_hk píše:epony & Samira ... Jste moc hodne, dekuji, nemam ten den moc rad, ale kdyz uz, tak ho oslavim druhym dnem pustu. :D
Martine, vsechno nej... :P a prijemny pust!
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

RadkaS píše:
martin_hk píše:epony & Samira ... Jste moc hodne, dekuji, nemam ten den moc rad, ale kdyz uz, tak ho oslavim druhym dnem pustu. :D
Martine, vsechno nej... :P a prijemny pust!
Diky, Radko, je to od Tebe mile! :D Pust dneskem, byt je to druhy den, teprve zacina. Nedavam si zadny cil, puvodne mel byt tridenni, coz uz nejak zvladnu, ale vim, citim, ze bych mel zajit dal. Dnesek jsem si zpestril petinasobnym vystupem k vyhlidce ve Svatem Janu pod Skalou, coz je zatim muj P.B., slo to docela dobre. Je totiz mnohem tepleji nez pri unorovem pustu, teren bez problem schudny. Asi z toho udela zvyk drzet prave v tento den pust, letos je to podruhe. Priznavam vsak, ze byt jen o vode pro me nikdy neni zadny med. :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Eva.cz »

Všechno nejlepší vinšuju Martine, který slavíš bez Martini :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Eva.cz »

A vida! Už přečtu podpis :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od mira »

Přirozeniny, jak to bezvýznamné životní jubileum zváno u nás, na buranském
pracovním plácku, mne také nechávají chladným. Jsem zažitým zvykem
připraven o část hotovosti, která mohla sloužit hodnotnějším věcem, abych
nakoupil haldu chlebíčků, protože nic jiného, krom těch a lihovin, není kladně
ohodnoceno kolektivem a jedná-li se o mé, za rok již kulatiny, nikdo z nich mi k tomu
negratuluje, protože prý je to blbý věk. Blbý je tehdy, má-li někdo pocit,
že je za zenitem, že přichází stáří, že něco prošvihl...
Vousaté-každý je tak stár, jak se cítí, nelze oholit, ale Šárka má ráda strniště. :)
Buď i nadále fit a ať ti to běhá. Těžká filozofie je těžce stravitelná, tak ji
vynechám, jako půst, který mne děsí, ale ani toho stejně nejsem schopen,
tak proto. Buď vesel a lehkonohý, nechť se ti daří vše, i to co nechceš. :mrgreen:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Tak jsem selhal, vazeni. :roll: Verejne se k tomu doznavam, ale ono me chatrne zdravi stejne brzy dokope k delsimu pustu, snad tedy pristi tyden. Prvni dny jsou neprijemne, ale me ani tak netrapil hlad, jako nechut tim projit a chut dat si neco dobreho. :roll: :) No nic, svet se toci dal, zitra si snad zabeham. Ale to neni tak podstatne, pisu ted hlavne proto, abych znovu podekoval vsem, kteri za hrisnikem prisli s gratulaci, vazne je to od Vas mile. I Vam at zivot prinasi radost a vsechny jeho vyzvy zvladate s lehkosti. Je tu s Vami fajn. :wink:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Panda »

Eva.cz píše:A vida! Už přečtu podpis :wink:
Tak já sice také už přečtu, ale není mi to nic platné, obsahu stejně nerozumím. :oops:
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od mira »

Je zřejmě božské podstaty, ale to je právě už ta heavy filozofie, která
mne rovněž míjí, protože jsem jednoduchý, z pevného matroše, o který
matka nejednu vařechu zlomila, pouhé zrnko nesejtovaného písku,
co vědci vědí, zítra vyvrátí a jako by to nebylo, i když to bylo, ale furt
je něco někde a nějak, leda že by nebylo, čert se v tom vyznej, kdyby byl. :|
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

mira píše:Přirozeniny, jak to bezvýznamné životní jubileum zváno u nás, na buranském
pracovním plácku, mne také nechávají chladným. Jsem zažitým zvykem
připraven o část hotovosti, která mohla sloužit hodnotnějším věcem, abych
nakoupil haldu chlebíčků, protože nic jiného, krom těch a lihovin, není kladně
ohodnoceno kolektivem a jedná-li se o mé, za rok již kulatiny, nikdo z nich mi k tomu
negratuluje, protože prý je to blbý věk. Blbý je tehdy, má-li někdo pocit,
že je za zenitem, že přichází stáří, že něco prošvihl...
Vousaté-každý je tak stár, jak se cítí, nelze oholit, ale Šárka má ráda strniště. :)
Buď i nadále fit a ať ti to běhá. Těžká filozofie je těžce stravitelná, tak ji
vynechám, jako půst, který mne děsí, ale ani toho stejně nejsem schopen,
tak proto. Buď vesel a lehkonohý, nechť se ti daří vše, i to co nechceš. :mrgreen:
Diky, Miro, Tobe at se taky vsechno dari tak, jak potrebujes. Filozofovani, v tom se umravnim, vlastne ani nevim, proc to pisu. :mrgreen: Ty skutecne pravdy jsou stejne slovy nepostizitelne, zonglovat se slovy umi kdekdo... Jsem na sebe nastvany, ale to do rana prejde. :roll: :D
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od mira »

Nerad jsem přispěl. :oops:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od mira »

Nerad jsem přispěl k pokaženým narozkám a doufám, že se z toho naštvání
vykřešeš. Jsem plácal. :roll:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

mira píše:Nerad jsem přispěl. :oops:
Jsem rad, ze jsi prispel, okay? :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Odpovědět