Martin_hk - atleticky obcasnik

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
melikana
Příspěvky: 41
Registrován: čtv kvě 06, 2004 20:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od melikana »

Ahoj.To, že jsi přerušil půst vůbec nevadí.Abych ti zvedl náladu napíšu ti sem,co se povedlo mně.Minulý týden v úterý za mnou přišla anželka,jestli bych s ní nechtěl od středy držet týden půst.Nedalo se jinak než s nadšením souhlasit.První den půstu jsem jel na kolečkáče a ujel asi 62km.První dvě hodinky jsem úmyslně držel tep do 80%maxima a pak to pustil.Druhý den jsem se jel dopoledne projet asi hodinku a půl a odpoledne s manželkou do lesa.Třetí a čtvrtý den jsme jenom dobíjeli baterky v lese.Manželce dost zežloutlo bělmo a taky ji často bušilo srdce.Pátý den ráno mně oznámila,že je to poslední den a zítra už jí.Néti ji na bušení nepomáhalo,bělmo žluté,takže jsem ji do ničeho netlačil.Vzal jsem brusle a šel jezdit.Když jsem šel večer do schodů,celkem jsem cítil nohy jak mám zakyselené svaly.Na návratovku po pěti dnech jsem v podstatě nepomyslel(po takto krátkém půstu jsem se s tím nikdy nezaobíral),takže jsem do sebe hodil jablíčko,po hodince další a círka za půl hodinky než jsem odjel hodil do sebe v rychlosti melouna.Ten se byť jen po pěti dnech půstu ukázal jako těžce stravitelný a cítil jsem ho dost dlouho v žaludku.Ten den jsem musel na schůzku do Č.Lípy.Kancelář byla ve třetím patře a než jsem tam vylezl,byl jsem zadýchaný a úplně vypálený nohy jak po spurtu do kopce.Už během jednání mě začala bolet hlava a v krku.Cestou domů z Č.Lípy je u Mimoně v lese krásná inline trať,které se nedá odolat.Já bych tentokrát s chutí odolal a jel domů,ale kamarád se těšil a já mu nechtěl kazit radost.Dvacet km jsem se tam ploužil s bolestí hlavy,bolestí v krku a po dvacátém km ještě s totálně zakyseleným tělem.Při krátkém odpočinku ve sjezdu jsem si chtěl protáhnout ruce v zápěstí a chytli mě křeče do předloktí.Doplácal jsem se k autu a byl rád, že jedem domů.Doma mě začlo bolet celé tělo a v krku jsem všude měl bílé puchýře.Nedalo se skoro polknout.Návrat do půstu se mi už nezdál rozumný,tak jsem zvolil melounovou stravu.Chtěl jsem se co nejrychleji zbavit zakyselení plus nevím čeho ještě.Trvalo to dva dny,pak večer neposlušný tělo najednou zvítězilo a během třech hodinek vše zmizelo.Docela jsem si to vytrpěl.Takže závěr je asi takovej, jak píše cepheus, chce to s tou energií trochu šetřit.

A teď to hlavní.Každý si myslí,že půst je záležitost vůle.Jenže tak to není.Tam,kde se vůle střetne s představou,vůle vždycky prohraje.Představ si,třeba vizuálně to co jsem teď napsal,napasuj do svého života a sám si zdůvodni kdo vyhrál.Vůle,nebo představa?
Pochop to a už nebude problém s půstem,hlavně vyžeň z hlavy blbosti typu stará a mladá duše,čistému vše čisté apod. Nejsou to náhodou tyto kraviny ke kterým se mysl(se svojí představou-fantazií) přiklonila? Půst se zadařil-aha mám starou duši-paráda,nebo půst se nezadařil-aha mám mladou duši-to je v háji-nemám šanci……………
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Chci podekovat vsem, kteri mi pri pustu vyjadrovali podporu... Nebyt Vas, bylo by to mnohem tezsi. Dekuji :wink:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Podzimni postni toulky v okoli Sv. Jana pod Skalou

Příspěvek od martin_hk »

sjps3.jpg
sjps3.jpg (101.73 KiB) Zobrazeno 12133 x
sjps7.jpg
sjps7.jpg (127.61 KiB) Zobrazeno 12133 x
sjps12.jpg
sjps12.jpg (127.7 KiB) Zobrazeno 12133 x
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Podzimni postni toulky v okoli Sv. Jana pod Skalou

Příspěvek od martin_hk »

sjps11.jpg
sjps11.jpg (98.3 KiB) Zobrazeno 12133 x
sjps15.jpg
sjps15.jpg (102.43 KiB) Zobrazeno 12133 x
sjps16.jpg
sjps16.jpg (84.5 KiB) Zobrazeno 12133 x
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Samira »

Tie fotky su vazne uzasne. Dik.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Poprve jsem jedl pohankovou kasi jen po jejim maceni. Jsem z toho trochu rozpacity, ale ona pohanka sama o sobe chutove neni nic moc. Kazdopadne z chuti bylo pomerne vyrazne citit, ze se nevarila. Na druhou stranu je nejspis skoda znicit varem vetsinu tolik prospesnych latek. Pravdou je, ze chut jidla je asi mozne pripodobnit k barve auta. K cemu mit na oko bezvedne vypadajici auto, ktere ma pod kapotou dychavicny motor z trabanta. Nechci se tim nijak dotknout pripadnych majitelu a priznivcu tohoto bakelitoveho skvostu. :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od buc11 »

martin_hk píše:Poprve jsem jedl pohankovou kasi jen po jejim maceni. Jsem z toho trochu rozpacity, ale ona pohanka sama o sobe chutove neni nic moc. Kazdopadne z chuti bylo pomerne vyrazne citit, ze se nevarila. Na druhou stranu je nejspis skoda znicit varem vetsinu tolik prospesnych latek. Pravdou je, ze chut jidla je asi mozne pripodobnit k barve auta. K cemu mit na oko bezvedne vypadajici auto, ktere ma pod kapotou dychavicny motor z trabanta. Nechci se tim nijak dotknout pripadnych majitelu a priznivcu tohoto bakelitoveho skvostu. :mrgreen:
jsem rád, že období, kdy sem jed neco kvuli látkám a zvlášť prospěšným, mám za sebou, a dyž už tak si to řádně osladím
a dovi jestli to co nechutná je vůbec prospěšný
i když lechce již nakváslá zelená je dosti silný kafe, tak aspoň po tom okamžikovém zážitku se cítím lépe a lépe
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

buc11 píše:
martin_hk píše:Poprve jsem jedl pohankovou kasi jen po jejim maceni. Jsem z toho trochu rozpacity, ale ona pohanka sama o sobe chutove neni nic moc. Kazdopadne z chuti bylo pomerne vyrazne citit, ze se nevarila. Na druhou stranu je nejspis skoda znicit varem vetsinu tolik prospesnych latek. Pravdou je, ze chut jidla je asi mozne pripodobnit k barve auta. K cemu mit na oko bezvedne vypadajici auto, ktere ma pod kapotou dychavicny motor z trabanta. Nechci se tim nijak dotknout pripadnych majitelu a priznivcu tohoto bakelitoveho skvostu. :mrgreen:
jsem rád, že období, kdy sem jed neco kvuli látkám a zvlášť prospěšným, mám za sebou, a dyž už tak si to řádně osladím
a dovi jestli to co nechutná je vůbec prospěšný
i když lechce již nakváslá zelená je dosti silný kafe, tak aspoň po tom okamžikovém zážitku se cítím lépe a lépe
Nu komu cest, tomu cest! :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Retro:

25.6.1995

.... dobre to tehdy dopadlo....


Zkratka jeden z nejhezcich a nezapomenutelnych atletickych dni na oblibenem strahovskem "svatostanku"... :mrgreen:

Jen me sokuje, jak jsou ty vzpominky stale barvite svezi a pritom je to tak davno. :roll: :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Eva.cz »

Úžasný výkon, krásné fotky!!! Dobře, Martine :)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Eva.cz píše:Úžasný výkon, krásné fotky!!! Dobře, Martine :)
Diky za mily komentar, Evi. :D
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Na vzacne navsteve - 23.5.2009
Na vzacne navsteve - 23.5.2009
navsteva svetoveho sampiona2.jpg (35.87 KiB) Zobrazeno 12033 x
Na vzacne navsteve - 23.5.2009
Na vzacne navsteve - 23.5.2009
navsteva svetoveho sampiona3.jpg (38.63 KiB) Zobrazeno 12033 x
Na vzacne navsteve - 23.5.2009
Na vzacne navsteve - 23.5.2009
Vojtova cesta k vitezstvi1.jpg (34.9 KiB) Zobrazeno 12031 x
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

jina verze :)
jina verze :)
navsteva svetoveho sampiona_23_5_2010.jpg (47.09 KiB) Zobrazeno 12031 x
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

jina verze, dnes vazne naposledy :)
jina verze, dnes vazne naposledy :)
navsteva svetoveho sampiona33.jpg (48.29 KiB) Zobrazeno 12030 x
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Prvni hlubocepske vybehnuti po pustu: Dokonano cca. ve 20 h. 20'. Pocity??? Peklo na zemi! :mrgreen: Prvni tri kilometry se mi bezely nadpozemsky lehce. Nicmene pocinajici bolest bricha predznamenala nepopsatelne martyrium v zaveru. Monomelounovy jidelnicek je jiste bezva, jen jej nesmite za cely den snist cca. 6 kg. :lol: Ale to nebyla hlavni potiz. Po obratce nekde u mety 7 km. mi totalne ztuhly ruce, hlavne predlokti, jeste ted sotva pisu jake me chytaji krece do prstu... Jen zluty naramek "livestrong" na ruce mi nedovolil zastavit. Kdepak, slabe mrtvolne ruce = tristni bezecky vykon. To uz mi bylo jasne driv, jen jsem to necekal az takove. :roll: :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

finalni verze pro Vojtu K.
finalni verze pro Vojtu K.
_NO PAIN_NO GAIN_.jpg (42.7 KiB) Zobrazeno 12021 x
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Moje sympatie k vitarianstvi kazdym dnem jen rostou. Jak uz tu kdosi psal, tusim Fiona, telo dokaze mnohem efektivneji na bunecne urovni absorbovat a vyuzivat to, co je mu nabizeno. Zkratka asimilace, saturace zivinami je na kvalitativne zcela jine urovni, proto i pri mnohem mensim objemu stravy skoro mizi pocity hladu. Mozna si to jen namlouvam, mozna i samotne teple pocasi dost telu pomaha setrit energii, kazdopadne se ted citim docela prijemne. Spis nez o vitarianstvi bych u sebe mluvil o celodennim mlsani ovoce, melounu, cerveneho hroznoveho vina, bananu, sem tam nejake jablko, mandle. "Zhresil" jsem jen pohankovou kasi, ale i s tou si telo bezproblemu poradilo a nijak znatelne neprotestovalo. O dalsich vedlejsich efektech je zbytecne psat, je to diametralni rozdil, nez byt utlumeny varenou stravou. Asi uz take zacinam pocitovat to, co tu mnozi naznacuji, tezko definovatelnou svezest, cilost, lehkost, pruzracnost vnimani, radost bez konkretnich pricin... Zkratka jsem dalsi pripad pro Chocholouska a zlorad pro nadnarodni farmaceuticke koncerny. Mozna brzy zacnou poradat mezinarodni koncily kvuli "nam podobnym", aneb jak zabranit podobnym extremistum byt zdravi. :mrgreen: S o to vetsim soucitem je treba pristupovat k lidem, kteri si bezmyslenkovite delaji z tela toxickou skladku a veri v moc pilulek, leku, spasnou moc poslednich vyzkumu moderni mediciny a lekaru.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 23:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Dnes a hlavne vcera jsem jidelnicek dost zanedbal, respektive skoro zapomnel jist, coz ani ne 10 dni od pustu neni optimalni. Respektive pro bezne aktivity by to nevadilo, jenze kratce po vybehnuti jsem cyklistickou terminologii zacal citit priznaky nastupujiciho "hladaka". Nic jsem nelenil a po chvili to otocil domu. Je to spis usmevne, nez ze by me to znepokojovalo. Zitra to snad dopadne lip. Kazdopadne to pocasi je nadhera sama, leto by tedy mohlo byt pekne. I predpovedi meterologu vesti a naznacuji krasny slunecny cervenec. Po dlouhe zime a destivem jaru by to bylo bezva. :D
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

cepheus píše:
martin_hk píše:Zkratka jsem dalsi pripad pro Chocholouska a zlorad pro nadnarodni farmaceuticke koncerny.
Hezká definice vitariana .. :D :)
Musim se pochvalit, ano, bezvyhradne souhlasim! :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od s.arik »

martin_hk píše:S o to vetsim soucitem je treba pristupovat k lidem
Moc hezké. Někdo by pohrdal...njn.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Sweetie »

vzdyt koncily uz to delaj a poradne, v jeslich ve skolkach ve skolach. doma rodice varaci cpou svy deti 'tim nejlepcim'. a pak uz to jde jen vyvolenym se odlehcit.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Sweetie píše:vzdyt koncily uz to delaj a poradne, v jeslich ve skolkach ve skolach. doma rodice varaci cpou svy deti 'tim nejlepcim'. a pak uz to jde jen vyvolenym se odlehcit.
Bohuzel na velkem mnozstvi deti je v dobre vire pachano zlo a co vic, televize se vubec nehnusi vysilat reklamy na takove shity jako bramburky, slazene patoky a pod., jeste podporuje dojem, ze je to zkratka cool, ze je to in a samozrejme za to inkasuje tucny baksis... Kdyz si clovek lidske telo predstavi jako kvetinu a prevede to na to, cim ji zaleva, tak je vlastne zazrak, ze lidstvo jeste nevymrelo. Ale dost mozna je to opravdu tak, ze lidske telo je nastavene na nejakych 120 let a clovek si ten hrob kope radostne nekdy uz od mladi sam... Samozrejme s opomenutim ruznych genetickych deformit, ale i ty maji nekde pricinu, kterou zkratka jedna generace predava jako stafetu druhe a jeste ke vsemu pridava maly dil negativ navic. Neprislusi mi nikoho hodnotit, kritizovat, jen vyjadruji svuj nazor. Co si vsak troufam kritizovat je ten reklamni prumysl a media, ktera z toho ziji. Jidlo je svym zpusobem droga, kdo si vybere tu tzv. tvrdsi se zlym se dost zahy potaze. A pak uz si budou spokojene mnout ruce dalsi, tzv. dietologove, vyrobci drahych a nesmyslnych prostredku na hubnuti a jini jim podobni. That's all :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

retro:

28.6.1995 -

Klus 2 km., R 20', 2x ABC, 5 x 100 m. rovinky, 3 x 150 m. letmo (nabihane) - 16,5"; 16,6"; 16,7" + 1 x 150 m. z bloku - 17,4", vyklus 0,8 km.

28.6.1998 -

Klus 9 km. - 43'29" (prum. TF 138)

aneb ladenicko ladeni :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Jak by rekl kamarad, i dnes to bylo bezecke "zlo". Po dlouhe dobe jsem nebezel do Hlubocep, ale odkrouzil 10 km. na vicemene rovinatem okruhu vukol umeleho jezirka. Tempo bylo mirne receno nevalne, bolesti bricha znacne, ale aspon mi nevytuhly ruce, coz povazuji za maly posun vpred. Necekal jsem stejne zadne zazraky, slo jen o to se trochu rozpohybovat. Jen to teplo by mohlo byt mensi, lec prizpusobil jsem se mu opet po svem, a sice behem do "puli tela". :mrgreen: Komentare pocestnych jsem radeji nevnimal, ostatne co je mi po nich. :mrgreen: Veceri nejspis odlozim na rano....
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Training of Sebastian Coe - legenda strednich trati

Sebastian Coe-1500m Final, 1984 Los Angeles Olympics

Never ran more than 90km a week
Trained extensively with weights during winter
Focussed on aerobic capacity training at 5000m pace to build aerobic endurance

Training at 18 years of age (1500m 3:45; 3000m 8:14):

Example 1:

Sunday A.M. 5 miles easy; P.M. 30 x 100m on slight hill
Monday 7 miles easy
Tuesday 7 x 800m
Wednesday 11 miles easy
Thursday A.M. 1 x (400m + 300m + 200m + 150) P.M. 3 miles easy
Friday 4 x 1200m, 10 x 150m
Saturday A.M. 30 x 100m on slight hill. P.M.4 miles easy
Sunday 7 x 400m

Monday 7 miles easy
Tuesday A.M. 4 miles easy. 10 x 100m
Wednesday 3 miles easy
Thursday 1500m race in 3:50
Friday A.M. 4 miles easy P.M. 1 x (200m + 400m + 300m + 200m)
Saturday A.M. 4.5 miles easy.; P.M. 20 x 200m
Sunday 1 x (100m + 300m) + (2 x 400m)

Monday A.M. 5 miles easy. P.M. 5 miles easy.
Tuesday 5 miles easy.
Wednesday 3000m race in 8:14.2



Example 2:

A.M. Work with weights. P.M. 8 miles easy.
Monday A.M. 4 miles easy. P.M. 20 x 200m in 28 sec.
Tuesday A.M. 4 miles easy. P.M. 4 x 400m + 1 x 1600m
Wednesday 4 x 150m in 18 sec, 3 x 300m in 41 sec, 1 x 400m
Thursday A.M. 4 miles easy. P.M. 10 x 400m in 60 sec.
Friday Weight work
Saturday 7 x 800m in 2:10 average
Sunday AM 1 x 200m + 400m + 200m + 300m + 4 x 100m PM 6 miles easy

Monday 4 miles easy
Tuesday A.M. 4 miles easy. P.M. strides to loosen legs
Wednesday 1500m race in 3:45
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od s.arik »

martin_hk píše:a sice behem do "puli tela". :mrgreen: Komentare pocestnych jsem radeji nevnimal,
To není poprvé, co to píšeš. Mi přijdou chlapi bez trika úplně normální, ty vážíš nějak 40 kilo nebo trpíš jiným obskurním vzhledovým problémem? Nebo jen komplexy? :wink: Při venčení psa často míjím běžce a nikdy jsem neslyšela nejapné komentáře.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

s.arik píše:
martin_hk píše:a sice behem do "puli tela". :mrgreen: Komentare pocestnych jsem radeji nevnimal,
To není poprvé, co to píšeš. Mi přijdou chlapi bez trika úplně normální, ty vážíš nějak 40 kilo nebo trpíš jiným obskurním vzhledovým problémem? Nebo jen komplexy? :wink: Při venčení psa často míjím běžce a nikdy jsem neslyšela nejapné komentáře.
To ne, mam ted sice nejmin za poslednich 20 let, tedy cca. 67 kg., ale lidi jsou tady divny, hlavne takove ty "nazehlene rodinky", tak jim aspon hezky cpim pod nos. (:-) Nic si z toho nedelam, ale neslyset to nejde... Pro me to je spis k pousmani, at se divaji, kdyz chteji....
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Vecere se nakonec konala, obavam se, ze ne vitarianska... a sice tresne... Radeji jsem nezkoumal jejich detailni obsah... Nac si kazit chut.... :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Samira »

martin_hk píše:Vecere se nakonec konala, obavam se, ze ne vitarianska... a sice tresne... Radeji jsem nezkoumal jejich detailni obsah... Nac si kazit chut.... :mrgreen:
Vcera sme v kancli mali ceresne... A kedze sa u nas recykluje vsetko, tak cervikmi, co povyliezali z ceresni, sme nakrmili rybicky v akvarku ;)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od RadkaS »

martin_hk píše:Vecere se nakonec konala, obavam se, ze ne vitarianska... a sice tresne... Radeji jsem nezkoumal jejich detailni obsah... Nac si kazit chut.... :mrgreen:
Martine, ale to je vitarianska vecere. Nekteri vitariani jedi syrove maso a stale se nazyvaji vitariany. Dokud se to nevari, je to vita >:-)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Panda »

Samira píše:Vcera sme v kancli mali ceresne... A kedze sa u nas recykluje vsetko, tak cervikmi, co povyliezali z ceresni, sme nakrmili rybicky v akvarku ;)
Tuším že se doporučuje třešně nejdříve namočit do vody aby vylezli podnájemníci?
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od culka »

Ja mam takych aj v redkovke
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

u vcelare
u vcelare
vcely10.jpg (234.42 KiB) Zobrazeno 11850 x
u vcelare
u vcelare
u vcelare10.jpg (207.78 KiB) Zobrazeno 11850 x
Přílohy
u vcelare
u vcelare
vcely30.jpg (224.4 KiB) Zobrazeno 11850 x
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Dnesnich 10 km. me utvrzuje v tom, ze navratovka jeste neskoncila. Nastesti jsem dnes nepocitoval bolest bricha, ani to tuhnuti rukou, jako po prvnim vybehnuti od pustu. Zato horko me moc hezky potrapilo, horko a dusno. Ale i v tom se musi behat, spousta svetovych maratonu se beha za mnohem vyssich teplot i vlhkosti vzduchu. :mrgreen: Vubec se mi vsak nechtelo jit behat, ten pocit je nebezpecny a je snadne mu podlehnout, ale nakonec jsem odolal svodum pohodli... APROPO: Berdych je opravdu trida! :D
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od buc11 »

jak čpěl, já teda voním
já du až k večeru, ale ještě je teplo, v thaji sem běhal v poledne v největším vedru a to mi dělalo nejlíp, já jsem sice s výkony jinde, ale ne v úsilí
já běhám v ceřiných šatech ze školky a v žlutých hedvábných reprezentačníc trenérech, kerý sem někde na vojně uzmul, ale mají již zezadu hodně děr a někdy si to dávám ještě naruby
bohužel bez odezv, snad jen veverky
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Samira »

buc11 píše:já běhám v ceřiných šatech ze školky a v žlutých hedvábných reprezentačníc trenérech, kerý sem někde na vojně uzmul, ale mají již zezadu hodně děr a někdy si to dávám ještě naruby
Buci, foto nam asi nespravis, ze? :lol:
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od culka »

Samira píše:
buc11 píše:já běhám v ceřiných šatech ze školky a v žlutých hedvábných reprezentačníc trenérech, kerý sem někde na vojně uzmul, ale mají již zezadu hodně děr a někdy si to dávám ještě naruby
Buci, foto nam asi nespravis, ze? :lol:
Nespravi. To som od neho chcela uz davno. Asi treba poziadat polovnicky zvaz.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od buc11 »

culka píše:
Samira píše:
buc11 píše:já běhám v ceřiných šatech ze školky a v žlutých hedvábných reprezentačníc trenérech, kerý sem někde na vojně uzmul, ale mají již zezadu hodně děr a někdy si to dávám ještě naruby
Buci, foto nam asi nespravis, ze? :lol:
Nespravi. To som od neho chcela uz davno. Asi treba poziadat polovnicky zvaz.
já v tom vypadám dobře, ale řeknu jindrovi
ceřiný šaty vypadají jak modrý tričko a ty žlutý trenky jsou excelentní a cez díry není nic vidět, myslím, páč tam plápolají všité slipovité cáry
a ještě mám zimní čelenku, kvůli plotu, vlastně potu a někdy brýle dyž svítí, ale před lesem je věším na plot abych tam viděl a někdy si je nezapomenu vzít
nahoru vycházím ještě s pláštěm Neria to zas kvůli komárům a jelikož jich mám za ty leta hodně, nechám ho tam ležet a až jich je tam víc tak je ánblok snáším
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Dnesnich 10 km. = (horko)tezko.... Nedela mi to vubec dobre, ackoliv jsem vybihal az kolem 20. hodiny.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Vcera 10 km. v Mlade Boleslavi, pocity smisene. Nastesti cela trasa vedla ve stinu vzrostlych listnacu po lesnich cestach, tudiz se ta vyhen dala obstojne snaset. Citim, ze se telo od posledniho pustu prakticky zregenerovalo, ale bohuzel se potvrdila ma teorie, ze 10 dni nezmuze zadne zazraky, proto v nejblizsi dobe planuji dalsi pust. Nevidim jinou cestu, jak se zbavit zdravotnich potizi, ostatne pocity po pustu me v tomto jen utvrzuji... Konecne zacala Tour de France, so GO LANCE, GO!!! :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Sweetie »

buc11 píše:já v tom vypadám dobře, ale řeknu jindrovi
ceřiný šaty vypadají jak modrý tričko a ty žlutý trenky jsou excelentní a cez díry není nic vidět, myslím, páč tam plápolají všité slipovité cáry
a ještě mám zimní čelenku, kvůli plotu, vlastně potu a někdy brýle dyž svítí, ale před lesem je věším na plot abych tam viděl a někdy si je nezapomenu vzít
nahoru vycházím ještě s pláštěm Neria to zas kvůli komárům a jelikož jich mám za ty leta hodně, nechám ho tam ležet a až jich je tam víc tak je ánblok snáším
zisi :D
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od Sweetie »

je supr jak dodrzujete s bucem pravidelnost, to je vule. jinak teda deset dni by me asi privedlo az do nirvany, treba to jednou dam. musim trenovat.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Dnesni beh do Hlubocep byl az podivne snadny, bez sebemensiho naznaku krize a ackoliv beham bez hodinek, rekl bych ze i nejsviznejsi za posledni rok. Nicmene urcite je dobre krotit optimismus a zustat nohama na zemi. Beru to jen jakousi anomalii v bezbrehem mori moji bezecke marnosti. :mrgreen: Jidelnicek drzim stridmy, vaha zustava tesne pod 70 kg., coz je pro to popobihani uplne idealni... Dnesni etapa na Tour byla jatecni, organizatori by se nad sebou meli zamyslet, tedy pokud jsou toho vubec schopni. I nadale drzim palce Lancovi a Romanovi Kreuzigerovi. :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od buc11 »

měl sem nějakou běhací krisi
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

I pres pocatecni brichabol to dnes byla mala soukroma bezecka oda na radost. Vnimam to tak, ze se stale jeste projevuje pozitivni efekt pustu, kterym clovek i pres tritydenni absenci behani trenovanost prakticky neztraci, cemuz bych bez vlastni zkusenosti drive odmital uverit. Na druhou stranu je dulezite stat nohama na zemi, protoze vse muze rychle nabrat opacny smer. Zitra uz maji zase zacit tropy, v sobotu nejspis vybehnu po pulnoci. :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

z pripravy svetoveho sampiona
z pripravy svetoveho sampiona
wch4_8.jpg (242.3 KiB) Zobrazeno 11580 x
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

Vcerejsi Hlubocepy jsem absolvoval opet do puli tela, s cerstve holou hlavou. :mrgreen: Ne ze by to bylo az tak podstatne, ale jen tak se dalo eliminovat to desne horko. Nastesti v udoli sevrenem vysokymi stromy, podel potoka to nebylo az tak hrozne. Jidelnicek ted moc neresim, ale snazim se aspon z 50% davat prednost ovoci, peciva jsem se od cervnoveho pustu nedotkl, s varenym jidlem uz to tak slavne neni, zkratka je co napravovat.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin_hk - atleticky obcasnik

Příspěvek od martin_hk »

posledni tematicka :)
posledni tematicka :)
kolaz3_53_15_.jpg (205.11 KiB) Zobrazeno 11554 x
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Odpovědět