Maria

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Maria

Příspěvek od Zdeníno »

Zdeníno píše:
rudo píše:drogy sa pestuju tam kde su na to klimatocke podmienky a kde CIA dokaze vybavit patricny politicky rezim.
Najvacsie skladiska drog a zbrani v Kolumbii a aj potrebnu infrastrukturu vlastni Fy Haliburton priamo alebo cez svoje subs
Formalne je to naftarsky koncern
Hlavny majitel Dick Cheney nie je ziadny domorody saman
No asi to nebude tak přímočaré, ale je např. zajímavé, že podle oficiálních statistik v Afghánistánu za vlády Tálibánu se v roce 2000 se snížila produkce opia takřka na nulu. Po obsazení vojsky NATO to šlo zase prudce nahoru. Oficiální "vysvětlení" tohoto jevu jsou dosti obskurní.
Obrázek
Každoroční trafik afghánského heroinu do Evropy přes Kosovo činí na 60 tun a zisk z jeho prodeje mlže činit 3 miliardy eur.
http://czech.ruvr.ru/2013_04_09/Desitky ... do-Evropy/
Hmm, zajímavé.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Maria

Příspěvek od rudo »

srbksa vlada sa rozhodla zablokovat drogovu cestu a zacala strazit hranice a zatykat prevoznikov

EU politici to nazvali genocidou kosovkseho etnika a Albrightka to vysvetlia celej Juhoske bombardovanim

a vozralek to omlouval : Humanitarni bombardovani

a SVK prostitutky odovzdali vzdusny priestor na prelety a na tankovanie bombarderov
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Maria

Příspěvek od rudo »

Zdeníno píše:Rudo, tož nič si z toho nerob.
Z delší perspektivy to stejně nikdo z nás nepřežije.
ludska dusa je nezinicitelna, takze neviem co mas na mysli, jedine ak be si seba stotoznoval so svojim telom

ale ako vravim sofer nie je auto, idem do mototechny a zapisem sa zase do poradovnika na embecku alebo trabanta
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Maria

Příspěvek od Zdeníno »

rudo píše:ludska dusa je nezinicitelna, takze neviem co mas na mysli
Mám na mysli, že jsi šílený. Mluvíš o své duši, čili o sobě jako o někom, ze subjektu děláš objekt. Subjekt pochopitelně není objekt, tedy máš-li rozum v hlavě.
Je to jakoby někdo seděl v kině a byl tak ztotožněn s dějem na plátně, že by se smál, plakal, nebo křičel hrůzou, kdyby "ho" na plátně mordovali.

Já se sice vyjadřuju zrovnatak, ale když mluvíš s šílencem musíš přijmout jeho způsob myšlení a vyjadřování, jinak by komunikace nebyla možná.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Maria

Příspěvek od rudo »

Zdeníno píše:
rudo píše:ludska dusa je nezinicitelna, takze neviem co mas na mysli
Mám na mysli, že jsi šílený.
vdaka za uistenie ze sme na absolutne rozdielnej dimenzii, teraz je mi uz uplne veselo :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Mluvite stejnym jazykem,ale absolutne si nerozumite :lol: Tohle je fakt legracni pozorovat. Ten zivot je takova prca (:-)
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Maria

Příspěvek od rudo »

Maria píše:Mluvite stejnym jazykem,ale absolutne si nerozumite :lol: Tohle je fakt legracni pozorovat. Ten zivot je takova prca (:-)
prvy krok k zenskemu srdcu ju vediet rozosmiat :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

http://www.youtube.com/watch?v=NB0YyEEFlws

...
To zas bude mit Zdenino reci :lol: ....
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Maria

Příspěvek od rudo »

pekne rozrprava (to videjko) :twisted:
5 2 8
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Maria

Příspěvek od smajliss »

Maria píše:Mluvite stejnym jazykem,ale absolutne si nerozumite :lol: Tohle je fakt legracni pozorovat. Ten zivot je takova prca (:-)
a já nerozumím ani jednomu :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Maria

Příspěvek od Sweetie »

rudo píše:srbksa vlada sa rozhodla zablokovat drogovu cestu a zacala strazit hranice a zatykat prevoznikov

EU politici to nazvali genocidou kosovkseho etnika a Albrightka to vysvetlia celej Juhoske bombardovanim

a vozralek to omlouval : Humanitarni bombardovani

a SVK prostitutky odovzdali vzdusny priestor na prelety a na tankovanie bombarderov
toto je jinej duvod nez je mi znam, jinak souhlas. jenze vsichni poslouchaj media, politiky. jak smutny.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Maria

Příspěvek od rudo »

Sweetie píše: toto je jinej duvod nez je mi znam, jinak souhlas. jenze vsichni poslouchaj media, politiky. jak smutny.

asi nie najvhodnesjie vlakno tak len strucne, poznam sa tu s mnohym srbmi chorvatmi a ciernohorcami, ltori prisli az po zaciatku vojny a stale maju doma rodiny, napriek tomu ze by sa tu mai nenavidiet vsetci sa zhodli v jednom :

vojna v juhoske zacala tak ze anglicky hovoriace komanmda (zrejme MI6 alebo MI7) sa prevazali po Juhoske normalka v civilnych vlakoch a jeden bolo obleceny v srbskych uniformach a niekde vystrielali nejakych chorvatov, druhy den v chorvatskych unifiormach a vysterialali niekde srbov a takto to tocili az kym sa ludia nenechali zblbnut a v nenavisti zacali sami seba.
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Maria

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:
Sweetie píše: toto je jinej duvod nez je mi znam, jinak souhlas. jenze vsichni poslouchaj media, politiky. jak smutny.

asi nie najvhodnesjie vlakno tak len strucne, poznam sa tu s mnohym srbmi chorvatmi a ciernohorcami, ltori prisli az po zaciatku vojny a stale maju doma rodiny, napriek tomu ze by sa tu mai nenavidiet vsetci sa zhodli v jednom :

vojna v juhoske zacala tak ze anglicky hovoriace komanmda (zrejme MI6 alebo MI7) sa prevazali po Juhoske normalka v civilnych vlakoch a jeden bolo obleceny v srbskych uniformach a niekde vystrielali nejakych chorvatov, druhy den v chorvatskych unifiormach a vysterialali niekde srbov a takto to tocili az kym sa ludia nenechali zblbnut a v nenavisti zacali sami seba.
buď to myslíš vážně, což je legračně děsivé a nebo jsi jeden z nich , neboť totokt je nejlepší maskování,
po letech už tuším, že to myslíš vážně, zbytek jsem dopokračoval v evoluci, abych to tu kolegyni nezahlenil
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Maria

Příspěvek od Fiona »

Rudi ty mas fakt bohatou fantazii... nechtel bys ji treba vyuzit na nejake umeni? :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Nevimjak to bylo,a to co popisujes ty Rudo je klidne mozny. Bylo by to velmi ucinne a pomerne lacine.
Psychologie cloveka je porad stejna tisice let. Celkem dobry dokument zde:
http://www.youtube.com/watch?v=EM31myP0tqE

Tim bych tuto temu uzavrela,pokracujte v diskusi v prislusnem vlaknu mimo muj denicek.
Diiiiiky :-*
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Maria

Příspěvek od buc11 »

on s tím začal
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

(:-)
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Maria

Příspěvek od rudo »

tak sa bavme o inom :delicacy:
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Maria

Příspěvek od Zdeníno »

Mě se to moc nezdá s tou MI6, britové mají elitu celkově kulturnější, i tu mafiánskou, viz třeba opovržení z Mudrocha, oproti tomu amíci mají ve vytváření false flags značnou zkušenost, viz historie.

Mě tak trochu rouhačsky napadá Marie, že šamani se taky (radši) nezajímali o reálie, až se jim ta realita vrátila jaksi vně aya tripu...
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

O meditaci,astralnim cestovani,smrti,poznani....
http://www.youtube.com/watch?v=a_iM-LKfUQY
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Odpovědět