Maria

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Maria

Příspěvek od Pavluška »

olfess píše:No jo, jenomže tohoto (vnitřního klidu) jsem byl schopnej dosáhnout skoro na povel.. před půstem, teď už to tak jednoznačný není. V životě toho chci změnit hodně, ale to mě tak netrápí. Jako kdyby se tam něco spustilo a neodběhlo to.. :roll: .. nevim, jak to líp popsat..
aha :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Maria

Příspěvek od Pavluška »

olfess píše:Šárko díky za inspiraci, ale sladkýýýý nééééé :cry:, sladkýho je na vita mraky, slanýho je málo. :evil:
mořský řasy :lol: (ale po půstu?)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Maria

Příspěvek od olfess »

Pavluška píše:
olfess píše:Šárko díky za inspiraci, ale sladkýýýý nééééé :cry:, sladkýho je na vita mraky, slanýho je málo. :evil:
mořský řasy :lol: (ale po půstu?)
No trošku by možná neuškodilo, ale ta chuť je strašně intenzivní.. takže zatim ne.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Maria

Příspěvek od Fiona »

Co strouhany okurky a trochou nadrobene wakame? :) Jen jako koreni...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

To me zas velmi chutna porek.Ten je letos mym hitem v navratovce. Takova primerena pikanterie :D
Naposledy upravil(a) Marci dne pon kvě 03, 2010 19:57, celkem upraveno 1 x.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Maria

Příspěvek od s.arik »

olfess píše:
Pavluška píše:
olfess píše:Šárko díky za inspiraci, ale sladkýýýý nééééé :cry:, sladkýho je na vita mraky, slanýho je málo. :evil:
mořský řasy :lol: (ale po půstu?)
No trošku by možná neuškodilo, ale ta chuť je strašně intenzivní.. takže zatim ne.
Mám od Míry nori plátky na suschi (nebo jak se to píše) od LF, takové velké archy to jsou, a nejsou prakticky vůbec slané, já tam necítím ani špetku soli, přitom mi chutnají. Zkus :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Sarko,ty me jdes akorat do rany :D.Uz dlouho se potrebuji nekoho zeptat,jak se s temi platami zachazi,kdyz se dela sushi,to se musi macet nebo se to roluje takto suche?
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Maria

Příspěvek od s.arik »

Suši jsem nikdy neviděla, nepřipravovala ani nejedla.
Já to chroupu jako sušenky :mrgreen: nebo také drobím do zelsalátů. V ústech či v mokrém salátu to rychle zvláční a je to dobrota.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Maria

Příspěvek od olfess »

Já bych to namočil ....
jinak holky díky za inspirace, něco prubnu :P
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Maria

Příspěvek od s.arik »

Jasně, namoč, tím by se teoreticky mohla vylouhovat i ta trocha soli, co tam asi je, ačkoliv já opravdu necítím žádnou...asi to před sušením důkladně perou ve sladké vodě nebo co.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Maria

Příspěvek od ajla »

Nemusíte ty řasy máčet, nebo když na ně dáte zeleninovou náplň a srolujete, ony stejně změknou a jdou krásně krájet na kolečka.
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Maria

Příspěvek od mirunnka »

A používá se na to taková speciální bambusová roletka, aby se to dobře rolovalo.Jen nevím, kde ji sehnat, já jsem ji dostala od ml a ta už sem, myslím, nechodí.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

tak ten bambusovej vercajk na to mam,ale prave jsem nevedela co s tim:)
a jelikoz sushi bych delala,klidne jen zeleninove ,tak ted uz mam jasno ,wau :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Maria

Příspěvek od Samira »

Tu riasu daj lesklou stranou dole, napln asi 2/3 plochy hocicim (zelenina, ovocie...) a zlahka navlhci zvysnu plochu riasy. Tou bambusovou roletkou stacaj, poriadne pritlacaj, na zaver Ti zostane ta navlhcena cast, tou pricapnes roladku. Vlhcis to preto, aby sa to dobre prilepilo. Chvilu to nechaj oddychnut, aby sa riasa nazila a krajaj a jedz ;)
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Samiro,diky za inspirujici a vycerpavajici odpoved.
Uz se na sushi tesim,mnam mnam :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Maria

Příspěvek od dgm »

Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Maria

Příspěvek od ajla »

Marie, tys někdy na začátku roku řešila očkování dcery. Jak jste to nakonec zvládli, prosím tě?
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Mely jsme stesti. Prisla pozvanka,tak jsem volala Mudre,ale ta byla nemocna a je do ted.Minuly tyden prisla dalsi,tak jsme se domluvily se sestrou,ze uz nic posilat nebudou a az se vrati Mudra,ze to s ni projednam.Vysvetlila jsem ji,ze zadne ockovani na zloutenku B nepovolim,aby si nemyslela,ze je to z me strany zanedbani pece.Takze ted cekame na navrat Mudry.
Prostudovala jsem si vse kolem,otci dcery jsem rekla,ze od nej chci stanovisko k teto veci,nastesti se nevyjadril(nejdrive ockovani chtel),takze to beru tak ,ze mam volnou ruku :)
Az bude neco noveho,tak to pisnu do vlakna ockovani,pac si myslim,ze je to dulezite.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Maria

Příspěvek od s.arik »

Tak jsem si zase připomněla, že včera přišla výzva k očkování, musím mudře zítra dopoledne zavolat :evil:
Na pozvánce je červeně "III. opakovaná výzva" a tři obrovské vykřičníky :roll: psychologická podpásovka, ale já se nedám, já ji nedám.

Marie, mnoho zdaru v boji, či snad lépe přání, aby to šlo bez boje.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Dnes me prepadl zanet mocoveho mechyre po vikendovych radovankach.
Citim se velmi dobre,je mi zima, mam paleni a rezani pri konci moceni.Rano jsem mela krev,ale to jsem myslela,ze zacinaji cervene dny.
Zatim zvazuji co nasadit a momentalne jsem zvolila tuto strategii:
-caj Chanca Piedra
- koupel s MMS
- oralne MMS turbo Klara (6x6)
- cibuli jako obklad

Brusinky mam jen susene,ale zkusim to do sebe vpravit.
-----------
Mam 1.davku MMS a jsem po koupeli cca 60a.k. Jelikoz jsemmela cas v klidu rozjimat,tak jsem presvedcena,ze pricina nebylo prochlazeni(kolikrat bylo horsi a nic nebylo),ale kontaminovana voda,ve ktere jsme se nechtene koupali,neopren preci jen neco propusti.Doslo me to az pri cteni priciny-mikrobialni zanet. Takze to me vede k zaveru,ze MMS bude to prave.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Maria

Příspěvek od olfess »

Maria píše:Dnes me prepadl zanet mocoveho mechyre po vikendovych radovankach.
Citim se velmi dobre,je mi zima, mam paleni a rezani pri konci moceni.Rano jsem mela krev,ale to jsem myslela,ze zacinaji cervene dny.
Zatim zvazuji co nasadit a momentalne jsem zvolila tuto strategii:
-caj Chanca Piedra
- koupel s MMS
- oralne MMS turbo Klara (6x6)
- cibuli jako obklad

Brusinky mam jen susene,ale zkusim to do sebe vpravit.
-----------
Mam 1.davku MMS a jsem po koupeli cca 60a.k. Jelikoz jsemmela cas v klidu rozjimat,tak jsem presvedcena,ze pricina nebylo prochlazeni(kolikrat bylo horsi a nic nebylo),ale kontaminovana voda,ve ktere jsme se nechtene koupali,neopren preci jen neco propusti.Doslo me to az pri cteni priciny-mikrobialni zanet. Takze to me vede k zaveru,ze MMS bude to prave.
Taky - Koloidní stříbro a 10 - 12 gr vit. C denně (i když ten asi nejde dohromady s MMS), co jinýho se dá taky poradit na záněty a malý brebery? :lol: :lol: :lol: (zaznamenali jsme s KS úspěch u vleklého zánětu ledvin)

Pít čaj z měsíčku lékařského ( na záněty močových cest, onemocnění jater ), když je to akutní tak 3/4 liru, pak stačí 2 šálky denně

a přesličku rolní (na močový měchýř, ledviny atd..) té už podstatně míň nebo obě bylinky 1:1. Vydržet i po vymizení obtíží cca 2 - 3 týdny užívání celkem

česnek, česnek, česnek (česnečka)

A asi si pořídit ty lakmusový papírky v lékárně, ať obsahují kolonku krev v moči, aby si měla možnost si porovnat, že léčba je úspěšná, krev v moči samozřejmě nemusí být pak viditelná okem a mohlo by být nedoléčeno, jenom že ty je stejně už máš doma, že jo :wink:? ( měl jsem je už před Jardou )

Nevim, jak dlouho bude trvat léčba s MMS, ale u KS by měl být vidět nejpozději po třech dnech výsledek ve formě velkýho zlepšení, v opačném případě bych šel k neoblíbeným MUDrům, ale pochybuju, že by k tomu po třech dnech práce došlo.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Vysledek dnesni konzultace se Strnadelovou:
1.uvarit preslickovy caj a pit 2-3 litry denne
2.nasadit homeopatikum Cantaris 9Ch 5granuli/3x denne
3.solny obklad na ledviny
4.kanadske brusinky
-------
MMS mi nedoporucila(prekvapilo me ,ze vi co toje)
Chanca Piedru - nema zkusenosti
...............................................

Zatim jsem se rozhodla nasledovne:
kombinovat prslicku se chancou,v MMS pokracovat.Dle stavu zitra pripadne
lecbu prehodnotim.
Navic mam zitra navstevu u Blahove,takze ta me muze tez ovlivnit.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

uzivani MMS:
1.den vecer: 6 a.k. po 1 h 6 a.k. po 2h 6 a.k. (kupodivu mi chlordioxid nesmrdi,ale dzus byl nutny)
2.den rano: 6 a.k., po 1h 4,po 1,5h 4 a.k.,4 a.k. 14,00, 4 v 17,00
jelikoz se stav po MMS nelepsi a zrejme nepujde o bakt.infekci nasazuji Cantaris.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

PARAZITI

Příspěvek od Marci »

Prikladam foto mereni od p.Blahove.
Za predpokladu,ze jsou vsechna mereni spravna,tak je zretelne videt,ze
ani dlouhy pust nema na parazity vliv.Ziji si svym vlastnim zivotem a nijak se nevzrusuji. S dcerou mame temer identicke problemy a identicke parazity. Krom jednoho,ktereho jsem pravdepodobne zlikvidovala MMSkem.

Byla nam doporucena kura Entizolem,Paraziquantelem a Albendazolem.
Dnes zaciname Entizolem:
ja v davkovani 1-0-1 po dobu 10dni, Terka ma davkovani 1-0-1- po dobu 5 dni. Pokracovani v uzivani vit.C,davkovani zatim v gramech 1-0-1,dalsi se uvidi dle vyvoje.
Přílohy
zmP5171072.jpg
(48.53 KiB) Zatím ještě nestaženo
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

MMS a dcera

Příspěvek od Marci »

V patek uz trochu kaslala,v sobotu znatelne zhorseni,v sobotu inhalace do plic 2 nadechy ze 2 kapek. V pondeli rano inhlace 2x do plic a 2x do nosu ze 2 kapek,ted vecer bez priznaku.
O vikendu zel nebrala vit.C,takze to tomu tez nepridalo.

Ma relativne kratce pichle usi(nausnice) a neda si rici a cpe do nich obcas bizuterii.
Dnes rano mela zahnisane ucho,tak MMS ze 2 kapek naredenych 1 dcl vody do spreje a strikla jsem ze vsech stran na dirku,odpoledne uz zhojene,nova ruzovoucka kuzicka.
Naposledy upravil(a) Marci dne pon kvě 24, 2010 17:30, celkem upraveno 1 x.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Dnes jsme byli s dcerou na termoscanu -Pedikom-plosek nohou.
U terky se zjistilo,ze ma v klenbe extremni deformaci kosti,mirne ploche nohy a zborcenou klenbu.Toto vsechno presto,ze od mala nosi kvalitni boty.
Vyrazneji naslapuje na levou nohu(ja tez).
U me se za poslednich 13 let diky plochosti(3.stupen ze 4),noha rozplacla natolik,ze se me zvetsila o 1 velikost(stale me bylo divne,ze ac hubenejsi,tak starsi lodicky jsou mi male),zacina me vybocovat palec a zborcena klenba je samozrejmosti.
Vystupem ze scanu jsou 2 obrazky jednak termo foto znazornujici deformace ze spoda a jednak virtualni model v 3d,ktery perfektne rozklicuje deformity,ktere nejsou uplne rozeznatelne v prvnim snimku ,tak i nohu z bocnich pohledu.
Mudri se dcerinym "dvojitym"kotnikem vubec nehodlali zabyvat(no,klasika,ze) a ten je ,jak jsem se dnes dozvedela,primym dusledkem zpusobene deformity plosek a plochost jejich nohou se me neobtezovali ani sdelit :evil: :evil: :evil: a prisel na to az Pury pri Dornovce. Prognoza na napravu je pomerne dobra s vyhledem uz vetsich zmen do 6 mesicu pri duslednem noseni specialnich vlozek.
Byla jsem prijemne prekvapena znalostmi a pristupem terapeuta,ktery ac vzdelan medicinsky nezanechalo to na nem negativnich stop.Zak Rovena(ci jak se jmenuje)primeho naslednika Bowena.Bowenovou masazi se zabyva 5 let a nechava se skolit primo na Novem Zelande u Rovena.
Tez me prijemne prekvapilo,ze i prognoza napravy meho stavu je pomerne dobra.Za 3 tydny bych uz mela mit vlozky doma.(kontakt na Pedikom dam k linkum umistenych na str.1)

Terka Entizol dobrala bez jakychkoliv komplikaci ci potizi,me zbyva asi jeste 2 dny.Celkove tez nic necitim. Po teto kure nasadim dalsi antihelmentika.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Maria

Příspěvek od awa »

Maruško,
něco mi tvůj příspěvek připomněl...,a to naučit se používat své tělo trojrozměrně. Mnoho lidí to neumí. Všichni máme stejně kostí, svalů atd.(většinou), a přesto každý chodí a běhá jinak a mnozí mají potíže. Chápání, vnímání trojrozměrnosti naučí přirozené koordinaci, a ta je vždy hospodárná a estetická. Něco málo jsem naťukla u Martina hk v jeho atletickém deníčku, protože se to týká i techniky běhu (proto člověk, který neběhá velké vzdálenosti, ale chápe tento princip, může podávat mnohem lepší výkony) a já vážně nechci psát bakalářskou práci (v tomto směru jsem lempl :mrgreen:) , která odpovídá medicinskému studiu v oblasti fyzioterapie (obor ve kterém pracuji), radši dám odkaz, kde se dá princip pochopit. Ber to prosím jako inspiraci, nic víc to není. Odkaz je na knihy, ta o nohách by mohla být pro tebe zajímavá, ale prosím proklikej si hlavní lištu, je tam mnoho zajímavého.
http://spiraldynamik.cz/spiralni-dynamika-books
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Awo,diky za inspiraci,jakmile budu mit trochu casu urcite na to vlitnu.
Je tolik veci,ktere bych chtela znat a umet,a cim vice pronikam do taju lidskeho tela ,tim vice zjistuji jak bozske dilo to je. Zadny pripitomely stroj ,jak ho nazyvaji Mudri.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

PARAZITI

Příspěvek od Marci »

Kura s Entizolem ukoncena.Ani jedna jsme nemely herx reakce a vse probihalo v klidu.
U me je zvysena zimomrivost,ale nevim cemu ji prisoudit.
Dnes jsme zacaly kuru s Praziquantelem.
........
Uz po asi 3/4 hodine citim ucinky Praziqu,mirne se me mota hlava a zaludek taky nic moc.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Zatim dokoncena 3denni kura s Praziqem a ted uz se bude brat v rytmu 1 den ze 7.Me po poziti bylo prvni den nevolno,pak uz jen vzdy toceni hlavy ,2.den v noci jsem mela zmrtvujici krece v lytkach.
Dcera nemela zadne nevolnosti.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Stale pokracuji v brani Praziqu ve frekvenci 1 den v tydnu. Pokud srovnam,tak po prvni davce mi uz neni tak neprijemne jako ze zacatku a druhou uz vubec necitim. Ze zacatku jsem i citila jako by me "ztvrdly"jatra a i pobolivala.Ted uz ok.Jine zmeny nepocituji.
Zacala jsem experimentovat s koloidnim stribrem,pac moje problemy s mocovou trubici trvaji a uz me to zaclo pekne stvat.
Uz po 1 dni brani se me to citelne zlepsilo,coz me tedy hodne prekvapilo.
Pouzivam KS jako pletove tonikum.Tj nejdrive si vycistim oblicej MMS,pak umeju mydlem a vodou a nasledne potru KS, a to vse na noc.Plet se jakoby projasnila.Tato kombinace ma na pokozku velmi pozitivni vliv.
Zitra si jedu pro koloidni zlato a az budu mit prihodny okamzik,zacnu experimentovat s tim. Prisel mi i Zapper od Crafta,ale na ten mi vyjde cas az nekdy v zari.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Dnes poprve me nepalilo pri moceni.Takze KS jednoznacne zabralo a opravdu jsem moc rada. K tomu jsem si dnes odpoledne vzala svou prvni davku koloidniho zlata.jsem moc zvedava co to bude se mnou delat.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Maria

Příspěvek od s.arik »

to je moc fajn...krom KS jsi neužívala nic jiného?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

PO te co jsem zaexperimentovala s MMS,jsem nasadila homeopatika na zaklade rady Strnadelove a sice Cantaris 9ch,zpusobily ulevu,asi by to i vylecily,pokud bych byla v klidu. Takto dost zmirnily bolest,ale nebylo to stale ono. Az KS to cele zvratil.
Neprijemne na tom bylo to,ze jsem toto mela poprve a tudiz jsem experimentovala a tapala v lecbe, alopaticka medicina na to dava ATB a basta fidli.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Aplikace koloidního stříbra (mimo vnitřní užití u lidí - zkr

Příspěvek od Marci »

· výplachy - ústní dutina (kromě desinfekce odstraňuje pach z úst; desinfikuje mandle) - pochva, konečník/tlusté střevo
· kapání do nosních dírek prevence i léčba zánětů dutin,
· inhalace - desinfekce dutin a horních cest dýchacích
· výtěr - nosních dírek a uší · zevní potírání - akné, vyrážek, ekzémů, oděrek a ran, popálenin, bodnutí hmyzem, míst zasažených plísněmi
· desinfekce - přidání několika kapek do běžných nápojů (zejména na cestách), do domácích konzerv a zavařenin, u domácích zvířat potírání ran, zánětů, kousnutí, vyrážek; napuštění hraček stříbrem
· desinfekce postřikem - (malou sprejovou nádobkou) pracovních desek v kuchyni, zbytků jídel k pozdější konzumaci; vyrážek z plen (u dětí), dětských hraček (které mohou přijít do úst), vyrážek, škrábanců, otevřených ran, popálenin, vřídků a akné, kožních plísní, ponožek;
· u domácích zvířat a ptáků postřik celého zvířete/ptáka (pokud je malý), postřik krmení/zobání, postřik pelechu, hnízda nebo klece,
· u domácích rostlin postřik rostliny, zejména míst zasažených chorobami a parazity, a půdy, přidání několika kapek do vody s řezanými květy prodlouží jejich svěžest
· vnitřní užití u domácích zvířat a ptáků, dávkování po kapkách do pitné vody
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Koloidni zlato:

Příspěvek od Marci »

Zkušenost léčitele:

Koloidní zlato čistí žíly tím, že regeneruje krevní destičky respektive krevní destičky zesiluje. Současně regeneruje červené a bílé krvinky.

Koloidní zlato rovněž zlepšuje stav srdečních chlopní.

Koloidní zlato má kladný vliv na stav brzlíku a tím současně léčí štítnou žlázu. V tomto případě dle léčitele se jedná o informační léčbu.

Zdroj: Léčitel pan Tengler z Kadaně

No vida,presne tohle potrebuju.Vlivem geopatogennich zon nad kterymi sedim ,mi otekaji nohy.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Aplikace koloidního stříbra (mimo vnitřní užití u lidí -

Příspěvek od cepheus »

Maria píše:... ptáka (pokud je malý)
:mrgreen: :mrgreen: (:-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Koloidni zlato:

Příspěvek od cepheus »

Maria píše:Vlivem geopatogennich zon nad kterymi sedim ,mi otekaji nohy.
No dost bylo srandiček:), prostý půst jsi zkoušela na otok nohou ?
(Než vyzkoušíš celou koloidní Mendělejevovu tabulku prvků) ..
Taky někdy dlouho sedím a po 2.-3. dni o vodě byl od oteklých nohou pokoj.
Účinek dá se říct okamžitý ..
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Problem u me neni v sezeni na zidli,ale primo v miste nad kterym sedim.Takze tezko lze pustem ovlivnit to,jak proudi voda v podzemi. :wink:

Jako vedlejsi negativni ucinek uzivani koloidni stribra se u me osoby projevil pokles libida. :!: :roll: :(
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Maria

Příspěvek od cepheus »

Ale já nemluvil o vodě v podzemí vím co je geopatogenní zóna, tu půst opravdu neovlivní, ale neodpověděla jsi mi na otázku - zkoušela jsi alespoň 2-3 dny půstu a pozorovala co na to oteklé nohy ?
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Maria

Příspěvek od levandulka »

cepheus píše:ale neodpověděla jsi mi na otázku - zkoušela jsi alespoň 2-3 dny půstu a pozorovala co na to oteklé nohy ?
Mária má za sebou niekoľko pôstov nad 20 dní a veľa kratších. Na všetko asi pôsty nestačia.
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Maria

Příspěvek od levandulka »

Ahoj Mária, veľmi rada si čítam v tvojom denníčku. Je plný zaujmavých informácií a odkazov a páči sa mi tvoja chuť experimentovať a skúšať nové veci :)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Maria

Příspěvek od cepheus »

Levandulko díky za informaci, osobně moc rád neexperimentuju co se vlastního těla týče, (mám jen jedno zatím), rád jdu na jistotu a tou pro mě naopak půst je, i přesto že nevyřeší někdy vše hned na poprvé. :wink:
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Cephe:
jak psala Levandulka,pusty minejsou cizi.Ale toto neni problem tela,ale reakce tela na zonu.A nedeje se to jen me.

Levandulko:
experimentuju rada,jelikoz nikdy nevim co me muze pomoci a byti uzitecne.
A pokud to inspiruje i druhe,tak me to tesi :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Maria

Příspěvek od cepheus »

Ok, ok, nic jsem neřek .. :wink: přeju Ti ať se z toho dostaneš, ale pak je tedy příčina v zóně a odstraňovat příčinu potlačením symptomů (koloidy nebo čímkoli), hmmm .. to už se moc od těch mudrů potom moc nelišíme, no, nevím.
Nicméně Ti přeju ať uspěješ a hlavně se cítíš dobře. :) :wink:
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

KS neresim otoky nohou,ale zanet mocove trubice,ktera s geop.zonou nesouvisi a pricinu ma jinde(vim presne ,kde).
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Maria

Příspěvek od cepheus »

Maria píše:KS neresim otoky nohou,ale zanet mocove trubice,ktera s geop.zonou nesouvisi a pricinu ma jinde(vim presne ,kde).
Tak to Ti přeju, ale na ledviny a trubici nefungoval půst ?
To je jedna z elementárních věcí co půst srovná velice dobře.

Jinak jsi o pár řádků nahoře psala, že koloidním zlatem chceš
řešit ty zóny, proto jsem namítnul, že by bylo lepší odstranit
příčinu (zóny), než záplatovat následek. Ale kdo chce experimentovat .. :) :wink:
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Cephe to jsme si nerozumeli.
Jsou tu dve veci jednak zony,ktere mi zpusobuji,otoky asi do 3/4 nohou.
A druha vec,kdy zhruba od puberty me natyka prave lytko a ani pusty se to moc nezlepsilo. Jelikoz KZ cisti zily,tak jsem chtela vyzkouset,zda by bylo ucinne i na muj problem.
Chapu,ze si myslis,ze pustem dokazes vyresit vsechny "veci na svete",take jsem v te fazi byla,ale dnes vim,ze to tak neni. Je rada veci,se kterymi pomoci pustu nepohnes ani kdyby jsi se rozkrajel. A protoze chci svoje problemy opravdu resit,hledam zpusoby jak je vyresit.Neexperimentuju na sobe proto,ze bych od nudy nevedela co delat.

...............................................
Vcera mi pri vecerni davce Praziqu pekne "tvrdla" jatra a pobolivala,dcera opet zadne problemy. A jelikoz se to spojilo jeste s nejakymi strevnimi potizemi,tak jsem mela o zabavu postarano.Dnes si dam "pust" o cajich bez jidla. Dojednala jsem si navstevu u Jukla a vyzvednu si byliny na cisteni jater.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Maria

Příspěvek od cepheus »

Jo, nerozuměli, teď už rozumím. Přeju hodně štěstí, ať na to "pravé" kápneš a pomůže Ti to. :wink: Opatruj se ..
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Maria

Příspěvek od Marci »

Letos jsem poprve vyrobila a vyzkousela OPALOVACI SMES a musim rici,ze
jsem s ni velice spokojena. Puvodni recept znel do horkeho olivoveho oleje nasypat primerene mnozstvi nastrouhane mrkve a slit az bude karoten z mrkve v oleji rozpusten. Jako vhodnejsi mi prisel kokosovy tuk,ktery je pro telo vhodnejsi navic se prepaluje az pri vice stupnich nez olivac. Smes jsme pouzivali bez problemu na polednim palivem tureckem slunci a k zadnym popaleninam od slunka nedoslo.

Dalsi pozitivni zkusenost jsem ucinila s koloidnim stribrem.
Udelalo se me spatne zrejme ze spatne umyte zeleniny koupene v rychlem obcerstveni a slo to ze me posleze "horem dolem". Na vyprazdneny zaludek ,kdy zvraceni bylo neucinne,jsem pozila KS,pac krome MMS jsem nic jineho u sebe nemela a meli jsme pred sebou nekolik set km v buse.
Cca po 3/4 hodine se me udelalo jeste hur,ale kupodivu jsem lecos vyzvratila. Po te se me dost ulevilo.Mela jsem pocit jak kdyby KS zapusobilo jako magnet a vse spatne vybehlo ven.

Posledni den dovolene se me podarilo nastydnout, pac silenci chladili v MHD na 10 stupnu a venku bylo 40 ve stinu. Takze jsem to seredne odskakala paradnim zanetem prudusek.Nastesti uz doma v posteli.
Lecila jsem to KS + na bolest v krku jsem pouzivala turecky borovicovy med (na spicku lzicky medu a polykat,nezapijet) zatim nejlepsi med co jsem jedla.Kupodivu med,ktery v caji na me vubec nefunguje me vytahoval nerady jak z nosnich dutin,tak z krku a vse slo chvili po poziti snadno vykaslat (opet neco jako magnet).
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Odpovědět