Nyquis

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Nyquis

Příspěvek od Nyquis »

Reportaz jednoho tela
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Zkusenost: nepokoj ale taky zvedavost

Příspěvek od Nyquis »

Alternativni zivotni styl je moji soucasti od narozeni. Soucasti prostredi. Je to chaos, je to dest kterej me obklopuje kazdej vydech, kazdej okamzik... jako osud.

Alternativni moznosti jsou jako sad. Rozhodne nemusim jist ze vsech stromu.
Doma se jedlo ze stromu silenstvi, behalo se po sadu s ocima zavazanyma.
Moji rodice vystridali spoustu alternativnich uceni, jako modni kolekce, bez ukotveni. Byli manipulovani. Byli zmanipulovani. Byly tu uceni a ja pro ne nemela porozumeni. Kolem me byly sekty a ja jimi pohrdala. Okolo byli guru ktery sem nenavidela.

Mezi vama je hodne znalosti pro ktery se budu snazit najit pochopeni.
Sem vazne hrozne zvedava co novyho se tu naucim.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

And now something completely different...

Příspěvek od Nyquis »

A denicek je tu!

Koureni:Prestala sem s nim pred mesicem a hned nato si dala pust 4 dny. Lapala sem po dechu, dejchalo se fest zle. Napred sem mela prujem a zvracela zadrzovanou vodu. Bylo v ni cosi jako zelena rasova usazenina. Pak sly ven hleny, behem noci sem posmrkala co sem mela a 1 a pul toaletaku :wink: Potom prisel kasel. Byla sem unavena a siska se mi motala. Patej den uz nebyl pac prede mnou bylo vysetreni stitny zlazy. To byl muj prvni pust.

Hodne syrovyho jim kratsi dobu ale plne se na to soustredim od zacatku mesice. Zapisuju si do excelu co sem za den snedla, kolik a jak sem se ten den cejtila. Zrovna na to koukam. Prvni tejden mi byla zima velka. Ted chodim venku v zabkach a lidi si myslej ze sem blazen. Unavena sem ale porad. Tri dny sem ted spala 12,12 a 11 hodin. To je dobre, kdyz to telo potrebuje, at si odpocine. Taky se mi behem ty doby podarilo vykouzlit si subakutni zanet stitky kdyz sem po tejdnu ovoce snedla jidlo z raje chuti. Horecka byla jenom 2 dny, prvni den sem nejedla a pak vyzkousela co na to kokosovej tuk a cesnek. Prvni den se mi spatne mluvilo ale pak prislo velky odhlenovani. Krk prestal bolet asi 4 den. Telo zadrzelo hodne vody.

Koncem mesice by mel dojit angel juicer od pristrojeprozdravi.cz. Planovala sem stavit od zacatku listopadu. Dodavatel byl prej zavalenej zadostma. : )

Tak sem aspon objednala bedynku od freshbedynky.cz Znate dalsi dodavatele pro Prahu? Vim ze se dovazi jeste do Toulcova dvora.

Dal sem vymenila kohoutkovou vodu za destilku z lekarny. Jak se budu lip orientovat v destilatorech, chystam se poridit si ho domu.

Dal sla pryc veskera kosmetika a liceni od biodrogy po diora. Sbohem parabeny. A nastehovala se mi domu hauschka ze ktery mam mnohem lepsi pocit. Nechala sem si sundat umely nehty na rukou a nohou. Nehty uz po zbrouseni zesilily a nejsou tolik citlivy. Hygienicky pomucky vystridala natracare a osobni cistic, prasek a avivaz ecover. Jeste sem protlacila na zachod sonet. Skoda ze se doma klukum eko cistice nelibej, mne se nezdaj o nic min ucinny. Treba si to casem vyberou.

:!: Tak a ted alkalizovat, alkalizovat, alkalizovat :!:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Zkusenost: nepokoj ale taky zvedavost

Příspěvek od buc11 »

Nyquis píše:Alternativni zivotni styl je moji soucasti od narozeni. Soucasti prostredi. Je to chaos, je to dest kterej me obklopuje kazdej vydech, kazdej okamzik... jako osud.

Alternativni moznosti jsou jako sad. Rozhodne nemusim jist ze vsech stromu.
Doma se jedlo ze stromu silenstvi, behalo se po sadu s ocima zavazanyma.
Moji rodice vystridali spoustu alternativnich uceni, jako modni kolekce, bez ukotveni. Byli manipulovani. Byli zmanipulovani. Byly tu uceni a ja pro ne nemela porozumeni. Kolem me byly sekty a ja jimi pohrdala. Okolo byli guru ktery sem nenavidela.

Mezi vama je hodne znalosti pro ktery se budu snazit najit pochopeni.
Sem vazne hrozne zvedava co novyho se tu naucim.
to je zajímavé
a ať žijí začátky
nové přichází stále i pro "nás" služebně starší
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Zkusenost: nepokoj ale taky zvedavost

Příspěvek od awa »

buc11 píše: to je zajímavé a ať žijí začátky nové přichází stále i pro "nás" služebně starší
Každý den,každý okamžik...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nyquis

Příspěvek od Renáta »

Nyquis, vďaka za pekné, ducha povznášajúce slová. Bodli mi práve dnes, keď dumám, z ktorej strany začať riešiť chaos - sťahujeme kancelárie. Tak si vravím, ó, aká radosť, ó, aká príležitosť zbaviť sa starého, oprášiť knihy a cítiť sa zasa trochu lepšie, keď človek povyhadzuje nepotrebné.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Nyquis

Příspěvek od kveta »

nyquis, zajimavy, pokracuj.

reni, taky mam rada ten pocit, kdyz se zbavim veci, ktery se nepouzivaji a jen skladujou, a i toho prachu. :D
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Re: Nyquis

Příspěvek od Nyquis »

Sobota 1. colonhydroterapie
Byla sem v Laznich Cherubin cherubin.cz u pani Ivany. 6 vyplachu a laktobacily 4850.
Rikala, ze by se během terapie nemely jist banany, jablka a hrusky, cibuloviny, zeli, lusteniny a doporucila citrusy, rajcata, cukety, repa, mrkev, varenou zeleninu, ryzi a brambory. Sem rada ze to rekla, zrovna sem mela doma banany, jablka, hrusky, kiwi a cinsky zeli.

Prostredi je prijemny, jenom me mrzi ze z lehatka není videt odvadeci trubice. Napred prisel mirnej tok, kterej byl stezi citit. Pak se zacal pridavat tlak. Na zacatku sem mela strach jestli trubice nevypadne a když se mi zdalo ze musí kazdou chvilku vyletet ven a ja se pekne poseru doslo mi ze je dobra chvile zacit hlasit „Vypustit“. Nebylo to neprijemny jak sem cetla v tematu. Není to zadny drama.

Ivana mi hlasila ze odchazeji plisne a hodne odpadu, ze plisne vypadaji jako vodni rasy. A ze sem na svůj vek docela zanesena. Povedela mi ze se dnes dostaneme za druhej zahyb to znamena do 1/5 tlustyho streva. Zda se ji ze mivam zacpy.

Prej provadi radsi vic vyplachu aby se ze sten dostal jakejsi pisek kterej odchazi az pozdeji. Ma zkusenost ze vic zaneseni nez vsezravci sou vegetariani a ještě vic vegani, dal byla pani co bastila stromovou kuru. Rekla ze je nezbytny dodavat laktobacily v tabletach abych si osklive nezhumtovala traveni. Brat během a 6 dni po ukonceni. Povedela ze klistyry nejsou dostatecny protože vycisti jenom malou cast streva.

Pak sem se dovyprazdnila na zachode, cesta domu bez problemu, i další vyprazdnovani ok. Doporucuje pit 3 l vody denne, nahrazuju to vetsim mnozstvim citrusu.
http://www.cordeus.cz/pdf/info%20hydrocolon1.pdf

Pondeli 1. manualni lymfodrenaz
V našem prizemi a sklepich je masersky centrum kde ji provadi fyzioterapeutka, trva 1,5 hodiny a stoji 700. Cely telo se promasiruje jemnym tlakem aby lymfa odnesla odpady do usti po levy strane krku. Lymfa je podobne rozvetvena jako cevni systém ale nemá obdobnou pumpu, pohybem tela proudi a odnasi pres uzliny odpady metabolismu. Snadno sme si popovidaly a krasne sem si odpocinula. Doporucuje 6 navstev během 2 tydnu pak 3x1 tydne a dal 1 mesicne, pit 2,5 l vody.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Lymfodrenaz

Příspěvek od Nyquis »

Tak dneska sem byla na druhy lymfodrenazi a reflexni terapii patere s mobilizaci a protazenim. Zada sou prej v dost slusny kondici. Bylo to uzasny, perfektni uvolneni. Pri protahovani sem si pripadala jako nemohouci decko. Dozvedela sem se, ze lymfa usti do zilniho systemu a prochazi ledvinama do mocovyho ustroji.

Taky sem objevila slusnou pedikerku v salon-boswellia.cz. Rekla mi ze mam vysokej nart a proto vetsinu tlaku pri chuzi na spicku nohy, kladivkovy prsty a levej palec se staci a poslala me do jednoho centra kde delaj vlozky do bot na miru plantogramem. Taky mi odstrihala strany nehtu ktery prej zacinaj zarustat. To bylo neprijemny. Dal dela reflexni terapii nohou, nemuzu posoudit kvalitu, libilo se mi to. Taky sem na zbrouseny nehty rukou vyzkousela p-shine, prej sou na tom jeste mizerne. Zavadnost/nezavadnost p-shine me velice zajima.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Nyquis

Příspěvek od mira »

Zdrávas!
To jsem dvanácterák, plísně, řasy, jak ve staré kanalizaci. :shock: :mrgreen:
Nedělám si iluze, že jsem na tom lépe.
Že by měl vegan horší stav střev, než všehokonzument se mi nějak
nezdá pravděpodobné, při dostatku vlákniny.
Není to účelová mystifikace :?:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Re: Colonhydroterapie a lymfodrenaz

Příspěvek od Nyquis »

Streda 2. colonhydroterapie
Dneska to bylo mnohem prijemnejsi nez minule kdy byly ve strevech i plyny. Za odstranenou stolici muze bejt plynova kapsa a ta pri vhaneni vody tlaci a trosku to boli nez je plyn vytlacenej ven.
Ivana se zase divila kolik vychazi plisni a prohodila ze musim mit imunitu na nule. A ze mi nanosy zuzujou strevni pruchodnost. Dostaly sme se do tretiny streva k nadledvinkam. http://www.gewo.cz/health/2brain.htm
http://www.esoterika.cz/zobrazimg.php?id=2102
To jsem dvanácterák, plísně, řasy, jak ve staré kanalizaci. :shock: :mrgreen:
Nedělám si iluze, že jsem na tom lépe.
Že by měl vegan horší stav střev, než všehokonzument se mi nějak
nezdá pravděpodobné, při dostatku vlákniny.
Není to účelová mystifikace :?:
Mystifikace se nekona, je to starsi sestra ktera uz videla vsechno. Je to prozaicky - Ivana je o tom presvedcena. Zkratka ma na stravovani nazor jinej. Vlaknina prospiva, ale jeji premira skodi. Rika ze je to kvuli rostlinny bilkovine ktera je hur stravitelna nez zivocisna. Ze se ji pak streva naopak zanasej a hrozej zacpy. Asi takhle:
-To je hruza, co jite?
-Hodne ovoce a zeleniny.
-Ehm ehm
-Driv ne, az posledni dobou.
-Takze rano kaficko?
-To ne.
-Tak caj, jasne a co k tomu? Nejlepsi je zacit rano bilkovinou.
-A co treba japko?
-To ne, to sou ty co si daj poranu pomerancovej dzus, pak vznikne v zaludku spousta kyselinovejch stav ktery drazdej streva. To sou ty lidi co pijou vino a k tomu si daj japko. Protoze pak se zaludek obali tema stavama a alkohol se vstrebava pomaleji.
-Ja slysela ze je dobry jist k tomu syr ze se potom zaludek obali tukem.
-To nevim co ste slysela. Syr. Lepsi je jist maso, telo zivocisny bilkoviny potrebuje. Takze si rano misto toho jablka dejte radsi tous s maslem, nejakou sunku. Nebo topinku treba s marmeladou. A kdyz bude ta marmelada ovocna tak nakonec neni to ovoce potreba ze jo.
-No to je fakt.

3. lymfodrenaz
Zase sem ji dvakrat v prubehu masaze utekla na zachod, pusobi to dobre.
............................
Tak mame 5. den pokusne na citrusech. Situace stabilni - nemocnej vzhled, kruhy pod ocima, plet dal krajne zanesena, z prace sem odesla driv - prilisna unava. O ta nevedomost kdy clovek nerozumi tomu jestli si tim skodi a do jaky miry...
............................
Mam radost ze mi prisla knizka Zazracna detoxikace - Robert Morse
... a kosik : ) Nebude se mi ovoce valet po polickach
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nyquis

Příspěvek od Fuujin »

toust s máslem a šunkou, nebo tominka s marmeládou.. To je fakt zajímavá rada, asi chce, aby si ji navštěvovala pravidelně
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Nyquis

Příspěvek od bstrd »

Fuujin píše:toust s máslem a šunkou, nebo tominka s marmeládou.. To je fakt zajímavá rada, asi chce, aby si ji navštěvovala pravidelně
-treba mysliet na buducnost, keby si po vypucovani criev tieto vsetci udrzovali ciste, tak moze zabalit biznis :mrgreen: ale najskor tomu ozaj veri, rovnako ako vacsina ludi :(
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Nyquis

Příspěvek od mira »

Kdo začíná ráno bílkovinou, začne ho pěkně bolet břicho už po ránu.
Očekávám velkou zásilku mořských řas a ty, ač na bílkoviny bohaté,
by snad mohly být únosné, zkusím je posnídat, co to provede.
Kdysi jsem snídal, po vzoru kulturních turistů několik bílků a oves,
ale dobře mi z toho nebylo.
Ani zahájit den 5 dkg semínek mi neosvědčilo.
Mám dojem, že realizátorka procedůry může ze své pozice tvrdit
ledacos a že tak i činí.
Že je z rostlinné stravy víc balastu je jasné, ale zase se to nevleče,
pokud není střevo zlenivělé, nebo málo vody, tak dlouho k východu.
Živočišné bílkoviny, co se člověka týče, potřebuje jen kojenec, jak
praví T.Husák a to je odborník statistický a z praxe vzešlý rovněž.
Absolvovat výše popisované považuji za heroické a skláním se hluboce
k rodné hroudě.
Je-li pravda mnohé vyšlé z mluvidel té vykonavatelky práva útrpného, mám
chuť pozřít svého kulicha.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nyquis

Příspěvek od Panda »

Tipoval bych že paní hlásala uvedené odbornosti (Proboha co jíte?) z vedlejší místnosti s nohama na stole a s rozloženýma novinama, aniž se na produkty podívala. :-) Je třeba udržovat klientelu aby lidi věděli že stojí za to tam chodit. Protože - nechápu jak by mohla poznat plísně v té směsi co vytéká. Při klystýrech i šance vycházejí různé dosud nestrávené části potravy, záleží na stravě předešlého dne, a ty vypadají všelijak. Žádná jednolitá kašovitá hmota s viditelnými kousky plísní a strupovitých usazenin. Na to by byla potřebná opravdu velká fantazie.

Omlouvám se Nyquis za zpochybňování. ;-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Nyquis

Příspěvek od buc11 »

Panda píše:Tipoval bych že paní hlásala uvedené odbornosti (Proboha co jíte?) z vedlejší místnosti s nohama na stole a s rozloženýma novinama, aniž se na produkty podívala. :-) Je třeba udržovat klientelu aby lidi věděli že stojí za to tam chodit. Protože - nechápu jak by mohla poznat plísně v té směsi co vytéká. Při klystýrech i šance vycházejí různé dosud nestrávené části potravy, záleží na stravě předešlého dne, a ty vypadají všelijak. Žádná jednolitá kašovitá hmota s viditelnými kousky plísní a strupovitých usazenin. Na to by byla potřebná opravdu velká fantazie.

Omlouvám se Nyquis za zpochybňování. ;-)
já se rači ani nevyjádřím
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Colonhydroterapie

Příspěvek od Nyquis »

Patek 3. colonhydroterapie
Dneska to krasne uteklo, za chvili byl konec. Nebylo mi zaroven vedro i zima a nezpotila sem se. Plisne uz sou evergreen, zas tam byly. Skoda ze tam nevidim. Jiste je ze neco odchazi, protoze to citim a jiste je, ze pani kouka na hovinka kazdej den. Co by z toho mela? Uz to mam zaplaceny dopredu. Ja ji to verim. Nazor na spravnou vyzivu je neco jinyho.

A ted si zajedu pro brusinky, blizi se zanet mocovejch cest.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Nyquis

Příspěvek od Xion »

Nyquis, moc diky za ten clanok o druhem mozgu. Uz som cital zname cinske prislovie, kto nema v poriadku crevo, nemoze mat v poriadku ani psychiku, a ten clanok mi toto prislovie ozrejmil v trochu odbornejsom ponati.
Na zamyslenie ale je, naco je cela tato moderna masineria, ked uz tisice rokov dozadu ludia vedeli podstatne veci pre zivot, a iba znovu objavuje to, co sa uz davno vedelo.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nyquis

Příspěvek od epony »

ahoj nyquis, páči sa mi tvoj štýl písania, len tak dalej :wink: colohydroterapiu sa chystam taktiež podstupiť, hadam najbližšie obdobie..
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

.

Příspěvek od Nyquis »

.
Naposledy upravil(a) Nyquis dne stř pro 02, 2009 15:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Z klobouku kouzelnika Pokustona

Příspěvek od Nyquis »

Sankhapraksalana
Jak se vari sanka? Vzala sem hrnec, vhodila na pul rozkrojenou mrkev a brambor, povarila 4 litry vody, okorenila 3 polevkovejma lzicema nerafinovany soli. Hrnickem nabirala a popijela -
1) 1/2 3dl hrnku a cviky v rychlym sledu
2) 1/2 a kazdej cvik dvakrat v rychlym sledu
3) stridat bod 1 a 2 :)
Pri ctvrtym cviku me tlak na zaludek vyzyval vymluvit se z toho na wc.
Pak sem pokracovala.
Soustredila sem se hlavne na vytahovani u 1. cviku.
Hlava se tocila, ale jinak ok.
Taky moje akty na zachode probudily spolubydlu takze mam tuseni co se o mne proklepne v kruhu az tam nebudu. Ne ne nic mne neni, ja tady jenom delam takovej pokus. / Vcera me vzbudily naky zvuky - asi v pul ctvrty rano ne - nekdo blil na hajzlu a byla tam ... prej / Ja zkousim takovej druh procistovani tela, jenom cvicis a pijes vodu se soli, je to fakt uzitecny / Fakt divny kamo...
http://www.oslikuv.net/skola/cl020.htm
http://zivotni-energie.cz/sankhapraksal ... isara.html

Tak zase priste, znova. Ted vypneme vas, at neboli nas hlova.
Mnap mnap... mame spalenej jazyk, sme dezinfikovany soli, v tropech bychom se ted kazili mnohem pomaleji... deme spat.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nyquis

Příspěvek od Panda »

Nyquis přiznej se že jsi pila!!! :lol:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Nyquis

Příspěvek od buc11 »

Panda píše:Nyquis přiznej se že jsi pila!!! :lol:
a nejlíp na lačno
a asi vůbec nečetla ten návod, o vaření mrkvi, búčku a rychlým sledu tam nic není,
a má se vypit 6 sklenic
pro mě je nejdůležitější ten 4.cvik
a moje 80tiletá babička to zvládla už 2x
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Nyquis

Příspěvek od jans »

buc11 píše:
Panda píše:Nyquis přiznej se že jsi pila!!! :lol:
a nejlíp na lačno
a asi vůbec nečetla ten návod, o vaření mrkvi, búčku a rychlým sledu tam nic není,
a má se vypit 6 sklenic
pro mě je nejdůležitější ten 4.cvik
a moje 80tiletá babička to zvládla už 2x
no, je tam napsaný:
1. Vypijte sklenici teplé slané vody (o teplotě polévky připravené k jídlu).
2. Ihned potom proveďte předepsané cviky.

což lze brát, jako rychlý sled
ale taky je tam napsaný teplotě polévky, takže rozhodně ne chuti polévky
do 80ti to určo natrénuje, každej pokus se počítá
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nyquis

Příspěvek od Panda »

jans píše:...ale taky je tam napsaný teplotě polévky, takže rozhodně ne chuti polévky...
Ale další přídavky se nikde nevylučují, někde dokonce doporučují dochucení, takže nevím proč by si tam nemohla přidat mrkev a brambor jestli jí to vyhovovalo. Proplachovací účel to zjevně splnilo. ... aha když čtu znovu tak vlastně z toho není jisté zda byl konec úspěšný.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Re: Nyquis

Příspěvek od Nyquis »

(Nekde sem to s tou mrkvi a bramborem cetla ve vlaknu.) Vsak tam je psano ze by mel jeden cvik zabrat 10 sekund. Prosim vas jakej je teda spravnej postup?
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Nyquis

Příspěvek od bstrd »

-
Nyquis píše: Prosim vas jakej je teda spravnej postup?
-tepla slana voda, pijem, cvicim, beham na zachod, ked sa nechce spustit, pomozem klystirom.
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nyquis

Příspěvek od Panda »

Nyquis píše:(Nekde sem to s tou mrkvi a bramborem cetla ve vlaknu.) Vsak tam je psano ze by mel jeden cvik zabrat 10 sekund. Prosim vas jakej je teda spravnej postup?
Návod je zde: http://zivotni-energie.cz/sankhapraksal ... isara.html, šance je věnované i vlákno viewtopic.php?f=3&t=983

bstrd doporučuje sice klystýr, já spíš myslím že při neúspěchu je třeba pokračovat v pomalém pití a cvičení a spíš nespěchat, ono to chce čas než zapůsobí.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Nyquis

Příspěvek od buc11 »

Nyquis píše:(Nekde sem to s tou mrkvi a bramborem cetla ve vlaknu.) Vsak tam je psano ze by mel jeden cvik zabrat 10 sekund. Prosim vas jakej je teda spravnej postup?
chce to trpělivost(chvílu to trvá než se to protlačí, zvlášť dyž to tělo nezná a dělá poprvé) a být v klidu, jak správně a vtipně to rozvádíš, maximálně se nasolíš, což jednorázově pro nás nic neznamená
Nejdůležitější pro začátečníka (i pokročilého) jest prázdný trakt, tedy nejlíp po jedničce
pak to chce se obávám minimálně 6 sklenic( tedy až 2 litry, spíš i víc) a cviky se zaměřením na kvalitu než rychlost
já si pomáhám po té se třeba válením po balonu, popř. podpořit tím klystýrkem
po otevření sifonu už dojíždím minerálkou
nejlepší tedy nejpříjemnější (trošku dražší) je to ale s burčákem
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

... a na ceste

Příspěvek od Nyquis »

Vitejte pri zacatku pustu!

Neb je tu smeti ktery je treba vysmycit.

Tak sem zjistila proc se muj cyklus zblaznil sou to jakysi delozni polypy, ktery nemusej bejt ohrozujici jak se muze zdat. Chvala googlu a hanba skouposti lekaru. Uvidim co rekne vysetreni asi za 3 tejdny.

Co me ale vystrasilo je ze ve mne rostou dalsi nevitany utvary. Dalsi po benignim bordelu v uzlu na stitny zlaze, kterej se narozdil muze probudit ale taky nemusi. Kazdopadne zahadne roste a proto mi chteji vyndat polovinu zlazy coz se mi nelibi. Nemela bych se stavet do role lega, ze kteryho se uloupne dalsi kosticka ale igracci maji porad funkci hriste a pribytek(ano igracci se rika tem pandulackum). Mozna je to bezny zato ne normalni reseni.

Nepodelila sem se s vama o dalsi zazitkovy vcetne nechutny podrobnosti z colonhydroterapie:
Nakonec sem byla na 7 navstevach a sem z toho nadsena. Rapidne poklesla unava a pocit z toho mam skvelej. Jako i z lymfatickejch masazi. Ted sem lecila jistou infekcni chorobu a dobry vylucovani skodlivin mi bylo velmi k uzitku.

Medova masaz
Je jina nez predstavy o ni. Nejdriv me maserka varovala a rekla ze mi muze udelat nejakou jinou : ) Potom mi podel patere rozlila hrejivej med coz bylo uchvatne orgasmicky prijemny. A dal se snazi med napenit rika se tomu kompresni pohyby, med se rozprostre po zadech a je cim dal tim lepivejsi a prilnavejsi stane se lepidlem, stane se depilacnim voskem prave takovej je to pocit, potom pokozka znecitlivy takze se bolet tisi. Po 15 minutach se med smyje a dvakrat se jeste opakuje. Nakonci je to uz nudny ale behem toho byla urcite moje pozornost vybicovana kvuli neprijemnejm pocitum. Med prej zeseda jako dukaz skodlivin vystupujicich z podkozi, zblizka domnelejch miriad kolem patere cehosi cistivsihose coz je mimo moje vzdelani a konzumni nabozenstvi.
Nevim proc ale na zada sem si nevidela takze nemam primy zprvoocni dukaz.
Neni to vhodny pro kluky s chlupatejma zadama. A chce to drzet se po masazi - a dalsi den se na nich neskrabat. No kazdopadne sem mela dobrej pocit z toho ze sem pro sebe neco udelala a za dva tejdny prisla zas a klidne tomu vlozim svoji duveru. Nakonec se nechaj na zadech kolecka okurky na zklidneni.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Pust

Příspěvek od Nyquis »

Tak sem se zasadila ze to bude 10 dni ode dneska. Zjistila sem ze na hory jedu uz 9. To mi uniklo. Nevedela sem kdy ten termin je. Kamaradi si o me budou delat starost jak je nebezpecny nejist a muze na me prijit slabsi fyzicka. Proto je pokracovani na snehu zatim otevreny. Zalezi jak si to prosadim, jak jim to predlozim a jak se budu cejtit. Uz ted mam velkou radost ze sem se rozhodla.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Pust a kontraindikace

Příspěvek od Nyquis »

To. bylo. strasny!

Prostredi bylo ze sna, vidis vsechny vrcholky a jejich dalky krasnejsi nez sis predstavoval, vitr chutna a kocirujes svy odhodlani k rychlosti, moc pekny to bylo ale neuzila sem si to.
Takze tohle je 5 den a ja sem vylezla ze zirani. Je to desne prima, je spousta moznosti v zirani. Zirat z postele do myslenek o fantasmagornich predstavach. Zirat ze zidle. Zirat u okna, zirat na kaleidoskop predmetu ve ctyrech hvezdach rohu pokoje.
A kdyz uz mi zase svalnati to zlomeny srdicko, mohla bych si dat ten pust jak sem zamyslela.
...takze revival...

Jak probehl pust
Takze probehlo 5 dni mam z toho radost, pamatuju se ze mi byla zima a snih na jazyku a ze neprisly podstatny obtize. Potom na horach sem byla mimozemstanem pro ovocny snidane, zeleninovy obdy a vegansky vecere. Beru to jako schudnej kompromis vedle okolniho navyku dat si k obedu cinskou polivku s krajenym lovecakem, syrem a vajickem zapitou pivem a kafem a dokorenenou trema cigama. At si kazdej ji treba hrebiky hriste svepravnosti je vybaveny magii roztodivnosti.
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Nyquis

Příspěvek od jans »

gratuluji k půstu, 5 dní je už docela výkon :)
teď hlavně nepokazit návratovku, mimozemšťany časem okolí přestane řešit :)
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Jans

Příspěvek od Nyquis »

Diky Johny

(Vdecne vidim ze bych mela historii zosnovat:
- 5 dni pustu
- hory
- cas prddelani 5 dni
- odednes cas kdovicodelani s pustem

Psani miluju i kdyz se v nem nesvedu vyjadrovat srozumitelne hlavne v souslednosti)
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Nyquis

Příspěvek od jans »

aha, tak už to chápu, jak to bylo
piš klidně dál a souslednost pak dovysvětlíš :)
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

B.I.R.M. - Dulcamara

Příspěvek od Nyquis »

Dulcamara – je rostlina která roste v nekterych equadorskych oblastech, extract z nej B.I.R.M. se uziva jako antivirotikum, prostredek k lecbe hormonalnich nemoci, rakoviny... Co o nem vite? A jak ho sehnat v Cechach?
(ecuabirm.com)
----
Vyzkousela jsem, dvakrat denne lzice. Dovezl mi ji nekdo z Ekvadoru a ordinuje ji predne pri rakovine ale i jinych onemocnenich s referenci zazracneho vseleku vcetne upravy poskozeni dna, zkratka pod reklamou zive vody. Nezaznamenala jsem rozdil. A hledejte rozdil, kdyz konzumujete vyborne jihoamericke ovoce, v souvislosti s lekem. Jak urcit prospech? Jen si rikate 'Je mi jako obycejne ale co kdyby to bez ni bylo horsi'. Uzivate Dulcamaru dlouhodobe? Mate s ni zkusenost?
Naposledy upravil(a) Nyquis dne čtv čer 30, 2011 21:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Kanadska krevnice Sanguinaria canadensis

Příspěvek od Nyquis »

Kde bych mohla sehnat semena?
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Enema a kava

Příspěvek od Nyquis »

Byla jsem v Peru a uz jsem zpet. Vsimla jsem si jedne zvlastnosti.
Jak si muzete predstavit pokud piji neprevarovanou vodu v miste kde mistni vodu prevaruji drive nebo pozdeji se dostavi prujem. A vsimla jsem si ze po kave, ktera prisla v dobe stravovani se jen ovocem, me presel. Spojuji si neco co spolu nesouvisi nebo jak to pusobi?

Take me tam zastihla teplota. Vse v poradku a asi po mesici najednou ctyricitky ktere polezely jen chvilku. Tak hlavne ze to brzy preslo. (Dokonce jsem pracovala nebylo na vyber.)
Naposledy upravil(a) Nyquis dne čtv čer 30, 2011 21:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Nyquis

Příspěvek od Sweetie »

a v peru za praci ci studiem? poznatky?
mohla bys jasneji formulovat otazku? nerozumim jestli jsi pila prevarenou nebo ne, kdy to kafe, jestli jis syrovou stravu atd. vyjadri se presneji o co ti jde. :)
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Re: Nyquis

Příspěvek od Nyquis »

Pila jsem neprevarovanou. Jen obcas. Nebylo potreba pit moc vody vetsina tekutin pochazela z ovoce. Potom uz jsem nevedela jak prujem zastavit byla mi zima a pila jsem kavu. A byl smitec. Nevim jestli si to mam spojovat nebo to preslo samovolne. Kazdopadne je to zajimava myslenka, kocirovat prujem kavou. Zajima me jestli mylna.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Nyquis

Příspěvek od Sweetie »

asi bych to kafe brala jako urychlovac, ze zakoncil cisteni tim prujmem, treba ja kdyz se napiju kafe tak vim ze me to stopro prozene.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Peru

Příspěvek od Nyquis »

Poznatku nejake prisly. Bydlela jsem Lime, v rodine (stredni tridy) tak byla moznost nahlednout do mistnich zvyklosti.

Lima je velke mesto, muze tam zit mezi osmi az deseti miliony lidi a neustale roste jak se lide z venkova stehuji za praci. Polovina z nich zije velmi chude a je to pocit jako vratit se o neco v case. Stare vozy, stara moda.

Mesto lezi pri oceanu a ten spolu s hustou dopravou a prasnosti ovlivnuje mestske ovzdusi a pocasi. Nez jsem tam odjela nefungovaly mi doma vafky a spala jsem v bunde, kdyz jsem prijela byla venkovni teplota 20 ale byla jsem promrzla jakoby zevnitr a spala jsem pro zmenu stale v bunde asi 10dni nez si telo navyklo.

Ocean je sedy, nebe je sede, kolem mesta poustni bezbarva krajina v blede hnede a malo rostlin. To neznamena ze ve meste nejsou parky. Neustale napoustene vodou se stromy, keri a kaktusy kazdym jinym + nejaka ta svata panna (vetsina peruancu je vericich) a budka s hlidacem. Hlidac je v nekterych ctvrtich jako je San Borja na kazdem rohu. Domy nekdy s vysokymi zdmi a elektrickym ohradim ktere neprijemne huci. Obchudky s prodejem pres mrize. Zajimava je voda v pristavu Callao kde ma tyrkysove mlecnou barvu. Odtud se da vyjet take na ostrov s tisici lachtanu lvich a na jih od mesta lezi ptaci ostrovy. Pelikani v pristavu jsou prekvapive hnedosedi jako vse kolem.

Prvni co jsem slysela bylo varovani o pohybu v nekterych ctvrtich a zvlastne na ovocnem trhu a v cinske ctvrti kde je ctvrt trhu kde nakoupite vsechno od automobilovych soucastek pres hudebni nastroje po obleceni, zkratka cokoli pres cenu dohodou. Nic zleho me nepotkalo ani kdyz jsem se v noci ztratila na mistech jako je Victoria se spatnou povesti, kde jsou ve 3 rano z nejakeho duvodu skupinky kluku na rozich. Nebo pomotala autobusy a projezdila noci po predmestich.

Nejvetsi minorita je japonska. Oblibene jsou 'asijske' restaurace Chifa, kde je jidlo stejne vzdalene od asijske kuchyne jako u nas ale zas jinym smerem. Alespon mne brambory a vejce k asijske kuchyni nepasuji.

Zdalo se mi ze malokdo umi dobre anglicky. Umet se domluvit spanelsky je velke plus.

Rodina byla velmi rozvetvena a napriklad oslava cisi sestrenice se promenila ve slavnostni family reunion s bufetem, cisniky, prkenym predstavovanim kazdemu, vyroletovanymi usmevy, princeznovskymi saty a diskotekou. Zda se ze rodina je v zebricku hodnot na prvnim miste. Rodice pracovali od rana do vecera. Asi proto meli sluzebnou coz pro me byla nova zkusenost. Pripadalo mi to jako koupit si cloveka, ktery se cely den nezastavi, mzdu dostava minimalni a volno ma v nedeli dopoledne.

Pro ted koncim, rano jedu do Varu.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Nyquis

Příspěvek od Sweetie »

moc pekna a zajimava reportaz , dik za ni. a tesim se na pokracovani, snad dopises :)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Peru

Příspěvek od Pavluska »

Nyquis píše: Asi proto meli sluzebnou coz pro me byla nova zkusenost. Pripadalo mi to jako koupit si cloveka, ktery se cely den nezastavi, mzdu dostava minimalni a volno ma v nedeli dopoledne.
taky to citim vselijak. Clovek na to musi mit povahu byt sluzkou... ja znala takove co jeste to malicke volno vyplnily navstevou kostela a tak stale dokola. Zblaznila bych se. :(

Vitej zpet. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Nyquis

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše:asi bych to kafe brala jako urychlovac, ze zakoncil cisteni tim prujmem, treba ja kdyz se napiju kafe tak vim ze me to stopro prozene.
taky taky... na druhou stranu slaboucke kafe zaludek uklidni.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Nyquis

Příspěvek od Fiona »

Byt sluzkou ve tretim svete, kde jsou mnohem vetsi rozdily ve spolecenskych vrstvach, musi byt jako zkusenost ohromna devize :) Vsak si vzpomen na Milarepu, nebo na Dana Millmana. Muj muz, kdyz je tazan proc dela takovou praci se svym vzdelanim, odpovida ze jednou bude prezidentem, ale kazdy kdo chce byt kralem se musi nejdriv naucit slouzit 8) Asi to nebylo tak prijemne jako prochazka na Machu Picchu, ale pmn jeden z nejlepsich urychlovacu osobniho rustu jake existuji. S kafem ti neporadim, ja jsem zastance neb ho mam rada, s tim ze jako vsecko, dobry sluha, spatny pan.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Nyquis

Příspěvek od Jindra »

Zajímavé čtení o Peru, Nyquis, díky za Tvé psaní :)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Nyquis

Příspěvek od kveta »

nyquis, klobouk dolů, já bych na takovém místě dlouho nevydržela, nemám na mysli práci ale prostředí..
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Vitamin B 17

Příspěvek od Nyquis »

Překvapilo mě že jsem na stránkách nenašla jediný odkaz na meruňková jádra nebo vitamín b 17 přestože je nabízí lifefood.

Slyšeli jste o Edwardu Griffinovi? Natočil film World without cancer - The story of vitamin B 17 (1973)
a stáhnete ho na (torrent):
http://isohunt.com/torrents/?ihq=griffi ... out+cancer

Kde řekl že podle jeho výzkumu je rakovina zaviněna nedostatkem vitaminu b 17.

Máte někdo zkušenost s léčbou rakoviny B 17?
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Nyquis

Příspěvek od 2olfess »

No, já jenom vím, že to byl původně objev am. senzibila Edgara Cayceho a věda to jenom potvrdila a přišla na to proč. V současné době se to jako hlavní léčba snad nepoužívá, ale jako doplňková k různým protokolům, ano.
Odpovědět