Nyquis

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Re: Nyquis

Příspěvek od Nyquis »

Ahoj po dlouhé době. Chtěla bych uvést, že se mi vysušil opar na rtu již druhý den po zbaštění para ořechů a kakaa, třeba se to někomu bude hodit.
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

VEG 1 vitaminovy preparat, B 12

Příspěvek od Nyquis »

Prosím nevíte kde se dá v Praze v kamenné prodejně zakoupit VEG 1? Šla jsem do deseti lékáren a dvou zdravých výživ ale VEG 1 neměli.

V lékárnách mají B 12 od Nature Bounty pokud chcete. Říkala jsem si že pokud mi chybí B 12, protože pár let nejím maso, jíst želatinové tabletky by byl vhodný nástroj, chci-li být absurdní.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: VEG 1 vitaminovy preparat, B 12

Příspěvek od Jindra »

Nyquis píše:Říkala jsem si že pokud mi chybí B 12, protože pár let nejím maso, jíst želatinové tabletky by byl vhodný nástroj, chci-li být absurdní.
hmmm... kamarád nejí maso pětadvacet roků, bédvanáctku taky ne... jaktože je živ a zdráv??
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
ravima
Příspěvky: 449
Registrován: pon dub 11, 2011 20:53

Re: VEG 1 vitaminovy preparat, B 12

Příspěvek od ravima »

Jindra píše:
Nyquis píše:Říkala jsem si že pokud mi chybí B 12, protože pár let nejím maso, jíst želatinové tabletky by byl vhodný nástroj, chci-li být absurdní.
hmmm... kamarád nejí maso pětadvacet roků, bédvanáctku taky ne... jaktože je živ a zdráv??
Kamarád je důsledný vegan? Žádné maso, mléko, vejce, 25 let?
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: VEG 1 vitaminovy preparat, B 12

Příspěvek od Jindra »

ravima píše:Kamarád je důsledný vegan? Žádné maso, mléko, vejce, 25 let?
jednoznačně se přiznám, že ruku do ohně za to nedám, nejsem s ním 24 hodin denně. maso nejí, mléko sem tam něco ano (kysaného!) a vajíčka - netuším, ale moc dobře zná jejich hlenutvornost, tak vajíčka nejspíš taky nic.

Ale ještě mám druhého, ten teda zaručeně nic z toho, ani ždibet (až ho obdivuju), ale zatím jen po dobu dvou roků, ten začal s vita nedávno. Skorošedesátník ve velmi dobrém stavu.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: VEG 1 vitaminovy preparat, B 12

Příspěvek od rudo »

Jindra píše:
ravima píše:Kamarád je důsledný vegan? Žádné maso, mléko, vejce, 25 let?
jednoznačně se přiznám, že ruku do ohně za to nedám, nejsem s ním 24 hodin denně. maso nejí, mléko sem tam něco ano (kysaného!) a vajíčka - netuším, ale moc dobře zná jejich hlenutvornost, tak vajíčka nejspíš taky nic.

Ale ještě mám druhého, ten teda zaručeně nic z toho, ani ždibet (až ho obdivuju), ale zatím jen po dobu dvou roků, ten začal s vita nedávno. Skorošedesátník ve velmi dobrém stavu.
odkial je teoria hlenotvornosti vajec ?

asi zacnem novu temu aj na toto

inak ak sme striiktni ohladom neprijimania nicoho zivocisneho, treba vylucit aj mnohe sexualne praktiky
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: VEG 1 vitaminovy preparat, B 12

Příspěvek od Jindra »

rudo píše:odkial je teoria hlenotvornosti vajec?
inak ak sme striiktni ohladom neprijimania nicoho zivocisneho, treba vylucit aj mnohe sexualne praktiky
o vejcích jsem četl v tolika knihách, že tomu věřím, nepřemýšlím. ale mohl bych testnout a bylo by jasněji
s tím vylučováním praktik to já osobně nebudu přehánět, urinoterapie se nevzdám :D
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
fit
Příspěvky: 50
Registrován: ned čer 24, 2012 20:54

Re: Nyquis

Příspěvek od fit »

B12 dostávám do sebe v chlorelle - každý den, občas uzený losos za studena nebo tatarák z čertsvého.
Pak kombu, hidžiki - mořské řasy. :D
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Dzusy - uchovavani

Příspěvek od Nyquis »

Chci se zas trochu zrenovovat a koketuji s dzusy. Prvni tyden pul az litr, druhy litr az litr a pul k beznemu jidlu - sla jsem na to pomaleji. Jak rekl ten dedecek at zasejes v dubnu nebo kvetnu urodi se stejne. Jenze co v praci? Vetsinou v praci nejim a nevadi mi to. Ovsem ted po dzusech zaznamenavam hlad. Hlad s velkym H, hlad s krestnim jmenem i prijmenim v kazdem pismenu, hlad co vyhladil dinosaury! Delam si legraci. Ale je to otravne. Pravdepodobne si budu nekde stranou mackat pomerance. Je vsak uzitecne znat ruzne zpusoby uchovavani stav ci prodlouzeni zivotnosti o cemz mi neni nic znamo.

Jak dlouho vydrzi stava pitelna v lednici (pripravena snekem)? Jak by se dalo treba vyuzit termosky? Za jak dlouho se ty nektary zkazi treba ve sklenene doze/lahvi v bezne teplote?
Odpovědět