Rarach

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

No právě, že tohle už služebka nebyla. Z té jsem jela hned na víkend ke známým - proto mě to štve :roll:
Že jí takhle hafo dětí je mi jasný, ale ty jsou mi cizí a tak nějak nemůžeme pomoci všem, že? :oops:
Když mě už unavuje poslouchat, jak jsou všichni nemocní a jak je čekají všelijaké operace a u toho je vidím cpát se rohlíkem s anglickou slaninou a zapíjet to fernetem........no prostě no comment!!!
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Rarach

Příspěvek od buc11 »

Rarach píše:No právě, že tohle už služebka nebyla. Z té jsem jela hned na víkend ke známým - proto mě to štve :roll:
Že jí takhle hafo dětí je mi jasný, ale ty jsou mi cizí a tak nějak nemůžeme pomoci všem, že? :oops:
Když mě už unavuje poslouchat, jak jsou všichni nemocní a jak je čekají všelijaké operace a u toho je vidím cpát se rohlíkem s anglickou slaninou a zapíjet to fernetem........no prostě no comment!!!
aha,
a jakej je vlastně rozdíl mezi cizími a vlastními, svým způsobem?
mimochodem já to poslouchám docela s vnitřním uspokojení
navíc "my" vegouší či vitouší jsme (tedy dost často) taky nemocní tak co,
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

Hmm, mě hlavně vadí, že ty děti nemají na výběr. Že jsou bombardováni ze všech stran tím naším dokonalým světem a samozřejmě pak vyrostou v "ideálně normálního" jedince. A koloběh se tak uzavírá...

A že by vitouši byli nějak víc nemocní než "normální všežravci"? Já jsem teda jen občas klasicky nemocná - ale nic závažného mě zatím nesklátilo.
Ale třeba jsem ta světlá výjimka :lol:
Já se řídím tím, že má člověk vždy na výběr. A pokud si mám vybrat nemoc nebo zdraví, tak kdo by si vybíral první možnost??? Doktorům se vyhýbám jak jen můžu, páč stejnak jen člověka vyplaší. A tím stresem se to pak jen zhorší. Prostě podle mého je to vše v hlavě!
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Rarach

Příspěvek od Pavluska »

Rarach píše: Prostě podle mého je to vše v hlavě!
hm, to si taky myslím, ale sama mám ještě co zametat před prahem. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Rarach

Příspěvek od buc11 »

Rarach píše:Hmm, mě hlavně vadí, že ty děti nemají na výběr. Že jsou bombardováni ze všech stran tím naším dokonalým světem a samozřejmě pak vyrostou v "ideálně normálního" jedince. A koloběh se tak uzavírá...

A že by vitouši byli nějak víc nemocní než "normální všežravci"? Já jsem teda jen občas klasicky nemocná - ale nic závažného mě zatím nesklátilo.
Ale třeba jsem ta světlá výjimka :lol:
Já se řídím tím, že má člověk vždy na výběr. A pokud si mám vybrat nemoc nebo zdraví, tak kdo by si vybíral první možnost??? Doktorům se vyhýbám jak jen můžu, páč stejnak jen člověka vyplaší. A tím stresem se to pak jen zhorší. Prostě podle mého je to vše v hlavě!
1.musím upozornit, že se nejedná o útoky ba ani kritiku, mně záleží jen na mne, ostatní ať si žijí své a jen si to vždy vložím do své hlavy a zjišťuju jak na to nahlížím a jednám já,
2.a nepsal sem víc, napsal sem taky, to znamená přinejhorším stejně a ještě jsem to zjemnil tím dost často, takže vlastně míň
3.PMN dáme-li výběr, stejně tak zvířatům, vrhnou se na koncentrovaný potraviny a potažmo do dokonalého světa /psal sem jak sem navštívil komunity, jež s nadšením se dali do vita, samozásobitelskejch komunit apod , pak po letech se vylidnily a potupně odkráčely do civilizačního marasmu)
a nutí-li se jim vita/což sem někdy i činil/, zbavujem je volby taky, rači hlavně ať je mají rádi,
4.přemýšlel sem i na podvodem s vrácením, nevrácením obnosu v obchodě, což se mi také párkrát přihodilo, je to každého volba, vím že mi takové jednání nečiní dobře, stejně jak třeba chalva a stejně tak činím, sám rovněž reaguji dle momentálního rozpoložení, ale nepoužívám pomůcku jako hodný soukromníček, zlý department stor, neb i zde to může být nebohá svobodná soucítěníhodná osoba
tak nevím nevyznívá to nějak mentorsky?, snažím se jen vyznat ve svým vědomí
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Rarach

Příspěvek od Renáta »

[quote="buc11
1.mně záleží jen na mne, ostatní ať si žijí své a jen si to vždy vložím do své hlavy a zjišťuju jak na to nahlížím a jednám já,
[/quote]

No, áno. Presne toto sa učím - a pomaly to ide k lepšiemu. Dosť som taký ten samoobetovací typ, ktorý by rád aj dýchal za druhých a zrazu zistí, že sám sa akosi nemôže nadýchnuť. Tak sa to učím vidieť a cítiť inak a ide to. Najväčšiu lekciu som si v tomto ohľade prežila, keď môj mladší syn po 6 rokoch veggie stravy prešiel na mäso. Zvládla som to. Som na seba hrdá. Hoci to bude pre mnohých úplne nepochopiteľné, ale na tom mi vôbec nezáleží.
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: Rarach

Příspěvek od balada »

Rarach píše:No právě, že tohle už služebka nebyla. Z té jsem jela hned na víkend ke známým - proto mě to štve :roll:
Že jí takhle hafo dětí je mi jasný, ale ty jsou mi cizí a tak nějak nemůžeme pomoci všem, že? :oops:
Když mě už unavuje poslouchat, jak jsou všichni nemocní a jak je čekají všelijaké operace a u toho je vidím cpát se rohlíkem s anglickou slaninou a zapíjet to fernetem........no prostě no comment!!!
deti snesou dost a pokud doma dostavaji relativne zdrave jidlo tak nejake prilisne zakazovani "dobrot" na vyletech apod. muze byt kontraproduktivni
rohlik ano, angl.slanina dejme tomu kdyz to jinak nejde, ale s fernetem bych pockal az jim bude alespon 10-12let
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: Rarach

Příspěvek od balada »

Renáta píše:[quote="buc11
1.mně záleží jen na mne, ostatní ať si žijí své a jen si to vždy vložím do své hlavy a zjišťuju jak na to nahlížím a jednám já,
No, áno. Presne toto sa učím - a pomaly to ide k lepšiemu. Dosť som taký ten samoobetovací typ, ktorý by rád aj dýchal za druhých a zrazu zistí, že sám sa akosi nemôže nadýchnuť. Tak sa to učím vidieť a cítiť inak a ide to. Najväčšiu lekciu som si v tomto ohľade prežila, keď môj mladší syn po 6 rokoch veggie stravy prešiel na mäso. Zvládla som to. Som na seba hrdá. Hoci to bude pre mnohých úplne nepochopiteľné, ale na tom mi vôbec nezáleží.[/quote]
dobrej nazor
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Rarach

Příspěvek od Sitar »

buc11 píše:1.musím upozornit, že se nejedná o útoky ba ani kritiku, mně záleží jen na mne, ostatní ať si žijí své a jen si to vždy vložím do své hlavy a zjišťuju jak na to nahlížím a jednám já,
Tohle jeste neumim a stale to jaksi povazuji za lhostejnost.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Rarach

Příspěvek od buc11 »

balada píše:
Renáta píše:[quote="buc11
1.mně záleží jen na mne, ostatní ať si žijí své a jen si to vždy vložím do své hlavy a zjišťuju jak na to nahlížím a jednám já,
No, áno. Presne toto sa učím - a pomaly to ide k lepšiemu. Dosť som taký ten samoobetovací typ, ktorý by rád aj dýchal za druhých a zrazu zistí, že sám sa akosi nemôže nadýchnuť. Tak sa to učím vidieť a cítiť inak a ide to. Najväčšiu lekciu som si v tomto ohľade prežila, keď môj mladší syn po 6 rokoch veggie stravy prešiel na mäso. Zvládla som to. Som na seba hrdá. Hoci to bude pre mnohých úplne nepochopiteľné, ale na tom mi vôbec nezáleží.
dobrej nazor[/quote]

to sitar:já to taky ještě moc neumím, je to tema na nekolikadenní diskus, jehož konec mi není uplně jasen, ale jest život poustevníka jalový a zbytečný, dyž nepomáhá pseudopotrebným?
+
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Rarach

Příspěvek od Renáta »

Nie je.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Rarach

Příspěvek od Sitar »

Zadny zivot neni zbytecny.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

Taky se ucim ignorovat okoli. Jsem sobec a ostatni at si pomuzou sami...
Spasit svet nechci :lol: to si spis tak nekdy povzdechnu...
Njn, lidi jsou ruzni a pritom tak stejni...
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

BTW ted jsem zrovinka v Birminghamu a musim rict,ze tolik fastfoodu jsem pohromade nikdy nevidela :lol:
Ale ty moznosti tady...hmm,rozpominam se na stare casy,kdy jsem zila v Londyne...A raw food v hotelu je super...tak mi nevysli vstrict nikde jinde (:-)
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Rarach

Příspěvek od bstrd »

Rarach píše:Taky se ucim ignorovat okoli. Jsem sobec a ostatni at si pomuzou sami...
Spasit svet nechci :lol: to si spis tak nekdy povzdechnu...
Njn, lidi jsou ruzni a pritom tak stejni...
-spasanie treba prenechat tym co sa na to citia, ja som si uz davno uvedomil, ze menit svet je docela fuska, hlavne ked mi niekedy nestaci energia ani na to, aby som vzdoroval ked sa ma okolity svet pokusa zmenit k obrazu svojmu
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

Ja driv na ruzne nazory ruznych lidi dala. Ne ze bych se jimi striktne ridila, ale dala jsem jim sanci. Dnes uz ne, at si rikaji, co chteji. Me je nejlip, kdyz si jedu po svym a na otazky typu:jak muzu byt nazivu, kdyz nejim to a to, nereaguji... :mrgreen:
Jak se cloveku ale ulevi...

On by mel kazdy predevsim resit sam sebe...jenze to asi neni tak jednoduchy...
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Rarach

Příspěvek od Sitar »

Lidi at si najdou cestu sami, ale co ta uboha zvirata, zavrena a bez vlidneho zachazeni?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

No, v tom to právě je. Každý může ovlivňovat svou realitu jen do výše svého uvědomnění...
Jen doufám, že všichni masožravci se v příštím životě narodí jako kravička či prasátko... :roll:
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Rarach

Příspěvek od Sitar »

Rarach píše:No, v tom to právě je. Každý může ovlivňovat svou realitu jen do výše svého uvědomnění...
Jen doufám, že všichni masožravci se v příštím životě narodí jako kravička či prasátko... :roll:
To je tuze výstižně napsáno, o tom budu přemýšlet. Díky.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Rarach

Příspěvek od Panda »

Rarach píše:...Jen doufám, že všichni masožravci se v příštím životě narodí jako kravička či prasátko... :roll:
Nestraš, nechci být ze 70% prase, kvůli tomu že jsem se napravil až teď. :shock:
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Rarach

Příspěvek od Pavluska »

:lol:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Rarach

Příspěvek od Sweetie »

:D
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

Panda píše:
Rarach píše:...Jen doufám, že všichni masožravci se v příštím životě narodí jako kravička či prasátko... :roll:
Nestraš, nechci být ze 70% prase, kvůli tomu že jsem se napravil až teď. :shock:
Neboj, to bude zajímavý. Budeš vypadat jako bájný gryf - hlavu prasátka, tělo kuřete i se zakrnělýma křidélkama a hlava bude pandí :lol:
A všichni tě budou chtít a tak tě naklonují :!:
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Rarach

Příspěvek od Panda »

Pranda.jpg
Pranda.jpg (28.64 KiB) Zobrazeno 11884 x
A běda jestli někoho napadne se zeptat proč Pranda nemá ve jménu i to kuře.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Rarach

Příspěvek od Renáta »

(:-) Feši :D
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Rarach

Příspěvek od Pavluska »

ta křidýlka by měla asi hodně práce. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
dvdmchl

Re: Rarach

Příspěvek od dvdmchl »

Pavluska píše:ta křidýlka by měla asi hodně práce. :)
čmelda to taky umává a nikdo by to do něj neřek :)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Rarach

Příspěvek od Pavluska »

když čmelda nemá křídla oškubaného kuřete... :( :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
dvdmchl

Re: Rarach

Příspěvek od dvdmchl »

a jo, fuj. Toho jsem si nevšimnul....
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Rarach

Příspěvek od culka »

Mozem mat tiez jedneho, boze ako to mam nazvat, ved to uz nie je Panda.

Ludi prerabat netreba, ked vidia dobry priklad, zacnu sa prerabat aj sami, mozno. Este pred BC ( before cancer ), som bila do vedenia, aby sme cez Blue Cross mali poistenu akupunkturu. Zakazdym ma odbili, ze je to drahe a nikto to nevyuziva. Po marodke firma skrachovala, z 67 ludi 21 kusov a mna prijal byvaly sef do jeho firmy, prisli s nami aj predajcovia aj zakaznici. Musela sa zmenit poistovna a v novej zmluve s Blue Crossom uz bola akupunktura zahrnuta ( zeby kvoli mne? ).
Ludia okolo mna zacali konzumovat vyssi podiel suroveho, schudli a citia sa lepsie a kazdy z ich okolia im zavidi. Netreba tlacit, len si robit po svojom. Kto chce sa prida, kto nie zapija rohlik fernetom.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Rarach

Příspěvek od mira »

Panda píše:
Pranda.jpg
A běda jestli někoho napadne se zeptat proč Pranda nemá ve jménu i to kuře.
Doprkna, zase ta galapážská pěnkava.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

Panda píše:
Pranda.jpg
A běda jestli někoho napadne se zeptat proč Pranda nemá ve jménu i to kuře.
Teda Pandi, to je síla :lol:
Ale takovýto hybrid moc na pomazlení není :lol: To asi ty kuřecí křidélka...jsou taková fuj, oslizlá...
Dej tomu ještě pár evolučních staletí a bude to dokonalé >:-)

Ovšem plně oceňuji kreativitu a fantazii!!!
Ve školce by řekli, že ten kluk to nikam nedotáhne...a hle, je z něj úspěšný programátor!
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

Pavluska píše:když čmelda nemá křídla oškubaného kuřete... :( :)
No a brunda taky ne :lol:
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Rarach

Příspěvek od Panda »

Rarach píše:Teda Pandi, to je síla :lol:
Ale takovýto hybrid moc na pomazlení není :lol: To asi ty kuřecí křidélka...jsou taková fuj, oslizlá...
Vždyť je to ještě mládě, co po něm chcete. ... Mimochodem, všimli jste si, že když dáte na Google obrázcích hledat slovo "kuře", tak z 98% jsou tam fotky kuřete jako jídlo, na tisíce způsobů? To je teda láska k přírodě...
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Rarach

Příspěvek od Pavluska »

mě stačilo zadat "játra" když jsem hledala něco na posílení tohoto orgánu a vypadly na mě recepty na játra na cibulce...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Rarach

Příspěvek od Pavluska »

Rarach píše:
Pavluska píše:když čmelda nemá křídla oškubaného kuřete... :( :)
No a brunda taky ne :lol:
:) naštěstí
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Rarach

Příspěvek od Renáta »

Pavluska píše:mě stačilo zadat "játra" když jsem hledala něco na posílení tohoto orgánu a vypadly na mě recepty na játra na cibulce...
No a to si zadaj fazuľu a vypadnú ti aj obr. obličiek (ledviny) :D
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Rarach

Příspěvek od Pavluska »

a fazulu nebo fazoli? :) na fazoli mě moc ledvin nevypadlo.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Rarach

Příspěvek od Renáta »

Trošku som to poplietla :wink: - hľadám kidney (obličku) a vypadnú aj fazuľky. Napr. v agenture profimedia.cz.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Rarach

Příspěvek od Pavluska »

aha :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Rarach

Příspěvek od Sitar »

Panda píše:
Rarach píše:...Jen doufám, že všichni masožravci se v příštím životě narodí jako kravička či prasátko... :roll:
Nestraš, nechci být ze 70% prase, kvůli tomu že jsem se napravil až teď. :shock:
Neboj, jenom 40 let.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

Neblázni, tak dlouho prasátka nežijou (:-)
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

Dnes mám útlum!!!
Asi je to tím mdlým počasím, nebo tím, že mám rýmu a nebo tím, že se mi prostě nechce nic dělat!
:lol:
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Rarach

Příspěvek od Sitar »

Rarach píše:Neblázni, tak dlouho prasátka nežijou (:-)
Ani dvě, nebo čtyři? ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Rarach

Příspěvek od buc11 »

Rarach píše:Dnes mám útlum!!!
Asi je to tím mdlým počasím, nebo tím, že mám rýmu a nebo tím, že se mi prostě nechce nic dělat!
:lol:
to by se tady nemělo ani přiznávat, tělo rýmu mít nemůže
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

buc11 píše:
Rarach píše:Dnes mám útlum!!!
Asi je to tím mdlým počasím, nebo tím, že mám rýmu a nebo tím, že se mi prostě nechce nic dělat!
:lol:
to by se tady nemělo ani přiznávat, tělo rýmu mít nemůže
Hmm, možná nemůže, ale já jí mám :D
Vždyť je to přirozené odstraňování slizu z plic...aspoň takhle jsem to četla v nějaké knize. Pamatuju si to podle toho nevesele opěvovaného slova "MUCUS" - sliz! Nějak se mi to vrylo do paměti :lol:
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

Sitar píše:
Rarach píše:Neblázni, tak dlouho prasátka nežijou (:-)
Ani dvě, nebo čtyři? ;-)
Jo ták násobky :!: , tak s matematikou na mě nemůžeš, s tou já skončila v páté třídě, když jsem nepobrala procenta... :lol:
A pak už bez kalkulačky ani ránu... (:-)
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Rarach

Příspěvek od Rarach »

Tak jsem si vzala zítra dovolenou a jedu ukončit studium.
Jak jen vysvětlím rodičům, že jejich dcerunka nebude Mgr. (aspoň v nejbližší době), to tedy nevím... :oops:

Ale hned je mi líp, když vím, že se nebudu muset psát s těma kvantama seminárek... :wink:
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Rarach

Příspěvek od awa »

Rarach píše:Tak jsem si vzala zítra dovolenou a jedu ukončit studium.
Jak jen vysvětlím rodičům, že jejich dcerunka nebude Mgr. (aspoň v nejbližší době), to tedy nevím... :oops:

Ale hned je mi líp, když vím, že se nebudu muset psát s těma kvantama seminárek... :wink:
Ty jsi studovala, abys udělala radost rodičům, aby na tebe byly pyšní?
dvdmchl

Re: Rarach

Příspěvek od dvdmchl »

Tak jsem si vzala zítra dovolenou a jedu ukončit studium.
A nechceš si to ještě rozmyslet? Ne zorvna dneska. Ale víš zejtra, než tam pojedeš. Koupit nějaký ovoce, v klidu se posadit, zeptat se srdce a tak....

Ono škola je děsně důležitá, naučí člověka dotahovat věci do konce, vědomosti se časem vytratí, ale tahle schopnost už zůstane....
Odpovědět