Xeňa

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Xeňa
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 19, 2009 15:27

Xeňa

Příspěvek od Xeňa »

Ahojte všechny zdravím. Na tuto stránku chodím už více než rok, takže si myslím že Vás už i trochu znám :D . Jsem ráda, že tato stránka existujete a hlavně že jste tady vy. Vegetrián jsem už spoustu let a nějakou dobu jsem byla i vitarián,ale no holt mě vařené stále lákalo. Věřím. že už i pro mne nastala ta pravá chvíle a teď už to dám na 100%.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Xeňa

Příspěvek od epony »

Ahoj, tak teda vítaj medzi nami a dufam, že postupne o sebe odhalíš viac :wink: :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xeňa

Příspěvek od Xion »

Drzim palce. :-) Potrebuje to obdobie, kedy to prijde. Ja sa tiez psychicky pripravujem, ale u mna doba este nedozrela. Ale tesim sa, az raz dozrie. Tak dufam, ze tebe uz ta doba dozrela. :-)
Xeňa
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 19, 2009 15:27

Re: Xeňa

Příspěvek od Xeňa »

Díky za přivítání.Chtěla jsem toho napsat určitě víc, ale než jsem založila svůj deníček tak jsem hopla k Bucimu a už mi to nešlo. Po takové zprávě je najednou všechno malicherné, nicotné, pomíjivé. Ztrátu jsem kdysi taky zažila když v jednom roce umřel můj bratr a do roka otec a vše bylo najednou jinak.
Tak něco málo o sobě. Je mi 42 let a momentálně jsem nezaměstnaná. Bydlím na jižní Moravě v rodiném domku a můj manžel je zapálený zahradník. Takže díky němu mám i domácí (bio) suroviny. Sám je masožravka a miluje vařené :shock: ,které mu ráda připravím. A ne jenom jemu ale i synovi. Jsem velice tolerantní člověk a vařit mě baví. Snažím se jim dávat hodně ovoce a zeleninových salátu a holt každý ať si žije podle sebe.
A proč už nastal ten pravý čas. Mám určité zdravotní problémy a ráda bych se jich zbavila. Nemíním chodit po doktorech a polykat prášky. Záleží na mě jak na tom budu takže vzhůru do boje :D
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Xeňa

Příspěvek od bstrd »

-vitaj...nie si sama koho bavi varenie...po rokoch veganstva a vegetarianstva som nadobudol urcitu zrucnost a dokonca mozno aj rafinovanost v priprave varenych dobrot a zrazu prislo vita...100% este nie som ani zdaleka, takze si obcas uzijem pri sporaku, horsie je ze si potom zvyknem uzit aj pri tanieri a nalsedne si uz vobec neuzivam ako telo spracuva moje vytvory :roll:

-a ten pristup "zi a nechaj zit" a namiesto kazatela byt radsej prikladom je asi najrozumnejsi

-vela zdaru v "boji", zdravie sa radikalne zlepsi aj na len ciastocnom vita, to mozem potvrdit
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Xeňa

Příspěvek od buc11 »

časem můžeš sdělit, chceš-li, nejsme-li nějak nablízku
Xeňa
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 19, 2009 15:27

Xeňa

Příspěvek od Xeňa »

Dneska se mi konečně ozvali z pracáku, že 13.7: začíná rekvalifikační kurz AutoCad na který čekám už dva měsíce. Pak už půjdu do práce. Stejně budu kreslit u manžela a dělat papírovou práci, kterou dělám i teď. Potřebuji se už ale někam pohnout.
Odpovědět