Míruv občasník :-)

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv výhodník :-)

Příspěvek od mira »

Výhody mobilního připojení u "dvounulky", zprávy zvláštně formulované a komunikační šelest:

999222- "Vazeny zakazniku, dle Vaseho pozadavku, jsme Vam deaktivovali sluzbu O2 Internet
v mobilu. Vase O2

Na základě Vaší deaktivace nebyl obnoven balíček O2 Internet v mobilu za 75 Kc. Dale Vam
budou uctovany standardni ceny dle Vaseho tarifu. O2"

zákazník- "Co je to za nebetycnou blbost?
O deaktivaci internetoveho pripojeni jsem nezadal, jsem na nem zavisly!"

999222- "Nezname klicove slovo - Co.
Zkontrolujte prosim, zda zadavate SMS ve spravnem formatu, nebo volejte zakaznickou linku
*11"

zákazník- "Komunikuji jeste s inteligentni bytosti, nebo s nejakym nedotazenym programem?"

999222- Již bez odezvy

Dále se nespokojený zákazník dlouze a marně snažil dočkat rozhovoru s dobře obsazeným operátorem
hvězdné jedenáctky, který jej po mnohých litujících sděleních a hudebních vsuvkách nakonec přece jen
vyslechl(a) a omluvil(a) se, že zpráva byla opravdu zvláštně formulována a že se nejedná o zrušení,
ale o přechod, a to na int.+, a že podmínky zůstávají v podstatě stejné. Ještě dodal(a), že se s tím potýkají
již čtyři dny .
Tomu zákazník uvěřil a s přáním na pokud možno zřídka se vyskytující slyšenou se rozloučil a zavěsil.

9996248- "Vazeny zakazniku, za zapocate datove spojeni Vam byla nauctovana hodinova sazba 15 Kc.
Maximalni castka za 24 hodin cini 30Kc. O2"

zákazník- smíšené pocity a jistota, že nebýt téhle časové ztráty, mohl nařezat o jeden klacek více. :|
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv obstarožník :-)

Příspěvek od mira »

Jindra píše: láhev je především pro děti, seniory a tělesně postižené - která Ty jsi kategorie? :D
Jsem velkým dítětem, mladším seniorem věku středního a postižen snad zatím pouze duševně.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv Václavník :-)

Příspěvek od mira »

Z 90,17-"Dej zdar práci našich rukou!"
Středa, to byl poslední pracovně zaměřený den tohoto týdne, byla co se toho týče opravdu výživná.
Řezaly se atypické serpenty, výhybky do pekla a vajgly. Ekonom se mne šetrně zeptal, jestli nechci
ve čtvrtek volno; asi když viděl výsledky mé snahy; tak jsem kývl na znamení souhlasu.
Čtvrtráno se mi pokoušel dovolat, ale nepovedlo se mu to, protože jsem tušil, že má pro mne nějakou
alternativní vyjebávku. Nezvedl jsem se z pelechu a byl mobilně nedostižný. Zkusil to jen dvakrát,
tak to nebylo vyhodnoceno jako potřeba akutní.
Ještě že se nikdo neptá na krmi a tak nemusím přiznat, že se mi připletly brambory s rýží a onehdy
u matky nedopatřením pozřel i nějakou chutně okořeněnou tresku, kterou jsem Jí zakázal mi více
podsouvat, abych opět nepokleskoval. Myslím, že vyplula druhým koncem řádně využita, aby neměla
pocit marnosti, ale neměl jsem po ruce kapesník, tak jsem jí zamával na rozloučenou útžkem tualetnaje
bumagy.
Se synáčkem je veselo, hlavně když se zlobí, že něco nesmí. Zamračí se, nekontrolovaně rozkmitá
své drobné, ale pádné ručky a celého mne poplive. I matku a sestru svou, každého v doletu.
Měli jsme velmi dobře urozený burčácký svatovavřín a snad ještě bude. Václavovi několikrát urá!
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv chodník :-)

Příspěvek od mira »

Menu v nonstop baru pod námi někomu nesedlo, tak jej vysadil na chodník poblíž vrátek
do zahrádky místního slovného kritika obecního zastupitelstva, který toho ihned využil
a písemně okomentoval. Má radním za zlé, že toto, řekněme občerstvení, dopustili.
Požádal mne, zda bych byl ochoten fotozáchyt inkriminovaného zátiší poslat mailem
panu starostovi v pondělí před obědem, a protože jsem pro každou špatnost, souhlasil.
(Majitelé slabšího zažívání nechť raději nerozklikují)
230
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jahodové smoothie s kokosovým střikem (:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv jeskyník :-)

Příspěvek od mira »

Již delší období jsme měli cukání navštívit Bozkovské dolomitové jeskyňky, ale teprve ve čtvrtek
v nás uzrálo pevné rozhodnutí. Rodinná kartografka se zájmem o morálku hornin vytyčila trasu
a vyhledala vhodné realizační spoje a v sobotu ráno si přivstali, naplnili zdravé lahve a zavazadlo
co dům dalem, vsítili plivníka do erga a povyrazili si ke stanovišti hromadného dopravníku.
Dráhy jsou zase samá výluka, tak náhradní busový do Jablonce, odkud již do cíle bez přesedlání.
U kostela Panny Marie vyhřezli ze zadní zaplivané části vozu do vycházejícím sluncem zalitého
rynku v obci, kde se chvíli rozhlíželi kde se vymočit, ale odnesli plných měchýřů o kousek dál,
kde bylo víc soukromí a očumoval pouze srnec, odpočívající chladného rána na teplé tlející hromadě
trávy, nebo co to bylo. Kopcem poměrně prudce svažujícím ku v lese ukrytému vchodu do chodeb
podzemních, kde nejprve nutno bylo zakoupit vstupenku a posečkat na průvodce naší skupiny
prohlídky lačných osob. Pokladna se nachází v galerii vystavující na odiv pestrý vzorkový materiál
nalezených a vytěžených minerálů, které jsou proti suplementaci jejich deficitem zmítaných návštěvníků
chráněny sklem na úložných vitrínách. Kdo již navštívil nějaké jiné jeskyně s krápníkovou výzdobou,
mohl by být zdejší poměrně skromnou; z důvodu neopatrnosti objevitelských speleologů, kteří je
okopali a orvali ve snaze procpat úzkými tzv. průplazy své objemné břišní krajiny, tyto následky
v těch dobách doporučených denních kalorických příjmů v chladném prostředí; poněkud zklamán,
neboť celý komplex je v podstatě sítí dobře vybetonovaných a vyzděných chodeb, kde tu a tam
je ve stěně efektně nasvícený výklenek s krápníčkem samotářem, opředeným spletitou legendou,
která se pokouší jej substitučně opticky zvýraznit. Je ale poměrně pravděpodobné, že vzhledem
k návštěvnicky nepřístupné valné části komplexu značně křivdím celému v potu dolomitické tváře
tisíce let se rosícímu a v temnotě vyrůstajícímu přírodnímu útvaru nedozírné hodnoty, jak se snad
ve finále ukázalo. Co však objekt turističnego zájmu postrádá na stalaktitové; to jsou ty impotentní,
co jsou furt "na půl šestou"; stalagmitové; to jsou ty setrvale ztopořené, falické symboly; a stalagnátové;
prodloužené verze, až na zem, čili ozdobné sloupovité podpěry; dohání na ostrovtipném komentáři
vezdejšího průvodce, a tak si kladu otázku, jak je to možné; a zažil jsem to již vícekrát; že bývají tak
břitcí, když už by je to mělo dávno otravovat vykládat znovu a opět to samé tlupě přivandrovalých
a nepozorných hlupců, co ten klenot nedocení. Musí to být nadšenci pro věc a nezdolní optimisté.
Ke každému sebenepatrnějšímu výstupku měl nějakou historku z pohádkové říše, která byla velmi
věrohodná a přítomné děti ani nedutaly, když barvitě popisoval někdejší explozi perníkové chaloupky,
která na mnoha místech způsobila ničivý sesuv krápníkové výzdoby a dovršila dílo zkázy, které začali
ti pupkatí jeskyňáři, v čele s nějakým doktorem, co se tím husím sádlem dokonce natíral ve svetru,
aby neošpatněl, když si šel zakraulovat prsa v rozlehlém podzemním jezeře, ze kterého, jako Archimédes,
vytlačil kapalinu tak markantně, že současná hladina je o pět metrů níže. Dále volně cituji, když řečník,
bajkář a průvodce v jednotné osobě poodešel stranou v největší a zároveň poslední prostoře, aby nasvítil
naskytnuvší se podívanou-
"Jak vidíte a žasnete, pod hladinou jsou skryté rezervy státního rozpočtu. Legenda praví, že čím větší
obnos do vody odhodíte, tím větší budete mít štěstí a prý dokonce pokud odhodíte bankovku v hodnotě
pěti tisíc, tzv. Masaryka, pak bezpochyby uvidíte plovoucího průvodce." Tak pravil a vyvedl nás zpět na
světlo denní, kde jsme něco pojedli a vydali se pěšky do Semil, což nebylo daleko a cesta vedla dolů
a pak zas nahoru, aby vzápětí zas strmě klesala. V Semilech přes místa mých let učňovských na dráhu,
odkud vlakem do Starého Paka. Odtud do místa další výluky Roztok, kde u vozu nesoucího jméno babička
nešly otevřít dveře, tak průvodčí zvolal "dveře, otevři se!" no a pak už se ven vysypala horda bab s nordickými
holemi, ale opatrně, aby se o kus dál vydrápaly do přistaveného dostavníku, který nás hodil do Martinic,
odkud se živi a zdrávi dostali domů, kde děti ještě chvíli řádily, než usnuly, "div, že se neprobudily."
http://www.bozkovske-jeskyne.cz/planek-jeskyni.php
Všeho s mírou.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

juu, tam jsme jezdili na školní výlety a zdá se, že se nic nezměnilo; i ty historky si matně pamatuju. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv nikdovník :-)

Příspěvek od mira »

"Už se konečně musím naučit usínat sama, jako ty mami. Ty spíš jen s mírou a Radoušem."
Pravila dnešní mladé noci Miruška, když se ke psu Kardě otočila zády, aby ta od ní neutekla v obavách,
že ji zas bude láskyplně rdousit pod přikrývkou, ve svém pětiletém obětavém objetí.
Ano, jsem nikdo, ale naneštěstí se tak ani nejmenuji a tak jsem nikdo jiný, slávou nedotčený,
ale ani nepřející závistí, neboť úspěch přeji všem, kdo o něj usilují. To Její první bratr už často někým je.
Máme pěkný bubínek, k tomu bez housliček, nemáme tu lištičky, a v něm budulínek. Totiž Slávek,
toho jména budoucí nositel, co se věnuje výkopovým pracím a od včerejška i škytání, jako jeho
starší bratr, který je nočním teroristou, snad k vůli čtrnáctého? prořezávajícího se špičáka.
Starší a již nějaký čas narozený bratr je výřečný a v chůzi běhu rozkročený, v zájmu vyšší stability.
Bývá veselý, smutný a rozhořčený, to vše oprávněně. Dává pusu a pak facku, aby to bylo vyvážené
a nebyl podezřelý ze změkčilosti. Když dojí, ukazuje malým prstem do chléva na vemeno, nebo,
a to je mnohem pravděpodobnější, do kuchyně, s doprovodným a nenapodobitelným mlaskavým
citoslovcem, vyjadřujícím pocit nedostatečného nasycení...

Dopouštím se pracovních přesčasů a tím připravuji rodinu o svou nicotnou přítomnost, ale alespoň
nemohu mít výrazně špatný vliv na výchovu, který bych mít mohl, kdybych byl doma víc, než nejsem.
Zatím jsem ještě v převaze tatou, nad tím panem, co chodí pobýt jen na noc.
Nepřipravuji však rodinu pouze o otce, ale také o hmotné "zajištění", které ji svou "výší" učí skromnosti.
Podnik a jeho vůdce přesčasy svým zaměstnancům přestal proplácet a ti si je mohou, nebo lépe sděleno
musejí, vybrat v zimních měsících, kdy bude méně práce, nebo žádná, ve formě neplaceného volna.
Ze strany zaměstnanců byl učiněn slabý pokus o vzpouru proti tomuto rozhodnutí, v jehož drzém čele
stanul nejodvážnější z utiskovaných mas Pilev, který se ve svém osobním volnu věnuje porážce domácí
zvěře a toho dne měl chuť si rozšířit kvalifikaci i na porcování chovatelů. Ve své upřímné zpovědi o tom,
co si o tom myslí, si dokonce dovolil vůdci říci, že si s námi vytírá svůj ohyžďný anus. Ten však zachoval klid
a odvětil, že komu se to nelíbí, může dát výpověď a nahradí jej jakýsi užgorodák, nebo kyjevan.
Také se nás snažil dojmout tím, že sám si denně do večera láme hlavu nad tím, jak snížit drtivý dopad krize
(a počet zaměstnanců) a vyjmout podnik ze srabu, (do kterého jej svými neuváženými rozhodnutími přivedl).
Když totiž za hubana od babky prodával vysoce výnosný katr, aby uvolnil místo nové technologii, ve které
se shlédl, té z jeho mokrých snů, pověstmi opředené pile pásové, která sice tolik nenařeže, ale za to může
zvýšit výtěžnost a zisk z nakoupeného kulového, nebo kulatiny, což se jí jemužel nedaří v setrvale provizorních
podmínkách, jelikož se jejím nákupem natolik zadlužil, že nezbylo na nezbytné úpravy pracoviště a doplňky,
bez kterých nelze nařezat možné maximum, které by v dané situaci bylo nutným minimem.
Stále svaluje vinu na nás, že prý je to vše v lidech, že na jiných pracovištích mají lepší výsledky, asi prý proto,
že jsou méně neschopní, než my, tak ve snaze zastat se sám sebe jsem poukázal na skutečnost, že hodně
času ztrácím tím, když čekám na odvoz pořezaného materiálu, který mi svou zdlouhavou přítomností na pracovní
ploše brání v akci, než ty, vlivem špatných pilových pásů, křivé zmetky ještěrkář konečně vyveze, abych mohl
pokračovat ve své destruktivní činnosti. Tím jsem se mu zároveň asi marně snažil vyvrátit jeho přesvědčení,
že nerovný řez je způsoben nezpůsobilou obsluhou, která stroj špatně seřídila, což by tak mohlo být, kdyby
jedna pila neřezala rovně třeba i čtyři hodiny a další dvě, ba i tři, nevlnily už na prvním klacku, o čemž jsem
referoval a apeloval na nevyhnutelné opatření nových a přímočařejších kusadel, která by zvládala prožvýkat
se horským zkrouceným, sukatým a mnohdy zabláceným dřevivem, do kterého by se dalo sázet, kdyby na
takové blbiny byl čas a kdyby následná teoretická sklizeň chutných zplodin nebyla ohrožena pořezem pěstební
podkladiny, která měla být v zájmu trvanlivosti ostrobřitu a zcela proti zájmu těch brambor, co na tom mohly vzejít,
nejprve odkornatěna, jako sklerotizační nánosy tepen, jimiž městnající životodárnost nemohoucí volně proudit
náležitě funkčně nevyživuje organismus a tento, v přeneseném smyslu tržně, skomírá. Tak nějak jsem to pojal,
ale pobavilo to jen jeho placvědoucího zástupec a kolegy hokry.

whoracle
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv mrazník :-)

Příspěvek od mira »

Zvědavci u kolejiště nedbající vlastní bezpečnosti a sloup dýmu za humny mne upozornili na to, že se dráhy
opět navrátily k páře, jako minulý rok touto dobou, kdy Černá hora byla bílá, ale řekl bych, že v dochvilnosti
jim to nijak neprospělo, snad jen cestující mají pro zpoždění více pochopení.
Přišel děda mráz a naše pohostinné přímotopy jej pozvaly dál, aby neseděl za dveřmi, ale snášíme to statečně.
Na oplátku za poskytnuté přístřeší mu pošleme účet za spálenou elektřinu.
Radouš je trochu nachlazen a rád by se z toho vyléčil "otíkem" a tak ho neustále, třeba i násilím, vyžaduje.
Nic nedbá, že to jedí snad jen s prominutím úplní magoři, nebo poloviční blázni, co jsou momentálně zaostalými
závozníky svého zdraví, nebo z přechodné nevolnosti zoufalé těhule, kterým to údajně uleví, jako i mně, když
jsem měl tenkrát v Bozkově hlad a byla nevyhnutelná nouze a výjimečný nedostatek uvědomělosti.
Miruška nemůže plynule a onomatopicky zpívat koledy, protože si musí za každým třetím slovem odkašlat,
ale už rekordně rychle patuje v online šachu a bezchybně slabikuje při četbě klasiků, nebo nákupní lístek.
Máme také velice estetické březí bříško, které vůbec nepřipomíná ty obrácené ruksaky, co lze občas s úlekem
uvidět v požehnaném okolí, nebo na internetu.
V týdnu jsem opomenul uklidit bandasku s vodou z pásovky a vypustit z hadic, tak zamrzla a bylo velice
problematické vše zprůchodnit a moci ten prý v zimě externě funkční stroj zprovoznit. Zamrzá i olej a úsměv.
Pilev měl omrzlé kňoury, ale je otužilý a pracuje jen v mikině a když nelze jinak, také ve vestě, která zezadu
vypadá jako zmuchlané krovky zašlápnutého brouka, které takto s vítězným gestem hubí Lemrich, který si tím
hnojí karmu, jak jsem mu zbytečně vysvětloval a zdá se, že spravedlnost jej již dostihla, neboť nyní zůstal ležet
doma na zádech. Roznemohl se totiž na pravou kyčli, což je nepochybně přímý důsledek těch prudkých neento-
mologických došlapů a častého neúnavného tanečního kroku v době pracovní. Zrazoval jsem jej proto i od jeho
koníčků, jimiž jsou nezřízený pivní alkoholismus a andulky, pokud jsou jeho příčinou. Není proň dle jeho slov
žádný problém za odpoledne klůtnout basičku bráníka, čemuž se brání zdravý rozum, ale pivovar a on nikoliv.
Vzkázal nám pozůstalým v pořezu, že ztracen se cítil teprve když zjistil, že mu poctivá konzumace koliduje
s bráním předepsaných farmaceutických preparátů. Na pracovišti je zastoupen majitelem vyhaslé jiskry v oku,
kterého jsme si kolektivně oblíbili pro jeho ochotu být terčem našich nedospělých žertů a pro jeho neskrývaný
a houževnatý zájem o ženy, po kterých se shání, když mu jeho partnerka v době, kdy byl na pohřbu své matky,
takticky a taktně uprchla i s jeho nábytkem k nějakému řidiči fekálního vozu, který je mnohem lépe situovaný
a jímku vyváží včas. Už se vzali a noha je v nohávě. Sňatek to byl překotný a tázal jsem jej, zdali popřál mnoho
zdaru a setrvalosti, což stále ještě zasažen odmítal. Místo toho rozhodil sítě s návnadou v podobě příslibu
kvalitního sexu a odpověděl na pochybný inzerát v teletextu nějaké povolnici, která za ním počala dojíždět
z daleka na víkend a na divoké hrátky. K jiné zas, která bydlem nedaleko, ale již dětná a zhrzená a tak intimně
zdrženlivá, chodí na vybranou krmi, během níž opatrně konverzují. Zatím se ještě pro žádnou pevně nerozhodl,
ale v jeho případě zřejmě rozvaha nezvítězí, nespadla-li spolu s ochablým rozumem do ztopořených kalhot.
K nadcházejícímu adventárnímu období ještě dodávám následující. "Pomni, abys sváteční den svietil."

V použité hudební vložce vynechám klipovou verzi, která je nedůstojnou reklamou na líčidla, sklíčidla? a osobitou image,
hraje se v extrémních podmínkách a příliš rozevlátě a tak vůbec. Na další komentář už nezbývá sil.
Všeho s mírou.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

jakým "otíkem"?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv objasník :-)

Příspěvek od mira »

To v jeho řeči znamená rohlík, ale vybavil se mi "Otík", totiž soudruh Ota Rákosník z vesničky střediskové,
který je také měl nejraději.
Všeho s mírou.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

ahaa :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Jindra »

Pavluska píše:jakým "otíkem"?
díky za otázku. taky jsem si říkal...
ahaa :-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv bulvárník :-)

Příspěvek od mira »

Se zanícením pozoruji přicházející světové změny, až se mi z toho zanítilo pravé oko
a jelikož je to jediné, kterým je mohu sledovat, když nemám vybudovaný vztah k vlastnictví
vnitřního zraku a levé je tupé, asi z příčin stejného stavu v celé pravé hemisféře, byl jsem
nucen absolvovat bulvární vyšetření na očním oddělení.
Ordinérní oftalmoložka nejprve vyňala postiženou bulvu z očnice vidličkou, kterou nalezla
na nedaleko ležícím talíři od guláše, jak ti dosud vidomí mohou pro ilustraci spatřit na přiloženém snímku
232
a posléze, po přerušení manipulaci omezujících nervů, poválela mezi prsty a jako duhovou skleněnku,
kterou bere ten, kdo dle pravidel všechny kuličky nacvrnká do důlku, někam zakutálela a při jejím
hledání pod vyšetřovacím stolem z nepozorné roztržitosti onu rozšlápla.
Ale ne, to byly jen pouhé představy, které mne pronásledovaly před vstupem do oční ambulance
a které zažehnala svým ohleduplným přístupem mladá ošetřovatelka, když mne usazovala do
pohodlného křesla, ze kterého byl pečlivě setřen všechen prach a sklivec.
Jak jsem sám, při pohledu na diagnostické schéma napadených ok, zavěšených v čekárně, správně
vyhodnotil, jednalo se o oční infekci, zanesenou pravděpodobně olejem kontaminovanou pilinou, nebo,
při jejím výtěru, rukou nečistou, a nepatřičné iniciační tělísko již, nebo dosud, nebylo nalezeno.
Byl mi rovněž nakladen dotaz, zda jsem dětný a po mém doznání důrazně doporučena návštěva
v synově doprovodu, aby bylo předejito případným dědičným zrakovým indispozicím, zvýšeně
bystrozrakost ohrožujícím, když jsme oba zploditelé pidloocí.
Ještě předepsala 5x denně kapky, aby mi nevyschlo a spěchal na zbytek směny slzet k pásovce.
Když jsem odcházel z budovy, kde mi byla navrácena důvěra ve zbytkový zrak, uvědomil jsem se,
že patrně skutečně dochází k zásadním globálním změnám, když jsem trochu rozostřeně uviděl
před sousední ordinací gynekologickou sedět tři postarší muže. Snad to byl zase jen ukvapený
závěr a s vyšším věkem to přirozeně přichází. Co nepoužíváme, to ztrácíme a jak kdysi říkával můj
řemeslný mistr v předdůchodovém věku, "já to mít o centimetr kratší, tak už tam mám dírku."
Jak z výše uvedeného vyplývá, návštěvy okodlabačů se obávat netřeba, pokud nemá službu ta druhá,
před kterou jsem byl varován a raději o den odložil svou do rukou vypichovatelů svěřenost, což zatím
zdá se slaví úspěch. Kapalina lehce ulevila, čumilství a očním vědám zdar, očním vadám zmar.

Jsem opravdu šťasten, že mohu i nadále vidět, kdo vedle mne kašle a že se nebe nezdá být krvavě rudým,
jako můj prostředník zrakových vjemů snad už brzy také nebude.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Jindra »

.
a heleme, mira jde radši o den později, když má službu mladá ošetřovatelka,
idyž já bych vlastně taky tak dělal,
mladé maso hezké maso,

proti vysychání oka bych preferoval urinku, možno-li

hlavně že dobře dopadlo,
nechť se Ti daří a uléčuje
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

Jindra píše: a heleme, mira jde radši o den později, když má službu mladá ošetřovatelka,
idyž já bych vlastně taky tak dělal,
mladé maso hezké maso,
kurňa, chlape, Mírovi šlo asi jen o zručnou odbornici v oboru (po zážitcích s jilemnickým ušařem mnoho let nazpátek ho plně chápu; někdo holt "umí" natolik, že má míň pacientů ") ).
Hezké mladé maso má doma. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv ožralník :-)

Příspěvek od mira »

Na chvíli jsem se sem styděl přijít, ale už mne to přešlo. V práci byla besídka a po několika lahvicích vína, kde jsem nalezl pravdu, nebo co to bylo za smršť a po zbabělé vraždě vepřovice domácí, na které jsem se naštěstí nepodílel a místo pomoci s tím mrzkým zločinem nabídl sestavit smuteční řeč, kterážto nabídka byla kolektivem zamítnuta, leč nedbal jsem a vbrzku se ujal hlavního slova, které se střízlivým odstupem hodnotím jako nadešlý konec světa, nebo, snad u některých zpozdilců ještě částečně věřících v mou soudnost, o pouhou indispozici, jsem se řeči a lihoviny vskutku chopil, ale s odstupem rozumu, který již dávno odešel slavit sváteční volno, což mu nemám tolik za zlé, jako svému jazyku jeho vyproštění se z držení za zuby a sklizeň tak pouhého kočičího stříbra.
Můj návrat do procesu bude neslavný a všechen pohrdavý pohled, jenž mne zahrne, bude na místě, kde budu stát se zrakem sklopeným. "Přiznávám, jsem vinen!" :|

Oko se výrazně zlepšilo díky těmto soudruhům, jmenovitě: tobramicinu, dexamethasonu, benzalkonium-chloridu, dihydrát dinatrium-edetátu, chloridu a síranu sodnému (o jejich příbuzenském poměru mi jako o mnohém není nic známo), tyloxapolu, hyetelóze, roztoku kyseliny sírové a nebo hydroxidu sodného ( na úpravu pH, tito mi byli obzvláště sympatičtí) a čištěné vodě. Registrační číslo 64/706/99-C° Alcon-Couvreur B-2870 Puurs, Belgie.
Děkuji všem zúčastněným na mé oční a duševní léčbě, která probíhá s pozitivním dopadem na zrakovou část procedury.
Omlouvám se Jindřichovi, že jsem nešel Jeho předpisovou cestou, ale můj proud již dávno není tak silný, abych byl schopen si vymočit oční zánět až do úplného prozření.

Pavluska píše:(po zážitcích s jilemnickým ušařem mnoho let nazpátek ho plně chápu; někdo holt "umí" natolik, že má míň pacientů ") ).
Hezké mladé maso má doma.
Ale copak copak, že by blízké setkání s MUDr. Coufalem starším? :)


Buďme bdělí, všude visí jmelí, bychom úraz nestrpěli.
Všeho s mírou.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

ano ano, pan Coufal. :)
Pamatuju na plnou čekárnu kdy měl pan doktor zpoždění... pak dorazil a stařeckým třesem se nemohl trefit klíčem do zámku dveří ordinace..... víc komentů k tomu asi netřeba... :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

jinak klid, co uděláš a řekneš v opilosti by se nemělo počítat..... téměř... :)

Dobře, že už líp vidíš.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
galvanometr
Příspěvky: 167
Registrován: pát lis 09, 2012 20:01
Bydliště: Brno

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od galvanometr »

Nikdy jsem se teda neopil, ale myslel jsem, že při opilosti právě vychází na povrch věci dlouho skryté a potlačované. Člověk se napije a pak to jde ven bez cenzury.
Takže pak jsou to ty nejčistší a nejupřímnější věci a ty by se měly počítat nejvíc, jelikož se ven nedostane nic co by tam už nebylo ukryto ve střízlivosti.
Pravdu nebudeme skrývat.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

galvanometr píše:Nikdy jsem se teda neopil, ale myslel jsem, že při opilosti právě vychází na povrch věci dlouho skryté a potlačované. Člověk se napije a pak to jde ven bez cenzury.
Takže pak jsou to ty nejčistší a nejupřímnější věci a ty by se měly počítat nejvíc, jelikož se ven nedostane nic co by tam už nebylo ukryto ve střízlivosti.
a to podle mne taky.... ale někdo je třeba v opilosti strašně rýpavý atd... a to by se mělo omluvit.... :)
Pamatuji strašně hodného kamaráda, který mi v opilosti pořád (!) říkal, že bych měla vařit a proč nevařím.... až jsem ho seřvala ať jde někam... no ale mne taky omlouvala opilost.... :)
Takhle jsem to myslela. Násilí bych netolerovala ani v opilosti.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Fiona »

Opilost sice neomlouva, nicmene priblizuje kolektivu ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:Opilost sice neomlouva, nicmene priblizuje kolektivu ;)
to asi ano. A např. v případě mého šéfa lehounká opilost výrazně zlepšuje náladu, takže nemám nic proti, když pije (s mírou a asi jen víno) skoro denně. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od rudo »

to musi byt nejaky stary stranicky kader
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:to musi byt nejaky stary stranicky kader
co?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

jestli Tě chápu, Rudo, dobře, tak nemáš pravdu. :wink:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:jestli Tě chápu, Rudo, dobře, tak nemáš pravdu. :wink:
vdaka :P

ja len osobne nikdy nemozem sa stotoznit so slovami klasika :

alkohol podavany v malych davkach neskodi v jakekoli mnozstvi

a osobne nemozem brat vazne nic co prislo z mozgu zalieteho vydestilovanou fruktozou alebo prekvasenou fruktozou

to je moj celozivotny predsudok

a nie je mozne aby srdce mohlo byt naladene na vyssie frekvencie
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

Rudo, já reagovala jen na toho stranickeho kadera... o člověku, kterého neznáš...
Na každodenní alko mám stejný názor, ale řešila bych to jen u svých blízkých, případně bych to řešila u sebe... vzdálenější lidi se nesnažím měnit a navíc, když jsou pak na mne milí, tak co.... celé je to řečeno trochu s nadsázkou. :wink:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:Rudo, já reagovala jen na toho stranickeho kadera... o člověku, kterého neznáš...
Na každodenní alko mám stejný názor, ale řešila bych to jen u svých blízkých, případně bych to řešila u sebe... vzdálenější lidi se nesnažím měnit a navíc, když jsou pak na mne milí, tak co.... celé je to řečeno trochu s nadsázkou. :wink:
ja som neriesilneznameho cloveka

len mi to pripomenulo stereotyp ze kedysi kadre casto museli cez den popijat aby to prezili so svojim svedomim

nemyslel som to ako minulost konkretneho cloveka ale ako spravanie urciteho stereotypu

neviem ci sa teraz dost jasne vyjadrujem :?:
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

tak se omlouvám za nepochopení. Myslíš teda komunistické kádry? Víš co, já byla tenkrát malé děcko, takže o tom vím prd a ani příbuzní mi o tom moc popovídat nemohou, protože oni ve straně nebyli.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:tak se omlouvám za nepochopení. Myslíš teda komunistické kádry? Víš co, já byla tenkrát malé děcko, takže o tom vím prd a ani příbuzní mi o tom moc popovídat nemohou, protože oni ve straně nebyli.
tak nejak, nemusl byt nikto v strane aby na pracovisku alebo inde videl ako cloevek co je rozpolteny pozuival alkohol na vsedomie

nakoniec najsupersvina bola aj najvacsi alkoholik, dokedy po nej bude pomenovane letisko ?
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Fiona »

Rudko Rudko. Uz zase si hrajes na zlou zapsklou sudicku? Hele zkousel jsi treba kickbox? Vyborne to odreaguje :wink:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:Rudko Rudko. Uz zase si hrajes na zlou zapsklou sudicku? Hele zkousel jsi treba kickbox? Vyborne to odreaguje :wink:
odreaguje ? ako co ?

ked nazvem lopatu lopatou tak v tom nie je ziadna sudicka
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:nakoniec najsupersvina bola aj najvacsi alkoholik, dokedy po nej bude pomenovane letisko ?
ale no tak.... mne se taky nový název letiště nelíbí, protože jsem byla zvyklá na starý a vím, že H. jeden čas pil opravdu hodně, ale tvrdší slova jsou zbytečná.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
rudo píše:nakoniec najsupersvina bola aj najvacsi alkoholik, dokedy po nej bude pomenovane letisko ?
ale no tak.... mne se taky nový název letiště nelíbí, protože jsem byla zvyklá na starý a vím, že H. jeden čas pil opravdu hodně, ale tvrdší slova jsou zbytečná.
asi malokto pozna Havla skutocne, najtemnejsia osobnost ceskych dejin
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:
Pavluska píše:
rudo píše:nakoniec najsupersvina bola aj najvacsi alkoholik, dokedy po nej bude pomenovane letisko ?
ale no tak.... mne se taky nový název letiště nelíbí, protože jsem byla zvyklá na starý a vím, že H. jeden čas pil opravdu hodně, ale tvrdší slova jsou zbytečná.
asi malokto pozna Havla skutocne
tak já ho osobně skutečně neznala... Ty ano?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od rudo »

ludia ktori mali to zivotne nestastie ze ano
a napisali o tom pravdivo ( a moj varovny system rozlisujuci energiu pravdy a podvodu mi povedal ze ano pisu pravdu)...

bolo to tazko citat

ale da sa na to pozriet aj z pohladu svetovej politiky aj taky pohlad da uplne jasno
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

ok, přiznám se, že mi čistě pocitově taky vůbec neseděl; a logicky jsem zas mnoho jeho kroků neschvalovala.... ovšem celkově v české politice moc lidí, kteří by mi seděli, moc nebylo a není....

A šup z Mírova deníčku. :oops: :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od bukaj »

Tak Havel jako pan pravda a láska je fuč, ale stejně můj leader novodobých českých dějin co se týče politiky je Masaryk. Doufám, že na Masaryka nám toho Rudo tolik nesežene, to by byla totální deziluze :cry:
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

bukaj píše: Doufám, že na Masaryka nám toho Rudo tolik nesežene, to by byla totální deziluze :cry:
taky doufám. (:-)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od rudo »

Tomas Garyk Masaryk
chodil s nama na cunder
to si dneska zadny z prezidentu
nemuze uz dovolit

ake akordy sa k tomu hraju som uz zabudol :P
5 2 8
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od smajliss »

no .. my na fotbale zase zpíváme
Tomáš Garyk Masaryk
chodil snáma na Baník,
to si žádný z našich prezidentů
nemůže už dovolit

asi byl všude :- )
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od rudo »

smajliss píše: asi byl všude :- )
a tak sme ho komplet zkadrovali, uz sa z nicoho nevyvlecie :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv rekapitulník :-)

Příspěvek od mira »

Sváteční pracovní a kázeňská uvolněnost se již chýlí ke konci, za což má křížová oblast,
zatuhlá horizomentálním lenošením, blahořečí. Tato podoblast, jak se v praxi ukázalo, žije
pohybem, který se ve dnech minulých pozastavil a byl až nepatřičně nepatrný.
Matka s bratrem zhubli po vleklé nemoci 6-7 kg, během níž v klidu a bez jakýchkoli pohybových
aktivit pozbyli rovněž chuti k jídlu a sledování televizorních pořadů, které je také ubíjely.
Drželi téměř hladovku a stravovací návrat byl více množstevně, nežli kvalitativně příkladný.
Proti své vůli do sebe vpravila malý kousek buchty, o který se ještě neváhala rozdělit s psím
stařečkem Honzíčkem, který když stojí, tak při tom klečí, což údajně tato drobná plemena
k stáru postihuje, jako trest za jejich šlechetnost. Když je navštívím a seberu odvahu na něj
pohlédnout; přeji si totiž, aby v mé paměti zůstal čiperný a ztepilý; vyplazuje na mne jazýček
nikoliv proto, že by ho má návštěva dohřála, nýbrž na základně ztráty předního chrupu, nikoli
násilné. Když se mi svěřila, že sladké ovoce nemůže ani cítit a ani rohlíky už ji nenadchnou,
projevil jsem účast na jejích strastech a bláhově podotkl, že hlad má život rád a půst urychluje
rekonvalescenci. Sám nejsem dobře řešitelným příkladem, tak padlo na půdu vyčerpanou, snad
pro prorockou nezastižitelnost v domácím prostředí, nebo pro mou pošetilost, z níž jsem byl usvědčen.
Pro ztrátu fyzikálních sil již nebyla schopna dojít do obchodu pro zásoby, které potažmo nebyla
schopna pozřít a i výslech psích externích potřeb sestával neúnosným. Kde na to vzít síly, nežli
v hrdinsky pozřených produktech potravinářského průmyslu. Ochable se hájil, že každý svého štěstí
strojníkem a přitížil jí přínosem darmošlapně usmolených pracovních kalhot, s pokornou žádostí
o obnovu jejich kdysi snad zářících barev, prostřednictvím programu jejich staré pradleny, neboť
naši zánovní si o totéž žádat netroufám, z důvodu ohleduplnosti a šetrnosti, k níž jsem veden svou
neschopností nalézat na svém účtu dostatek hmotných prostředníků na novou automatickou a soudím,
že matce trocha toho pohybu jen prospěje, když jím příliš neplýtvá.
Povánoční návštěva paní svegruše z Ostravy!!! byla osvěžující a obsazení pracovny celkem bezbolestné.
Plně se věnovala našim krutým dětem a obětovala jim nejen veškerý svůj čas. Dokonce dovolila Miruši,
aby ji učesala, což bylo vzhledem k bujnosti náhlavního porostu a vnuččině pověstně citlivé práci s hráběmi
hluboký respekt vzbuzující. Také nás zasvětila do počítačových her, kterým jsem odolával, ale machinarium
mne přimělo alespoň na krátký čas svůj rezervovaný postoj přehodnotit.
Konec roku a světa jsem zapil vodou s chloridem horečnatým a obešel se bez lihovin. Když děti pozbyly
vědomí, shlédli jsme s chotí pohádkový příběh, který nám večer nepokazil a popůlnoční rachejtlení jsme
už nevnímali, protože o nic zásadního nejde, pokud člověk nepodlehne dojmu, že si musí vyrobit vlastní
plnohodnotnou munici, při jejímž slavnostním zážehu následně podlehne zraněním, nebo si alespoň výrazně
zredukuje počet končetin, což v budoucích letech nejen tuto zálibu motoricky komplikuje.
Pochrchláváme, ale není to nic vážného, co bychom byli nuceni vážně řešit ráznou askezí.
Kalhoty jsou čisté, stromek byl odstrojen a vyhoštěn, byla to pouhá větev z kleče odnaproti z meze pod
tratí, odpor k práci se nezdá být nepřekonatelný a pokud opět nebudu ponocný, s pomocí nařízeného budíka
se mi podaří časně ráno vstát a zařadit se do novoročního pracovního procesu a občerstvit své proti zahálce
protestující vzpřimovače bezpáteřního trupu. Chystá se tvorba dubových pražců, která naskytne mnohá
výrobní úskalí, kteréžto možné překážky nás nemohou zastavit, pokud se tento sortiment může podniku
vyplatit, což je střízlivým odhadem podřízeného kolektivu, na jehož názoru nezáleží, neboť nejsme majiteli
titulu, ani nám nenáleží, abychom řídili svůj krok, v daných podmínkách nemožné, které však jsme schopni
provést do tří dnů a proto chutě do práce, abychom si vydělali na zaplacení odpadů, kteréžto poplatky
se zdražují, jako mnohé další, které máme tu povinnou možnost uhradit. Letos pouze o 60,- víc za jednu
prdel, takže do půstu nás opět nic netlačí. Aby nedošlo k nedorozumu, plně to respektuji. Město vystaví
kompostárnu a rozjede zkušební svoz bioodpadu a pokud bude postup zastupitelstva vyhodnocen přísným
zrakem nejmenovaného souseda, alias velebníček, jako pochybený, budou tam tito zrecyklováni na cosi
užitečnějšího.
Dočetl se, že horoskopci se mohou radovat z tvůrčích asexuálních sil, dnes prý hlavně z těch druhých.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od buc11 »

přečtu si až tam
a nebo ne,
pěkné, cítím z toho optimismus
hořečnatý mám jen chlorid, nějak sem na něho zapomněl,
taky sem jim vnutil větvoví z našeho stříbrného smrku za stromeček
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

také jsme měli místo stromku větev. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv ovšemník :-)

Příspěvek od mira »

Zbytek pracovního týdne se zrekreatůroval při zohavování nahých smrkových a borových korpusů,
které se porcují nasucho. Chytil dobře vyválcovaná, nabroušená a nekompromisní kusadla, která
umožnila, společně s vlezlým chladem, jenž nutil Ventila s Vykostilem se rychleji hýbat, docílit
nečekaně značný pořez. Mělť z toho dobrý pocit, akusticky opepřený vokálním rozparovačem Owensem
a mnohými dalšími. Váhy spravedlnosti nás všechny dostihnou a budeme semleti na prach větrem hnaný.
Aby vyvrátil ošklivé pomluvy zlých jazyků o své nesolventnosti, které sám šíří, zakoupil vůdce
a majitel podniku starý nákladní vůz, za cenu nového, jak utrousil jeho věčný kritik, tchán a údržbář.
Sloupovitě obrácené oči pak měl také krátce hostující ekonom a naopak dle zvyku k zemi skopené
kontrolor bezpečnosti práce. Je-li pronesena stížnost, pak se poukazuje na maximální osobní snahu
o výhledové řešení a na fakt, že náš zákazník je náš bůh a mše se momentálně slouží od 6-14.30,
dokud shůry neurčí jinak. V podniku naneštěstí není zaměstnán žádný gentleman a tak je podvojná
účetní nucena si s náručí plnou pečlivě vybraných pokrmů otevírat dveře svými kyprými lokty sama, což
pozorným pozorovatelům neuniklo, neboť ostražitost je nám naopak v rámci sebezáchovy všem vlastní,
tak jsme nad tím a nad sebou alespoň slovně projevili lítost.
Doma je doma.
Loktů naopak ostřejších je na lůžku má pikantně zaoblená choť, která zvykne během nočního odpočinku
zaujímat velkoplošné pozice, což mne často nutí částečně opouštět sdílenou úložnou vztahovou základnu
a předešlou noc si vybralo svou daň, když se mé zadní tváře jaksi ocitly mimo rámec a přikrývku, z čehož
mne rozbolelo o něco výš a ani vlažná snaha o rehabilitaci na mém skromném vybavení mne toho zatím
nezbavila. Půjdu se pokusit vydobýt si neskromně trochu větší kousek matrace, ale vzhledem k mé
neprůbojnosti jsou šance mizivé a navíc je tam rovněž nepřehlédnutelně přítomen tvrdolebý a náměsíčně
pohyblivý potomek, který už už hlasitě vítá svého ke zrodu se chystajícího ml. bratra, který otce dozajista
vytlačí až na drsný koberec, nebo na židli v jeho pracovně, kde ostatně noci tráví celkem rád, proč zapírat.
Proto apeluji na vás, kteří se k těmto vážným životním krokům, jako jsou změny stavu, teprve chystají,
nejprve se na to dobře vyspěte. Pak už to třeba nepůjde. Ale aby to nevyznělo špatně, ničeho nelituji
a můj současný noční i denní život je nyní smysluplnější, než býval za sólových nevázaných časů, kdy
se jen ničemně poflakoval od ničeho k ničemu, na většinou prázdném staromládeneckém regále, jako
neprodejné zboží po záruce se slevou, sice v akci, ale bez akce.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Jindra »

.
Míro kde Ty budeš spát, až se narodí prcek, na Tebe už nezbyde lůžková plocha
leda bys byl permanentně na Šárce (nebo pod ní, jak libo)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od Pavluska »

člověče, radši si kupte druhou postel. :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Míruv občasník :-)

Příspěvek od s.arik »

To je zbytečné, já bych vytlačovala, i kdybychom měli vedle sebe pro čtyři osoby pět matrací.
Jsem prostě přítulná a jdu za teplem. Mírův karmický úkol v tomto životě je naučit se důraznější sebeobraně vlastního prostoru :P . Už jsem mu to říkala nejednou, stačí do mě dloubnout, ať se posunu...vždyť mezi mnou a stěnou bývá metr místa.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Odpovědět