Oli - žlučníkové kameny

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

Delší dobu jsem tu nebyla, ne vždy je čas v klidu si projít tento web. Znáte to všichni. V první části svého deníčku jsem se zmínila o bolestivé slinivce. Postupem času na syrové stravě a stálých bolestech jsem pochopila, že problém bude ještě jinde než jen ve stravě. Koukla na net, přečetla a šla si to ověřit na sonograf. Byly tam, ve žlučníky si sedí 4 kameny, každý tak o 1 cm. Ucpávají mi žlučovod a žluč teče do slinivky a ne do střeva. Což je jednak bolestivé, ale i nebezpečné. Operaci jsem zamítla, protože cítím nepatrné zlepšení svého stavu a věřím , že to pomocí ovocných kyselin dokáži rozpustit. Záchvaty nejsou po každém malinkém stresu a nemají několika denní recidivu. Dál pokračuji v ovocné dietě, přidala jsem svízel siřišťový, který prý rozpouští ledvinové a žlučníkové kameny. Příznivě působí na lynfu. Chystám se na vyčištění střeva. Zkusila jsem to doma sama soupravou z lékarny, ale asi jsem něco dělala špatně. Nechám si to jej vyčistit odborně a pak bych to zase zkusila sama. Přidala jsem do jídelníčku vojtěšku, působí blahodárně.
Pokud by jste měl někdo kladné zkušenosti s rozpouštěním kamenů a podělíte se o ně, budu jen ráda a děkuji předem. Přeji všemkrásné jarní dny.
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od s.arik »

Přeji hodně sil, štěstí, informací a vytrvalosti.

Nevím, co poradit, nevím ani, zda v takových případech pomáhá půst...?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

s.arik píše:Přeji hodně sil, štěstí, informací a vytrvalosti.

Nevím, co poradit, nevím ani, zda v takových případech pomáhá půst...?
Nevadí, jen se dělím a vyzvídám zároveň. Možná někomu do budoucna pomohu. Mám prima lékařku, už mě tak trochu zná, Udělali jsme spolu dohodu. Za čas uděláme znova sono a budu mít důkaz jestli to funguje nebo ne.
Podle Partykové a podobných autorů na kameny půst pomáhá taky, i když efekt není tak výrazný, ale chce to delší hladovku. Na tu nemám natrénováno, ani se na ni necítím.
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od epony »

Ahoj Oli, hlavné je, že si späť na vita :wink: posielam ti uryvok z knihy od Normana Walkera o šťavach a žlžnikových kamenoch:
Žlučníkové potíže a kameny:
Vařené tuky a pečené potraviny jsou nejčastější příčinou poruchy funkce žlučníku (srovnejte kapitolu o žlučníkových chorobách). Žlučníkové kameny
a písek jsou však nahromaděný anorganický vápník a jiné anorganické substance ve žlučníku, protože je tělo nemohlo zužitkovat. Všechny škroby, chleba a výrobky z obilí jsou plny anorganického vápníku. Jíme-li mnoho takových potravin, muže to vést k tvorbě kamenů .
Pití šťávy z jednoho citronu ve sklenici horké vody po 4 týdny, vícekrát denně a bez cukru, pomáhá tyto kameny rozpouštět.
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

epony píše:Ahoj Oli, hlavné je, že si späť na vita :wink: posielam ti uryvok z knihy od Normana Walkera o šťavach a žlžnikových kamenoch:
Žlučníkové potíže a kameny:
Vařené tuky a pečené potraviny jsou nejčastější příčinou poruchy funkce žlučníku (srovnejte kapitolu o žlučníkových chorobách). Žlučníkové kameny
a písek jsou však nahromaděný anorganický vápník a jiné anorganické substance ve žlučníku, protože je tělo nemohlo zužitkovat. Všechny škroby, chleba a výrobky z obilí jsou plny anorganického vápníku. Jíme-li mnoho takových potravin, muže to vést k tvorbě kamenů .
Pití šťávy z jednoho citronu ve sklenici horké vody po 4 týdny, vícekrát denně a bez cukru, pomáhá tyto kameny rozpouštět.
Děkuji za citaci a za radu. Walkera mám na okně u postele a čtu jej jak věřící Bibly. Vím z čeho je mám a teď zkouším vše čím je rozpustit. Cironovou kůru piji také, mimo jiné.
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Fuujin »

Co třeba zkusit liver cleanse ? Spousta lidí tím kameny ze sebe dostala ven přes střevo, tak by to mohlo fungovat
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

Fuujin píše:Co třeba zkusit liver cleanse ? Spousta lidí tím kameny ze sebe dostala ven přes střevo, tak by to mohlo fungovat
Mohla bych tě požádat o vysvětlení tebou navrhované metody. Bohužel mi to nic neříká, tedy v tomto názvu. Děkuji za pochopení. Oli
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Fuujin »

Nezajímal jsem se o to příliš abych znal přesný postup ale zhruba se jedná o 4 denní půst, potom se vypije citronová šťáva a olivový olej a měly by se kameny dostat střevy ven, místo stolice.. To k hrubébmu popisu, přesně informace sou většinou v angličtině ale nebyl by problém něco zjistit a přeložit, nebo se můžu někoho na nějakých anglických f=orech na to zeptat
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Fiona »

Ne pust, ale 5-denni jablkova kura, kdy se ji jen jablka a pije jablkova stava. Presny popis i obsahlejsi diskuze na tohle tema je ve vlakne Detoxikace (Cingros, Partykova etc.)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Fuujin »

Jsou různé postupy, ne jen jeden
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od jans »

postupy jsou různé, ale tenhle mi dává celkem smysl
příprava šťávou z jablek je tam podle mě proto, že šťáva rozbije velké kameny na menší
nahřívání je proto, aby se zvětšil průměr vývodů z ledvin
celkově jsou to všechno postupy, aby se zmenšila šance, že se případné kameny někde zaseknou

popsané je to zde viewtopic.php?f=3&t=233&start=346

místo termoforu se dá použít petlahev s horkou vodou

gud lak :)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Fuujin »

O tom teple vím, o rozpouštění na menší kousky už ne teda
Koukno n a to téma
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od RadkaS »

Pust je na kameny urcite ucinny, ale musis pocitat s tim, ze to bude zrejme bolestivy zazitek. Vychazim ze sve zkusenosti, kdy jsem prosla velice bolestivym pustem a na konci se ze me vysypal pisek a nastala neskutecna uleva.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od RadkaS »

Tenkrat jsem drzela pust 17 dnu
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Renáta »

Oli, 9.5. je spln - teda ak mám správne info, idem na tú očistu pečene. Nechcete sa niekto pridať? m:-)
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

RadkaS píše:Pust je na kameny urcite ucinny, ale musis pocitat s tim, ze to bude zrejme bolestivy zazitek. Vychazim ze sve zkusenosti, kdy jsem prosla velice bolestivym pustem a na konci se ze me vysypal pisek a nastala neskutecna uleva.
V tom s tebou souhlasím, už ze mě vyšel ledvinový písek a nic příjemného to nebylo. Bolesti už mám dost, nebudu riskovat a dělat na co se necítím. Na delší půst nemám natrénováno.
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

Fuujin píše:O tom teple vím, o rozpouštění na menší kousky už ne teda
Koukno n a to téma
Děkuji moc všem za rady, na půst se opravdu necítím. Trénuji 36h a zatím víc nedám, jsem vitariánkou 4 měsíce. Cítím na sobě stále příznaky čištění, občasné zimnice, občasné průjmy, někdy silné stavy únavy, jinak spím jen 6h a stačí mi to dostatečně, k tomu točení hlavy, když se rychleji zvednu. Jinak si stěžovat nemohu, vita mi jen pomáhá, takže budu věřit, že si poradí s tím kamenolomem v mém těle. Nechci aby to vyznělo jako vymlouvání, ale opravdu si nemohu dovolit fyzický výpadek z důvodu půstu. Mám vážně nemocného manžela a na spoustu věcí jsem sama a mám hodně velké energetické vydání. Musím i v tomto bohužel dělat kompromisy, čistit, ale jet na 120% výkon. Nestěžuji si, jen konstatuji.
Opravdu všem děkuji za rady a názory, hodně moc mě to potěšilo.
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

Půsty už se mi stávají běžnou součástí života. Každý týden, na jeho konci si dám lačnění. Nejdříve to bylo 24h, teď už 2x po 36h. Chtěla bych to postupně natahnout na 48h. Moje tělo si o mě vyloženě řekne a já dokážu pak ustát všechno kolem sebe. Snažím se dělat vše jako jindy, jen nejsem tak přehnaně aktivní. Postupem hodin si někdy připadám jako zpomalený film.
Při posledním lačnění jsem si na chvilku lehla na zahradní lehátko a odpočívala v krásném slunečném dni. Pro mě je to tak trochu luxus, ale rozhodla jsem se, že se taky začnu rozmazlovat. :wink:

Zítra jdu na svůj první výplach střev.
Dospěla jsem k tomu postupně a teď se na to i těším. Výplach doma mi nejdou, asi dělám něco špatně. Nechám si jich několik udělat odborně a pak to zase zkusím doma. Vzhledem k tomu, že jsem většinu svého dosavadního života trpěla zácpami, tak si myslím, že je co vyplachovat a asi to nespravý pár výplachů....
Z tohoto důvodu jsem včera večer prvně šťavila. Zatím nemám na to si koupit kvalitní odšťavňovač. Musí mi stačit ten zděděný, který funguje na principu centrifugy. Je jako ždímačka, chudinka ovoce a zelenina. :?
Musím dnes pít celý den šťávy, aby ve střevech nebyly pevné části.

Vyrazili jsme s mužen do Kauflandu do Domažlic. Kaufland jsem měla v Plzni zažitý jako dobrý zdroj ovozel, ale ten v Domažlicích nic moc. Navíc je konec sezóny skoro ve všem a tak když něco je , tak je to dost drahé a to nové není úplně ono a je to drahé taky. Krom jablíček a šťavnatých pomerančů se nám povedlo nakoupit banány za docela slušnou cenu. Cestou domů jsem jich polovinu slupla, mňamky. :) Hroznové víno bylo bez chuti, už jej kupovat nebudu.
Ani zelenina nebyla podle mých představ, karotka bio za 29,90 a normální za 32,- Nedalo se nic dělat, potřebovala jsem něco na šťávy. Petrželka není už delší dobu, takže celer a okurky.
Večer jsem pak vymýšlela jak a co.
Takže na dnešní den mám klasiku - citrón s horkou vodou. Pak šťáva z karotky a pomerančů. Zeleninová šťáva je z karotky, kousku celeru a jedné okurky. Jako pojistku mám ještě 4 kousky banánů, které bych si pomačkala na kašičku.
Budu si držet palce, abych to vydržela takto až do zítra, ale motivace je silná, tak snad to dám. :)
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Panda »

Možná straším zbytečně, ale RadkaS měla s hydrocolonterapií špatné zkušenosti: viewtopic.php?f=9&t=1506&p=71325#p71325

Na zácpu a podobné střevní problémy (včetně zanesení střev) je nejlepší hodně vlákniny z ovoce a zeleniny. Trpěl jsem tím dříve, ale po přechodu na vita stravu všechny střevní problémy zmizely (dokonce namísto jednou za 3 dny chodím 2x denně).
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

Panda píše:Možná straším zbytečně, ale RadkaS měla s hydrocolonterapií špatné zkušenosti: viewtopic.php?f=9&t=1506&p=71325#p71325

Na zácpu a podobné střevní problémy (včetně zanesení střev) je nejlepší hodně vlákniny z ovoce a zeleniny. Trpěl jsem tím dříve, ale po přechodu na vita stravu všechny střevní problémy zmizely (dokonce namísto jednou za 3 dny chodím 2x denně).
Od té doby co jsem na vita, je zácpa pro mne taky pasé, ale za ty roky před to musí být fujtablíček, chudinky moje střeva. Jím spoustu ovozel, vše ze šlupkou, jedině co si loupu je kiwi, ale to není podstatná část mého jídelníčku, šťávy ji až dnes a to kvůli hydrocolonu. Paní po mne chtěla abych jedla vařenou kašovitou zeleninovou stravu (:-) , vysvětlila jsem jí, že v mém případě budou šťávy rozumným kompromisem.

Ráno jsem neodolala banánům a všechny 4 kousky rozmačkala na kašičku a snědla jako za doby kojeneckého věku. :) To jsem je možná ani jedla, banány v době mého dětství byly nedostatkové zboží....

Dovedete si představit být vitariány za totáče ? Jablka, zelí, a zbytek co si kdo doma vypěstoval. :?

Teď už pojíjím karotku s pomerančem. Včera po vyšťavení byla chutná a dnes je pěkně nahořklá, asi to dělají ty pomeranče. Příště budu chytřejší. :wink: Zítar zkusím karotku a jablka.
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Panda »

No jo vlastně, proto asi nemám stále banánů dost, protože za totality jsme je měli jen jako velkou vzácnost. :-)
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

O to víc nám chutnali jablka, hrušky, třešně z cizích zahrad a jak jsem byli vynalézaví, aby jsme se k nim dostali. Ještě více jsme byli vynalézaví při výmluvách proč nám přibyla další modřina a šrám, a proč ty kalhoty budou mít o záplatu více... (:-)
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Sweetie »

no ja co si na sve detstvi vzpominam (totac), tak mam utkveno v pameti prave snad nejvetsi hojnost ovoce, asi protoze jsem se porad pohybovala nekde na zahrade, to bylo porad precpavani tresnema, ruznyma blumama, rybizama, jahody, hrasek,jabka hrusky, v lete melounova smrst, broskve jee anebo tech boruvek a ted dvakrat obracim libru, vsechno je tak neskutecne drahy a jakoby nedostupny, paradox :)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Sitar »

Sweetie píše:no ja co si na sve detstvi vzpominam (totac), tak mam utkveno v pameti prave snad nejvetsi hojnost ovoce, asi protoze jsem se porad pohybovala nekde na zahrade, to bylo porad precpavani tresnema, ruznyma blumama, rybizama, jahody, hrasek,jabka hrusky, v lete melounova smrst, broskve jee anebo tech boruvek a ted dvakrat obracim libru, vsechno je tak neskutecne drahy a jakoby nedostupny, paradox :)
Ono je to dost relativni. Holt ses na blbym miste a tak musis kupovat predrazene ovoce pochybne kvality a puvodu. Stejne tak jako ted ja, ale v lete a na podzim to bude jinak.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

Sweetie píše:no ja co si na sve detstvi vzpominam (totac), tak mam utkveno v pameti prave snad nejvetsi hojnost ovoce, asi protoze jsem se porad pohybovala nekde na zahrade, to bylo porad precpavani tresnema, ruznyma blumama, rybizama, jahody, hrasek,jabka hrusky, v lete melounova smrst, broskve jee anebo tech boruvek a ted dvakrat obracim libru, vsechno je tak neskutecne drahy a jakoby nedostupny, paradox :)
Moc se těším na léto zde, v novém bydlišti. Doufám, že mne to pomyslně vrátí do dětství. Na zahradě třešeň, všude kolem úvozy s třešněmi, švestkami bez šárky, lesní jahody, maliny na zahradě i v přírodě, ostružiny kam se podíváš. Už teď si to užívám, když jdu na procházku se psi, tak si nesu košíček na bylinky, trhám , suším, zakládám si herbář, prohlížím knížky na co které je , protože už se mi to trochu vypařilo z hlavy...Prostě si ten návrat k přírodě užívám a nelituji ničeho, že jsem se tak rozhodla.
Prý rostou hřiby, chtěla bych zítra vzít štěkali a vyrazit na obchůzku, zdali přece jen i nás nějaký nevystrčil hlavičku....
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

Panda píše:Možná straším zbytečně, ale RadkaS měla s hydrocolonterapií špatné zkušenosti: viewtopic.php?f=9&t=1506&p=71325#p71325

Na zácpu a podobné střevní problémy (včetně zanesení střev) je nejlepší hodně vlákniny z ovoce a zeleniny. Trpěl jsem tím dříve, ale po přechodu na vita stravu všechny střevní problémy zmizely (dokonce namísto jednou za 3 dny chodím 2x denně).
Nemohu ti upřít, že jsi dobrý našeptávač, ale děkuji ti za to! :)
Přečetla jsem si pozorně zkušenost RadkyS a trochu nad tím pomřemýšlela...
(úctyhodný výkon (:-) ) a zrušila jsem si objednávku na dnešní hydrocolon.
Místo toho jsem si vytiskla tebou poslanou knihu od Malochova - Dokonalá očist těla a Hladovění a přece jen více úsilí a méně peněz vrazím do půstů než do něčeho, co nemusí až tak výrazný efekt. Se svými střevy jsem se už natrápila dost a dost. Jsem ráda, že jsem se díky vita dostala na jednu pravidelnou stolici denně , nerada bych si to nějak pošramotila a řešila další problém.
Stačí, že jsem v pondělí ztratila peněženku i s doklady a platebními kartami. M8m každý den po práci o zábavu postaráno.... (:-) Za blbost se platí a když nejde o život, nejde o nic.
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Sitar »

Oli píše:
Sweetie píše:no ja co si na sve detstvi vzpominam (totac), tak mam utkveno v pameti prave snad nejvetsi hojnost ovoce, asi protoze jsem se porad pohybovala nekde na zahrade, to bylo porad precpavani tresnema, ruznyma blumama, rybizama, jahody, hrasek,jabka hrusky, v lete melounova smrst, broskve jee anebo tech boruvek a ted dvakrat obracim libru, vsechno je tak neskutecne drahy a jakoby nedostupny, paradox :)
Moc se těším na léto zde, v novém bydlišti. Doufám, že mne to pomyslně vrátí do dětství. Na zahradě třešeň, všude kolem úvozy s třešněmi, švestkami bez šárky, lesní jahody, maliny na zahradě i v přírodě, ostružiny kam se podíváš. Už teď si to užívám, když jdu na procházku se psi, tak si nesu košíček na bylinky, trhám , suším, zakládám si herbář, prohlížím knížky na co které je , protože už se mi to trochu vypařilo z hlavy...Prostě si ten návrat k přírodě užívám a nelituji ničeho, že jsem se tak rozhodla.
Prý rostou hřiby, chtěla bych zítra vzít štěkali a vyrazit na obchůzku, zdali přece jen i nás nějaký nevystrčil hlavičku....

Tak to je velka pohoda, to si musela byt hodna ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

Sitar

...za to , že jsem byla hodná to nebylo :) , ale spíš naopak, uděla jsem velké vzbouření v rodině a tohle je výsledek. Zadarmo není nikdy nic a jaké si to uděláš , takové to máš. Já prostě už jinak než na pohodu žít nechci a díky vita mi jde o moc lépe. Ve čtvrtek jsem byla u zahradníčka a už je zahrádka plná kedlubínků, celeru, pórku, majoránky, květáku i na milované kytičky se našlo místo. :D Všechny trvalky co jsem letošní jaro vysadila už mají na květ jen puknout. Bohužel chladno je brzdí.
Ve čtvrtek jsem završila obýhací maratón po všech institucích, kde jsem musela oběnit svoje ztracené doklady. Bohužel tím místem byla i Plzeň.
Po návratu jsem si libovala v tom klidu a tichu a v tom, jak je taky u nás v Sedmihoří krásně. Dnes už vím, že není důležité jak bydlíš, ale jak se tam cítíš a taky u nás je mi prostě kráááááááááásně.
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Oli - žlučníkové kameny

Příspěvek od Oli »

Svízel syřišťový spolu s půsty zabýrá !!!

Již třetí týden užívám svízel syřišťový na kameny ve žlučníku. Jen podotýkám, že mne žlučník vůbec nebolel. Vita jsem začala kvůli slinivce...
Svízel je účinný na rozpouštění ledvinových a žlučníkových kamenů, podporuje čistění lymfy. K tomu ještě každý týden půstuji. Teď už dvakrát za sebou po 36h. Už minulý týden jsem začala mít příznaky čištění . Zalehlé uši a dutiny. Celková únava, ledové ruce, někdy průjem. Dnes jsem měla silnější projev,proležela jsem celý den a hodně spala, stolice několikrát denně a prvně jsem i pocítila bolesti ve žlučníku. Zní to asi bláznivě, ale já měla radost, že to funguje, že to úsilý k něčemu je. Jsem asi cvok. :)
Kvůli hydrocolonu (na který jsem nakonec nešla) jsem začala pít šťávy a stále v tom pokračuji. Dnes byla karotka, červená řepa a jablko. Domnívám se, že i to pomáhá.
Každopádně děkuji Pandovi za zaslané knihy a za poznámku ohledně hydrocolonu. Nelituji , že jsem nešla, místo toho studuji pilně Hladovění od Malachova a v neděli bude další půst. Uvidím jestli jen 36h nebo to zkusím natáhnout. Nechci nic uspěchat...
Přišel mi e mail, že moje objednávka semen z bio obchodu je vyřízena. Už se těším jak budu klíčit i něco jiného než slunečnici.
Někde na vitariánech, bohužel už nevím, kde jsem četla návod na ,,chleba" z naklíčených semen.v receptech to určitě nebylo. Kdyby jste se někdo slitoval a věděl jak na to a podělil se se mnou, byla bych moc ráda. Předem děkuji !
Nikdy, neříkej nikdy .
Odpovědět