Sitar

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sitar

Příspěvek od Pavluska »

Drzim pesti!
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Sitar

Příspěvek od s.arik »

Zdravím tě a přeji mnoho sil. Díky:
viewtopic.php?p=108205#p108205
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sitar

Příspěvek od Renáta »

Všetko naj-naj-lepšie-zdravé-veselé-šťastné-spokojné k narodkám ti prajem :D
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sitar

Příspěvek od Sweetie »

To uz je Panna? To to leti. Preji vsecko nejlepsi, nejen k narozkam, ale i do dalsiho zivota :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sitar

Příspěvek od buc11 »

šmankote mně se to taky blíží, přerušovat kontinuálnost žití mezníky, abych se nad sebou zamyslel mě děsí, vlastně si mě ale stejně nikdo nevšim, tak bych radši neměl upozorňovat
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Díkes všem. ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Sitar

Příspěvek od mira »

Měj vynikající zdravotní stav, dobrou úrodu a úspěch ve všem, na co sáhneš,
i na co ne. :)
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Sitar

Příspěvek od s.arik »

I já přeji vše dobré, máš dlouhý život před sebou, užij si ho :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Můj pětiletej David včera před spaním poznamenal: Proč se všechno pořád mění? Vždyť svět je tak krásnej!
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sitar

Příspěvek od Pavluska »

Dodatečně vše nejlepší k narozeninám. 8)
David by chtěl zachovat to krásné, zakonzervovat. Ale to nejde, všechno se vyvíjí: lidi, vztahy, krajina, celý svět ...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Lidka píše:a Samirka me trochu predbehla

Myslela jsem na Tebe, kde jsi
Preju Ti at vse zdolas a vratis se jako Fenix - prozrely a posileny
tesime se na Tebe
Po pravdě, když jsi to psala, nevěřil jsem, že se to někdy stane, ale teď to tak cítím, vše se v dobré obrací. Týden si užívám dětí a další týden mám jen pro sebe.

Jak se pořád všichni máte a co zásadního se tu stalo?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sitar

Příspěvek od Pavluska »

Ahoj. Co k tomu napsat?! Snad jen přání, aby bylo líp pro všechny zúčastněné a při rozumné domluvě může.
Každopádně vítej zpět tady. Zásadní okamžiky jsou každý den, ale nevím, co zásadního se událo zde od doby, kdy jsi sem nakoukl naposledy. Možná tu přibyli noví lidé... ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sitar

Příspěvek od Samira »

Sitar píše:...vše se v dobré obrací.
tesim sa z toho.
Zasadne sa nestalo nic, dufam, ze nakuknes castejsie.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

http://www.youtube.com/watch?v=37wcNAJHwEc

David mi sedí za krkem, proto to občas cukne nebo uteče ze správného záběru. ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Nesl jsem Elu z postele a letí před náma mol, tak ho chytnu a usmrtím, načež se Ela zeptá: To byl mlok?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Dnes kolem poledne jsem vypnul lednici s mrazákem a jsem zvědav, jak dlouho mi to vydrží.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Eliška včera v Národním muzeju: Sova opálená (Sova pálená) a Anička (Andulka)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sitar

Příspěvek od Samira »

Kamoskina dcera potvorila nazvy rozpravok:
Mala morska panda (=panna)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Panda »

Proč potvorila, naopak opravila a vylepšila.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sitar

Příspěvek od Pavluska »

Samira píše:Kamoskina dcera potvorila nazvy rozpravok:
Mala morska panda (=panna)
:lol:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sitar

Příspěvek od Samira »

Panda píše:Proč potvorila, naopak opravila a vylepšila.
Vedela som (dufala), ze sa najdes! :D
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Sitar

Příspěvek od Lidka »

Sitar píše:Můj pětiletej David včera před spaním poznamenal: Proč se všechno pořád mění? Vždyť svět je tak krásnej!
clovek by mu dal hned o pusu vic :D :D
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Dnes jsem se stal šťastným majitelem Čínské studie.

Lednice stále vypnutá.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sitar

Příspěvek od Jindra »

Sitar píše:Dnes jsem se stal šťastným majitelem Čínské studie.
Lednice stále vypnutá.
Obojí je dobrá zpráva.
Teď si uvědomuju, že se už nějaký čas na toto dvojí taky chystám - pročíst si tu studii a vypnout mrazák (no jen mrazák; lednici ne e, je to příruční sklad brokolice, mrkve, okurek apod.)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sitar

Příspěvek od Samira »

Mrazak mam skontrolovany, pretriedeny a prichystany na prival zeleneho. Teraz na jar ho napcham zihlavou, hluchavkou, travickou... V zime mi to uzasne spestrilo jedalnicek a ochutilo drinky.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Jasný, je to praktická věc, ale se mi nelíbí jak to vrčí a žere.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sitar

Příspěvek od Samira »

To je pravda.

:D
V mnohom som si s mraznickou podobna :D :D :D
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

I město má duši, jenom není tolik vidět.

O to je zajímavější a silnější, když jí naleznete.

Pokud to ovšem není přelud nebo strach.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sitar

Příspěvek od Fiona »

Asi mas pravdu. Jen je docela narocne se prenest pres vsechny svoje predpojatosti a vnimat ji jak je. Rekla bych ze je to jeste tezsi nez u lidi, ale na druhou stranu je to o neco snazsi v cizich mestech, zvlast pri potulnem zivote.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sitar

Příspěvek od buc11 »

Sitar píše:Můj pětiletej David včera před spaním poznamenal: Proč se všechno pořád mění? Vždyť svět je tak krásnej!
a není to právě proto?
já čínskou studii nečet a ani nebudu, ale vše mám včetně vody všechna chladící zařízení vypnuta, ale jakmile začnou meruně a maliny, hned budu startovat
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sitar

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:chladící zařízení vypnuta, ale jakmile začnou meruně a maliny, hned budu startovat
taky bych rád vypnul, ale kam dát jednorázový velký sběry jahod a třešní - mám narvaný dvě lednice, ale do tejdne to s ženou sníme, je to výýýborňoučký
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sitar

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: ale na druhou stranu je to o neco snazsi v cizich mestech
ano
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sitar

Příspěvek od kveta »

zajímavý článek sitare, i následující diskuse, kterou jsem ale neměla čas si celou ještě přečíst. MASO se na lidstvu dosti podepsalo, to že ho ještě spoustu lidí jí je jenom důkazem zuboženého stavu lidského ducha.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Sitar

Příspěvek od 2olfess »

To je asi pravda, nejškodlivějším účinkem časté a pravidelné konzumace masa je, že tiše a plíživě otravuje a znecitlivuje lidskou duši a pak se devastace obrátí na rozum :|.

Ale chce to řádnou a letitou pravidelnost, široký a pestrý masný sortiment, nebavíme se o občasné ochutnávce, s tím se ještě popere.
dvdmchl

Re: Sitar

Příspěvek od dvdmchl »

MASO se na lidstvu dosti podepsalo, to že ho ještě spoustu lidí jí je jenom důkazem zuboženého stavu lidského ducha.
Já viděl lidi kterým by se dal jejich duševní stav minimálně závidět a jedli maso....
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

dvdmchl píše:
MASO se na lidstvu dosti podepsalo, to že ho ještě spoustu lidí jí je jenom důkazem zuboženého stavu lidského ducha.
Já viděl lidi kterým by se dal jejich duševní stav minimálně závidět a jedli maso....
Maso jakého původu, jak často ho jedli a jaké množství?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
dvdmchl

Re: Sitar

Příspěvek od dvdmchl »

Co sem nějaká blbá encyklopedie? Jestli chceš žít podle tabulek, žij si...ale je to horší než dělat na jatkách...

Ať se vám to líbí, nebo ne, bezmasá strava z nikoho světce neudělá. A maso ve stravě z nikoho nedělá ďábla. V jídle prostě spasení nenajdete, to najdete janom sami v sobě a je úplně jedno co přitom budete požívat.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sitar

Příspěvek od kveta »

dvd, díky za tvůj názor. člověk, který nechápe, že zvíře má právo na život, není v mých očích oduševnělý. proč, když maso je podle tebe ok, nezabiješ a nesníš svýho psa nebo jinýho kámoše či kamarádku?

navíc ti co maso jí za to hodně platí, a to ztrátou moudrosti a zdraví. jde o chemii, akce a reakce.
dvdmchl

Re: Sitar

Příspěvek od dvdmchl »

člověk který nechápe, že život je i v rostlinách a kamenech není pro změnu oduševnělý v mých očích. Pro udržení svého života musím zabíjet a je jen na mně a mém vlastním rozhodnutí co budu zabíjet. Koukni se na planetu jako na jeden velký živý organismus a dojde ti, že je vážně jedno co kdo zabíjí, jen toho nesmí zabíjet víc než potřebuje, aby zbylo i na ostatní....
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sitar

Příspěvek od kveta »

ano, já osobně vím, že i kameny a rostliny jsou živé, právě proto jsem se rozhodla jíst jenom ovoce. zabíjet se nemusí. neodpověděl jsi mi, proč nezabiješ a nesníš svýho psa, nebo kamaráda. proč děláš rozdíly?
dvdmchl

Re: Sitar

Příspěvek od dvdmchl »

Protože pes a kamrádi jsou mi momentálně více užiteční jako živý. Jde o sobecké rozhodnutí.
V ovoci se vyskytují milióny jiných tvorů, různé baktérie, viry, vajíčka hmyzu....zabití není ukončení života, zabití je jeho přeměna...
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sitar

Příspěvek od kveta »

pravda, vybrala jsem si tedy co nejméně zabíjení. vím, že smrt je proměna a ne konec, přesto nebudu ignorovat očividný pud sebezáchovy u lidí a zvířat, bude li jejich život ohrožen, budou o něj usilovat, neoddají se smrti.
dvdmchl

Re: Sitar

Příspěvek od dvdmchl »

Však v naprostém pořádku, je to tvoje rozhodnutí a stůj si za ním. Ale neupírej ostatním to jejich rozhodnutí i ono má svůj smysl.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sitar

Příspěvek od kveta »

nechápeš mě, nikomu nic neupírám, to je hloupé a nemožné, dělám jen to co ty, vyjadřuji svůj názor. :D
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Sitar

Příspěvek od 2olfess »

dvdmchl píše:
Ať se vám to líbí, nebo ne, bezmasá strava z nikoho světce neudělá. A maso ve stravě z nikoho nedělá ďábla. V jídle prostě spasení nenajdete, to najdete janom sami v sobě a je úplně jedno co přitom budete požívat.
Je pravda, že z nikoho neudělá světce jídlo, je pravda, že konzumovač masa není ďáblem. Ale nikdy se ještě nevyskytl na zemi světec, který by zabíjel zvířata, nechal si je pro sebe zabíjet a konzumoval je. Proč asi? Protože to prostě a jednoduše nejde dohromady. Zamlžuje se duchovní vnímavost a schopnost duch. koncentrace, posiluje se sobectví. Posiluje se guna Tamas a ta je pro jakýkoliv vnitřní klid nebo duch. vývoj vražedná, jediný "klid", který ona umožňuje je vnitřní otupělost a ta bohužel podporuje zase nevědomost. A nevědomost je hlavní příčinou stagnace.

Vůbec nepochybuju, že existují duševně vyrovnaní lidé nebo lidé, kteří jsou v pohodě, jak se říká dnes a konzumují to co konzumují, jenomže to je pořád trochu málo. Jedinou vyjímkou pokud vím, je dosáhnutí určité úrovně a pak už se duše(duch) popere s naservírovanou stravou lépe než na začátku. Světec musí být schopen dodržovat duchovní zákony, jeden zní nezabiješ. Pokud je není ochoten dodržovat, nemůže se stát světcem. Vyjímkou může být, když se vydá na pouť a žije z toho, co mu v domácnostech kde pomáhá, naservírují k jídlu (Ježíšova skupina), protože ty domácnosti neposkytují lepší výběr.

Tak to prostě je. Jestli se to rozhodneme respektovat nebo ne, už je naše svobodná vůle, ale není úplně jedno, co konzumujeme, to je lež. Duchovní zákony se kvůli nám opravdu předělávat nebudou. Kdo chce, ten si to uvědomuje, kdo ne, jeho rozhodnutí a svobodná vůle.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

dvdmchl píše:Co sem nějaká blbá encyklopedie? Jestli chceš žít podle tabulek, žij si...ale je to horší než dělat na jatkách...

Ať se vám to líbí, nebo ne, bezmasá strava z nikoho světce neudělá. A maso ve stravě z nikoho nedělá ďábla. V jídle prostě spasení nenajdete, to najdete janom sami v sobě a je úplně jedno co přitom budete požívat.
Tady si dost ujel, ale to se stává každému. Zajímalo mne, co to bylo za lidi, jestli nějací šamani, co si třeba sem tam uloví nějaké zvíře v džungli nebo Pepíci, co zajdou do Lídlu pro tácek s flákotou ve slevě.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
dvdmchl

Re: Sitar

Příspěvek od dvdmchl »

Sitar píše: Tady si dost ujel, ale to se stává každému. Zajímalo mne, co to bylo za lidi, jestli nějací šamani, co si třeba sem tam uloví nějaké zvíře v džungli nebo Pepíci, co zajdou do Lídlu pro tácek s flákotou ve slevě.
Takhle ses ale neptal, ty jsi se ptal: Jaké, odkud, kolik? A na to já jinak odpovědět nemohl.

Zvířata pro maso neloví jenom šamani, těch je ve společnosti minimum. Třeba naprostá většina lidí v Brazílii měla jako hlavní jídlo fariňu a ryby. Sem tam želvy a opice, či jiná zvířata co se podařilo ulovit. V peruánských horách pak poráželi zvířata, která si sami chovali. U všech těchto jsem viděl větší "duchovnost" (nemám to slovo moc rád), než u většiny vegetariánů, vitariánů (mně nevyjímaje) co jsem kdy potkal.

Pepík co si zajde pro růžový tácek do marketu by se nestal lepším ,pokud by to maso jen tak přestal jíst.

Sám si maso nekupuju, aby jste mě neobviňovali, že jsem přešel na jakousi pomyslnou druhou stranu a teď vám tu vyvracím váš životní styl. To ani náhodou. Viteriánství stále uznávám. Ale nespatřuji v něm cestu ke spasení a neupírám bohatý duchovní život těm co jedí maso a vařené.

Pro 2olfess, už jsem to někde psal při polemice s Květou. I rostliny jsou živé a jejich snězením je zabijím. Ono nezabiješ je možno vztáhnout pouze na můj vlastní živočišný druh.

Sám se vracím k tomu s čím jsem původně začal jako vegetrián, je to moje vlastní poučka, nikde nepřevzatá: "Jím jen to, co dokážu sám zabít."
K tomu jsem se vrátil, znamená to pro mně kromě všech rostlin, taky ryby, vajíčka a později zkusím zda jsem schopen zabít slepici, pokud ano přidám si i drůbež.

Tak jsem se zbavil jakéhokoliv pokrytectví a nemusím ani slintat o tom jak nikde nic nezabíjím, protože to není pravda, život je ve všem co pojídáme. Život je i ve vzduchu co dýcháme, ve vodě kterou pijem. Život je prostě všude a pro svůj vlastní musím ty jiné ukončovat, to je zákon. Nic jako duchovní zákon prostě neexistuje. Tedy ne v naší fyzické rovině. Můžeme se ještě bavit o snových světech, ale tam jste imho ještě nedospěli vy světci...
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Sitar

Příspěvek od 2olfess »

dvdmchl píše:
Pro 2olfess, už jsem to někde psal při polemice s Květou. I rostliny jsou živé a jejich snězením je zabijím. Ono nezabiješ je možno vztáhnout pouze na můj vlastní živočišný druh.
´
Tak tohle nezkoušej: :)

29Bůh také řekl: „Hle, dal jsem vám na celé zemi každou bylinu nesoucí semena i každý strom, na němž rostou plody se semeny. To budete mít za pokrm.
... rostliny mají nižší počet složek (obalů) než živočichové. Takže je sice zabíjíme, ale s minimálním dopadem pro nás. Samozřejmě se nezabíjení nevztahuje pouze na náš živočišný druh... ani omylem, kámo. Ale ty si to samozřejmě vztahuj, jak je libo, jenom nám netvrď, pls, že je to tak oficiálně ... :wink:
dvdmchl píše: Nic jako duchovní zákon prostě neexistuje. Tedy ne v naší fyzické rovině. Můžeme se ještě bavit o snových světech, ale tam jste imho ještě nedospěli vy světci...
No hezký, nic jako duchovní zákon neexistuje, pane jo, můžeš poděkovat jenom panu C., pokud si teda k tomu nedospěl sám! Opět, pro tebe možná "neplatí", pro zbytek vesmíru včetně obyvatel Země, ano.

No takhle DVd, tebe by nevzali, respektive nedozvěděl by si se pokyny ani ke vstupu do Jógy zvukovýho proudu (Shabd jóga) nebo do Quan Yin, jo :idea: ... to jsou ty jedny z nejpřístupnějších metod k duchovní práci (proto je zde uvádím), tam nevyžadují ani duchovní zkušenosti, nic, jenom vstupní podmínky a ty by si je ani nesplnil! Takže vnitřní slepota, hluchota hotovo, konec. A bez toho se nikam nedostaneš, takže to je problém a vím o čem mluvím, protože já vidím, ale neslyšim, takže, když se to nezlepší, tak mě to co jsem zmiňoval čeká taky :? .

A jsme u té poslední věty, snový svět je většinou projekce mozku, předpokládám, že myslíš pobyt v astrálu, takže i když nejsem světec, tak astrálu jsem dosáhl taky a to opakovaně, takže proto taky vím, že pokud jsem nedosáhl dál, tak to není žádná výhra, klídek :wink:, jsme jenom na začátku. To jen kdyby ti pan C. tvrdil něco jiného...
dvdmchl

Re: Sitar

Příspěvek od dvdmchl »

To z bible je před potopou, po potopě už dal k jídlu i zvířata. Když řekneš A, řekni i B. Na zbytek ti reagovat nebudu, jen bysme se hádali, zbytečně.
Odpovědět