Sitar

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Sweetie píše:sitar: a jak to ze jsi to dojidal, to mi casove nehraje, nebo ze nechavaj nedojezeny svaciny s sebou domu?
panda: kdyby zustalo jen u chuti..
Když jdou po obědě, dostanou svačinu s sebou. Když jdou po spaní, sní si jí ve školce, právě po tom poobědovém spaní. No a včera šly po obědě ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

V pátek 17.7 jdu darovat krev, tak chci od pondělí do čtvrtka jet čistě vita. Sušený a oříšky jen to, u čeho mám jistotu, že to ještě drží nějaký život. To vše kvůli ověření teorie o trávicí leukocytóze. Myslíte, že čtyři dny budou dostatečně průkazné a že se případně počet bílých krvinek stihne snížit?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Od pondělí jsem zase na vita.

Snídaně: meloun a ananas

Oběd: 2 italský placky, rajčata syrový a sušený, máčený v agávovovém sirupu a po chvilce pár LF datlí a 4 lžičky kakasnu.

Olovrant: pytel domácího angreštu

Večeře: tři banány

Po dlouhý době jsem si vsadil na tenis, na Lucku Hradeckou a dokonce jsem jí byl fandit na Štvanici. Bylo to napínavý, ale vyhrála, tak jsem chtěl jít výhru utratit do Globusu za durian, ale neměli ho, lumpové.

Zprávy z tábora, kde je Nik se všema dětma a kde vaří vege jídlo: skoro čtyřletá dvojčata se zapojila do běžného programu tábora jako tzv. bonusové děti (je tam ještě jedno pětileté dítě). Normálně fungují, chodí na nástupy, stojí frontu na jídlo, prostě dělaj ze sebe velký a hodný děti. Je to hodně v přírodě a v dost polních podmínkách, žádná elektrika a tak, až jsme z toho příjemně překvapeni, jak to zvládají. I vedoucí jsou potěšeni, prý i o dost větší děti občas kňourají, tak nevím, čím to je. Do přírody sice chodíme, ale nikdy ne na tak dlouho. Ve stanu před tím ještě nespaly. V pátek hned po krvi jedu za nima. Se těším.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Panda »

Co jsou ty italské placky?
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Panda píše:Co jsou ty italské placky?
http://lifefood.eu/eshop/index.php?page ... &Itemid=26
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Panda »

Sitar píše:
Panda píše:Co jsou ty italské placky?
http://lifefood.eu/eshop/index.php?page ... &Itemid=26
Jo aha, děkuji, myslel jsem že to je něco co si kutíš sám.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

V pátek při darování krve jsem měl opět 5300 bílých krvinek na mm krychlový, tedy to samé číslo jako na jaře. Tentokrát jsem byl před tím 4 dny na vita, takže buď je to příliš krátká doba nebo je trávící leukocytóza mýtus nebo je ještě nějaký další důvod.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sitar

Příspěvek od buc11 »

Sitar píše:V pátek při darování krve jsem měl opět 5300 bílých krvinek na mm krychlový, tedy to samé číslo jako na jaře. Tentokrát jsem byl před tím 4 dny na vita, takže buď je to příliš krátká doba nebo je trávící leukocytóza mýtus nebo je ještě nějaký další důvod.
plno věcí sou mýty, ale dyž se to tak dobře poslouchá
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Včera jsem byl v tržnici SAPA v Libuši. Před tím jsem se ale stavil v Kunraticích a koupil maliny a pomerančovo-meruňkovou šťávu, takže mi zbyly jen tři stovky v hotovosti. Šel jsem do tý SAPA omrknout duriany, měli jich tam dost za 180 kilo, ale nejmenší byl za asi 360 a ti vietnamští lupmové se nenechali ukecat, tak tam vyrážím dnes znova. Sem na to fakt zvědavej, esli trefim zralýho. Něco sním a něco dám zmrznout.

Dnes ráno ke snídani poslední domácí angrešty a k obědu na mě doma čekají máčené rozinky se slunečnicí. K tomu rozmixuju včera loupanej vlašák, jedno jablko a špetku skořice. Taky se v lednici chladí meloun. Přesouvám se domu, mám hlad.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Sitar

Příspěvek od mira »

"Dobré chutnání a bez povídání."(pan zelený)
Nebo to pravil ten Duchoslav, v nějaké komedii z doby,
jež skončila, ale měla trvat věčně?
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

V pátek mi překazili durianový výlet do tržnice SAPA nečekané pracovní povinnosti, mám totiž pohotovost a ta může mou občanskou svobodu částečně a dočasně narušit, samozřejmě i následně kompenzovat. V sobotu a v neděli už se mi moc auto startovat nechtělo, tak jsem to odložil na zítra. Durian si prostě na cestě ke mě dává na čas. Že by nějaký háček?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Sitar

Příspěvek od mira »

Vidiš borče, jak ses vizuálně odkopal,
i s ratolestním andělíčkem. :D
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Zdá se, že přichází to, čeho jsem se obával, léto ztrácí na síle.

Poslední měsíc jsem neběhal, poněvadž horké letní dny i večery k tomu nějak nenabádaly, ale zato jsem zařadil do cvičení dřepy, což cvičení sice prodlouží o pár minut, ale zase hezky zpestří a tělo se více probudí z letní letargie.

Na tom pátečním kurzu nevaření mne oslovila vyřčená myšlenka o tom, že tepelně upravená strava je strava pro osobnost a vita strava zase strava pro duši. Tak jsem přemýšlel o tom, co na to asi tělo, které je tak nějak uprostřed a došel jsem k závěru, že tělu je to jedno, tělo je nevědomé a záleží na osobnosti či duši, jak ho spravují.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: Sitar

Příspěvek od balada »

Sitar píše:Zdá se, že přichází to, čeho jsem se obával, léto ztrácí na síle.

Poslední měsíc jsem neběhal, poněvadž horké letní dny i večery k tomu nějak nenabádaly, ale zato jsem zařadil do cvičení dřepy, což cvičení sice prodlouží o pár minut, ale zase hezky zpestří a tělo se více probudí z letní letargie.

Na tom pátečním kurzu nevaření mne oslovila vyřčená myšlenka o tom, že tepelně upravená strava je strava pro osobnost a vita strava zase strava pro duši. Tak jsem přemýšlel o tom, co na to asi tělo, které je tak nějak uprostřed a došel jsem k závěru, že tělu je to jedno, tělo je nevědomé a záleží na osobnosti či duši, jak ho spravují.
jsou teorie, které hovori o inteligenci tela
asi na tom neco bude, minimalne je schopno komunikace
a prezit vsechny preslapy nasich myslí taky nebude jen tak
ale to spis davam k debate nez bych o tom neco vedel
vita strava je pro me stale lehce kontroverzni
krome toho, ze je pro me zatim nedostizna(vule nejist) tak si porad nejsem jistej ze je to to nejlepsi pro zdravi. v tomto rocnim obdobi neni problem udrzet pestrost a dodavat telu relativne vsechno co potrebuje, ale co dal?
Vim ze i zdrava varena strava zatezuje organismus, ale take asi neco uzitecneho a mozna nezbytneho doda.
Doufam ze to na tomto foru nebude brano jako provokace nebo negace vita stylu, myslim ze jsem take na ceste k vita, ale jako vsechno v mem zivote to nedokazu udelat rozhodnutim vule, musi to prijit samo
Mluvim o "zdrave" a spravne kombinovane varene str., ne o uzeninach apod.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Jelikož vše je energie, i tělo a myšlenka je energie, takže ano, Balado.

Včera jsem podruhé koukal na Tajemství, tentokrát se zápisníkem v ruce a hodlám něco z toho praktikovat.

Jedna z myšlenek tam je, že všeho je dost pro všechny a opravdu, je tomu tak. Tohle kdyby si každý uvědomil, bylo by lépe na světě a ono bude.

Asi vážně není dobré bojovat za to, aby se zvířata i lidé neměli špatně, ale je potřeba usilovat o to, aby se všichni měli dobře, a co hlavně, včetně nás samotných.

Nic nového pod sluncem, ale je potřeba na to stále myslet a být vděční za to, co máme a co hezkého cítíme a prožíváme. Pokud to budeme brát jako radostnou a upřímnou samozřejmost celou svou osobností, budeme šťastní, zdraví a bohatí.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: Sitar

Příspěvek od balada »

Sitar píše:Jelikož vše je energie, i tělo a myšlenka je energie, takže ano, Balado.

Včera jsem podruhé koukal na Tajemství, tentokrát se zápisníkem v ruce a hodlám něco z toho praktikovat.

Jedna z myšlenek tam je, že všeho je dost pro všechny a opravdu, je tomu tak. Tohle kdyby si každý uvědomil, bylo by lépe na světě a ono bude.

Asi vážně není dobré bojovat za to, aby se zvířata i lidé neměli špatně, ale je potřeba usilovat o to, aby se všichni měli dobře, a co hlavně, včetně nás samotných.

Nic nového pod sluncem, ale je potřeba na to stále myslet a být vděční za to, co máme a co hezkého cítíme a prožíváme. Pokud to budeme brát jako radostnou a upřímnou samozřejmost celou svou osobností, budeme šťastní, zdraví a bohatí.
tajemstvi neznam ale se vsim co jsi napsal souznim
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sitar

Příspěvek od buc11 »

Sitar píše: Asi vážně není dobré bojovat za to, aby se zvířata i lidé neměli špatně, ale je potřeba usilovat o to, aby se všichni měli dobře, a co hlavně, včetně nás samotných.
tomu nerozumím, tak má se bojovat a nebo ne a když tak za co?
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sitar

Příspěvek od Renáta »

buc11 píše:
Sitar píše: Asi vážně není dobré bojovat za to, aby se zvířata i lidé neměli špatně, ale je potřeba usilovat o to, aby se všichni měli dobře, a co hlavně, včetně nás samotných.
tomu nerozumím, tak má se bojovat a nebo ne a když tak za co?
(:-) :wink: Vôbec to slovíčko boj... bojím, bojím, že o bojovaní to nie je.
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: Sitar

Příspěvek od balada »

Renáta píše:
buc11 píše:
Sitar píše: Asi vážně není dobré bojovat za to, aby se zvířata i lidé neměli špatně, ale je potřeba usilovat o to, aby se všichni měli dobře, a co hlavně, včetně nás samotných.
tomu nerozumím, tak má se bojovat a nebo ne a když tak za co?
(:-) :wink: Vôbec to slovíčko boj... bojím, bojím, že o bojovaní to nie je.
proc bojovat o slovicka?
ja mu rozumim
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

buc11 píše:
Sitar píše: Asi vážně není dobré bojovat za to, aby se zvířata i lidé neměli špatně, ale je potřeba usilovat o to, aby se všichni měli dobře, a co hlavně, včetně nás samotných.
tomu nerozumím, tak má se bojovat a nebo ne a když tak za co?
Jasně, napsal jsem to dost stručně a nepřesně. Podle filmu, když prý zvali matku Terezu na pochod proti válce, odpověděla jim, že půjde, ale na pochod za mír. Prostě vesmíru je jedno, jestli něco chceš nebo nechceš, když na to myslíš a prožíváš to, přitahuješ to.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sitar

Příspěvek od Renáta »

Zasa ten boj, oj :D
O nič nebojujem, dokonca ani keď jem, tobôž nie, keď nejem m:-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sitar

Příspěvek od Renáta »

Sitar, veď - napríklad spojenie boj za svetový mier vyznieva vyslovene humorne, až by človek plakal.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Renáta píše:Sitar, veď - napríklad spojenie boj za svetový mier vyznieva vyslovene humorne, až by človek plakal.
Já někdy bojuju s peckou od manga a následně pak s těma vláknama z manga, co se mi zaseknou mezi zubama. Je mi líto to vyhodit neokousané, když je to tak dobré.

Myslím, že není boj jako boj, jde spíše o to, jak si to kdo vyloží.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Sitar

Příspěvek od Pavluška »

buc11 píše:
Sitar píše: Asi vážně není dobré bojovat za to, aby se zvířata i lidé neměli špatně, ale je potřeba usilovat o to, aby se všichni měli dobře, a co hlavně, včetně nás samotných.
tomu nerozumím, tak má se bojovat a nebo ne a když tak za co?
:)

Sitar říká, že se nemá bojovat, ale usilovat. Já tam mírný rozdíl cítím.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Sitar

Příspěvek od mira »

Hoboj.
Mango a ananas mne vždy stojí kopec párátek.
Všeho s mírou.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Sitar

Příspěvek od Pavluška »

Mango mě také trápívalo (neměla jsem ho několik měsíců) s vlákénky. Nejlepší je nakrájet na kostičky... co zralost dovolí (takže se někdy ty kostičky dají vyjídat lžičkou). Někde k tomu tady na vitarianovi byly odkazy na youtube.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Mangové kostičky praktikuji a považuji za velice praktické.

Dnes vyzkoušen rozmixovaný banán s listy špenátu a trochou vody. Voní to jako kopřiva a první náznak chuti neuchvátí, ale pak je to koncert jak na jazyku, tak v žaludku.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: Sitar

Příspěvek od balada »

Sitar píše:Mangové kostičky praktikuji a považuji za velice praktické.

Dnes vyzkoušen rozmixovaný banán s listy špenátu a trochou vody. Voní to jako kopřiva a první náznak chuti neuchvátí, ale pak je to koncert jak na jazyku, tak v žaludku.
hodne surrealisticky recept
kam chodis na takove dekadentni kombinace?
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Sitar

Příspěvek od mira »

To snídal Dalí, když páchal pokušení sv. Antonína
Přílohy
dalí.JPG
(68.21 KiB) Zatím ještě nestaženo
Naposledy upravil(a) mira dne pon zář 28, 2009 20:41, celkem upraveno 1 x.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

balada píše:
Sitar píše:Mangové kostičky praktikuji a považuji za velice praktické.

Dnes vyzkoušen rozmixovaný banán s listy špenátu a trochou vody. Voní to jako kopřiva a první náznak chuti neuchvátí, ale pak je to koncert jak na jazyku, tak v žaludku.
hodne surrealisticky recept
kam chodis na takove dekadentni kombinace?
Někde tady jsem to zahlíd, tuším: http://www.therawfoodfamily.com/home

Neboj se toho a testni to, fakt to není špatný.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: Sitar

Příspěvek od balada »

mira píše:To snídal Dalí, když páchal pokušení sv. Antonína
mozna to nechal trochu zkvasit
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Je to velká úleva, nedívat se na masožrouty skrz prsty.

O víkendu pouštění řiditelného draka na prosluněném stržišti. Krásný zážitek, jak člověk víc vnímá vítr, slunce, oblohu, mraky, zemi... Jak se soustředí jen na toho draka a na nic jiného.

V neděli jsme byli na Vegetariánském dni na Toulcáku a chvilku tam mluvil i Honza Muller, dost příjemný chlapík, i když v ringu hrozná mlátička. Byl vyhlášen vegetariánem roku. Maso nejí už dobrých dvacet let.

http://www.honzos.com/
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Primainfo
Příspěvky: 104
Registrován: čtv dub 09, 2009 20:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Primainfo »

Pěkná fotka, krásný dítě.

m:-)
Jediné informace, které nám škodí, jsou ty, co nemáme.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Tohle jsem 11.9 tohoto roku poslal na mail jídelny ZŠ, kam chodí a kde se stravuje větší (7 let) dcera:
Dobrý den,
> nejprve bych Vás rád pochválil za to, s jakou péčí připravujete jídlo pro naše
> potomky a rovněž by mne zajímalo, jestli je opravdu nutné zařazovat do jídel pro
> děti uzeniny, párky a podobné vyloženě nezdravé záležitosti?
>
> Myslíte si, že by bylo možné, kdyby vždy jedno jídlo mohlo být bezmasé? Osobně
> si myslím, že by to pomohlo zpestřit nabídku a hlavně by to mohlo pozitivně
> ovlivnit zdraví našich dětí. Pokud byste měli zájem, je možné se o různých
> bezmasých jídlech, vhodných pro školní stravování, pobavit. K dispozici jsou pro
> takovéto konzultace zkušení odborníci.
>
> Děkuji za zprávu a za pochopení.
Deset dní se nic nedělo, tak jsem poslal urgenci na ředitelku školy. Druhý den od ní přišla celkem příjemná odpověď:
Dobrý den,
děkuji za Váš podnět ke školnímu stravování, vše jsem projednala s vedoucí školní jídelny.
Jídelníček je na našich webových stránkách http://www.zshostivar.cz a pokud budete mít připomínky, můžete je projednat kdykoli se mnou (tel. 27175xxxx).

Přeji hezký den
Mgr. Helena Fučíková
ředitelka školy
Přijde mi, že na to opravdu berou poslední dobou ohled a ty největší sajrajty omezili a jedno jídlo je bezmasé, ale uvidíme jak dál.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Zdravim z Londyna,
kdyz jsem se ptal deti, co by chtely privezt, David (4) odpovedel, ze nevi co tu maji, tak neco, co uvidim a bude se mi libit, ale mozna kamion. Eliska (4) chtela panenku s cervenou cepici a cervenymi botami, a to i kdyz si s panenkama skoro vubec nehraje. Barunka (7) chtela cokoliv, cokoliv holciciho.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
dvdmchl

Re: Sitar

Příspěvek od dvdmchl »

Navštiv třeba Camden Town. Tam prodávají úplně všechno.
Případně http://www.portobellomarket.org/, ale to jsou spíš starožitnosti a různé cetky.
dvdmchl

Re: Sitar

Příspěvek od dvdmchl »

Tak jsem potkal síťaře. :)
Moc příjemnej člověk to je. Taky se s ním potkejte, až se vám vrátí domů do kotlinky....
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Neposlouchejte ho, dal si dve piva, takze se mu vsechno zdalo prijemny.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sitar

Příspěvek od buc11 »

já tomu věřím, já chcu takýýý, být v londnu, čučet a popíjet pivča
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

David mezi třema ženskejma, na Toulcáku: http://www.biopotraviny.info/jarmark2009.html
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
dvdmchl

Re: Sitar

Příspěvek od dvdmchl »

A pěkně ve prostřed. :)
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sitar

Příspěvek od kveta »

hlavni je, ze jste si uzivali pohodicky a bylo vam spolu dobre
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Sitar

Příspěvek od veri »

Ahoj sitare, jak ti chutnaly halusky? A bedynka? :D Dej echo o tech haluskach, moc me to zajima :)
Zatim ahoj a tesim se, az se zase uvidime :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

veri píše:Ahoj sitare, jak ti chutnaly halusky? A bedynka? :D Dej echo o tech haluskach, moc me to zajima :)
Zatim ahoj a tesim se, az se zase uvidime :D
Ahoj Veri,
halušky byly dobrý, s marinovanou cibulí vynikající a ještě k tomu ten zeleninový salát. Měl jsem to včera a dnes k obědu. Jablečný sen jsme snědli s dětma. Bedýnka rovněž příjemná, jen tam tentokrát chyběl doprovodný leták, ale to je detail.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Sitar

Příspěvek od veri »

Sitar píše:
veri píše:Ahoj sitare, jak ti chutnaly halusky? A bedynka? :D Dej echo o tech haluskach, moc me to zajima :)
Zatim ahoj a tesim se, az se zase uvidime :D
Ahoj Veri,
halušky byly dobrý, s marinovanou cibulí vynikající a ještě k tomu ten zeleninový salát. Měl jsem to včera a dnes k obědu. Jablečný sen jsme snědli s dětma. Bedýnka rovněž příjemná, jen tam tentokrát chyběl doprovodný leták, ale to je detail.
Fakt? Jardo tak to me mrziii, nevim, jak se mi to povedlo, ale priste dostanes dva :) Jsem moooc rada, ze halusky chutnaly a o snu jsem nepochybovala, o tom sni kazdy, kdo jednou ochutna :wink: Tak zatim ahoj, a priste se na tebe tesi bedynka i s letakem :wink:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Panda »

veri píše:
Sitar píše:...jen tam tentokrát chyběl doprovodný leták, ale to je detail.
Fakt? Jardo tak to me mrziii, nevim, jak se mi to povedlo, ale priste dostanes dva :)...
Nechyběl, sněd ho!
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Sitar

Příspěvek od mira »

Doprovodný ležák :?:
Se v tom britišanglu nějak rozdováděl.
Všeho s mírou.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sitar

Příspěvek od Fiona »

dal si dve piva, takze se mu vsechno zdalo prijemny
Jenom dve piva jo? Asi mas na nej lepsi vychovny vliv nez ja... :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Fiona píše:
dal si dve piva, takze se mu vsechno zdalo prijemny
Jenom dve piva jo? Asi mas na nej lepsi vychovny vliv nez ja... :mrgreen:
To víš, už i dva kousky s ním zamávají, stejně tak se mnou. Navíc na nás doléhala i těžká atmosféra prastarého pubu, v němž snad holdoval i sám velký Dickens.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Sitar

Příspěvek od veri »

jardooo, tak co bedynka a havajsky talir? ohlasy od vitariana prosiiiim :mrgreen:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Odpovědět