Xionov Pôstny Log

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Tak, vcera som opustil vegetariansku restiku, tym padom hora volneho casu a priestor experimentovat. Hura vseliake kury a hladovky. :-) Chystam sa to v novom roku poriadne roztocit, v januari kura MMS spolu s Budwig diet, potom sa konecne dostat v hladovkach nad 1,5 dna a co najviac vitastravy. A konecne pohnut lenivym zadkom a zacat cvicit. :-)
Pod stromcekom Angel Juicer, vivat zdrave a zelene stavy. :-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Renáta »

Xion píše:Tak, vcera som opustil vegetariansku restiku, tym padom hora volneho casu a priestor experimentovat.
To ako výpoveď a bye-bye? Ja by som tiež rada raz-dva opustila, ale kde vziať prachy pre rodinu (alebo pod most a pôsty všetkým? (:-) )
Nech sa ti darí vo všetkom, o čom si písal.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Renáta píše:To ako výpoveď a bye-bye? Ja by som tiež rada raz-dva opustila, ale kde vziať prachy pre rodinu (alebo pod most a pôsty všetkým? (:-) )
Nech sa ti darí vo všetkom, o čom si písal.
Diky. No, vypoved bola z mojej strany, pred mesiacom. Oni by si ma tam radi nechali. :-) Ale uz sa to dlhsie nedalo.
Som zhrozeny, co sa dozvedam z netu, co je na nas pripravovane, mame nepriatelov medzi sebou a medzi nasimi vodcami. Musim sa dat co najskor dokopy, zdravotne aj psychicky. Ucim sa mat sa rad, pretoze som sa nenavidel. A tak su peniaze druhorade, niekde si ich poziciam. Aj tak coskoro stratia hodnotu. Mam tu vyhodu, ze nemam na krku nic, nikoho, ziadne dlhy, hypoteku, proste nic. Ucim sa skromnosti, aby som prezil z mala a k tomu patria, ano aj hladovky, mat travenie a metabolizmus v co najlepsom stave, aby dokazal z mala vyzdimat co najviac energie. Ja som to mal doteraz presne naopak, zral som za troch a energie som mal za pol cloveka. Uz sa to zacina preklapat do toho opaku. Ale najdolezitejsia je psychika. Dalsie mesiace sa chcem dat co najviac dokopy. Bohuzial, do toho ta moja nestastna diplomovka, na ktoru mi neostava energia. Ak ju nedokoncim do maja, tak mi padne cele studium, z ktorym sa taham 9 rokov. Akosi mi to pripada aj tak druhorade. Prvorade je zdravie a psychicka pohoda. V tej praci som ju nemohol dosiahnut, neustale som sa branil pred ich filozofiou. Nieze by mi ju nasilu tlacili, ale 1000x pocuta loz sa stane pravdou. Takze, potreboval som uz tuto volnost, a teraz je pre mna nanajvys dolezite mat ju, aby som si dal ziskane myslienky dokopy.
Mam pripravenu kuru s MMS, do toho Budwig kura, a co najviac vitastravy. Do toho tie ostatne veci zdraveho stylu, hoci na slnko si musim pockat az do jari. Dalsie plany az v maji, aj tak uz asi budem iny clovek, menim sa teraz dost intenzivne, k niecomu, zatial neviem comu (asi k sebapoznaniu), tak naco planovat zbytocne dopredu.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Xion píše:Mam pripravenu kuru s MMS, do toho Budwig kura, a co najviac vitastravy.
Ako som si precital dennicek od Marie, ktora zacala so sirnou patlaninou, asi by som aj ja mal nieco pripisat o Budwig kure, alias Sirna patlanina.
Som na nej 40 dni, a neuveritelne mi to zlepsilo zdravotny stav. Traviace problemy za tych 40 dni utichli asi o 50%, zlepsil sa mi stav stolice, pokozka, spanok, psychicky stav, nalada, citim sa akoby lahsi. A moj zlcnikovy problem sa tiez vyrazne zlepsil.
Berem do toho aj vitamin C a chlorellu, takze mozno sa na tom podpisala cela tato kombinacia vplyvov.
V kure pokracujem nadalej, len znizim davku oleja zo 40 na 33g (aj z financnych dovodov), pretoze MMS ma uz caka v skrini a pyta sa ma "kedy uz konecne urobis tu sanku a roztocis to so mnou?", a pripadna hnacka z detoxu by bola prilis draha hnacka. :-)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Pavluška »

Xion píše: asi by som aj ja mal nieco pripisat o Budwig kure, alias Sirna patlanina.
Som na nej 40 dni, a neuveritelne mi to zlepsilo zdravotny stav. Traviace problemy za tych 40 dni utichli asi o 50%, zlepsil sa mi stav stolice, pokozka, spanok, psychicky stav, nalada, citim sa akoby lahsi. A moj zlcnikovy problem sa tiez vyrazne zlepsil.
Berem do toho aj vitamin C a chlorellu, takze mozno sa na tom podpisala cela tato kombinacia vplyvov.
Zase mi něco lehce uniklo. Takže tvaroh se lnem dělá takové zázraky??? :shock: :) Chlorellu jsem brala x krát (myslím několik "kůr") a zase takové Jupí to pro tělo nebylo (jak přišla, tak odešla, nebo jak to říci). To je lákavé. A ten tvaroh nezahleňuje? Je myšlen normální tvaroh??? :)
Někde tady na foru jsem zahlédla fotku toho tvarohu, ale zpětně to zas už nemůžu najít.
... sakryš, už to vidím - odkaz u Marie, pardon.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Pavluška píše:Zase mi něco lehce uniklo. Takže tvaroh se lnem dělá takové zázraky??? :shock: :) Chlorellu jsem brala x krát (myslím několik "kůr") a zase takové Jupí to pro tělo nebylo (jak přišla, tak odešla, nebo jak to říci). To je lákavé. A ten tvaroh nezahleňuje? Je myšlen normální tvaroh??? :)
Někde tady na foru jsem zahlédla fotku toho tvarohu, ale zpětně to zas už nemůžu najít.
... sakryš, už to vidím - odkaz u Marie, pardon.
Pravdepodobne sa moze pouzit aj iny mliecny vyrobok, ide o to, aby obsahoval sirne aminokyseliny. Ako najmensie zlo sa mi zda nepasterizovany kozi kefir. Otazne vsak je, ci to nebude znizovat efekt, Budwigova bola biochemicka a doporucovala plnotucny tvaroh. Nie nizkotucny. Tito moderni odbornici si vsak domysleli, ze ten tuk je tam na skodu, ja vsak ziadne laboratorium nevlastnim, takze si to nemozem overit, a tak radsej idem podla starej receptury pani Budwigovej. :-)
Inak, na zmiernenie zahlienenia je dobry kardamon, no aj tak mam pocit, ze sirna patlanina sa uz ako mliecny vyrobok nesprava, lahko sa travi, dokonca aj s ovocim, takze je mozne, ze nezahlienuje vobec. To by skor vedel vypozorovat nejaky precisteny vitarian. :-)
Co sa tyka chlorelly, tak tu som dostal darovanu, inak by som ju nekupoval. Ucinna asi bude, ale vzdy je to otazka, ako je nastaveny biznis okolo toho, a za tie peniaze to urcite nestoji. Ked je vsak clovek pri peniazoch, to je samozrejme ina situacia a vtedy si moze dovolit kupit vsetky mozne pripravky, ktore idu skombinovat a experimentovat s tym. :-)

Inak tie zazraky robi priroda, ten tvaroh s lanovym olejom iba telu poskytne stavebny material, aby opravilo to, co napachal moderny potravinarsky priemysel na ludoch za poslednych 60 rokov so svojimi priemyselne vylepsenymi tukmi. Otazne je, ci zapchate bunkove membrany telo casom opravi aj na vitastrave, mozno ano, ale rozhodne si myslim, ze nie tak rychlo, ako ked sa to robi cielene.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Marci »

Co se tyce zahleneni.Tak ja jsem na to celkem dost citliva.Po vcerejsim extempore se SP,kdy jsem ji snedla 1/4kila :shock: :shock: a to jeste z kravskeho tvarohu,tak dneska zadne hleneni se navzdory nekonalo,coz teda nechapu,ale prijimam,ze priroda je chytrejsi :mrgreen:
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Pavluška »

mě dělá mléko hodně zle, ale když to neporazilo Marii ani při téhle dávce... nebo seženu kozí. Ale ještě ten nápad nechám uležet a budu vás dál číst. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Pavluška píše:mě dělá mléko hodně zle, ale když to neporazilo Marii ani při téhle dávce... nebo seženu kozí. Ale ještě ten nápad nechám uležet a budu vás dál číst. :)
Tak ja uz som napisal co som chcel, viac uz nemam co dodat. :-) Dalsi mylnik je ked vyjde slnko, potom prihodim koment, ci som spozoroval nejake zmeny oproti minulym rokom. :-)
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Minuly tyzden odstartovany projekt "necista vitastrava". Necistoty, ktore sa v nej nachadzaju, su mliecny vyrobok pouzity v sirnej patlanine, kysla kapusta, a 2 preslapy, parena korenova zelenina a brokolica na zahriatie, a kolac. Pomimo toho ovocie. Ovocie. A ovocie. (a raz za par dni zeleninovy salat).
Dnes, nejak 8my den, neratam to, ide to akoby samo, takze vola ide hlboko hlboko z hlbky. Vedlajsie chute: ziadne.
Cely tyzden brutalny detox. Jeden z najtazsich tyzdnov v mojom zivote. Hnacky, mensie aj vacsie, zapaly criev tak silne, ze som myslel, ze mi praskne brucho a psychika. Neskor som nasiel suvislost v kokosovom masle, ktore som 4 dni jedol. (candida???). Neskor k tomu zapal hrdla. Ale trochu iny ako obvykle, s minimalnou teplotou. Takze skor ocistny. Pred par dnami ustali hnacky, zacala brutalna nadcha. Obcas krv v krku, to som este nikdy nemal nemal. Asi preto, ze som este neponechal priestor na detoxifikacnu "chripku". Ked natiahnem hlieny z krku, ziadne hlieny tam niesu ako obvykle pri zapaloch hrdla, namiesto toho vyplujem sliny v ktorych plava krv. Dnes som si po par dnoch znovu odstavil kokos na Angeli, a opat krv z krku. Nekrvaca to, len to pozvolna behom hodin presakuje, takze jasny detox. Dufam ze kandida opusta telo.
Dnes vyslo slniecko, po dlhych depresivnych dnoch doma a v postely som sa bol prejst, zvysne hodiny som sedel pri okne a nabijal sa slnecnou energiou ako v sklenniku. Neuveritelny narast energie. Slniecko dobilo baterie.
Vegetarianska restika ma skutocne obmedzovala, obzerske prostredie vo mne vytvaralo rozvnake rezonacie. I teraz neviem, ci by som neodolal, tak sa tym energiam radsej vyhybam. Za cely tyzden ani trochu soli okrem obcasnej kyslej kapusty, dalsia sol uz len himalajska, takze konecne ozdravny gejzir draslika do tela.
Na zlepsenie stavu som cakal netrpezlivo uz niekolko dni, myslim ze to nastalo prave teraz, a tak zajtra naplanovana Sanka, a od dalsieho dna zacinam s MMS kurou. Parazity sa maju na co tesit.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od epony »

xion, už nerobiš v govinde? :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

epony píše:xion, už nerobiš v govinde? :)
Xion píše:Tak, vcera som opustil vegetariansku restiku, tym padom hora volneho casu a priestor experimentovat. Hura vseliake kury a hladovky. :-)
;-)

inak dobra fotka. ;-)
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Vcera odstartovany projekt kura na MMS.
Takze sa aj ja pridavam k MMS sialencom, co leju chlor do vlastneho tela.

Vcera vecer jedna opatrna kvapka. Skutocne to pachlo ako savo, ako sa to blizilo k mojim ustam, neveril som, ze take nieco idem pit. Ale, tento vesmir funguje na viere a dovere, tak som sa rozhodol verit a tak sa nieco stane. Nieco.
Vypil som to asi na 2 dcl kefiru, snad to hned nevybilo vsetky lactobacily. Asi po polhodine cudne procesy v bruchu, take skvrkanie. Mavam vseliake "procesy", ale toto bolo nieco nove. Isiel som spat, a este tak 2 hodiny som nemohol zaspat, lebo mi v tom bruchu skvrkalo.
Rannu davku, zase 1 kvapka som dal na 2 jablka s trochou kokosu. O niekolko hodin taka precistujuca prehanka, nie hnacka, ani zle mi nebolo. V stolici plavalo zopar podlhovastych bielych vlakien. Vyzeralo to ako kandida.
Inak sa zatial nic nedeje, akurat vobec niesom hladny. Dnes este 2 kvapky a kazdym dnom zvysujem o dalsie 2. Zajtra vecer zaradim aj prvy kupel, a vyskusam si tym cistit zuby. Pastu chcem vymenit za MMS a himalajsku sol, verim tomu, ze pastu netreba, staci zasadotvorna strava, a tak ju chcem vylucit. Za tie peniaze si radsej kupim 2-3 kg jablk.

Este jednu zaujimavu skusenost sem napisem. Asi pred rokom som si vsimol pod lavym rebrom taku ciernu vyrazku. Asi sa to vola uhor. Nechcel som s tym nic robit. Pol roka to tam bolo, potom som bol u koznej, a tak som jej spomenul, ze som si tam vsimol nejaku malu ciernu gulicku. Ona, ze to nic nieje a nechtom to rovno vylupla. No dobre. Asi o mesiac sa mi tam vytvorila taka ista cierna gulicka. Preco mam pocit, ze ti lekari funguju stale rovnako, proste neriesia koren a vzdy vsetko vyrastie nanovo. :-) No a teraz ako som bol tyzden na tej nieuplnej vitastrave, mal som tie detoxifikacne stavy, tak zrazu pozeram na to rebro, a ta gulicka bola podlhovasta a trcala z tela von na kusku koze. A teraz pozeram, ze ju tam uz nemam, ani jazvu neviem najst. To telo ju normalne vytlacilo same! Normalne ma to potesilo. :-)
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Druhy kupel v MMS. Zistujem, ze tieto kupely maju aj ine blahodarne ucinky. Vana je tak cista, ze ani Ciff spolu s Mr. Properom by ju tak nevycistili.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Samira »

Xion píše:Druhy kupel v MMS. Zistujem, ze tieto kupely maju aj ine blahodarne ucinky. Vana je tak cista, ze ani Ciff spolu s Mr. Properom by ju tak nevycistili.
Prosim, neprisiel by si sa vykupat aj do tej nasej 40-rocnej vane? :D
Osusku poskytnem rada:)
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Minuly tyzden som este 2 dni odrobil, lebo som zaucal kamosa, co bude robit robotu po mne. Samozrejme, podlahol som varackym jedlam tej restiky a tak do nedele som fungoval na varenej strave, a kedze duch duchovaty vedel, ze uz nejaky cas nebude moct, vypytal si vela. A nezdraveho. :-) Tym padom som MMS kvapky nenavysoval, rozhodol som sa, ze pockam az na vitastravu, aby som si neznizoval detox potencial.

To obdobie zacalo predvcerom. Vtedy 8 kvapiek, vcera 10. Dnes 12.
Ako som spravne predpokladal, niesom praceschopny. Zlozilo ma to do postele. To co zazivam, su muky. Hlieny zo mna vytekaju snad aj usami. Predvcerom som vykaslal asi polievkovu lyzicu hlienov, vcera a dnes asi tak 3. Tolko hlienov som nevykaslal ani za 5 chripkovych ochoreni. Vycerpanost, mierna svalova unava, motanie hlavy, a vselico do toho, zo mna spravilo nieco, co mi pripomenulo moju babku rok pred smrtou. Chodim ako matoha. Konecne babke trochu rozumiem, ako sa citila. Hovorim si, ze ja takto v starobe nedopadnem. :-)
Dnes konecne zlepsenie. Hlieny vsak stale veselo vytekaju hlboko z priedusiek. Zapal citim aj hlboko v usiach a krku. Mal som tam nejake problemy ako uplne maly, takze predpokladam, ze som tam mal cely zivot infekcne lozisko, comu by zodpovedali aj pravidelne virozy a vela usneho mazu v lavom uchu, ako aj celozivotne piskanie v usiach. Kandide do tohto MMS prievanu davam zabrat, pojedam kokosovy tuk, kyslu kapustu, cesnak, kefir. O hnackach snad ani nemusim pisat. :-)

Da sa povedat, ze som v 3 dni kury z 30tich. Je to tazka kura, verim, ze za to bude stat. To ukaze az cas.

Vcera som vyrobil svoj prvy nepasterizovany kozi jogurt (ano, v tom stave som sa do toho musel pustit, lebo doslo cerstve mlieko :-)). Som poteseny, hned som si vsimol ten energeticky rozdiel, ked si clovek nieco vyraba sam, ako ked to kupuje v kelimkoch. Mrzia ma tie roky kupovania shitnych a drahych jogurtov, keby som vedel, ze to je take jednoduche a taky dobry pocit to prinasa. Isiel som do toho hlavne kvoli cene, ucim sa prezivat z minima. I Euro je pre mna teraz vela, prepocitavam to na kila jablk, kolko z toho mozem zit. :-) Takto to vyjde 1,5kg za 2 eura, cim sa cena za sirnu patlaninu podstatne znizuje (momentalnu cenu za SP na den sa mi tymto krokom podarilo znizit z 1,40 na 0,87Eura). No bol som milo prekvapeny, aky dobry pocit som z toho mal. Verim, ze sa to vpecati do tej potraviny a bude energeticky prospesnejsia.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Marci »

Xione,vitam te mezi MMS pokusne kraliky :lol:
Moc jsem se misty nasmala :wink: (:-)
Jsem napnuta,jak to bude u tebe probihat.Ja zacla dalsi kolo vcera a pokud se dostanu do cile,hned valim na Oberon. :wink:
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Urcite dam vediet, ako bude. Ja som to predpokladal, ze to prijde, cisto vylucovacou metodou a dostatocnymi poznatkami o ludskom tele som vydedukoval, ze budem mat telo plne parazitov. Co bol aj dovod tych otrasnych stavov pri hladovkach hned po prvom dni. Verim, ze po kure MMS sa dostanem v hladovkach dalej. Vlastne preto to robim. MMS je pre mna zaciatok, odrazovy mostik, nie koniec. :-)

Inak, podla mna vacsie umenie, ako breberky vylikvidovat, je zabezpecit, aby sa po kratkej dobe nevratili naspat.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Marci »

udrzovat primereni prostredi v organismu tez povazuji za nejtvrdsi orisek,pac s tim co dychame,pijeme a jime to v podstate ani neni mozne nebo velice tezke.Jeste ,ze mame vydatne pomocniky jako pust,mms a dalsi.

Uz mi prisla zasilka oleje a musim bohuzel konstatovat ,ze i super cerstvy olej od Country life(balney vsak za pristupu vzduchu)byl fakt zkazeny.Tento co prisel nema zadny "ocas" a muj gurman degustator(dcera) pravil,ze je to dobre a chutnalo ji to.Hned jsem to dala vedet v biokramu,kde jsem to koupila.zda si to vezmou k srdci to nevim.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Maria píše:Uz mi prisla zasilka oleje a musim bohuzel konstatovat ,ze i super cerstvy olej od Country life(balney vsak za pristupu vzduchu)byl fakt zkazeny.Tento co prisel nema zadny "ocas" a muj gurman degustator(dcera) pravil,ze je to dobre a chutnalo ji to.Hned jsem to dala vedet v biokramu,kde jsem to koupila.zda si to vezmou k srdci to nevim.
Uf, tak z tohto mam trochu gulas. Ktory olej ti prisiel (ten je dobry?) a ktory olej je Country Life?
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Sitar »

Xione, jak píšeš o tom hlenu, tak pokud vím, ten působí v těle jako ochrana před vnějším nepřítelem, ne? Nemůže to být důkaz, že mms je organismem vnímáno jako nepřítel?

Ať už mms opravdu funguje nebo je to jen silné placebo, stále to přece neřeší podstatu problému, takže je jedno, jestli používáž alopatické, homeopatické či jiné léky, ale důležitá je změna Tvého životního přístupu v případě přetrvávajících problémů.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Sitar píše:Xione, jak píšeš o tom hlenu, tak pokud vím, ten působí v těle jako ochrana před vnějším nepřítelem, ne? Nemůže to být důkaz, že mms je organismem vnímáno jako nepřítel? Hmm, tak to spolahlivo neviem, intuicia mi hovori, ze nie. To by potom asi vnimal ako nepriatela aj vlastny oxid chloricity, ktory si vytvara imunitny system. Navyse, take hlieny zo mna odchadzali pri kazdom zapale krcnych oblasti, akurat tento zapal citim hlboko v prieduskach a usiach, co som este nikdy takto nemal. Takze verim, ze nie, ale mozem sa aj mylit, potom si samozrejme ublizujem, to ukaze az cas.

Ať už mms opravdu funguje nebo je to jen silné placebo, stále to přece neřeší podstatu problému, takže je jedno, jestli používáž alopatické, homeopatické či jiné léky, ale důležitá je změna Tvého životního přístupu v případě přetrvávajících problémů. V tomto s Tebou do bodky suhlasim, a ako som uz niekolkokrat napisal, sam povazujem MMS len za pomocku, a takisto hovorim, ze vacsie umenie ako parazitov zlikvidovat, je zabranit im, aby sa vratili, co sa bez veci, ktore spominas, docielit neda. Ako pomocka dosahuje v likvidovani parazitov neskutocnu efektivitu, takze moze dramaticky skratit cas liecenia, ale zaklad stale ostava spravny pristup k zivotu, to ano, inak to vyzera tak, ze sa paraziti kratko po kure nastahuju do svojich starych domovov :-)
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Vcera som si dal rano 2 kvapky MMS, a stacilo mi, nevolnost a hnacky, tak som kuru prerusil. Kedze som nestihal vykasliavat hlieny, a zaroven, po 5 dnoch praceneschopneho stavu som uz zacinal mat dost, rozhodol som sa kuru MMS prerusit, dokym mi nebude lepsie. Zapal postupne ustupuje, a hlienov mam menej, avsak stale ich citim, hlavne na lavej strane priedusiek a tazko sa mi vykasliavaju. Citim vsak, ze mnozstvo hlienov sa postupne znizuje, snad ich pocas zajtrajska uz dovykasliavam.
Hnacky presli, postupne mi je lepsie, bol som dost zoslabnuty, no uz sa mi zacala trochu vracat sila. Zajtra este nechcem zacat, znovu zacnem v pondelok. Chcem sa citit lepsie, kym zacnem znovu a hlavne travenie chcem ukludnit.
Na vela kvapiek som sa teda nedostal, na nejakych 12 za den. V pondelok budem pokracovat 9-imi a v utorok sa pokusim nabehnut znovu na 12.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od RadkaS »

A jaky mas system kapek? Jak casto a jak rychle navysujes?
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

RadkaS píše:A jaky mas system kapek? Jak casto a jak rychle navysujes?
Ja som isiel naopak co najskor na rovnomerne davky pocas celeho dna, kedze to po 2 hodinach prestava ucinkovat. Zacinal som od dvoch, a kazdy den dve pridaval, az sa to roztiahlo na 8 x 1 kvapka, potom to zvysujem systemom 2 kvapky od zadu, az do dosiahne 8 x 2, a tak dalej...
Takto je to najlepsie na virove infekcie, ktore sa nemaju kedy domnozievat, a takisto na kandidu, pokial sa jedava aj trochu sladkeho (napr. obcasny banan). Na plesne si myslim zase lepsie zaberaju navalove davky, preto nakoniec kury by som na par dni zmenil 8 rozdeleni na 3, a uplne nakoniec to zavrsil 2 velkymi davkami s hodinovym intervalom.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od RadkaS »

diky :P
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Fiona »

Hm, to je zvlastni, a furt kasles? Jak dlouho to uz vlastne beres? Ja mela za par hodin po prvni davce (dohromady asi po trech) klid, a od te doby jsem nezakaslala... docela me to nadchlo, i kdyz strevum si nejsem jista jestli se jim to libi... nemuzes byt treba predavkovanej?
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Fiona píše:Hm, to je zvlastni, a furt kasles? Jak dlouho to uz vlastne beres? Ja mela za par hodin po prvni davce (dohromady asi po trech) klid, a od te doby jsem nezakaslala... docela me to nadchlo, i kdyz strevum si nejsem jista jestli se jim to libi... nemuzes byt treba predavkovanej?
Tym sa predavkovat prakticky neda. Pocul som, ze jeden chlapik tym chcel spachat samovrazdu, tak vypil 0,5 litra, a i tak to prezil. Iba mu to poskodilo oblicky. Mne sa to zvlastne neda, poznam svoje telo, aj svoj zdravotny stav, a netusis, ake peklo som si s tym preskakal. :-) Zdravie vlastne ani nepoznam. Teraz uz viem, ze to boli parazati, takze je jasne, ze zo mna nestihaju vytekat ani pri malych davkach. Takou kandidou musim byt priam prelezeny. Ty behas maratony, takze myslim, ze zase tolko parazitov nemas, takze na teba budu zaberat az podstatne vyssie davky MMS.

Inak, mne to dopadlo takto intenzivne aj preto, ze som nevedel, ze ked si robim kupel, z horucej vody sa to pomerne dost vyparuje, a tak sa to aj inhaluje. Ja som si to aktivoval uz v zavretej kupelni, ani som to nevertral, a takto 3 dni po sebe. Takze do priedusiek a pluc mi musela prijst taka davka MMS, ze to tam naraz vsetko pochcipalo, a vzniklo mi tam tak velke mnozstvo mrtvych patogenov, ze telo ich muselo takto intenzivne cez hlieny vylucit. To je moj predpoklad.
Naposledy upravil(a) Xion dne ned úno 07, 2010 12:27, celkem upraveno 1 x.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Renáta »

Xion píše: Tym sa predavkovat prakticky neda.
Hm, tomu teda neverím. Prečo by potom autor nabádal k opatrnosti?
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Renáta píše:Hm, tomu teda neverím. Prečo by potom autor nabádal k opatrnosti?
No, asi preto, ze to nieje doktor, ruci vlastnym menom a doverou, cize jedna pripadna smrt alebo nejake poskodenie, by mohla podlomit doveru, hlavne ked je to v zaciatkoch. Takisto, je to dost mudre. Mne to zabera uz pri malo kvapkach, keby som si dal rovno 20 kvapiek, tak mi dojde poriadne nevolne, a nasledujuce 3 dni budu zo mna vychadzat mrtve breberky vsetkymi otvormi. Ale keby som to nevedel, tak by som to uz nezobral s tym, ze mi je po tom zle. I ja som toho nazoru, ze treba zacinat opatrne, ale nejake predavkovanie nieje sposobene samotnym MMS, ale skor mrtvymi breberkami, co sa vola Herxheimerova reakcia.
Samozrejme, ked sa to taha do extremu, tak predavkovat sa da. Ale to sa da vsetkym. Aj vitaminom C, aj vodou, aj selenom z paraorechov.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Dnes som bol po dlhsej dobe v spolocnosti medzi kamosmi zo strednej. Citelne zlepsenie v medziludskych vztahoch. Zmysly a mysel lepsie spolupracovali, reagovali na okolite podnety a citil som sa byt viac "in". Pocitoval som menej strachu a neistoty, a stihal usledovat vsetko podstatne, a este aj to, co sa dialo okolo.
Trochu ma mrzia tie roky mladi, nemuseli byt take strasne, mat toto poznanie, ale tak to malo byt. Duchovne zakony inkarnuju spravodlivo.
Vedel som, ze intoxifikacia a paraziti vedia narobit poriadny chaos v mysli, ale nevedel som, ze ich ludia maju tolko, a hlavne som nevedel, ze by mohli vo mne zit od malicka. Toto mi ukazalo, ze mohli.

Zajtra a pozajtra robim ocistu pecene, tak dnes uplne bez tukov, iba ovocie a zeleninka. Zatial udrzovacie davky MMS, cca 6 kvapiek denne, po ociste pecene zacinam dalsiu vlnu navysovania.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Fiona »

Xion, mam v posledni dost podobne myslenky co se tyce parazitu. Kdysi jsem toho nacetla o vselijakych duchovnich naukach a nazorech az moc... Sveho casu jsem narazila na myslenku ze kazdy hmotny druh parazita ma svoji ocim neviditelnou, "duchovni" formu i kdesi v rovine pricinnosti (podle zakonitosti ze hmota je jen zhustenim neceho co existovalo uz predtim). Kdyz to zkratim, tak parazit v tele je pry jen fyzickym projevem "astralniho parazita".

Tyhle vsevedovske knizky jsem sice vzdycky hodne filtrovala, ale konkretne pokud jde o parazity, od te doby to pozoruju a cim dal tim vic mi to dava smysl. Napriklad, nikdy se nestalo ze bych onemocnela kdyz jsem duchovne i dusevne "nahore" a v pohode. Ale staci aby se mi uhnizdila v hlave jedovata myslenka, a hned zacnu citit jak ze me vysava energii. Co hur, nekdy me to prevalcuje a pak uz jde do haje i ta imunita... Otazka je, kolik tech parazitu si na sobe nosime bez toho ze bysme o nich vedeli...

Vis co, to MMS je pmn super vec na jednorazove vybiti fyzickych breber. A prestoze to jednoznacne vycisti do jiste miry i mysl a clovek se hned citi lip, furt se nemuzu zbavit pocitu ze jsem si ty brebery sama nejen privolala, ale taky si je chovam jako prasata v zite... Dokud nejsem schopna rozeznat jedy na dusi co si hyckam v domneni ze jde o moudra, nema telo duvod bojovat proti necemu co taky povazuje za soucast inventare... vis co myslim? Ale mozna taky jen placam a placam jako alien >:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Nie Fiona, neplacas. Naopak, velmi mudro hovoris, az mi je to divnô. :-)
Mam rovnaky nazor, na astralnych a fyzickych parazitov. Tie fyzicke su len taki posluhovaci astralneho. Ten astralny je ovela horsi, a infikuje mysel. Zije z negativnych emocii, takze nastavuje myslienky tak, aby ich produkovali, a produkovali co najmenej pozitivnych, hlavne lasky. Ked sa pozries vsade naokol, ludia su nimi maximalne infikovani, a stale sa to zhorsuje. Je to neviditelny rozklad zvnutra. Ti fyzicki sa tam skutocne dostanu az po tom astralnom. Ale, z astralnym sa bojuje tazko a dlhodobo. Cistit svoje vnutro, to je velmi zdlhava zalezitost. Rovnako, cistit sa od fyzickych parazitov je dlhodoby a neprijemny proces (hladovky), ale v tomto mozeme pouzit pomocky. Urcite su aj rovnako efektivne veci ako MMS aj na astralneho parazita, avsak, nevieme o nich, pretoze nasa materialna spolocnost sa na take veci nezameriava. Taki toltekovia mali ucinne techniky aj na boj s astralnym parazitom.
Citala si knizky od Miguela Ruiza, alebo nejake toltecke? Tam je to velmi dobre popisane. Ja verim, ze energeticky sa o nas usiluje ina forma, mozeme ich kludne nazvat alieni, ale vobec nemusia mat take fyzicke tela, ako ockakavame. Mozno ich kedysi volali demoni. Ved hmota ani neexistuje, cele je to o energiach, takze v inej energetickej rovine mozu kludne existovat, a skrze nase emocie sa do nas dostali a snazia sa vysat energiu. Ved o to v prirode ide, len co sa imunita jablka znizi, uz zacne zahnivat, a vrhnu sa na tu stavnatu duzinu vseliake breberky. Rovnako to moze byt s ludmi, nadisla doba, kedy sa astralny parazit ako taka plesen rozmnozuje po ludskom rode. On energiu ma, ale ludom jej vela neostava.
Je velmi dolezite mat toto poznanie, nielen odrapkavat nejake vety zo svatych knih, ale presne vediet, kvoli comu ma byt clovek cista dusa.
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od mirunnka »

Myslím, že půst je výborný prostředek na čištění nejen na fyzické úrovni. Pochybuju, že různí svatí mužové a poustevníci zalézali a zalézají do svých jeskyní jen za účelem zářícího zdraví a věčného mládí. Já takhle půst chápu a s tím do něj vždycky jdu. Vyhladovět bestie, očistit se. Ta obrovská energie, která je za překonáváním hladu, trápení a strachu.....Věřím, že má hodně léčivé síly a schopnosti čistit i ( nebo možná hlavně ) úrovně nehmotné.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Dnes som dokoncil pecenovu ocistu. Vyslo zo mna asi na 100 drobnych, niekolkomilietrovych zlcovych kamienkov. Teda, to ked som nosil v peceni a zlcniku, no zbohom. Tu kuru este zopar krat zopakujem, kym zo mna budu vychadzat kamienky.
Bola to dost tazka kura, celu noc som mal hnacky, aj doobeda, ked odchadzali kamienky. Bol som brutalne dehydrovany, teraz uz popijam mrkvovo-jablkovu stavu a je mi kazdou hodinou lepsie.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Marci »

Ty jo,ty teda jedes. m:-)
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Maria píše:Ty jo,ty teda jedes. m:-)
Myslel som, ze pojde o taku pohodickovu kuru, ale bolo to tazsie ako Sankapraksalana. Bolo to tak za 3 sanky. :-) A ze vraj najvacsi sajrajt ma odijst, az ked sa ta kura opakuje, tak urcite za nejakych 14 dni kuru zopakujem. Pecen a zlcnik chcem mat ciste, nech sa ta SP poriadne travi. :-D
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Sitar »

Xion píše:Dnes som dokoncil pecenovu ocistu. Vyslo zo mna asi na 100 drobnych, niekolkomilietrovych zlcovych kamienkov. Teda, to ked som nosil v peceni a zlcniku, no zbohom. Tu kuru este zopar krat zopakujem, kym zo mna budu vychadzat kamienky.
Bola to dost tazka kura, celu noc som mal hnacky, aj doobeda, ked odchadzali kamienky. Bol som brutalne dehydrovany, teraz uz popijam mrkvovo-jablkovu stavu a je mi kazdou hodinou lepsie.
Dej prosím odkaz na tu jaterní očistu, po tom Tvém výsledku mě zaujala a nevím, kde mám teď hledat, abych s tím nestrávil moc času. Díky předem.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Sitar píše:Dej prosím odkaz na tu jaterní očistu, po tom Tvém výsledku mě zaujala a nevím, kde mám teď hledat, abych s tím nestrávil moc času. Díky předem.
Akurat teraz je v receptari prima napadu clanok od Jardu, ale ja som isiel podla tejto:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1474

Urobil som vsak par chyb. Zle som sa zavodnil, a tak som trpel dehydraciou. Je skutocne dobre co najviac do 14:00 vypit. Dalsiu chybu som spravil, ze som sa v stanovenom case nenajedol, pil som iba stavy, a hnacka tym padom neprestavala. Ked som to zistil, vecer som si dal ryzu s bananom, a skutocne to pomohlo, hnacka ustupila. Dnes mi je uz ovela lepsie, akurat ma ta dlhotrvajuca hnacka dost vycerpala, takze najlepsie je podla mna jest ryzu s laktobacilmi ako po sanke.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Vcera vecer remineralizacny kupel. Do vane som nalial 30ml Epsomskej soli, 30ml Himalajskej soli a 30ml sody bikarbony a polozil som sa tam na pol hodinu.

Dnesnym dnom zacina druha faza MMS. Zacnem na 8 kvapkach za den (8x1) a kazdy den o dve zvysim.

Takisto som zacal testovat MMS na umyvanie zubov. Od vcera vecera si budem 3x denne umyvat zuby a dasna v MMS, podla doporuceni v knihe. Teda 10 aktivovanych kvapiek zaliat cca 1dcl vody a roztok pouzit na cistenie zubov. K zubarovi nechodim, a uz mam na spodnych zuboch po rokoch nahromadeny pekny cierny povlak, ktory sa pozvolna kazdym rokom zvacsuje. Uvidime, ci su ucinky MMS na zuby skutocne take posobive, ako sa uvadza.

K povlaku som si spravil aj fotku, bohuzial kvalita z mobilu nic moc, avsak ten povlak tam vidno. Nezlaknite sa, to necerim zuby na vas. :-)
Přílohy
zuby.JPG
(29.44 KiB) Zatím ještě nestaženo
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Marci »

To co nazyvas zubnim povlakem je zubni kamen.Velice na nej dle me zkusenosti dobre pusobi dlouhy pust.Ja si ho nechavala odstranovat zubarem,ale od dob co pustuji,to nedelam.Behem hladovky odpada sam.Sice to neni tak dokonale jak od zubare-sem tam je zabarveni znat,ale zadne vrstvy.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Maria píše:To co nazyvas zubnim povlakem je zubni kamen.Velice na nej dle me zkusenosti dobre pusobi dlouhy pust.Ja si ho nechavala odstranovat zubarem,ale od dob co pustuji,to nedelam.Behem hladovky odpada sam.Sice to neni tak dokonale jak od zubare-sem tam je zabarveni znat,ale zadne vrstvy.
Mne je jedno kto to ako nazyva, hlavne nech to tam nebude. :-) Dlhodobe hladovky nezvladam (precitaj dennik od zaciatku :-)), cele toto robim kvoli tomu, aby som zvladal dlhodobe hladovky. Raz mozno prijde doba, ked tu ziadna technika ani civilizacia nebude, potom tu nebudu ani zubari, ani MMS, ale hladovky stale ostanu, preto sa chcem dostat na uroven, ked zvladnem aj dlhe hladovky.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Xion píše:Dnes som dokoncil pecenovu ocistu. Vyslo zo mna asi na 100 drobnych, niekolkomilietrovych zlcovych kamienkov. Teda, to ked som nosil v peceni a zlcniku, no zbohom. Tu kuru este zopar krat zopakujem, kym zo mna budu vychadzat kamienky.
Bola to dost tazka kura, celu noc som mal hnacky, aj doobeda, ked odchadzali kamienky. Bol som brutalne dehydrovany, teraz uz popijam mrkvovo-jablkovu stavu a je mi kazdou hodinou lepsie.
Musim konstatovat, ze po tejto kure nastalo ocividne zlepsenie. Mam viac energie a jasnejsiu mysel. Pocitujem navaly energie, ktore som predtym nemal, a s radostou ich zacinam premienat na cvicenie. Ako som vzdy prepokladal, cvicenie a pohyb nieje pricina, ale dosledok. Preto, riesit zdravotne problemy iba cvicenim a pohybom, nieje podla mna riesenie problemu do hlbky, ale iba naplast, z ktorej sa casto stane zavislost, ktora len co sa prerusi, problemy sa vracaju. Preto si myslim, ze najprv treba motor vycistit, az potom ho pustit na plny vykon, inak sa moze zaseknut. V kazdom pripade, zmena k lepsiemu nastane aj v okoli.
So zlepsenim stavu mysli, som si zaroven naordinoval vlastnu etikoterapiu. Absolvoval som rozhovor, ktory som odkladal snad 10 rokov, zo strachu. Naraz, akoby prisiel ten cas, citil som to, a s vacsim poznanim a jasnejsiou myslou sa ukazalo, ze vsetko vyzeralo horsie, a bolo to iba nafuknutejsie v dosledku strachu a hraciek psychiky, ktora si vie vymysliet hororove fantasy scenare a tym si skomplikovat zivot a energiu v tele (astralny parazit). Niekedy sa da riesit psychika, a to zlepsi to fyzicke, niekedy sa da ist opacne, ocistou sa zbavit fyzickeho a tym sa ulavi mysli, a zlepsi sa to psychicke.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Podaril sa mi super nakup v Tescu, mali dobre akcie a zlavy, ta nizka cena pri pokladni ma uplne prekvapila.

Grepy 9 kusov - 75 centov
Banany 2kg - 1,41 euro
Kiwi 7 kusov - 70 centov
Zeler bulvovy 0,56kg - 42 centov
Avokado - 49 centov
Mrkva 1kg - 65 centov
Cvikla 0,5kg - 20 centov

Celkom - 4,62 Euro

A potom k tomu v stanku vedla Litchi kilo za 2 euro, tak som zobral pol kila.

Tolko ovozelu za 5,62 som este nikdy nedoniesol.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Samira »

Litchi bolo dobre? Mne sa zda, ze uz jeho sezona konci...
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

5 dni posobenia MMS na zuby
zubycomp.JPG
(38.5 KiB) Zatím ještě nestaženo
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Marci »

Xione tak tohle me dostalo.To je uzasne :!: :!: Kolikrat denne jsi si tim zuby cistil?
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Maria píše:Xione tak tohle me dostalo.To je uzasne :!: :!: Kolikrat denne jsi si tim zuby cistil?
3x denne, ale nie prilis poctivo, zopar krat som vynechal. Ja som v tomto hrozne lenivy, asi preto, ze som za cely zivot nemal kaz, a u zubara som bol asi 5x v zivote. Zuby som si nikdy poctivo neumyval, vzdy len vecer, ale posledne roky som uz vynechal skoro kazdy tyzden aspon raz. Ked ma telo dobru acidobazicku rovnovahu, a vsetko doriesene, produkuje kvalitne zasadite sliny, ktore neutralizuju vsetky kyseliny. MMS vlastne doriesi tie roky zanedbavania rychlo, a hlavne vycisti dasna do hlbky od patogenov, virusov, a tak sa tam konecne mozu efektivne dostavat ziviny. Takze myslim, ze precistit to MMSkom a potom nasadit hladovky, to bude ako znovuzrodenie zubov.
Teraz ma uz Jarda presvedcil, ze zuby si netreba cistit vobec, staci si vyplachovat usta po agresivnych kyslych potravinach a udrzovat dobre pH a dostatok mineralov.
Isiel som podla doporuceni v knizke MMS druha cast, tam sa pise, ze prvy tyzden sa deju zazraky, druhy tyzden o nieco mensie, a kto vydrzi 3 tyzdne, tak bude mat ukazkove zuby. Je to ale taka otrava, ze ja dam ledva 1 tyzden a potom prejdem na system, ktory som si prichystal. Umyvat si zuby 1x denne vecer, a to v takejto postupnosti: 1 den MMS, 2 den Himalajska sol, 3 den pasta Elmex, 4 den neumyt si. 5 den MMS a takto dokola.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od s.arik »

Xion píše:a potom prejdem na system, ktory som si prichystal. Umyvat si zuby 1x denne vecer, a to v takejto postupnosti: 1 den MMS, 2 den Himalajska sol, 3 den pasta Elmex, 4 den neumyt si. 5 den MMS a takto dokola.
Zajímavý plán. osobně si čistím zuby snad celý život jen večer, a i to bych tipla že tak obden, čištění zubů je pro mne nuda a ztráta času. Vzhledem k tomu, že celý život pojídám kvanta komerčních sladkostí, jsem za stav svého chrupu vděčná asi genům nebo co, jen 1 nebo 2 plomby za celých 25 let, ani přesně nevím....ale nehodlám na to spoléhat nadále.

MMS jsem použila včera večer na zuby poprvé a nebylo to tak odporné, jak jsem čekala.

Tvoje fotky nekomentuju, já tam nic nevidím, ale mám 9D :) A MMS tak jako tak věřím, že vylikviduje nějaké ty patogeny, o bělostných zubech ani moc nesním, je mi to spíš lhostejné (dokud se teda drží v nějakém rozumném bíložlutém odstínu).

Prosím tebe, kolik kapek s jakým množstvím vody používáš? Já zatím 4k a 4PL vody, ale časem tu vodu chci odbourat.

Mmch, asi si mě přemluvil k očistě jater, díky :wink: nejdříve ale ještě několikrát protáhnu střeva.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

8-10 kvapiek asi v poldeci vody.
Povlak to dalo dole za 5 dni, uz tam ostal iba naznak, ktory vidi len orlie oko, aj to v dobrom svetle.
Odpovědět