Xionov Pôstny Log

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od cepheus »

smajliss píše:Já naopak přístup Xiona chápu. Jestli má nějaké zdravotní potíže nebo to dělá i z experimentálních důvodů nevim. Ale člověk který má problém se s ním snaží bojovat. A ten kdo je zdráv nikdy nemůže rozumět myšlenkovým pochodům nemocného, takže mi tohle odsuzování přijde trochu bohorovné :P .
Hehe, smajliss, zdravy nemuze rozumet to se Ti zrovna u me povedlo :D)).
Mel jsem od konce roku 2006 koukat na kytky zdola podle diagnoz Bohorovnych mudru (jen tak pro poradek).
Chodim si na AZ cist zrovna tak, jen nepodleham panice ze musim nutne projit vsemi kurami co Jarda doporucuje, vybiram si a zkousim selektivne co si myslim, ze se me muze tykat a vetsinou to i zabira (klobouk dolu pred Jardovym zaberem).
Parazity (rozumej i bakterie) neresim, neb prave Bohorovne neumim rozhodnout jake mit musim a jake nemusim:).
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

smajliss píše:Já naopak přístup Xiona chápu. Jestli má nějaké zdravotní potíže nebo to dělá i z experimentálních důvodů nevim. Ale člověk který má problém se s ním snaží bojovat. A ten kdo je zdráv nikdy nemůže rozumět myšlenkovým pochodům nemocného, takže mi tohle odsuzování přijde trochu bohorovné :P .
JJ, cloveku sa parazitov nechce riesit a to je cely problem. Este aj medved, ktory vyjde z brlohu po zimnom spanku, ma casto viac mudrosti. ;-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od cepheus »

Hehe, medvede, to mi pripomnelo :
---------------
Posledni slova slepcova v lese: "Pane proc chodite na maliny v kozichu ?" :D
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od awa »

Vím, že se od počátku potýkáš s potížemi. Tvůj deník jsem pravidelně četla.
Prostě jsi se rozhodl sám o rychlosti a prostředcích jak se zbavit problému. Účel světí prostředky. :wink:
Jediné, co je tvůj omyl, je to, že se parazitů zbavíš na roky. To je úsměvné. Nastuduj si více o životních cyklech a prostředí parazitů, které tě týkají nebo mohly týkat, abys pochopil jak se věci mají. Není to černobílé, za některých okolností může jít i o symbiózu.
Nejsem v tomto zcela bez zkušeností, ba právě naopak. Hodně jsem cestovala, hlavně po Východě, tam je šlapka (záchod) hygienický luxus. Vzhledem k tomu, že se tam ráda vracím kvůli lidem, tak se mi vyplatilo udělat celoživotní opatření a zásadní úpravy v rámci vita jídelníčku (alkohol nemám na mysli jako dlouhodobé řešení), hygiena je samozřejmostí. Jednorázová kúra by mi v tomto byla, víš na co. :D
Není to tak o chemii, nesoudím tvou volbu, jak myslíš.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Awa, ta jednoraznova kura je len na uvedomie si, ze:
1. Su tam. Su v nas.
2. Citit sa ako pred 10-15 rokmi, behom 1 mesiaca. Navrat chuti do zivota. V krize sa to aj dost zijde, nemyslis? Kedze je to o psychike, mozes sa dostat do zacarovaneho kruhu, z ktoreho je uz velmi tazka cesta von
3. Prevencia je dosledkom rozumneho zaveru. Tak ako to medved robi pravidelne, tak ako to nasi predkovia robili pravidelne, ani ja si nemyslim, ze sa jednou kurou vycistim na veky. Naopak, presvedcilo ma to, ze je to podstatna vec, pred ktorou by sa nemali zatvarat oci, a zaradujem prevenciu. To sa raz tyzdenne zaradi velka davka z tej prirodnej kury, ktora znici vajicka. Za 7 dni sa nestihnu vyliahnut ani larvy, takze takto sa udrzuje traviaci trakt cisty po cely rok. Samozrejme, ak sa k tomu prirata zdrava strava, a vsetko to blbnutie okolo zdravia, o co som sa roky snazil, ucinok je synergicky. Na parazity nezabrala (aspon u mna), sanka, posty, dzusove posty, surova strava, ani MMS. Klystiri som neskusal, ale verim, ze nad tym by sa parazity len pousmiali. Nefungovali ziadne pripravky, vitaminy, nic. Preco asi. Nefungovali ocisty pecene... teda urcite nie trvalejsie, lebo kamienky sa stale tvorili nove. Preco asi?
Ja za znak zdraveho cloveka povazujem... moze zrat nezdravo 30 rokov, a nic mu nebude. Fakt. Pretoze este 50 rokov dozadu, to tu bolo plne takych ludi. Cize mne je znamenim, ci idem spravnym smerom, ze nemusim mat stres z toho, co zjem, co si mozem dovolit, a co nie. Stale sa kontrolovat, stresovat, a mat depku, ked si dam nahodou 1 varene jedlo, co som neplanoval. Nie, clovek, co je zdravy, to stravi, a to uplne bez problemov. Bez pocitov tazoby. Lebo, poznam takych ludi v okoli a poznal som takych, co o to prisli. Cize ak by sa vyliecili, boli by ako predtym, to je vylieceny clovek. Ak niekto stravi jablko, ale len co si da smazeny syr a prijde mu tazko, NIEJE TO ZDRAVY CLOVEK. Ma odpalene travenie. Za tym si stojim.

Ani tak si vsak nemyslim, ze sa parazitov zbavim nadobro. Len ich zredukujem na unosnu mieru. Preto je namieste obcas protiparazitalnu kuru zopakovat. Tak, ako sa to robi aj u psov.

Ak ma niekto tak malo parazitov, ze neciti rozdiel v zdravi, aj to sa bezne stava, tak minimalne je poisteny, ze mu neprijdu problemy v buducnosti. Takisto, lahsie poradi niekomu v jeho okoli, koho to postihne naplno, a je uz zufaly, ze skusa vsetko mozne, a nic mu nezabera.
Ja teda zmysel protiparazitalnych kur vidim, a to velky. A nemyslim, ze parazity sa snazia o symbiozu. Aka symbioza moze nastat vylucovanim spasiek do organizmu, navyse, parazit je tiez zivy tvor a ma v sebe parazity, ktore sa v nom mnozia. A tie dokola vypusta naspat do organizmu (nevyliecitelne breberky, ktore sa stale vracaju, virusy, plesne, kandida, borelka, chlamidie, atd...). Tematike sa uz nejaky cas venujem, takze nemam zas tak malo informacii. Naopak, cim viac sa tomu venujem, tym viac som len sokovany, ako som tomu celemu, co sa v organizme deje, nerozumel. A ako su prefikani paraziti, a ze je to podstatne horsie, nez som si kedykolvek myslel. Taka kandida a paraziti, to je tiez v uzkom suvise. Kolko ludi sa jej nevie zbavit. Mne napriklad MMS pomohlo, ale casom sa vratila. Preco? Teraz je to uz jasne. Po tej kure mi zmizol biely povlak z jazyka, chute na sladke. Teraz si uz myslim, ze to konecne bude natrvalo, nie ako po MMS. Snad sa to potvrdi, to ukaze az cas.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od cepheus »

Xion píše: Ak niekto stravi jablko, ale len co si da smazeny syr a prijde mu tazko, NIEJE TO ZDRAVY CLOVEK. Ma odpalene travenie. Za tym si stojim.
Xion, cetl jsem to cele, hezky príspevek. Ale tuto vetu bych speci zde na Vitarianu vytesal do kamene:).
THUMBS UP :) . Pochopil si to vse myslim spravne i s tim zacarovanym kruhem psychika vs. jidlo.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Pavluska »

Xion píše: Tuto jar som si namiesto dzusoveho postu urobil antiparazitalnu kuru na klincekoch a pokracujem Entizolom. Vyzera, ze to bolo velmi rozumne rozhodnutie! A bodaj by nie, ked bolo na zaklade intuicie. Zazivam sice dost burlive a nepravidelne Herx. reakcie, hlavne po tom svinstve Entizole, ale ked nachvilu ustupia, zacinam pocitovat taku lahkost v bruchu, ako uz roky nie.
na klincekoch? A co to jsou Herx.reakce?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Pavluska píše: na klincekoch?
Tiez som zasol, aky protiparazitalny ucinok maju klinceky. Obycajne klinceky! Ktore nase stare mamy tak casto pouzivali v roznych jedlach.
Kuru na klincekoch doporucovala Dr. Clark, robila sa s palinou pravou, klincekami a oresakom americkym. Jarda Zajicek ju upravil, na ovela lacnejsiu verziu s Lugolovym roztokom.

A co to jsou Herx.reakce?
http://www.badatel.sk/index.php?option= ... 3&Itemid=1
"Herxheimerova reakcia

Je možné, že počas procesu detoxikácie a zabíjania parazitov sa organizmus upchá katabolickým odpadom, mŕtvymi votrelcami a ich výslednou toxémiou, vrátane amoniaku. Endotoxíny sa produkujú rýchlejšie, ako je ich telo schopné pečeňou a obličkami vylučovať. Môžete sa cítiť zle a váš stav sa môže na čas zhoršiť. Toto je známe ako Herxheimerova reakcia, nazvaná po úctyhodnom nemeckom dermatológovi Herxheimerovi. Podobná reakcia vzniká pri užívaní antibiotík. Prejavuje sa zvýšenou teplotou, zimnicou, bolesťami hlavy a svalov, nutkaním na zvracanie a pod. Je to dočasné a zažijete to v takej intenzite, s akou začnete svoju útočnú protirakovinovú liečbu. Symptómy je možné zmierniť tým, že začnete s komplexnou dvojtýždňovou diétou proti kandide pred tým, ako začnete s doplnkami proti plesniam/kvasinkám. Je veľmi potrebné dodržať spomínaný pitný režim. Na posilnenie pečene sa odporúča silmarín (Milk Thistle). "
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

cepheus píše:Xion, cetl jsem to cele, hezky príspevek. Ale tuto vetu bych speci zde na Vitarianu vytesal do kamene:).
THUMBS UP :) . Pochopil si to vse myslim spravne i s tim zacarovanym kruhem psychika vs. jidlo.
Diky cepheus. Paraziti su dobrym ucitelom... ked clovek utecie pred prirodou, priroda si ho v nejakej forme najde. :-) Studovanie videi z mikroskopov mi rozsirilo obzor, ako funguje zivot, o velky velky kus. Ten nekonecny energeticky boj, ktory sa odohrava na kazdom milimetri stvorcovom. Alebo, na druhu stranu, neskutocna symbioza, nezatazena myslienkami, doslova akoby sa mali tie mikroorganizmi radi.
http://www.youtube.com/watch?v=fLiUg1-B ... re=related
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od cepheus »

Presne tak, je to boj i symbioza zaroven a my (nastesti ?) netusime jak to ovlivnit a s jakymi dopady pro nas.
Muzeme jen pozorovat pres mikroskopy ci teleskoopy s otevrenou hubou co se to kolem nas vastne deje :) .
Nastesti se to tak nejak ridi samo jak pises, ze nas "priroda" dotlaci jinou formou tam kde byt mame:).
--------------
Uchvatny videjko:).
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od smajliss »

cepheus píše:
Xion píše: Ak niekto stravi jablko, ale len co si da smazeny syr a prijde mu tazko, NIEJE TO ZDRAVY CLOVEK. Ma odpalene travenie. Za tym si stojim.
Paráda. Souhlasím. Pro tady tohle jsem šel do vitariánství. Teď akorát, jak toho dosáhnout. Mě se podařilo syrovou stravou udržet na uzdě všechny problémy, ale jakmile sním pár nevhodných věcí, tak se všechno vrací :/
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od rudo »

Klinceky hrebicky cloves

som viackrat davno diskutoval so zubarmi, ze preco ta chemikalia co tlacia do deraveho zuba vonia ako klinceky (teda kedysi take pouzivali) a povedali mi ze ved ta ucinna latka je vytazena z klincekov a ze to dezinfikuje znutra ten pokazeny zub od vsetko mikrobialneho a zubar mi tiez poradil ze ked budem mat bolest a zub bude otvoreny alebo bude nejaka dierku dnu pod blombu, tak ako docasne riesenie mam zut klinceky a nechat tu stavu vojst do zuba, poarkrat som to uz davno sklusil a fungovalo

tak sa teda vobec necudujem ze klinceky dokazu porobit poriadok aj inde v tele

ked sa robi varene vino tak je asi na tom najcennejie tie vyvarene klinceky a skorica
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Pavluska »

Xion píše:
Pavluska píše: na klincekoch?
Tiez som zasol, aky protiparazitalny ucinok maju klinceky...
aha, děkuji. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:Klinceky hrebicky cloves

som viackrat davno diskutoval so zubarmi, ze preco ta chemikalia co tlacia do deraveho zuba vonia ako klinceky (teda kedysi take pouzivali) a povedali mi ze ved ta ucinna latka je vytazena z klincekov a ze to dezinfikuje znutra ten pokazeny zub od vsetko mikrobialneho a zubar mi tiez poradil ze ked budem mat bolest a zub bude otvoreny alebo bude nejaka dierku dnu pod blombu, tak ako docasne riesenie mam zut klinceky a nechat tu stavu vojst do zuba, poarkrat som to uz davno sklusil a fungovalo

tak sa teda vobec necudujem ze klinceky dokazu porobit poriadok aj inde v tele

ked sa robi varene vino tak je asi na tom najcennejie tie vyvarene klinceky a skorica
hm, jdu je shánět na zuby. :delicacy:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Update.

V stredu o jednej v noci, po druhej davke Ivermectinu a MMS kupely, zo mna vyslo klbko skrkaviek.
Boli asi 10cm dlhe, a vysli samotne, preto som si to vsimol. Mozno ich odislo aj viac v stolici predtym, bol som na WC vela krat pocas toho dna, ale v stolici si ich veru je tazke vsimnut, ked som videl ako vyzeraju, to neni sanca. Cely den mi bolo blbo, aj na druhy den, naprosta vnutorna intoxifikacia. Ale v piatok mi uz bolo dobre, a uvedomil som si, ze tak dobre som sa snad 10 rokov necitil. Hlavne mi uplne zmizli problemy v lavej strane brucha, a strasne dobre sa mi dycha. Tie problemy si pamatam, ze postupne sa zhorsovali tak minimalne 7 rokov dozadu. Takze asi som bol hostitelom tych skrkaviek, a bohvie coho ineho. V kazdom pripade, ani trojcatko ich nezlikvidovalo, takze som velmi rad, ze som sa nechal ukecat na chemicke antihelmetika uzivatelmi fora Upramene. Paraziti su neskutocne odolni a treba na ne rapidnym utokom, pouzit vsetko co existuje.
Som zvedavy, co sa este bude diat, bola to len druha davka ivermectinu. Este ma cakaju 4 tyzdne dalsieho uzivania.
Ale uz teraz pozorujem aj vseliake ine zlepsenia v tele. Napriklad dnes pri cviceni som si vsimol, ze ma menej bolia urcite klby. Robim tie iste cviky, takze viem, do akej miery som mohol roztiahnut nohy bez bolesti bedrovych klbov a dnes som si uvedomil, ze ta bolest je ovela mensia a akoby som zacinal mat ohybnejsie klby.

Postupne este doplnim dalsie updaty, ci zo mna vysli nejake prisery. Aj ked, vselico divne som si vsimol v stolici, hlavne take drobne utvary, co som nikdy nevidel, len nechcelo sa mi to vyberat a riesit u doktorov a parazitologov, nemam na tych ludi energiu proste vysvetlovat im nieco.
Uz aj lekarka sa ma pytala, ze ako som vedel, ze mam skrkavky a na zaklade coho som si dal tu pastu len tak naslepo. Som jej len povedal, ze podozrenie (ale v skutocnosti to bola intuicia a dlhorocne ziskavanie vedomosti - len to by bolo na nu asi prilis nematerialisticke :-)).
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od buc11 »

vida, jak si lze vylepšit i beze změny stravy
škoda, žes předtím nezapéroval
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od levandulka »

Xion píše:
Renáta píše:Xion, všetko najlepšie ti prajem k dnešným okrúhlinám - zdravie, lásku, pohodu a dobrú papu :D
Jee, diky. Omdliem, odkial si si to zapamatala. :-)

Pripisem aj nieco do denniku. Vyzera, ze za mojimi dlhorocnymi problemami boli paraziti. Tuto jar som si namiesto dzusoveho postu urobil antiparazitalnu kuru na klincekoch a pokracujem Entizolom. Vyzera, ze to bolo velmi rozumne rozhodnutie! A bodaj by nie, ked bolo na zaklade intuicie. Zazivam sice dost burlive a nepravidelne Herx. reakcie, hlavne po tom svinstve Entizole, ale ked nachvilu ustupia, zacinam pocitovat taku lahkost v bruchu, ako uz roky nie. Ked sa vratim k svojej tretej vete v tomto denniku, tak jazyk uz prestava byt mojim panom! Odisli chute na ... v podstate skoro vsetko. :-) Aj biely povlak z jazyka vyrazne ustupil. Az dalsie tyzdne, po ustupe Herx. reakcii ukazu, ci bolo moje podozrenie spravne, alebo to bol len klamny pocit ulavy po tyzdnoch plnych nepohody z detoxifikacie. V kazdom pripade, logika zatial hovori neuprosne... ak clovek pociti zlepsenie stavu po anti-parazitalnej kure, potom mal urcite parazitov. Ludia, ktori nemali ziadnych, alebo len velmi malo, necitili ziaden rozdiel. Ak po antiparazitalnej kure nastane len docasne zlepsenie stavu, potom je jasne, ze clovek ma parazity, ale kura nestacila, aby ich znicila dokladne, a vratili sa postupne naspat, a bude treba ucinnejsiu kuru. Pocas kury som jedol prakticky len kyslu kapustu s hrbou vyraznych korenin a chilly, kokosovy olej, a jablka... ani kandidu to urcite nepotesilo. :-)
Urcite pripisem za nejaky cas, ako to cele dopadlo. Este ma caka Ivermectin, Praziquantel a Albendazol, a potom MMS2 a MMS1, no... nechcel by som byt na mieste parazitov a dufam, ze sa uz vystahuju natrvalo. :-)
Xion, mohol by si tú kúru rozpísať podrobnejšie? Prípadne aj s aktuálnymi výsledkami. Ďakujem :)
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

levandulka píše:Prípadne aj s aktuálnymi výsledkami. Ďakujem :)
Na vysledky a nejake hodnotenia si este chvilu musim pockat, lebo len pred 2 tyzdnami odislo nieco ako velka pasomnica. Vacsinu casu som priotraveny zvnutra, ako ked su priotravene creva, co prekryva mozne vysledky na zdravi. Viem len, ze som trafil klincek po hlavicke, kedze boj prinasa vysledky presne v tej oblasti traviacich problemoch, ktore som cely zivot v sebe citil a pytal sa, co sa to do pekla v tom mojom bruchu a crevach deje. Ale este bohuzial hrozi, ze to nevyhram ja, ale vyhraju oni a domnozia sa. Pravda je totiz o dost horsia, aj ich odolnost. Tato moznost totiz dost vyrazne hrozi, navyse je to prepojene s energetickymi parazitmi, je to vrchol velmi hlbokeho ladovca.
Urcite vsak nelutujem, ze som do toho isiel. Pocitil som, ze postupne ako sa clovek zbavuje parazitov a ich mnozstvo sa v tele znizuje, zacina fungovat ako clovek. Po psychickej aj fyzickej stranke jednoznacny "upgrade", 90% depiek zmizlo, ostali len tie emocne, a 99,9% chuti na sladkosti tiez - ostali tiez len tie emocne ;-) Ale tie "nevysvetlitelne" veci prakticky pomizli.
Zaroven som si isty uz teraz, ze tie moje tazke hladovky z minulych rokov, ked prakticky po 1 dni som skapinal, bol dosledok parazitov, a hladovat s premnozenymi parazitmi je faktze utrpenie.
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od levandulka »

Ďakujem Xion za odpoveď. To sú úžasné výsledky :) A motivujúce.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od smajliss »

a ty chemické přípravky na parazity ti předepsala doktorka nebo to je nějak šikovně koupené ?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od rudo »

skusil si niekedy dobre presolenu sanku ? ako na to paraziti reagovali ?
5 2 8
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

levandulka píše:Ďakujem Xion za odpoveď. To sú úžasné výsledky :) A motivujúce.
Motivacie bude treba a vela. ;-) Lebo pocas samotnych ocist je viac demotivacie ako motivacie.
smajliss píše:a ty chemické přípravky na parazity ti předepsala doktorka nebo to je nějak šikovně koupené ?
Druhy pripad.
rudo píše:skusil si niekedy dobre presolenu sanku ? ako na to paraziti reagovali ?
Keby vedeli mat zmysel pre humor, asi by sa pousmiali.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:skusil si niekedy dobre presolenu sanku ? ako na to paraziti reagovali ?
Keby vedeli mat zmysel pre humor, asi by sa pousmiali.
presná odpoveď
já si tam domýšlam i zaperou,godzilou,ks,mms apod lekrácky
/o kterých mluvíme, se nenacházejí jen v traktech či krevních řečištích/
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

buc11 píše:
rudo píše:skusil si niekedy dobre presolenu sanku ? ako na to paraziti reagovali ?
Keby vedeli mat zmysel pre humor, asi by sa pousmiali.
presná odpoveď
já si tam domýšlam i zaperou,godzilou,ks,mms apod lekrácky
/o kterých mluvíme, se nenacházejí jen v traktech či krevních řečištích/
jj, asi tak.

rudo - ono najlepsie je ich vidiet, a zamysliet sa.

Mas pocit, ze toto:
http://www.youtube.com/watch?v=9qyEfeg-334
alebo toto
http://www.youtube.com/watch?v=9qyEfeg-334

by to len tak lahko vzdalo? ;-) Osobne mi pripadali tie chobotnice, co vyskakovali z vajickok vo filme votrelec, viac pritazlivejsie. A podla mna toho aj zniesli menej. :-)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od rudo »

sa len pytam, nema skusenost ale som zvedavy

ani tie co su v crevach sa nevzdaju ak su zatopene solou ?

niekde som sa tiez stretol s receptom ale neviem ci bol na toto urceny ze sa dlho vyvari velke mnozstvo cesnaku a nasekanych celych citronov, prefiltruje da do flkase do ladnicky a popija niekolkrat denne cely mesiac.
5 2 8
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

rudo píše:sa len pytam, nema skusenost ale som zvedavy

ani tie co su v crevach sa nevzdaju ak su zatopene solou ?

niekde som sa tiez stretol s receptom ale neviem ci bol na toto urceny ze sa dlho vyvari velke mnozstvo cesnaku a nasekanych celych citronov, prefiltruje da do flkase do ladnicky a popija niekolkrat denne cely mesiac.
nevzdaju sa, bojuju na zivot a na smrt a v tele musia denne prezivat ovela agresivnejsie latky, ako je slana voda.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od smajliss »

Xione, jak jsi na tom ? Doufám, že se daří.
Zrovna jsem si na tebe vzpomněl, pač kamarád teďka taky pořídil nějaké chemické přípravky na parazity ... no a předevčírem z něho odešlo něco velkého a prý se to ještě hýbalo .. no nechutné :P
Což mi dalo trochu více náhledu na dnešní strasti .. škoda, že ses tu více nerozepsal s výsledky
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Fiona »

Tak to je sila :o :shock:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Fiona »

Xion, tak jsem si zagooglila a vsechny tyhle odcervovadla se daji sehnat online, i kdyz pod jinym nazvem, ale stejna ucinna slozka. Je tam ale mensi problem, jediny Ovex (Mebendazol) je urceny pro lidi, s doporucenim ze se pouzije jednorazove a dalsi davka az po delsi dobe, pry proto ze zabiji jen dospelce, takze pockat az se jako vylihnou prezivsi vajicka ci larvy ci co... a to je jediny pripad kde se zminuje jakes takes davkovani. Vse ostatni je oficialne urceno pro kocky, rybicky nebo kone, s tim ze volny prodej pro lidi je v UK zakazany... ale da se to obejit online samozrejme. Ovsem s tim ze z doporucene davky pro rybicky ci pro kone se optimalni davka pro cloveka pocita dost obtizne :roll: Nemas k tomu i jakesi info o tom ze kolikrat, kolik gramu apod? Predem dik! Ty linky na navod pi Blahove z Upramene mi neotvira...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od rudo »

tie konske budu asi tie spravne, zalezi aka sa citis silna kobyla :mrgreen:

vydel si to priemernou vahou kona a vynasob svojou vahou

aspon tak sa to bezne robi neviem ci aj toto je ten pripad alebo sa to prepocita pomjerom vah konskcyh a ludskych cervikov ?
5 2 8
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Fiona píše:Xion, tak jsem si zagooglila a vsechny tyhle odcervovadla se daji sehnat online, i kdyz pod jinym nazvem, ale stejna ucinna slozka. Je tam ale mensi problem, jediny Ovex (Mebendazol) je urceny pro lidi, s doporucenim ze se pouzije jednorazove a dalsi davka az po delsi dobe, pry proto ze zabiji jen dospelce, takze pockat az se jako vylihnou prezivsi vajicka ci larvy ci co... a to je jediny pripad kde se zminuje jakes takes davkovani. Vse ostatni je oficialne urceno pro kocky, rybicky nebo kone, s tim ze volny prodej pro lidi je v UK zakazany... ale da se to obejit online samozrejme. Ovsem s tim ze z doporucene davky pro rybicky ci pro kone se optimalni davka pro cloveka pocita dost obtizne :roll: Nemas k tomu i jakesi info o tom ze kolikrat, kolik gramu apod? Predem dik! Ty linky na navod pi Blahove z Upramene mi neotvira...
To, co je urcene pre kone, mozes s istotou brat, je to este cistejsie, nez davky pre ludi. Na kone su majitelia extremne haklivy, a hlavne na tie, co zarabaju miliony. Nikto by si nedovolil akokolvek znizit cistotu a kvalitu lieciva urceneho pre kone, keby tam bol co i len maly risk, ze konovi prijde zle a nezucastni sa pretekov, tak ta firma by to rovno mohla zabalit.
Takze ked je tam jedina ucinna latka Ivermectin, mozes si byt ista, ze to moze aj clovek. Jedine, naco si daj pozor je, aby tam nebola ina ucinna latka.
Cistota praziquantelu pre rybicky je tiez vyhovujuca pre cloveka. V dnesnej dobe dostavaju zvierata lepsiu starostlivost, nez ludia, a to plati aj pre jedlo, aj pre lieky.

Do kur sa nepustaj na vlastnu past. Neuspejes. Riesit parazity naslepo a bez patricneho know-how, je riskantne ako svina. Dalo by sa to opisat, ako dat si jogurt po zaruke... moze sa ti aj nic nestat. Nezbavis sa ich. Nikto sa ich naslepo nezbavil, kazdemu sa domnozili naspat. Aj mne.
Dost pravdy bolo povedane od Blahovej tu:
http://www.ustream.tv/recorded/28896037

bohuzial, ako to uz byva dobrym zvykom, to video uz stihli dat dole, z oci verejnosti a je uz pod zamkom. Pravda sa zial ukryva. Bolo tam povedane to, ze podla jej skusenosti sa ich da az zbavit kombinaciou MMS, antihelmetik, informatik (homeopatia) ktore naprogramuju telo tak, aby ich vedelo na spravnych miestach pouzit. Bohuzial, ani ona este nevie, ze ani to este nestaci, pretoze nevie o astralnych parazitoch. Tie informatika sa snazia dostat k fyzickym parazitom, ale kym tam su energeticki, i tak tie informacie zablokuju, a ochrania ich, takze jej to nebude fungovat a problemy sa budu pacientom postupne vracat.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

smajliss píše:Xione, jak jsi na tom ? Doufám, že se daří.
Zrovna jsem si na tebe vzpomněl, pač kamarád teďka taky pořídil nějaké chemické přípravky na parazity ... no a předevčírem z něho odešlo něco velkého a prý se to ještě hýbalo .. no nechutné :P
Což mi dalo trochu více náhledu na dnešní strasti .. škoda, že ses tu více nerozepsal s výsledky
Odvtedy sa zaoberam astralnymi a energetickymi parazitmi, fyzickymi uz velmi nie. Tie su len dosledok, koren su energeticki.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od buc11 »

Xion píše:
smajliss píše:Xione, jak jsi na tom ? Doufám, že se daří.
Zrovna jsem si na tebe vzpomněl, pač kamarád teďka taky pořídil nějaké chemické přípravky na parazity ... no a předevčírem z něho odešlo něco velkého a prý se to ještě hýbalo .. no nechutné :P
Což mi dalo trochu více náhledu na dnešní strasti .. škoda, že ses tu více nerozepsal s výsledky
Odvtedy sa zaoberam astralnymi a energetickymi parazitmi, fyzickymi uz velmi nie. Tie su len dosledok, koren su energeticki.
obavam se zasahu mozkové oblasti , tedy té svojí
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Marci »

Pred nejakym casem jsem si vymyslela teorii(na zaklade nejakych realnych stripku),ze pokud ma jedinec silne energeticke telo,ktere si vysvetluji tak,ze vibruje jinak nez prumerne telo,parazite v takovem to tele neradi zustavaji. Takto vibrujicimu jedinci se vyhybaji i komari ci jina zviratka a je zajimave,ze treba muze chodit bosky po dzungli a nic se nestane (kdyz belocha kousne jeden mravenec "24",tak neni daleko smrti,kazdopadne si to bohuzel radne "uzije", a tito mravenci se pohybuji v podstate vsude).
Co se tyce en.parazitu tak jsi Xione zabrouzdal do velmi rozsahle a zajimave oblasti. To co mi delame zviratum na chov,tak je stejne cineno nam na energeticke urovni -ale neni v jejich zajmu nas primo zabijet.
Silne en.telo neumoznuje ani en.parazitum se prizivovat.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od rudo »

:idea: :wink:
5 2 8
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

buc11 píše:obavam se zasahu mozkové oblasti , tedy té svojí
V tom pripade treba ako na kazdy dobry pocitac antivirus a firewall a know-how, ako ho pouzivat, inak sa premeni na dost neprijemneho zaskodnika.
Nech pocitac sluzi nam, nie my jemu.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Fiona »

Ono to ale je presne tak :) Silny, inteligentni a dobre zakotveny system jen tak neco nenapadne. Ono ne ze by se nepokusilo, ale silny system snadno detekuje a v prvni linii odrazi naprostou vetsinu parazitu. Nedelam rozdil mezi astralem a materialem, protoze jsou propojeni multilevel. Klicem je rozeznani. Cim vytunenejsi imunitni system, tim lip rozezna co je ok (upgrade? :D) a co je parazit. Zacina to v hlave. Pokud uz me neco napadlo a ziskalo to docasnou prevahu, je na case hledat ten slaby clanek co potrebuje posilit.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od rudo »

treba sa len preliat bielym svetlom a zusastnit kozmickej tantrickej...celym telom dusou aj srdcom
5 2 8
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Svetlo, poznanie a laska. A kriz, ktory treba za to niest. To je vsetko a je od nich pokoj.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od rudo »

mna sa kriz netyka a kto si ho nosi je to jeho vec

aj tak nechapem ako kriz suvisi so svetlom a laskou, nikdy to nejak nepasovalo dokopy
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Fiona »

To je jednoduche :) Proste se musis naucit rozeznat, kdyz na tebe jdou vselijake myslenky a mas nabeh do deprese, kdo ti co rika. Muze to byt tvoje telo, nebo nektera jeho cast co uz zacina byt nastvana. Taky to muze mit cast tvoji duse, kterou uz nebavi byt pod poklickou, a ktera treba citi bolest. Muze to byt i to decko kterym jsi byl kdyz ti bylo 5. Nebo to muze byt nekdo (neco?) co na tebe jen utoci, za ucelem se do tebe nabourat a okrast te o energii a zivotni silu. Parazit. Pokud dokazes rozeznat mezi sebou a parazitem, rozezna to i tvuj imunitni system. Jenom je klicove rozeznat kterou bolest prijmout a obejmout a co jednoduse odignorovat jako spam. To je ten kriz, milovat sebe, i se vsim za co se treba stydis a co je ti lito nebo te boli, nebo jsi ztratil a nedokazes vratit. To doda velkou silu a odolnost vuci nesmyslum i virum.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Kriz je utrpenie, z ktoreho cerpas poznanie a stupas hore.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Starostlivost: Ludia vs zvierata.

Pro zajímavost, při zjišťování parazitů vám udělá sestra špejličkou výtěr konečníku a to u člověka prý stačí. Je ovšem zajímavé, že na stejné vyšetření třeba u koně odebírá veterinář 4 kg hoven, což je pak matematická pravděpodobnost záchytu výskytu parazitů asi o dost procent lepší.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Pavluska »

Xion píše:Starostlivost: Ludia vs zvierata.

Pro zajímavost, při zjišťování parazitů vám udělá sestra špejličkou výtěr konečníku a to u člověka prý stačí. Je ovšem zajímavé, že na stejné vyšetření třeba u koně odebírá veterinář 4 kg hoven, což je pak matematická pravděpodobnost záchytu výskytu parazitů asi o dost procent lepší.
když se třeba vrátíš z exotické destinace a chceš rozbor na vše, tak to není jen výtěr (po mne to taky kdysi chtěli, ale hnusilo se mi to, tak jsem se na to vykašlala). :)

Jinak když vidím kolik toho denně vyprodukuje kůň, tak se není čemu divit.... :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Xion »

Pavluska píše: když se třeba vrátíš z exotické destinace a chceš rozbor na vše, tak to není jen výtěr (po mne to taky kdysi chtěli, ale hnusilo se mi to, tak jsem se na to vykašlala). :)

Jinak když vidím kolik toho denně vyprodukuje kůň, tak se není čemu divit.... :mrgreen:
Aj mne brali kus stolice, ale i tak je ta medota velmi neucinna. Je to vysmech inteligencii, odobrat malu vzorku stolice, a ked tam laborant nenajde vajicka, co vacsinou nenajde, tak prehlasit, ze udajne clovek nema parazity.
To je rovnake, akoby keby dosiel agent alebo detektiv do bytu, ktory ma prehladat, ci tam nieje zbran, otvori 3 sufliky, a ked tam nenajde zbran, prehlasi, ze v tom byte ziadna nieje. No a najstrasnejsie na celom tom je, ze lekar, ktory ma by stelesnenim mudrosti a poznania, lebo ineho cloveka si nechat rypat do svojho tela a zdravia nieje rozumne, povazuje tu metodu za spolahlivu a doveryhodnu, a pracuje s nou, akoby bola 100%tna.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od rudo »

Xion píše: No a najstrasnejsie na celom tom je, ze lekar, ktory ma by stelesnenim mudrosti a poznania,


:?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Xionov Pôstny Log

Příspěvek od Pavluska »

Xion píše: Aj mne brali kus stolice, ale i tak je ta medota velmi neucinna. Je to vysmech inteligencii, odobrat malu vzorku stolice, a ked tam laborant nenajde vajicka, co vacsinou nenajde, tak prehlasit, ze udajne clovek nema parazity.
To je rovnake, akoby keby dosiel agent alebo detektiv do bytu, ktory ma prehladat, ci tam nieje zbran, otvori 3 sufliky, a ked tam nenajde zbran, prehlasi, ze v tom byte ziadna nieje. No a najstrasnejsie na celom tom je, ze lekar, ktory ma by stelesnenim mudrosti a poznania, lebo ineho cloveka si nechat rypat do svojho tela a zdravia nieje rozumne, povazuje tu metodu za spolahlivu a doveryhodnu, a pracuje s nou, akoby bola 100%tna.
no jo, záleží na přístupu konkrétního lékaře...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět