Petrs

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Petrs

Příspěvek od Sweetie »

Fiona píše:Nebudte hnusni na Angelu ani na Angelinu. Obe dve jsou moje favourites a vy stejne kecate :P
angelinu muzu jenom v the interrupted, tam zavalela i byla jeste hezka a mym vzorem. trvam na svym ze uz starne a fakt ma neprirozene vypukly oci jako zaba. velky oci neznamena hezky. o ty druhy, skoda slov. :)
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

No jo, Angelina má vážně takový vypoulený oči, asi má basedovku, chudák Lara Croft...

Asi se musim vyzpovídat... v sobotu jsem zhřešil. Oprášil jsem stoletej frak po pradědečkovi, uvázal motýla, vyčistil lakýrky a vyrazil do víru Lucerny, pač ségra mýho kamaráda měla maturiťák... Když jsem žehlil tu vlněnou starožitnost děděnou už po tři století a obdivoval se elegantnosti rakouskouherský módy, tak jsem si sám sebe ve fraku představoval jako Hugha Granta v tom filmu "Rozum a cit"... ovšem pak jsem přišel do sálu a první zrcadlo mi prozradilo, že vypadám spíš jako šáša Crusty na pohřbu :x ... nicméně neodradilo mě to, nenechal jsem krovky dlouho zahálet a vrhnul se s nejbližší kamarádkou na parket... pak ale po několika skladbách (a nepříjemnejch odbíhání na záchod uprostřed tance) se dostavila žízeň a já si automaticky dal víno... a pak další a další a nakonec, před půlnocí i panáka vodky... abych to završil, tak jsem po příchodu k babičce (u který v Praze přespávám, když je třeba) sežral všechno, co mi připravila, a že babičky na raw moc nejsou, to asi nemusim řikat :)

Jako pokání jsem si teda dneska zvolil Šan prankšalánu, abych se řádně pročistil... vypil jsem 6 sklenic slaný vody, zacvičil si a vydal se na toaletu... v tom ale hi-fi přeskočilo z cédéčka s meditační hudbou na "výběr nejkrásnějších árií" a já se najednou "zbavoval nečistot" za vrcholu Pavarotiho "Vinčéééééróóó"... takhle na úrovni jsem se asi eště nevyprazdňoval :lol: ...jen se bojim, co by na to řek Pucciny, kdyby věděl, že ňákejch 100 let po jeho smrti se jeho hudba používá jako projímadlo... no, nicméně, šanka dopadla skvěle a já jí po 17. skleničce zdárně ukončil tim hnusnym zvracením... ovšem místo výstupu vody z těla mě jako dycky pálí naprosto nehorázně, ačkoliv jsem oleje vymazal snad víc, než Loupraisova tatrovka za celou Paříž-Dakar!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrs

Příspěvek od Panda »

Petrsi neděláš jako koníčka spisovatele? :D Tvé příspěvky jsou hodně čtivé. ;-)
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

:lol: Dostojevskij zrovna nejsem, ale myslim, že kdybych chtěl napsat povídku o tom, jakej jsem vůl, tak by z toho byl nakonec román...
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Petrs

Příspěvek od k.winky »

To jo, to se člověk od srdce zasměje :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Petrs

Příspěvek od veri »

Petrs píše:takhle na úrovni jsem se asi eště nevyprazdňoval...
:lol: :lol:
piš víc a častěji :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Petrs

Příspěvek od Sweetie »

Petrs píše::lol: ale myslim, že kdybych chtěl napsat povídku o tom, jakej jsem vůl, tak by z toho byl nakonec román...
ted mi zaskocilo
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Petrs

Příspěvek od Pavluška »

chudák Angelina. :roll: :) Už ani oči nemůže svobodně vykulit.

Petrs: opravdu čtivé. A šikula s očistou; mě se ani na potřetí tato očista nepovedla i přes opakování cviků a poté jsem už na zasolení neměla náladu. Dělal jsi ji poprvé?
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Petrs

Příspěvek od Sweetie »

Pavluška píše:chudák Angelina. :roll: :) Už ani oči nemůže svobodně vykulit.
ona je ani poulit nemusi :)
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

Tak dneska jsem byl na dalším psychopohovoru před tou skupinovou psychoterapií, kterou mi tak doporučujou... tentokráte to ovšem nebyla psycholožka, ale psychiatrička a můžu narovinu říct, že psychiatři jsou fakt divný... tohle byla třetí, co jsem za svuj krátkej život potkal (a všechny v poseldním necelym roce, pač mezi magorama jsem celkem nováček :) ), ale všichni jsou prostě takový mimo... ta dnešní mě už podávala ruku s takovym pohledem, jako by jí někdo zhypnotizoval, nebo jako bych snad měl na čele nakreslenou svastiku, ovšem její podivnost se měla jen zvyšovat... (já jsem ovšem taky zrovna nebyl úplně v pohodě, pač cesta do Prahy byla fyzicky i psychicky dost náročná, a tak jsem měl nervy na pochodu a byl jsem dost roztěkanej...) Nejdřív mě dost překvapilo, jakym způsobem střídala otázky... Z "Kolik máte sourozenců?" skočila najednou na "Jak byste definoval sex s vaší bývalou přítelkyní?"... tak jsem odpověděl, že "dva" a že "celkem dobrý", nacož na mě upřela zrak, jako kdyby snad chtěla zjistit, jestli nemam něco se sítnicí a po dramatickym nadechnutí řekla "dobře..." Naštěstí tu terapii prej nepovede ona, což jsem si oddych, protože po prvních pěti minutách jsem se jí začal bát a začal se koukat na hodinky, kdy už mě proboha pustí... to ovšem neušlo jejím pátravejm očím, a tak mě začala zpovídat s eště větší vervou a já jsem v tom zmatku začal koktat a řikat ňáký nesmysly, načež významně pozdvihla obočí a zapsala si něco do mý složky... v podobnym duchu se to neslo asi půl hodiny a pak mi slavnostně oznámila, že "vyhovuji"... nevim teda čemu, jestli tomu, že nejsem natolik blázen, abych povraždil ostatní souterapijce, nebo naopak, že nejsem dost "v pohodě" na to, abych je nenasral svou bezstarostností :) , ale to je asi jedno... zejtra mam jít zas pro změnu k psycholožce, to je taková hodná pani a mluví s váma jako s mongoloidnim pětiletym dítětem, ale asi mi to vyhovuje víc, než odpovídat na to "jak často myslim na sebevraždu a jak často myslim na sex" v jediný otázce... začínám mít pocit, že všichni, co projdou těmahle vstupníma pohovorama, budou tu terapii dost potřebovat, i kdyby byli duševně naprsoto v pořádku... :P

P.s. dneska jsem zjistil, že náš koucour se taky rozhodnul pro vitariánství... při krájení zeleniny mi upadlo pár kousků papriky a borkolice na zem a von to sežral, jako to nejlahodnější masíčko... začal mňoukat, že chce eště, tak jsem mu dal kousek hlávkáče a rajčete, což mu moc chutnalo... jen se bojim, aby se nám nepoblil na koberec... :?
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrs

Příspěvek od Panda »

Petrs píše:...P.s. dneska jsem zjistil, že náš koucour se taky rozhodnul pro vitariánství... při krájení zeleniny mi upadlo pár kousků papriky a borkolice na zem a von to sežral, jako to nejlahodnější masíčko... začal mňoukat, že chce eště, tak jsem mu dal kousek hlávkáče a rajčete, což mu moc chutnalo... jen se bojim, aby se nám nepoblil na koberec... :?
Víš že kočky potřebují trávu, jo? Aby mohly vyzvracet chlupy ze žaludku, jinak by se jim mohla ucpat střeva. Tak třeba to chce místo trávy.
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

To o trávě vim, tohle je naše třetí kočka a zatim všechny okusovaly mamce kytky, nicméně ty dvě předchozí by zeleninu do tlamy nevzaly... no, možná to bude tim, že tenhle poslední blbeček žere i nitě, sponky a pastový obaly, který náhodou spadnou ze stolu na zem :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Petrs

Příspěvek od Sweetie »

asi mam mezery ale jak to ze chodis k psychiatrovi? neni to doufam kvuli syrovy strave.
psychiatr u me ma opodstatneni, ale celej zivot nemuzu prijit na to, k cemu je uzitecnej psycholog.
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

no, kdyby se syrová strava projevovala zmagořením, tak by byl tenhle web hodně veselej :) ... ke svýmu psychiatrovi jsem začal chodit, protože mi doktoři tvrdili, že moje problémy jsou psychosomatickýho rázu (přesně podle hesla "když to vyjde v testech, tak jsi zdravej a hotovo") a ten mě začal cpát různejma antidepresivama, který na to měly zabrat... to se ovšem nekonalo, tak mě teď posílá na 7mi týdenní terapii, která by měla prej snížit úzkost a deprese vyplívající z mýho současnýho stavu a tim údajně všechny projevy zmírnit... rodina chce, abych to aspoň zkusil, tak se nebránim a pudu do toho, myslim, že to bude i sranda a relax... já osobně jsem toho názoru, že mi pomůže jedině dlouhej půst, ale nechám se překvapit... přinejmenšim vám sem můžu podrobně psát, jaký můžou bejt osudy lidí, kterejm se zhroutil život (takovejch nás tam prej bude 9) a jakejma metodama je současná psychomedicína dává dohromady...
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Petrs

Příspěvek od Sweetie »

diky. to se rozhodne rozepis! ne kazdy se dostane takhle blizko. taky si myslim ze to pro tebe bude relaxacni. takovej balzamek na dusi.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrs

Příspěvek od Panda »

Fuj, antidepresiva nebrat! :-) Mne s tím cpali 2 roky a je to jenom jedovatá chemie na zlepšení nálady a nic to neřeší. Naopak mi tím jednou psychiatrička vyprovokovala epileptický záchvat, protože jsem v dětství byl na to léčený a pak už braný jako zdravý, ale ona neuhlídala upozornění, že to může u takto léčených lidí zas vyvolat zpět. A vůbec mi nepomohla v řešení příčin po psychické stránce (protože je to jen chemička) - teprve až když mě lidi na XChatu přivedli na myšlenku že je to kvůli špatnému manželství, tak pak paní v manželské poradně jen kroutila hlavou, jaktože na to ta psychiatrička nepřišla. Pryč od nich!
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Petrs

Příspěvek od veri »

páni, to jsem taky moc zvědavá! je fajn, že se na to budeš koukat trochu s nadhledem a jakoby zvenčí..
že tys měl ze slohovek jedničky :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Petrs

Příspěvek od RadkaS »

Petrs píše:
P.s. dneska jsem zjistil, že náš koucour se taky rozhodnul pro vitariánství... při krájení zeleniny mi upadlo pár kousků papriky a borkolice na zem a von to sežral, jako to nejlahodnější masíčko... začal mňoukat, že chce eště, tak jsem mu dal kousek hlávkáče a rajčete, což mu moc chutnalo... jen se bojim, aby se nám nepoblil na koberec... :?


:P
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Petrs

Příspěvek od RadkaS »

Sweetie píše:diky. to se rozhodne rozepis! ne kazdy se dostane takhle blizko. taky si myslim ze to pro tebe bude relaxacni. takovej balzamek na dusi.
jo, jo, taky se tesim na reference
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

Začíná to bejt teda docela zajímavý... včera jsem byl na posledním pohovoru a tam mi sdělili pravidla pro průběh terapie...
jednak tam brej budu jedinej chlap, takže to bude 7 tejdnů pěknej babinec... copak, kdyby tam byli ňáký hezký slečny, který by hledali útěchu v náručí muže... to by nemuselo bejt vůbec špatný, jenže většina ženskejch trpí depresí hlavně v období klimakteria, což už pro mě přeci jen neni ta nejupřednostňovanější věková skupina (ovšem, kdyby si dámy chtěly dát, jak se řiká, zajíčka na smetaně, nevim nevim, jestli bych se bránil) :) Nicméně i přesto jsem byl upozorněnej, že během týhle docela dlouhý doby se v tý úzký skupině vytvářej dost silný sociální vazby, který prej lehko přerostou v silnější, řekněme, "náklonnost"... no a to se prej nesmí. Řekli mi jasně, že pokud se do někoho zakoukám, nebo naopak, budu cejtit, že se někdo zakoukal do mě, tak to mam prej začít řešit na úrovni celý skupiny jako "téma pro skupinový pohovor"... Takovym stylem jako: "Ahoj, já jsem Petr a myslim si, že támhle Karlička má pěknej zadek. Co si o tom myslíte?"... dokonce ani silnější přátelství se jim nehoděj do krámu, prej aby se pak někdo necejtil odstrčenej... ideální stav by teda byl, aby tam bylo 9 lidí, který k sobě maj vřelý, nicméně povrchní vztahy bez jakýhokoliv upřednostňování kohokoliv... taky prej nesmim nikomu řikat svoje příjmení a telefonní číslo už vůbec ne, prej pro zachování anonymity (protože si tam lidi sdělujou dost intimní věci)... skoro se začínám bát :(
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

...slečny byli a hledali... ach moje čeština!!! :?
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Petrs

Příspěvek od Pavluška »

určitě to bude zkušenost...
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Petrs

Příspěvek od Sweetie »

Petrs píše:...slečny byli a hledali... ach moje čeština!!! :?
treba jsi zrovna chybel
no vidis, to bude dobrodruzstvi jestli se do nekoho zakoukas, pak na sebe budete mrkat tajne
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrs

Příspěvek od Panda »

Petrs píše:...slečny byli a hledali... ach moje čeština!!! :?
Třeba tam podvědomí chtělo napsat "slečni byli a hledali", protože jsi jinak sexuálně orientovaný a ještě o tom nevíš a tak trpíš psychickými potížemi. ;-)
dvdmchl

Re: Petrs

Příspěvek od dvdmchl »

Hele Pítrs já nevim, ale sedm tejdnů mezi vypsychotěnejma ženskejma v přechodu asi není úplně terapie ne? Si raději přečti deník buce, kup si letenky a na sedm tejdnů vodleť někam pod palmy.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Petrs

Příspěvek od Jindra »

dvdmchl píše:Hele Pítrs já nevim, ale sedm tejdnů mezi vypsychotěnejma ženskejma v přechodu asi není úplně terapie ne?
Na tom něco je... Pítrs abys pak nezjistil, že máš problémy, který bys bez bab v přechodu vůbec neměl. Připomíná mi to pocity, když jsem po matuře nastoupil do prvního zaměstnání do dílny mezi padesátiletý chlapy a během tejdne sem si připadal taky jak padesátiletej páprda... kdepak, mladej kluk se má cejtit mladě! Když jsem pak nastoupil na vejšku, byl jsem naštěstí zpátky mezi svejma.
Musím ale uznat, že by mne zajímalo posedět - potichu a nepovšimnut - během takové terapie vzadu v rohu a poslouchat to... ale asi jen jednou, to by mi myslím stačilo.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

Dneska jsem tam byl poprvé... sice sme celou dobu jen vyplňovali ňáký testy a prakticky se vůbec nemluvilo, ale dost mě překvapily ty ženský/holky ze skupiny... jednak nás je nakonec jen 5, ale hlavně... člověka, jehož duševní stav je natolik v háji, že, ať už sám, nebo na něčí doporučení, vyhledá odbornou pomoc a cítí potřebu se nějak léčit, si představuju jako nervního chudáka se zoufalym výrazem a roztřesenejma pohybama... jenže tam vypdali všichni naprosto v pohodě, mile se na sebe usmívali a během vyplňování testů každej občas hodil ňákej lehkej vtípek, ať už se jednalo o mladou žábu nebo šedesátku... skoro mě to až vyděsilo, pač si pořád řikám, že když se ve společnosti (a k lidem obecně) chovám mile, přátelsky a s humorem, tak je to se mnou eště všechno pořád dobrý... teď to ovšem vypadá, jakoby milost, usměvavost a vtip byly základní příznaky duševní nevyrovnanosti :? ...anebo budem ta nejveselejší skupinka zlomenejch depresáků, co tam kdy měli :)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Petrs

Příspěvek od Pavluška »

Já myslím, že ti to fakt něco dá (uvidíš, s čím se potýkají ostatní, případně, jak je vše relativní) a v nejhorším snad můžeš kdykoli skončit, ne? Palmy viz dvdmchl znějí lépe, tak třeba potom. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Petrs

Příspěvek od Fiona »

Taky hlasuju spis pro palmy :)
I kdyz se strejdama v prechodu byva taky docela sranda.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Petrs

Příspěvek od Sweetie »

taky bych k tomu pristupovala bez predsudku. o petrs se nebojim bere to s nadhledem
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

To vitariánství mi začíná trochu pokulhávat... včera jsem chtěl držet jedničku, jenže v šest večer, když jsem se přišel napít vody do kuchyně, jsem se ocitnul v dost nepříjemný situaci... na plotně voněl pečenej králík s nokama a zelím, na stole zas čerstvej, pocukrovanej čokoládovej piroh a mě kručelo v břiše... kdyby tam aspoň někdo byl... to bych si řek, že se musim udržet, abych si nepřipadal, jak blbec, když ráno řeknu, že držim hladovku a pak kulový... jenže nebyl, naši jeli na nákup, ségra někde trajdala a o bráchovi, kterej se až do března smaží pod senegalskym sluncem ani nemluvě... stál jsem tam sám ve vařounský kuchyni, která voněla nejrůznějšíma dobrotama a cejtil, že se mi odhodlanost pomaloučku, polehoučku odkrádá z hlavy, jako selživší milenec z postele zklamaný panny... prostě jsem najednou skočil po pánvičce... sežral králíka, noky, zelí, pak piroh, housku s paštikou, chleba s taveňákem, misku tvarohu s nutelou, celou konzervu párků a já nevim co eště... přežral jsem se a bylo mi blbě... chtěl jsem to napravit tak, že si dám tu jedničku dneska, ale když jsem zjistil, že mam svátek, tak jsem se na to vybod... doufám, že si z toho aspoň vezmu ponaučení... :?
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Petrs

Příspěvek od Sweetie »

vidis, je to jenom o vuli. pro blazenej par minutovej pocit clovek obetuje vlastni zdravi. to chce trenink. takovyhle mnozstvi bych uz asi sla vyblinknout. ale ze si to vzal z gruntu, bala jsem se o panvicku.
podobnym obzerstvym jsem si prosla pres vanocni svatky, snedla jsem pulku kachny :( ale pak jsem sla na pivo a ono se to splachlo :)
preju vesely oslaveni svatku! nikdy nevim, kdy petrove slavi svuj svatek, jedni v lete druhy v unoru.
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

No, my Petrové na to máme takovej svuj fígl... dycky řikáme, že to slavíme na ten den, kterej je zrovna blíž... :)
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrs

Příspěvek od mirunnka »

Já tě zbožňuju. Nejen, že se při čtení málem počůrávám smíchy, ale ještě mě hřeje pocit, že nejsem sama takovýhle čuňas.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Petrs

Příspěvek od Jindra »

Petrs píše:To vitariánství mi začíná trochu pokulhávat... včera jsem chtěl držet jedničku, jenže v šest večer, když jsem se přišel napít vody do kuchyně, jsem se ocitnul v dost nepříjemný situaci...
Jó, taky teď v začátcích zjišťuju, že vita je pohoda... ovšem než člověk dostane hlad! Jak vyhládnu, honěj mne chutě jak Pítrse. Je potřeba tomu předcházet a jak se hlad začíná probouzet, hned mu podšoupnu něco vita. Tedy - když to jde; ne vždy se zadaří. Taky jsem včera ochutnal mrkvovou bábovku od maminky :-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

Tak dneska mam za sebou třetí den terapie. To, co se probírá na skupině se dost těžko popisuje, ale můžu říct, že tam tečou emoce proudem (ne, že by tam snad lidi brečeli, nebo si nadávali, ale je tam dost "hutná" atmosféra). Je taky dost zajímavý, že tam jsem jakoby jedinej, kdo má "reálný" důvody, k tomu mít rozhozenou duši, asice ty zdravotní potíže, pač před nima jsem byl v pohodě... ale ostatní často vůbec nevědí, proč jsou tak down, smutný a v depresi a dokonce řikaj, že jejich život je skvělej, jejich blízký je milujou, baví je jejich práce atp., akorát prostě nemaj chuť žít, nebo jim v tom bráněj nevysvětlitelný úzkosti...

No, ovšem, co se dá nějak zhruba popsat, je určitě první relaxace, která dneska v rámci terapie poprvé proběhla... Po obědě jsme se sešli v takový velký místnosti, která vypadá jako něco mezi tělocvičnou a tanečním sálem (asi všechny cvokhausy jsou v ňáký polozámecký budově), lehli jsme si na podložky a paní terapeutka (která má asi pět titulů a dvacet kilo nadváhy) nám pustila cédéčko s relaxyční hudbou. Ozvalo se vzdálený šumění větru, tichounký a melodický zvuky klavíru a do toho nám její něžný hlásek našeptával, abysme si představili nějaký krásný místo, kde se cejtíme bezpečně a uvolněně. Najednou se ovšem přímo za mojí havou ozvaly příšerný rány do zdi, pač ten zámeček je samozřejmě stará vykopávka, takže na něm furt něco opravujou. Paní terapeutku to ovšem nijak nevyvedlo z míry a pohotově nám sdělila, abysme se nenechali ničim vyrušovat a všechno, co slyšíme nějak zakomponovali do svejch představ... Já si původně představoval, že ležim na pláži, a ač jsem si v tu chvíli pod těma zvukama dokázal vybavit akorát tahiťana, kterej mi vší silou mlátí kladivem do hlavy, podařilo se mi nakonec vyimaginovat si jakousi přístavní vesničku opodál, kde pilně pracují domorodci... Pokračovali jsme teda dál a paní terapeutka nám znovu sdělila, abysme se uvolnili, když v tom se najednou ozvalo "Doprdele, čum, kam házíš to kladivo, ty kreténe!!" a rázem jsem byl v smrdutym havaiskym přístavu... Paní terapeutka už začínala bejt trošku rozpačitá, pač jí přes čimdál tim hlasitější randál nebylo slyšet, takže musela o dost zvýšit hlas a tembr sametového našeptávání se najednou začal podobat ječící tchýni. Nevim, jak jsem to dokázal, ale po značný námaze jsem se dostal zpátky na pláž s tim, že se pár metrů vedle cachtá hádající se cikánská rodinka. ...Jasně jsem pak viděl, jak se ke mě natáčí Věra Bílá a ječí na mě, abych se soustředil na to, jak krásně odpočívám... snažil jsem se o to... jenže v tom přišla velká vlna a vyvrhla na břeh chroptícího vorvaně (někoho přemohla kombinace oběda a horizontální polohy a začal dost hlasitě chrápat), pak skupina cikánů zaběhla do lesa a začala motorovkou podřezávat palmy (dělníci si potřebovali přeříznout ňáký prkno)... tak jsem se na to vykašlal a šel jsem se radši vyčůrat, pač se mi celou dobu chtělo na tý pláži na záchod... :lol:
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrs

Příspěvek od Fuujin »

Asi bych se nesměl smát, ale tohle je fakt skvělý s tou terapií :lol: hlavně část "dávej bacha s kladivem"
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrs

Příspěvek od Panda »

Petrsi nebudeš své zážitky vydávat knižně? Myslím že by to fakt stálo za úvahu. :lol:
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Petrs

Příspěvek od Fiona »

Normalne me inspirujes. Asi se hodim psycho a necham si predepsat terapii :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Petrs

Příspěvek od veri »

:lol: skvělé vyprávění
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

No jo... hodit se "psycho" :) vám můžu jen doporučit... v hlavě mam sice zatim spíš větší než měnší bordel, ale rozhodně se při tom nebudete nudit... například, jedna holčina se po dvou dnech rozhodla, že se jí tam nelíbí, tak přestala chodit, načež naše psycholožka odsunula její židli pryč z kroužku tak teatrálně, symbolicky a rituálně, až jsem měl pocit, jakoby ta holka snad umřela a to křeslo bylo její rakev... docela psycho... taky jsem například při tý dnešní relaxaci zjistil, že smát se vleže na zádech je dost namáhavý, skoro jako sklapovačky!

Pando, svoje zážitky knižně samozřejmě vydám, ovšem až ve chvíli, kdy se bude prodávat něco od Moyi, tý gorily, aby měli kritici k čemu přirovnávat úroveň mojí stylistiky :lol:
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Petrs

Příspěvek od Sweetie »

taky bych se sla radsi vycurat. jak dlouho tam budes chodit?
dvdmchl

Re: Petrs

Příspěvek od dvdmchl »

Výborné vyprávění. :)
(která má asi pět titulů a dvacet kilo nadváhy)
Někde jsem četl řečnickou otázku. Jestli prej už někdo někde viděl zdravýho doktora. A jak chtěj někoho uzdravit, když neuměj uzdravit ani sebe.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrs

Příspěvek od Panda »

dvdmchl píše:Někde jsem četl řečnickou otázku. Jestli prej už někdo někde viděl zdravýho doktora. A jak chtěj někoho uzdravit, když neuměj uzdravit ani sebe.
Tomu by se mohlo dát oponovat kovářovou kobylou. ;-)
dvdmchl

Re: Petrs

Příspěvek od dvdmchl »

Tomu by se mohlo dát oponovat kovářovou kobylou. ;-)
Jo jakože by paní terapeutka byla natolik zaujatá svými klienty, až by z toho zapoměla na bolest v kyčlích a vlažné pohledy kolemjdoucích mužů?
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrs

Příspěvek od Panda »

dvdmchl píše:
Tomu by se mohlo dát oponovat kovářovou kobylou. ;-)
Jo jakože by paní terapeutka byla natolik zaujatá svými klienty, až by z toho zapoměla na bolest v kyčlích a vlažné pohledy kolemjdoucích mužů?
Přesně tak. Jestli má nadváhu tak možná by sama potřebovala psychoterapii.
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

No, myslim, že to je přesně jako s tou kovářovou kobylou a ševcovou ženou... nejen, že všichni doktoři vypadaj nemocně (třeba náš starej obvoďák neměl vůbec nohy, pač mu je uřízli kvůli cukrovce) a sešle, ale když se rozhlídnu po cvokárenský místnosti ve chvíli, kdy se sejdou všichni pacienti a terapeuti, tak právě psychologové a psychiatří vypadaj jako ty nejztracenější případy ze všech přítomnejch... fakt to vypadá, jakoby dycky toho, kdo se po těch sedmi tejdnech léčení nezlepší a nedokáže se proto zapojit do normálního života, zaměstnali jako terapeuta :lol:

Otázka taky je, jestli tam nefunguje ňáká analogie, protože asi právě ten člověk, kterej se necejtí zdravě, se spíš začne zajímat o medicínu a taky ten, komu to v hlavě šrotuje nějak podivně se začne zajímat o psychologii... jednoduše, zájem v nás většinou vzbuzujou právě ty věci, ve kterejch cejtíme nějaký nedostatky... taky, proč se zajímat o něco, co funguje přesně tak jak má, takový věci nám přídou přeci spíš nudný...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrs

Příspěvek od Panda »

Petrs píše:... taky, proč se zajímat o něco, co funguje přesně tak jak má, takový věci nám přídou přeci spíš nudný...
Jo, a proto mě baví počítače. :lol:
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Petrs

Příspěvek od Sweetie »

Petrs píše: Otázka taky je, jestli tam nefunguje ňáká analogie, protože asi právě ten člověk, kterej se necejtí zdravě, se spíš začne zajímat o medicínu a taky ten, komu to v hlavě šrotuje nějak podivně se začne zajímat o psychologii... jednoduše, zájem v nás většinou vzbuzujou právě ty věci, ve kterejch cejtíme nějaký nedostatky... taky, proč se zajímat o něco, co funguje přesně tak jak má, takový věci nám přídou přeci spíš nudný...
aha, a proc jsem se dala na prava..
Uživatelský avatar
Petrs
Příspěvky: 91
Registrován: ned úno 08, 2009 19:15
Bydliště: Brdy Mountains

Re: Petrs

Příspěvek od Petrs »

Tak to fakt nevim :) ...ale možná že ti lezla na nervy Ally McBealová :lol:
Odpovědět